Чи не заводиться ВАЗ 2110 інжектор 8

Коментарі 15

я затра.лся з такою ж проблемою, міняв втягують тиждень заводить і все о5 така ж хня, не став заморочуватися і міняти замок, купив кнопку як у відкривання багажника провів провід і вуаля включив запалювання і завів від кнопки)

Чи не хапає маси якої у тебе немає, йде на проводку двигла (форс, ДМРВ і все таке) Дивись масу на коробку з акб і перевіряй провід який йдуть від замку на стартер, вони гниють в всередині крила в мотлох.

LADA 2110 Не заводится.

Незрозумілий відірваний проводок куди йде тобі скаже тільки той хто його там втратив. Тут треба пробувати чистити по нормальному всі контакти Зрізати на й все що навколо цієї релюшки і зробити нормально без суперскруток і клубків обмотаних ізоляційною стрічкою Посилання є геть нижче як зробити реле нормально!

Я мучився з такою фігньою півроку, поміняв все від замка до стартера і нєфіг не допомогло, щя зробив з кнопки. А як пізніше з’ясувалося мізки мені єп ла сигналу з автозаруском. Удачі в пошуку проблемми

Не заводиться ВАЗ 2110 інжектор стартер крутить

Ситуація в якій ваш автомобіль не заводиться, потрапляв напевно кожен автомобіліст і задоволення від цього мало, особливо якщо це трапляється в дорозі.

Для початку рекомендується провести загальну діагностику двигуна і спробувати виявити несправність. У даній ситуації для того, щоб визначити несправність силової установки ВАЗ 2110, рекомендується перевіряти всі робочі системи двигуна, іду від загального до приватного.

Не заводится ВАЗ 2110

Чи не заводиться ВАЗ 2110 інжектор 8 клапанів, стартер крутить: причини

Жоден механізм не може працювати справно вічно, ВАЗ-2111 теж ламається, причому в самий невідповідний час. Що ж робити, якщо ВАЗ-2111 більше не заводиться, як привести його в робочий стан? Справа в тому, що усунути несправність своїми руками можливо. автомобіль вітчизняного виробництво має на увазі механіку, яка дозволяє зробити багато, з чим неможливо впоратися в іномарках, які працюють на «електроніці».

Автолюбителі і фахівці діляться невеликими секретами, що робити щоб завести заглухлий ВАЗ-2111, для цього вам буде потрібно всього чверть години.

Буде також цікаво: Як вибрати надійні бризковики для свого автомобіля

 • Фари або інше електрообладнання були включені на заглушеному автомобілі занадто довго.
 • В бортовий ланцюга є витік.
 • На клеми постійно надходила волога.
 • Термін служби акумулятора закінчився.

Раптова відмова. абсолютно нормальна поведінка для акумуляторів, але в деяких випадках можна помітити попередні такому результату сигнали. Знак, що елементу живлення пора робити профілактику або саме час задуматися про заміну. складності з холодним пуском. Прості способи діагностувати вмираючу або розріджену батарею:

 • Включені склоочисники працюють повільніше, ніж зазвичай.
 • Світло в салоні помітно тьмяніє при запуску двигуна.

Середній термін служби автомобільного акумулятора. 4 роки. Свіжий двигун, але розряджений повністю можна спробувати завести зі сторонньою допомогою і дати попрацювати автомобілю деякий час.

Якщо виною несправності стартера відсутність заряду акумулятора, беріться за зарядку пристосування. Щоб правильно зарядити АКБ, проводите процедуру в провітрюваній кімнаті. Необов’язково знімати агрегат з машини, процес може відбуватися прямо в ВАЗ-2109. Заряджаючи акумулятор, слідуйте таким вимогам:

 • Вимкніть всі електрокабелі.
 • Безпосередньо перед зарядкою акуратно зачистите клеми від налипань бруду, пилу, особливу увагу приділіть окислів ділянкам.
 • Бажано перед зарядкою провести повний розряд АКБ. для цього включите всі прилади, що працюють від електрики.
 • Спостерігайте за рухами стрілки амперметра, вона повинна наближатися до нульової позначки.
 • Контролюйте температуру електроліту. в процесі заряду вона буде збільшуватися. Наприклад, температурний режим електроліту підвищився до 40 градусів, тоді слід зменшити струм вдвічі. Якщо протягом 2-х годин щільність електроліту і напруга АКБ в ВАЗ-2109 залишається незмінним, значить, батарея зарядилася повністю.

Читати далі: Ознаки несправностей механічної коробки передач

Характерні несправності системи запалювання ВАЗ 2110

При повній працездатності системи подачі палива і розподіленого уприскування, слід перевіряти справність систему запалювання автомобіля.

не заводится ваз 2114 инжектор 8 клапанов причины

У даній системі можливі порушення в роботі наступних вузлів:

 • Несправність свічок запалювання. Як правило при виході 1-2 свічок запалювання автомобіль буде заводиться, але важко або будуть чутні схоплювання мотора.
 • Пробій високовольтних проводів, при несвоєчасній заміні бронепровода вони можуть вийти з ладу. Відповідно напруга до свічок надходити не будуть.
 • Вихід з ладу модуля запалювання. Перетворювач електричного струму в момент подачі іскри, може вийти з ладу в такій ситуації необхідно перевіряти напруга на виході.

А що може бути з електрообладнанням?

Якщо в робочих циліндрах є чому горіти, значить потрібно шукати, що змусить суміш горіти. Це означає, що потрібно звернути увагу на систему запалювання автомобіля. Це може бути розподільник запалювання, високовольтна котушка і дроти, свічки. Такого не буває, щоб одночасно всі пристрої вийшли з ладу, тому поговорити про них слід окремо.

Будемо вважати, що розподільник встановлений правильно, в такому випадку відмова може статися через пробій кришки або бігунка, відмову датчика Холла. Однак найчастіше причина виявляється в поганому контакті в роз’ємі живлення розподільника запалювання. Створити проблеми здатні модуль або котушки запалювання, що не виробляють високу напругу для утворення іскри на свічках.

Інжектора працюють спільно з модулями запалювання, яких зазвичай два на двигун. Один забезпечує роботу 1 і 4 циліндрів, а другий 2 і 3 циліндрах. У цих системах проблемним може виявитися електронний блок управління, який формує керуючі імпульси для всіх систем, в тому числі і запалювання. Перевірити цей блок можна тільки його заміною. Теж саме можна зробити і з модулями запалювання.

Іноді несправність може виходити від високовольтної котушки. вона не виробляє напругу, яка зможе утворити іскру для займання паливо-повітряної суміші. Перевірити її роботу можна, якщо вивернути свічку з циліндра і разом з високовольтним проводом забезпечити її контакт з масою мотора. У цей час потрібно прокрутити стартер і поспостерігати за свічкою. Відсутність іскри підтверджує несправність котушки запалювання.

Не можна не зупинитися на таких елементах системах запалювання, як свічки. Саме вони запалюють горючу суміш в робочих циліндрах двигуна. В процесі їх роботи відбувається вигоряння металевих частин їх електродів, після чого зазор збільшується, пуск мотора ускладнюється, а то і зовсім стає неможливим. Перевіряйте стан свічок регулярно, особливо їх зазор. тоді проблем вдасться уникнути.

Можна ще продовжити огляд ситуацій, коли стартер крутить, але ВАЗ 2110, 2112, 2114 не заводиться. Абсолютно всі випадки врахувати просто неможливо, але щоб уникнути подібних ситуацій, своєчасно виконуйте регламентні роботи з обслуговування машини, застосовуйте тільки якісні експлуатаційні рідини.

Можливі несправності в ГРМ

 • проскок ременя ГРМ через зубці шківа на 1-2 положення. Через що положення фаз газорозподілу змінюється і двигун може не завестися зовсім.
 • Прослизання шківа на распредвали, або пошкодження валу.
 • несправність або неправильна робота датчика положення колінчастого валу.

У ситуації, коли виявити несправність, з технічного боку, за допомогою загальної діагностики не є можливим, необхідно провести загальну комп’ютерну діагностику двигуна з підключенням до ЕБУ

Чи не знайшли цікаву для Вас інформацію? на нашому форумі.

Можливі причини

Ймовірними причинами відмови мотора можуть бути:

Паливний насос

При наявності хорошого пускового струму від АКБ, машина все одно може не завестися. Ймовірним джерелом може виступати паливний насос.

Движок вашого ВАЗ 2110 мовчить тому, що в системі немає необхідного для запуску бензину. Його відсутність пов’язана з непрацюючим насосом, яка не перекачав з бензобака паливо.

Перевірити подібну несправність легко. Для цього переконайтеся в наявності іскри у свічок. Якщо вона є, а движок не заводиться, тоді причиною є насос.

Паливно-розподільний механізм

При наявності інжекторного двигуна на вашому ВАЗ 2110, варто відвідати СТО, де вам проведуть діагностику за допомогою спеціалізованого обладнання. Самостійно зробити це складно.

Але коли мова йде про карбюраторном силовий агрегат, тут цілком можна спробувати вирішити проблему власними руками:

З метою профілактики та запобігання проблем, намагайтеся не використовувати паливо з низьким октановим числом. Для ВАЗ 2110 оптимальний варіант. це А92 або А95.

свічки

Свічки запалювання подають іскру, з допомогою якої запалюється топливовоздушная суміш.

Свічки забруднюються, покриваються нагаром, виходять з ладу в міру експлуатації або при постійних навантаженнях. Тому перевірте їх стан, очистіть, промийте.

сигналізація

Рідко, але все ж іноді трапляється так, що система запалювання не може ефективно працювати через сигналізації.

Якщо інші заходи не допомогли, перевірте цей варіант. Тут допоможе тільки принцип виключення причин. Коли перевірка всіх попередніх причин показує, що все добре, винуватцем в результаті здатна стати сигналізація.

запалювання

Цілком можливо, що на вашому авто збилося запалювання, через що машина не заводиться належним чином.

В такому випадку ми говоримо про пізнє або раннє запалювання. Виникають подібні неприємності через вібрації. Коли автомобіль працює, поступово кришка трамблера може повертатися. Як результат, іскра подається нерівномірно, паливо не прогорає повністю в циліндрах, виникає «троение» двигуна.

Регулювання запалювання здійснюється шляхом обертання кришки трамблера. Рухати її потрібно по або проти годинникової стрілки.

Що робити якщо не заводиться ВАЗ 2110

Як же часто власникам вітчизняних автомобілів доводиться стикатися з ситуаціями, коли поворот ключа в замку запалювання не дає ніякого результату. Тобто машина просто не заводиться.

Звичайно ж, така проблема найчастіше відбувається в холодну пору року. Адже за ніч, проведену на стоянці або навіть в гаражі, двигун сильно остигає, його температура стає гранично низькою. Через труднощі прогріву системи машина заводиться з працею.

Але бувають ситуації, коли навіть в спеку двигун все одно відмовляється включатися після повороту ключа.

Причин може бути декілька. Кожну з них ми постараємося детально вивчити в нашому матеріалі.