Чи не відкривається кришка бензобака Volkswagen Polo

Процес зняття люка

Для того щоб зняти люк бензобака з автомобіля Volkswagen Polo необхідно звернутися в інструкції, яка приведена нижче.

 • відкрити кришку.
 • Демонтувати пробку з бензобака.
 • Отримавши доступ до електроприводу замку, від’єднати Клемник, натискаючи на її фіксатори.
 • Натягнути дріт від роз’єму до замку.
 • Демонтувати декоративну заглушку з багажника.
кришка, бензобак, volkswagen, polo

Методи розкриття лючка бензобака на Volkswagen Polo

Лючок бензобака на автомобілі Volkswagen Polo можна розкрити двома простими способами. У першому випадку кришку люка необхідно акуратно підчепити знизу. Після обхопити її руками і потягнути вниз і на себе.

У певний момент люк бензобака відкриється. Недоліком даного способу полягає в тому, що при надмірному впливі на кришку її можна пошкодити і навіть сильно деформувати.

Другим способом люк відкривається з боку багажного відділення. У разі використання цього варіанту автовласникові необхідно:

 • відкрити багажник;
 • відстебнути обшивку з боку горловини;
 • відтягнути кожух;
 • від’єднати провід, що живить електропривод;
 • подати керуючий сигнал 12 В безпосередньо на замок.

Причини чому не відкривається люк

Якщо люк бензобака на автомобілі Volkswagen Polo не відкривається, то це може відбутися з ряду причин, які наведені в таблиці нижче.

ПрічінаПрімечаніе
поломка електроприводу Несправність можна усунути тільки демонтувавши люк і зробивши дефектовку елементів електроприводу
замерзання замка Позбутися від проблеми можна, якщо поставити авто в опалювальний гараж. Також відновити працездатність замку допоможуть силіконові і проникаючі мастила, наприклад, WD-40.
Механічна поломка елементів замку бензобака Повернути люк в робочий стан можливо за допомогою заміни дефектних елементів.

необхідні інструменти

Для того щоб зняти люк бензобака на автомобілі Volkswagen Polo седан автовласникові знадобитися невеликий набір інструментів, який наведено нижче:

 • викрутка з прямим і хрестовим лезом;
 • шестилучевая біта TORX
 • тріскачка.

Лючок бензобака Volkswagen Polo

В процесі експлуатації автомобіля Volkswagen Polo автовласник може зіткнутися з ситуацією, коли люк бензобака відмовляється відкриватися. Причин заклинювання кришки досить багато. Незалежно від того, чому виникла поломка, автовласникові потрібно усунути неполадку в найкоротші терміни. В іншому випадку подальша експлуатація автомобіля стане скрутна, так як заправка ускладниться.

Усунення наслідків аварійного розтину люка

В результаті невдалої спроби аварійно відкрити люк бензобака на автомобілі Volkswagen Polo може призвести до пошкодження його механізму замикання.

В результаті він починає мимоволі відкриватися, а його закриття стає неможливим. Для усунення виниклої проблеми рекомендується скористатися інструкцією наведеної нижче:

 • відкрити багажник.
 • Зняти декоративні кріплення верхньої частини обшивки багажника і відтягнути кожух.
 • Роз’єднати колодку, яка показана на фото нижче.

Причини блокування люка

На седані Volkswagen Polo встановлений класичний люк бензобака, прекрасно працює в тандемі з ЦЗ. Активація замку блокує «стулку» також як і натискання водійських кнопки закриття дверей. Подібний принцип характерний і для інших родичів «європейця». Гольфа і Пасату. Чеські Skoda теж мають схожу схему роботи лючка бензобака.

Про подібну «фішку», на жаль, знають не всі власники калузького седана. В результаті. зневірені водії привозять до дилера свого «залізного коня» зі зламаним приводом і віддають солідні гроші за ремонт пристрою. Досвідчені ж повінь прекрасно інформовані про маленького секреті калузький майстрів і їм відомо про те, як «обійти» незручну захист ЦЗ.

Винуватцем всіх дрібних неприємностей є горезвісний привід, блокуючий лючок бензобака. Досить відключити його вручну і життя власника седана стане набагато простіше.

Однак, підступ може критися і в іншому. Один з головних джерел бід для багатьох іномарок. суворі зими нашої країни. Ну не можуть теплолюбні і зніжені «європейці» безпроблемно переживати важкі кліматичні умови Росії. Хоч і напихають їх різними зимовими пакетами.

«Обмороження» замку лючка бензобака. стандартна ситуація для седана Polo. У важку хвилину часто допомагають розморожувачі стекол і різні силіконові мастила.

Як варіант, для відкриття замку можна застосувати і традиційну «ведешка». а раптом? Дуже добре, якщо знайдеться місце, де можна відігріти машину.

Але коли стрілка на датчику палива наближається до нуля, іншого вибору, як відкривати замок підручними засобами не залишається. Природно, це призводить до його пошкоджень.

Як Відкрити Лючок бензобака Polo Седан

По-тихому злити бензин з «Жигулів» вночі вже давно не в моді посеред зловмисників. Століття просунутої авто електроніки настає на гортань злочинним елементам. І справа не тільки в проблеми «видобутку» корисної копалини з надр бензобака, а в доступі до мети.

Йдеться спочатку про центральному замку, блокуючим не тільки двері авто, та й сховище з паливом. Зараз його вішають фактично на кожну іномарку. Припаркував машину, клацнув кнопку на ДУ, і механізм тут же спрацював. Приїхав на заправку, зняв блокування цим же натисканням. люк і відкрився.

Деякі «іноземці» хизуються навіть сучасним приводом, який автоматом відкорковує заслінку при заїзді на АЗС.

Чи не відкривається люк бензобака

Переохолодження замку в лючке є абсолютно типовою ситуацією для VW Polo sedan. Якщо з замком лючка бензобака не сталося ніяких неприємностей і існує лише необхідність позбавити себе від непотрібної блокування ЦЗ, то відразу переходимо до пункту 5. У важку хвилину часто допомагають розморожувачі стекол і різні силіконові мастила.

Volkswagen Polo. Сервісне обслуговування та експлуатація. Потягніть за ручку відкривання (розташована на підлозі) у лівого

Як відкрити люк бензобака власними силами? Йдеться перш за все про центральному замку, блокуючим не тільки двері авто, а й сховище з паливом.

Припаркував машину, клацнув кнопку на ДУ, і механізм тут же спрацював.

Моторчик люк бензобака Polo Sedan

Століття просунутої автомобільної електроніки наступає на горло кримінальним елементам. Йдеться перш за все про центральному замку, блокуючим не тільки двері авто, а й сховище з паливом. Сьогодні його вішають практично на кожну іномарку.

Припаркував машину, клацнув кнопку на ДУ, і механізм тут же спрацював. Причини блокування люка На седані Volkswagen Polo встановлений класичний люк бензобака, прекрасно працює в тандемі з ЦЗ. Чеські Skoda теж мають схожу схему роботи лючка бензобака. Винуватцем всіх дрібних неприємностей є горезвісний привід, блокуючий лючок бензобака.

Досить відключити його вручну і життя власника седана стане набагато простіше. Однак, підступ може критися і в іншому.

Процес зняття люка

Для того щоб зняти люк бензобака з автомобіля Volkswagen Polo необхідно звернутися в інструкції, яка приведена нижче.

 • відкрити кришку.
 • Демонтувати пробку з бензобака.
 • Викруткою з шестипроменевої битою TORX відкрутити шуруп, який показаний на фото нижче.
 • Акуратно підчепити плоскою викруткою або ключем гумовий кожух і зробити його демонтаж.
 • Витягнути чотири кліпси з багажного відділення.
 • Плоскою викруткою підчепити обшивку і нечіткими рухами відщепнути її від ущільнювача.
 • Отримавши доступ до електроприводу замку, від’єднати Клемник, натискаючи на її фіксатори.
 • Натягнути дріт від роз’єму до замку.
 • Демонтувати декоративну заглушку з багажника.

Причини чому не відкривається люк

Якщо люк бензобака на автомобілі Volkswagen Polo не відкривається, то це може відбутися з ряду причин, які наведені в таблиці нижче.

УВАГА! Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі”

Самостійне розбирання люка

Якщо в холодну пору року неможливо відкрити пробку паливного бака, тому що вона замерзла, натисніть на пробку або злегка постукайте по ній. Попередження Уникайте потрапляння палива на зовнішню поверхню автомобіля.

Ця обставина дозволяє вільно використовувати твір, дотримуючись при цьому особисті немайнові права. право авторства, право на ім’я, право на захист від будь-якого спотворення і право на захист репутації автора. так як, ці права охороняються безстроково.

дії ремонтника

Всі роботи виконуються акуратно і послідовно:

  перфорований кепка гвинт угвинчується в це місце. Це необхідно для з’єднання обох частин кришки.

Після загвинчування гвинта на глибину 75-80 відсотків обидві частини кришки з’єднуються, і ви можете відкрутити їх пальцями.

Відкручуємо кришку після загвинчування гвинта

Зараз кепка відкручує і відкручує без використання ключа. Ви можете залишити цю сторону в стороні, відстрочити заміну. капелюх

за допомогою самореза він буде продовжувати виконувати свої функції протягом тривалого часу, але без ключа.

Відкриваємо кришку без ключа

Якщо не відкривається люк бензобака через те, що зламався або загублений ключ, за допомогою якого відкривалася кришка, знадобиться кілька хвилин, хрестова викрутка і саморіз. Без ключа люк бензобака блокується, завдяки чому не дозволяє «незаконно» брати паливо недобросовісним сусідам. За допомогою викрутки необхідно привести саморіз в кришку, щоб розблокувати замок, потім відкрити кришку. Правда, з огляду на подібних дій, стару кришку доведеться викинути, а на її місце встановити нову.

Зняття і установка накладки вантажної кромки багажного відсіку

Зняття:. Зняти покриття підлоги багажного відсіку Відвернути гайкі.2- (2.4,5 Нм) Зняти накладку вантажної кромки багажного отсека.1- рухом вгору. Установка:. Установка проводиться в зворотному послідовності, при цьому необхідно враховувати наступне:. Поміняти зажіми.3- в накладці вантажної кромки багажного отсека.1-, при необхідності поміняти новими.

Зняття і установка бічних облицювань багажного відсіку

Вказівка ​​Наступний порядок виконання робіт визначає зняття і установку бічній облицювання багажного відсіку з лівого боку. Для іншого боку зняття і установка дзеркальні.

Зняття:. Зняти облицювання вантажної кромки багажного відсіку → Глава Зняти бічну оббивку → Глава Викрутити вінти.2- (2,5 Нм) виступу для крепленія.1- Викрутити вінт.3- (5,5 Нм) Зняти утримує зажім.4- Завершити з’єднання роз’єм підсвічування багажного відсіку Зняти бічну облицювання багажного отсека.5-. Установка:. Установка проводиться в зворотному послідовності.

Як відкрити люк бензобака на Volkswagen Polo?

Фото процесу не робив. Був дуже злий, і не впевнений, що вийде. Почалося що з дверей забираються всі додаткові деталі, що вирішив промити автомобіль, будучи в станиці, в км від запасного ключа. Встромив ключ у замок, вийшов з ма Сам не робив і за чітким місця, де свердлити Не підкажете. Може хто ще з форуму відгукнеться, дасть підказку.

Детальна класифікація кришок бензобаків

Автомобіліст повинен розуміти, що кришка. це не просто елемент, що закриває доступ до баку. У сучасному автомобілі вона ще виконує ряд інших функцій: стабілізує тиск всередині паливного резервуара, ізолює бензин або солярку від негативного впливу зовнішнього середовища і т. П.

Кришка паливного бака. це важливий функціональний елемент авто

Конструкція елемента залежить безпосередньо від форми горловини паливного резервуара. Найбільшою мірою все визначається діаметром різьблення і типом (вона буває зовнішньої і внутрішньої). Має значення також глибина входу кришки в горловину, обсяг і т. Д.

У конструктивному плані кришки діляться на кілька типів:

 • Перший варіант найпростіший. Обладнана кришка єдиною функцією. ізоляція паливної рідини від впливу атмосфери.
 • Другий варіант. складна система, оснащена клапанами. Останні забезпечують стабільність тиску всередині резервуара.
 • Кришки з замком. Крім основних функцій, вони захищають паливний бак від несанкціонованого входу.
 • Моделі «з пам’яттю». Такі кришки спеціально розроблені для забудькуватих автомобілістів, вони з’єднуються до горловини бака або лючки ланцюгом.

Кришка з пластиковим утримувачем або ланцюгом спеціально розроблена для забудькуватих автовласників

Крім цього, кришки класифікуються за типами стопорного механізму:

 • байонетні, які закриваються шляхом зміни кута;
 • різьбові;
 • запірні, як на металевих каністрах.

Найчастіше застосовуються байонетні і різьбові кришки. Перші закривати і відкривати простіше, але на легкові автомобілі вони ставляться рідко, більше частиною, це доля тракторів і вантажних авто.

Різьбові кришки можуть бути як з внутрішньої, так і з зовнішнім різьбленням. Відмінність в розташуванні основний і у відповідь різьблення на горловині бака або циліндричної поверхні кришки.

Діляться кришки також по вентиляційних показниками:

 • Безклапанні моделі встановлюються в паливні резервуари, в яких передбачені автономні системи стабілізації тиску і уловлювання парів палива.
 • Одноклапаннимі кришками обладнуються резервуари, в яких задіяна лише система уловлювання парів палива, але немає окремої системи стабілізації.
 • Нарешті, на баки без автономних систем встановлюються кришки з двома клапанами. Їх призначення. стабілізувати тиск при зниженні рівня бензину, і скидати пари пального.

Найбільшого поширення в наші дні отримали одноклапанние кришки. Це викликано конструктивними особливостями сучасних моделей авто, оснащених тільки автономною системою уловлювання парів палива.

Кришки також класифікуються за типом захисту від розкрадань:

 • Стандартні варіанти, які не мають будь-якого захисту.
 • Моделі з навісним замком, підвішували на спеціальних скобах.
 • Кришки із звичайним замком, личинка якого вертикально вбудована.
 • кодові кришки.
 • Моделі з замком, що відкривається ключем запалювання певного автомобіля.

Стандартні кришки набули більшого поширення, так як їх установка нескладна. Однак останнім часом намітився попит на кришки з кодовими замками. Навісний замок сьогодні практично вийшов з застосування. А кришки з замком, що відкривається ключем запалювання, зустрічаються на деяких топових іномарках.

Кришки паливних баків можуть класифікуватися також за наявністю додаткових компонентів:

 • з ланцюжком або пластиковим з’єднувачем;
 • зі спеціальною рифленою ручкою для зручного відкриття.

І, нарешті, вони бувають металевими або пластиковими, універсальними або призначеними для однієї моделі авто.

Найбільш поширені причини

Як відкриваються різні моделі кришок

Кришки паливного бака можуть відкриватися по-різному. Як правило, на вітчизняних авто зробити це просто, на іномарках. набагато складніше. Для відкриття кодових лючков доводиться виставляти потрібне співвідношення цифр. Одним словом, скільки моделей, стільки і способів відкриття.

  Люк, який відкривається шляхом натискання відповідної кнопки в салоні. Розташована вона або на двері з боку водія, або на підлокітнику.

Кнопка управління кришкою бензобака розташована на двері водія

 • Кришка, що відкривається штатним ПДУ (пультом) від центрального замка. В цьому випадку проводка люка буває Запаралеленими з дверними замками.
 • Варіант люка, що відкривається важелем із зображенням АЗС. Розташовується важіль, як і кнопка, на порозі водійських дверей.
 • Прості кришки відкриваються легким натисканням на них до клацання. Потім, взявшись за виїмку, потрібно потягнути люк на себе.
 • Стаття в тему: Заміна термостата на Kalina. робимо самостійно, забувши про автосервісах

  Кришка з виїмкою відкривається потягіваніем на себе

  Як зняти люк бензобака в Skoda Octavia

  Найчастіше його знімають для того що б віддати в контору для підбору авто фарби.

  Сам люк, це та маленька прямокутна пластина яка знаходиться збоку автомобіля, далі йде кришка з заливний горловиною бензобака, куди, власне вставляється пістолет з паливом.

  Нижче наводжу інструкцію з мануала і загальну схему монтажу вузла люка горловини паливного бака. схема з описом і покроковим керівництвом як зняти люк.

  В коментах кілька людей відписали як вдалося зняти люк

  Зняти люк бензобака самостійно не маючи підйомника або оглядової ями саме на Skoda Octavia а5 проблематично. Спочатку треба зняти колесо, зняти підкрилок.

  Складність самого з’єднання викликає трудомісткість в знятті, і потім що б поставити цей люк назад на місце потрібно потанцювати танці з бубнами.

  Так як сам люк зняти складно, відповідно його не знімають. Замість цього є легкий спосіб. зняти заглушку, її несуть на сервіс що б підібрати фарбу.

  На самому бампері в низу знаходиться пластикова транспортувальна заглушка, служить вона для того щоб закрити різьблення куди вворачивается транспортувальний гвинт і повторити форму самого бампера і не спотворювати дизайн бампера (він знаходиться знизу бампера паралельно глушнику).

  Знімається вона легко, руками хапаєшся за саму заглушку і тягнеш вниз, не багато розхитуючи її в різні боки. Все, вона у вас в руках.

  Вставляється теж легко там є спеціальні технологічні пази, просто вставляєш заглушку в ці пази і вона з легкістю встає на місце.

  Єдиний нюанс в тому, що люк, як правило, йде металевий і фарба на нього лягає одним кольором без відтінків, а сама транспортувальна заглушка вона пластикова, і на пластик фарба лягає трохи по іншому, в тому плані може дати маленький відтінок. Але це вже для прискіпливих досвідчених. Хоча якщо нормально отколеруют фарбу відтінків не повинно бути, або якщо він і буде, то з мінімальними втратами, який не видно людському оку.

  Чи не відкривається кришка паливного бака Polo седан. форум Volkswagen Polo

  Для усунення виниклої проблеми рекомендується скористатися інструкцією наведеної нижче: Відкрити багажник. Зняти декоративні кріплення верхньої частини обшивки багажника і відтягнути кожух. Роз’єднати колодку, яка показана на фото нижче.

  Як відкрити люк бензобака на Volkswagen Polo?

  Місце знаходження колодки з боку лючка бензобака Зняти пробку бензобака. Відкрутити викруткою саморіз, який знаходиться на лючке і демонтувати. Процес демонтажу замку Витягнути замок.

  Замок на робочій поверхні Акуратно відкрити кришку корпусу, яка зафіксована за допомогою засувок. Дану процедуру можна виконати за допомогою канцелярського ножа.

  Розтин корпусу замку люка Замок в розборі з розполовинений корпусом Провести дефектовку і виявити пошкоджений в результаті аварійного розтину люка елемент. Вітаю з покупкою.

  Ще натиснути на неї не завадить, намагаючись “засунути” кришку в горловину бака. До привітань приєднуюся. Личинки в кришці немає тоді я б вставила туди ключ і кришка бензобака Volkswagen Polo б просто не виник: Припаркував машину, клацнув кнопку на ДУ, і механізм тут же спрацював.

  Причини блокування люка На седані Volkswagen Polo встановлений класичний люк бензобака, прекрасно працює в тандемі з ЦЗ. Чеські Skoda теж мають схожу схему роботи лючка бензобака.

  Винуватцем всіх дрібних неприємностей є горезвісний привід, блокуючий лючок бензобака. Досить відключити його вручну і життя власника седана стане набагато простіше.

  Однак, підступ може критися і в іншому. Хоч і напихають їх різними зимовими пакетами. У важку хвилину часто допомагають розморожувачі стекол і різні силіконові мастила.

  Дуже добре, якщо знайдеться місце, де можна відігріти машину.

  Як відкрити кришку бензобака, щоб заправити машину

  З вашою допомогою я його відкрив! Вирішив консолідувати всі варіанти відповідей в 1 пості, щоб той, хто зіткнеться з такою ж проблемою зміг знайти рішення. Але, для початку, прикол В п’ятницю ввечері після роботи я відкрив це злощасний люк і радісний погнав додому, люк залишив відкритим. Машину завжди намагаюся ставити під вікна, так спокійніше Загалом, вечір п’ятниці-розпусниці пройшов на дикому гульні і вранці суботи, прибуваючи в недоброму здоров’ї, я виглянув у вікно, а люк ЗАКРИТИЙ Мабуть, хтось із сусідів Volkswagen Polo як відкрити люк бензобака доброті душевній, проходячи повз мене його закрив, і він знову примерз Довелося маятися ще раз А тепер по справі.

  Роз’єднати колодку, яка показана на фото нижче. Місце знаходження колодки з боку лючка бензобака Зняти пробку бензобака. Відкрутити викруткою саморіз, який знаходиться на лючке і демонтувати.

  Замок на робочій поверхні Акуратно відкрити кришку корпусу, яка зафіксована Volkswagen Polo як відкрити люк бензобака допомогою засувок.

  Дану процедуру можна виконати за допомогою канцелярського ножа. Розтин корпусу замку люка Замок в розборі з розполовинений корпусом Провести дефектовку і виявити пошкоджений в результаті аварійного розтину люка елемент.

  Обломленний шматочок пластика в результаті розтину люка Залежно від того який елемент зламаний, приймається рішення про метод ремонту.

  У більшості випадків потрібна заміна вийшла з ладу деталі.

  При неможливості придбати нову запчастину, автовласник може спробувати відновити пошкоджену. Відновлена ​​за допомогою клею пластикова деталь замку лючка бензобака При складанні замку рекомендується очистити забруднені поверхні. Дану процедуру можна провести за допомогою рідини WD Втомився платити за штрафи? Вихід є!

  погано відкривається кришка бензобака

  Забудьте про штрафи з камер! Детальніше за посиланням. Абсолютно легально стаття Встановлюється самостійно за 2 хвилини. Volkswagen Polo як відкрити люк бензобака видно людському оку, не псується через погоду. Гарантія 2 роки, zapchasti. Приїхавши на заправку не зміг відкрити люк бензобака Начебто не так страшно скільки неприємно, на вулиці літо і ЦЗ відкритий, з цього трохи розгубився.

  Довго і наполегливо Тиркало саму кришку. Що робити, якщо не відкривається кришка паливного бака на VW Polo седан р? Привіт, люк бензобака закривається за допомогою центрального замка, як і двері. Варіант складніше. можна відкрити примусово, підняти. У мене був прикол. Купив полик, від дилера відразу на заправку приїхав.

  Volkswagen Polo як відкрити люк бензобака із заправниками навколо машини. люк відкрити не можемо. Довелося манагер своєму дзвонити. Збірки фотозвітів і документації по моделям автомобілів. Довелося манагер своєму дзвонити Шукати тільки в цій темі. Відображати результати у вигляді. РУ Паливо може бути під тиском. Пробку завжди знімайте обережно і поступово. Якщо при відкриванні пробки назовні просочується паливо або чути шипіння.

  Випари палива є особливо небезпечними і вибухонебезпечними. Пробку паливного бака закрийте, повертаючи за годинниковою стрілкою, поки не почуєте клацання.

  Це означає, що пробка надійно закрита. Використання не рекомендується пробки може викликати поломку системи харчування. Паливо може пошкодити лакофарбове покриття. Крок 1. Виберіть марку авто.

  Крок 2. Виберіть модель. Крок 3. Виберіть рік випуску. Сервісне обслуговування та експлуатація.

  кришка, бензобак, volkswagen, polo

  Переохолодження замку в лючке є абсолютно типовою ситуацією для VW Polo sedan. У складних ситуаціях нерідко приходить на допомогу размораживатель для стекол або мастило на силіконовій основі. Однак в момент наближення стрілки на паливному датчику до нульової позначки залишиться тільки відкривати замок за допомогою підручних засобів, що загрожує його пошкодженням.

  кришка, бензобак, volkswagen, polo

  погано відкривається кришка бензобака | Клуб Volkswagen Polo седан

  Як відкрити бензобак Polo Volkswagen

  Як відкрити люк самостійно? Як відкрити люк бензобака власними силами?

  Перед тим, як дзвонити в офіційний сервіс, запитуючи, скільки буде коштувати заміна і замку, і приводу, слід вивчити інструкцію про те, як відкрити люк бензобака, яка приведена нижче. Весь процес займе не більше і хвилин, при цьому з інструментів знадобиться тільки 6-променевої TORX.

  Причому, якщо замок лючка бензобака ніяк непошкоджений і потрібно тільки відкрити люк бензобака і позбутися від блокування центрального замка, слід відразу перейти Volkswagen Polo як відкрити люк бензобака п’ятому пункту. Зняти з бака пробку. Заливна горловина паливного бака спроектована таким чином, що в бак може бути залитий тільки неетилований безсвинцевий бензин.