Як дізнатися модель сигналізації starline по брелка

сучасні моделі

У найбільш дешевою A-серії в залежності від покоління використовуються різні брелоки. У StarLine A93 / А63 спочатку застосовувався брелок у формі, близькій до скошеного паралелепіпеда, було збережено виступаніє першої кнопки.

дізнатися, модель, сигнал, starline

Однак ця автосигналізація стала завидною довгожителем, і для «освіження» зовнішнього вигляду брелок на останніх серіях був видозмінений, отримавши дисплей в стилі сучасних сигналізацій п’ятого покоління (сигналізації з автозапуском), але на відміну від них. в традиційній, а не инверсной, забарвленням.

На сигнализациях Starline A39 і А36 (це ті ж А93 і А63, але поставляються виключно в автосалони) брелок використовувався без змін від базової моделі. Чи не змінювався брелок і в «економічною» комплектації A93 ECO, але зате в A63 ECO оновився.

Надалі на ринок вийшла «повноцінна» А-серія четвертого покоління. Ці сигналізації відрізнялися початкової інтеграцією CAN-модуля в усіх комплектаціях і формою брелока. дизайнери повернулися до часів сигналізацій Dialog Flex.

Одночасно з виходом четвертого покоління сигналізацій StarLine маркетологи компанії виділили окрему лінійку сигналізацій для позашляховиків, назвавши її D-серією. Ніяких реальних відмінностей в конструкції, крім нового прямокутного брелока, сигналізації «позашляхової» серії зі звичайними не мали. У продаж брелоки сигналізації Starline D64 і D94 йшли в двох кольорах: синьою і червоною. При цьому, на відміну від А61 4х4 і А91 4х4, четверта кнопка брелока у них функціональна, самі ж брелоки зовні абсолютно ідентичні.

У серії B збереглися «обмилочние» брелоки, дисплей в них також не змінювався.

Серія E після поновлення (моделі Е60.1, Е90.1, Е61.1, Е91.1, Е63, Е93) не міняла конструкцію брелока. Оновлений брелок був тільки в п’ятому поколінні (Starline Е95, Е65). Екран поміняв орієнтацію на вертикальну, графіка на ньому була уніфікована з інтерфейсом мобільного додатка StarLine:

Серія А п’ятого покоління отримала той же екран.

StarLine серії D легко впізнати за прямокутному червоного корпусу. Оновлений інверсний дисплей «переїхав» і сюди.

І, нарешті, на ринок вийшли сигналізації шостого покоління. Серія В і додав до неї нова серія X впізнати за знайомому раніше в B-серії «обмилки», а орієнтація дисплея знову стала горизонтальною, але інверсна забарвлення збереглася від сигналізацій п’ятого покоління. Замість рідкокристалічного екрана тепер використовується OLED.

Starline А66 і А96 знову отримали скошений корпус брелока, але екран у них тепер новий, до того ж кольоровий.

В Е-серії відмовилися від вертикальної орієнтації екрану, та й він сам виглядає тепер набагато простіше і дешевше, ніж в п’ятому поколінні. Це не дивно. тепер сама Е-серія позиціонується як більш дешева, в той час як в п’ятому поколінні була однією з самих «крутих».

Моделі сигналізації Starline, зняті з випуску

Різні види сигналізацій StarLine використовували різні типи основних брелків. На знятих з випуску сигнализациях серії A покоління Twage (А2, А4, A6, А8, А9) застосовувався основний брелок з характерною тонкої антеною, захищеною окремим елементом корпусу.

StarLine A6:

StarLine A4:

У цьому місці брелок тріскається при частому носінні в кишені. На відміну від A-серії, що випускалася одночасно з нею і належала до того ж поколінню серія В використовувала більш міцний брелок, де корпус складався тільки з двох половинок, а антену закривав фігурний виступ.

StarLine B6:

У серії С цього ж покоління брелок зберіг загальні риси По-серії, але мав двоколірний корпус з іншим принципом розбирання. «Хвороба» С-серії. це тріщини вушка, до якого кріпиться карабін.

Покоління Dialog мало відрізнялося зовні. Характерна відмінність. це перехід на русифіковані екрани.

Сигналізації без автозапуску (B6 Dialog, A61 Dialog) при тому ж оформленні корпусу відрізнялися іконками нижнього ряду:

В останній рік випуску була створена серія сигналізацій А61 / А91 в комплектації «4х4». в них використовувався прямокутний брелок від D-серії. Оскільки D-серія використовує чотири кнопковий брелоки, а A91 / A61. кнопковий, остання кнопка на цих автосигналізація включає підсвічування екрану без будь-якого додаткового функціоналу.

Зліва направо. брелок StarLine A61 4 × 4, StarLine A91 4 × 4:

Надалі сімейство Dialog було вдосконалено, перетворившись в Dialog Flex. до вже існуючого функціоналу були додані гнучко програмовані додаткові канали, які є надалі обов’язковою рисою сигналізацій StarLine. З’явилася підтримка CAN-шини.

Був переглянутий дизайн брелоків. Змінився їх вид, антена була прибрана всередину корпусу, брелок придбав форму «змилка», набагато зручнішу. Перша кнопка брелока збільшилася в розмірах і переїхала в виступ, зробивши інтуїтивний пошук потрібної кнопки швидше.

У серії B «Обмилювання» брелоків досягло апогею. Сигналізації В62 і B92 мали однаковий корпус, розрізняючи лише поруч іконок (у B62 були відсутні іконки автозапуску за таймером і по температурі). Самі екрани були аналогічні відповідно А61 і А91.

Ті ж екрани використовувалися і в автосигналізація E60 і E90 (відмінності також в нижньому ряду іконок), але самі брелоки отримали власні корпусу. На відміну від більшості моделей брелоків, де позначення кнопок чисто символічні, тут на кнопках постановки і зняття з охорони однозначні зображення.

Як визначити модель автосигналізації по брелка Starline

Купуючи машину з рук, Ви зазвичай отримуєте і вже встановлену сигналізацію. Однак супровідні папери при цьому втрачаються, а незнання господарем точної моделі. далеко не рідкість. Тому, якщо Вам надалі доведеться зіткнутися з необхідністю зміни налаштувань сигналізації, потрібно спочатку розібратися, як дізнатися модель автосигналізації Starline за зовнішнім виглядом брелока. З огляду на ширину модельного ряду (з усіма моделями попередніх поколінь), це не так просто.

З плином часу StarLine стали використовувати все більшу уніфікацію. Якщо у сигналізацій Twage можна було розрізнити по брелоку навіть сигналізації однієї серії, то тепер відрізнити ту ж А94 від А92 по виду брелка не вийде. але ж це не просто різні, а абсолютно різні сигналізації.

Пощастить, якщо на брелоку збережеться заводська наклейка. в її шифр побачите і найменування моделі сигналізації, цей код дублює той, що наноситься на коробку і центральний блок. Наприклад, на брелоку Е90 вказано код на зразок:

Якщо ж наклейка затерта, то розрізнити моделі з однаковими брелоками можна по іншим елементам комплектації. Тут найнадійніший спосіб. це спробувати увійти з основного брелока в меню настройки датчика удару, як ми вже писали раніше. Так як до четвертого покоління використовувався зовнішній датчик, що настроюється викруткою, то на сигналізації А92 у Вас увійти в меню не вийде. Якщо ж меню стане доступним. то у Вас в руках брелок від А94.

Ще дещо корисне для Вас:

По-серія

Визначити брелок сигналізації Starline В6 і В9 легко за такими особливостями:

 • Форма сильно нагадує брелоки моделі А61 / А91 (монолітний корпус з виступаючою антеною, з насічками), проте, якщо вдивитися в нижній ряд піктограм на дисплеї, відзначаються дворядкові написи, а центральний автомобіль має чорні капот і фари;
 • У охоронної системи моделі В9 на дисплеї є значок градусника.

Визначити сигналки В62 / В92, В64 / У94 дозволяють:

 • Округла прямокутна форма пульта;
 • Антена більше не виступає (вбудована);
 • Синьо-чорний колір корпусу;
 • Помаранчевий окрас кнопок.

Незважаючи на однакові пульти, зазначені моделі сигналізацій мають різні набори сервісних функцій.

Модельний ряд Е

Даний модельний ряд включає кілька лінійок. Почнемо з Е60, Е90. Брелоки даних моделей можна визначити по:

 • Чорно-білому корпусу прямокутної форми з обтічними кутами;
 • Кнопка поставити / зняти з охорони оснащена опуклим значком відкритого і закритого замочка;

У моделей Е63 / Е93 такий же корпус, але вертикальна орієнтація екрану і 4 іконки в нижній частині (замість 7). У сигналок Е65 / Е95 до екрану застосована інверсія за кольором (при чорному корпусі білий екран, при білому. чорний), форма ж. ідентична родичам.

В іншому, відмінності у різних моделей сигналізацій Starline серії Е. в наборах сервісних опцій.

А-серія

Брелоки комплектів Twage A4, А6, А8, А9 легко визначити за такими ознаками:

 • Антена зовнішня, з чорним знімним ковпачком. Довжина 2 см, розташовується з лівого боку пульта.
 • Нижні піктограми на дисплеї А9 і А8 мають зелений відлив.
 • На моніторі А4 зображена велика машина з написом «BRAKE» на лобовому склі;
 • Написане на екрані російською мовою.

Дані охоронні системи вже не випускаються. Сьогодні їх можна зустріти на автомобілях старше 2000 року випуску.

За якими особливостям можна відрізнити брелоки сигналізації Starline версії А61 / А91?

 • Зовні пульти схожі на побратимів з модельного ряду лінійки В, але з російським меню;
 • Антена і раніше зовнішня, але поміщена в цілісний корпус (монолітний).

Дані модифікації сигналок також давно зняті з виробництва.

Продовжимо розбирати, як визначити модель сигналізації Starline по брелка і переходимо до більш новим модифікаціям. Серію А63 / А93 виділяють:

 • Чорно-білі пульти, мають форму паралелограма з закругленими краями;
 • На пульті 4 кнопки, одна. велика, кругла, червона, інші. маленькі, чорні;
 • У більш пізніх випусків горизонтальна орієнтація монітора, у нових. вертикальна (спірне зручність).

Визначити моделі Starline А64 / А94 дозволять такі характеристики:

 • Синьо-чорний корпус у формі прямокутника з виступаючою вліво зовнішньою антеною (в монолітному корпусі);
 • Кнопки сірого кольору;
 • Піктограми у А64 зелені, у А94. блакитні.

Сигналізації D серії

Охоронні комплекти D64, D94 випускаються тільки для автомобілів класу J (позашляховики). Визначити їх допоможе зображення авто цього класу на дисплеї брелока. А також:

 • Червоний або синій пульт у формі прямокутника з гострими краями, антена вбудована;
 • Дисплей облямований тонкої чорною рамкою;
 • Між собою комплекти відрізняються різними наборами піктограм.

Як визначити модель сигналізації Starline по брелка та іншими ознаками

А ви знаєте, як по брелка визначити модель сигналізації Starline? Примітно, для кожного модельного ряду виробник випускає унікальні брелоки. Вони не просто відрізняються за зовнішнім виглядом, але і не прописуються під «нерідний» системний модуль.

Щоб визначити модель сигналізації по брелка, зверніть увагу на наступні деталі:

 • Форма і колір корпусу;
 • Дисплей (орієнтація, піктограми);
 • Антена (зовнішня або вбудована);
 • Кількість і форма кнопок.

У Starline існує величезна кількість модифікацій. Ситуацію погіршує НЕ слабшаюча затребуваність моделей попередніх поколінь (вже не випускаються, але на ринку до цих пір в ходу). Щоб напевно дізнатися, яка сигналізація Starline варто, конкретно, на вашій машині, варто навчитися розбиратися у всіх її модельних рядах.

Модельний ряд З серії

Нагадуємо, ми пояснюємо, як по брелка дізнатися яка модель сигналізації Starline встановлена ​​в авто. Як визначити, що перед вами представник З серії. С4, С6, С9?

 • Синій корпус з пластика з тонким вушком для карабіна (ахіллесова п’ята цих пультів);
 • Зовнішній вигляд пультів у всіх комплектів однаковий, а ось набір функцій. різний.

Чим відрізняються модельні ряди Starline?

Виділяють 5 лінійок модифікацій охоронних систем Starline. Вони позначаються буквами латинського алфавіту, відповідно, A, B, C, D, E. Як уже згадувалося вище, у кожній серії свій власний пульт.

Як визначити модифікацію Starline по брелка?

Для початку, з’ясуємо, як дізнатися модель сигналізації Starline по брелка. Зверніть увагу, тут мається на увазі, зокрема, основний брелок, оскільки додатковий у різних комплектів, найчастіше, ідентичний.

 • Щоб дізнатися номер сигналізації Starline, насамперед перевірте маркування на задній кришці пульта. Переверніть пристрій і знайдіть наклейку зі штрих-кодом. Безпосередньо під ним видрукувана рядок з символами. Перші 8. ідентифікаційний номер даної сигналізації. Далі, після пропуску, позначення моделі. буква і цифри. Саме вони вам і потрібні. Вуа-ля, бінго! Однак, внаслідок недбалої експлуатації або звичайного зносу, наклейка могла відклеїтися. Або літери на ній стертися. В цьому випадку, перевірте запасний або додатковий брелок. Там теж повинна бути маркування. Якщо знову мимо, розберіть пульт. Можливо, ID і модель продубльовані на внутрішніх складових пристрою. Незайвим буде оглянути внутрішню сторону кришки, що закриває відсік для батарейки.
 • Якщо вам не вдалося за маркуванням визначити, яка сигналізація Starline варто в машині, приготуйтеся вивчати брелок.

Розглянемо, чим відрізняються різні моделі сигналізації Starline.

Як визначити модель

Щоб у випадку зі Starline визначити модель без помилок, необхідно орієнтуватися на підказки (маркування, паперу або список функцій), знайти інформацію онлайн або звернутися до професіоналів.

Види і модельні ряди

Щоб визначити модель сигналізації Starline по брелка, функцій або додається сервісній документації до авто, варто добре розбиратися серед представлених видів. Роблячи Starline огляд марки, необхідно підкреслити, що весь асортимент ділиться на кілька рівнів (за вартістю): початковий (бюджетні варіанти), середній і premium-клас з безліччю додаткових функцій.

Згідно з принципом роботи, сигналізації діляться на пристрої з автоматичним автозапуском двигуна і без такого.

Деякі версії мають більш пізній випуск, тому наділені більш досконалими опціями. Всі моделі сигналізації Starline по брелоку діляться на кілька категорій: A, B, C, D і E, відрізняючись за зовнішнім виглядом і вбудованим можливостям.

Модельний ряд «А» найпопулярніший і широкий в колекції. Визначення сигналізації по брелоку в старій серії відбувається через антену, яка захищена окремим від корпусу кожухом чорного кольору. Додатковим методом класифікації стане комплект іконок на дисплеї, дизайн і кількість клавіш:

 • A4. Відрізняється масштабним зображенням машини, а на лобовому склі знаходиться напис «BRAKE».
 • A6. Даним пейджерам характерна наявність зовнішньої антени, розташованої з лівого боку пристрою зі знімним пластиковим ковпаком і позначкою «NJQLTX67C».
 • A9 і A8. Відрізняються від раніше перерахованих властивостей зеленуватою палітрою нижніх іконок і оновленим комплектом піктограм в лівій частині екрана.
 • A61 і A91. Багато в чому схожі на В, але всі написи на дисплеї русифіковані. Значки автомобіля внизу екрану виконані в спрощеному стилі.
 • A64 і A94. Пристрої форми паралелепіпеда і в синьо-чорному відтінку. У версії A94 іконки зеленого тону, а брелока A64. блакитного.
 • A63 і A93. Брелоки з обтічними краями і виконані в монохромному. Вгорі корпусу розташовуються 3 клавіші з одного червоною кнопкою. Мають горизонтальну орієнтацію екрану

Сучасні моделі A64 / A94 і A63 / A93 кардинально відрізняються від своїх ранніх копій. Тепер подібний модельний ряд знятий з виробництва і зустрічається тільки на транспортних засобах 2000 р випуску і раніше.

Відмінні риси даної лінійки автосигналізації Starline. вбудований сервіс стеження і 512- канальний трансивер. Їх антена з’єднується з процесором в монолітний корпус, а фігурний виступ з насічками. В іншому тип «В» відрізняється за наступними параметрами:

 • B6 і B9. Можна розрізнити тільки з написів на екрані. позначки на піктограмах дворядкові, а капот і фари автомобіля чорного кольору. Відрізнити сигналку можна і за наявністю у значка термометра.
 • B62 і B92. Відрізняються згладженими гранями, хоча в останніх варіантах моделі дисплей поміняли на версію OLED. Корпус брелоків округлий і з помаранчевим кольором кнопок.
 • B64 і B94. Відрізняється датчиком удару / нахилу і підтримує авторизацію по pin-коду. Виключено, щоб власник авто знайшов автозапуск серед опцій у 64 моделі.

Зараз остання модель сигналізації тимчасово знята з виробництва та зустрічається лише на транспортних засобах більш раннього року випуску.

Брелоки сигналізації Starline серії «С» мають обмежений асортимент, але теж відрізняються деякими рисами. Зате розташування кнопок практично дублює стандартний формат. Так особливості пристроїв автомобільних аксесуарів типу C4, C6, C9 зводяться до:

 • двоколірним корпусу (синій і сірий);
 • тонкому пластиковому вушка для карабіна (права сторона);
 • розташуванню іконок на дисплеї.

Але перевірені моделі легко відрізнити від більш широких серій. У випадку зі Starline брелок легко визначається до цієї категорії за зовнішнім виглядом і позначенням на дисплеї, якщо на інші деталі орієнтуватися не можна.

Брелоки, які включені в лінійку «D», мають великі габаритні розміри, на відміну від інших модифікацій бренду. Основне призначення даної серії. використання на кросовери і позашляховики (клас «J»), тому на екрані зображена машина цієї марки. В іншому 2 моделі примітні такі властивості:

 • в наборі даної серії йдуть 3 замінних панелей блоку;
 • корпус блоку управління має строгу прямокутну форму з тонкою темною рамкою навколо дисплея;
 • брелоки випускаються в 2 кольорах. червоний і синій;
 • D94 має певний набір піктограм в нижній частині екрана;
 • відсутня іконка беззвучний режим, а замість неї є символ у вигляді термометра.

Зараз виробник продовжує робити Accent на моделях типу D, розробляючи нові модифікації зовнішнього вигляду.

Розглядаючи види сигналізацій Starline, лінійка «E» характерна невисокою ціною і наявністю автозапуску. Серед всіх 4 пристроїв E60 і E90 відрізняються завдяки тому, що:

 • білий пульт має форму прямокутника;
 • опуклий значок замка на кнопках активації;
 • набір іконок в нижньому ряду екрану (у номера 60 він ідентичний D64, а у 90. схожий на D94);

E65 і E95 частково дублюють стандартний дизайн сигналізації, але не сплутати їх з ранніми версіями допоможуть наступні риси:

 • вертикально як у мобільного додатка;
 • брелоки теж мають інверсний, світлий корпус;
 • скорочене число іконок (4 шт. замість 7).

Ще одна відмінна риса «E» колекції. наявність стоїть в налаштуваннях датчика удару і нахилу, а також відсутність CAN-модуля.

Як дізнатися модель сигналізації Starline по брелка

Все сигналізації Starline моделі, на відміну від інших аналогів протиугінних систем, мають на кожну лінійку окремий брелок. По тому, як виглядає аксесуар, можна точно визначити модель і зорієнтуватися з настройками. Тому важливо пам’ятати, які бувають характерні ознаки у дисплеїв, щоб не плутати пристрою від одного виробника.

по маркуванню

Один із способів дізнатися модель сигналізації. пошук по маркуванню, яка розташовується на задній кришці брелока. Під нею є штрих-код і прописана модель з 1 літери і 1-2 цифр (як 02). Якщо в наборі немає основного брелока, то зі зворотного боку додаткового примірника перебуває позначення, як StarLine 2Way-Remo.FCC ID: NJQEP02 (при розшифровці. A91 або позначка c ID NJQLTX67C. A6). Якщо заводське маркування стерлася, то найменування охоронної системи дублюється на корпусі пульта зсередини (під кришкою, що закриває елемент живлення).

За допомогою інтернет-сервісів

Правильно дізнаватися модель автосигналізації по брелоку можна за допомогою наступних інтернет-сервісів:

 • Офіційний каталог на сайті Starline. Для кожного пристрою (навіть знятого з виробництва) є зображення і користувач може візуально порівняти свій пульт з картинками і інструкціями.
 • Веб-ресурс «Угона.нет». Там розміщені фото брелоків різних серій. А фахівці даного порталу додатково створили спільноту, де власник машини зуміє знайти рекомендації від інших користувачів.
 • Пошукова система Google по зображеннях. Через неї можна легко завантажити фотографію свого пристрою і подивитися результат видачі картинок, під якими вказано повну назву моделі.

Не можна забувати тематичні форуми і групи соцмереж за інтересами: вони менш популярні, але там теж можна швидко отримати відповідь.

За супровідної документації на автомобіль

При порівнянні сигналізацій варто передбачити і ситуації, коли придбаний автомобіль (особливо б / у), обслуговувався в тому ж сервісному центрі, де куплений. Тому є сенс скористатися супровідними документами на машину і знайти організацію, де була встановлена ​​і обслужена сигналізація, щоб запросити інформацію. Якщо при покупці залишилися папери, то можна визначити компанію, де також проводилася остання настройка. Фахівці з дилерського центру повинні допомогти у визначенні моделі Starline по брелоку через укладений договір про купівлю-продаж.

За вбудованим функціям

Ще один спосіб дізнатися модель сигналізації Starline полягає в можливості визначити приналежність по функціоналу брелока. У певної марки є характерні режими роботи. Основні опції у старому пристрої або новинці вказані в інструкції і нижче поданій таблиці:

A6,9 A61 A64 A91 A94 A93 B64 B94 D64 E60 E90
Датчик удару
автозапуск
турботаймер
Can-модуль
архітектура модуля
Гнучкі сервісні канали
Тиха робота блоку
Контроль за каналом зв’язку

Модельний ряд CL

Найбільш ранніми приладами в цій лінійці були CL-300 і CL-350. Це односторонні сигналізації, встановлені в автомобіль (без зворотного зв’язку). Зараз вони використовуються вкрай рідко. І в тій і в іншій моделі пульт мав каплевидную ергономічну форму. На передній стороні присутнє 2 клавіші і назва фірми-виробника. Екрану на пультах не було.

У більш пізньої моделі CL-550 теж немає зворотного зв’язку, однак такі прилади все ще можна придбати. Дизайн пульта став більш агресивний і характеризується повністю оригінальною формою. На передній частині чорного брелока знаходиться 4 сірі клавіші.

Ще одним представником цього модельного ряду стала охоронна сигналізація CL-700. Від попередніх варіантів цієї серії вона відрізняється наявністю дисплея. Визначити сигналізацію по брелоку нескладно. Сам пульт представлений у вигляді прямокутника. Екран сигнальних пристроїв Томагавк має нестандартний вид. він зовсім невеликий і займає лише верхню частину пульта.

Sheriff APS-2600

Мінімально модернізована версія APS-2500, у якій на тому ж по дизайну брелоку тепер рознесені кнопки постановки на охорону і зняття з неї.

Інструкція зі встановлення сигналізації Шериф APS-2600

моделі D

У цій серії пристроїв також можна знайти кілька варіацій. Пульти управління мають прямокутний чорний корпус і антену класичної форми. На лицьовій панелі, ближче до антени, розташоване 2 кнопки. Ще 3 знаходяться збоку. Під дисплеєм розташовується розпізнавальна напис Tomahawk.

Через аналогичности в дизайні брелока можна сплутати пристрої D700 і D900. Щоб можна було визначити модель сигналізації, треба зробити автозапуск з брелока. У більш пізньої моделі (D900) така функція присутня.

Sheriff APS-35 PRO

Від моделі APS-2500 система відрізняється тільки оновленим дизайном брелоків, де рознесені кнопки постановки і зняття з охорони, і наявністю вбудованого силового реле додаткового каналу на додаток до слабкострумового виходу. Інші можливості й рівень захисту у цій сигналізації нічим не перевершують APS-2500. Правда, прибрано обмеження на першу цифру секретного коду, що, тим не менш, не можна назвати серйозним досягненням.

Інструкція зі встановлення сигналізації Шериф APS-35 PRO

Огляд моделей і керівництва з експлуатації та установки

Sheriff APS-2500

Вкрай примітивна система без зворотного зв’язку, для управління якої використовуються два брелока з мінімальним функціоналом: одна кнопка керує постановкою / зняттям з охорони, друга. активує додатковий канал, а в комбінаціях з першої реалізує постановку на охорону з відключенням датчиків або безшумний режим.

Ця сигналізація «Шериф» фактично може вважатися модулем радіокерованого центрального замка з мізерною часткою охоронних функцій. При стандартній установці її відключення при зломі машини анітрохи не ускладнює. Досить подивитися в інструкції, як реалізовано відключення системи без використання брелока:

 • Відкрити двері ключем.
 • включити запалювання.
 • Натиснути кнопку Valet в інтервалі не більше 10 секунд.

Тому для власника установка секретного коду є обов’язковою мірою для забезпечення хоч якийсь безпеки. Тут його довжина. фіксована, дві цифри від 1 до 9, що теоретично дає 81 різну комбінацію. Однак інструкція забороняє обирати першою цифрою коду число 3, що скорочує число комбінацій до 72.

Для установки секретного коду потрібно, знявши автомобіль з охорони:

 • Включить-виключить-включити запалювання.
 • Набрати першу цифру кнопкою Valet.
 • Вимкнути, потім включити запалювання знову.
 • Набрати другу цифру.
 • Вимкнути і включити запалювання.
 • Дочекавшись короткого сигналу сирени, знову вимкнути запалювання.

Але, щоб сигналізація почала працювати з секретним кодом, необхідно активувати відповідну функцію:

 • Знявши автомобіль з охорони, включити запалювання.
 • Не пізніше ніж через 3 секунди тричі натиснути Valet (саме тому не можна використовувати 3 в першій цифрі секретного коду).
 • Вимкнути і включити запалювання.
 • 9 раз натиснути Valet, переходячи до функції F9.
 • Натиснути основну кнопку брелока. система подасть два сигнали сирени, сигналізуючи, що функція F9 переключена в значення 2 (секретний код).

Порядок дій при відключенні статусу охорони за допомогою секретного коду аналогічний його введення.

Інструкція зі встановлення сигналізації Шериф APS-2500

програмування сигналізації

Для програмування центрального блоку використовують брелок і сервісну кнопку, розташовану всередині салону автомобіля. Інформація про налаштування залежить від моделі обладнання, таблиці наведені в інструкції з експлуатації (поставляється в наборі, в разі втрати документ можна завантажити на офіційному сайті виробника). При програмуванні використовуються комбінації кнопок на пульті, для активації або відключення функцій потрібно короткочасно або довгостроково натискати на клавіші і переходити між розділами меню.

Для програмування сигналізації використовують брелок.

Принцип роботи

До складу системи входить блок з головним мікропроцесором, який отримує інформацію від датчиків і кінцевих перемикачів. Після постановки на охорону контроллер розмикає ланцюга блоку управління двигуном і замка запалювання, не дозволяючи завести силовий агрегат навіть штатним ключем.

Визначаємо сигналізацію Starline по брелка

Брелоки Starline на відміну від Томагавк роблять на кожну модель свій брелок і як правило на іншу модель він не пропишеться, з цього що б точно визначити модуль, потрібно подивитися на ЖК дисплей, кнопки і антену сигналізації.

Як визначити модель сигналізації Starline по брелка

Брелок без запуску Starline А6. корпус сірого кольору, вузька антена. іконки на дисплеї з синьою окантовкою, антена чорна з написом «Call»

Брелок А8 або а9. з запуском двигуна сірий корпус, вузька антена, іконки на ЖК з чорною окантовкою, антена чорна з написом «Call»

Брелок А9 прописується на сигналізацію Starline А6.

Брелок Starline Б6. без запуску двигуна. найлівіша іконка «Anti Hijack» на дисплеї машинка «порш», англійські іконки.

Брелок Б9 з запуском двигуна. Ліва іконка на РК будильник, машинка порш і англійські іконки. Існує 2 різновиди Б9. У темно-синьому корпусі і чорному, моделі повністю однакові але брелоки один на одного не пишуться, тому якщо у вас Брелок Б9 в чорному корпусі, то і замінити ви можете тільки на Б9 в чорному корпусі.

Антена на моделі А6-А9. Б6 і Б9 одна і та ж. чорна з написом Call.

Діалогові брелоки А61 без запуску. РК дисплей з російськими іконами, ліва іконка «пістолет»

Брелок А91 з запуском двигуна в корпусі темно-синього кольору з захисним покриттям, російські ікони, найлівіша іконка годинник і вентилятор.

Ювілейні серії А61 4х4 і А91 4х4 корпус брелка від Д94, брелоки 4-х кнопкові але остання кнопка не активна, на ці системи прописуються без втрати функціоналу А61 і А91 відповідно.

Антена А91 темно-синього кольору без написів червоний антенний вхід підходить на А61 і А91

Брелок А62 без запуску двигуна. конки з правого боку «музика»

Брелок А92 без запуску двигуна. конки з правого боку «вентилятор»

Брелок Б62 без запуску двигуна ліва іконка «пістолет»

Брелок Б92 без запуску двигуна ліва іконка «годинник»

Антена А92.62-Б92.: »темно-синя. чорний вхід.

Брелоки А94 і Б94 такі ж як і А92 і Б92. але мають настройку датчика удару і нахилу, прописуються на А92 і Б92

Антена А94 чорна з червоним входом для кабелю. підходить на всю четверту серію включаючи Е90.а93, А63.

Системи Е61 і Е91 і А36, А39 спец серія для СТО в яку був включений обхідник штатного іммобілйзера. Нічим не відрізняється від Е60- Е90. А63 і А93. Брелок А93 прописується на А63. Новий брелок Е93 прописується на всі попередні системи Е60, 61, 63, Е90, 91 і Е93