Як зняти дверну карту Ford Focus 2

Процес зняття карти двері Ford Focus 2

зняти, дверну, карта, ford

Описана нижче інструкція відноситься до зняття обшивки дверей водія, але практично всі дії можна застосувати і для інших дверних карт. Варто бути уважним до різних модифікацій і поліпшень вашого автомобіля, враховувати особливості його комплектації і додаткове обладнання в картах. Але в цілому процедура завжди виглядає приблизно однаково. Потрібно проводити роботу в добре освітленому місці, а також знадобиться додаткове світло. Ідеальним рішенням буде налобний ліхтарик з яскравим денним світлом.

Отже, щоб розібрати обшивку, вам потрібно виконати такі процедури:

 • За допомогою пластикової лопатки або виготовленого заздалегідь інструменту з оргскла піддягніть акуратно накладку ручки відкривання дверей. Якщо на пластиковій деталі є кнопки і регулятори, їх потрібно розібрати і відкинути клеми.
 • За допомогою тієї ж пластикової лопатки акуратно розведіть два окремих сегмента підлокітника. Вільною рукою нижній сегмент потягніть на себе. Як тільки засувки вийдуть з місць зацепа, виймайте нижню частину ручки.
 • Опустіть скло та в верхній частині зніміть пластиковий чохол динаміка пищалки. За допомогою гострого краю лопатки акуратно відведіть його на себе і допоможіть рукою. Далі під цим чохлом з допомогою викрутки «зірочки» відкрутіть кріплення карти.
 • Акуратно і без зусиль зніміть гумовий ущільнювач двері. Краще зняти його по всьому периметру, так як він буде заважати в процесі виконання всіх запланованих робіт.
 • Під знятої раніше нижньою частиною підлокітника знаходяться два болти кріплення. Вони мають розмір на 8 мм, відкрутити їх найзручніше торцевих ключем або головкою відповідного розміру.
 • У тому ж місці відключіть роз’єми, підключення до електричних склопідйомниками та іншого обладнання в двері. Перевірте, щоб не залишилося підключених електричних контактів.
 • Далі за щілини потягніть верхню частину обшивки на себе. Помірні зусилля будуть актуальні в цьому випадку. Як тільки пістони почнуть виходити з зачепів, можна буде сміливо знімати карту, отщелківая один пістон за іншим.
 • Порахуйте зламані пістони і купите потрібне їх кількість для нормального закріплення карти після складання. Інакше пластикова деталь буде постійно деренчати.

На цьому зняття обшивки закінчується. Після проведення всіх необхідних робіт виконайте монтаж пластикових деталей в зворотному порядку. Переконайтеся, що всі засувки стали на місце, всі деталі зайшли в покладену позицію. Якщо вам потрібно провести зняття обшивки задніх дверей, проробляти всі операції потрібно таким же чином. Єдина відмінність буде в тому, що на задніх дверях немає динаміків, а в деяких комплектаціях ручки склопідйомників встановлені механічні. Їх знімати потрібно також обережно, але робити це нескладно.

Якщо у вас залишилися питання після прочитання інструкції, легко їх можна вирішити за допомогою перегляду

Як зняти дверну карту Focus 2

У цій статті мова піде про те, як зняти обшивку передніх дверей на Ford Focus 2.

Для цього знадобиться плоска викрутка, довга голівка на «8» і ключ TORX T25 (зірочка). Також бажано заздалегідь взяти плоскогубці, які стануть в нагоді для витягування пістонів з металу, які залишаться в металі при знятті обшивки.

Починаємо, в першу чергу потрібно зняти захисну сітку пищалки, перед цим, не забудьте опустити скло.

Вона кріпиться тільки на засувки. Тепер беремо ключ TORX T25, і їм відкручуємо гвинт кріплення.

Намагаємося не пошкодити дужки, з ними потрібно працювати акуратно, так як дужки можуть легко загубитися, трикутник пищалки потрібно зняти. Якщо Ви зробите все акуратно, і дужки не втратяться, то потім їх можна поставити назад. Далі плоску викрутку потрібно акуратно засунути в щілину підлокітника.

Після викрутку потрібно підняти вгору, а нижню частину підлокітника потрібно потягнути на себе.

Беремо головку на «8» і їй починаємо відкручувати два болта, на які кріпиться обшивка.

Тепер обережно, намагаючись не пошкодити обшивку, намагаємося підчепити окантовку ручки відкриття дверей.

Як підчепити, повільно потягує на себе.

До тих пір, поки окантовка не вийде з зачеплення.

Як тільки вийде, її потрібно стягнути вперед з ручки. Тепер потрібно тягнути обшивку за виділений отвір на себе, до тих пір, поки не відійде кут.

Ви повинні будете почути клацання пістонів, які виходять із зачеплення.

Якщо деякі пістони залишилися в металі,

їх потрібно витягнути за допомогою плоскогубців.

Так виглядає пістон перед установкою в обшивку,

саме такий пістон без проблем увійде в металеве отвір. Перед тим, як назад поставити обшивку,

потрібно вставити відсутні пістони в обшивку,

все збирається в зворотній послідовності.

Всім привіт! Так і не дочекався до вихідних дзвінка з столярки, з цього було вирішено присвятити вихідні дверей.

Здавалося б не хитрі маніпуляції зайняли всі три дні. Двері розбирав вперше. Дуже не хотілося що-небудь упороть. Та й вивчення конструкції з обмірковуванням стратегії зайняло не мало часу. ))) Але найскладніше, як виявилося, навіть не це. Найскладніше виявилося знайти хорошу інфу з розбирання дверей фокуса. Інформації просто море. Фото, відео мануали. Але як виявилося при детальному вивченні, всі вони або кострубаті або дуже НЕ полние.Как розібрати дверь.1

Методом вивчення фото конструкції двері, вивчення відсів дало поняття як їх акуратно розібрати і найголовніше зібрати нічого не сломав.Ніже постараюся якомога докладніше описати цей не хитрий, але вимагає акуратності процес.

1.Снімаем карту двері.Сперва потрібно виготовити з пластика або оргскла не хитра інструмент:

Вилка зліва так і не знадобилася, з цього робимо тільки клинчик і підточуємо його край, скруглив при цьому краю і щербини. Така приблуда не залишить на пластиці слідів як після викрутки.

Тепер потрібно скинути накладку нижній частині ручки. Тут теж все не складно. прям посередині навпроти ручки вставляємо клин в щілину і піддягаємо накладку слекга оттопирівая її край до себе поки не відщепнути дві засувки по обидва боки від клина. З’явиться зазор зліва і справа. Вставляючи клин ближче до країв, такий же маніпуляцією отщелкивали засувки там. Тепер потрібно відтягуючи на себе заглушку вивести вниз за ребро все верхні засувки, щоб накладку можна було опустити вниз. Як тільки опустіть, вийдуть з зацепа нижні засувки і накладка залишиться у вас в руках. Пластик накладки досить гнучкий і тягучий. Знімається вона теж без проблем якщо не поспішати.

Під накладкою сидять 2 болтика з головками на 8. Тут, думаю, пояснювати нічого не треба)

Тепер найцікавіше. Карта двері тримається на пружних гумками кліпсах. Гнізда кліпс в карті має вигляд вилочок і це значно спрощує нам задачу.Советую починати з нижнього, далекого від машини кута карти. Там біля самого кута знаходиться кліпса. Заводимо під карту клин і намагаємося їм уткнуться під кліпсу. Звучить це складніше ніж виконується. ) Як намацали кліпсу, поворотом клина намагайтеся вивести її з зацепа. Зробити це не складно і як тільки ви це зробили, вважайте, що карта знята))). Після цього злегка відгинаючи з поворотом нижній край карти, виводимо з зацепа нижні гнізда кліпс. Їх вилки направленф вгору і зробити це не складно. Таїмо же макаром можна вивести з зацепа кліпсу з далекого від машини бокового краю.У нижньому, ближньому до машину кутку сидить кліпса з виделкою дивиться під кутом, її вже можна просто скинути завівши під неї наш клин. Зробити це вже буде не особливо складно. Залишаються кліпси у верхній частині карти, але вони добре проглядаються при відгинанні нижній частині. Там вже на ваш розсуд. Можна відгинати панель виводячи вилки з зацепа, а можна підчіплювати клином знизу кліпси. Робота ця елементарна і не складна. Собсно все. карта залишається у вас в руках.

Тепер скидаємо металеву кришку двері.Виглядіт вона приблизно так:

Как снять дверную карту FORD FOCUS mk2 карта задней двери форд фокус 2

Головний затикаючи цієї кришки в тому, що механізм склопідіймача розміщений безпосередньо на ній, а скло в двері. Але не великий це затикаючи і він легко решается.На фото, трохи вище подіуму динаміка видно овальний отвір, заклеєне сплено. Таке ж отвір є з іншого боку панелі.Отклеіваем сплен і підключаємо кнопку под’емніка.Опускаем скло до тих пір, поки в цих отворах не побачимо головки болтів затискачів.

Рейка підйомника тримає скло затискними губами знизу, які затягнуті якраз цими болтами. Викручувати їх повністю не обов’язково, досить добре ослабіть.Теперь потрібно приготувати скотч, ножиці і шматочок ганчірки. Якщо працюєте в поодинці, то заздалегідь відріжте 2 шматки скотчу подлинее. ганчірку накиньте зверху на гумки дверей.Рукамі підійміть скло вгору і зафіксуйте скотчем проклеївши його уздовж скла з одного боку, перехлестнув через ганчірку і проклеївши з іншого боку. Те ж саме і з другим шматком скотчу поруч з першим для подстраховкі.Я спершу зробив так:

Але на спеці малярський став тріщати і відвалюватися, зате сліди від нього міцно причепилися до резинкам. Переклеїв на скотч і підклав ганчіркою. Так надійніше і практичніше. Найголовніше простежити щоб скло висіло надійно, навіть якщо двері хитається.

Залишається вирішити ще одну хитрість, яка вирішується просто. але надає достатньо головняка, якщо немає раціональної ідеі.Замок двері має додаткове кріплення-жорсткість на металевій кришці.

Головна проблема виникає при складанні двері. Запихання клин в ці отвори перетворюються в маневри мага-еквілібриста. Без упору цей пластиковий важіль відчутно гуляє, але притримати гарненько його неможливо. У підсумку в інеті є ціла купа магічних технологій по кріпленню цього дела.Я само вчинив набагато простіше! Всередині периметра цих трьох клинів просвердлив 2 отвори тонким свердлом і вже потім просто видер кріплення пассатижами. Після розбирання двері, зрізав залишки кріплень ножем, а отвори, які зробив в металі рассверлени трохи більше. При складанні просто вкручують пару саморізів в ці отвори і вони надійно притягають важіль на місце. І в майбутньому розбирання двері стає ще простіше. Особливо завзятим естетам, можу запропонувати вклеїти в важіль гайки. )

Тепер можна відкрутити шуруп, що кріпить ручку відкривання дверей. Він закручений пластикову шайбу-засувку, яка, як правило, ламається при спробі зняти ручку, але це не страшно, вона стає просто шайбою і продовжує надійно фіксувати ручку при складанні.) Другий край ручки тримається на пласткіковой кліпсі чіпляючись прорізом. Тут просто все. Зверху на ручці видно кришку фіксатора троса. Викруткою піддягаємо її і витягуємо вгору. Усередині найпростіший зачіп, який ми всі пам’ятаємо ще з дитинства. Точно такий же був на тросі передніх велосипедних гальм))). Знімаємо ручку з троса і проштовхує всередину гумову заглушку троса в металевій кришке.Дальше залишається справа техніки. Відвернути 9 болтів і скинути кришку. Далеко відвести її не дозволить провід центрального замка. Просунувши руку зверху, беріться за роз’єм і нащупайте кнопку фіксатор внизу роз’єму. Натиснувши на неї пальцем, ви легко скинете роз’єм. Тепер можна відвести кришку в бік салона.Для більшої зручності можна витягти всередину двері перехідну гофру з дверей в салон. Це дасть трохи більше дроти для відводу кришки.

Как снять и установить дверные обшивки, Ford Focus II рестайлинг.

Збирається двері легко і рівно в зворотному порядке.Карту двері варто почати одягати з того ж кута, з якого ми починали розбирання. Замкнути цю кліпсу, потім одягнути на вилки нижні кліпси і замкнути нижній, ближній до авто, кут, потім одягнути вилки з торця і зверху двері. При невеликому тренуванні, зібрати двері виявляється набагато простіше, ніж разобрать.Остается згадати, що вкрай рекомендується розбирати пластик в теплу погоду, або в добре прогрітому гаражі, в якому прогрілося авто. На холоді, з великою часткою ймовірності ви просто зламаєте кліпси і сам пластик.

Ну тепер, приступаємо безпосередньо до мети даних маневрів!))) Скидаємо фішку штатної акустики і прикидаємо, що тут можна зробити.

Акустика, до речі не так вже й дурна для штатка.

З кільцями потрібних розмірів, в черговий раз допоміг Мішаня stallone007. Мені залишалося тільки вирізати фігурну основу подіуму по штатка і зібрати все це дело.Прікідиваем висоту.

Склеюємо спершу самі колечка на Момент монтаж МВ-50. Їм же промазуємо стик з обох сторін.

А після приклеюємо до основи і стягуємо цю справу додатково 4-ма шурупами.

З метою ремонту або поліпшення комплектації автомобіля іноді виникає необхідність зняти пластикові деталі обшивки. Якщо на дешевих і старих авто цей процес проводиться варварськими методами з можливою подальшою заміною старих панелей, то для нормальних машин такі методи не працюють. Найкраще дотримуватися консервативних методів, беручи до уваги тільки ті методики, які не ушкоджують механізми і деталі вашого авто.

У багатьох власників хетчбеків і седанів з німецьким корінням виникає питання, як зняти обшивку дверей Ford Focus 2. Карта з пластика закриває електричні склопідйомники, динамік, металеву частину цієї самих дверей. Розбирають деталі не тільки для ремонту склопідйомників. Також їх розбирання потрібно для поліпшення звукоізоляції бічній частині автомобіля. Давайте розберемося з тим, як проводиться ця непроста процедура.

Які інструменти і матеріали вам будуть потрібні?

Головним інструментом будуть руки, які ростуть з плечей. Один невірний рух або надмірне зусилля стане причиною поломки карти або її сильного пошкодження. Вам буде потрібно тонка плоска викрутка, кілька розмірів хрестових викруток, викрутка зірочка (TORX T25), потужний ніж (може і не знадобитися, але краще мати його в наявності), а також спеціальний інструмент для акуратного демонтажу пластикових деталей.

Спеціальний інструмент для демонтажу карти повинен відповідати таким характеристикам:

 • матеріал повинен бути м’яким, найкраще виготовити таке пристосування з пластика або оргскла;
 • потрібно, щоб один з країв цього пристосування був тонким (оргскло можна акуратно заточити);
 • розміри можуть бути різні, але найкраще мати один гострий і неширокий край, а іншу грань. довгу;
 • виріб не повинно ламатися в процесі виконання роботи, інакше воно подряпає деталі карти.

Для зняття обшивки дверей Ford Focus 2 підійде набір полімерних лопаточок. Можна використовувати деякі типи пластикових скребків для очищення лобового скла. Такі пристосування допоможуть вам швидко впоратися з демонтажними роботами і в великій мірі захистити ваш автомобіль від пошкоджень. Підчіплювати пластик металевої викруткою не варто. Це викличе його пошкодження. Як мінімум, залишаться неприємні сліди, які в майбутньому буде дуже складно приховати.

Підсумки. скільки часу займає розбирання обшивки?

Самостійно цілком можна виконати демонтаж дверної карти на Ford Focus 2. Ця процедура нескладна, але має бути проведена максимально обережно. Можливо, вам буде потрібно знайти або виготовити спеціальний інструмент для акуратного зняття пластикових деталей.

Які інструменти і матеріали вам будуть потрібні?

Головним інструментом будуть руки, які ростуть з плечей. Один невірний рух або надмірне зусилля стане причиною поломки карти або її сильного пошкодження. Вам буде потрібно тонка плоска викрутка, кілька розмірів хрестових викруток, викрутка зірочка (TORX T25), потужний ніж (може і не знадобитися, але краще мати його в наявності), а також спеціальний інструмент для акуратного демонтажу пластикових деталей.

Спеціальний інструмент для демонтажу карти повинен відповідати таким характеристикам:

 • матеріал повинен бути м’яким, найкраще виготовити таке пристосування з пластика або оргскла;
 • потрібно, щоб один з країв цього пристосування був тонким (оргскло можна акуратно заточити);
 • розміри можуть бути різні, але найкраще мати один гострий і неширокий край, а іншу грань. довгу;
 • виріб не повинно ламатися в процесі виконання роботи, інакше воно подряпає деталі карти.

Для зняття обшивки дверей Ford Focus 2 підійде набір полімерних лопаточок. Можна використовувати деякі типи пластикових скребків для очищення лобового скла. Такі пристосування допоможуть вам швидко впоратися з демонтажними роботами і в великій мірі захистити ваш автомобіль від пошкоджень. Підчіплювати пластик металевої викруткою не варто. Це викличе його пошкодження. Як мінімум, залишаться неприємні сліди, які в майбутньому буде дуже складно приховати.

Процес зняття карти двері Ford Focus 2

Описана нижче інструкція відноситься до зняття обшивки дверей водія, але практично всі дії можна застосувати і для інших дверних карт. Варто бути уважним до різних модифікацій і поліпшень вашого автомобіля, враховувати особливості його комплектації і додаткове обладнання в картах. Але в цілому процедура завжди виглядає приблизно однаково. Потрібно проводити роботу в добре освітленому місці, а також знадобиться додаткове світло. Ідеальним рішенням буде налобний ліхтарик з яскравим денним світлом.

Отже, щоб розібрати обшивку, вам потрібно виконати такі процедури:

 • За допомогою пластикової лопатки або виготовленого заздалегідь інструменту з оргскла піддягніть акуратно накладку ручки відкривання дверей. Якщо на пластиковій деталі є кнопки і регулятори, їх потрібно розібрати і відкинути клеми.
 • За допомогою тієї ж пластикової лопатки акуратно розведіть два окремих сегмента підлокітника. Вільною рукою нижній сегмент потягніть на себе. Як тільки засувки вийдуть з місць зацепа, виймайте нижню частину ручки.
 • Опустіть скло та в верхній частині зніміть пластиковий чохол динаміка пищалки. За допомогою гострого краю лопатки акуратно відведіть його на себе і допоможіть рукою. Далі під цим чохлом з допомогою викрутки «зірочки» відкрутіть кріплення карти.
 • Акуратно і без зусиль зніміть гумовий ущільнювач двері. Краще зняти його по всьому периметру, так як він буде заважати в процесі виконання всіх запланованих робіт.
 • Під знятої раніше нижньою частиною підлокітника знаходяться два болти кріплення. Вони мають розмір на 8 мм, відкрутити їх найзручніше торцевих ключем або головкою відповідного розміру.
 • У тому ж місці відключіть роз’єми, підключення до електричних склопідйомниками та іншого обладнання в двері. Перевірте, щоб не залишилося підключених електричних контактів.
 • Далі за щілини потягніть верхню частину обшивки на себе. Помірні зусилля будуть актуальні в цьому випадку. Як тільки пістони почнуть виходити з зачепів, можна буде сміливо знімати карту, отщелківая один пістон за іншим.
 • Порахуйте зламані пістони і купите потрібне їх кількість для нормального закріплення карти після складання. Інакше пластикова деталь буде постійно деренчати.

На цьому зняття обшивки закінчується. Після проведення всіх необхідних робіт виконайте монтаж пластикових деталей в зворотному порядку. Переконайтеся, що всі засувки стали на місце, всі деталі зайшли в покладену позицію. Якщо вам потрібно провести зняття обшивки задніх дверей, проробляти всі операції потрібно таким же чином. Єдина відмінність буде в тому, що на задніх дверях немає динаміків, а в деяких комплектаціях ручки склопідйомників встановлені механічні. Їх знімати потрібно також обережно, але робити це нескладно.

Якщо у вас залишилися питання після прочитання інструкції, легко їх можна вирішити за допомогою перегляду

Як зняти обшивку дверей Ford Focus 2

З метою ремонту або поліпшення комплектації автомобіля іноді виникає необхідність зняти пластикові деталі обшивки. Якщо на дешевих і старих авто цей процес проводиться варварськими методами з можливою подальшою заміною старих панелей, то для нормальних машин такі методи не працюють. Найкраще дотримуватися консервативних методів, беручи до уваги тільки ті методики, які не ушкоджують механізми і деталі вашого авто.

У багатьох власників хетчбеків і седанів з німецьким корінням виникає питання, як зняти обшивку дверей Ford Focus 2. Карта з пластика закриває електричні склопідйомники, динамік, металеву частину цієї самих дверей. Розбирають деталі не тільки для ремонту склопідйомників. Також їх розбирання потрібно для поліпшення звукоізоляції бічній частині автомобіля. Давайте розберемося з тим, як проводиться ця непроста процедура.

Підсумки. скільки часу займає розбирання обшивки?

Самостійно цілком можна виконати демонтаж дверної карти на Ford Focus 2. Ця процедура нескладна, але має бути проведена максимально обережно. Можливо, вам буде потрібно знайти або виготовити спеціальний інструмент для акуратного зняття пластикових деталей.

Якщо матеріал був для вас цікавий або корисний, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі:

Задні двері

Між розеткою і ручкою вставляється дріт з гачком

Пружинний фіксатор виймається за допомогою гачка, потім знімається ручка стеклопод’емника.

Пружинний фіксатор звільняється дротом, після чого знімається ручка

На підлокітнику задніх дверей знаходиться декоративна накладка, яка поддевается плоскою викруткою.

Декоративну накладку знімають плоскою викруткою

Накладка від’єднується від фіксаторів і знімається.

Накладка від’єднується від фіксаторів і знімається

Підлокітник кріпиться до дверної панелі за допомогою двох саморізів, які викручуються головкою на «8».

Відкручуються два самореза, що кріплять підлокітник, і знімається сама деталь

Декоративна накладка внутрішньої дверної ручки поддевается викруткою.

Викруткою поддевается і знімається накладка дверної ручки

Накладка знімається після віджимання важеля ручки і звільнення фіксаторів.

Для зняття накладки необхідно віджати фіксатори

Оббивку можна відокремити від внутрішньої дверної панелі, потягнувши її за край. Вона кріпиться за допомогою семи пістонів.

Оббивка кріпиться сім’ю пістонами, віджимання яких дозволяє її зняти

 • Монтаж обшивки проводиться в зворотному порядку.
 • Як зняти обшивку

  Демонтаж обшивки водійських дверей автомобіля Ford Focus проводиться в тих випадках, коли необхідно:

  • замінити скло;
  • відремонтувати або замінити стеклопод’емник;
  • відремонтувати або замінити внутрішній замок двері і його приводи;
  • замінити зовнішню ручку дверей;
  • замінити циліндровий механізм (личинку) замку відкривання дверей;
  • встановити додаткову звуко- і теплоізоляцію;
  • відремонтувати старі або встановити нові акустичні колонки.

  Обшивка дверей виготовлена ​​з високоміцного м’якого пластику, вона кріпиться на саморізи і внутрішні кліпси. При демотаже практично завжди кілька фіксаторів виходять із строю та стають непридатними для повторного використання. Перед ремонтом рекомендується купувати додаткові кліпси з розрахунку, що на одні двері доводиться 6 фіксаторів.

  Особливості установки ВТФ, передній і задній фари на Hyundai Solaris

  • викрутка плоска шліцьова;
  • викрутка спеціальна. Torx T25 (зірочка);
  • набір пластикових інструментів для зняття обшивки, кліпсодери;
  • торцевої ключ з головкою на 8 мм.
  • Опустити бічне скло.
  • Зняти захисну сітку високочастотного динаміка. «пищалки». Для цього необхідно відтягнути сітку так, щоб відстебнулись засувки фіксатора.
  • Викруткою Torx T25 відвернути гвинт кріплення.
  • Дуже акуратно, щоб не пошкодити скоби, зняти ущільнювач двері.
  • Для того щоб не втратити скоби, зняти трикутник «пищалки».
  • Розібрати підлокітник. Для цього вістря плоскої викрутки просунути між верхньою і нижньою його частинами, підняти викрутку трохи вгору і потягнути нижню частину на себе.
  • Відвернути головкою на 8 мм два звільнилися болта кріплення обшивки.
  • Від’єднати всі роз’єми електропроводки двері.
  • Зняти накладку внутрішньої ручки дверей. Для цього необхідно підчепити її чимось гострим і твердим з набору пластикових інструментів і вивести з зачеплення. Потім треба зрушити її трохи вперед по ходу руху автомобіля і зняти.
  • Зачепити пластиковим інструментом і трохи відігнути обшивку від металевої основи, а потім акуратно потягнути край обшивки на себе до тих пір, поки не відчепиться пістон, який тримає її.
  • Таким же чином відщепнути інші пістони по всьому периметру обшивки і зняти її.
  • Що залишилися в дверному полотні пістони висмикнути за допомогою плоскогубців.

  Перед тим як почати монтаж обшивки після завершення необхідних робіт, необхідно вставити в неї відсутні пістони. Монтаж обшивки проводиться в зворотному порядку.

  Зняття дверний обшивки з авто 2 модифікації

  Зняття оббивки з передніх дверей Ford Focus3

  Третє покоління Focus випускалося сім років, до 2018 року. Генерація модернізувалася в 2014. У 2018 на ринок вийшло четверте покоління авто, лінійки отримали оновлені форми кузова, нові мотори.

  Демонтаж водійських дверний карти на моделі Ford Focus 3 виконується досить просто. Як і для попередніх поколінь, провести ремонт можна за 15-20 хвилин. Головним інструментом для робіт на Focus 3 залишається пластикова лінійка і тонка викрутка з плоским жалом.

  • Підчепити лінійкою або викруткою куточок декоративної накладки біля передньої стійки.
  • Зняти панель з ручки дверей, викрутити два самореза.
  • У торці зняти заглушку, відбивач, відкрутити саморізи, заховані під захисними накладками.
  • Витягнути заглушку в ручці.

  Обшивка дверей водія встановлена ​​на 6 пістонів

  Необхідно акуратно, починаючи з нижнього кута, підчепити обшивку, прикладаючи зусилля, обережно відщепнути кліпси зі своїх місць. Під обшивкою двері захищена сталевим листом, в якому розташовані технологічні отвори під фіксатори з виведеним блоком електрокабелів

  самостійна перетяжка

  Перед безпосередній перетяжкой рекомендується перевірити стан внутрішньої панелі дверей, прибрати вогнища корозії, перевірити або замінити шумоізоляцію, замінити гумки ущільнювачів, так двері будуть краще відкриватися. Для ВАЗ 2110 термін служби дверних ущільнювачів становить до 3 років. Процес самостійної переобшівкі дверний деталі по кроках:

  • Очистити зовнішню поверхню карти. Можна ошкурить наждаком дрібного зерна для кращого зчеплення клею і шкіри.
  • Докласти дверну карту до матеріалу, обрізати по периметру, залишаючи не менше 7 см по краях.
  • Обробити зовнішню поверхню клеєм і внутрішню частину майбутнього облицювання клеєм. Наносити клей за рекомендацією виробника. Якщо використовується клейовий склад, то після промазки потрібно почекати до 10 хвилин.
  • Докласти вініл до дверної карті, постійно нагріваючи матеріал феном вирівняти поверхню так, щоб кожзам заповнив всі вигини деталі: місце під динамік, для центральної панелі, виїмки під ручки.
  • Всі отвори, які накриті вінілом в дверний карті вирізати від центру і не доходячи до периметра, акуратно загорнути на виворітну сторону, стежити, щоб краї загину не перевищували 2-3 см. Залишки вінілу обрізати.
  • Після проклейки карти обрізати залишки вінілу, залишаючи з боку периметра карти на внутрішній частині не менше 3-5 см.

  Після повного висихання клею встановити дверну карту на авто в зворотному порядку, попередньо помінявши все кліпси.

  Знімаємо дверну карту задніх дверей на Focus 2 з механічним приводом склопідіймача

  Залежно від комплектації, на другому Фокусі може бути встановлений або електричний, або механічний стеклопод’емник. Для початку розберемо двері з механічним склопідіймачем. Роботу проводимо в такій послідовності:

  Знаходимо шматок жорсткої дроту довжиною 250-300 мм і загинаємо на одному з кінців гачок.

  Відтягаємо ручку стеклoпод’емніка на себе, а виготовленим крючкoм чіпляємо пружинний фіксатoр ручки з боку важеля і тягнемо його на себе.

  Чіпляємо стопор гачком і витягаємо з-під рукоятки.

  Підлокітник кріпиться до каркасу двері на двох саморезах з головкою на вісім, відкручуємо їх голівкою відповідного розміру.

  Вивертаємо два самореза кріплення підлокітника.

  Дверна карта тепер тримається тільки на семи пластикових пістона. Для демонтажу обшивки краще використовувати пластикову лопатку, щоб не пошкодити фарбу на дверях і саму карту. Відтягаємо обшивку і відокремлюємо її від каркаса двері.

  Піддягаємо лопаткою нижній кут обшивки і відсуває її поки не клацне кліпса, потім зміщується лопаткою до наступної кліпсі і все повторюємо.

  Знімаємо обшивку. Пошкоджені пістони замінюємо новими при установці.

  Якщо оригінальні кліпси здадуться вам занадто дорогими, можна використовувати вироби з кодом VAG 6Q0 868 243 (аналог кліпс від Audi. нормально підходять і коштують удвічі дешевше).

  Послідовність демонтажу обшивки з передніх і задніх дверей Ford Focus 2

  Друге покоління Focus випускалося з 2004 по 2011 рік. Для моделі була обрана нова платформа Ford C1, але форма кузова для всієї лінійки перейшла з першої генерації. Після рестайлінгу 2008 року модельний ряд був повністю перебудований. Focus отримав оновлений кузов, на дверях з’явилися стильні виштамповки, форма дверей, капота переднього і заднього бампера змінилася.

  Майстри змінюють металеві двері і обшивку автомобілів доресталінговой збірки на рестайл другого покоління. Ремонт вимагає значних доопрацювань і своїми руками проводиться рідко. При перевстановлення облицювання змінюється розташування пістонів і накладок. Порядок того, як зняти обшивку з передніх дверей Ford Focus 2 рестайлінг по кроках:

  • Опустити скло, зняти захисну сітку з динаміка. Сітка встановлена ​​на внутрішні фіксатори, необхідно повернути ковпак в сторону, витягнути його з пазів.
  • Викрутити два гвинти кріплення ключем Т25.
  • Зняти ущільнювач двері. Намагатися не гнути і не ламати скоби.
  • Вставити в щілину підлокітника плоску викрутку, висмикнути пластикову верхню накладку.
  • Викрутити болти головкою на 8, від’єднати штекера електричного кола.
  • Розібрати кромку ручки відкривання дверей, витягнути деталь, підчепивши плоскою викруткою.
  • зняти ручку.
  • Всунути пластиковий клин або щільну лінійку між обшивкою і дверима, потягнути облицювання на себе, пройтись по периметру, відстібаючи внутрішні пістони.

  Особливістю демонтажу пасажирських дверей на Ford залишається конструкція ручки склопідйомника. Зачіпляються механізм кріпиться на сталевий фіксатор, який необхідно від’єднати всередині механізму. Для цього використовується сталевий дріт з гачком. Порядок розбирання задніх дверей на Focus 2 версія рестайлінг:

  • Потягнути ручку склопідіймача на себе. В роз’єм вставити дріт з гаком. Відстебнути сталевий фіксатор в механізмі підйому скла.
  • Витягнути пружинний фіксатор, зняти ручку.
  • Підчепити пластикову накладку на підлокітнику, викрутити два болти, розташованих під накладкою.
  • Підчепити викруткою пластикову панель на внутрішній ручці відкривання дверки, віддати рукоятку, звільнити фіксатор, витягнути ручку.

  Обшивка на пасажирські дверки кріпиться на 7 пістонів. Варто акуратно підчепити облицювання з нижнього кута, вставивши клин між дверима і картою, відстебнути по периметру все кліпси.

  Під картою розташований щільний лист вологозахисту, яка наклеєна на двері і захищає всі внутрішні механізми. Якщо необхідний ремонт замків, тяги, то потрібно провести антикорозійну обробку внутрішніх кишень, рекомендується встановлювати нову вібро-і вологозахист після демонтажу старої плівки.

  Навіщо знімати обшивку з дверей Ford Focus

  Крім варіанту з тюнінгом, знімати облицювання водійських або пасажирської дверки буде потрібно в наступних випадках:

  • Ремонт, переустановка елементів центрального замка.
  • Поломка механізму стеклоопусканія, автодоводчиком склопідіймача, ручки відкривання, личинки замка.
  • Докомплектації салону динаміками, акустичними колонами, гаджетами управління, які врізаються в дверну карту.
  • Роботи, які пов’язані з шумоізоляцією салону, укладання віброізоляції, перевірка внутрішніх кишень деталі на корозію, антикорозійна обробка.

  Штатно на Focus першого і другого покоління встановлюється пластикова дверна карта. Матеріал стає крихким під дією низьких температур, тому при неакуратному демонтажі можна поламати панель.

  Всі роботи по перевстановлення облицювання рекомендується проводити при температурі повітря не нижче плюс 15 градусів.

  Як зняти обшивку (передній) двері Ford Focus 2. Інструкція з фото

  У цій статті мова піде про те, як зняти обшивку передніх дверей на Ford Focus 2.

  Для цього знадобиться плоска викрутка, довга голівка на «8» і ключ TORX T25 (зірочка). Також бажано заздалегідь взяти плоскогубці, які стануть в нагоді для витягування пістонів з металу, які залишаться в металі при знятті обшивки.

  Починаємо, в першу чергу потрібно зняти захисну сітку пищалки, перед цим, не забудьте опустити скло.

  Вона кріпиться тільки на засувки. Тепер беремо ключ TORX T25, і їм відкручуємо гвинт кріплення.

  Намагаємося не пошкодити дужки, з ними потрібно працювати акуратно, так як дужки можуть легко загубитися, трикутник пищалки потрібно зняти. Якщо Ви зробите все акуратно, і дужки не втратяться, то потім їх можна поставити назад. Далі плоску викрутку потрібно акуратно засунути в щілину підлокітника.

  Після викрутку потрібно підняти вгору, а нижню частину підлокітника потрібно потягнути на себе.

  Беремо головку на «8» і їй починаємо відкручувати два болта, на які кріпиться обшивка.

  Тепер обережно, намагаючись не пошкодити обшивку, намагаємося підчепити окантовку ручки відкриття дверей.

  Як підчепити, повільно потягує на себе.

  До тих пір, поки окантовка не вийде з зачеплення.

  Як тільки вийде, її потрібно стягнути вперед з ручки. Тепер потрібно тягнути обшивку за виділений отвір на себе, до тих пір, поки не відійде кут.

  Ви повинні будете почути клацання пістонів, які виходять із зачеплення.

  Якщо деякі пістони залишилися в металі,

  їх потрібно витягнути за допомогою плоскогубців.

  Так виглядає пістон перед установкою в обшивку,

  саме такий пістон без проблем увійде в металеве отвір. Перед тим, як назад поставити обшивку,

  потрібно вставити відсутні пістони в обшивку,

  все збирається в зворотній послідовності.

  Запитуйте в коментарях. відповімо обов’язково!

  Як зняти обшивку задніх дверей на Ford Focus 2: фото і відео

  Практично на всіх комплектаціях і модифікаціях Ford Focus 2 обшивка задніх дверей знімається за однією схемою. Демонтаж обшивки може бути необхідний при перетягуванні дверних карт, при необхідності ремонту замка або склопідіймача, при роботах по шумоізоляції салону і рихтування двері, а також для установки акустичних систем. Як зняти обшивку задніх дверей на Ford Focus 2 будемо розбиратися разом.

  Електричні підйомники стекол

  Робота проводиться практично так само, але починається з демонтажу підлокітника, за такою ж схемою, як і в першому випадку.

  • Після цього знімаємо пластикову накладку на внутрішній ручці дверей, але перед зняттям накладки необхідно від’єднати джгут проводів від кнопки. Конектор виймається з кнопки після натискання на пластиковий фіксатор.
  • Дверна карта теж кріпиться за допомогою семи пістонів, піддягаємо карту пластикової лопаткою і відводимо панель в сторону настільки, наскільки дозволяють дроти динаміка. Провід від’єднуємо від динаміка, натиснувши на фіксатор, тепер можна зняти обшивку повністю.

  Як зняти обшивку задніх дверей на Ford Focus 2

  Що б зняти оббивку потрібна плоска викрутка і ключ з головкою на 8. Спочатку потрібно зняти ручку стеклопод’емника. Фіксатор ручки варто точно такий же, як на вазовской класики. Відповідно можна використовувати спеціальний ключ для фіксатора або просто викрутку. Також можна застосувати метод з тканиною або висмикнути тонким гачком. Виштовхуємо фіксатор через зазор між ручкою і пластиковим кільцем впирається в обшивку.

  Накладку підлокітника просто піддягаємо викруткою і відгвинчуємо два гвинти, що кріплять підлокітник.

  Рамку ручки дверей також піддягаємо викруткою і виймаємо вперед і всередину.

  Сама оббивка кріпиться на сім пістонів. Оскільки зазвичай кілька ламається то запасіться запасними заздалегідь. Керівництво рекомендує просто висмикувати обшивку на себе, хоча можна скористатися знімачі пістонів схожими на знімач фіксатора ручки (вони можуть бути як рівними так і зігнутими під 90 ° для важеля).

  Тепер можна знімати внутрішню накладку.

  Знімаємо дверну карту задніх дверей на Focus 2 з механічним приводом склопідіймача

  Залежно від комплектації, на другому Фокусі може бути встановлений або електричний, або механічний стеклопод’емник. Для початку розберемо двері з механічним склопідіймачем. Роботу проводимо в такій послідовності:

   Знаходимо шматок жорсткої дроту довжиною 250-300 мм і загинаємо на одному з кінців гачок.

  Відтягаємо ручку стеклoпод’емніка на себе, а виготовленим крючкoм чіпляємо пружинний фіксатoр ручки з боку важеля і тягнемо його на себе.

  Чіпляємо стопор гачком і витягаємо з-під рукоятки.

 • Викруткою з плоским шліцом піддягаємо пластикову накладку на подлокoтніке і акуратно знімаємо її, подолавши сопрoтівленіе фіксаторів.
 • Підлокітник кріпиться до каркасу двері на двох саморезах з головкою на вісім, відкручуємо їх голівкою відповідного розміру.
 • Вивертаємо два самореза кріплення підлокітника.

 • Викруткою чіпляємо декоративну накладку на внутрішній ручці дверей, відтягує її на себе і знімаємо накладку.
 • Дверна карта тепер тримається тільки на семи пластикових пістона. Для демонтажу обшивки краще використовувати пластикову лопатку, щоб не пошкодити фарбу на дверях і саму карту. Відтягаємо обшивку і відокремлюємо її від каркаса двері.
 • Піддягаємо лопаткою нижній кут обшивки і відсуває її поки не клацне кліпса, потім зміщується лопаткою до наступної кліпсі і все повторюємо.

  Знімаємо обшивку. Пошкоджені пістони замінюємо новими при установці.

  Якщо оригінальні кліпси здадуться вам занадто дорогими, можна використовувати вироби з кодом VAG 6Q0 868 243 (аналог кліпс від Audi. нормально підходять і коштують удвічі дешевше).

  Як зняти обшивку дверей на Ford Focus 2