Скільки ходить варіатор на Nissan Qashqai

Технічні елементи клиноременной CVT

До елементів клиноремінного варіатора відносяться:

скільки, ходить, nissan, qashqai

конструкція варіатора

 • зчеплення, що відповідає за зв’язок двигуна з трансмісією;
 • гідротрансформатор;
 • конічні шківи;
 • сполучна ланцюг (ремінь);
 • масляний насос, який створює необхідний тиск (в ряді випадків робота конусних елементів забезпечується гідравлікою або пружиною);
 • гідроблок, що подає масло до різних частин ведучого і веденого валів;
 • фільтри;
 • радіатори, які забирають тепло від коробки;
 • система управління, пов’язана з ЕБУ авто;
 • реверсне пристрій.

Безступінчаті КПП Nissan (Jatco)

Автомобільний концерн Nissan розробив коробки Jatco, які стали ставиться не тільки на моделі бренду, але і на авто інших виробників. На російському автомобільному ринку (вторинному) досить багато машин з варіатором фірми Jatco, тому отримати інформацію про надійність КПП і їх ресурсі нескладно.

варіатор Nissan

Статистика офіційних і незалежних сервісних центрів дозволяє оцінити надійність і ресурс воротарів, вартість і доцільність ремонтних робіт, доступність запасних частин.

При розгляді коробок упор буде зроблений на CVT Nissan Qashqai, інші моделі також потраплять в поле зору. Це дозволить відповісти на питання про те, чи надійний варіатор Nissan.

CVT Nissan Qashqai j10, X-trail T31 (T32), Murano (Z50 і Z51), Teana

Моделі Jatco JF010E і JF011E представляють собою друге покоління безступінчатих коробок. Друга поєднується з бензиновими ДВС на 2 і 2,5 літра, перша йде з мотором на 3,5 л. За конструкцією відмінностей немає, на першому вариаторе лише посилені елементи в розрахунку на більш високий крутний момент.

Jatco JF010E

Варіатор JF011E ставилося на кросовери Qashqai і X-Trail передостаннього покоління, а також на автомобіль Mitsubishi Outlander (дві останні генерації). JF010E йшов на кросовер Murano (Z50 і Z51) і седан Teana.

Надійність варіатора Qashqai не викликає сумнівів, оскільки розглядається сімейство КПП не відрізняється наявністю характерних болячок. Ресурс становить близько 150-200 тис. Км. Як тільки термін служби CVT Nissan добігає кінця, його елементи вже мають критичний знос.

Плюс CVT полягає в їх ремонтопридатності. Концерн видає на ринок запчастин гідроблок або варіатор в зборі. Знайти деякі запчастини можна на ринку, інші піддаються ремонту. Нова бесступенчатая КПП коштує 200-230 тисяч. Якщо ресурс дозволяє, потрібно вибирати цей варіант.

Jatco JF011E

При порівнянні з коробками першого покоління виявляється, що нова генерація поступається по ресурсу майже в два рази. Економія на виробництві та спрощення грають свою роль, що позначається на надійності останніх версій трансмісій.

Варіатор Nissan (Renault) для моторів малого обсягу

Атмосферні ДВС з малим об’ємом отримали силову передачу JF015E. Зазначений CVT ставилося на кросовери Qashqai, Каптюр, а також на Renault Fluence з мотором на 1,6 літра. Конструктивна особливість воротарів для ДВС малого об’єму. двоступенева планетарна передача. Зменшені в розмірі конуси були гарні в теоретичному сенсі, на ділі вийшла конструкція, яка знижує власний ресурс і позначається на надійності.

Jatco JF015E

Відповідаючи на питання про те, скільки ходить варіатор Nissan цього сімейства, варто відзначити, що природний знос елементів в силу непродуманості технічних рішень настає раніше запланованого. Ресурс варіатора. до 120000 км пробігу.

Ремонт коробки зводиться до шліфування ведучого і веденого валів. Вимоги до обладнання для шліфування і до досвіду майстра високі, тому життя відремонтованої деталі може виявитися не довгою.

Варіатор Jatco JF15

Масляного насоса тут такий же, як і на версіях JF010E і JF011E. В цілому, можна сказати, що безступінчата коробка для малолітражних авто не блищить надійністю, має невисокий ресурс і схильна до поломок.

CVT8 для Qashqai j11, Х-Trail T32

Серія CVT8 змінила десятого сімейства воротарів Jatco. Моделі JF016E і JF017E мають в якості конструктивної бази технічні рішення своїх попередників. Успадкованими виявилися і поєднання з моторами: коробка варіатор Х-Trail і Qashqai. JF016E. На Murano і Pathfinder пішла модель JF017E.

Jatco JF017E

За конструкцією представники серії придбали відмінності. Коробок під об’ємні двигуни знадобився штіфтовий ремінь, для авто з меншим обсягом було вирішено залишити колишній варіант. пластинчастий.

Несправності варіатора Nissan пов’язані з ускладненням керуючої системи в тандемі з «залізом» старої бази. Ресурс агрегатів знизився, надійність їх встала під велике питання. Плюс конструкції. в її ремонтопридатності. Відновлення працездатності варто 150000 рублів, що дешевше, ніж це було раніше. Суть ремонтних робіт аналогічна тій, що була характерна для воротарів десятого сімейства. Схожість використовуваних насосів дозволяє замінити що вийшов з ладу редуктор тиску.

Jatco JF015E

Загальні відомості про варіатор

Відмінності варіатора від коробок іншого типу кардинальні. Визначальна риса. здатність підлаштовуватися під поточні умови, в яких знаходиться автомобіль, що рухається. Коробка також постійно визначає потрібне передавальне число. Діапазон передач обмежений конструктивними особливостями трансмісії, але всередині нього число варіацій практично нескінченно. Саме ця особливість сприяє економії палива і оптимізації витрат енергії.

Існують кліноременниє і тороїдальні варіатори. Перші ставляться на більшість автомобілів

Як працює Кліноременная безступінчата коробка?

Конструктивно Кліноременная коробка CVT представлена ​​двома шківами. ведучим і веденим. Ведучий пов’язаний з двигуном авто, ведений підключений до приводів коліс. З’єднання валів реалізується за рахунок ременя або ланцюга.

Схема роботи клиноремінного варіатора

Особливість шківів полягає в тому, що вони виглядають як дві половинки конічної форми, спрямовані один до одного своїми вершинами. Розбіжність і сходження конусів змінює діаметр єдиної конструкції.

Робота CVT виглядає наступним чином. Коли автомобіль починає рух, мотор відчуває навантаження. Для її зниження конуси ведучого вала розходяться, діаметр зменшується. На відомому шківі відбуваються зворотні зміни. конуси сходяться, діаметр зростає. В результаті кількість оборотів ДВС стає оптимальним.

Схема роботи клиноремінного варіатора

Збільшення швидкості позначається так: діаметр ведучого шківа зростає, а веденого. знижується. Тягове зусилля зменшується, робота мотора виявляється плавною. За сходження / розбіжність конічних шківів відповідає електронний блок управління (ЕБУ). Простота конструкції робить силову передачу CVT більш дешевої в порівнянні з іншими варіантами трансмісій.

Все про варіатор JF015E. Несправності варіатора і як з ними боротися. (Технологія ремонту)

Привід управління 5-ступінчастою механічною коробкою передач складається з куліси 7 см. Троси вибору і перемикання передач конструктивно відрізняються один від одного і невзаємозамінні.

Головна передача виконана у вигляді пари циліндричних шестерень, підібраних по шуму. Крутний момент передається від відомої шестерні головної передачі на диференціал і далі на приводи передніх коліс. Диференціал конічний, вільний, з двома сателітами. Герметичність з’єднання внутрішніх шарнірів приводу передніх коліс з шестернями диференціала забезпечена сальниками. У нижній частині картера коробки передач розташована пробка зливного отвору, а збоку. пробка наливного контрольного отвори.

З варіатором немає можливості різко знизити передачу, що явно не обрадує любителів спортивної їзди. Обмеження по потужності двигуна не більше л.

ЗАМІНА МАСЛА В варіатор NISSAN QASHQAI C ФІЛЬТРАМИ і промивання

Селектор варіатора встановлений в тому ж місці на тунелі підлоги, що і важіль управління механічною коробкою передач, і з’єднаний з блоком управління на коробці передач тросом управління 6.

На автомобілі Nissan Qashqai з двигуном 1,6 к.с. встановлюють 5-ступінчасті коробки передач моделі RS5F92R (рис

Обмеження по потужності двигуна не більше л.

Знову таки наприклад шкіряний салон доступний в якості опції.

Це варіація, якщо так можна сказати, автоматичної коробки. Відразу складно помітити її особливість, так як в ній дві педалі, режими трансмісії, як і сам важіль, не відрізняються особливо від традиційної АКПП.

Різниця полягає в самій її роботі.

Варіатор Nissan Qashqai не має фіксовану ні першу, ні другу, ні десяту передачі. У нього дуже багато передач.

Перемикання між ними йде так легко і плавно, що це важко помітити.

Тут не вийде відчути поштовхи ні при рушанні, ні при перемиканні, так як їх немає. Якщо говорити правильніше, що перемикань тут немає взагалі. Буксувати на рівному місці авто не буде.

Привід управління 6-ступінчастою механічною коробкою передач складається з куліси 7 рис. Привід управління 6-ступінчастою механічною коробкою передач моделі RS6F52А 1. кронштейн кріплення тросів, 2. трос перемикання передач; 3. трос вибору передач; 4. рукоятка важеля перемикання передач; 5. важіль перемикання передач; 6, 10, 15. болти кріплення; 7. куліса важеля перемикання передач; 8. ущільнювач тросів; 9. кронштейн кріплення наконечника оболонки троса перемикання передач; 11. кронштейн кріплення наконечника оболонки троса вибору передач; 12. важіль механізму перемикання передач; 13. важіль механізму вибору передач; 14. коробка передач На автомобілі з двигуном 2,0 л крім 6-ступінчастою механічною коробки передач встановлюють безступінчатий варіатор CVT Continuously Variable Transmission RE0F10A рис.

Безступінчатий варіатор RE0F10A 1. бічна кришка варіатора; 2. сталевий гнучкий ремінь; 3. рухливі напівшківами первинного вала; 4. кожух планетарної передачі; 5. центральна шестерня планетарної передачі; 6. фрикціон; 7. фрикційне гальмо; 8. насос робочої рідини варіатора; 9. ланцюг приводу насоса; 10. зубчастий барабан приводу насоса; 11. кожух гідротрансформатора; 12. гідротрансформатор; 13. первинний вал; 14. зубчастий барабан ланцюга приводу насоса; 15. провідна шестерня вторинного вала; 16. підшипники; 17. шестерня редукционной передачі; 18. проміжна шестерня; 19. корпус диференціала; 20. шестерня головної передачі; 21. рухливі напівшківами вторинного вала; 22. шестерня стоянкового положення; 23. сателітна шестерня планетарної передачі; 24. шестерня приводу вихідного вала роздавальної коробки; 25. шестерня відбору потужності для приводу задніх коліс.

Крім того, передбачений режим з ручним режимом перемикання передач, при якому під час розгону автомобіля водій самостійно вибирає момент перемикання на підвищену передачу Це дозволяє при бажанні домогтися більш інтенсивного розгону в порівнянні з автоматичним режимом, роблячи штучну затримку перемикання на підвищену передачу, що дозволяє довести частоту обертання колінчастого вала двигуна до діапазону найбільшого крутного моменту.

У той же час електронна система управління третього покоління постійно контролює швидкість автомобіля і навантаження двигуна, а також виключає помилки водія, не дозволяючи йому включити вищу передачу при малій швидкості руху, щоб уникнути перевантаження двигуна, і знижувальну передачу на дуже великій швидкості, щоб запобігти перевищення максимально допустимої частоти обертання колінчастого вала двигуна.

При зниженні швидкості автомобіля передачі автоматично перемикаються на більш низькі без участі водія. Nissan Qashqai з механікою Мабуть одним з істотних недоліків даного покоління є відсутність можливості вибору механічної коробки передач і повного приводу, як це було на попередніх поколінні.

Зустрічаються випадки, коли ресурс варіатора без серйозного ремонту склав більше км. В середньому ж показник становить км, так що першим власникам можна не бояться покупки. Гарна обгортка, а ось начинка, а точніше технічна сторона на трієчку.

Варіатор Nissan Qashqai: ремонт, проблеми, скільки ходить, пристрій і несправності

Nissan Qashqai з механікою

Варіатори не підходять до багатьох сучасних автомобілів з більш потужною силовою установкою, так як слабкою ланкою в механізмі є ремінь.

Поки що технології не дозволяють винайти міцнішу ланцюг, щоб мотор не розірвав її. Через це варіатором оснащуються компактні машини середнього класу. Через велику кількість різних сенсорів не виключені перебої в роботі електроніки.

Обрив ланцюга або поломка елемента призводить до аварійної зупинки автомобіля. Крім того, поки що мало спеціалізованих майстерень, де можна проводити обслуговування та ремонт таких машин.

Тому і вартість таких робіт дуже висока. Технічне обслуговування За рекомендаціями фахівців необхідно замінювати масла в варіаторі «Nissan Qashqai» після кожних 60 тисяч км пробігу.

непросте визначення

Однак в умовах російських реалій, краще робити це через кожні тисяч км пробігу, щоб уберегти пристрій. Процедуру можна виконати самостійно, тільки необхідно слідувати інструкції.

Для початку варто придбати деякі витратні матеріали: Послідовність дій щодо Nissan Qashqai моделі року: Добре прогріти механізм трансмісії, а потім заїхати НЕ естакаду, підйомник або яму.

Скільки служить варіатор на Nissan Teana?

Ресурс варіатора Nissan Teana 2.5, 3.5 обчислюється сотнями тисяч кілометрів, як правило, капітальний ремонт коробка вимагає після 200 тис. Км пробігу.

Який варіатор на Nissan Qashqai?

Варіатор моделі Jatco JF011e (він же RE0F10A за класифікацією Nissan). найпопулярніший варіатор на першому поколінні Nissan Qashqai (таких автомобілів більше 90% на вторинному ринку в РФ).

Чим поганий варіатор на машині?

Якщо коротко, то варіатор поганий тим, що терпіти не може різкі і монотонні навантаження і великий крутний момент. Логічно припустити, що і маса автомобіля теж грає велику роль. Чим більше вага машини, тим більше навантаження на труться.

Скільки ходить ремінь варіатора?

Більшість воротарів ходить по 150 000 км і більше.

Який ресурс варіатора?

Максимальний ресурс сучасних воротарів в середньому становить близько 250-280 тисяч кілометрів пробігу.

Скільки ресурс варіатора?

Але статистика, яка, як відомо, нейтральна до всіх, говорить про зворотне: при правильному обслуговуванні і коректному використанні, варіатор «виходжує» до 250-300 тисяч кілометрів.

Ваше питання: Скільки ходить Варіатор Nissan Qashqai?

Як сказано в інструкції по експлуатації Nissan Qashqai, ресурс експлуатації вариаторной трансмісії становить не менше 200 тисяч км пробігу.

Скільки ходить варіатор Nissan Жук?

За заявами виробника, ресурс даного агрегату становить близько 200 тисяч кілометрів. Після цього агрегату потрібне проведення глибокого капітального ремонту або заміна на нову систему. При цьому існує перелік заборон при експлуатації даної моделі варіатора.

Що не любить варіатор?

Автомобілі з варіатором не люблять пробуксовки, особливо тривалі, при їзді в тяжких умовах бездоріжжя. Читай. відбувається екстремальний вплив на ключові елементи коробки: починаючи від ременя або ланцюга варіатора, закінчуючи ведучим і веденим шківами.

Як зрозуміти що проблеми з варіатором?

Машина не рушає з місця або повільно набирає швидкість. У момент перемикання з нейтральної передачі «N» на «D» (рух) або «R» (задній хід) фіксуються ривки корпусу автомобіля. Ні відгуку трансмісії при спробі використовувати ручний режим управління. ТС починає рух при включеній «N».

Скільки ходить варіатор Nissan Qashqai?

Як сказано в інструкції по експлуатації Nissan Qashqai, ресурс експлуатації вариаторной трансмісії становить не менше 200 тисяч км пробігу.

Які машини з варіатором?

 • Audi: A4, A5 і A6;
 • Nissan X-Trail, Qashqai, Teana, Tiida, Juke, Murano;
 • Renault: Megan, Captur, Fluence, Scenic, Koleos;
 • Toyota: RAV-4, Auris, Corolla, Camry, Avensis;
 • Honda: Civic, Jazz;
 • Mitsubishi: Lancer, ASX, Colt, Outlander;
 • Subaru: Outback, Legacy, Forester і т. Д.

Що боїться коробка варіатор?

Отже, найбільше коробка варіатор боїться масляного голодування. Якщо не буде необхідного рівня масла, то ремінь і шківи швидко прийдуть в непридатність. Крім того, велике значення має і саме масло. Справа в тому, що воно повинно забезпечувати мастило, але при цьому ще й виключати прослизання ременя.

Скільки ходить варіатор Nissan?

Відповідаючи на питання про те, скільки ходить варіатор Nissan цього сімейства, варто відзначити, що природний знос елементів в силу непродуманості технічних рішень настає раніше запланованого. Ресурс варіатора. до 120000 км пробігу. Ремонт коробки зводиться до шліфування ведучого і веденого валів.

Як часто обслуговувати варіатор?

Регулярна перевірка рівня трансмісійної рідини (раз в 5-10 тис. Км.) Заміна масла і фільтрів. один з ключових моментів обслуговування даного вузла. Ресурс масла обмежений пробігом в 60 тисяч кілометрів, а сервісмени рекомендують міняти його кожні 30 тисяч.

Як правильно доглядати за варіатором?

 • Категорично не бажані старти зі світлофора педаль в підлогу
 • Тривала їзда на максимальних швидкостях (починають плавати обороти)
 • Якщо ви застрягли, просто попросите кого небудь підштовхнути автомобіль
 • Їзда при повному навантаженні з причепом
 • Пробуксовки в будь-якому прояві зменшують ресурс

Скільки ходить варіатор на Qashqai?

Адже навіть при дбайливому зверненні термін служби штовхає ременя (від 34 000 рублів) варіатора складає не більше 150 000 км.

Який варіатор коштує на Nissan Qashqai j11?

На кросовер Nissan Qashqai в кузові J11 встановлюється варіатор Jatco JF016E. У цій моделі одне зі слабких місць. металевий ремінь, який деякі називають «ланцюгом».

Скільки коштує заміна ременя варіатора?

В середньому ця послуга обійдеться автовласникові в 2 000 руб. і більше.

Скільки коштує заміна варіатора?

Загальна вартість ремонту варіатора зазвичай буває від 65 000 р. до 130 000 р. в залежності від ступеня пошкоджень.

Періодичність обслуговування CVT Nissan Qashqai

За регламентом заміну трансмісійного масла в Nissan Qashqai варіатор першого покоління потрібно проводити після кожних 60.000 км. Але, з огляду на наші реалії і дороги, краще скоротити пробіг між замінами до 30-40 тисяч.

Якщо в варіатор JF011e можна лити масло специфікації NS-2, то модель JF015e сприймає тільки масло NS-3. Варіатор JF016e і JF017e потрібно тільки чисте трансмісійне масло, вони до цього дуже чутливі. Згідно керівництву користувача заміна проводиться кожні 90.000 км, але не варто забувати, що регламент не брав до уваги якість наших доріг, так що міняти масло потрібно частіше. раз в 50-60 тисяч кілометрів.

У варіатора JF016e і JF017e замість колишніх колись в ходу степ-моторів за перемикання передач відповідають саленіоіди-регулятори, які занадто легко забиваються стружкою і брудом. Неякісне масло, так само як і занадто рідкісна його заміна на цих моделях варіатора може привести до того, що міняти доведеться весь гідроблок, вартість якого майже така, як і вартість варіатора. Так що якщо на варіаторной Nissan раптом пропала задня швидкість, значить масло точно давно пора поміняти.

При заміні мастила не варто лінуватися знімати піддон. без цього добре очистити трансмісію від відпрацьованого масла не вийде. Також важливо очистити магніти від металевої стружки, щоб вона не перешкоджала надалі нормальній роботі варіатора.

Нового масла знадобиться 2 каністри по 4 літри. в коробку входить 7,5 літрів мастила. Зверніть увагу, щоб масло відповідало вимогам до якості, зазначеним виробником.

Провести заміну трансмісійного масла своїми руками можливо, особливо якщо в наявності є необхідний інструмент і прокладки. Але якщо впевненості в своїх силах або бажання займатися цією справою немає, краще звернутися в сервіс. Там все зроблять правильно, швидко і недорого. Заодно не зайвою буде діагностика варіатора, тому що основні проблеми можна побачити тільки з її допомогою.

Основні проблеми і поломки варіатора

Незважаючи на недовіру до такої коробці і вічні питання на форумах, чи надійний варіатор, з трансмісією на Nissan Qashqai виникає не так і багато проблем. І в основному вони стосуються перегріву або несвоєчасної заміни масла.

Щоб уникнути їх, в першу чергу потрібно вчасно заїжджати на сервіс або самостійно робити заміну мастила і очищення трансмісії від нагару і стружки.

Перегріву теж уникати нескладно, якщо знати, на що звертати увагу. Робоча температура варіатора 75-85 градусів, може витримати і 120, але тільки при нетривалих навантаженнях. Але ризикувати з температурою не варто. Охолодження трансмісії проводиться за допомогою радіатора, який розташований перед основним радіатором, охолоджуючим двигун автомобіля. Через особливості розташування перший радіатор забруднюється досить швидко, після чого і починаються проблеми з перегрівом радіатора. Якщо на чистоту радіатора звертати увагу і вчасно усувати забруднення, про занадто високій температурі можна не хвилюватися.

Основні види несправності варіатора у Nissan Qashqai:

 • Звісно клапана масляного насоса. Під час їзди це виражається в тому, що автомобіль сіпається, коли педаль газу натискається плавно.
 • Низька якість або несправність підшипника. При цьому пристрій видає неприємний і відчутний гул. Але цей же симптом виникає і при їзді на відпрацюванні (якщо масло занадто довго не змінювалося), і при перегріванні варіатора. Проблема в тому, що дізнатися, яка саме причина у зайвого звуку, можна тільки в сервісному центрі. Тому, якщо заміна трансмісійного масла не допомогла, потрібно терміново звернутися в майстерню до фахівця.

Часто виникає питання, як перевірити варіатор на предмет поломок, якщо в авто нічого не гуде і не смикається. Справа в тому, що пошкоджені деталі видно тільки при деффектовке варіатора, тому кращим рішенням буде періодична діагностика на станції технічного обслуговування. І якщо зі старими моделями першого покоління ще можна спробувати заїхати до дуже рукатим і знаючим гаражники, то з більш пізніми версіями краще не ризикувати: тут знадобиться не тільки знання, як витягнути щуп, а й спеціальне технічне і програмне забезпечення і вміння, як правильно користуватися всім цим багатством. Так що обслуговування більш свіжих і ніжних модифікацій краще залишити професіоналам.

Окрему увагу варто звернути на бу-шні варіатори JF016e і JF017e. Модуль калібрувальних значень в ці моделі не ставилося. Диск, з якого заливалися калібрувальні значення на заводі, власнику автомобіля при покупці ніхто не передавав. Так що варто купувати був у вжитку контрактний варіатор JF016e або JF017e і ризикувати не знайти сервіс, здатний його отколібровать? Сенс є здійснювати покупку тільки на запчастини. знятий з битого автомобіля без даних з калібрування, він просто не поїде.

Nissan Qashqai варіатор: Огляд та поради по експлуатації

Nissan Qashqai можна віднести до міні-кросоверів, компактним зовні і містким всередині. Зовні автомобіль нічим не відрізняється від джипів «міського типу», але ціна і начинка більш відповідає хетчбеку.

огляд

Автомобіль вперше був представлений на женевському автосалоні в 2004 році. У 2007 Європу буквально заполонили моделі Qashqai першої версії. Цей п’ятидверний позашляховик йшов з бензиновим двигуном в двох варіантах: 1,6 і 2,0 л з 114 і 141 л. с. відповідно. Коробка передач у першого покоління була або механічна, або варіаторная. Варіатор на Nissan Qashqai J10, як і на інші версії кашка, ставилося фірми Jatco, перше покоління було обладнано двома різними моделями: JF011e (RE0F10A) і JF015e (RE0F11A). Обидві коробки встановлювалися з бензиновими двигунами, перша. з об’ємом 2.0 л, друга. 1.6 л. У такому вигляді Nissan Qashqai випускався до 2013 року з урахуванням рестайлінгу в 2010. Серед першого покоління затесався і один Nissan Qashqai автомат, на який було встановлено коробка Jatco JF613E і дизельний двигун з об’ємом 2 літри.

У Nissan Qashqai J10 рестайлінг торкнувся не тільки зовнішність автомобіля, хоча в цьому плані зміни були неслабими, особливо передньої частини. Саме після рестайлінгу лінійка моторів була доповнена 1.6-літровим двигуном з 117 л. с. і вариаторной коробкою JF015e (RE0F11A).

На подовжену версію кросовера. Nissan Qashqai 2. також встановлювався варіатор JF011e (RE0F10A), але іншої модифікації. Це важливо враховувати, купуючи бу запчастини до Nissan або не знаючи точно до букви, який варіатор варто. Навіть якщо коробки передач у Nissan Qashqai і Nissan Qashqai2 мають однакову назву, гідроблоки у них абсолютно різні, тому дані деталі не взаємозамінні.

Друге покоління Nissan Qashqai J11 проводиться з 2013 року, у Nissan Qashqai J11 рестайлінг був проведений в 2016-2017 роках. У другому поколінні крім двигунів з об’ємом 1.6 і 2 літри з’являється 1.2 турбо мотор, завдяки якому модель стає одним з найбільш економічних кросоверів. Купити новий Nissan Qashqai другого покоління можна все з тим же варіатором Jatco, але для різних моторів підходять різні моделі:

 • 2 літри, бензин (HRA2DDT і H5FT). Jatco JF015e;
 • 2,0 літра бензин (MR20DD). Jatco JF016e;
 • 1,6 літра дизель (R9M). Jatco JF017e.

Кожна модель трансмісії передбачає одну або кілька модифікацій. Дволітровий бензиновий двигун на автомобілі з переднім приводом обладнується модифікацією коробки 31020-3VX2A, а для повнопривідного кросовера з таким же мотором передбачений варіатор 31020-3VX2С. Перший вказаний варіант двигуна з об’ємом 1,2 турбо комплектується трансмісією 31020-X426A, а другий. 31020- X426B. При цьому не варто забувати, що модифікації моделей не є взаємозамінними, і, якщо ремонт варіатора неможливий або недоцільний, вибирати новий потрібно дуже уважно.

Найпростіше в цьому відношенні власникам Nissan Qashqai автомат другого покоління з дизельним силовим агрегатом на 1.6 літра. Варіатор до цієї моделі йде тільки один, модифікація 31020-3WX1B.

Серед моделей Nissan Qashqai J10, представлених на російському ринку старих автомобілів, найбільшою популярністю користується Nissan Qashqai з дволітровим двигуном. І справа навіть не в більшому обсязі. все-таки такий обсяг більше підходить для любителів натиснути на газ і притопити по трасі, а Nissan частіше купують для пересування по місту з його пробками і світлофорами. Зате ресурс, так само як і надійність варіатора JF011e більше, ніж у JF015e, який встановлювався на автомобіль з об’ємом 1.6 літра з 2011 року. Другий варіатор виявився занадто маленьким для досить важкого кросовера, тому його довговічність рази в півтора-два менше.

Основні рекомендації по експлуатації

Рекомендації по експлуатації варіатора на Nissan Qashqai не сильно відрізняються від правил використання звичайної АКПП:

 • незважаючи на те, що Nissan Qashqai. це позашляховик, не варто перевіряти на міцність трансмісію їздою по бруду або глибокому мокрому снігу. це призводить до перегріву коробки і швидкої поломки;
 • на Nissan Qashqai з варіатором можна буксирувати інший транспортний засіб або причеп з великою вагою. трансмісія просто не розрахована на такі навантаження.

Надійність варіатора багато в чому залежить від моделі. Як правило, ресурс і ремінь варіатора розраховані на 200.000 км (крім JF015e, ресурс якого може бути іщерпан вже через 100.000 км), так що при покупці Nissan Qashqai з пробігом на останній потрібно обов’язково звернути увагу. Якщо ресурс варіатора вже вироблений на 70-80%, з продавця можна вимагати непогану знижку, інакше незабаром цю деталь доведеться міняти за власний кошт. Гарантійний термін служби закінчується вже після 100.000, так що при покупці нового авто на цей рахунок можна не хвилюватися. стільки варіатор точно проїде.

Відгуки

Купив Nissan Qashqai 2.0 з варіатором. Нормальна машина, їжджу вже кілька років. Мене перед покупкою все лаяли. мовляв, намучишся ще з цим варіатором, візьми на механіці. А мені по місту навпаки так зручніше, я навіть не думав, варіатор або механіка. Головне, на СТО не забувати заїжджати вчасно. Яні знаю, скільки ходить зазвичай машина у інших, я міняю масло десь раз в 50 тис. І проблеми в цьому не бачу.

Нещодавно взяв собі нового дволітрового Qashqai 2019 року. В принципі, все влаштовує. машина маленька, але симпатична, в офіс з передмістя їздити саме те, а якщо треба. і дружина з покупками в салоні спокійно поміщається. Варіатор мене не бентежить, йде машинка рівно, не смикається, якщо треба когось обігнати. і піддати може. Єдиний мінус. жорстка підвіска. Може, якщо багажник цеглою завантажувати. в самий раз було б, а просто їздити не дуже комфортно.

Не знаю, чому багато женуть на варіатор у кашка. Мені зручно. Єдине, що потрібно робити, щоб не мотатися по сервісах. як прогрівати його перед поїздкою і масло вчасно міняти. Ну так це і по двигуну все знають. не змінив, чи не долив, коли треба. молодець, їдь роби капіталку.

Не в захваті. Купив Nissan Qashqai дружині. їй дуже хотілося паркетник. Взяв з об’ємом 1.6 на бензині з варіатором. з механікою не кожен чоловік впорається, не те що жінка. Ціна начебто нормальна, та й КАСКО на неї не захмарна. Але ось підвіска у неї не для ніжної і тендітної жіночої психіки) Дружина скаржиться, що твердо, жорстко, кожна ямка пробирає до глибини душі. Так що доведеться міняти на що-небудь м’якше, але теж з варіатором.

обслуговування

Не можна нехтувати плановим обслуговуванням Nissan Qashqai 2.0, так як це допоможе уникнути можливої ​​проблеми в майбутньому.

Планове обслуговування складається з таких операцій:

 • Перевірка зовнішнього масляного фільтр-картриджа. Якщо треба, варто замінити, а це робиться через 30-50 тис. Км.
 • Перевірка рівня і самого масла. У разі необхідності його потрібно замінити, а необхідність в цьому настає через 60-100 тис. Км.

Також є роботи у вигляді позапланового обслуговування. Зробити їх своїми руками дуже складно, потрібно мати хороші знання в цій справі. Тому слід тільки перерахувати роботи, які можуть проводити з вашим авто. В основному це заміна чогось:

 • внутрішнього маслофільтра.
 • датчика швидкості.
 • Клапана насоса високого тиску самого насоса.
 • конусів.
 • Ременя (буває металевий і гумовий ремінь варіатора, іноді ланцюг).
 • Сальников насоса і піввісь.
 • Селеноідов.
 • Фрикційних і кілець ущільнювачів.
 • крокового мотора.
 • підшипника валів.

Якщо перемикання передач викликає утруднення, то буде потрібно регулювання.

витрата

Є певні дані від виробників про те, наскільки довго палива вистачає, але вони рідко сходяться з реальним станом справ. Реальний витрата по місту з двигуном в 2 літри становить 8.3 літра на 100 км, а при крейсерському режимі, при русі на трасі, витрата складе 6.5 літрів.

ознаки поломки

Якщо здається, що з’явилися поломки в коробці, вона стала працювати дивно, то самодиагностика АКПП необхідна. Існують найпоширеніші ознаки прояву несправності варіатора:

 • З’явилося багато пробуксували.
 • Виявлено сигнал на панелі приладів, який говорить про аварійний режим АКПП.
 • Деякі водії відзначають: «Їжджу, і відчувається регулярна або періодична вібрація». У такому випадку потрібно перевірити ще й подушки.
 • Стали з’являтися ривки, коли переключаєте вниз або вгору на будь-якій передачі. Машина стала смикатися і на гарячу, і на холодну.
 • Стали відчуватися якісь удари в трансмісії, коли авто ходить. Часто штовхає або взагалі штовхати не перестає.
 • Часто відбувається гальмування, коробка «тупить», клацає і шумить.

Обов’язково поцікавтеся тим, як перевірити коробку. Діагностика повинна бути регулярної, хоча б потрібно вчасно робити заміну масла і фільтра, а іноді потрібно промивати гідроблок. І не варто забувати, що перевіряти рівень масла в коробці потрібно регулярно самому, так як її перебирання. операція не з дешевих.

Не радимо використовувати контрактний варіатор, тобто б / у, так як це «кіт в мішку»: може попастися хороший, а може «ледве живий».

Ціна вариаторной коробки

Природно, що ремонт варіатора Nissan Qashqai буде дешевше, інакше в Qashqai ремонт його варіатора ніхто б не робив. Тому, якщо ремонт CVT можливий, то його краще полагодити. Не потрібно скупитися і самому його лагодити, так як це дуже складно, і у вас немає всього ремонтного обладнання. У сервісі зроблять все як треба. Складно сказати, скільки коштує ремонт, це залежить від того, як зламався варіатор і чому.

Якщо ситуація плачевна, то потрібно купувати новий механізм. Оригінальний варіатор на Nissan Qashqai коштує 1500 у. е. Це середня вартість, так як на деяких машинах він коштує приблизно 2000 у. е., а на інших. від 1000 у. е.

Ремонт варіатора Nissan Qashqai

Qashqai 2011. досить популярний автомобіль в Росії. Більшість людей вважають за краще коробку автомат. На даний авто встановлюють один з двох варіантів: варіатор, який дуже схожий з автоматом, і механіка. Кожен вибирає те, що йому більше подобається.

Буксирування і причіп

Буксирувати вага більше тонни заборонено.

Не важливо, який варіатор ви маєте, він для цього не призначений. Коли автомобіль буксирує велику вагу, причепи роблять сильний тиск на трансмісію, а це призведе до швидкого зносу. Іноді авто буксує, може навіть зламатися щось, і доведеться зайнятися установкою відремонтованих деталей.

Варіаторная коробка на Qashqai

Nissan Qashqai 2012 має в своєму складі особливу вариаторні трансмісію, так би мовити, нового покоління. Вона створена японськими виробниками, які працювали в співпраці з фахівцями Jacto. При налаштуваннях цієї системи майстрами Nissan встановлена ​​трансмісія від Audi (популярна автомобільна марка), яка носить назву Мультитроник.

У такі сучасні варіатори проведена установка вдосконалених частин, які зменшують розмір системи на 10%, що дуже сильно полегшує вагу авто і покращує роботу воротарів.

Особливості їзди при вариаторе

Найголовніший принцип використання такого виду коробки полягає в тому, що треба прогрівати її, якщо на вулиці низька температура. Це пов’язано з тим, що використовується в ній масло має свої особливі характеристики. Коли на вулиці холодно, відбувається охолодження масла, воно стає в’язким, і потрібен час, щоб воно поширилося по всій трансмісії.

Якщо почати рух, коли частина елементів не змазана, це може привести до поломок. Для кращої служби варіатора, прогріву і розподілу масла рекомендують прогрівати так: P-R-N-D.

Щоб їздити на вариаторе, коли на вулиці сильний мороз, на прогрів має піти приблизно 30 хвилин (не менше), а після можна безпечно керувати авто. Але і при русі деякий час потрібно дотримуватися певних правил. Експлуатація на перших 5 км повинна бути дуже акуратною, їздити треба без різких ривків. Це потрібно, щоб мастило розподілилася на всю систему.

Заміна масла необхідна кожні 40 000 км. Обов’язково застосовуйте тільки якісну рідину, так як варіатор служить правильно тільки з нею. На Qashqai варіатор має свої особливості і «причіпки» до якості гідравлічної рідини.

Є кілька правил при обгоні і поворотах на вариаторе Nissan. Даний тип трансмісії відгукується на підвищення оборотів двигуна. Отже, щоб поміняти передавальне число, потрібно підвищити обороти. Після варіатор, слідуючи обраному режиму, зробить необхідні від нього дії, хоча і з маленькою затримкою.

Виходячи з цього ж правила, керований обгін потрібно робити, коли додали обертів. А коли будете проходити повороти, треба натиснути на газ точно в момент, коли повертаєте кермо.

Якщо користуватися варіатором правильно, то експлуатувати його можна багато років.

Як часто міняти масло в варіаторі Nissan Qashqai?

Якщо посилатися на регламент технічного обслуговування, заміну масла в варіаторі Qashqai J10 2.0 необхідно проводити через кожні 60 тис. Км пробігу, а з огляду на стан вітчизняних доріг. краще кожні 30.

Як перевірити рівень масла в варіаторі Nissan Qashqai j11?

 • Після того як ви повністю прогріли CVT, виберете ділянку рівній дороги
 • Двигун під час даної процедури глушити не треба.
 • Далі натискаємо гальмо і в кожному положенні селектора (P, R, N, D) затримуємося на 5-10 секунд.
 • Перед тим як витягнути щуп, протріть його для видалення бруду.

Що таке CVT на Nissan?

Варіатор допомагає заощадити паливо і підвищити комфорт водіння. Крім того, він простіше і дешевше у виробництві, ніж звичайні автоматичні коробки передач. CVT. це скорочення від англійського Continuously Variable Transmission, що означає безступінчата коробка передач.

Скільки в середньому ходить варіатор?

Середній термін служби цих коробок близько 250 000 км. Трохи менше ходять японські варіатори Aisin, які поступово захоплюють модельний ряд Toyota, залишивши тимчасове право для існування традиційних АКПП тільки на важких внедорожніках.22 травня 2019 р.

Коли міняти масло в коробці Nissan Qashqai?

У регламенті корейського виробника йдеться про те, що заміна масла в механічній коробці передач Nissan Qashqai повинна проводитися не рідше ніж через кожні 60 тис. Км пробігу.

Скільки ходить варіатор на Qashqai?

Адже навіть при дбайливому зверненні термін служби штовхає ременя (від 34 000 рублів) варіатора складає не більше 150 000 км.

Який варіатор коштує на Nissan Qashqai?

Варіатор моделі Jatco JF011e (він же RE0F10A за класифікацією Nissan). найпопулярніший варіатор на першому поколінні Nissan Qashqai (таких автомобілів більше 90% на вторинному ринку в РФ). До речі, це найнадійніший (!)

Скільки ходить варіатор на Murano?

Виробник варіатора Nissan Murano компанія Jatco дає гарантію на свою продукцію, збігається з термінами експлуатації даного автомобіля. Однак треба розуміти, що 200-300 тис. Км.

Скільки коштує Новий Qashqai?

Nissan Qashqai Ціни і комплектації У Росії, автомобіль продається в 10 комплектаціях (офіційний сайт Nissan).

Який варіатор коштує на Nissan Qashqai j11?

На кросовер Nissan Qashqai в кузові J11 встановлюється варіатор Jatco JF016E. У цій моделі одне зі слабких місць. металевий ремінь, який деякі називають «ланцюгом».

Де знаходиться vin Nissan Qashqai j11?

1 місце. під лобовим склом. Він добре видно без необхідності відкриття дверей і капота. 2 місце. на моторному щиті з правого боку (відкрити капот) знаходиться основний VIN номер кузова; 3 місце. дублюючий шілдік-табличка на середньої правій стійці.

Як часто міняти масло в варіаторі Nissan Qashqai?

Якщо посилатися на регламент технічного обслуговування, заміну масла в варіаторі Qashqai J10 2.0 необхідно проводити через кожні 60 тис. Км пробігу, а з огляду на стан вітчизняних доріг. краще кожні 30.

Як часто міняти масло в варіаторі Nissan Qashqai?

Якщо посилатися на регламент технічного обслуговування, заміну масла в варіаторі Qashqai J10 2.0 необхідно проводити через кожні 60 тис. Км пробігу, а з огляду на стан вітчизняних доріг. краще кожні 30.

Скільки ходить варіатор на Nissan Qashqai?

Адже навіть при дбайливому зверненні термін служби штовхає ременя (від 34 000 рублів) варіатора складає не більше 150 000 км.

Скільки коштує заміна ременя варіатора?

В середньому ця послуга обійдеться автовласникові в 2 000 руб.

Скільки коштує поміняти масло в варіаторі Nissan Qashqai?

Калькулятор заміни масла в CVT для Nissan Qashqai J10 / J11

Як влаштований варіатор Nissan?

Варіатор влаштований схоже, тільки діаметр «олівців» у нього постійно змінюється. У нього два шківа, кожен з яких зроблений у вигляді пари конусів, звернених гострими кінцями один до одного. А між шківами затиснутий клиновий ремень.31 травня 2007 р.

Скільки коштує заміна варіатора?

Загальна вартість ремонту варіатора зазвичай буває від 65 000 р. до 130 000 р. в залежності від ступеня пошкоджень.