Як зняти спинки заднього сидіння Skoda

Як прибрати задній диван (стілець) Збиток швидкий

Суцільний диван Втрати швидкий У цьому відео я просто говорю. І показувати тут:

Виконайте ту ж процедуру з другим переднім сидінням.

Як зняти заднє сидіння на Skoda Octavia А7

Але вже награвшись з пасажирської стороною. вирішив задачу легко. До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Перед зняттям сидіння після роз’ємів треба вийняти кліпсу, на якій провід кріпиться до кузова.

Кліпсос’емніком вирішується на раз-два. Витягнув передні сидіння, виявив купу сміття всякого. Відніс сидушки в будинок і приступив до задніх.

Ставимо чохли на переднє сидіння від шкоди

Тут потрібно відразу визначити, чи будете ви знімати передні сидіння або не будете їх знімати.

Тому розглянемо другий варіант. фіксований.

Просто майте на увазі, що пластмаса на краях вашого сидіння Rapid не повинна бути видалена. Це дуже складно, ми можемо впоратися з цим без цього.

Вам знадобиться ця процедура чохли, лінійка і ластик для білизни. Шийте досить гумки, щоб зашнурувати повіки, якщо вони короткі.

 • тоді ми надягаємо чохли на сидіння
 • тоді потрібно взяти лінійку і проштовхнути вийшла шнурівку між пластиком і сидінням
 • після того як ви перемістили все шнурки, затягніть, розрівняйте і зав’яжіть їх під сидінням
 • зняти підголовник і покласти задню частину чохла на спинку сидіння
 • випрямити таким же чином, поставити на місце і закріпити
 • надіти підголівник і проводити з ним ті ж маніпуляції.

Зі спинками трохи складніше

 • відкрийте багажник, там, посередині, між спинками задніх сидінь є пластикова заглушка, яку потрібно відщепнути
 • потім необхідно її витягнути у напрямку до салону
 • тепер Торкс, теж з багажника відкручуємо гвинт, що тримає кронштейн чорного кольору. Він і фіксує кріплення спинки
 • цей кронштейн теж висовуємо в сторону салону
 • залишається тільки висунути з кріплень спинки і по черзі їх дістати
 • одягаємо підготовлені чохли, гарненько розгладжуємо і зав’язуємо
 • тепер робимо ті ж дії, але навпаки.

Кронштейн чорного кольору, який потрібно викрутити і прибрати, щоб можна було зняти заднє сидіння Skoda Rap / Закріплений підручними засобами чохол на задньому сидінні Rapid.

Коли сидіння виявляться на своїх місцях, Ви зможете помилуватися абсолютно новим видом салону вашого автомобіля.

Варіант чохла з підлокітником для Skoda Rapid. Вид другого ряду сидінь.

У день народження (23.11) нічого не віщувало проблем Радість і щастя, подарунки Але! Одним з подарунків виявився комплект чохлів МВ Бразерс Преміум стайл. Як ви, напевно, здогадалися. я вирішив не чекати і відразу його заінсталювати!

Відкрутивши 6 гайок на 13 і піднявши сидіння, виявив прикритий карпетом люк з роз’ємами ейрбегамі і підігріву (крісло пасажира):

Як зняти роз’єм підігріву. проблеми немає взагалі. Трохи в сторону відгинається «вушко-фіксатор» і роз’єм виймається взагалі без зусиль. Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Якщо у вас щось «не йде» Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі. Може, кому допоможу своїми фотками:

З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі. Але вже награвшись з пасажирської стороною. вирішив задачу легко. До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Перед зняттям сидіння після роз’ємів треба вийняти кліпсу, на якій провід кріпиться до кузова. Кліпсос’емніком вирішується на раз-два.

Витягнув передні сидіння, виявив купу сміття всякого. Фото ДО пилососа:

Відніс сидушки в будинок і приступив до задніх.

Складного в зніманні заднього сидіння практично немає. Спинки отщелкнул. Акуратно висмикнув подушку сидіння. по фото зрозуміло, як вона кріпиться. просто встромляється:

Потім почав возитися зі спинками. Для початку знімається пластикова декоративна планка, що закриває гвинт, який скріплює половинки між собою:

Під планкою-гвинт під викрутку Торкс 25 (зірочка). Викручуєте його. Виймаєте металеву планку, яку він кріпив. Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Менша частина спокійно дісталася. Велика частина відмовилася виходити з салону авто! Вся справа в кріпленні ременя середнього пасажира. Під карпетом він прикручений ось таким болтом:

Болтик начебто під спец-ключ, але ми ж не в Німеччині, щоб нас це зупинило!

Підступний буржуйський болтик викручені биткою Торкс 50 через тріскачку. затягнуть він ДУЖЕ сильно. Витягнув спинку разом з ременем і кріпленням:

Сидіння в будинку. можна приступати! Розповідати про те, як я натягував чохли МВ Бразерс сенсу не бачу. повний інтернет цього процесу. Нічого нового я не придумав. Хоча ні. Одним «ноу-хау» хочу поділитися! На спинках задніх сидінь є великі пластикові елементи. Запхнути під них чохол складно просто тому, що вони з крайкою наверх. Повне 3D, коротше! Пхав його туди, пхав Не виходить рівно і все! Складки виходять. Потім взяв специнструмент:

Після того, як чохли одягнені, їх треба оттестіть! Племяшка зголосилася сама і майже годину не давала мені забрати сидіння:

Поки були зайняті передні. сфоткали знічев’я задні:

Результатом я дуже задоволений. Чохли дійсно класні. Єдиний нюанс. я не приметувати їх на передніх сидіннях, як рекомендують. Просто моя особиста думка. все-таки це чохли, а не перешив салону. Їх треба хоч раз на рік знімати, чистити або прати. І просто тикати голкою заводські сидіння не хотілося. Сіли вони при цьому без вад, без складок. І практично прилягли до сидіння. Коли сідаєш. взагалі питань немає. як влиті!

У сам ДР я все зробити не встиг. змусили кинути і сісти за стіл Нічого не розуміють в необхідності ТУТ і ЗАРАЗ! Доробляв на наступний день. Ну і, звичайно, вирішив обмити таку важливу подію:

Як зняти спинку заднього сидіння VW Polo Sedan

Проблема зі зняттям переднього сидіння складається в тому, що під ним знаходиться ряд проводів, однією з функцій яких є робота подушки безпеки.

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid. Як розкласти заднє сидіння Skoda Octavia. Про чохли

До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Нічого не знаю-сидіння мої-все життя тут стояли! Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко.

Якщо у вас щось «не йде» Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі.

Може, кому допоможу своїми фотками: Чорний фіксатор натискається по центру внизу і знімається строго вгору Вийняли чорний-відкрили основний фіксатор. Натиснути по центру маленькою викруткою-і вгору Для зручності доступу зняв планку, на якій роз’єми встановлені З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі.

Ставимо чохли на переднє сидіння від шкоди

Тут потрібно відразу визначити, чи будете ви знімати передні сидіння або не будете їх знімати.

Тому розглянемо другий варіант. фіксований.

Просто майте на увазі, що пластмаса на краях вашого сидіння Rapid не повинна бути видалена. Це дуже складно, ми можемо впоратися з цим без цього.

Вам знадобиться ця процедура чохли, лінійка і ластик для білизни. Шийте досить гумки, щоб зашнурувати повіки, якщо вони короткі.

 • тоді ми надягаємо чохли на сидіння
 • тоді потрібно взяти лінійку і проштовхнути вийшла шнурівку між пластиком і сидінням
 • після того як ви перемістили все шнурки, затягніть, розрівняйте і зав’яжіть їх під сидінням
 • зняти підголовник і покласти задню частину чохла на спинку сидіння
 • випрямити таким же чином, поставити на місце і закріпити
 • надіти підголівник і проводити з ним ті ж маніпуляції.

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid

Цілісний диван Skoda Rapid В цьому відео я тільки розповідаю. А показую тут:.

Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Як зняти заднє сидіння Skoda Rapid. Авто-майстер

Питання економії на паливі завжди зберігав актуальність в Росії. І справа не тільки в тому, що наша держава сировинна, а бензин, поміркуванню деяких громадян, повинен коштувати копійки. Як і будь-яке інше паливо.

Витрата палива турбує всіх: приватників, таксистів, великих і середніх перевізників. Бажання економити провокує і нестабільна цінова політика на бензин і дизель.

І вже зараз є ряд рішень, що дозволяють економити. Одне з них. установка ГБО (газобалонного обладнання), або покупка серійного авто, на якому ГБО встановлено з заводу. В якості палива в цих моделях застосовується пропан і метан. У кожного газу в питаннях застосування є особливості: вартість, запас ходу на повному балоні, ціна установки.

Сьогодні журнал «Автоброкер» публікує огляд цікавого автомобіля Skoda Rapid, в якому застосовується метан. самий екологічний на сьогоднішній день паливо. І найдешевше.

Як зняти заднє сидіння Skoda Rapid

Компроміси установки ГБО

У цій частині ми розповімо про деякі моменти, які водії не враховують, або надають їм підвищену увагу.

Водії, які практикують активний стиль їзди, можуть помітити, що разом з витратою метану витрачається і бензин. Це природно.

По-перше, старт і прогрів двигуна, приблизно до 50 градусів, відбуваються на бензині.

По-друге, чим активніше ви стартуєте на перехрестях, обганяє фури на трасі, тим більше в газову суміш подмешивается бензину. Робиться це для зниження термічного впливу на двигун (температура згоряння метану вище ніж у бензину).

Єдиний, мабуть, компроміс. це балон, розміщений в багажнику. Умовно втрачається до ⅓ корисного об’єму. І дійсно, установка ГБО, зі збереженням утилітарності авто, підійде не для кожної моделі. Рапіду підходить. Навіть з балоном місця вистачить для перевезення поклажі декількох пасажирів.

Але варто забути про транспортування вантажу зі складеними сидіннями. Таким чином визначається аудиторія такого авто: таксі, корпоративні парки, автолюбителі, які використовують автомобіль для приватних поїздок.

Що стосується боязні деяких автолюбителів щодо високого тиску газу в балоні, то випробування, які проводить виробник, перевищують робочий тиск в кілька разів. Це обов’язкова умова, яке гарантуватиме безпеку експлуатації.

What happened?

Складного в зніманні заднього сидіння практично немає. Акуратно висмикнув подушку сидіння. по фото зрозуміло, як вона кріпиться. просто встромляється: Мідні вушка по периметру вставляються в кліпси на кузові Потім почав возитися зі спинками.

Для початку знімається пластикова декоративна планка, що закриває гвинт, який скріплює половинки між собою: По тонкій стороні розсуваються вушка в сторони-і витягуєте з боку салону Під планкою-гвинт під викрутку Торкс 25 зірочка.

Виймаєте металеву планку, яку він кріпив.

Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних. Менша частина спокійно дісталася. Велика частина відмовилася виходити з салону авто!

Для даної процедури Вам будуть потрібні чохли, лінійка і гумка для білизни. Відразу пришити достатню кількість гумки до наявної на чохлах шнурівці, якщо вона закоротка.

Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням. Одягаємо чохли на заднє сидіння Рапіда Варіант чохлів для Skoda Rapid без підлокітника. Почнемо з дивана сидіння Багато хто задається питанням: Кронштейн чорного кольору, який потрібно викрутити і прибрати, щоб можна було зняти заднє сидіння Skoda Rapid.

Технічні характеристики

Чеський виробник традиційно надає покупцям великий вибір силових агрегатів і трансмісій. Ось і Skoda Kodiaq 2020 отримає як бензинові, так і дизельні мотори, що відрізняються надійністю і порівняльної економічністю. Так, в початковому варіанті автомобіль буде забезпечений 1,4-літровим бензиновим апаратом, здатним видати 125 «коней».

Другий двигун такого ж обсягу покаже вже 150 сил, а старшим з лінійки бензинових установок буде дволітровий мотор на 180 сил. Характеристики дизельних апаратів не менш вражаючі: при обсязі в два літри вони зможуть розвинути 150 і 190 сил відповідно.

Чи будуть виробники витрачати сили на розробку гібридного мотора, поки невідомо, але чутки про це ходять.

Крім двигуна, можна вибрати як механічну, так і роботизовану коробку передач, а також привід: передній або повний. Як показує тест-драйв, цих даних цілком повинно вистачити для руху як в умовах міста, так і на трасі, при цьому витрата палива буде порівняно невисоким.

Як зняти задній диван Skoda Rapid (показую) | Doovi. АвтоВизов

Проблема зі зняттям переднього сидіння складається в тому, що під ним знаходиться ряд проводів, однією з функцій яких є робота подушки безпеки.

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid. Як розкласти заднє сидіння Skoda Octavia. про чохли

До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Нічого не знаю-сидіння мої-все життя тут стояли! Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко.

Якщо у вас щось «не йде» Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі.

Може, кому допоможу своїми фотками: Чорний фіксатор натискається по центру внизу і знімається строго вгору Вийняли чорний-відкрили основний фіксатор. Натиснути по центру маленькою викруткою-і вгору Для зручності доступу зняв планку, на якій роз’єми встановлені З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі.

результати тестів

Власні тести Skoda Rapid CNG, проведені в місті і на трасі, виявили наступний витрата метану:

Траса. Середня швидкість 120 км / год. Відстань 250 кілометрів, на яких балон в 15 куб.метров був осушений повністю. 30 копійок за куб. Таким чином витрати склали: 90 копійок за кілометр.

Якщо порівнювати з бензином, враховуючи середня витрата 90-сильного Рапіда на трасі, то виходить, що економія склала 4 рази. Дев’яносто копійок проти 3.70 рубля за кілометр шляху.

Відзначимо, що за рекомендацією виробника Rapid повинен споживати бензин не нижче АІ-95. Але варто сказати, що тест проводився в зимових умовах, коли будь-якого палива витрачається трохи більше, а метану, завдяки низькій температурі, в балон може розміститися більша кількість.

Їзда в місті, з урахуванням того, що наш водій на трасі іноді розкручував мотор трохи вище 3000 оборотів, не внесла помітних корективів в цифри витрат метану. Орієнтовна різниця в загальному пробігу на повному балоні склала лише умовні 20 кілометрів.

Як зняти боковини задніх сидінь на Skoda

У багатьох викликає деяку складність зняття боковушек задній сидінь. Головне, все робити акуратно, фото для наочності додаю.

Посередині всередині зачіп типу гачка. Треба вниз трохи натиснути і зірвати на себе. Одягати так само, упор вниз і від себе поки в паз не ввійде.

Знімайте послідовно: Верхня застібка. принцип згинання лука. Знімаємо подушку сидіння. Відкидаємо спинку. Лівою рукою тягнемо за середину подушки на себе (в сторону водійського підголівника) правої зверху сплачує вагою тиснемо на боковину. Тобто начебто згинаємо цибулю. Знімається верхня застібка. Тепер нижня застібка видно і все в принципі зрозуміло: для її зняття саму боковину необхідно назад притиснути максимально близько до її посадкового місця і стягувати вниз, якщо не знята подушка сидіння то вниз боковинку з кріплення НЕ зірвати.

Спинка заднего сиденья Шевроле Лачетти. Разбираем средний ремень безопасности.

Назад встановлюється боковина в зворотній послідовності: спочатку нижня потім верхня. При застібці нижньої будуть проблеми, щоб уникнути дуже бажано зняти частину пластикового порогу, так як він дуже заважає гака встати на місце. Встановлюємо боковини перед установкою подушок, тобто передостанніми

Зняття і установка задніх сидінь, боковушек, заднього підлокітника і спинки на Skoda

2 фото звіту, як самостійно зняти задні сидіння на Октаху. Хто буде встановлювати чохли на сидіння, а в основному їх знімають саме для цих процедур. знімання клеми «мінус» обов’язковий. Після підключення акумулятора загоряється чіп подушки, але через пару секунд гасне.

Які розміри заднього дивана на Skoda Octavia А5 ФЛ. 40 Х 60.

Подушки задніх сидінь

Знімаються просто: тягнемо вгору за передню частину подушки і вона виходить. Після цього отстегніте підігрів, заздалегідь відірвавши від липучки обшивку подушки знизу. Далі знімаємо подушку з металевих кріплень просто натиснувши обидва кріплення один до одного і вони вийдуть і петель.

задній підлокітник

Інструменти: TORX T40, викрутки шліцеві.

Якщо потрібно зняти весь підлокітник: відкриваємо підлокітник і Торкс відкручуємо 2 великих шурупа (Не намагайтеся їх витягнути, вони сидять на шайбах і знімаються разом з підлокітником). Для зняття кришки підлокітника необхідно зняти кришку, що закриває петлі кришки.

Як зняти спинку заднього дивана велика

Інструменти: Ключ XZN (двеннадцатілучевая зірка типу TORX, він же Spline) розмір M8; Ключ XZN (двеннадцатілучевая зірка типу TORX, він же Spline) розмір M10; Роботи проводяться аналогічно маленької частини спинки заднього дивана, за винятком того, що необхідно відкрутити кріплення середнього ременя безпеки.

Як зняти спинку заднього дивана маленька

Інструменти: Ключ XZN (двеннадцатілучевая зірка типу TORX, він же Spline) розмір M8), викрутки шліцеві Відкидаємо обидві спинки вниз і бачимо єдиний болтик який тримає кріплення обох спинок по центру. Відкручуємо і акуратно знімаємо кріплення, відкладаємо, щоб не втратити.

З кріплення до кузова просто висмикуємо (не забуваємо заздалегідь відстебнути обігрів). Далі знімаються дві пластикові деталі: пластик навколо педальки звільнення правильно спинки і пластикова оплетка металевого кріплення сітки багажника.

Щоб зняти кришку підлокітника

Відкриваємо до упору вгору і піддягаючи по периметру викрутками скидаємо саму кришку.

Зняти заднє сидіння Skoda Rapid

А тепер до справи. Як зняти спинку Skoda Rapid.Сначала знімаємо диван, піднімаємо зриваємо його з петель з боків. Далі в трохи піднятому стані натиснув в сторону спинки і потім відразу в сторону салону витягнув, щоб не зачепити гачки.

У день народження (23.11) нічого не віщувало проблем Радість і щастя, подарунки Але! Одним з подарунків виявився комплект чохлів МВ Бразерс Преміум стайл. Як ви, напевно, здогадалися. я вирішив не чекати і відразу його заінсталювати!

Відкрутивши 6 гайок на 13 і піднявши сидіння, виявив прикритий карпетом люк з роз’ємами ейрбегамі і підігріву (крісло пасажира):

Як зняти роз’єм підігріву. проблеми немає взагалі. Трохи в сторону відгинається “вушко-фіксатор” і роз’єм виймається взагалі без зусиль. Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Якщо у вас щось “не йде” Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі. Може, кому допоможу своїми фотками:

З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі. Але вже награвшись з пасажирської стороною. вирішив задачу легко. До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Перед зняттям сидіння після роз’ємів треба вийняти кліпсу, на якій провід кріпиться до кузова. Кліпсос’емніком вирішується на раз-два.

Витягнув передні сидіння, виявив купу сміття всякого. Фото ДО пилососа:

Відніс сидушки в будинок і приступив до задніх.

Складного в зніманні заднього сидіння практично немає. Спинки отщелкнул. Акуратно висмикнув подушку сидіння. по фото зрозуміло, як вона кріпиться. просто встромляється:

Потім почав возитися зі спинками. Для початку знімається пластикова декоративна планка, що закриває гвинт, який скріплює половинки між собою:

Під планкою-гвинт під викрутку Торкс 25 (зірочка). Викручуєте його. Виймаєте металеву планку, яку він кріпив. Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Менша частина спокійно дісталася. Велика частина відмовилася виходити з салону авто! Вся справа в кріпленні ременя середнього пасажира. Під карпетом він прикручений ось таким болтом:

Болтик начебто під спец-ключ, але ми ж не в Німеччині, щоб нас це зупинило!

Підступний буржуйський болтик викручені биткою Торкс 50 через тріскачку. затягнуть він ДУЖЕ сильно. Витягнув спинку разом з ременем і кріпленням:

Сидіння в будинку. можна приступати! Розповідати про те, як я натягував чохли МВ Бразерс сенсу не бачу. повний інтернет цього процесу. Нічого нового я не придумав. Хоча ні. Одним “ноу-хау” хочу поділитися! На спинках задніх сидінь є великі пластикові елементи. Запхнути під них чохол складно просто тому, що вони з крайкою наверх. Повне 3D, коротше! Пхав його туди, пхав Не виходить рівно і все! Складки виходять. Потім взяв специнструмент:

Після того, як чохли одягнені, їх треба оттестіть! Племяшка зголосилася сама і майже годину не давала мені забрати сидіння:

Поки були зайняті передні. сфоткали знічев’я задні:

Результатом я дуже задоволений. Чохли дійсно класні. Єдиний нюанс. я не приметувати їх на передніх сидіннях, як рекомендують. Просто моя особиста думка. все-таки це чохли, а не перешив салону. Їх треба хоч раз на рік знімати, чистити або прати. І просто тикати голкою заводські сидіння не хотілося. Сіли вони при цьому без вад, без складок. І практично прилягли до сидіння. Коли сідаєш. взагалі питань немає. як влиті!

У сам ДР я все зробити не встиг. змусили кинути і сісти за стіл Нічого не розуміють в необхідності ТУТ і ЗАРАЗ! Доробляв на наступний день. Ну і, звичайно, вирішив обмити таку важливу подію:

Дуже багато власників автомобілів воліють не ризикувати чистотою рідної оббивки сидінь, або хочуть надати сидінням більш стильний вигляд. Тому роблять вибір на користь чохлів? власники Skoda Rapid не виняток. Однак з їх одяганням, як на передні, так і на задні сидіння виникають проблеми різного характеру. Розглянемо цю процедуру детально.

Почнемо з дивана (сидушки)

Багато хто задається питанням: «Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid?». Щоб це зробити. досить сильно смикнути ліву, а потім і праву частину сидіння нагору:

 • візьміться за передній край дивана, дерните, і зачепи вийдуть з кріплень
 • потім потягніть сидіння вперед і витягніть

Одягаємо чохли на передні сидіння Skoda Rap Тут відразу варто визначитися з тим, будете Ви знімати передні сидіння або обійдетеся без знімання.

Проблема зі зняттям переднього сидіння складається в тому, що під ним знаходиться ряд проводів, однією з функцій яких є робота подушки безпеки. У зв’язку з цим є ймовірність того, що навіть якщо Ви все зробите правильно (попередньо відключіть клеми акумулятора), може спалахнути лампочка несправності цієї самої подушки. А індикація тягне за собою зняття з гарантії. Цього, я думаю, ніхто не хоче.

Тому ми розглянемо другий варіант. безс’емний.

Відразу відзначимо, що пластик з боків сидіння вашого Рапіда знімати не варто. Це дуже складно, ми впораємося і без цього.

Для даної процедури Вам будуть потрібні чохли, лінійка і гумка для білизни. Відразу пришити достатню кількість гумки до наявної на чохлах шнурівці, якщо вона закоротка.

 • потім одягаємо чохол на сидушку сидіння
 • потім потрібно взяти лінійку і просунути вийшла шнурівку між пластиком і сидінням
 • після того, як просуває все шнурівки, гарненько натягніть, розгладьте і зав’яжіть їх під сидінням
 • зніміть підголівник і надіньте спинку чохла на спинку сидіння
 • точно також розправте, посадіть на своє місце і закріпіть
 • одягніть підголівник і проведіть ті ж маніпуляції з ним.

Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Зі спинками трохи складніше

 • відкрийте багажник, там, посередині, між спинками задніх сидінь є пластикова заглушка, яку потрібно відщепнути
 • потім необхідно її витягнути у напрямку до салону
 • тепер Торкс, теж з багажника відкручуємо гвинт, що тримає кронштейн чорного кольору. Він і фіксує кріплення спинки
 • цей кронштейн теж висовуємо в сторону салону
 • залишається тільки висунути з кріплень спинки і по черзі їх дістати
 • одягаємо підготовлені чохли, гарненько розгладжуємо і зав’язуємо
 • тепер робимо ті ж дії, але навпаки.

Шкода Октавия А7. Как снять задние сиденья

Кронштейн чорного кольору, який потрібно викрутити і прибрати, щоб можна було зняти заднє сидіння Skoda Rapid. Салон Rapid без задніх сидінь. Кронштейн знятий. Закріплений підручними засобами чохол на задньому сидінні Rapid.

Коли сидіння виявляться на своїх місцях, Ви зможете помилуватися абсолютно новим видом салону вашого автомобіля.

Варіант чохла з підлокітником для Skoda Rapid. Вид другого ряду сидінь.