ВАЗ 2107 інжектор заводиться і глохне

Проблеми з карбюраторами солекс

Крім усього перерахованого, обороти двигуна падають, якщо неправильно відрегульований рівень палива в карбюраторі (поплавкові камера). В результаті цього, в паливній суміші чи ні бензину, або його занадто багато. При регулюванні карбюратора ВАЗ 2107, його не потрібно від’єднувати від двигуна.

 • зніміть корпус повітряного фільтра, відкрутивши всі кріплення;
 • зніміть кришку карбюратора;
 • перевірте стан поплавців. Для цього розводите і зводите їх разом для досягнення правильного розташування.

Потрібно домогтися такого положення поплавців, щоб вони безперешкодно рухалися, чи не чіпляючи стінки камери, в якій знаходяться. Не буде зайвим виміряти відстань від виступів на поплавцях до паперової прокладки. Відстань має бути в рамках 0,75-1,25 мм. Для вимірювання використовуйте щуп.

Що робити якщо воно далеко від норми? У такому випадку потрібно відрегулювати висоту кожного з поплавців.

Як ми побачили, причин, чому глухне двигун не так уже й мало. Для правильного запуску двигуна потрібно перевірити і усунути всі вищенаведені несправності. Після, якщо проблема так і не зважилася, доведеться звернутися до фахівців.

Чи не знайшли цікаву для Вас інформацію? Задайте питання на нашому форумі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

ВАЗ 2107 інжектор заводиться і відразу глухне причина поломки

Власники ВАЗ 2107, 2110, 2112, 2114, та й інших автомобілів, можуть зіткнутися з проблемою. автомобіль заводиться і відразу глухне. Двигун запускається, але через кілька секунд обороти падають і двигун глухне. Розглянемо можливі причини несправності запуску, і способи їх усунення.

Чому заводяться і глухнуть карбюраторні машини

Перш ніж займатися самостійною очищенням системи харчування взагалі і карбюратора зокрема, слід пам’ятати, що будь-які неусвідомлені маніпуляції можуть привести до великого збільшення витрати палива.

Ще одна причина, чому глухне двигун. засмітився сітчастий фільтр в карбюраторі перед його входом. Якщо машина заводиться і глохне через кілька секунд з-за цього фільтра, то його потрібно почистити і промити. Для цього використовуйте зубну щітку і розчинник (бензин або ацетон). Після цього, тут же разом з фільтром очистіть гніздо, в яке він вставляється.

Буває, що в автомобілях ВАЗ через кілька секунд після запуску падають обороти через несправність електромагнітного клапана. Перевірка проводиться таким чином: клапан викручується, на плюсовій контакт підключений до джерела живлення, а корпус замикається на масу двигуна. При справності клапана буде чути виразний звук, а голка зайде в корпус.

Можна просто провід, приєднаний до клапана і поставити його на місце. Якщо клацання не чути. клапан несправний. Викручуємо клапан і дістаємо з нього жиклер. Якщо він зігнутий, його потрібно замінити. Переконайтеся в тому, що запірна голка клапана вільно рухається, а прокладка клапана не порвана, і він щільно прилягає до корпусу.

Якщо клацання клапана присутня, то потрібно продіагностувати систему ЕПХХ. Може потребувати прочищення паливний жиклер холостого ходу. Якщо падають обороти двигуна автомобіля, його засмічення може впливати на стабільність роботи. Для очищення жиклера необхідно створити в каналах системи підвищений розрядження.

Для цього заводимо авто і піднімаємо обороти до 3000. На кілька оборотів вивертаємо держатель жиклера (електромагнітний клапан). Це дозволяє створити в каналах необхідне розрядження. Повторюємо процедуру кілька разів.

Регулювання рівня палива в камері поплавця (карбюратори Солекс)

Крім усього перерахованого, обороти двигуна падають, якщо неправильно відрегульований рівень палива в карбюраторі (поплавкові камера). В результаті цього, в паливній суміші чи ні бензину, або його занадто багато.

При регулюванні карбюратора ВАЗ 2107, його не потрібно від’єднувати від двигуна. Виконайте наступні дії:

 • зніміть корпус повітряного фільтра, відкрутивши всі кріплення;
 • зніміть кришку карбюратора;
 • перевірте стан поплавців. Для цього розводите і зводите їх разом для досягнення правильного розташування.

Потрібно домогтися такого положення поплавців, щоб вони безперешкодно рухалися, чи не чіпляючи стінки камери, в якій знаходяться. Не буде зайвим виміряти відстань від виступів на поплавцях до паперової прокладки. Відстань має бути в рамках 0,75-1,25 мм. Для вимірювання використовуйте щуп.

Що робити якщо воно далеко від норми? У такому випадку потрібно відрегулювати висоту кожного з поплавков.Как ми побачили, причин, чому глухне двигун не так уже й мало. Для правильного запуску двигуна потрібно перевірити і усунути всі вищенаведені несправності. Після, якщо проблема так і не зважилася, доведеться звернутися до фахівців.

Пошук несправного компонента

Отже, що ж потрібно робити, якщо двигун легко запускається, але після цього відразу скидає обертів і глухне? Насамперед потрібно перевірити наявність нагару на свічках. Якщо деякі з них покриті шаром нагару, то двигун апріорі не може нормально працювати. Він спершу заводиться за рахунок руху стартера, але відразу після цього гальмує, так як кілька циліндрів фізично не можуть витримати все навантаження від колінчастого вала. Карбюратор, до речі, теж може виходити з ладу через такої проблеми.

Так в чому ж полягає причина несправності двигуна? Якщо машина заводиться, то, як мінімум, з іскрою все нормально. Тобто електрика працює як належить. Не зайвим буде розкрутити головки і спробувати знайти ті свічки, які покриті шаром нагару. Відчистити їх можна за допомогою випалювання над газовою конфоркою і чищенням спирту (робити це можна тільки коли контакти холодні).

Сам інжектор теж може засмітитися. У цьому випадку просто не працює подача палива в камеру згоряння. Слід провести такі дії:

2107, інжектор, заводить, глохне
 • зняти блоки і перевірити заслінки;
 • перевірити роботу датчиків;
 • перевірити, чи працює нормально двигун при температурі понад 80 º С.

Природно, що давати збої може і сам бензонасос. У інжектор на момент запуску мотора він провертається автоматом за рахунок стартера, а далі йде тяга від генератора. Якщо один з цих компонентів не працює належним чином, машина просто буде глухнути. Тут знову йдеться про залишковий кількості палива в циліндрах. Якщо ж мотор відразу глухне, а разом з ним нерівномірно працює і стартер, то, найімовірніше, проблема або в ньому, або в замку запалювання.

Слід спробувати його замінити на справний і повторно протестувати роботу двигуна. На крайній випадок, просто затискаються контакти.

Чому на ВАЗ-2107 інжектор глухне двигун на холостому ходу

Справний двигун в ВАЗ-2107 інжектор повинен працювати, якщо машина заведена, постійно, незалежно від того, транспортний засіб знаходиться в русі або тримає холості оберти. Причини, за якими глухне двигун на холостому ходу:

 • погано функціонує регулятор холостого ходу;
 • сильно забруднені дросельна заслінка, канали, які стосуються карбюратора, інжектор;
 • забруднений жиклер холостого ходу;
 • пора прочистити паливний насос, фільтр повітря;
 • відмовився функціонувати датчик масових витрат повітря і датчик, який зчитує положення дросельної заслінки;
 • засмічений механізм вентилювання картера двигуна ВАЗ-2107.

Щоб виправити ці неполадки, необхідно зняти кожну деталь і добре почистити від пилу і бруду.

Як провести діагностику інжектора ВАЗ-2107

Практика показує, що якщо інжектор глухне на холостому ходу, в 70% випадків всьому виною саме РХХ, тому пропонуємо навчитися діагностиці:

 • Виміряйте напругу на колодці, де працює регулятор. Нормальний показник напруги. 12 В. Якщо напруга менше, вивчіть знос акумулятора і його заряд.
 • Якщо напруга відсутня повністю, слід перевірити весь ланцюг харчування механізму і потім взятися за діагностику ЕБУ.
 • Коли мультиметр, перекладений в режим опору, показує між парами висновків відмінне від 53 Ом значення, від’єднайте РХХ і поверніть запалювання. Якщо голка обездвижена, значить, зламався саме датчик холостого ходу.

Як відремонтувати регулятор холостого ходу

Інжектор, по суті, регулювати не потрібно, адже відповідає за роботу машини інтелектуальна бортова система управління. Регулятор холостого ходу, вбудований в інжектор. механізм, що відкриває і знову закриває хід повітряному потоку, а саме повітря проходить по спеціально облаштованому для цього каналу.

На жаль, встановити точну поломку регулятора холостого ходу (РХХ), виходячи зі свідчень на бортовий панелі, складно. сигнал про несправності не загориться. Але що відразу стане явним. так це нестійкість обертань або повне їх зникнення. Якщо ж на панелі приладів ВАЗ-2107 є сигнал «Чек», цілком можливо, що в усьому винна саме РХХ. Це означає, що двигун детонує, і цей сигнал передається керуючому блоку, що працює від електроніки.

Поради для автомобілістів

Якщо у Вашого легкового автомобіля ВАЗ-2107 з’являється несправність, в результаті якої глухне двигун, то подальший рух стає проблематичним. А ось знайти причину цієї несправності для інжекторного двигуна «сімки», досить складно без наявності діагностичного обладнання, так як причин, за якими припиняє обертатися колінчастий вал, на жаль багато.

НОВАЯ ВАЗ 2107 ЗАВОДИТСЯ И ГЛОХНЕТ СМОТРИМ СЮДА

Найбільш часто, інжекторний двигун, глухне в режимі роботи холостого ходу. До цієї несправності може бути причетний дросельний вузол з регулятором холостого ходу (РХХ), так як в процесі роботи двигуна дросельний вузол може сильно забруднитися, що призводить до заклинювання штока РХХ. Щоб перевірити це припущення його доведеться зняти, а при наявності забруднень, акуратно промити рідиною добре змивається масло, змішане з брудом.

При наявності на Вашому автомобілі ВАЗ-2107 сигналізації, яка працює з електричним колом бензонасоса, причиною, по якій глухне двигун, може стати неякісна робота тих, хто її встановлював. Якщо вони її робили на скручування, то погано обтиснення скручування з часом слабшає і в результаті втрачається контакт. Як наслідок, припиняє роботу електричний бензонасос.

Можливою причиною, через що глухне двигун, може стати переобогащение горючої суміші. Перевірити це можна шляхом вивертання свічок запалювання. Якщо вони покриті чорним нагаром, значить суміш багата. Кількість бензину, що подається в циліндри двигуна, залежить від положення дросельної заслінки і правильності показання датчика температури, який загорнутий зліва в задній частині головки блоку циліндрів. При його заміні доведеться частково зливати з системи охолодження антифриз.

До сильному збагачення суміші призводить і вихід з ладу датчика масової витрати повітря (ДМРВ). Перевірити його стан можна за допомогою мультиметра. Замір проводиться між зеленим і червоним проводом (2-а і 4-а клеми, якщо вважати зліва направо) при включеному запаленні. Якщо напруга буде більш 1,002 вольта, то його доведеться замінювати.

При сильному збіднення горючої суміші двигун також буде глухнути. А її збіднення відбувається через підсосу повітря за дросельним вузлом. Можливими місцями підсосу повітря зазвичай стають прокладки системи впуску або в результаті ослаблення кріплень деталей, між якими вони стоять, або через їх пробою. Місце підсосу повітря можна знайти за допомогою димаря, яким користуються бджолярі. Задимів їм моторний відсік, відразу буде видно, в якому місці втягується дим. А на пристойних станціях технічного обслуговування замість димаря користуються пристроєм, який називається димогенератором.

Також слід звернути увагу на вакуумний підсилювач гальм, так як підсос повітря в циліндри двигуна може здійснюватися і через нього. Відбувається це через негерметичності діафрагми, що призводить до постійного з’єднанню впускний колектора з атмосферою. Визначити цю несправність досить просто, для цього потрібно перетиснути шлаг, що з’єднує вакуумний підсилювач з впускним колектором. Якщо двигун глухнути не буде, то доведеться міняти вакуумний підсилювач гальм.

ВАЗ 2107 заводится и глохнет, глючит бензонасос

У ВАЗ-2107 часом глухне двигун на холостих обертах, ця проблема знайома багатьом власникам вітчизняного авто. Буває так, що мотор спочатку глухне, а потім знову починає справно працювати, але тільки на час, тому несправність все одно доведеться усувати.

Заводиться і глохне ВАЗ 2107 інжектор причини

У мене наступна проблема: ВАЗ 2107 інжектор заводиться і глохне. Обороти тримає добре буквально 4-5 секунд, після чого вони падають до 0 і двигун глухне. Заводиться тільки з другого чи третього разу. Також зауважив, що збільшився витрата палива. Став перевіряти датчик рівня палива, начебто як робочий. Допоможіть, будь ласка, порадою. В автомобілях я, якщо чесно, не дуже розбираюся, але буду вдячний за будь-яку допомогу.

Складно так одразу сказати, потрібно дивитися. Паливний фільтр в порядку? А що з насосом, може бути його клинить? Я маю на увазі паливний.

Насос начебто як працює справно (шумить), можливо, це пов’язано якось зі шлангами? Нещодавно фарбували машину, демонтували радіатор і все шланги під розширювальним бачком. Може, що не так назад під’єднали?

Перевір, підключили тобі назад абсорбер

Мені знайома ваша проблема. Я сам довгий час їздив за кермом ВАЗ 2107, і, також бували випадки, коли двигун ДЛМГ буквально через кілька секунд після старту. Розповім докладно, грунтуючись на свій досвід, що потрібно робити, і куди варто копати для пошуку проблеми.

Якщо автомобіль глухне після пуску стартера

Що значить, якщо авто відмовляється скидати оберти при опусканні педалі газу, а потім раптом самостійно глухне на холостому ходу? Страждає функціонування дросельної заслінки, і все тому, що вона засмічена або заклинює.

Такий варіант цілком допустимо якщо власник машини не раз використовував неякісне паливо, якість повітря в промислових регіонах Росії теж залишає бажати кращого, грязьові домішки надходять в повітряний фільтр, який, перебуваючи в зношеному стані і при тривалій експлуатації просто не справляється з пилом.

Як вирішити цю проблему? Беріться за чистку дросельної заслінки, тим більше що це можна зробити своїми руками. Єдиний нюанс. для якісної чистки необхідно заздалегідь придбати спеціальний склад, що дозволяє продуктивно продути інжектор і інші компоненти залізної конструкції

Також огляньте маслоуловітель, якщо він забитий, пора провести і його очищення. Інакше зовсім скоро система вентиляції картера заб’ється, і мотор буквально задихнеться від надлишку газів, а значить, не зможе впоратися і з холостим ходом.

Якщо мотор глухне, а потім заводиться

Некоректне функціонування автомобіля на холостому ходу також можливо, якщо неправильно встановлена ​​прошивка електронного керуючого блок, призначеного для двигуна. Таке відбувається, якщо автолюбитель перебільшує з тюнінгом ВАЗ-2107. В результаті експериментів транспортний засіб дає прекрасну динаміку, але коли обороти досягають 1000 за 1 хвилину, машина не в змозі витримати темп, чому глухне.

На щастя, такий варіант поломок зустрічається рідко, частіше всьому провиною нестабільність діяльності ряду датчиків:

 • датчик, який відповідає за масовий витрата повітряного потоку, його ще називають ДМРВ;
 • датчик, який визначає і допомагає відрегулювати положення заслінки (скорочена назва. ДПДЗ);
 • регулятор холостого ходу авто, іменований РХХ.

Зазначені датчики практично не піддаються ремонту.Поетому все що можна зробити. це замінити їх на нові, якщо міняти їх поступово, процедура Недорогостоящіе.

Заводиться і глохне ВАЗ 2107 інжектор

Чому глухне ВАЗ 2107 | Авто-допомога

Якщо у Вашого легкового автомобіля ВАЗ-2107 з’являється несправність, в результаті якої глухне двигун, то подальший рух стає проблематичним. А ось знайти причину цієї несправності для інжекторного двигуна «сімки», досить складно без наявності діагностичного обладнання, так як причин, за якими припиняє обертатися колінчастий вал, на жаль багато.

Найбільш часто, інжекторний двигун, глухне в режимі роботи холостого ходу. До цієї несправності може бути причетний дросельний вузол з регулятором холостого ходу (РХХ), так як в процесі роботи двигуна дросельний вузол може сильно забруднитися, що призводить до заклинювання штока РХХ. Щоб перевірити це припущення його доведеться зняти, а при наявності забруднень, акуратно промити рідиною добре змивається масло, змішане з брудом.

При наявності на Вашому автомобілі ВАЗ-2107 сигналізації, яка працює з електричним колом бензонасоса, причиною, по якій глухне двигун, може стати неякісна робота тих, хто її встановлював. Якщо вони її робили на скручування, то погано обтиснення скручування з часом слабшає і в результаті втрачається контакт. Як наслідок, припиняє роботу електричний бензонасос.

Можливою причиною, через що глухне двигун, може стати переобогащение горючої суміші. Перевірити це можна шляхом вивертання свічок запалювання. Якщо вони покриті чорним нагаром, значить суміш багата. Кількість бензину, що подається в циліндри двигуна, залежить від положення дросельної заслінки і правильності показання датчика температури, який загорнутий зліва в задній частині головки блоку циліндрів. При його заміні доведеться частково зливати з системи охолодження антифриз.

До сильному збагачення суміші призводить і вихід з ладу датчика масової витрати повітря (ДМРВ). Перевірити його стан можна за допомогою мультиметра. Замір проводиться між зеленим і червоним проводом (2-а і 4-а клеми, якщо вважати зліва направо) при включеному запаленні. Якщо напруга буде більш 1,002 вольта, то його доведеться замінювати.

При сильному збіднення горючої суміші двигун також буде глухнути. А її збіднення відбувається через підсосу повітря за дросельним вузлом. Можливими місцями підсосу повітря зазвичай стають прокладки системи впуску або в результаті ослаблення кріплень деталей, між якими вони стоять, або через їх пробою. Місце підсосу повітря можна знайти за допомогою димаря, яким користуються бджолярі. Задимів їм моторний відсік, відразу буде видно, в якому місці втягується дим. А на пристойних станціях технічного обслуговування замість димаря користуються пристроєм, який називається димогенератором.

Також слід звернути увагу на вакуумний підсилювач гальм, так як підсос повітря в циліндри двигуна може здійснюватися і через нього. Відбувається це через негерметичності діафрагми, що призводить до постійного з’єднанню впускний колектора з атмосферою. Визначити цю несправність досить просто, для цього потрібно перетиснути шлаг, що з’єднує вакуумний підсилювач з впускним колектором. Якщо двигун глухнути не буде, то доведеться міняти вакуумний підсилювач гальм.

Відповіді @: глухне ВАЗ-2107i

Швидше за все у тебе проблеми з подачею палива (інжектор).

Те що при знятої гофре двиг. працює говорить про те що при встановленій не вистачає повітря, або ДМРВ дає дані що повітря багато і перезбагачувати суміш, Ще пробл може бути в лямбда зонді (Датчик кисню) Проблемма в пропорції повітря / паливо. А причин маса. Взагалі проблемми такого плану вирішуються дуже просто на діагностиці досвідчений діагност без праці визначить який параметр виходить за боковий вівтар.

цікаво а коли ходив спати Клем з акумулятором знімав.

Інжектор не любить брудних фільтрів, забитих сіток, подивися може фільтр поставлений неправильно (повітряний), якість бензину, тиск в рампі, Альберт прав досвідчений діагност з хорошим програмним забезпеченням заміряє потужність на кожному циліндрі і іскро освіту на втрати, продуктивність форсунок і т. Д.

Згоден з Дмитром. Проблема, швидше за все, в модулі запалювання. При такому пробігу інші несправності (форсунки, лямбда) малоймовірні, а модуль часто виходить з ладу.

У мене така ж проблема була, це датчик холостого ходу. Поміняй і все шляхом.

Перевіряємо паливний насос

Якщо ви розбирали важливі конструктивні елементи системи живлення інжектора, тоді дійсно варто перевірити ще раз, чи правильно під’єднали все шланги і механізми назад. Подивіться, чи підключений назад коректно абсорбер, або може бути якийсь із шлангів забутий. Якщо все в порядку, переходимо до паливного насоса.

Перевірити його стан дуже просто: необхідно вставити ключ запалювання в перше положення. Якщо чутно, як працює насос, значить він справний. У будь-якому інше разі варто серйозно задуматися про його діагностиці та подальшому ремонті. І, ще раз повторю, що сильне засмічення фільтрів перешкоджає надходженню в нормально кількість горючої суміші в циліндри двигуна.

Чому автомобіль ВАЗ інжектор відразу заводиться і глохне? ВАЗ 2107 інжектор заводиться і відразу глухне причина

ГлавнаяРазноеВаз 2107 інжектор заводиться і відразу глухне причина

Ситуації, коли ВАЗ інжектор відразу заводиться, після чого тут же глухне, виникають досить часто. І все через системи упорскування палива (примусового типу). Для виправлення такої ситуації власники авто часто використовують підігрівають свічку, однак це не вирішення проблеми, а лише тимчасовий захід. Якщо ВАЗ 2107 заводиться і глохне відразу ж після провертання ключа в замку запалювання, то в більшості випадків це вказує на проблему в доставці палива (забитий або не працює належним чином бензонасос), або якість використовуваного палива залишає бажати кращого, і форсунки просто забилися. А заводиться автомобіль виключно на залишках пального в циліндрах.

Шукаємо несправний компонент

Проблем, за якими двигун відмовляється стабільно працювати, в системі автомобіля може бути велика кількість. Я постараюся загострити увагу на самих основних і найбільш поширених, варто сказати, що вони покривають приблизно 95% всіх поломок двигуна з іжнекторной системою харчування. Отже, поїхали:

 • Перевіряємо свічки запалювання. Нагар на свічах перешкоджає нормальному функціонуванню двигуна, займання паливно-повітряної суміші в циліндрах. Двигун може заводитися за рахунок зусиль стартера, однак після глухне, так як циліндри не можуть витримати все навантаження від колінчастого вала
 • Міг засмітитися власне сам інжектор. Розберіть його, перевірте роботу основних датчиків, поспостерігайте, чи нормально працює силовий агрегат при температурі понад 80 градусів за Цельсієм
 • Необхідно переконатися в нормальному функціонуванні бензонасоса. Перевірте всього його контакти, а також переконайтеся в тому, що не сталося з ним ніякого роду ушкодження

Ось це три найбільш поширені причини. Також не варто забувати про всіх паливних і повітряних фільтрах. Якщо вони забилися, подача горючої суміші відбувається з порушеннями, тому двигун не може в повній мірі працювати. Особливо важливо вчасно міняти паливний фільтр, так як якість нашого бензину залишає бажати кращого.

2107, інжектор, заводить, глохне

Причини зміни роботи двигуна

Що робити якщо заводиться і глохне інжектор ВАЗ на холостому ходу? Найбільше ця проблема стосується старих автомобілів, так як з віком накопичуються різні забруднення в паливній системі і в дросельному вузлі, а також зношуються датчики і механізми. все це неминуче призведе до зміни в роботі двигуна.

Один по одному опишемо всі причини, які призводять до даної проблеми.

 • В першу чергу перевірці підлягає датчик масової витрати повітря (ДМРВ). Чутливий елемент датчика забруднюється і зношується з віком, через що і зростає його напруга спокою, а також збільшується час його реакції на зміни потоку повітря. При перевищенні напруги спокою 1,035В варто задуматися про заміну датчика, тому що він вже не зможе дати завищені показання по витраті повітря. Електронний блок управління подасть більшу кількість палива і суміш буде переобогащенной. а це позначиться дуже погано на всіх режимах роботи двигуна, а також на стабільність холостого ходу.
 • Регулятор холостого ходу (РХХ) також може вплинути на стабільність роботи двигуна. Підклинювання штока. найтиповіша несправність в ньому. Крім цього, з віком відбувається природний знос компонентів регулятора, а це і призводить до проблем з рухом. Звичайний термін служби. 100-150 тис. Км. Тільки за допомогою спеціального обладнання можна перевірити РХХ, а краще замінити його новим відразу при підозрі в несправності.
 • Дуже часто досить просто почистити дросельний вузол від забруднень. Це нескладно зробити самостійно. Це найосновніші випадки, на які потрібно обов’язково звернути увагу. Далі підуть нетипові ситуації.
 • Іноді проблема в негерметичність впускного колектора. Потрібно перевірити прокладки, вакуумні шланги, ущільнювальні кільця форсунок, а вакуумний підсилювач гальм і заглушки колектора. Найлегше знайти підсмоктування повітря димогенератором.
 • Зверніть увагу на тиск палива.
 • Також потрібно перевірити систему запалювання і свічки зокрема.

слід зазначити, що без спеціального обладнання повна перевірка системи неможлива. Тільки з його допомогою можна точно виявити несправність.

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою та натисніть CtrlEnter

Чому автомобіль ВАЗ інжектор відразу заводиться і глохне?

Ситуації, коли ВАЗ інжектор відразу заводиться, після чого тут же глухне, виникають досить часто. І все через системи упорскування палива (примусового типу). Для виправлення такої ситуації власники авто часто використовують підігрівають свічку, однак це не вирішення проблеми, а лише тимчасовий захід. Якщо ВАЗ 2107 заводиться і глохне відразу ж після провертання ключа в замку запалювання, то в більшості випадків це вказує на проблему в доставці палива (забитий або не працює належним чином бензонасос), або якість використовуваного палива залишає бажати кращого, і форсунки просто забилися. А заводиться автомобіль виключно на залишках пального в циліндрах.

Пошук несправного компонента

Отже, що ж потрібно робити, якщо двигун легко запускається, але після цього відразу скидає обертів і глухне? Насамперед потрібно перевірити наявність нагару на свічках. Якщо деякі з них покриті шаром нагару, то двигун апріорі не може нормально працювати. Він спершу заводиться за рахунок руху стартера, але відразу після цього гальмує, так як кілька циліндрів фізично не можуть витримати все навантаження від колінчастого вала. Карбюратор, до речі, теж може виходити з ладу через такої проблеми.

Так в чому ж полягає причина несправності двигуна? Якщо машина заводиться, то, як мінімум, з іскрою все нормально. Тобто електрика працює як належить. Не зайвим буде розкрутити головки і спробувати знайти ті свічки, які покриті шаром нагару. Відчистити їх можна за допомогою випалювання над газовою конфоркою і чищенням спирту (робити це можна тільки коли контакти холодні).

Сам інжектор теж може засмітитися. У цьому випадку просто не працює подача палива в камеру згоряння. Слід провести такі дії:

 • зняти блоки і перевірити заслінки;
 • перевірити роботу датчиків;
 • перевірити, чи працює нормально двигун при температурі понад 80 º С.

Природно, що давати збої може і сам бензонасос. У інжектор на момент запуску мотора він провертається автоматом за рахунок стартера, а далі йде тяга від генератора. Якщо один з цих компонентів не працює належним чином, машина просто буде глухнути. Тут знову йдеться про залишковий кількості палива в циліндрах. Якщо ж мотор відразу глухне, а разом з ним нерівномірно працює і стартер, то, найімовірніше, проблема або в ньому, або в замку запалювання.

Слід спробувати його замінити на справний і повторно протестувати роботу двигуна. На крайній випадок, просто затискаються контакти.

Що робити, якщо проблема в ЕБУ?

Двигун може неправильно працювати, якщо дає збої бортовий комп’ютер. У ВАЗ саме він відповідає за своєчасну подачу палива, синхронізацію роботи форсунки інжектора і свічок запалювання. Коли двигун відразу глухне, то це вказує на розбіжність моменту подачі палива і запалювання паливної суміші.

Як правило, допомагає зміна прошивки або відновлення її до заводського стану. Хоча іноді може просто знадобитися регулювання циклу подачі палива, а також насиченості суміші. У крайніх випадках на ВАЗ 2110 (або більш пізньої моделі) доведеться замінювати весь блок ЕБУ або відключати його, переводячи двигун в режим роботи тільки від механіки.

Слід зауважити, що за роботу двигуна відповідає не тільки сам ЕБУ, але і зв’язка датчиків, якими регулюється тиск газу пальника, насиченість суміші, момент запалювання.

2107, інжектор, заводить, глохне

Тобто потрібно перевірити і їх роботу. Хоча, при виявленні несправності одного з них, повинен подаватися сигнал Check Engine на приладову панель. Так, наприклад, відбувається, коли ВАЗ 2110 заводиться. Цього не відбувається тільки в тому випадку, якщо ЕБУ просто не отримує сигналів від датчиків. Варто зауважити, що в моделі 2107 за замовчуванням комп’ютер не ставиться, але інжектор без нього не працює.

Такі самі проблеми виникають і тоді, коли карбюратор синтетично переробляють під інжектор, але при цьому залишається колишній бортовий комп’ютер. У ньому просто змінюють прошивку, підключають нові модулі, але потрібно розуміти, що спочатку він не розрахований на таку роботу. Таким чином, якщо карбюратор переробляється, то разом з ним потрібно міняти і ЕБУ на сумісну модель. Благо, ВАЗ подбав про їх випуск.

Отже, якщо інжектор заводиться і тут же глухне, то основні причини такої несправності. порушення в роботі електроніки (в тому числі ЕБУ), неправильна робота паливної системи або проблеми з фільтруванням бензину. Виявити основну причину не складає проблем. В крайньому випадку завжди можна звернутися в центр СТО. Але варто пам’ятати, що будь-які корективи в роботу бортового комп’ютера можуть вноситися лише при повністю справному двигуні.