Де знаходиться реле бензонасоса ВАЗ 2112

Soulemil Блог Схема і розташування запобіжників ВАЗ 2110, 2111, 2112

Якщо у Вас перестали працювати щітки склоочисника, або перестали включатися поворотники, не біжіть купувати моторчик щіток або нові лампочки. Найчастіше проблема в згорілих запобіжниках. Роботу всіх електроприладів в автомобілі страхують запобіжники. Саме завдяки їм при замиканні не вигоряє вся проводка. Давайте розглянемо схему запобіжників на ВАЗ 2110, 2111, 2112.

Напрямую Бензонасос ВАЗ 2110

Насамперед помітимо все запобіжники своїми номерами:

Розшифровка значень запобіжників: Запобіжник №: ампери За що відповідає: F1 5 Лампи освітлення: номерів, приладів, габаритів на приладовій панелі, ліві габарити, підсвічування багажнікаF2 7,5 Ближнє світло в лівій фареF3 10 Дальнє світло в лівій фареF4 10 Права передня протитуманна фараF5 30 Склопідйомники дверейF6 15 Переносна лампа, прікурівательF7 20 Вентилятор радіатора, звуковий сігналF8 20 Обігрів заднього стеклаF9 20 Омивач і очисник лобового стеклаF10 20 РезервийF115 Розмір з правого сторониF12 7,5 Ближнє світло в правій фареF13 10 Дальнє світло в правій фареF14 10 Противотуманная фара, леваяF15 20 обігрів сіденійF16 10 Аварійний сигнал, поворотнікіF17 7,5 стоп сигнал, підсвічування замка запалювання, освітлення салонаF18 25 Прикуриватель, підсвічування бардачка, обігрівач салонаF19 10 Лампа заднього ходу, контроль справності стоп сігналаF20 7,5 Задні протитуманні фари Додатковий запобіжники і реле знаходяться праворуч від центральної панелі. Відкручуємо саморізи і знімаємо кришку:

модуль зажіганія2. датчики швидкості, витрати повітря, подогрева3. паливні реле, насос, форсункі4. вентілятор5. бензонасос6. зажіганіеТеперь ви вмієте самостійно змінювати запобіжники на вашому ВАЗ 2110, 2111, 2112. Процедура швидка і проста.

Це я вивів для себе щоб можна було швидко увійти в блог і подивитися який запобіжник за що відповідає і іншим пользователям.Спасібо!

запобіжник

Для забезпечення безпеки роботи прикурювача і підключаються до нього пристроїв, його електричний ланцюг запобіжник не менше ніж. Він знаходиться в монтажному блоці, розташованому в салоні автомобіля під панеллю приладів. На схемах він позначається маркуванням F-13, і розрахований на максимальний струм 15 А. Його корпус, зазвичай, синього кольору.

Безпосередньо Бензонасос ВАЗ 2110

Перевірити його самостійно навряд чи вдасться, краще десь взяти інше, і поставити його на місце, що перевіряється. Греєм мотор до максимальної температури, спостерігаємо за поведінкою вентилятора. Якщо результату немає, йдемо далі.

Відкручуємо і оглядаємо кришку розширювального бачка. При найменшій підозрі на негерметичність, викидаємо її, і ставимо нову.

Далі переходимо до самого датчика. Запускаємо двигун, гріємо його до температури понад 100 0 С, і від’єднуємо роз’єми від датчика. ЕБУ, який контролює роботу датчика, повинен автоматично подати сигнал на реле про примусове включення вентилятора. Якщо вентилятор включився. проблема, швидше за все, в датчику. Міняємо датчик на новий, і перевіряємо його роботу.

Якщо ж і тут нічого не вийшло, потрібно шукати обрив в електричному ланцюзі. Для цього краще звернутися до фахівців.

Схема установки запобіжників ВАЗ 2112

Маркування / ампераж За що відповідає
F (Ф-1) / 5 Приладова панель, ліхтарі, номерний знак, ліва сторона габаритів, багажник
F (Ф-2) / 7,5 Ліва сторона БС фар
F (Ф-3) / 10 ДС фар лівий борт
F (Ф-4) / 10 Протитуманна фара
F (Ф-5) / 30 склопідйомники
F (Ф-6) / 15 Авто розетка для підключення додаткового освітлення
F (Ф-7) / 20 Сигнал, вентилятор радіатора
F (Ф-8) / 20 Підігрів заднього скла
F (Ф-9) / 20 Датчик термостата, очищувач фар, лобового скла
F (Ф-10) / 20 зарезервований
F (Ф-11) / 5 Габарити правий борт
F (Ф-12) / 7,5 БС фар права сторона
F (Ф-13) / 10 ДС фар правий борт
F (Ф-14) / 10 Протитуманна фара
F (Ф-15) / 20 Блокіратор замку запалювання, підігрів передніх крісел
F (Ф-16) / 10 Аварійка, поворотники
F (Ф-17) / 7,5 Освітлення салону, вимикач запалювання, підсвічування, годинник
F (Ф-18) / 25 Освітлення речового відсіку, на прикурювач, на грубку, на стартер
F (Ф-19) / 10 Блокіратор дверних замків, габарити, стоп сигнал, приладова панель, індикатор генератора
F (Ф-20) / 7,5 Противотуманки (ззаду), бензонасос

, плавильні елементи від 100 рублів за одиницю, набір від 350 рублів. Залежно від виробника, російський дешевше, ввезений дорожче, але краще.

Також додаткові модулі встановлені в правій частині центрального каналу, за магнітолою. Щоб їх замінити, викруткою з хрестоподібним наконечником відкручуємо гвинти, знімаємо кришку. Всього в порожнині встановлено 6 модулів, а саме:

 • запалювання,
 • Реєстратори швидкісного режиму, споживання кисню, температури,
 • Паливні форсунки, реле, насос,
 • Вентилятор пічного обігрівача.

Зміни в комутації та компонуванні монтажних блоків

Важливе новаторство блоку запобіжників ВАЗ 2110 від старих до свіжим моделям зачепило місцеперебування запобіжника противотуманок. У перших модифікаціях цей пристрій знаходився за блоком, а не всередині його і тримався на джгуті з проводів, не будучи облаштований платою. З плином часу, конструктори передбачили для нього спеціальну плату, яка все ще перебувала поза головного блоку, а була поміщена зліва від консолі. Тільки через десяток років їй знайшлося місце серед інших запобіжників.

Блоки з різною складанням, відрізняються між собою нумерацією. 1-і моделі на 6 реле мають номер 2110-3722010, в той час як ті, що оснастили 7 пристроями отримали маркування 2110-3722010-08, а найсучасніші. 2110-3722010-01. Модифікації, що не мають ніжок реле включення фронтальної підсвічування промарковані, як 21110-3722010-12. Також, виробник випускає блоки, споряджені ніжками, але не реле К1, які можуть бути як з перемичками, так і без. в обох випадках допускається самостійна установка пристрою або перемичок замість нього.

РЕЛЕ бензонасос ВАЗ 2110, 2111, 2112 LADA. ЧОМУ НЕ ПРАЦЮЄ бензонасос

НЕ прокачується на автомобілі ВАЗ-2110, можна віднести:

 • Збій запобіжника;
 • неробочий реле;
 • поломка двигуна;
 • окислення контактів в проводці, що веде до бензиновому насосу;
 • поломка бензинового насоса.

ВАЗ-2110 реле бензонасоса. де знаходиться

У тому випадку, коли реле двигуна відмовляється запускатися, необхідно здійснити заміну неробочий деталі. Для цього потрібно знати, що реле БН на ВАЗ-2110 знаходиться в автомобільному салоні і розташоване біля центральної консолі під панеллю приладів. З метою демонтажу реле потрібно відкрутити два болта з трьох знаходяться тут елементів на захисному пластмасовому кожусі. Реле, яке відповідає за справну роботу насоса, знаходиться по центру.

Пошук реле бензонасоса і усунення несправностей

Як відомо, для того, щоб запустити будь-який процес, будь він механічний або електричний потрібен джерело енергії. І реле тим самим представляє своєрідний пусковий механізм, адже його робота полягає в поєднанні розташованих усередині контактів, що замикаються при впливі електричного струму.

Якщо розглядати особисто реле бензонасоса ВАЗ-2112, то в його експлуатації спостерігається певна специфіка. А так же трапляється так, що багато автолюбителів просто не знають де саме розташоване це реле, і як виправити несправність під час виходу її з ладу.

Де знаходиться реле бензонасоса на 16-ти клапанної инжекторной ВАЗ-2112

Автомобіль: ВАЗ-2112. Запитує: Смирнов Іван. Суть питання: Не можу знайти реле бензонасоса ВАЗ-2112?

Добрий день, у мене перестав качати насос бензин. Коли повертаю ключ, нічого не відбувається. Думаю, що несправне, щось з електрики. Підкажіть, будь ласка, як знайти реле бензонасоса?

Реле в додатковому блоці запобіжників

Розташування додаткового блоку реле в салоні автомобіля

Реле бензонасоса розташоване з лівого боку ніг переднього пасажира, там, де розташоване поруч три реле і три запобіжника.

Реле бензонасоса знаходиться рівно посередині під цифрою «5». Поруч, також розташований і запобіжник під цифрою «3».

Принцип роботи

Практично всі реле які монтуються на російські автомобілі є ідентичними. В більшості своїй вони відрізняються кількістю контактів з п’ятьма від чотирьох, і в останньому, як правило, відсутній центральний вхід.

Сила струму, яка вимірюється в Амперах, також майже однакова і становить близько 30. 40А.

Підключення реле до мережі проводиться за допомогою пластмасової колодки (штекера. прим.), І коли електричний струм досягає котушки всередині реле і починається процес намагнічування, далі відбувається її замикання і ланцюг з’єднується.

Перевірка працездатності

Для того, щоб перевірити запобіжник бензонасоса, досить лише оглянути його і при необхідності замінити на свідомо робочий.

А щоб перевірити реле бензонасоса є кілька методів:

 • Найпростіший спосіб. це замінити старе реле на свідомо справний.
 • Якщо ж такого під рукою немає, можна скористатися звичайним мультиметром.

Перевірка реле бензонасоса на ВАЗ-2112

Для цього на приєднаних до реле контактам «30» і «87» підключаємо щупи і включаємо запалювання. Якщо реле справно, на екрані мультиметра з’явиться значення проходить через нього сили струму.

Де знаходиться реле бензонасоса на ВАЗ 2110?

Де знаходиться реле бензонасоса ВАЗ 2110 інжектор

Реле бензонасоса (РБ) ВАЗ 2110 інжектор знаходиться в салоні автомашини, під панеллю приладів, поруч з центральною консоллю.

Як перевірити реле паливного насоса?

Для перевірки знадобиться мультиметр або наявність контрольної лампочки не більше 0.25 А. Далі слід по черзі проміряти напруга на керуючих висновках пристрою, паралельно фіксуючи контакт на масу. Даний спосіб дозволяє точно визначити, чи потрібна заміна реле бензонасоса.

Де знаходиться реле бензонасоса на ВАЗ 2112?

Реле бензонасоса розташоване з лівого боку ніг переднього пасажира, там, де розташоване поруч три реле і три запобіжника. Реле бензонасоса знаходиться рівно посередині під цифрою «5». Поруч, також розташований і запобіжник під цифрою «3».

Чому постійно перегорає запобіжник бензонасоса?

Основна причина перегорання запобіжника

Перевантаження проводки може призвести до короткого замикання певного пристрою, і в цьому випадку це бензонасос. Причиною поломки пов’язаної з проведенням може стати і постійна наявність вологи в контакті з електричним колом.

Де знаходиться реле і запобіжник бензонасоса ВАЗ 2110?

Дізнатися де знаходиться і який запобіжник на бензонасос на ВАЗ 2110 допоможе схема. Вузол розташовується в другому допоміжному блоці в ногах пасажира. Розкривши його можна побачити в наявності 3 плавких вставки і 3 реле. Так ось те що потрібно знаходиться по середині панелі.

Де знаходиться головне реле запалювання ВАЗ 2110?

Зазвичай, у більшості модифікацій автомобілів ВАЗ, головне реле знаходиться приблизно там же, де розташовані запобіжники і реле охолоджуючого радіатор вентилятора і бензонасоса, тобто, в салоні, на полиці, що знаходиться праворуч під панеллю управління, ближче до місця пасажира.

Де знаходиться запобіжник від бензонасоса на ВАЗ 2109?

Зазвичай, водії «дев’яток», пошук причини відмови в роботі бензонасоса починають з перевірки стану запобіжника, що захищає цю електричний ланцюг. Він знаходиться під полицею передньої панелі, яка розташована нижче бардачка.

Пошук реле бензонасоса і усунення несправностей

Як відомо, для того, щоб запустити будь-який процес, будь він механічний або електричний потрібен джерело енергії. І реле тим самим представляє своєрідний пусковий механізм, адже його робота полягає в поєднанні розташованих усередині контактів, що замикаються при впливі електричного струму.

Якщо розглядати особисто реле бензонасоса ВАЗ-2112, то в його експлуатації спостерігається певна специфіка. А так же трапляється так, що багато автолюбителів просто не знають де саме розташоване це реле, і як виправити несправність під час виходу її з ладу.

Реле в додатковому блоці запобіжників

Розташування додаткового блоку реле в салоні автомобіля

Реле бензонасоса розташоване з лівого боку ніг переднього пасажира, там, де розташоване поруч три реле і три запобіжника.

Реле бензонасоса знаходиться рівно посередині під цифрою «5». Поруч, також розташований і запобіжник під цифрою «3».

РЕЛЕ БЕНЗОНАСОСА ВАЗ 2110, 2111, 2112 ЛАДА. ПОЧЕМУ НЕ РАБОТАЕТ БЕНЗОНАСОС

Розташування запобіжників на схемі для ВАЗ 2110, 2111, 2112

У цій статті розглянемо розташування запобіжників в автомобілях ВАЗ десятого сімейства, а саме моделей 2110, 21102, 21103, 2111, 2112. Також покажемо де знаходяться запобіжники і реле на схемі і присвятимо про призначення кожного з них і способах заміни запобіжників своїми руками. Торкнемося і найчастіших проблем з запобіжниками у власників цих автомобілів, методів діагностики і заміни.

Хотілося б сказати, що електрика автомобілів зокрема запобіжники і реле в ВАЗ 2110, 21102, 21103, 2111, 2112 цілком надійні. Термін служби залежить від умов експлуатації та своєчасної діагностики і заміни на якісні комплектуючі.

Давайте розберемося взагалі для чого потрібні запобіжники в автомобілі. Перш за все вони відповідають за безпеку проводки і інших систем машини. Важливо розуміти, що кожен конкретний запобіжник відповідає тільки за свою задачу і при замиканні або виході з ладу загоряння практично виключено. Перегорає конкретний запобіжник і це не викликає ланцюгового виходу з ладу інших систем.

Залежно від проблеми виходу з ладу будь-якого вузла або деталі автомобіля, за який відповідає електрика, необхідно розуміти: чи можна експлуатувати автомобіль з цією несправністю чи ні. У правилах дорожнього руху написано перелік несправностей, маючи які не можна експлуатувати авто. Якщо ви виявили наприклад, що відмовили фари або взагалі не працюють двірники. слід негайно виправляти проблему. Ну, а з непрацюючими склопідйомниками водити машину можна. Отже

Soulemil Блог Схема і розташування запобіжників ВАЗ 2110, 2111, 2112

Якщо у Вас перестали працювати щітки склоочисника, або перестали включатися поворотники, не біжіть купувати моторчик щіток або нові лампочки. Найчастіше проблема в згорілих запобіжниках. Роботу всіх електроприладів в автомобілі страхують запобіжники. Саме завдяки їм при замиканні не вигоряє вся проводка. Давайте розглянемо схему запобіжників на ВАЗ 2110, 2111, 2112.

Насамперед помітимо все запобіжники своїми номерами:

Розшифровка значень запобіжників: Запобіжник №: ампери За що відповідає: F1 5 Лампи освітлення: номерів, приладів, габаритів на приладовій панелі, ліві габарити, підсвічування багажнікаF2 7,5 Ближнє світло в лівій фареF3 10 Дальнє світло в лівій фареF4 10 Права передня протитуманна фараF5 30 Склопідйомники дверейF6 15 Переносна лампа, прікурівательF7 20 Вентилятор радіатора, звуковий сігналF8 20 Обігрів заднього стеклаF9 20 Омивач і очисник лобового стеклаF10 20 РезервийF115 Розмір з правого сторониF12 7,5 Ближнє світло в правій фареF13 10 Дальнє світло в правій фареF14 10 Противотуманная фара, леваяF15 20 обігрів сіденійF16 10 Аварійний сигнал, поворотнікіF17 7,5 стоп сигнал, підсвічування замка запалювання, освітлення салонаF18 25 Прикуриватель, підсвічування бардачка, обігрівач салонаF19 10 Лампа заднього ходу, контроль справності стоп сігналаF20 7,5 Задні протитуманні фариДополнітельний запобіжники і реле знаходяться праворуч від центральної панелі. Відкручуємо саморізи і знімаємо кришку:

модуль зажіганія2. датчики швидкості, витрати повітря, подогрева3. паливні реле, насос, форсункі4. вентілятор5. бензонасос6. зажіганіеТеперь ви вмієте самостійно змінювати запобіжники на вашому ВАЗ 2110, 2111, 2112. Процедура швидка і проста.

Це я вивів для себе щоб можна було швидко увійти в блог і подивитися який запобіжник за що відповідає і іншим пользователям.Спасібо!

Схема розташування запобіжників ВАЗ 2110, 2111, 2112

Розглянемо детальніше схему запобіжників на ВАЗ 2110, 2111, 2112. Перший блок ВАЗ запобіжників знаходиться в спеціальній ніші, зліва від керма.

Поруч з кожним запобіжником ви можете побачити пояснює картинку, але про всяк випадок надамо схему розшифровки.

5 Ампер, відповідає за лампи освітлення приладів, номерів, освітлення багажника, ліві габаріти.2. 7.5 Ампер, відповідає включення ближнього світла в лівій фаре.3. 10 Ампер, відповідає за включення дальнього світла в лівій фарі. 4. 10 Ампер світло в передній противотуманной фарі. 5. 30 Ампер робота дверних склопідйомників. 6. 15 Ампер робота прикурювача і переносної лампи. 7. 20 Ампер робота вентилятора радіатора, звук сигналу. 8. 20 Ампер обігрівання заднього скла. 9. 20 Ампер очищення лобового стекла.10. 20 Ампер резерв.11. 5 Ампер правий габарит. 12. 7,5 Ампер робота ближнього світла в фарі справа. 13. 10 Ампер робота дальнього світла в фарі справа. 14. 10 Ампер противотуманка ліва. 15. 20 Ампер підігрів сидінь. 16. 10 Ампер робота поворотников і включення аварійки. 17. 7,5 Ампер відповідає за стоп-сигнал, підсвічування салону і замка запалювання. 18. 25 Ампер грубка, прикурювач, освітлення в бардачку, магнітола.19. 10 Ампер відповідає за роботу сигналу заднього ходу, контролер роботи стоп сигналу. 20. 7,5 Ампер задні протитуманні фари.

Другий блок запобіжників автомобіля ВАЗ 2110, 2111, 2112 розташований зліва від ніг переднього пасажира:

Ось схема розташування запобіжників ВАЗ 2110, 2111, 2112 додаткового блоку:

Запобіжник відповідає за роботу контролера, модуль зажіганія.2. Через запобіжник проходить робота датчиків швидкості, витратоміра воздуха3. Робота форсунок, паливний насос, паливний реле.4. Вентілятор5. Якщо не працює бензонасос, перевірте цей предохранітель.6. Запалювання

Поділитися цікавою новиною з AutoHelpGid.ru або рекомендувати своїм друзям.