Установка відеореєстратора в автомобіль без проводів

До плафону освітлення

Харчування для відеореєстратора можна взяти від стельового плафона. Після кріплення пристрою, необхідно протягнути дроти до плафону. Щоб вони не бовталися, оптимальним варіантом буде заховати їх під обшивку салону. Потім потрібно зняти плафон, від’єднавши дроти живлення. Кріплення світильника відрізняється в залежності від автомобіля. Коли плафон буде знято, слід зайнятися проводами. У нашому випадку потрібні ті, на яких постійно присутній харчування, і з’ясувати це нам допоможе мультиметр. Не забуваємо визначити також полярність проводів. Після того як з’ясували, де плюс і мінус, припаюємо до них по дроту.

Варто враховувати, що бортова мережа автомобіля харчується від 12В, а відеореєстратор від 5В, тому знадобиться адаптер (йде в комплекті з багатьма пристроями). Припаяні дроти з’єднуємо з адаптером за допомогою пайки, а місця з’єднань обмотуємо ізоляційною стрічкою. Перевіряємо працездатність реєстратора, і якщо все працює, то залишиться заховати дроти і зібрати світильник. Можна обійтися і без паяльника: на потрібних проводах надрезаем ізоляцію, з’єднуємо з ними дроти від адаптера. Потім ізолюємо місця з’єднання і збираємо все назад.

прихована установка

Чимало автовласників замислюються про приховану установці відеореєстратора і, як правило, вже після того, як пристрій буде вкрадено зловмисниками. Для прихованої установки буде потрібно придбати реєстратор з окремою камерою, яка буде вмонтована в дзеркало заднього виду.

У корпусі дзеркала роблять два отвори відповідного розміру: для камери і для проводу. Діаметр отвору можна підібрати таким чином, щоб відеопристрій щільно входило в нього без необхідності додаткового кріплення. Чи залишиться зібрати корпус, встановити дзеркало на місце і прокласти провід.

Як закріпити дроти

Після вибору місця і установки держателя, слід задуматися над питанням прокладки проводів. У багатьох випадках запитка відеореєстраторів виконується від прикурювача, оскільки шнури харчування мають штекер під цей роз’єм. Такий варіант простий, але має істотний недолік: можлива перешкода огляду і відволікання водія. В цьому випадку рекомендується провід заховати під стелею:

 • провід заправляють під стельову панель, трохи відсунувши її;
 • залишають деякий запас проводу для зміни положення камери при необхідності;
 • знімається бокова стійка і виконується кріплення проводу до штатної проводки пластиковими хомутами.

Залежно від конкретної марки автомобіля, кріплення бічних декоративних елементів виконано по-різному. Провід можна прокласти більш простим способом із застосуванням спеціальних пластикових кріплень, які мають у своєму розпорядженні під стелею. Потім харчування підводиться під килимком або через бардачок, що залежить тільки від побажань автовласника. Якщо перевага віддана варіанту «під килимком», то потрібно простежити, щоб провід нічому не заважав і ніде не заплутався. Увагу варто звернути також на те, щоб дроти, що підводять живлення, що не розташовувалися в зоні рухомих елементів, наприклад, заслінок обігрівача і т. П. Підвести харчування можна безпосередньо через роз’єм прикурювача або під’єднавши проводи з внутрішньої сторони. Оскільки далеко не у всіх автомобілях в салоні присутні більше одного прикурювача, то другий варіант кращий.

До запалювання

Існує ще один спосіб підключення. до замка запалювання. Цей варіант менш популярний, оскільки пристрій буде працювати тільки після повороту ключа. Завершивши монтаж пристрою і підключення до адаптера, прокладають дроти. Для цього їх можна прокласти у верхній або нижній частині лобового скла до замку запалювання.

За допомогою мультиметра знаходимо плюсову клему і з’єднуємо з нею провід від адаптера. Негативний провід кріпиться на масу кузова.

Інструменти і матеріали

Як при підключенні будь-якого іншого обладнання, для установки відеореєстратора знадобиться певний набір матеріалів та інструментів:

 • дроти;
 • паяльник;
 • мультиметр;
 • ізоляційна стрічка;
 • кусачки;
 • пластикові хомути;
 • інструмент для зняття декоративних елементів салону.

Можливі деякі зміни перерахованого в залежності від обраного способу підключення.

Заходи безпеки

Перш ніж почати підключення реєстратора, слід знеструмити бортову мережу, іншими словами, зняти клему з акумулятора. В цілому слід дотримуватися наступних правил:

 • з’єднання повинні бути надійними і добре заізольовані;
 • харчування має подаватися через запобіжник;
 • підключення пристрою виконують при строгому дотриманні полярності;
 • клему на акумулятор під’єднують тільки після перевірки правильності всіх з’єднань.

Самостійно підключити відеореєстратор можна, але потрібні хоча б мінімальні знання і навички в роботі з системою живлення автомобіля, мультиметром і електропроводкою. Якщо є сумніви в своїх силах, то процедуру краще довірити професіоналам і звернутися в спеціалізований сервіс.

Як підключити

Крім знань про способи кріплення пристрою, потрібно розуміти, як правильно його закріпити. Для монтажу приладу на присоску, перш за все потрібно ретельно знежирити скло, для чого використовують очищувач стекол або спирт і м’яку ганчірку. Чекаємо деякий час, щоб поверхня повністю висохла. Потім присосок щільно притуляє, притискаємо з деяким зусиллям і повертаємо засувку в те положення, коли вона фіксує кріплення на склі. Після монтажу слід пробувати кріплення на міцність, адже приємного буде мало, коли реєстратор під час руху впаде на торпедо або на підлогу. Що стосується кріплення на двосторонній скотч, то матеріал слід купувати якісний, щоб він добре утримував пристрій, і ніякі температурні перепади не позначалися на його властивості. Варто зауважити, що є моделі відеореєстраторів, комплектація яких спочатку не має ніяких кріплень. У цьому випадку доводиться кріпити саме на двосторонній скотч.

Правила, яких необхідно дотримуватися після підключення відеореєстратора

Коректність підключення відеореєстратора своїми руками

Може вийти так, що дроти відеореєстратора підключені неправильно. В цьому випадку пристрій починає працювати некоректно. Тому, перш ніж самостійно підключати пристрій, найкраще звернутися до професіоналів. Також нерідко зустрічаються випадки, коли відеореєстратор «садить» акумулятор, через що потім у автолюбителя виникають проблеми.

Як встановити відеореєстратор в автомобіль без проводів

Деякі моделі відеореєстраторів дозволяють фіксувати не тільки ситуації, що відбуваються зовні автомобіля, але і всередині салону. Головне завдання відеореєстраторів. це збір доказів, необхідних при вирішенні спірних ситуацій. Пристрій включає в себе відеокамеру і записуючий пристрій. Прихована установка відеореєстратора в автомобіль своїми руками без проводів має безліч корисних функцій:

установка, автомобіль, провод
 • Фіксація маршруту руху і стилю водіння (в разі якщо автомобіль орендований, робочий і т.д.).
 • Надання незаперечних доказів при вирішенні спірних ситуацій.
 • Запобігає, так звані «автопідстави».
 • Захищає від неправомірності співробітників ГИБДД.
 • Під час навчання водінню дозволяє переглянути і проаналізувати свої помилки.
 • Сприяє швидкому вирішенню питань, пов’язаних з дорожньо-транспортною пригодою.

Установка відеореєстратора без проводів

Для цього в першу чергу, потрібно визначити місце, де буде монтуватися відеореєстратор. Запам’ятайте що, він повинен бути розташований так, щоб не заважати огляду і не відволікати водія. Розглянемо основні правила, яких необхідно дотримуватися при виборі місця для реєстратора:

 • Обов’язкове розташування по центру лобового скла.
 • Направляється на дорогу, а приціл трохи нижче косильною волосіні горизонту.
 • Кріплення повинно бути добре зафіксовано і реєстратор не повинен міняти положення незалежно від місцевості, по якій рухається транспортний засіб.

Визначившись з місцем розміщення, потрібно знежирити і очистити поверхні для установки пристрою.

Підключення пристрою починається після того, як вибрано місце для його розміщення і встановлений кронштейн. Тепер необхідно розібратися з проводами харчування. Найчастіше реєстратори підключаються до прикурювача. Варто пам’ятати, що якщо дроти будуть тинятися по центру лобового скла, то будуть відволікати водія, а це неприпустимо. Один з варіантів розміщення проводки. це розташувати дроти під стелею машини.

Не забудьте залишити невеликий запас проводки, в разі, якщо знадобиться змінити місце розташування реєстратора. Це один із способів положення проводки. Можна також провести її через бардачок. Пам’ятайте, що який би не був обраний спосіб проведення проводки, прикріплюйте її вже до наявних джгутів, щоб провід не торкався рухомих частин машини.

Провід можна вивести також двома способами:

 • Вивести до прикурювача і підключитися за допомогою штекера.
 • Підключити всередині, що допоможе залишити прикурювач вільним.

Для другого способу необхідно дроти припаяти до штекера. Контакт, що знаходиться в центрі. дає 12V, а бічний контакт буде грати роль заземлення. Який саме з бічних працює, можна визначити, продзвонивши обидва контакти.

Відкриваємо панель виведення прикурювача. Спочатку необхідно вивести дроти до місця виведення прикурювача і закріпити штекер так, щоб він не стукав, а потім вже припаювати дроти від відеореєстратора до проводів прикурювача (найбільші за діаметром). Після того як всі дії зроблені, потрібно ізолювати місця з’єднання проводів і поставити на місце панель.

Ми розібрали один із способів підключення відеореєстратора, який може використовуватися при підключенні прихованої установки. Подивіться на відео, як встановити відеореєстратор в автомобіль своїми руками.

Ціна установки відеореєстратора в автомобіль

 • Простий реєстратор, що включає в себе одну камеру. 2,5 тисячі рублів.
 • Реєстратор з виносної камерою. 3,5 тисячі рублів.
 • Реєстратор з декількома камерами. 6 тисяч рублів і більше, в залежності від кількості камер.

Подивіться відео по установці реєстратора в автомобіль своїми руками.

Правильна установка відеореєстратора в машині

Правдивий свідок нікому не завадить, це відноситься і до водіїв автотранспорту на дорогах. Установка відеореєстратора замінює такого свідка, хоча багато хто думає навпаки: він привертає до себе дорожні пригоди. Велика кількість водіїв зрозуміли користь цього приладу, розбираючись з ситуаціями на вулицях міст або на міжміських трасах.

варіанти установки

Розглянемо, як встановити відеореєстратор. Водії з досвідом, що мали справу з різними системами реєстраторів, стверджують: на вибір місця установки апарату дуже впливає штатний набір кріплень, що входить в комплект відеореєстратора. Найчастіше він складається з присоски або липкої стрічки. Вони дозволяють пристрій прикріпити до лобового скла або до панелі приладів. Іноді зустрічаються спеціальні кріплення для дзеркала заднього виду. Кожен варіант має достоїнствами і недоліками.

Як вибрати місце установки

Необхідно знати, як правильно встановити відеореєстратор в авто, щоб він став правдивим свідком хамства співробітників ДПС або водіїв інших автомобілів. Більшість водіїв встановлюють пристрій на торпедо, на дзеркалі заднього виду або на склі.

Всі випадки установки хороші, якщо прилад не погіршує водієві огляд і не відволікає його від керування автомобілем.

Якщо відеокамера невеликого формату, її краще заховати за дзеркалом. Така установка надає приладу широкий кут огляду і не створює перешкод водію.

установка, автомобіль, провод

В даному положенні відеореєстратор набуває негативного якість: камера не бачить, що відбувається з боку водія, і повернути її важко або неможливо. Якщо апарат великих розмірів і ваги, його в машину потрібно поставити на торпедо. В такому випадку неможливо забезпечити широкий огляд камері.

наклейка

Міцнішим кріпленням є двосторонній скотч. Недолік його. неможливість часто знімати камеру і ставити її назад. При установці реєстратора на двосторонню липку стрічку потрібно враховувати наявність і роботу подушок безпеки. Якщо відеореєстратор потрапить в зону дії подушки, його може зірвати і нанести водія чи пасажирів травми різного ступеня тяжкості. За іншими показниками це універсальне кріплення.

Скотч клеїться на скло в непомітною зоні, якою є місце за дзеркалом. Пристрій не заважає водієві і пасажирам. Фіксація відрізняється міцністю, довговічністю, дешевизною і компактністю. Підходить для апаратів невеликої ваги. Рекомендується водіям, чиї автомобілі стоять в гаражах і прямі сонячні промені не можуть впливати на об’єктив довгий час.

Кріплення на торпеду

Кріплення для відеореєстратора встановлюється на скло або на торпеду. Ці місця. найзручніші для установки автомобільних засобів запису дорожньої обстановки. Торпеда добре підходить для установки приладу, але трохи обмежує кут огляду відеокамери по вертикалі. капот заважає. Кріплення відеореєстратора на торпеду здійснюється за допомогою присосок або двостороннього скотча. Присоска добре тримається на рівній поверхні при її змочуванні. На шорсткою панелі краще тримає камеру скотч, особливо на пластмасовій поверхні торпеди.

Кріплення надійне і довговічне, але записуючий пристрій залишається на увазі сторонніх людей і трохи псує зовнішній вигляд автомобільної панелі.

присоска

Часто установка відеореєстратора в автомобіль відбувається за допомогою присоски, яку легко прикріпити до лобового стелу або до верхньої частини панелі приладів. Апарат без зусиль знімається і встановлюється на вибране місце. Недоліком цього способу є недовговічність присоски. Поступово вона слабшає і незабаром перестає тримати камеру. На міцність присоски дуже впливають перепади температур. Взимку необхідно перевіряти міцність кріплення апаратури відеоспостереження.

Кріплення відеореєстраторів на присоску іноді не стримує навантаження, і апарат падає вниз. При цьому він легко може пошкодитися. Краще використовувати інші методи фіксації камери, яких існує чимало. При установці відеореєстратора потрібно виконати 3 операції:

 • закріплюєш присосок на склі або торпедо;
 • виймаєш з гнізда прикурювач і замість нього підключаєш провід живлення апарату;
 • прикурювач кладеш в бардачок.

Для установки апарату на скло необхідно:

 • протерти змоченою спиртом або горілкою м’якою тканиною скло і висушити його;
 • прикріпити до лобового скла і міцно притиснути присосок.

Це кріплення має найпростішу конструкцію, компактні розміри, можливість перевстановлення в інші місця. Недоліком вважається неможливість приховати проводку, що не прикрашає автомобільний салон.

Для живлення приладу використовуються гнізда прикурювача. Але дроти звисають у лобового скла і заважають огляду, відволікаючи водія від того, що відбувається на дорозі. Фахівці рекомендують закріпити присоски на склі і пропустити дроти живлення під стелею. Довжини вистачає для того, щоб опустити провід по бічній стійці разом з прокладеним в заводських умовах джгутом. Для фіксації використовуються пластикові хомути. Від стійки через бардачок або під килимками підлоги провід доходить до гнізд прикурювача.

У прикурювач його включають через штекер або приєднують зсередини гнізда. В цьому випадку необхідно проводу приладу припаяти до контактів, які перебувають на зарядному. Центральний контакт. плюсової провід, бічний. мінусовій. Виявити необхідні дроти краще тестером або омметром.

При неправильному з’єднанні можна спалити реєстратор.

Після припаювання місця з’єднання обмотуються ізоляційною стрічкою. На цьому установка закінчується, прилад включають і перевіряють його роботу.

Існують присоски, які не завжди входять в комплект реєстратора, їх потрібно купувати окремо. Купити їх можна за ціною від 150 руб. Такі пристрої кріпляться за дзеркалом всередині салону і не заважають водієві стежити за дорогою, не приваблюють чужого уваги. Камера тримається міцно, але підходить пристрій не до всіх приладів спостереження і записи.

на дзеркалі

Виробляються реєстратори, вбудовані в дзеркало заднього виду, встановлене в салоні автомобіля. Такі пристрої мають багато переваг, серед яких наступне:

 • якісне кріплення;
 • камера прихована від сторонніх очей;
 • є вбудований антирадар і GPS-навігатор;
 • безперервне живлення від мережі автомобіля;
 • огляд високої якості;
 • велика надійність і довговічність.

До недоліків відноситься неможливість самостійного складання та установки, висока вартість виробу. Установка дзеркала з камерою заднього виду вважається автомобілістами найякіснішим і естетичним. При монтажі дзеркала слід дотримуватися правила: завжди потрібно враховувати габарити камери, кут огляду і якість матеріалів. При дотриманні вимог якість відеозйомки буде на висоті.

Кілька загальних рекомендацій по встановленню та налагодженню відеореєстраторів:

 • при використанні скотча потрібно стежити за міцним його приляганням до поверхні скла або пластику;
 • дроти живлення приладу рекомендується акуратно заховати;
 • після установки обов’язково перевіряти роботу приладу;
 • при регулюванні та налаштування пристрою слідувати вказівкам інструкції;
 • вибирати для установки місце з максимальним кутом захоплення;
 • знімати прилад при низьких температурах навколишнього повітря;
 • регулярно перевіряти міцність кріплення, стан присосок або скотча.
установка, автомобіль, провод

можливості відеореєстраторів

Захист від автоподстав на дорогах. Часто на форумах, в ЗМІ можна читати про те, що банди шахраїв досі орудують на дорогах і магістралях міст.

Захист від конфліктних ситуацій на дорогах. Нерідко виникають спірні, конфліктні ситуації, переростають в щось більше. Хамство, загрози на вашу адресу, псування майна, все це буде записано на камеру, що згодом може стати вагомим доказом у суді проти хуліганів.

Захист від ДТП за участю пішоходів, грубо порушують правила дорожнього руху, що знаходяться в алкогольному або наркотичному сп’янінні. Скільки разів ми спостерігали картину, як пішоходи вибігають на проїжджу частину поза пішохідної зони або на заборонний сигнал світлофора.

Захист від ДТП без визначення провини кожного з його учасників. ДТП, в якому немає свідків, і кожна сторона доводить свою правоту. У соціальних мережах кожен з нас періодично зустрічає оголошення «Шукаємо свідків ДТП».

Захист від неправомірних спроб співробітників ГИБДД запротоколювати правопорушення. наприклад, виїзд на зустрічну смугу з перетином суцільної косильною волосіні. Скільки разів такі відеоролики піднімалися в топ різних інтернет ресурсів і піднімали хвилю невдоволень? І тільки завдяки відеореєстратора вдавалося довести невинність автолюбителів.

Захист від недбалості дорожніх служб. Ями, нерівності дороги часом призводять до досить сумних наслідків. Автомобілю може бути завдано великої шкоди, часом ремонт навіть не можливий. Також через неякісне ділянки дороги може статися ДТП, в якому постраждають люди і автомобіль. Все записано, все понесуть провину за своє ставлення до роботи і до нас, автолюбителям.

Можливість відобразити нестандартну ситуацію і поділитися нею зі своїми друзями знайомими, розмістити відеоролик на популярному відеопорталі або в соцмережі.

Для Вашої зручності ми розмістили всі роботи по реєстраторам на цій странічкетеперь Ви зможете швидко знайти потрібну Вам авто і що на неї делалосьСсилкі на всі наступні роботи теж будуть сюди додаватися

A6 (C7) www.drive2.ru/o/b/2449635. потайний відеореєстратор для запису зображення з системи кругового огляду 360www.drive2.ru/o/b/485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Bentayga: www.drive2.ru/o/b/3151151. в штатне місце в кожух кріплення внутрішньосалонового зеркалаwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Continental: www.drive2.ru/o/b/2774274. прихованої установки в корпус дзеркала з виведенням зображення на штатний моніторwww.drive2.ru / o / b / 1017675 /. скритна установка з висновком на штатний моніторwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

BMW: www.drive2.ru/o/b/567976371901433063/. BMW F10. реєстратор в штатному ісполненііwww.drive2.ru / o / b / 1406104 /. дзеркало з вбудованим відеореєстратором натомість штатногоwww.drive2.ru / o / b / 1234351. подача зображення з реєстратора на штатний моніторwww.drive2.ru / o / b / 1232637. реєстратор для BMW в штатне місце в оригінальному дізайнеwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернетwww.drive2.ru / l / 507585695745835853 /. універсальний реєстратор, враження кліентаwww.drive2.ru / o / b / 561811410204492143 /. BMW 7 er G11 / G12. реєстратор в оригінальному виконанні

УСТАНОВКА ЛЮБОГО ВИДЕОРЕГИСТРАТОРА ЗА 5 МИНУТ НА ЛЮБОЕ АВТО

Citroen: Jumper. відеореєстратор в корпусі внутрішньосалонового дзеркала заднього відаwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

CTS coupe: www.drive2.ru/o/b/1752088. Black Vue з виведенням зображення на штатний моніторwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Ford: Edgewww.drive2.ru/o/b/2046780/. дзеркало з вбудованим відеореєстратором і камера заднього відаwww.drive2.ru / o / b / 1165218. дзеркало з вбудованим відеореєстратором, камери бічного і заднегоwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернетFocus IIwww.drive2.ru/o/b/972368. дзеркало з вбудованим відеорегістраторомwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Land / Range Rover: www.drive2.ru/o/b/1393347. в кожух внутрішньосалонового дзеркала заднього відаwww.drive2.ru / o / b / 1390191. в кожух внутрішньосалонового дзеркала заднього відаwww.drive2.ru / o / b / 1043908 /. дзеркало з вбудованим відеорегістраторомwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Lexus: LX570 / 450Dwww.drive2.ru/o/b/2555288/. реєстратор з виведенням зображення на штатний моніторwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Mercedes G-Class: G-Class 2019: www.drive2.ru/o/b/553551603978733242/. в оригінальному ісполненіілюбой G-Class: www.drive2.ru/o/b/485870066219352215/. з онлайн доступом через інтернетMercedes GLK: www.drive2.ru/o/b/475920860377514170. в оригінальному виконанні, в кожухwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернетMercedes GLS: www.drive2.ru/o/b/456361098275194640/. скритна установка, вбудований в зеркалоwww.drive2.ru / o / b / 472555530162798667. в оригінальному виконанні, в кожухwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернетMercedes W166: www.drive2.ru/o/b/464293250035875966. в оригінальному виконанні, в кожухwww.drive2.ru / o / b / 453399013949964616 /. в оригінальному виконанні, в кожухwww.drive2.ru / o / b / 3079629. в оригінальному виконанні, в кожухwww.drive2.ru / o / b / 2516045 /. Black Vue з виведенням зображення на штатний монітор по WiFiwww.drive2.ru/o/b/485870066219352215. відеореєстратор з інтернетMercedes E-Class W212www.drive2.ru/o/b/472985714087166739. в оригінальному виконанні, в кожух, серийwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернетMercedes Smart: www.drive2.ru/l/470821600325796759/. відеореєстратор Axiom1100 в кожух дзеркала заднього відаwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Nissan: Muranowww.drive2.ru/o/b/1069060/. установка реєстратора, вбудованого в дзеркало заднього відаwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Phantom Drophead Coupé: www.drive2.ru/o/b/2889257/. відеореєстратор в оригінальному ісполненііwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернетRenault Duster: www.drive2.ru/o/b/2819811/. дзеркало з вбудованим відеореєстратором парктроніки з виведенням зображення на лобове стеклоwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Volvo: XC-90 2015www.drive2.ru/o/b/2357634/. скритна установка реєстратора в кожух внутрішньосалонового дзеркала заднього відаwww.drive2.ru / o / b / 485870066219352215. відеореєстратор з інтернет

Camry V70: www.drive2.ru/o/b/518644583698006352/. в макс комплектації в кожух навколо кріплення Внутрішньосалонна зеркалаwww.drive2.ru / o / b / 535259303905330164 /. для авто в не-максимальної комплекаціі

Land Cruiaser Prado 150www.drive2.ru/o/b/550503482868629651/. доп мультимедіа на штатний монітор відеореєстратор в штатне місце з виведенням зображення на штатний монітор

Ви резонно поставите собі питання: «чому мені краще поїхати в БГТ, а не туди, де« дешевше »чи до дому ближче» У нас є аргументи, які допоможуть розвіяти Ваші сумніви:. якщо ви приїхали в BGT і у Вас рідкісний автомобіль або у Вас якісь специфічні вимоги або побажання до установки відеореєстратора, то ми знайдемо варіант вирішення саме Вашого завдання, так як наші фахівці мають значний досвід і, що не менш важливо. у нас завжди все є на складі, так як у нас кілька напрямків в компанії і ми змушені завжди все тримати у великій кількості, нам не треба їхати на інший кінець міста, щоб щось потрібне прівезті- при підключенні живлення до автомобіля ми беремо ел. харчування саме в тому місці, де це належить саме в цьому автомобілі, а не від прикурювача або з плафона підсвічування, як це роблять в інших так званих «настановних центрах», «тому що плафон виявився ближче». вся нова ел проводка проходить спеціальну підготовку перед укладанням, щоб уникнути неприємностей у майбутньому як це показано на цьому ролику:

Якщо в нашому переліку не виявилося Вашого автомобіля або Ви не знайшли прикладу установки певного обладнання на Ваш автомобіль, то це не означає, що ми цього не робили: робіт дуже багато і ми не все встигаємо викладати!

Адреса Установчий центр BGT Workshop: Москва, вул.Велика Поштова, будинок 43-45, стр.12Телефон: 7 916 44-44-275. WhatsApp / Viber

Насолоджуйтесь Комфортом і Безпекою з технологіями від BGT Workshop!

Установка відеореєстраторів в Автостудія. Чому у нас?

Є питання щодо вибору відеореєстратора? Наші фахівці допоможуть!

Ціна з установкою, руб.
Установка відеореєстратора двоканального 4 000
Установка відеореєстратора і антирадара одномоментно 4 000
Установка відеореєстратора одноканального 2 200
AAALine DVR-B 18 800
BlackVue DR590X-1CH 21 690
BlackVue DR590X-2CH 30 790
BlackVue DR750X-1CH 31 390
BlackVue DR750X-2CH 40 590
BlackVue GPS-модуль 3 900
BlackVue Over the Cloud 11 750
BlackVue Power Magic PRO 4 700
RedPower CatFish 3 (універсальний, прихованої установки) 15 975
RedPower Штатний DVR-AUD-N (сірий) для Audi 2011 10 850
RedPower Штатний DVR-AUD-N (чорний) для Audi 2011 10 100
RedPower Штатний DVR-AUD2-N сірий (Audi 2005-2014) 10 850
RedPower Штатний DVR-AUD2-N чорний (Audi 2005-2014) 10 100
RedPower Штатний DVR-AUD4-N DUAL чорний (Audi 2015 і Porsche) 19 150
RedPower Штатний DVR-AUD4-N сірий (Audi 2015) 12 150
RedPower Штатний DVR-AUD4-N чорний (Audi 2015) 12 750
RedPower Штатний DVR-AUD5-N Сірий (Audi 2015 c асистентом) 8 750
RedPower Штатний DVR-AUD5-N Чорний (Audi 2015 c асистентом) 8 750
RedPower Штатний DVR-BMW-N (BMW 2011) 10 850
RedPower Штатний DVR-BMW-N DUAL (BMW 2011) 18 150
RedPower Штатний DVR-BMW11-N (X3 кузов G01 17, кузов G02 18 з асистентом) 13 250
RedPower Штатний DVR-BMW2-N (BMW (2004-2013) і BMW X1) 10 850
RedPower Штатний DVR-BMW4-N (BMW 2011 c асистентом) 13 250
RedPower Штатний DVR-BMW5-N (BMW) 13 250
RedPower Штатний DVR-BMW5-N DUAL (BMW 5 і 7 серії) 18 150
RedPower Штатний DVR-BMW6-N 13 250
RedPower Штатний DVR-BMW7-N 13 250
RedPower Штатний DVR-BMW8-N (BMW X5, кузов G05 18) 13 250
RedPower Штатний DVR-BMW9-N (BMW X5, кузов G05 18 ТОП) 13 250
RedPower Штатний DVR-CC-N (Chevrolet Cruze) 10 850
RedPower Штатний DVR-FOD2-N (Ford Kuga 2) 10 850
RedPower Штатний DVR-FOD3-N (Ford Mondeo 2014 середня комплектація) 10 600
RedPower Штатний DVR-FOD4-N (Ford; Kia; Hyundai та інші) 10 850
RedPower Штатний DVR-FOD5-N (Ford Mondeo 2014 топова комплектація) 9 100
RedPower Штатний DVR-FOD6-N (Ford Explorer 2015 з асистентом) 13 250
RedPower Штатний DVR-FOD7-N (Ford з датчиком дощу) 9 100
RedPower Штатний DVR-GL-N (Geely Atlas з датчиком дощу) 10 100
RedPower Штатний DVR-INF-N (Infiniti) 11 150
RedPower Штатний DVR-INF2-N (Infiniti 2017) 11 150
RedPower Штатний DVR-JP-N (Jeep 2013) 8 750
RedPower Штатний DVR-LEX-N (Lexus ES 2012 c асистентом) 8 750
RedPower Штатний DVR-LEX2-N (Lexus RX 2015 c асистентом) 8 750
RedPower Штатний DVR-LEX3-N (Lexus NX 2014 c асистентом) 8 750
RedPower Штатний DVR-LR-N (Land Rover; Jaguar) 10 850
RedPower Штатний DVR-LR2-N (Land Rover; Jaguar) 111 502
RedPower Штатний DVR-LR2-N DUAL (Land Rover; Jaguar) 17 550
RedPower Штатний DVR-LR3-N (Land Rover, Jaguar) 11 150
RedPower Штатний DVR-LR6-N (Land Rover Discovery 2016) 12 750
RedPower Штатний DVR-LR7-N (Range Rover Velar) 12 750
RedPower Штатний DVR-MBB-N чорний Mersedes B-клас (W246) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBC-N сірий (Mercedes C W204) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBC-N чорний (Mercedes C W204) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBC2-N світло-сірий (Mercedes C-клас W205 і GLC) 11 100
RedPower Штатний DVR-MBC2-N чорний (Mercedes C-клас W205 і GLC) 11 100
RedPower Штатний DVR-MBE-N сірий (Mercedes E-клас W212 і W204 11 150
RedPower Штатний DVR-MBE-N чорний (Mercedes E-клас W212 і W204) 11 100
RedPower Штатний DVR-MBE2-N кремовий (Mercedes E-клас W213) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBE2-N сірий (Mercedes E-клас W213) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBE2-N чорний (Mercedes E-клас W213) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBE3-N сірий (Mercedes W212 з датчиком дощу) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBE3-N чорний (Mercedes W213 з датчиком дощу) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBG-N сірий (Mercedes-Benz GLK) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBG-N чорний (Mercedes-Benz GLK) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBG2-N світло-сірий (Mercedes-Benz GLK просунута компл.) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBG2-N чорний (Mercedes-Benz GLK просунута компл., З асист.) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBLS-N чорний (Mercedes-Benz CLS class) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBML-N світло-сірий (Mercedes ML і GL 2011 без нічного виду) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBML-N чорний (Mercedes ML і GL 2011 без нічного бачення) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBML2-N сірий (Mercedes ML і GL 2005-2012) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBML2-N Чорний (Mercedes ML і GL 2005-2012) 11 150
RedPower Штатний DVR-MBS-N кремовий (Mercedes-Benz S-клас, W222 2014-2017) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBS-N чорний (Mercedes-Benz S-клас, W222 2014 року) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBS2-N сірий (Mercedes GLS і GLE class з асистентом) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBS2-N чорний (Mercedes GLS і GLE class з асистентом) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBS3-N кремовий (Mercedes GLS і GLE class з двома камерами) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBS3-N сірий (Mercedes GLS і GLE class з двома камерами) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBS3-N чорний (Mercedes GLS і GLE class з двома камерами) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBV-N (Mercedes Vito 14, Viano 14) 13 250
RedPower Штатний DVR-MBV2-N (Mercedes Vito 14, Viano 14 з асистентом) 13 250
RedPower Штатний DVR-MGLA-N чорний (Mercedes GLA) 11 150
RedPower Штатний DVR-NIS2-N (Nissan Qashqai J11 / X-Trail T32, Renault Kadjar) 10 700
RedPower Штатний DVR-NIS3-N (Nissan і Smart з датчиком дощу) 10 850
RedPower Штатний DVR-OPM-N (Opel Mokka) 9 100
RedPower Штатний DVR-PC-N (Porsche 2011) 12 750
RedPower Штатний DVR-PEG2-N (Peugeot 308 2013) 9 100
RedPower Штатний DVR-PEG3-N (Peugeot 3008 і 5008) 12 750
RedPower Штатний DVR-TOY3-N (Toyota Camry 17 з асистентом) 11 150
RedPower Штатний DVR-TOY4-N (Toyota Highlander 17 з асистентом) 11 150
RedPower Штатний DVR-UNI-N 9 100
RedPower Штатний DVR-UNI-N DUAL (без SD карти в комплекті) 16 200
RedPower Штатний DVR-UNI3-N 9 100
RedPower Штатний DVR-UNI3-N DUAL 16 200
RedPower Штатний DVR-VAG-N (Volkswagen, Skoda) 10 850
RedPower Штатний DVR-VAG2-N (Volkswagen, Skoda) 10 700
RedPower Штатний DVR-VAG3-N (Volkswagen, Skoda) 10 700
RedPower Штатний DVR-VAG4-N (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat без датчика дощу) 10 850
RedPower Штатний DVR-VAG6-N (Volkswagen, Skoda з датчиком дощу 2015) 10 850
RedPower Штатний DVR-VAG6-N DUAL (Volkswagen, Skoda з датчиком дощу 2015) 19 150
RedPower Штатний DVR-VAG7-N (VW Passat B8 топ) 11 150
RedPower Штатний DVR-VAG8-N (VW 2015 з системою проходження по смугах) 10 850
RedPower Штатний DVR-VOL-N (Volvo) 10 850
RedPower Штатний DVR-VOL2-N (Volvo XC60) 10 850
RedPower Штатний DVR-VOL3-N (Volvo XC90 2015) 12 750
RedPower Штатний DVR-VOL3-N DUAL (Volvo XC90 2015) 19 150
RedPower Штатний DVR-VOL4-N (Volvo XC60 з круїз контролем) 10 850
RedPower Штатний DVR-VOL5-N (Volvo S90 і XC60 17) 12 750
RedPower Штатний DVR-VOL6-N (Volvo XC40) 12 750
RedPower Штатний DVR-VOL7-N (Volvo V40) 10 100
RedPower Штатний DVR-VT-N (Volkswagen Touareg 2011) 11 150
RedPower Штатний DVR-VT-N DUAL (Volkswagen Touareg 2011) 19 150
RedPower Штатний DVR-VT2-N (Volkswagen Touareg 3 2018) 13 250

Що входить у вартість або що ви отримуєте, встановлюючи систему в Автостудія?

Купуючи і встановлюючи будь-яке обладнання в Автостудія ви можете бути впевнені в його достовірності. 100% захист від підробок і гарантія оригінальності продукції. Ми працюємо з виробниками обладнання тільки безпосередньо.

Гарантія високої якості робіт. Адже не просто ж так з року в рік десятки тисяч автовласників звертаються в нашу компанію, виробники присвоюють найвищі статуси, а викрадачі не можуть викрасти захищені нами автомобілі!

Загальна інформація

Прихована установка відеореєстратора спочатку має на увазі певну конструкцію, характерну для таких рішень. Першочергово це компактність конструкції. Типовий відеореєстратор прихованої установки. це комплект, що включає в себе кілька компонентів.

Переважно вони є мініатюрними, щоб була можливо інтегрування в не самі очевидні зони. Як приклад, для рішень заднього виду використовують центральне дзеркало.

Певні елементи мають на увазі впровадження однієї або більшого числа камер.

Якщо говорити про головне керуючому блоці, то його приховують в закритому просторі, як наприклад, в бардачку, але тут все залежить від особливостей певного салону. Незважаючи на очевидне конструктивне обмеження, що накладаються на таке рішення, в основному вони в повній мірі відповідають експлуатаційним запитам в плані запису відео. Це стосується і функціонального забезпечення. Приховану установку реалізують за допомогою HDMI-кабелю, тому можна очікувати отримання відео та фото відмінної якості.

Самая правильная установка видеорегистратора в автомобиль

Виробники

Одним із флагманів можна назвати фірму Axiom, що має цілу лінійку з різноманітними модернізаціями. В асортименті є цілий ряд рішень, що мають на увазі установку рішень виносного типу. Вони характеризуються широким експлуатаційним потенціалом, просунутим ПО, надійністю і розширеними функціями.

Цікаві рішення можна відшукати і у BlackVue. Якщо потрібно комплектація з парою матриць, то модифікація фірми допоможуть розібратися з цим питанням. Дана варіація має основний і тильної матрицями, забезпеченими інфрачервоним випромінюють пристроєм. А значить, водії зможуть отримувати детальні зображення навіть при дуже поганому освітленні.

Як підібрати відповідне рішення

При підборі потрібно враховувати різні властивості. від конструкційних нюансів і методики монтажних робіт до методу управління комплектом. Важливо заздалегідь обчислити, як саме буде проходити робота разом з реєстратором. Цим може виявитися і стандартна схема, що передбачає утворення комплекту, що включає камеру і монітор, а також більш технологічні конфігурації, в яких задіють модулі для бездротового сполучення, в тому числі з мобільним пристроєм.

Якщо торкатися теми цінника, то реєстратор прихованого типу монтажних робіт для транспортного засобу обійдеться як мінімум в десять тисяч рублів. Такий цінник оптимальний для варіантів зі стандартним набором функцій. Однак вимагає хорошої якості автовласникам напевно сподобається апаратурі за двадцять тисяч і більше рублів. Така техніка має передовий начинкою з сенсорами і датчиками, які ловлять рух, навігаційні модулями та іншими допоміжними опціями.

монтаж реєстратора

Якщо зон для монтування камер як мінімум три, то число варіантів зростає. З одним лише дзеркалом заднього виду можна отримати кілька способів монтування модуля. Найнадійнішим варіантом вважають безпосередню інтеграцію мініатюрних модулів в корпусі дзеркала. Для цього буде потрібно виконати в конструкції з пластика отвір необхідного розміру і помістити туди модуль, таким чином, щоб істотно не обмежувався її огляд.

За іншою схемою здійснюється зовнішня інсталяція щодо того ж дзеркала. Тобто, компактний корпус монтується спереду щодо корпусу дзеркала.

Саму ж фіксацію здійснюють різноманітними методами. починаючи від механічного кріплення за допомогою скоб, затискачів чи кронштейнів і закінчуючи клейовими складами. Також варто передбачати кошти, що запобігають скрипи. Такі склади необхідні для деталей з пластику, вільно розміщуються один з одним. Практикують і відкриту установку на основний салонної панелі. При такому варіанті виробляють механічну фіксацію модуля, але робить це так, щоб в процесі використання користувач міг при виході з транспортного засобу складає її в заготовлену нішу, не вдаючись до зняття. Сучасними виробниками було випущено багато рішень, здатних спростити підключення. Якщо конкретно, такий варіант як установка відеореєстратора в автомобіль без проводів починає набирати все більшої популярності. Приховану установку в даному випадку навіть не потрібно забезпечувати прокладкою проводів, оскільки інформація транслюються за допомогою радіоканалу.

Підготовчі монтажні роботи

До установки камери та керуючого блоку визначають зону базування обладнання.

Найбільш підходящі місця стануть очевидними після придбання рішення, так як конструктивні особливості мають на увазі установку в конкретних місцях. Як приклад, таким місцем може виявитися вже згадане дзеркало, скло лобового типу або центральна панель.

Важливо, щоб відеореєстратор з виносної камерою прихованої установки в повній мірі забезпечував маскувальний ефект, або просто не допускав наявності доступного погляду устаткування у внутрішньому інтер’єрі.

Як тільки місця установки будуть визначені, треба підготувати їх до монтажних робіт.

Поверхню очищають від забруднень і якщо потрібно, виправляють дефекти за допомогою герметичного пристосування і розчинів силіконового типу. Це дозволяє міцніше і надійніше фіксувати пристрій. Прихований монтаж, до речі, має на увазі не тільки маскування головних функціональних системних елементів. Проводку теж потрібно ретельно приховувати, в іншому випадку порушиться основний принцип даної установки. HDMI-проводку прокладають в нішах під стелею і отворах. У деяких ситуаціях здійснити такі монтажні роботи не представляється можливим без участі фахівців.

установка відеореєстратора

Методику прихованого монтажу приладів в інтер’єрах транспортного засобу задіють вже давно, і виробники рекомендує її як варіант, що запобігає загрозу злому.

Пояснюють це тим, що потенційний зловмисник часто клює на залишені в транспорті речі, які міг бути так чи інакше корисні, як наприклад, дорога електроніка. Така техніка цілком може виявитися і відеореєстратором, саме тому так важливо задуматися про його маскування.

Монтаж комплектів з двома камерами

Необхідність у використанні декількох камер виникає не часто, але таку особливість точно не назвати зайвою. Відмінності в модулях стосуються експлуатаційних характеристик і нюансів установки. Зараз на ринку представлена ​​пара основних конфігурацій і розміщення таких варіацій. Для найбільш популярною схеми передбачається установка основного модуля в районі дзеркала. За рахунок схеми надається основна інформація про те, що відбувається попереду автомобіля. Другу камеру можна інтегрувати поблизу головного пристрою відеозапису, але повернута вона буде не в бік напрямку руху, а навпаки. За рахунок цього виконується двостороннє відео спостереження. Однак все на цьому не закінчується. В основному реєструє система з двома модулями виносного типу через перевищених габаритів комплексу позбувається дисплея.

За необхідності даний вада виправляється за рахунок доповнення комплекту монітором або реалізацією підключення до мультимедійної системи. Однак виробниками рекомендуються більш сучасні рішення. Аналогічні комплекти забезпечені підтримкою Wi-Fi, за рахунок якого користувачі зможуть отримувати інформацію з модулів на портативні пристрої, на зразок розумних телефонів.