Заміна батарейки в брелоку Starline А93

батарейка, брелок, starline

Starline заміна батарейки в брелоку

Сьогодні поговоримо про таку елементарну для більшості автовласників операції, як заміна батарейки в брелоку сигналізації. Для тих, хто буде робити це вперше, ми підготували покроковий звіт.

Як дізнатися, що батарейку в брелоку сигналізації пора міняти? На дисплеї брелока Starline A91 є спеціальний індикатор, який показує низький заряд батарейки. З’являється він в правому нижньому кутку, в вигляді розрядженою батареї. Поява значка не означає, що батарейку потрібно негайно замінити. якийсь час вона ще пропрацює. А ось коли цей індикатор замість статичного стане миготливим, то з заміною батарейки краще не тягнути.

У брелоку Starline A91 працює одна батарейка типу AAA ( “мізинчикові” батарейка).

Якщо брелок знаходиться в чохлі, його потрібно зняти. Перед зняттям чохла краще включити блокування кнопок, щоб вони, бува, не натискати. Для цього на брелоку потрібно одночасно натиснути дві кнопки: “Блокування дверей” і “”.

Після цього відстібаємо пряжку і витягаємо брелок з чохла. Для більш легкого вилучення можна засунути між дисплеєм і чохлом шматок паперу. так чохол не буде липнути до дисплея.

Поcле вилучення брелока з чохла, перевертаємо його задньою кришкою до себе і відтягує засувку, фіксуючу відсік для батарейки.

Після цього тягнемо кришку відсіку для батареї в сторону і знімаємо її. Витягуємо стару батарейку і ставимо нову.

Після заміни батарейки всі налаштування на брелоку, в тому числі і годинник, обнуляються.

Щоб виставити правильний час, утримуємо клавішу “”, поки показання годин на дисплеї не почнуть мигати. За допомогою кнопок “Блокування дверей” і “Розблокування дверей” виставляємо потрібний час. Після цього натискаємо коротко на кнопку “” і аналогічно виставляємо хвилини. Після виставлення хвилин, можна нічого не натискати, через пару секунд брелок сам повернеться до звичайного режиму.

сторінка 74

Елементи живлення брелків і їх заміна

У брелках використовуються різні елементи живлення: в брелоку зі зворотним зв’язком використовується 1 елемент живлення “ААА” 1,5 В в брелоку без зворотного зв’язку використовується 1 елемент живлення CR2450, 3ВВремя роботи елементів живлення брелків залежить: від частоти пользованіябрелком, від частоти спрацьовування пейджера, від обраного режімаоповещенія, від типу встановленого елемента живлення. Ємності елементовпітанія, що є у продажу, можуть відрізнятися в кілька раз.Среднее час роботи елементів живлення може становити: для брелка зі зворотним зв’язком від 6 до 9 місяців для брелка без зворотного зв’язку від 9 до 12 месяцевПрі розряді елемента живлення на індикаторі брелока зі зворотним связьюотображается іконка. сигналізує про необхідність його заміни.

Заміна елемента живлення в брелоку зі зворотним зв’язком виконується у наступному порядку: 1. Відкрийте кришку батарейного відсіку брелка і вийміть старий елемент пітанія.2. Встановіть новий елемент живлення, дотримуючись його полярність. Правільноеположеніе елемента живлення вказано на корпусі брелка під кришкой.Закройте кришку брелка.3. Після заміни елемента живлення відкоригуйте показання текущеговремені.Замена елемента живлення в брелоку без зворотного зв’язку виконується у наступному порядку: 1. Роз’єднувач половинки корпусу тонким предметом.2. Вийміть старий елемент живлення і встановіть новий, соблюдаяполярность. Правильне положення елемента живлення вказано на контактедержателя.3. Складіть половинки корпусу разом, і стисніть їх до клацання.

В інструкції до брелка starline a61 написано, що батарея може працювати від 6 до 9 місяців. Але на практиці чомусь це не так. Швидше за все це пов’язано з тим, що елемент живлення довгий час пролежав без використання. Якщо з дня виготовлення пройшло 5 років, то шкода така батарейка пропрацює довго.

Насправді функціонує таке джерело енергії від 1 до 2,5 місяців.

батарейка, брелок, starline

Для брелка Starline потрібно батарея типу «ААА». Інакше її називають мезінчіковой.

 • Діаметр. 10.5 мм
 • Висота. 44,6 мм

Так само можна використовувати акумулятори Ni-Mh і Ni-Cd. Правда їх напруга 1.2 вольт, але ніби як у народу вони працюють. Правда не відомо на скільки виправдано їх використовувати. Для них буде потрібно спеціальний зарядний пристрій Плюс До того ж у них є сильний саморозряд. Велике питання чи будуть вони взагалі окупатися.

Додатковий пульт працює від енергетичного джерела такого типу CR2450.

Алгоритм заміни батарейки в брелоку starline a61

Всі наведені нижче дії були зроблені після того як брелок Starline видав характерний звук, який сигналізує про розряд.

 • Машину знімаємо з охорони.
 • Відкриваємо відсік для елемента живлення.
 • Витягуємо стару батарею і встановлюємо нову батарейку до starline a61. Ці дії були виконані поруч з автомобілем. Хоча можна і в дали.
 • Закриваємо батарейний відсік.
 • Перевіряємо працездатність Starline.

Ось що думають експерти з цього приводу.

Не важливо де знаходиться машина біля вас або в дали. Так само не має значення на охорону вона стоїть чи ні. Після установки нової батареї на екрані буде зображення, яке не відповідає реальному стану справ. Тобто буде не замкнутий замок і здається, що охорона вимкнена. Хоча насправді вона включена. Іконки автозапуску не буде, якщо звичайно вона була активною до заміни батарейки для starline a61.

Усе стане на свої місця, коли відбудеться з’єднання з блоком сигналізації, коли ви натиснете будь-яку кнопку на брелоку. Це робити потрібно в зоні сигналу, тобто поряд з машиною.

Єдине що зіб’ється це годинник, будильник і таймер.

Таким чином виконати заміну в starline a61 простіше простого, але з підбором батареї доведеться помучитися. Спробуйте брати елементи живлення від різних фірм. І пам’ятайте, що не завжди дорогий елемент може працювати довше і краще дешевого.

Такі різні батарейки

Припустимо для початку, що нам рідкісно повезло, і, відкривши брелок, ми виявили всередині «нано-пальчик» типу А27. Такі батарейки раніше були вельми поширені, але сьогодні використовуються нечасто і зустрічаються зазвичай в старих сигналізації. А27. 12-вольта батарейка, і акумулятор у машини. теж 12-вольта! Значить, можна без жодних хитрощів подати на контакти батарейки в брелоку харчування безпосередньо від клем батареї стартера під капотом. Для цього нам знадобляться два проводка, зачищені на кінцях. якщо в інструментальному ящику їх у вас не виявилося, доведеться розпустити ножем на проводки USB-шнур, де вони точно є. Полярність підключення (плюс до плюса, мінус до мінуса) бажано дотримуватися, але й помилка, в общем-то, не страшна, бо брелоки зазвичай захищені від установки батарейки «навиворіт».

Розглянемо інший варіант. Нам не пощастило, і в брелоку виявилася 3-вольта “таблетка” типу CR2450, CR2032 або аналогічна, з написом «3V». Значить, нам буде потрібно джерело з напругою 3 вольта і ті ж два проводка, зачищені на кінцях. Як джерело живлення підійде батарея будь-якого телефону, що має напругу 3,7 вольти. Це дещо більше, ніж нам потрібно, але в цілому не страшно. Ще краще буде, якщо батарея телефону виявиться підсіла. від 50% і менше. Акуратно підсовує кінчики проводів під батарейку брелока, а протилежні кінці притискаємо до плоским контактам батареї телефону. І виявляємо чудеса гутаперчева, натискаючи якимось напіввільним пальцем на кнопку брелока.

Не сказати, що часто, але трапляється і такий дивний варіант: дві тонкі 3-вольт батарейки типу CR2016, включені послідовно. В контакти брелока вони вставлені «стопкою», одна над іншою. І ця «стопка» утворює в тандемі джерело живлення з напругою 6 вольт. У цьому випадку нам допоможе звичайний USB-адаптер в прикурювач, який видає 5-5,5 вольт. Це майже шість і цілком достатньо. Для підключення до батареї потрібно відрізати від USB-шнура роз’єм microUSB- “тато”, зачистити проводки і підсунути їх кінці під «стопку» батарей: червоний під плюс, чорний. під мінус. Ну а USB-шнур, відповідно, вставити в адаптер в прикурювача.

«А що таке valet?»

Один з численних законів Мерфі звучить, здається, приблизно так: «якщо якась проблема імовірна хоч на один відсоток, вона рано чи пізно обов’язково виникне». Іншими словами, написати цю статтю мене спонукала вже третя за рахунком подібна історія, що сталася з моїми знайомими, хоча раніше навіть єдиний такий випадок здавався мені вкрай малоймовірним

Один з моїх друзів поїхав на риболовлю, не надто далеко від цивілізації, але й не так вже близько. Повернувшись з річки до своєї машини, він не зміг завести мотор. в брелоку сигналізації села батарейка. Двері відчинив ключем, дочекався, поки вигавкається сирена, і почав обдзвонювати друзів.

На жаль, проблема поширена. Секретна кнопочка «valet» є на всіх моделях і марках автосигналізацій, і призначена вона якраз для таких випадків. щоб у разі розрядки батареї брелока, його псування або втрати можна було завести мотор і виїхати. Але щоб їй скористатися, потрібно:

знати, що це таке в принципі;

знати, де вона розташована в вашому автомобілі;

Часто ж буває так, що нюанси роботи систем сигналізації крім банального «відкрити / закрити» власнику невідомі. недбайливі установники полінувалися пояснити, де встановлена ​​кнопка, забули дати інструкцію до сигналізації, поміняли код з штатного «111» або «123» на новий, але забули про це повідомити і так далі. У разі, якщо автомобіль був придбаний старим, і сигналізація дісталася в спадок з машиною, виникнення проблем з «валетом» ще більш ймовірно

В результаті залишається одне: намагатися оживити брелок з сіла батареєю. Будемо вважати, що навколо вас немає інших машин, до чиїх власникам можна звернутися з сумнівною проханням позичити на п’ять хвилин батарейку зі свого брелока Значить, спробуємо подати на батарейку ток від зовнішнього джерела. І найперше, що ми зробимо. розкриємо брелок, щоб з’ясувати тип батареї, встановленої в ньому. А точніше. її напруга, бо буває воно дуже різним.

Як завести автомобіль, якщо села батарейка в брелоку сигналізації?

Як бути, якщо далеко від цивілізації у вас «померла» батарейка в брелоку сигналізації? Магазинів поблизу немає, запасний батарейки теж, а користуватися аварійної розблокуванням сигналізації через кнопку «valet» ви не вмієте

1,5 вольта. найгірше

Ну і під кінець самий проблемний варіант. і, як на зло, самий часто зустрічається сьогодні в брелоках з дисплеєм і зворотним зв’язком. Це харчування від одиночного 1,5-вольта елемента типу ААА. «мікропальчіка». А отримати від автомобільного акумулятора в польових умовах 1,5 вольта досить важко

Перше, що можна випробувати. методика, добре відома досвідченим туристам і тим, хто ходив в шкільний радіогурток. Потрібно, знявши пластикову обгортку, пом’яти батарейку енергійним обстукуванням корпусу з усіх боків і злегка підігріти її запальничкою / сірником / окропом. Часто буває, що такі тортури підбадьорюють її настільки, що вона віддає ще мало не чверть спочатку була енергії, якої вже точно вистачить хоча б на одне відкриття дверей. а більше нам і не потрібно!

Ще один варіант, про який варто згадати. заряд батарейки! Так, ви не помилилися. Одноразові алкалінові батарейки можна частково регенерувати, повертаючи їм заряд шляхом підведення струму ззовні. У радянській радіоаматорського літературі епохи тотального дефіциту цієї теми приділялася значна увага, хоча в цілому процес зарядки батарей був малоефективним, і повернути їм навіть 50% ємності вдавалося нечасто. Але ми знаходимося в більш вигідних умовах порівняно з радянськими самодельщикамі! Ми не боремося за істотне відновлення ресурсу. від батарейки нам потрібно, щоб вона пропрацювала в брелоку хоча б хвилину, дозволивши зняти блокування двигуна і завести мотор.

Для цього, дотримуючись полярності, підключимо нашу 1,5-вольтів лужну батарейку до акумуляторів. Але не прямо, зрозуміло, інакше вона може миттєво перегрітися, обпалити руки і навіть злегка бабахнути. Підключимо ми її через резистор, в ролі якого виступить 21-ватна лампочка з стоп-сигналу. В цьому випадку зарядний струм складе трохи менше 2 ампер.

Але навіть цей струм здатний швидко розігріти батарейку, тому потрібно подавати струм короткими прийомами по кілька секунд, контролюючи температуру батарейки пальцями. Провівши поспіль десять прийомів заряду по 2-3 секунди і витративши на всю метушню з проводами і лампочкою хвилин п’ять, ми успішно підзарядили повністю мертву Алкалинова ААА-батарейку до можливості включення брелока і відправлення команди на зняття з охорони!

Ну а найкраща порада для запобігання подібної ситуації. завжди зберігати в бардачку запасну батарейку! Запасливий і готовий до різних дорожніх складнощів автовласник і сам уникає легко виходить зі скрути, і інших виручити може!

Для можливості коментувати, вам необхідно авторизуватись

О, свіжий опус на улюблену автором тему “видалення гланд через анус”. 😉 І знову задіяні лампочки, прям як в попередньому випуску про те як можна перекрутити з зарядкою телефону. 🙂

Який сенс зберігати батарейку в бардачку, якщо батарейка села в брелоку і машину не відкрити, щоб дістати нову батарейку з бардачка?!

Купи машину і дізнаєшся ка відкрити двері і бардачок. якщо в брелоку села батарейка.

Я не про покупку автомобіля, я про логіку автора.

Аффтар мабуть не в курсі що у багатьох сигналок в брелоку варто акумулятор і міняти там нічого, можна тільки заряджати. А ще нині пристойні Сиги мають GSM канал так що машинка відкривається з телефону і навіть є моделі де управління з телефону це основний варіант використання.

Ключем відкрити двері не судилося або зовсім зледащів?

Це влітку ключем, якщо замок не закис від бездіяльності. Взимку провернути ключ без хімії і підігріву буває досить проблематично.

якщо знаєш де кнопка то і код не потрібен

Якщо вона взагалі є. Читав що деякі після настройки сигналки кнопочку відключають якраз таки з метою щоб не вкрали і не прописали на якомусь нитка сервісі лівий брелок.

А головне я зрозуміти не можу навіщо писати такі нікчемні статейки? Для авто існує купа всяких електронних залізяк які можна поставити майже в будь-який авто. Це і всякі світлодіодні лампочки / джерела світла, парктроніки / камери, датчики тиску в шинах, магнітоли на Android, багатофункціональні відеореєстратори, сучасні сигналки з керуванням зі смартфона, GPS маяки, засоби діагностики електроніки автомобіля і т.д. і т.п. Які з цих тем колись піднімалися, але прогрес не стоїть на місці, нові залізяки китайці випускають регулярно.

І таки спс. за статтю. У мене як раз та сама 1,5 В))) В kGb брелоку. Ситуація траплялося після збору грибів у вересні 2018 р., Машина грудня 2012 була куплена новенької в салоні в січні 2013р, там же все і поставили. Як людина акуратний і вимогливий до себе та інших, стежила за батарейкою завжди все майже 6 років і мала запасну))) А тут дивно вийшло, адже до того акумулятор міні-пальчик жодного разу навіть не пискнув при починаючої розрядці, як зазвичай) Вообщем, вийшовши з 2 відрами опеньків, я опинилася в ситуації знайомого автора після риболовлі і це в 70 км від міста в оченнно навіть грибному знайомому лісі, куди попрямувала відразу після роботи. По трасі, куди вийшла пішки через 20 хв. А протягом 30хв. НІХТО з 7-8 машин навіть не зупинився для махають леді, одягненою, канешна, як грибник в гумових чобітках). А мені то все батарейка була потрібна. З бардачка була використана недбайливим племінником (тож грибник) і не попередив мене! Вставила потім по повній! Справа наближалася до 20ч. Темно вже стало. Я повернулася до машини після дзвінка з траси (біля лісу зв’язок ніяка) обіцялися забрать.т.е. приїхати з батарейкою годині о 22. Я в свої 46 людина бувала, турбувало струму, шо крім швейцарського ножа з лезом 12 см нічого не було, а в лісі повно несподіванок). Подрімавши в машині близько 20 хв, я раптом почула з іншого боку краю лісу звук мотора. В цей час. Темно ж, які вже збори) як реагувати і бігти назустріч. ну хіба мало хто. таки вийшла, пройшла по кущах назустріч (щоб не бачили), побачила стареньку 7-ку і пару чоловік всередині (жін. і чоловік) і ризикнула вийти з кущів. Вони повільно котилися на першій, відчувалося, що що шукають ДОРОГУ! Вообщем заблукали в лісі, блукали до потемки, не могли вийти до своєї машини, потім в темряві не туди повернули на машині. І сміх і гріх) Найдивовижніше, що у мужика в багажнику ОСТАННЯ батарейка в 4шт. упаковці моєї 1,5в. Коротше на трасу я їх за собою на своїй 3-х. дв.Niva (Лада44) вивезла, слава Богу не загрузли вони ніде, щоб тягнути). результат: я.налево 70 км., вони-направо 50км., все по домівках!

Усунення несправностей

При розрядці батареї досить її замінити на нову. Для цього відкривається кришка в задній частині брелока, витягується старий акумулятор і встановлюється новий. При цьому необхідно враховувати полярність джерела живлення. Щоб не виконувати настройку часу на брелоку, заміну батареї можна запланувати на 00.00.

Для усунення проблем з програмним складовим пульта потрібно його перепрошивка. В цьому випадку слід звертатися до фахівців.

При заміні батареї в комунікаторі рекомендується перевірити його стан. Для цього знімають задню кришку, видаляють акумулятор. Потім відкручують гвинт, розташований в задньому відділі під плівкою, і від’єднують вертикальні частини корпусу один від одного.

Потім з комунікатора виймають плату, візуально оглядають на наявність пошкоджень. За допомогою сухої серветки проводять очищення від пилу і бруду.

Сильні забруднення допускається обережно очистити ватною паличкою, змоченою спиртом.

Для діагностики схеми застосовують мультиметр. Неробочі елементи змінюють способом перепайки. Що вийшов з ладу конденсатор визначається по роздутому увазі.

Після перевірки і заміни всіх елементів проводиться збірка пристрою (діють в зворотному порядку). Після закінчення робіт проводиться перевірка настройки Starline А93.

Установка часу на брелоку Starline A93

Starline A93 являє собою автомобільний охоронний комплекс, з можливістю проводити дистанційний запуск двигуна, з опціонально розширюваними GSM і GPS-ГЛОНАСС модулями, що дозволяють відстежувати місце розташування автомобіля через спеціальну програму, встановлену на телефоні, або ж через інтернет з персонального комп’ютера.

Налаштування часу на брелоку Cтарлайн А93

Налаштування часу на брелоку потрібна не просто так: сигналізація має можливість здійснювати автоматичний запуск двигуна по таймеру. Ви зможете весь робочий тиждень виходити до вже прогрітому автомобілю, не докладаючи для цього ніяких зусиль. налаштуйте брелок і ставте автомобіль так, щоб він мав стійкий зв’язок з ним.

Навіщо це потрібно і що буде, якщо не налаштовувати годинник

Одна з функцій автомобільної сигналізації Starline A93. автоматичний запуск двигуна транспортного засобу за часом. Встановлюючи необхідне значення, машина сама буде заводитися, не вимагаючи ніяких дій з боку власника.

Для використання функції необхідно встановити годин на брелоку Starline A93. В іншому випадку запуск буде проводитися в неправильний час або доведеться коригувати будильник з урахуванням тих, що відстають / поспішають годин системи.

Як налаштувати час на годиннику брелка сигналізації Starline A93

Щоб налаштувати час на брелоку Starline А93, не буде потрібно багато часу. Процес відрізняється простотою і швидким виконанням. Встановлюючи час на брелоку, вдається скористатися автозапуском двигуна по годинах.

Резюмуючи вищевикладене

Ось і все прості дії, щоб настройка часу пройшла успішно. Для виходу з «Меню функцій» можна короткими натисканнями кнопки 4 проклацувати залишилися пункти меню до виходу або ж якщо протягом 8 секунд ніякі дії не проводилися, то вихід з меню буде проведений автоматично. Установка часу є початковим етапом для подальшої роботи з сигналізацією, і дозволить власнику використовувати такі функції як, запуск за часом, періодичний запуск або комбінувати управління двигуном і безпекою автомобіля.

Як налаштувати брелок Starline А93 після заміни батарейки

При другому варіанті заміну джерела живлення виробляють рівно в нуль годин нуль хвилин. В такому випадку додаткові настройки часу не потрібні, оскільки пристрій почне автоматично відлік з цього значення саме по собі.

Годинника на брелоку Starline А93

Щоб налаштувати час на брелоку Starline А93 необхідно провести ряд маніпуляцій.

Головне достоїнство Starline. здатність підключатися до Кан-шині автомобіля. Цей обов’язковий елемент пристрою будь-якого сучасного авто дозволяє централізовано керувати всіма пристосуваннями і частинами його конструкції. Зокрема, відкривати двері або дистанційно заводити мотор. Саме для останнього функція використовується сигналізаціями бренду.

Меню Starline А93 Еко відрізняється від конкурентів саме тим, що дозволяє управляти машиною на відстані.

Як налаштувати годинник на сигналізації StarLine А93

Насамперед в комунікатор встановлюють акумулятор або батарейку. Робиться це просто. відкривається кришка ззаду і в спеціальне гніздо вставляється елемент живлення.

Як тільки батарейка виявиться на місці брелок включиться. У деяких випадках власник може зіткнутися з блокуванням клавіш, але ця проблема усувається в кілька секунд. Після включення натисніть кнопку 4 і утримуйте в такому положенні до того, як в динаміці не пролунає спеціальний сигнал. Відмітна особливість потрібного звукового сигналу. його мелодійність. Після основного звуку брелок видасть ще 2 коротких.

Відразу після цього пристрій подасть звуковий сигнал. воно перейде в меню часових параметрів. Щоб змінити установки годинника використовують кнопки під номерами 2 і 3. Перша з них застосовується для зниження показника, а остання. для його збільшення. Швидка зміна показників хронометра досягається затисненням кнопок.

Для переходу в меню установки годин використовується клавіша під номером 4. Що стосується регулювання показників, то для цього застосовуються ті ж кнопки, що і в попередньому випадку, у кожної з яких точно така ж роль.

 • активується меню функцій;
 • курсор на екрані перекладається до іконки у вигляді годинника і після фіксації на неї натискається перша кнопка;
 • в якості підтвердження дії прозвучить мелодійний сигнал і лампочки на брелоку засвітяться один раз;
 • на екрані виникнуть показання часу будильника, які необхідно налаштувати таким же чином як годинник. за допомогою другої і третьої клавіш;
 • після закінчення дій по вибору часу будильника робиться п’ятисекундна пауза, після закінчення якої індикатор почне показувати потрібне значення.

Запустити двигун за допомогою будильника сигналізації Starline можна лише протягом одного стартового циклу. Свідченням того, що функція запущена послужить активний індикатор у вигляді годинника з дзвіночком на пульті управління. Навіть новий брелок Starline А93 здатний поламатися. Він може ні з того, ні з сього почати показувати неправильний час. Є три основні причини чому так може статися:

 • розрядитися батарейка;
 • новий акумулятор;
 • поломка програми.

Заміна елемента живлення на новий теж може стати причиною, по якій брелок буде некоректно показувати час. Це пов’язано з тим, що програмою передбачено обнулення параметрів при заміні акумулятора. Скидаються абсолютно всі налаштування, а не тільки тимчасові. Щоб заново налаштувати їх, спочатку необхідно активувати функцію захисту авто. Як тільки воно виявиться поставленим на охорону, відкривається допуск до меню.

Що стосується останньої причини. програмних проблем. то їх може викликати як збій в пристрої, так і потрапляння вологи. Щоб виправити проблему, використовують такі рішення, як перепрошивка пристрою або його просушування. Обраний метод залежить від причини проблеми. Але перепрошивка брелока вимагає деяких навичок, тому недосвідченим користувачам краще довірити це працівникам сервісу.

Основні способи настройки Starline А93 можна дізнатися з відео інструкції.

Що буде якщо не налаштовувати годинник на брелоку

Від правильного налаштування програмних годин залежить наскільки точно буде встановлено час будильника для дистанційного запуску двигуна авто. У разі проблем з хронометром пуск трапиться невчасно, що може привести до неприємних наслідків.

Це не означає, що пуск двигуна не буде виконуватися взагалі. просто він буде відбуватися не тоді, коли необхідно автовласникові. В результаті останній може зіткнутися з ситуацією, коли мотор виявиться в потрібний момент просто не прогрітим. А це призведе до швидкого зносу стартерного механізму. Некоректно буде працювати і функція і будильника для нагадування.

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.

Інструкція зі встановлення сигналізації

Дана охоронна система є досить складною за своєю конструкцією, адже вона взаємодіє з багатьма деталями автомобіля (стартером, датчиками температури і т.д.). Тому її установка проводиться по шині 2Can2Lin і має масу особливостей. Найкраще проводити таку процедуру в сервісних центрах, де майстер-фахівець зможе провести грамотну установку.

Деяких автовласників відлякує відносно висока Багато водіїв намагаються провести установку самостійно. Це можна здійснити, але для цього потрібно:

 • набір інструментів, що включає бокорізи, викрутки, ножі і паяльник;
 • дриль зі свердлами;
 • промисловий фен, здатний розігрівати температуру до 400 градусів за Цельсієм;
 • тестер для перевірки якісних з’єднань з шиною Can або Lin;
 • набір термозбіжних трубок.

Нижче представлено докладний відео про те, як зробити це самостійно.

Інструкція по налаштуванню пульта

 • вимикаємо запалювання і натискаємо кнопку Valet сім разів;
 • провертає ключ запалювання. Автомобіль зробить сім звукових сигналів, підтверджуючи правильність ситуації;
 • на брелоку натискаються перші дві кнопки одночасно. Після цього пульт і машина видають один сигнал;
 • аналогічним чином можна прив’язати другий брелок;
 • після закінчення процедури вимикаємо запалювання, а авто три рази моргає фарами, підтверджуючи завершення програми.

Тепер можна приступати до програмування додаткових функцій.

Налаштування чутливості сигналізації

 • вимкнути запалювання, а потім довго натиснути третю клавішу, а потім ще раз коротко її ж;
 • за допомогою другої і третьої кнопки регулюємо даний показник;
 • вихід в меню здійснюється теж натисканням кнопки три (тривалим).
 • повертаємо ключ запалювання в положення Off;
 • затискаємо четверту клавішу до сигналу, а потім ще раз коротко;
 • кнопками два і три виставляємо необхідне значення (заводський параметр. 10);
 • вихід з режиму аналогічний першому кроці.

Як налаштувати брелок на включення по температурі

Можна налаштувати пульт на автоматичний пуск двигуна при вказаній температурі. Це дозволяє прогрівати двигун в умовах вкрай низьких температур. Для цього потрібно:

 • встановити курсор на відповідну піктограму градусника, а потім натиснути першу клавішу, почувши мелодійний сигнал;
 • короткими натисканнями першої кнопки виставляємо відповідне значення в діапазоні от.27 до.3, з кроком 3 градуси;
 • тривало натискаємо першу кнопку до того як прозвучить два коротких сигналу. Тепер на дисплеї відображається відповідний значок, а двигун буде запускатися автоматично, якщо температура впаде нижче вказаного значення.

Налаштування звуку брелка

Також сигналізація Starline a93 2CAN2LIN має опцію двоступеневої регулювання гучності сигналу, що зручно в нічний час або при проведенні важливих заходів, що вимагають тиші:

 • коротке натискання кнопки чотири переводить в режим вибору варіантів звукового сигналу;
 • натискаючи другу клавішу можна вибрати «грубий» або «слабкий» режим;
 • третя кнопка перемикає брелок в безшумний режим з вібросигналом;
 • до всього, в цьому режимі можна вибрати одну з двох тонів: трель або сирена.

Як включити сигналізацію Starline A93

При виході з машини на тривалий час, можна активувати охоронну систему. Це робиться простим натисканням на першу кнопку. В цьому випадку при спробі проникнення або ударі авто спрацьовує звукова і світлова сигналізація. Додатково можна включити режим «Паніки», змусивши сигналізацію спрацювати без додаткового зовнішнього впливу. Робиться то для відлякування потенційних злочинців. Його активація відбувається після тривалого одночасного натискання першої і третьої кнопки. Вимкнення сирени виробляється при короткочасному натисканні другої клавіші.

Програмування брелка Starline A93

Наявність охоронних сигналізацій у сучасних автомобілів. це нинішня реальність. Вони мають масу додаткових функцій, до яких відноситься віддалений запуск за часом або будильнику, турботаймер, автоматичний прогрів салону і т.д. Головне в цьому випадку. правильно запрограмувати пульт. Детальніше про налаштування брелка Starline А93 можна дізнатися з цієї статті.

Ця система відноситься до просунутого цінового сегменту, а сам пульт володіє чотирма кнопками і великим рідкокристалічним дисплеєм, що дає вичерпну інформацію про поточний стан і підключених на даний момент функціях.