Як відкрити багажник без ключа Volkswagen

Чому не відкривається Volkswagen?

На жаль, нерідко трапляється так, що водій на кілька хвилин залишив салон транспортного засобу, а назад потрапити вже не може. Як відкрити Volkswagen, якщо двері заблокувалися або зачинилися? Крім того, можливі ситуації, коли:

 • ключі безповоротно втрачені;
 • двері не реагують на сигналізацію;
 • сів акумулятор;
 • заклинилася або спрацювало блокування замка.

Сигналізація спрацьовує і блокує центральний замок. Від чого і не відкривається Volkswagen без ключа. Кожен власник транспортного засобу повинен заздалегідь подбати про виготовлення дублікатів ключа. Але що ж робити при їх відсутності?

Якщо Volkswagen не відкривається з якоїсь причини, не потрібно переживати і бити скло дорогого автомобіля. Краще звернутися до професійних майстрам нашої компанії. Вони відмінно знають, як відкрити Volkswagen без пошкоджень.

Варіанти розтину Volkswagen без ключа

Існує кілька способів відкрити Volkswagen. якщо ключ загублений. Вибір конкретного методу залежить від причини розтину дверей, багажника або капота і моделі авто. Сів акумулятор, ключі залишилися в салоні, і машина закрилася. Замкова личинка не стане повертатися ключем, якщо в неї потрапив сміття.

Розтин автомобілів від 900 рублів

Розтин салону автомобіля від 1500₽ Замовити Замовити
Розтин салону автомобіля з подвійним блокуванням від 1800₽ Замовити Замовити
Розтин капота автомобіля від 1200₽ Замовити Замовити
Розтин багажника автомобіля від 1200₽ Замовити Замовити
Розтин бензобака автомобіля від 1000₽ Замовити Замовити
Розтин бардачка автомобіля від 900₽ Замовити Замовити
Розтин Автобокс автомобіля від 1000₽ Замовити Замовити
Розтин блокіратора КПП автомобіля від 2000₽ Замовити Замовити
Розтин блокіратора керма автомобіля від 1800₽ Замовити Замовити
Розтин блокіратора колеса автомобіля від 1800₽ Замовити Замовити
Заряд АКБ автомобіля від 1000₽ Замовити Замовити
Підкачка шин автомобіля від 500₽ Замовити Замовити
надання палива від 900₽ Замовити Замовити

Відкрити багажник, капот і двері Volkswagen без ключа

Для кожного власника автомобіля в будь-який момент може стати актуальною послуга з розкриття Volkswagen. У сучасних моделях встановлені складні системи безпеки, які заважають проникнути в салон власної машини, якщо раптом виявилися заблокованими двері. У подібній ситуації не варто намагатися відкрити Volkswagen відомими підручними засобами. є велика ймовірність пошкодження корпусу і подальшого дорогого ремонту.

 • Відкрити Volkswagen дротом
 • Витягти ключ із замка запалювання Volkswagen
 • Відкрити Volkswagen лінійкою
 • Як розкрити Volkswagen якщо сів акумулятор
 • Професійне відкриття Volkswagen майстрами

Як відкрити Volkswagen за допомогою дроту, натиснувши на кнопку стеклопод’емника

Знадобиться предмет з дерева або пластика, але тільки не з металу. Він буде виконувати функцію важеля, і міцна півтораметрова дріт зі сталі перерізом 3-5 мм. На одному з кінців на відстані 3 см під прямим кутом потрібно зігнути гачок. Потім за допомогою важеля на 1 см постаратися віджати кут дверей. Дріт потрібно просунути в утворений проміжок, натиснути на кнопку стеклопод’емника і опустити скло. Далі Ви зможете відкрити Volkswagen зсередини потягнувши за ручку дверей.

Як вийняти ключ із замка запалювання Volkswagen.

Така неприємність зазвичай відбувається невчасно. Власник автомобіля починає нервувати і шукати підручні засоби типу плоскогубців, ризикуючи поламати замок без можливості відновлення. Для початку йому необхідно перевірити, заглушений мотор, а потім перевірити блокування рульового колеса, з яким безпосередньо пов’язаний замок запалювання. Саме заблокований кермо може привести до заклинювання ключа. Потрібно легко обертати кермо вправо і вліво, одночасно намагаючись витягнути ключ.

Як відкрити автомобіль без ключа

Як відкрити зачинилися двері автомобіля без ключа

Іноді буває, що закриваєш двері автомобіля, а в момент, коли спрацьовує засувка з жахом розумієш, що ключі залишилися в замку запалювання або просто розрядився акумулятор, а механічні замки зламані або замерзли. Загалом ситуація, що двері закриті а ключі залишились всередині автомобіля нерідкі. Що робити в такому випадку? Можна звернутися до фахівців з розкриття автомобілів, заплативши 1500-3000 рублів залежно від марки вашого автомобіля і місця розташування і прочекати їх в районі години. Адже не кинеш же заведений автомобіль напризволяще.

Способів відкриття своїми силами без спеціальних інструментів існує досить багато. Розглянемо основні, які допоможуть автолюбителям в більшості випадків:

Перший спосіб відкриття за допомогою гачка, напевно Ви бачили як в американських фільмах викрадачі відкривають автомобілі за допомогою лінійки. Ми будемо використовувати для цієї мети дротяний гачок, який легко зробити самим. Знайдіть шматок дроту довжиною 50-70 см і зігніть гачок під кутом приблизно 45 градусів. Довжина зігнутою частини повинна бути приблизно 7-10 см. Дріт повинна бути не дуже м’якою, щоб не випрямиться відразу, коли потрібно дверну тягу і не дуже товстою, щоб пролізти в отвір між склом і уплотнітелем.Откритіе: Просовуємо дріт з гачком між віконним ущільнювачем і склом з боку дверей, де розташована дверна ручка і намагаємося зачепити дверну тягу, на якій розташована кнопка. Візуально намацавши тягу тягнемо дріт вгору і піднімаємо тягу. двері відкриті. У деяких випадках необхідно відігнути віконний ущільнювач. Даний спосіб підходить для всіх вітчизняних автомобілів і навіть в перший раз займає не більше 15 хвилин у людини без досвіду.

Другий спосіб розтину автомобіля без гачка за допомогою мотузяній петлі. Підійде для автомобілів у яких внутрішня кнопка закриття дверей хоч трохи виступає вгору. Найбільш детально можна побачити даний спосіб відкриття без ключів на відеоролику. У деяких випадках необхідно злегка відігнути кут двері авто за допомогою підручних інструментів. Не забудьте підкласти під інструменти м’яку тканину, щоб не подряпати лакофарбове покриття автомобіля.

У деяких випадках відмічено, що спершу виходить засунути мотузку, а потім вже робити петлю. Можливо Вам буде легше мати можливість скористатися НЕ мотузкою, а рибальської волосінню. Дійсно, щілину у двері вузька і волосінь може прослизнути там, де мотузка поки не пролізе.

Третій спосіб відкриття дверей автомобіля без ключів заснований на використання дроту. Необхідно знайти дріт розміром 1,5.2 м завдовжки і зігнути її так, щоб на кінці був невеликий гачок, яким можна зачепити дверну ручку. У більшості імпортних автомобілів система безпеки влаштована таким чином, що при заблокованій двері першої натискання на дверну ручку зсередини викликає розблокування, а друге вже відкриття. Цим ми і скористаємося. Просовуємо дріт через верхній кут двері і вносячи необхідні зміни (згинаючи під певним) кутом намагаємося дотягнути гачок на кінці до дверної ручки. Зачепивши дверну ручку тягнемо дріт на себе і таким чином відкриваємо двері автомобіля. Якщо дріт не пролазить між дверима і ущільнювачем використовуємо підручний інструмент, щоб злегка відігнути двері, не забуваючи при цьому підкласти під викрутку або монтировку тканину, щоб не пошкодити фарбу. Невелике відгинання кута двері не принесе ніякої шкоди автомобіля, тут треба турбується тільки про те, щоб не пошкодити фарбу.

Ще один спосіб. за допомогою дерев’яного клина відігнути верхній край дверей. Для цього знадобитися дерев’яний клин сантиметра 4 в підставі і довжиною сантиметрів 20 і метровий пруток із загостреним гаком на кінці. Клин обережно вбивається між стійкою і верхнім-заднім кутом двері, виходить щілину сантиметра 2-3. У неї заводиться пруток і крюком повертається блокіратор дверного замка. Вбивати клин потрібно дуже обережно, просто постукуючи кулаком.

Наступний спосіб розтину автомобіля без ключів не так поширений у викрадачів, оскільки він дуже ‘гучний’. Вам буде потрібно електрику і дриль під руками. Просто висвердлюється секретка замку, личинка. Але цей спосіб зажадає заміни всіх личинок, якщо не хочете мати потім з різних ключів до кожних дверей. Так само відкрити двері авто можна і за допомогою болванки, схожою на форму ключа. Досить її сильним рухом встромити в личинку замку і прокрутити. При досить великому зусиллі ви відкриєте цим способом без ключа.

Якщо у автомобіля розрядився акумулятор і не виходить відкрити автомобіль за допомогою центрального замка на сигналізації, а механічні замки не працюють або замерзли. то теж є кілька варіантів дій. Перший варіант це дістатися до троса замку капота. Зазвичай він йде від замка капота до лівого крила і далі в салон автомобіля. Найпростіше це підчепити його дротом біля лівої фари або радіатора і різко смикнути. Другий варіант це подати додаткову електрику від іншого акумулятора. Для цього необхідно поставити АКБ поруч з машиною, взяти дроти прикурювача, один одягнути на мінус АКБ і на масу автомобіля, з другим, підключеним до ‘плюса’ АКБ залізти під машину і з’єднати його з плюсом стартера. Друга людина в цей момент відкриває машину брелоком / ключем, ніж там її зазвичай відкривають.

Ну, і звичайно ж останній спосіб проникнення в автомобіль, який підійде тим хто опинився за містом або в екстреній ситуації. це розбити скло. Але пам’ятайте, що вам ще потім буде потрібно дістатися до місця призначення, добре якщо влітку, а якщо негода, дощ, вітер і мороз. Так що розбивати найкраще заднє праве скло. Тільки не намагайтеся розбити скло рукою або кулаком, для цього знадобитися молоток, металева труба або хороший гострий камінь.

VW Golf. як відкрити машину без акумулятора

Якщо ви не знаєте, як відкрити капот на Golf 6, то можна використовувати додатковий замок. І не один раз виручало, коли сідав акумулятор.

Так і цього разу, відкрив з ключа, машина все одно на сигналке, відкривається тільки водійська дверьоткрил капот, зняв аккум і поїхав за новим. Купив, приїхав, іду до машини і думаю, треба смикнути ручку капота, не пам’ятаю закрив чи ні ну сто пудів б залишив двері відчиненими. Підійшов ближче, все відкрито. Ну Volkswagen Golf не відкривається машина добре, подумав я!

При відкритті брелоком, відкриває всі двері, крім водія, при цьому на ній не гасне індикатор зачинених дверей. Водійські лверь відкривається або ключем, або якщо зсередини за ручку смикнути, тоді гасне індіатор і відчиняються двері.

В чому може бути проблема? Механіка або мізки?

Як відкрити Volkswagen без ключа

Розповім, чому і цей варіант не пройде.

А вся справа в тому, що в німецьких машинах в замках використовується так званий захист від “дурня з викруткою”. Що це означає? А означає це, що в конструкції личинки замка водійських дверей автомобілів VW застосовується дуже вдала захист від силового злому проворотом.

Якщо вставити чужий ключ, або просто потужну викрутку і силою провернути, то замок із задоволенням повернеться, але! Автомобіль залишиться закритий.

Тому Volkswagen Golf не відкривається машина спрацював захист і замок буде крутитися в холосту. І ніяка сила, окрім правильного ключа не зможе допомогти.

Відкривання багажника Golf 6 Щоб розкрити заїв багажник Golf 6 без ключа, потрібно: Прибрати обшивку багажника. вона тримається на самонарізі і засувках; Натиснути на важіль відкриття дверей в замку.

Будьте обережні з видаленням обшивки. можна зламати засувки і пріждётся віддавати машину в ремонт. Відкривання капота Golf 6 Проблема з заїв капотом часто криється в порваному тросі.

Щоб відкрити капот Volkswagen Golf 6 і замінити трос, потрібно: Зняти переднє ліве колесо авто; Прибрати весь захист, в тому числі і закрилки; Намацати трос рукою і потягнути. У цей момент ваш помічник повинен смикнути капот і відкрити.

Чи не відкривається авто Volkswagen Golf

Один поміняю в свій ключ, і другий вже про запасу то третій хз де то в машині на автозапуску висить. Хлопці, допоможіть!

Водійські двері відкривається або ключем, або якщо зсередини за ручку смикнути, тоді гасне індикатор і відчиняються двері. Швидше за все начудили, коли встановлювали.

Як самостійно відкрити Volkswagen Passat Б5 (Б6) без ключа

Якщо двері автомобіля Passat Б6 не відкривається з брелка, а саме не спрацьовує центральний замок, то виною тому може бути акумулятор, що сів. Найпростіший спосіб. вставити ключ в личинку і отримати доступ в салон.

Іноді доступ до АКБ неможливий через електронного замка капота, при цьому в салон потрапити автолюбителю вдається. Тоді доводиться подавати живлення через прикурювач. Як робити це правильно, варто подивитися на тематичних форумах або на відео, так як помилитися і вивести з ладу електротехніку досить легко.

Іноді так само намагаються відкрити капот або багажник, але не завжди виходить після цього забезпечити доступ в салон.

Найпростіший варіант. відкрите вікно. Навіть невеликий щілинки досить, щоб дотягнутися тієї ж дротом до кнопки склопідіймача. Але опустити вниз скло вийде тільки в тому випадку, якщо двигун працює, інакше доведеться «ловити» замок. Експериментувати краще з задніми стеклами.

Хто може відкрити Passat Б5 без ключа

Відкрити Passat Б6 або Б5 (універсал або седан) без пошкодження автомобіля можуть представники спеціалізованих компаній.

Власнику авто доведеться показати документи, що засвідчують право власності, інакше розкривати замок фахівці не стануть. Надати їх можна і після отримання послуги, але тоді майстрів доведеться переконати в тому, що ТЗ і водійські права всередині машини.

Замок на Volkswagen Passat Б6

Як відкрити Passat Б6 без ключа. питання, яке цікавить автолюбителів, коли їх машина зачинилися або ж сів АКБ (акумулятор) і кнопки на брелоку не спрацьовують.

Описаними далі способами можна відкривати зовні не тільки Volkswagen Passat Б6, але і більш ранню версію. Б5.

Як відкрити Volkswagen Passat Б5 без ключа

Найпростіший варіант. відкрите вікно. Навіть невеликий щілинки досить, щоб дотягнутися тієї ж дротом до кнопки склопідіймача. Але опустити вниз скло вийде тільки в тому випадку, якщо двигун працює, інакше доведеться «ловити» замок. Експериментувати краще з задніми стеклами.

Відкрити Volkswagen Passat Б5 без ключа, як і модель Б6, важко. Але це вимушений захід, якщо двері машини зачинилися, а ключі з пультом від сигналізації залишилися всередині.

Вартість відкриття машини

Відкрити Volkswagen Passat B5 або B6 коштує від півтори тисячі рублів. Точна ціна обговорюється заздалегідь, але заплатити водій може вже після виконаної роботи.

Іноді краще заплатити, але зберегти автомобіль в цілісності, ніж пізніше витрачатися на ремонт кузовних елементів.

Як відкрити Volkswagen без ключа?

Як відкрити Volkswagen без ключа, запитають ті, у кого ключ відсутній. Відповідь одна. використовуючи механічний замок. У цьому випадку необхідно звернутися до фахівців з наступних причин:

 • Автомобілі VAG групи не відчиняються шляхом віджимання дверей і смикання дротом внутрішньої ручки. Таке їх пристрій, і зроблено воно з метою забезпечення безпеки та підвищення протиугінних властивостей. Тому навіть не намагайтеся це зробити. Марно. Якщо ви десь і бачили, що так відкривають машину, то це був точно не Volkswagen.
 • Марно бити скло. Розбивши скло двері не відкриєте. Чому?. Дивись пункт перший!
 • Не намагайтеся відкрити замок викруткою, в надії провернути механізм силою. У VW є система захисту від проворота. Замок буде крутитися так, як ніби все виходить, але двері не відчиняться.

Виходячи з описаного вище, якщо у Вас немає ключа, а Volkswagen треба відкрити, єдиний вихід з ситуації звернутися в сервісний центр. Не намагайтеся копатися в замку самостійно, так можна пошкодити його і ускладнити або навіть зробити неможливою роботу майстра!

Основні причини того, що іммобілайзер заблокував запуск двигуна

Причинами відмови запуску двигуна, пов’язаними з системою іммобілайзера, можуть бути:

 • несправність чіпа рідного ключа;
 • сів елемент живлення в ключі (якщо чіп має автономне живлення, в більшості випадків працездатність чіпа не залежить від елемента живлення, так як він представляє невеличке автономний кристал, поміщений в керамічний корпус без всяких висновків);
 • обрив петлі накачування або порушення електричних з’єднань з нею;
 • несправність по ланцюгах харчування блоку іммобілайзера;
 • порушення зв’язку блоку іммобілайзера з блоком управління двигуном;
 • «Злітаність» прошивки блоку управління двигуном, іммобілайзера, яка може бути пов’язана з потужним електромагнітним імпульсом;
 • несправності по харчуванню блоку управління двигуном;
 • спроба запуску двигуна «нерідною» ключем;
 • розряд або відключення клем акумуляторної батареї, особливо, при включеному запалюванні.

Велика кількість причин, за якими система іммобілайзера призводить до відмови запуску двигуна, передбачає суворо визначений алгоритм (послідовність дій) для виявлення конкретного несправного вузла.

Як відкрити машину без ключа, що не зламавши двері

Найпростіший спосіб без використання ключа потрапити в свою машину. зробити це через багажник (якщо він відкритий).

У багатьох автомобілях всередині передбачена кнопка або петля для опускання заднього сидіння. Буде потрібно просто знайти їх і влізти всередину через багажник.

Якщо неприємність сталася в зимовий час, коли замок замерз, а акумулятор розрядився, то відкрити двері машини без ключа можна за допомогою другого акумулятора. Його потрібно поставити якомога ближче до капоту автомобіля. Один провід прикурювача під’єднати на базу і мінус акумулятора, другий. до стартера і другого АКБ.

Зробіть попередньо кілька запасних ключів і носіть їх з собою у внутрішній кишені. Навіть, якщо трапиться неприємність, ви без праці потрапите в свою машину.

Злом ВАЗ 2110,2109, 2107,2115,2114

Якщо ви є власником такого автомобіля, то відкрити машину без ключа буде досить просто. Для цього буде потрібно просто витягти ущільнювач кватирки і витягнути скло. Ці дії розблокують конструкцію, і ви зможете відкрити автомобіль. Після всіх маніпуляцій, скло ставиться на місце.

У старих моделях, які використовувалися не один рік, швидко стираються циліндри в самому замку. Тому, можна відкрити машину за допомогою іншого схожого ключа. Головне. всі рухи виконувати спокійно. Акуратно засовуйте ключ, одночасно розхитуючи ручку в сторони. Поступово конструкція замку порушиться, і двері можна буде відкрити.

Як відкрити заблоковану двері підручними засобами

Перш ніж відкрити машину, необхідно врахувати той фактор, що конструкція дверей різних автомобілів істотно відрізняється. Тому не можна точно сказати, який із способів підійде саме вам. Крім того, слід пам’ятати, що самостійне розтин двері машини може призвести до пошкодження скла або кузова. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще викликати фахівця.

Для того щоб відкрити машину якщо ключі всередині, знадобляться самі звичайні предмети, які завжди є під рукою:

 • дріт;
 • шнурки;
 • електродриль;
 • м’ячик для тенісу;
 • схожим ключем (метод підходить тільки для старих авто вітчизняного виробництва).

Як відкрити Volkswagen Polo без ключа?

Найчастіше доводиться чути від автомобілістів жалісливі розповіді про те, як вони опинилися в ситуації, коли двері автомобіля заблокована, ви перебуваєте на вулиці, а ключі залишилися в салоні або в багажнику.

Таке може статися в проміжку часу, коли ви завели машину і раптом вирішили на хвилинку вийти, щоб протерти лобове скло або фари, поправити двірники або перевірити колеса. А двері, як на зло, зачинилися і тут же заблокувалася. Адже відомо, що при працюючому двигуні двері Фольксвагена Polo блокуються майже відразу.

І якщо ви опинилися в цей момент на вулиці, щоб потрапити всередину доведеться постаратися. Добре ще, якщо це сталося з вами де. то поблизу від будинку або гаража.

Трапляються, також, неприємності, коли під час вивантаження в багажник речей або покупок, випадково забудеш в ньому ключі від машини, а багажник захлопнеш. Ще буває неможливо відкрити двері ключем, якщо довго ним не користувався (відкривав тільки брелоком) і личинки замка просто заіржавіли.

виклик евакуатора

Варто відзначити, що евакуатор. це проміжний крок, який допоможе вирішити неприємну ситуацію в майбутньому. Тому що він може доставити автомобіль офіційного дилера, в автосалон або на будинок до покупця. Незалежно від обраного пункту призначення двері автомобіля буде відкрита за місцем прибуття, але не у робочих-евакуаторов.Средняя ціна за послуги евакуатора становить від 100. Ціна може змінюватись в залежності від автомобіля і відстані.

Найпопулярніші проблеми, коли потрібно розкрити Volkswagen Transporter, і способи їх вирішення

Заблокований капот і зсувні двері. часті несправності, що доставляють найбільші проблеми власнику авто. У першому випадку, у водія немає можливості швидко отримати доступ до головних частин механізму. акумуляторної батареї, повітряного фільтру, масляного баку і свічок запалювання. Така потреба виникає не тільки при обслуговуванні транспорту, але і при раптової поломки. Якщо в Volkswagen Т5 не відкривається бічні двері, це створює значний дискомфорт при експлуатації автомобіля. Як самостійно виправити ситуацію, не пошкодивши інші частини машини?

Чи не відкривається бічні двері на Volkswagen Т5

Обрив троса в дверній ручці і неправильне розташування важеля поворотної системи. найпоширеніші причини заблокованої двері. При цьому механізм може бути пошкоджений як зсередини або зовні, так і з двох сторін. Розтин і ремонт дверей полягає в знятті обшивки і демонтажі замку з подальшим розбором.

Що робити, якщо не відкривається зсувні двері Volkswagen Т5 через відсутність харчування в районі замку? Після зняття обшивки і дверної карти слід з’ясувати, які контакти перестали працювати. На функціонуючі елементи необхідно подати до зовнішнього джерела живлення.

Чим небезпечне самостійне втручання при відсутності навичок і знань? У спробах зняти замок можна отримати неприємні наслідки: двері перестануть працювати не тільки зсередини, але і зовні. Краще відразу їхати в сервісний центр, де професіонали вирішать проблему.

Якщо у вас виникли проблеми з відкриттям капота, причиною поломки може стати:

 • Обрив троса. Можна самостійно розкрити Volkswagen Transporter, але це зажадає навичок і терпіння. Перший варіант вирішення проблеми. зняти захист двигуна, пролізти в отвір і за допомогою інструментів на дотик усунути пошкодження. Інший шлях. зняти решітку радіатора і спробувати на дотик з’єднати дві частини троса;
 • Як відкрити капот на Volkswagen Транспортер, якщо несправність замкових систем пов’язана з попаданням бруду в отвори механізму? Спеціальний захисний екран не здатний повністю захистити від таких неприємностей. Для розкриття машини досить на 15 хвилин залити в пристрій рідина WD-40, яка ефективно вимиває сторонні предмети;
 • Наслідки попадання води усуваються налагодженням кнопкових контактів. Якщо в мороз вода перетворилася на лід, необхідно відігнати транспорт на пару годин в теплий гараж.

Ряд регулярних заходів по обслуговуванню запірного механізму допоможуть запобігти серйозним проблемам:

 • періодичне очищення механізму від іржі;
 • змазування і регулювання вузлів і петель;
 • заміна зношених деталей;
 • експлуатація пристрою відповідно до рекомендацій виробника.

Самостійне розтин Volkswagen Transporter

Якщо ви не знаєте, як відкрити капот на Т5, не можете потрапити в салон через зламаний замку автомобільної двері, не варто ризикувати і намагатися самостійно провести розтин. Ви можете погіршити ситуацію, остаточно пошкодивши механізм і інші частини машини. Кращим рішенням стане виклик наших майстрів, які максимально оперативно і акуратно розкриють авто. За допомогою сучасного обладнання і досвіду більше 5 років, фахівці впораються з завданням будь-якої складності. Ми надаємо послуги на території всієї Москви і Московської області. Час приїзду на місце виклику не перевищує 15 хвилин.

Залиште заявку на нашому сайті прямо зараз, ми передзвонимо протягом 30 секунд.

Чи не відкривається зсувні двері Volkswagen Т5?

Служба LOCKSERVICE оперативно надає допомогу водіям у разі виникнення проблем з замковими системами в автомобілях марки Volkswagen Transporter. Ми швидко і професійно вирішимо завдання з розкриттям машини при несправності замку, підкажемо, як відкрити Volkswagen Транспортер без ключа в різних складних ситуаціях /

Досвідчені водії діляться порадами, щоб уникнути таких проблем:

 • не забудьте продублювати ключі. Багато вирішують зробити їх незвичайної форми і носити їх на шиї або зап’ясті в якості прикраси. Деякі копії ключів залишаються вдома або завжди носяться з вами у вашому гаманці;
 • Рекомендується вимикати і переносити ключі і зв’язку ключів з сигналізацією окремо;
 • росіянам, які живуть в суворі зими, рекомендується просто вимкнути центральний замок. Це захистить замок від замерзання і автоматичного закриття дверей;
 • регулярно перевіряйте кінцеві вимикачі дверей на надійність.
 • На жаль, неможливо застрахуватися від усіх неприємних ситуацій. Будь-який водій може закрити машину ключами всередині. Ви можете вирішити цю проблему за допомогою спеціальних служб. Однак вам доведеться платити гроші за такі послуги.

Але ви завжди можете спробувати відкрити замкнені двері самостійно за допомогою підручних засобів. Для цього вам буде потрібно час і сили. Але як показує практика, з таким завданням впорається будь-який автомобіліст.

Аварійна блокування: куди дзвонити?

Сьогодні не важко буде знайти в інтернеті компанію, яка відкриє на прохання будь-якого власника не тільки автомобіль, але і сейф, двері квартири і багато іншого. Вартість таких послуг зазвичай не перевищує кількох сотень доларів, а час прибуття фахівця. протягом півгодини.

Саме тому багато автомобілістів вибирають цей шлях, адже самостійне відкривання автомобіля може привести до дуже дорогого ремонту.

Тим не менш, ви повинні мати на увазі всі підводні камені такого рішення:

 • Багато автовласників побоюються, що їх машину можуть вкрасти ті ж фахівці, але в іншій ситуації.
 • Перед початком роботи фахівець зажадає документи, що підтверджують право власності на автомобіль.
 • Присутність поліції в процедурі обов’язково. Сам власник або прибуває «зломщик» можуть викликати їх.
 • Замок зазвичай відкривається через кілька хвилин за допомогою пристрою, який сканує код тривоги автомобіля. Однак під час розтину можуть часто виникати ускладнення, і може знадобитися ремонт, який негайно запропонують самі зломщики. Очевидно, що це безмежне поле для обману, тому потрібно бути гранично обережним.

відігнути ущільнювач

сенс приблизно такий же, як і в попередньому способі, потрібно тільки спробувати зачепити дріт гачком між ущільнювачем і склом із зовнішнього боку дверей і зняти захований в панелях механізм;

Як не залишити ключі в закритій машині?

Щоб не потрапити в таку делікатну ситуацію, досить дотримуватися ряду правил:

 • Дбайливо зберігайте другий комплект ключів, а також прикріплений до них штрих-код.
 • Зверніться до виробника автомобільного ключа. Саме він може прийти на допомогу, коли основний ключ загублений. Складні брелки не рвуться штани і не витягують кишені, що дозволяє завжди носити їх з собою.
 • Обслуговуйте своєчасно і стежте за станом автомобіля. При перших ознаках засмічення замку або наявності зовнішніх ознак зносу негайно зверніться в спеціалізовані технічні служби.
 • Якщо дозволяють фінансові та часові можливості, ви можете встановити спеціальний пакет програмного забезпечення для екстреної допомоги, який може зіграти хорошу службу при «аварії».

Свердління або злом личинки замка

для цієї процедури вам будуть потрібні інструменти. Хоча б молотком з викруткою і / або свердлом. Варіант дієвий, але вимагає дорогого ремонту, дешевше просто розбити скло;