Де знаходиться салонний фільтр ВАЗ 2110

ВАЗ 2110. Замена фильтра салона

коли міняти?

Розглянемо, в яких випадках заміна салонного фільтра ВАЗ 2110 стає необхідністю:

 • Перебої, що виникають в роботі вентиляції;
 • Неприємний запах під час роботи вентиляції;
 • Повільне охолодження салону влітку;
 • Поганий (слабкий, повільний) нагрівання повітря в салоні взимку;
 • Запотівання скла, а то і появи нальоту на склі зсередини (це вже при повній затурканості).

Що вибрати?

Якщо точно не знаєте, старого або нового зразка фільтр у вас встановлений, можете спочатку подивитися, як він стоїть (ми вже підкреслювали: старого. вертикально, нового. горизонтально). Потім вирушайте за покупкою.

Причому, можлива установка, незалежно від зразка, звичайного або вугільного, головне, щоб розміри підходили. Вважається, що для експлуатації автомобіля в умовах міста більше підходить повітряний вугільний фільтр.

Повітряний вугільний фільтр для ВАЗ 2110

Для сільської місцевості досить і звичайного. там менше шкідливих газових викидів, а з механічними забрудненнями він впорається.

Заміна салонного фільтра ВАЗ 2110 своїми руками (доробка і захист)

До видаткових матеріалів відносять, крім іншого, салонний фільтр ВАЗ 2110, який за рекомендацією виробника слід міняти через кожні пройдені автомобілем 15 тисяч км. Це, скажімо так, максимальний пробіг, який він може витримати. Хоча на ділі він вимагає більш частої заміни.

Якщо у вас «десятка» самого раннього випуску, то цілком можливо, що цю деталь на ній ви не знайдете. спочатку на деякі моделі їх взагалі не встановлювали. Спочатку були фільтри старого зразка, які стоять вертикально.

З осені 2003 року з’явилися модифіковані, що отримали назву нового зразка. вони горизонтальні.

Салонний фільтр ВАЗ 2110

знаходиться, салонний, фільтр, 2110

Функції фільтра салону

Завдання будь-якого фільтра. очищення рідини або газу від сторонніх домішок. Салонний фільтр є різновидом повітряних фільтрів і призначений для захисту водія і всіх пасажирів автомобіля від поширених забруднень, як пил, мікроорганізми, пилок рослин, а також від запахів (в останньому випадку використовуються вугільні фільтри). Як свідчить статистика, частка алергіків серед звичайних людей невелика, але, якщо ви входите в це число, салонний фільтруючий елемент доведеться міняти щороку, причому найбільш відповідний час для цього. старт сезону цвітіння (кінець весни. початок травня). В іншому випадку його заміну потрібно робити кожен 8-10 тисяч кілометрів. З огляду на, що для багатьох автовласників такий показник. піврічна норма, то виходить, що їм слід робити заміну двічі на рік.

Багато водіїв вважають, що фільтр салону. некритичний витратний матеріал, ігноруючи рекомендації по його заміні. З огляду на, наскільки забруднений повітря на міських магістралях, таке ставлення важко назвати раціональним. Не варто забувати, що якщо ви самі ставитеся до свого здоров’я байдуже, то пасажири вашого авто від цього страждати не повинні. Тому хоча б регламентних термінів заміни слід обов’язково дотримуватися. Насправді на регулярність установки нового салонного фільтра впливає безліч факторів, крім власне величини пробігу:

 • слабка ефективність системи вентиляції, яка має властивість погіршуватися з плином часу;
 • поява в салоні неприємних запахів, що посилюються при включенні вентиляції;
 • якщо робота грубки і системи опалення не забезпечує швидкий прогрів / охолодження;
 • коли скла починають пітніти набагато частіше з утворенням забруднюючої нальоту.

Розмір салонного фільтра ВАЗ 2110 старого зразка. 230.0х193.0 мм. при товщині 45 мм. Фільтрувальний елемент, що встановлюється з 2003 року, набагато компактніше: 210.0х160.0 мм. при товщині 40 мм. При покупці слід обов’язково уточнювати цей момент. Якщо ви проживаєте не в великому місті, має сенс купувати звичайний фільтр, для тих же водіїв, хто змушений багато часу проводити в міських заторах / пробках, актуальною буде установка вугільного елемента, який в змозі впоратися із захистом салону від проникнення шкідливих викидів. Він виготовляється з фільтрувального паперу з високими зв’язують властивостями, в яку додають активоване вугілля. Щоб дістатися до простору, де знаходиться салонний фільтр ВАЗ 2110, необхідно в будь-якому випадку починати зі зняття жабо (так називають облицювальну панель лобового скла в десятці).

Періодичність заміни салонного фільтра

Салонний фільтр є невід’ємною частиною будь-якого сучасного автомобіля. Здавалося б. Але, на практиці це не так. Очищувач повітря за необхідне не просто для комфортного перебування в салоні авто, а й відповідає за здоров’я водія і знаходяться в транспорті.

Власники вазовской класики позбавлені можливості дихати свіжим повітрям в салоні транспортного засобу. На вісімка і дев’ятках очищувач повітря салону відсутня. Тільки з появою моделі ВАЗ 2110 (десятки) проблему вирішили. Спочатку в цій моделі встановлювали вертикальні фільтри, пізніше вироби замінили на горизонтальні.

Виробник стверджує, що періодичність заміни салонного фільтра на ВАЗ 2110. 15 тис км пробігу. З огляду на реалії російських доріг, терміни заміни можуть скоротитися. Водій може визначити необхідність заміни по кілометражу, оглянувши виріб або за наявними ознаками, які будуть описані далі в статті.

Як правильно вибрати салонний фільтр для ВАЗ 2110?

Вибрати правильне виріб допоможе знання розмірів елемента:

 • на ВАЗ 2110 старого зразка необхідний картридж 230.0х193.0 мм, товщина 45 мм;
 • більш компактний виріб, яке виготовляють починаючи з 2003 року: 210.0х160.0 мм, товщина 40 мм.

Уточніть ці деталі при покупці. Які проживають в маленькому місті підійде звичайний очисник повітря, а живе в мегаполісах, постійно застревающим в пробках, зупинити свій вибір слід на вугільному фільтрі. Він не дозволить потрапити в салон автомобіля шкідливих викидів і токсинів.

На ВАЗ 2110 заміна салонного фільтра здійснюється виходячи з того, купуєте ви виріб для старої моделі, або нової:

 • NF-6001c. Назва. Невський фільтр. Підходить для автомобілів ВАЗ, що випускалися до 2003 року.
 • 21110-8122021-83. Такий очисник купують для ВАЗ-2110, випущених після 2003 року.

Отже, якщо фільтр забитий, чи можна його почистити, або слід тільки заміна? Про це піде мова далі в статті.

Заміна фільтра старого зразка

Для заміни фільтра старого зразка своїми руками досить зняти жабо. Там для кріплення використані 2 гайки і п’ят саморізів. Відкрутивши їх, потрібно плоскою викруткою підчепити фіксатори, і відвести жабо в сторону.

Нічого більше відкручувати не потрібно. Ви побачите всередині обігрівача вертикальний фільтр, для зняття якого досить повернути його до себе.

Перед тим, як буде проведена установка нового, відсік бажано пропилососити.

Можлива невелика доробка своїми руками, щоб заміна салонного фільтра ВАЗ 2110 займала хвилин 5.

 • Помітити, в якому становищі (щодо кожуха) знаходиться фільтр;
 • У самому кожусі прорізати отвір, в яке він зможе вільно увійти;
 • На кожух зробити накладку і зафіксувати її на два самореза. Після цього зробити заміну можна буде, лише відкрутивши ці саморізи. Таким чином, установка займе у вас в подальшому буквально пару хвилин.

Як визначити, що фільтр потребує заміни

Вилітає з повітропроводів пил говорить про жахливий стан салонного фільтра.

Міняти фільтр салону потрібно періодично. Якщо при покупці автомобіля невідомо, коли попередній господар змінював фільтр, краще відразу замінити його, так як коштує він недорого. Якщо витрачати навіть невеликі гроші не хочеться, можна скласти список, коли заміна є необхідністю:

 • Якщо повітря в салоні автомобіля придбав запах вогкості.
 • Разом з повітрям з вентиляційних отворів починає вилітати велику кількість пилу.
 • Мембрана фільтра стала брудною, що відразу помітно по сірості.

Виробники автомобілів рекомендують робити заміну цього елемента виходячи із загального пробігу. Для міста цей показник дорівнює 10-15 тисяч пробігу, для сільської місцевості. до 25 тисяч.

Замена салонного фильтра на ВАЗ 2110, 2111 и 2112 полезные советы

Де розташований в «десятці»

В авто моделі ВАЗ 2110 салонний фільтруючий вузол розташований між моторним відсіком і лобовим склом під декоративною пластиковою накладкою з правого (пасажирської) сторони у напрямку руху автомобіля.

Оцінити його стан не вийде, так як він закритий пластиковою накладкою.

Міняємо фільтр салону нового зразка

Заміна салонного фільтра ВАЗ 2110 інжектор нового зразка принципово така ж проста процедура, але тут є невеликі відмінності, про які варто згадати.

Справа в тому, що тут фільтрувальний елемент встановлюється не вертикально, а горизонтально, і це явна недоробка конструкторів: захищаючи салон він пилу, фільтр не в змозі забезпечити захист від попадання води. наприклад, під час дощу.

Іншими словами, в сиру погоду скла в автомобілі будуть швидко пітніти, а разом з вологою стільники будуть швидко забиватися і брудом, що буде погіршувати ефективність очищення від пилу.

Сам же демонтаж настільки ж простий: знімаємо жабо, відкручуємо кожух, отримуємо доступ до фільтрувального елементу.

Коли будемо встановлювати новий фільтр, необхідно переконатися, напрямок повітряного потоку відповідає тому, що вказано на етикетці.

Бувалі автомобілісти радять також трохи вдосконалити конструкцію: замість рідного жабо встановити аналог від Пріори. з ним мороки набагато менше, відповідно, і сама операція буде відбуватися в рази швидше.

Заміна салонного фільтра на ВАЗ 2110

Для того щоб дихати свіжим повітрям, в салон автомобіля він повинен надходити. Саме для цієї мети були розроблені і встановлені в авто салонні фільтри. Розташування відрізняється в залежності від марки та моделі авто.

Яка деталь потрібно для ВАЗ 2110, як її знайти і самостійно замінити, коли це робити? На ці та інші питання ми відповідаємо в статті докладно. Читайте також і про те, як можна усунути недоліки системи очищення повітря для салону на ВАЗ 2110 і вдосконалити систему. У статті представлена ​​вичерпна інформація.

Періодичність заміни салонного фільтра

Салонний фільтр є невід’ємною частиною будь-якого сучасного автомобіля. Здавалося б. Але, на практиці це не так. Очищувач повітря за необхідне не просто для комфортного перебування в салоні авто, а й відповідає за здоров’я водія і знаходяться в транспорті.

Власники вазовской класики позбавлені можливості дихати свіжим повітрям в салоні транспортного засобу. На вісімка і дев’ятках очищувач повітря салону відсутня. Тільки з появою моделі ВАЗ 2110 (десятки) проблему вирішили. Спочатку в цій моделі встановлювали вертикальні фільтри, пізніше вироби замінили на горизонтальні.

Виробник стверджує, що періодичність заміни салонного фільтра на ВАЗ 2110. 15 тис км пробігу. З огляду на реалії російських доріг, терміни заміни можуть скоротитися. Водій може визначити необхідність заміни по кілометражу, оглянувши виріб або за наявними ознаками, які будуть описані далі в статті.

Як правильно вибрати салонний фільтр для ВАЗ 2110?

Вибрати правильне виріб допоможе знання розмірів елемента:

 • на ВАЗ 2110 старого зразка необхідний картридж 230.0х193.0 мм, товщина 45 мм;
 • більш компактний виріб, яке виготовляють починаючи з 2003 року: 210.0х160.0 мм, товщина 40 мм.

Уточніть ці деталі при покупці. Які проживають в маленькому місті підійде звичайний очисник повітря, а живе в мегаполісах, постійно застревающим в пробках, зупинити свій вибір слід на вугільному фільтрі. Він не дозволить потрапити в салон автомобіля шкідливих викидів і токсинів.

На ВАЗ 2110 заміна салонного фільтра здійснюється виходячи з того, купуєте ви виріб для старої моделі, або нової:

 • NF-6001c. Назва. Невський фільтр. Підходить для автомобілів ВАЗ, що випускалися до 2003 року.
 • 21110-8122021-83. Такий очисник купують для ВАЗ-2110, випущених після 2003 року.

Отже, якщо фільтр забитий, чи можна його почистити, або слід тільки заміна? Про це піде мова далі в статті.

підвиди

Фільтруючі елементи для салону ВАЗ 2110 в даний час мають кілька модифікацій.

Вони відрізняються за способом виготовлення і можуть бути:

 • з синтетичних волокон з гофрованої папером, складеної рядами;
 • вугільними, виготовленими з прошарком активованого вугілля. Такі елементи більш ефективно очищають повітря, але швидше заповнюються і вимагає заміни.

По розташуванню в посадковому місці бувають горизонтальні і вертикальні фільтри. Ці витратні матеріали не взаємозамінні, і купувати новий необхідно на конкретну модель автомобіля.

Для міської їзди краще не економити на своєму здоров’ї і вибирати вугільний елемент.

Ще про модернізацію салонного фільтра нового зразка

Багато автовласників скаржаться, що при установці нового фільтра часто виникають проблеми з герметичністю з’єднань.

Як поміняти фільтр салону на ВАЗ-2110, щоб уникнути попадання забрудненого повітря через такі нещільності? Оскільки мова йде про ВАЗівському сімействі, варіантів удосконалення конструкції існує величезна безліч, причому з огляду на дешевизну компонентів не складе труднощів перепробувати багато з них, щоб зупинитися на найбільш прийнятному методі. Зазори і щілини, що виникають через недосконалість конструкції і недотримання геометрії кінцевого виробу, можна закрити відповідним підручним матеріалом. Дехто примудряється використовувати пластилін, інші застосовують гумові прокладки, треті. звичайний поролон. Головне, щоб був закритий доступ повітря в салон поза самого фільтруючого елемента.

Якщо матеріал виготовлення виробу не володіє вологозахисними характеристиками, то захист салонного фільтра ВАЗ 2110 від води можна зробити самостійно. Для цього досить замінити штатний знімний кожух на пластиковий, вирізаний зі звичайної пляшки.

Захист від рослин, комах, бруду забезпечать дрібнопористий сітки (підійде навіть капрон від колготок або панчіх).

Така модернізація виглядає «партизанщиною», але вона ефективна і забезпечить фільтрувального елементу нового зразка тривалу життя з прекрасними фільтруючими характеристиками.

Зрозуміло, подібні народні методи вдосконалення продукції вітчизняного автопрому. це прямий натяк на його неповноцінність або навіть неспроможність. конструктори АвтоВАЗу прекрасно знають про всі недоліки, але з якоїсь причини не прагнуть від них позбавитися. Добре, що афоризм «голота на вигадки хитра» все ще працює в нашій країні.

Покрокова інструкція по заміні

Щоб замінити очищувач самостійно, достатньо лише виконати ряд послідовних дій.

Отже, покрокова інструкція заміни салонного фільтра на ВАЗ 2110:

 • Зніміть склоочисники. Для цього достатньо на кожному відвернути по гайці. Після, потягніть двірники вгору по черзі. Двірники откручиваются ключем на 10
 • Видаліть декоративні заглушки, що закривають гвинти вітрової декоративної решітки. Прибираються заглушки і хресний откручиваются 4 гвинта
 • Відкрутіть всі гвинти решітки, потім 2 гайки, що кріплять ґрати. Кріплення тепло-шумоізоляції
 • Дістаньте вітрову грати. Прибравши накладку, під гратами видніється салонний фільтр.

Після виконання цих дій, ви побачите безпосередньо сам фільтр. Але, це можливо тільки в разі, якщо модель вашого автомобіля випущена після 2003 року. Якщо ви бачите фільтр, відкручуйте кришку і виймайте його, замінивши на новий.

Якщо після зняття решітки ви не побачили очищувача, не турбуйтеся. Це означає, що він вертикальний. Ви зможете його дістати і знайти, але на дотик.

Перед тим, як встановити новий картридж, переконайтеся, що в корпусі немає бруду. Якщо така є, корпус необхідно почистити. Для цих робіт підійде старий пилосос, після чого ви зможете протерти місце розташування фільтра ганчіркою, змоченою попередньо в очищувачі для стекол.

У ВАЗ 2110 заміна салонного фільтра старого зразка завершується установкою нової деталі:

 • Встановіть нову деталь на місце старої (попередньо протерши все від пилу).
 • Переконайтеся, що відсутня волога.
 • Встановіть вітрову грати в зворотній послідовності.

При заміні салонного фільтра в ВАЗ 2112, так само як і на “десятці”, по завершенню робіт необхідно переконатися, що салонний фільтр встановлений правильної стороною. Щоб уникнути помилок, запам’ятайте початкове розташування вироби, або сфотографуйте його.

Досвідчені автовласники вважають, що в ВАЗ 2110 нового зразка є недоробка конструкторів щодо того, що деталь встановлюється горизонтально. Салон захищений від пилу, але фільтр не забезпечує захист від попадання води під час дощу. Як результат: в сиру погоду скла в автомобілі запотівають, а через підвищену вологи стільники забиваються брудом. Це погіршує очищення від пилу.

Фахівці рекомендують трохи вдосконалити конструкцію салонного фільтра, і замість рідного, встановити аналог від Пріори. Процедура з ним буде відбуватися в рази швидше.

Як ще можна вдосконалити салонний фільтр нового зразка на ВАЗ 2110?

Наведемо ряд практичних кроків щодо вирішення наявних проблем, виконавши які, власник авто забезпечить собі комфортне перебування в автомобілі.

Проблема 1: часто виникають проблеми з герметичністю з’єднань через недосконалість конструкції і недотримання геометричних параметрів. Рішення: зазори і щілини закладаються будь-яким підходящим підручним матеріалом. Деякі використовують пластилін, інші. гумові прокладки, треті. поролон. Головне. закрити доступ неочищеного повітря в салон через щілини.

Проблема 2: немає захисту від води. Рішення: замінити штатний знімний кожух на пластиковий (вирізається зі звичайної пляшки).

Проблема 3: в салон проникають дрібні забруднення. Рішення: Захист від рослин, бруду, комах, можна забезпечити дрібновічковими сітками (панчохи, колготки підійдуть).

Такі методи вдосконалення салонного фільтра здаються несерйозними, але вони поліпшать стан повітря, яким дихає водій і пасажири в салоні. Також це допоможе уникнути ряду поломок і, надалі, ремонту.

Творці ВАЗ знають про всі недоліки салонного фільтра, про недоробку конструкції і його розташування, але прагнуть поліпшити ситуацію. Тому власникам авто слід удосконалити самостійно систему очищення повітря, що надходить в салон.

Функції фільтра салону

Завдання будь-якого фільтра. очищення рідини або газу від сторонніх домішок.

Салонний фільтр є різновидом повітряних фільтрів і призначений для захисту водія і всіх пасажирів автомобіля від поширених забруднень, як пил, мікроорганізми, пилок рослин, а також від запахів (в останньому випадку використовуються вугільні фільтри).

Як свідчить статистика, частка алергіків серед звичайних людей невелика, але, якщо ви входите в це число, салонний фільтруючий елемент доведеться міняти щороку, причому найбільш відповідний час для цього. старт сезону цвітіння (кінець весни. початок травня).

В іншому випадку його заміну потрібно робити кожен 8-10 тисяч кілометрів. З огляду на, що для багатьох автовласників такий показник. піврічна норма, то виходить, що їм слід робити заміну двічі на рік.

Багато водіїв вважають, що фільтр салону. некритичний витратний матеріал, ігноруючи рекомендації по його заміні. З огляду на, наскільки забруднений повітря на міських магістралях, таке ставлення важко назвати раціональним.

Не варто забувати, що якщо ви самі ставитеся до свого здоров’я байдуже, то пасажири вашого авто від цього страждати не повинні. Тому хоча б регламентних термінів заміни слід обов’язково дотримуватися.

Насправді на регулярність установки нового салонного фільтра впливає безліч факторів, крім власне величини пробігу:

 • слабка ефективність системи вентиляції, яка має властивість погіршуватися з плином часу;
 • поява в салоні неприємних запахів, що посилюються при включенні вентиляції;
 • якщо робота грубки і системи опалення не забезпечує швидкий прогрів / охолодження;
 • коли скла починають пітніти набагато частіше з утворенням забруднюючої нальоту.

Розмір салонного фільтра ВАЗ 2110 старого зразка. 230.0х193.0 мм. при товщині 45 мм. Фільтрувальний елемент, що встановлюється з 2003 року, набагато компактніше: 210.0х160.0 мм. при товщині 40 мм. При покупці слід обов’язково уточнювати цей момент.

Якщо ви проживаєте не в великому місті, має сенс купувати звичайний фільтр, для тих же водіїв, хто змушений багато часу проводити в міських заторах / пробках, актуальною буде установка вугільного елемента, який в змозі впоратися із захистом салону від проникнення шкідливих викидів. Він виготовляється з фільтрувального паперу з високими зв’язують властивостями, в яку додають активоване вугілля. Щоб дістатися до простору, де знаходиться салонний фільтр ВАЗ 2110, необхідно в будь-якому випадку починати зі зняття жабо (так називають облицювальну панель лобового скла в десятці).

Розташування салонного фільтра

Салонний фільтр знаходиться в моторному відсіку автомобіля ВАЗ 2110. Він розташовується за двигуном. Фільтр розміщений безпосередньо під жабо і декоративною накладкою.

Артикул і вартість оригінального салонного фільтра на

На автомобілі ВАЗ 2110 до 2003 року випуску коштує салонний фільтр старого зразка з каталожними номером 2110812202003.Его Фільтр вкрай складно знайти у вільному продажу. Тому автовласники вдаються до покупки аналогів. Основними з них є Nevsky Filter NF6001 і Ekofil ЕКО-04.01. їх

На автомобілі ВАЗ 2110 після 2003 року випуску використовується оригінальний салонний фільтр нового зразка, артикул якого. 21110812202183. Він не взаємозамінний з фільтром старого зразка.

Крім оригінального фільтра для ВАЗ 2110 існують аналоги. Більшість з них перевершує рідної расходник за якістю і експлуатаційними характеристиками. У таблиці нижче представлені найкращі альтернативні варіанти фірмовому салонному фільтру ВАЗ 2110.

ФірмаАртікульний номерПрімерная вартість, рубль
Bosch 1987432435 750-900
Shafer SAK658 280-350
TSN 21118122012 120-135
AG AG5010 200-250
WIX WP9398 360-420

Салонний фільтр на ВАЗ 2110

Для фільтрації надходить в салон повітря служить спеціальний фільтр. В процесі експлуатації ВАЗ 2110 відбувається поступове забруднення і забивання розхідники.

Для відновлення нормального надходження повітря в салон фільтруючому елементу потрібна заміна. Установка нового розхідники не є надто трудомістким процесом, тому її нескладно виконати своїми руками.

знаходиться, салонний, фільтр, 2110

періодичність заміни

Орієнтовно міняти салонний фільтр на ВАЗ 2110 слід кожні 15 тис. Км. При цьому необхідність заміни розхідники сильно залежить від зовнішніх факторів. Так, скоротити інтервал технічного обслуговування рекомендується якщо:

 • дорога пролягає неподалік виробництв з шкідливими і мелкодісперснимі викидами;
 • маршрут проходить посеред полів з рясним цвітінням трав;
 • автомобіль часто їздить по курних дорогах;
 • в повітрі міститься багато піску та іншого дрібного сміття;
 • водій змушений часто стояти в пробках або рухатися в щільному міському потоці.

Критерієм необхідності заміни салонного фільтра є зниження ефективності роботи грубки через погіршення повітряного потоку. Деякі водії змінюють расходник, як тільки починають потіти вікна в транспортному засобі. При цьому деякі автовласники встановлюють новий фільтр незалежно від пробігу перед кожним літнім сезоном.

Опис заміни салонного фільтра на ВАЗ 2110

Для заміни салонного фільтра на ВАЗ 2110 необхідні плоска і хрестова викрутки, пилосос, а також ножик. Не завадять для проведення робіт плоскогубці і набір гайкових ключів. Подивитися проведення установки нового розхідники можна в покрокової інструкції, що наведена нижче.

 • Відкрутити кріплення склоочисників і зняти їх, потягнувши вгору на себе.
 • Відкрутити гвинти, які розташовані під заглушками.
 • Відкрутити кріплення тепло-шумоізоляції.
 • Відкрутити кріплення вітрової решітки. Після цього зняти її.
 • Встановити новий фільтруючий елемент.

Особливості заміни фільтра старого і нового зразка

До 2003 року на автомобілі ВАЗ 2110 ставилися фільтри старого зразка. Їх ключовою особливістю є вертикальне розміщення фільтруючого елемента.

Після 2003 року салонний фільтр на ВАЗ 2110 став встановлюватися горизонтально. Даний матеріалах не взаємозамінний зі старим. Нова конструкція не припала до душі власникам ВАЗ 2110. Відсутність герметичності призвело до частих заливання фільтруючого елемента водою. Через це фільтр швидко виходить з ладу. Для вирішення проблеми під час заміни розхідники багато власників ВАЗ 2110 встановлюють додатковий захист, виготовлену з пластикової пляшки.