Як зняти заднє сидіння Skoda Rapid

Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid

А тепер до справи. Як зняти спинку Skoda Rapid.Сначала знімаємо диван, піднімаємо зриваємо його з петель з боків. Далі в трохи піднятому стані натиснув в сторону спинки і потім відразу в сторону салону витягнув, щоб не зачепити гачки.

У день народження (23.11) нічого не віщувало проблем Радість і щастя, подарунки Але! Одним з подарунків виявився комплект чохлів МВ Бразерс Преміум стайл. Як ви, напевно, здогадалися. я вирішив не чекати і відразу його заінсталювати!

Відкрутивши 6 гайок на 13 і піднявши сидіння, виявив прикритий карпетом люк з роз’ємами ейрбегамі і підігріву (крісло пасажира):

Як зняти роз’єм підігріву. проблеми немає взагалі. Трохи в сторону відгинається “вушко-фіксатор” і роз’єм виймається взагалі без зусиль. Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Якщо у вас щось “не йде” Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі. Може, кому допоможу своїми фотками:

З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі. Але вже награвшись з пасажирської стороною. вирішив задачу легко. До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Перед зняттям сидіння після роз’ємів треба вийняти кліпсу, на якій провід кріпиться до кузова. Кліпсос’емніком вирішується на раз-два.

Витягнув передні сидіння, виявив купу сміття всякого. Фото ДО пилососа:

Відніс сидушки в будинок і приступив до задніх.

Складного в зніманні заднього сидіння практично немає. Спинки отщелкнул. Акуратно висмикнув подушку сидіння. по фото зрозуміло, як вона кріпиться. просто встромляється:

Потім почав возитися зі спинками. Для початку знімається пластикова декоративна планка, що закриває гвинт, який скріплює половинки між собою:

Під планкою-гвинт під викрутку Торкс 25 (зірочка). Викручуєте його. Виймаєте металеву планку, яку він кріпив. Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Менша частина спокійно дісталася. Велика частина відмовилася виходити з салону авто! Вся справа в кріпленні ременя середнього пасажира. Під карпетом він прикручений ось таким болтом:

Болтик начебто під спец-ключ, але ми ж не в Німеччині, щоб нас це зупинило!

Підступний буржуйський болтик викручені биткою Торкс 50 через тріскачку. затягнуть він ДУЖЕ сильно. Витягнув спинку разом з ременем і кріпленням:

Сидіння в будинку. можна приступати! Розповідати про те, як я натягував чохли МВ Бразерс сенсу не бачу. повний інтернет цього процесу. Нічого нового я не придумав. Хоча ні. Одним “ноу-хау” хочу поділитися! На спинках задніх сидінь є великі пластикові елементи. Запхнути під них чохол складно просто тому, що вони з крайкою наверх. Повне 3D, коротше! Пхав його туди, пхав Не виходить рівно і все! Складки виходять. Потім взяв специнструмент:

Після того, як чохли одягнені, їх треба оттестіть! Племяшка зголосилася сама і майже годину не давала мені забрати сидіння:

Поки були зайняті передні. сфоткали знічев’я задні:

Результатом я дуже задоволений. Чохли дійсно класні. Єдиний нюанс. я не приметувати їх на передніх сидіннях, як рекомендують. Просто моя особиста думка. все-таки це чохли, а не перешив салону. Їх треба хоч раз на рік знімати, чистити або прати. І просто тикати голкою заводські сидіння не хотілося. Сіли вони при цьому без вад, без складок. І практично прилягли до сидіння. Коли сідаєш. взагалі питань немає. як влиті!

У сам ДР я все зробити не встиг. змусили кинути і сісти за стіл Нічого не розуміють в необхідності ТУТ і ЗАРАЗ! Доробляв на наступний день. Ну і, звичайно, вирішив обмити таку важливу подію:

Як зняти спинку заднього сидіння Skoda Rapid

Як зняти задній диван Skoda Rapid (показую)

Установка авточехлов на сидіння автомобіля “Skoda Rapid”

Установка чохлів на Skoda Rapid. Модельні чохли Senator Atlant з екокожі

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid

Як зняти спинку заднього сидіння VW Polo Sedan

Як зняти заднє сидіння на Skoda Octavia А7

Volkswagen Polo. Як зняти спинку заднього сидіння на Volkswagen Polo?

How to Remove Rear Seats Bench. Audi A4 S4 RS4. B6 B7. 2001 Рік випуску 2008. TOTAL TECHNIK

Як розібрати трещетка задня 8 зірок?

Все дуже просто! Знімаєте колесо, кладете на підлогу, затискаєте (можна просто ногою). Усередині зірочок навколо центральної втулки видно та сама трещетка. На Трещетка є 4 виїмки, як раз для откручіваанія-закручування трещотки. Якщо є спеціальний ключ, скористайтеся ним для відкручування. Якщо немає ключа, підійде гдвоздь і молоток). Трещетка відкручується за годинниковою стрілкою, не як звичайні з’єднання. Гвоздь вставляєте в одну з виїмки і б’єте молотком в сторону відкручування трщёткі. Дістаємо открученную трещетка, далі вона роз’єднується вручну на дві частини.

Почнемо з дивана (сидіння)

Багатьох цікавить: як видалити заднє сидіння Skoda Rapid? Для цього просто потягніть ліву, а потім праву частину сидіння вгору:

 • візьміть передній край дивана, потягніть його, і гачки вийдуть з кріплення
 • потім потягніть сидіння вперед і витягніть

У Москві виписують штрафи автомобілістам за їзду без пропусків за даними з камер. Як це оскаржити?

Московська влада почали виписувати новий вид штрафів: за їзду на автомобілі без пропуску, і при цьому в автоматичному режимі. на підставі даних з камер спостереження. Координатор «Синіх відерець» Петро Шкуматов пояснив «Довідці», чому це незаконно і як оскаржити такий штраф.

Кілька штрафів за їзду по Москві без пропуску (5000 рублів) вже виписали. На думку Шкуматова, до системи підключили не всі камери, і поки ситуація не носить масового характеру. Невідомо йому і про випадки, коли одну машину штрафували б кілька разів на день. з різних камер.

При цьому, підкреслює він, ці штрафи незаконні. «Кожен такий штраф може бути оскаржений в суді. Імовірність того, що штраф буде скасований, близька до 100% ». впевнений координатор« Синіх відерець ».

«Штраф виписується на підставі КоАП міста Москви. І цей кодекс містить дублюючу федеральний КоАП статтю. А в федеральному кодексі при цьому зазначено, що фотовідеофіксація може бути використана тільки в двох випадках: для фіксації порушень в області правил дорожнього руху та благоустрою ». пояснює він. Верховний суд раніше роз’яснив, що в цьому випадку керуватися треба нормами федерального законодавства.

Однак Федеральний КоАП РФ не дозволяє застосовувати фотофіксацію в зв’язку з порушенням режиму ізоляції. за статтею 3.18.1, на яку посилаються влади столиці. «Ця самодіяльність московська. вона незаконна». каже Шкуматов.

Штрафи ці тільки-тільки почали виписувати. в «Сині відерця» повідомлення від водіїв надходять починаючи з 27 квітня. Практики поки немає. Однак юрист Іван Ежиков вже опублікував на своєму сайті алгоритм звернення до суду і шаблон скарги в зв’язку з виписаним штрафом. Він підкреслює, що встигнути відправити її потрібно протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Як відкрити заклинив багажник на Skoda Octavia А5 2007р. 1,6 обсяг ?

Щоб відкрити заклинив багажник, потрібно спочатку відсунути сидіння, а потім знайти ручку, за допомогою якої знімається блокування багажника. Якщо її немає, то потрібно дістатися до замку і за допомогою воротка розібрати його.

Зняття і установка заднього сидіння Skoda Rapid

 • Ключ з наконечником Torx (зірочка)

Дуже багато власників автомобілів воліють не ризикувати чистотою рідної оббивки сидінь, або хочуть надати сидінням більш стильний вигляд. Тому роблять вибір на користь чохлів. Власники Skoda Rapid не виняток. Однак з їх одяганням, як на передні, так і на задні сидіння виникають проблеми різного характеру. Розглянемо процедуру зняття заднього сидіння.

Візьміться за передній край дивана, дерните і зачепи вийдуть з кріплень.

Потягніть сидіння вперед і витягніть.

Під низом на кузові є гаки і потім (коли диван зірваний з зачепів) можна по неакуратності порвати обшивку.

Відкрийте багажник. Там, посередині, між спинками задніх сидінь є пластикова заглушка, яку потрібно відщепнути і витягнути у напрямку до салону.

Тепер TORXом, теж з багажника відкручуємо гвинт, що тримає кронштейн чорного кольору. Він і фіксує кріплення спинки.

Цей кронштейн теж висовуємо в сторону салону.

Залишається тільки висунути з кріплень спинки і по черзі їх дістати.

 • фото інструменту
 • Якісних фото ремонту

Як в ручну підняти спинку сидіння в ручну передній пасажирський привід електричний на Skoda Суперб 2012 року?

У вас є 2 варіанти за допомогою яких можна підняти спинку в обхід маніпуляторів на двері. По-перше, ми можете підлізти під седенье, знявши ззаду захисну стінку (з м’якого пластику), і за допомогою розвідного ключа прокрутити проти годинникової стрілки муфту на направляючої з різьбленням.

По-друге, ви можете за допомогою адаптера підключитися по CAN-шині до модулю 6, який відповідає за крісла і провести «адаптацію», тобто калібрування. Вам з ноутбука потрібно буде дати команду на підйом і опускання спинки до крайніх положень, контролер запам’ятає ці положення і буде використовувати їх як граничні значення.

У вас напевно проблеми з пам’яттю контролера виникли і оновлення прошивки дозволить повернути працездатність електропідйомника. Якщо немає адаптера, то відвідайте найближчу станцію тех. обслуговування, процедура не дорога, в залежності від «жадібності» коштує від 400 до 1000 рублів.

Як зняти задні підголовники Skoda Rapid

Як зняти задній підголівник на Skoda Rapid

Як зняти задній диван Skoda Rapid (показую)

Як зняти задні підголовники Octavia А7

Як зняти спинку заднього сидіння Skoda Rapid

Як зняти передній підголовник Skoda Octavia А7

Зняття салонного повітрозабірника Skoda Rapid (Skoda Rapid)

Установка чохлів на передні сидіння (правильна установка чохлів)

А тепер до справи. Як зняти спинку Skoda Rapid.Сначала знімаємо диван, піднімаємо зриваємо його з петель з боків. Далі в трохи піднятому стані натиснув в сторону спинки і потім відразу в сторону салону витягнув, щоб не зачепити гачки.

У день народження (23.11) нічого не віщувало проблем Радість і щастя, подарунки Але! Одним з подарунків виявився комплект чохлів МВ Бразерс Преміум стайл. Як ви, напевно, здогадалися. я вирішив не чекати і відразу його заінсталювати!

Відкрутивши 6 гайок на 13 і піднявши сидіння, виявив прикритий карпетом люк з роз’ємами ейрбегамі і підігріву (крісло пасажира):

Як зняти роз’єм підігріву. проблеми немає взагалі. Трохи в сторону відгинається «вушко-фіксатор» і роз’єм виймається взагалі без зусиль. Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Якщо у вас щось «не йде» Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі. Може, кому допоможу своїми фотками:

З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі. Але вже награвшись з пасажирської стороною. вирішив задачу легко. До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Перед зняттям сидіння після роз’ємів треба вийняти кліпсу, на якій провід кріпиться до кузова. Кліпсос’емніком вирішується на раз-два.

Витягнув передні сидіння, виявив купу сміття всякого. Фото ДО пилососа:

Відніс сидушки в будинок і приступив до задніх.

Складного в зніманні заднього сидіння практично немає. Спинки отщелкнул. Акуратно висмикнув подушку сидіння. по фото зрозуміло, як вона кріпиться. просто встромляється:

Потім почав возитися зі спинками. Для початку знімається пластикова декоративна планка, що закриває гвинт, який скріплює половинки між собою:

Під планкою-гвинт під викрутку Торкс 25 (зірочка). Викручуєте його. Виймаєте металеву планку, яку він кріпив. Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Менша частина спокійно дісталася. Велика частина відмовилася виходити з салону авто! Вся справа в кріпленні ременя середнього пасажира. Під карпетом він прикручений ось таким болтом:

Болтик начебто під спец-ключ, але ми ж не в Німеччині, щоб нас це зупинило!

Підступний буржуйський болтик викручені биткою Торкс 50 через тріскачку. затягнуть він ДУЖЕ сильно. Витягнув спинку разом з ременем і кріпленням:

Сидіння в будинку. можна приступати! Розповідати про те, як я натягував чохли МВ Бразерс сенсу не бачу. повний інтернет цього процесу. Нічого нового я не придумав. Хоча ні. Одним «ноу-хау» хочу поділитися! На спинках задніх сидінь є великі пластикові елементи. Запхнути під них чохол складно просто тому, що вони з крайкою наверх. Повне 3D, коротше! Пхав його туди, пхав Не виходить рівно і все! Складки виходять. Потім взяв специнструмент:

Після того, як чохли одягнені, їх треба оттестіть! Племяшка зголосилася сама і майже годину не давала мені забрати сидіння:

Поки були зайняті передні. сфоткали знічев’я задні:

Результатом я дуже задоволений. Чохли дійсно класні. Єдиний нюанс. я не приметувати їх на передніх сидіннях, як рекомендують. Просто моя особиста думка. все-таки це чохли, а не перешив салону. Їх треба хоч раз на рік знімати, чистити або прати. І просто тикати голкою заводські сидіння не хотілося. Сіли вони при цьому без вад, без складок. І практично прилягли до сидіння. Коли сідаєш. взагалі питань немає. як влиті!

У сам ДР я все зробити не встиг. змусили кинути і сісти за стіл Нічого не розуміють в необхідності ТУТ і ЗАРАЗ! Доробляв на наступний день. Ну і, звичайно, вирішив обмити таку важливу подію:

Як зняти заднє сидіння Skoda Rapid відео

 • Ключ з наконечником Torx (зірочка)

Дуже багато власників автомобілів воліють не ризикувати чистотою рідної оббивки сидінь, або хочуть надати сидінням більш стильний вигляд. Тому роблять вибір на користь чохлів. Власники Skoda Rapid не виняток. Однак з їх одяганням, як на передні, так і на задні сидіння виникають проблеми різного характеру. Розглянемо процедуру зняття заднього сидіння.

Візьміться за передній край дивана, дерните і зачепи вийдуть з кріплень.

Потягніть сидіння вперед і витягніть.

Під низом на кузові є гаки і потім (коли диван зірваний з зачепів) можна по неакуратності порвати обшивку.

Відкрийте багажник. Там, посередині, між спинками задніх сидінь є пластикова заглушка, яку потрібно відщепнути і витягнути у напрямку до салону.

Как снять задний диван шкода рапид (показываю)

Тепер TORXом, теж з багажника відкручуємо гвинт, що тримає кронштейн чорного кольору. Він і фіксує кріплення спинки.

Цей кронштейн теж висовуємо в сторону салону.

Залишається тільки висунути з кріплень спинки і по черзі їх дістати.

 • фото інструменту
 • Якісних фото ремонту

А тепер до справи. Як зняти спинку Skoda Rapid.Сначала знімаємо диван, піднімаємо зриваємо його з петель з боків. Далі в трохи піднятому стані натиснув в сторону спинки і потім відразу в сторону салону витягнув, щоб не зачепити гачки.

інформація

Салон Rapid без задніх сидінь. Закріплений підручними засобами чохол на задньому сидінні Rapid.

Коли сидіння виявляться на своїх місцях, Ви зможете помилуватися абсолютно новим видом салону вашого автомобіля. Варіант чохла з підлокітником для Skoda Rapid. Вид другого ряду сидінь.

Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid

What happened?

Складного в зніманні заднього сидіння практично немає. Акуратно висмикнув подушку сидіння. по фото зрозуміло, як вона кріпиться. просто встромляється: Мідні вушка по периметру вставляються в кліпси на кузові Потім почав возитися зі спинками.

Для початку знімається пластикова декоративна планка, що закриває гвинт, який скріплює половинки між собою: По тонкій стороні розсуваються вушка в сторони-і витягуєте з боку салону Під планкою-гвинт під викрутку Торкс 25 зірочка.

Виймаєте металеву планку, яку він кріпив.

Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних. Менша частина спокійно дісталася. Велика частина відмовилася виходити з салону авто!

Для даної процедури Вам будуть потрібні чохли, лінійка і гумка для білизни. Відразу пришити достатню кількість гумки до наявної на чохлах шнурівці, якщо вона закоротка.

Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням. Одягаємо чохли на заднє сидіння Рапіда Варіант чохлів для Skoda Rapid без підлокітника. Почнемо з дивана сидіння Багато хто задається питанням: Кронштейн чорного кольору, який потрібно викрутити і прибрати, щоб можна було зняти заднє сидіння Skoda Rapid.

Як зняти спинку заднього сидіння VW Polo Sedan

Проблема зі зняттям переднього сидіння складається в тому, що під ним знаходиться ряд проводів, однією з функцій яких є робота подушки безпеки.

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid. Як розкласти заднє сидіння Skoda Octavia. Про чохли

До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Нічого не знаю-сидіння мої-все життя тут стояли! Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко.

Якщо у вас щось «не йде» Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі.

Може, кому допоможу своїми фотками: Чорний фіксатор натискається по центру внизу і знімається строго вгору Вийняли чорний-відкрили основний фіксатор. Натиснути по центру маленькою викруткою-і вгору Для зручності доступу зняв планку, на якій роз’єми встановлені З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі.

Як зняти заднє сидіння на Skoda Octavia А7

Але вже награвшись з пасажирської стороною. вирішив задачу легко. До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Перед зняттям сидіння після роз’ємів треба вийняти кліпсу, на якій провід кріпиться до кузова.

Кліпсос’емніком вирішується на раз-два. Витягнув передні сидіння, виявив купу сміття всякого. Відніс сидушки в будинок і приступив до задніх.

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid

Цілісний диван Skoda Rapid В цьому відео я тільки розповідаю. А показую тут:.

Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid

А тепер до справи. Як зняти спинку Skoda Rapid.Сначала знімаємо диван, піднімаємо зриваємо його з петель з боків. Далі в трохи піднятому стані натиснув в сторону спинки і потім відразу в сторону салону витягнув, щоб не зачепити гачки.

Як одягнути чохли на передні і задні сидіння Skoda Rapid

Дуже багато власників автомобілів воліють не ризикувати чистотою рідної оббивки сидінь, або бажають надати сидінням більш елегантний вигляд. Тому роблять вибір на користь чохлів? володарі Skoda Rapid не виняток. Але з їх одяганням, як на фронтальні, так і на задні сидіння виникають проблеми різного характеру. Розглянемо цю функцію ретельно.

Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid

А тепер до справи. Як зняти спинку Skoda Rapid.Сначала знімаємо диван, піднімаємо зриваємо його з петель з боків. Далі в трохи піднятому стані натиснув в сторону спинки і потім відразу в сторону салону витягнув, щоб не зачепити гачки.

Як одягнути чохли на передні і задні сидіння Skoda Rapid

Дуже багато власників автомобілів воліють не ризикувати чистотою рідної оббивки сидінь, або бажають надати сидінням більш елегантний вигляд. Тому роблять вибір на користь чохлів? володарі Skoda Rapid не виняток. Але з їх одяганням, як на фронтальні, так і на задні сидіння виникають проблеми різного характеру. Розглянемо цю функцію ретельно.

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid

Цілісний диван Skoda Rapid В цьому відео я тільки розповідаю. А показую тут:.

Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Одягаємо чохли на передні сидіння Skoda Rapid

Тут відразу варто визначитися з тим, будете Ви знімати фронтальні сидіння або обійдетеся без знімання.

Тому ми розглянемо 2-ий варіант. безс’емний.

Відразу відзначимо, що пластик по краях сидіння вашого Рапіда знімати не варто. Це дуже важко, ми впораємося і без цього.

Для даної процедури для вас будуть потрібні чохли, лінійка і гумка для білизни. Відразу пришити достатню кількість гумки до наявної на чохлах шнурівці, якщо вона закоротка.

 • потім одягаємо чохол на сидушку сидіння
 • потім потрібно взяти лінійку і просунути вийшла шнурівку між пластиком і сидінням
 • після того, як просуває все шнурівки, гарненько натягніть, розгладьте і зав’яжіть їх під сидінням
 • зніміть підголівник і надіньте спинку чохла на спинку сидіння
 • точно також розправте, посадіть на своє місце і закріпіть
 • одягніть підголівник і проведіть ті ж маніпуляції з ним.

Як зняти задній диван Skoda Rapid (показую)

Як зняти задній диван Skoda Rapid.

Одягаємо чохли на передні сидіння Skoda Rapid

Тут відразу варто визначитися з тим, будете Ви знімати фронтальні сидіння або обійдетеся без знімання.

Тому ми розглянемо 2-ий варіант. безс’емний.

Відразу відзначимо, що пластик по краях сидіння вашого Рапіда знімати не варто. Це дуже важко, ми впораємося і без цього.

Для даної процедури для вас будуть потрібні чохли, лінійка і гумка для білизни. Відразу пришити достатню кількість гумки до наявної на чохлах шнурівці, якщо вона закоротка.

 • потім одягаємо чохол на сидушку сидіння
 • потім потрібно взяти лінійку і просунути вийшла шнурівку між пластиком і сидінням
 • після того, як просуває все шнурівки, гарненько натягніть, розгладьте і зав’яжіть їх під сидінням
 • зніміть підголівник і надіньте спинку чохла на спинку сидіння
 • точно також розправте, посадіть на своє місце і закріпіть
 • одягніть підголівник і проведіть ті ж маніпуляції з ним.

Почнемо з дивана (сидушки)

Багато хто задається питанням: Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid? Щоб це зробити досить сильно смикнути ліву, а потім і праву частину сидіння нагору:

 • візьміться за передній край дивана, дерните, і зачепи вийдуть з кріплень
 • потім потягніть сидіння вперед і витягніть

Як зняти задній диван Skoda Rapid (показую)

Як зняти задній диван Skoda Rapid.

Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid

А тепер до справи. Як зняти спинку Skoda Rapid.Сначала знімаємо диван, піднімаємо зриваємо його з петель з боків. Далі в трохи піднятому стані натиснув в сторону спинки і потім відразу в сторону салону витягнув, щоб не зачепити гачки.

Як одягнути чохли на передні і задні сидіння Skoda Rapid

Дуже багато власників автомобілів воліють не ризикувати чистотою рідної оббивки сидінь, або бажають надати сидінням більш елегантний вигляд. Тому роблять вибір на користь чохлів? володарі Skoda Rapid не виняток. Але з їх одяганням, як на фронтальні, так і на задні сидіння виникають проблеми різного характеру. Розглянемо цю функцію ретельно.

Як зняти задній диван (крісло) Skoda Rapid

Цілісний диван Skoda Rapid В цьому відео я тільки розповідаю. А показую тут:.

Аналогічну процедуру проведіть з другим переднім сидінням.

Одягаємо чохли на передні сидіння Skoda Rapid

Тут відразу варто визначитися з тим, будете Ви знімати фронтальні сидіння або обійдетеся без знімання.

Тому ми розглянемо 2-ий варіант. безс’емний.

Відразу відзначимо, що пластик по краях сидіння вашого Рапіда знімати не варто. Це дуже важко, ми впораємося і без цього.

зняти, заднє, сидіння, skoda

Для даної процедури для вас будуть потрібні чохли, лінійка і гумка для білизни. Відразу пришити достатню кількість гумки до наявної на чохлах шнурівці, якщо вона закоротка.

Как снять спинку заднего сидения Skoda Rapid

 • потім одягаємо чохол на сидушку сидіння
 • потім потрібно взяти лінійку і просунути вийшла шнурівку між пластиком і сидінням
 • після того, як просуває все шнурівки, гарненько натягніть, розгладьте і зав’яжіть їх під сидінням
 • зніміть підголівник і надіньте спинку чохла на спинку сидіння
 • точно також розправте, посадіть на своє місце і закріпіть
 • одягніть підголівник і проведіть ті ж маніпуляції з ним.

Одягаємо чохли на заднє сидіння Рапіда

Почнемо з дивана (сидушки)

Багато хто задається питанням: Як зняти заднє сидіння на Skoda Rapid? Щоб це зробити досить сильно смикнути ліву, а потім і праву частину сидіння нагору:

 • візьміться за передній край дивана, дерните, і зачепи вийдуть з кріплень
 • потім потягніть сидіння вперед і витягніть

Зі спинками трохи складніше

 • відкрийте багажник, там, посередині, між спинками задніх сидінь є пластикова заглушка, яку потрібно відщепнути
 • потім необхідно її витягнути у напрямку до салону
 • тепер Торкс, теж з багажника відкручуємо гвинт, що тримає кронштейн чорного кольору. Він і фіксує кріплення спинки
 • цей кронштейн теж висовуємо в сторону салону
 • залишається тільки висунути з кріплень спинки і по черзі їх дістати
 • одягаємо підготовлені чохли, гарненько розгладжуємо і зав’язуємо
 • тепер робимо ті ж дії, але навпаки.

Кронштейн чорного кольору, який потрібно викрутити і прибрати, щоб можна було зняти заднє сидіння Skoda Rap / Закріплений підручними засобами чохол на задньому сидінні Rapid.

Коли сидіння виявляться на своїх місцях, Ви зможете помилуватися абсолютно новим видом салону вашого автомобіля.

Варіант чохла з підлокітником для Skoda Rapid. Вид другого ряду сидінь.

У день народження (23.11) нічого не віщувало проблем Радість і щастя, подарунки Але! Одним з подарунків виявився комплект чохлів МВ Бразерс Преміум стайл. Як ви, напевно, здогадалися. я вирішив не чекати і відразу його заінсталювати!

Відкрутивши 6 гайок на 13 і піднявши сидіння, виявив прикритий карпетом люк з роз’ємами ейрбегамі і підігріву (крісло пасажира):

Як зняти роз’єм підігріву. проблеми немає взагалі. Трохи в сторону відгинається “вушко-фіксатор” і роз’єм виймається взагалі без зусиль. Взагалі відразу хочу сказати. якщо все фіксатори правильно знімати. абсолютно всі роз’єми виймаються легко. Якщо у вас щось “не йде” Шукайте фіксатор. Я не електрик, тому у мене виникли труднощі з фішкою ейрбегамі. Може, кому допоможу своїми фотками:

З боку водія планки не було. кожен роз’єм сидить на своїй кліпсі. Але вже награвшись з пасажирської стороною. вирішив задачу легко. До речі. фото фішки ейрбегамі якраз з боку водія. Перед зняттям сидіння після роз’ємів треба вийняти кліпсу, на якій провід кріпиться до кузова. Кліпсос’емніком вирішується на раз-два.

Витягнув передні сидіння, виявив купу сміття всякого. Фото ДО пилососа:

Відніс сидушки в будинок і приступив до задніх.

Складного в зніманні заднього сидіння практично немає. Спинки отщелкнул. Акуратно висмикнув подушку сидіння. по фото зрозуміло, як вона кріпиться. просто встромляється:

Потім почав возитися зі спинками. Для початку знімається пластикова декоративна планка, що закриває гвинт, який скріплює половинки між собою:

Під планкою-гвинт під викрутку Торкс 25 (зірочка). Викручуєте його. Виймаєте металеву планку, яку він кріпив. Піднімаючи частини спинок, знімаєте їх з напрямних.

Менша частина спокійно дісталася. Велика частина відмовилася виходити з салону авто! Вся справа в кріпленні ременя середнього пасажира. Під карпетом він прикручений ось таким болтом:

Болтик начебто під спец-ключ, але ми ж не в Німеччині, щоб нас це зупинило!

Підступний буржуйський болтик викручені биткою Торкс 50 через тріскачку. затягнуть він ДУЖЕ сильно. Витягнув спинку разом з ременем і кріпленням:

Сидіння в будинку. можна приступати! Розповідати про те, як я натягував чохли МВ Бразерс сенсу не бачу. повний інтернет цього процесу. Нічого нового я не придумав. Хоча ні. Одним “ноу-хау” хочу поділитися! На спинках задніх сидінь є великі пластикові елементи. Запхнути під них чохол складно просто тому, що вони з крайкою наверх. Повне 3D, коротше! Пхав його туди, пхав Не виходить рівно і все! Складки виходять. Потім взяв специнструмент:

Після того, як чохли одягнені, їх треба оттестіть! Племяшка зголосилася сама і майже годину не давала мені забрати сидіння:

Поки були зайняті передні. сфоткали знічев’я задні:

Результатом я дуже задоволений. Чохли дійсно класні. Єдиний нюанс. я не приметувати їх на передніх сидіннях, як рекомендують. Просто моя особиста думка. все-таки це чохли, а не перешив салону. Їх треба хоч раз на рік знімати, чистити або прати. І просто тикати голкою заводські сидіння не хотілося. Сіли вони при цьому без вад, без складок. І практично прилягли до сидіння. Коли сідаєш. взагалі питань немає. як влиті!

У сам ДР я все зробити не встиг. змусили кинути і сісти за стіл Нічого не розуміють в необхідності ТУТ і ЗАРАЗ! Доробляв на наступний день. Ну і, звичайно, вирішив обмити таку важливу подію: