Чи не працює центральний замок і склопідйомники Priora

Чи не працює центральний замок і склопідйомники Priora

Всім привіт. Зіткнувся з такою комплексною нісенітницею:. перестав працювати правий передній стеклопод’емник;. центральний замок закриває і відкриває тільки водійські двері;. у правого дзеркала перестали працювати регулювання вниз і вправо. Якщо, комусь знайома дана симптоматика, із задоволенням вислухаю поради щодо усунення цієї “пріорапечалькі”.

можливо перелом дроти між дверима і кузовом.

можливо перелом дроти між дверима і кузовом.

МБ є така ймовірність, завтра продзвонив, але іхмуется мені, що на одному проводі не може живитися ЦЗ, стеклопод’емник і половина функцій настройки дзеркала. Сьогодні пробував замінити блок клавіш. не допомогло. Думаю проблема в блоці управління електропакетом. ПиСи: проблема з’явилася раптово: вчора ввечері поставив в гараж, все працювало, а сьогодні вдень вже немає.

можливо маса там одна, хоча Priora напхана всякими блоками які виходять з ладу часто

У мене колега на люксової Kalina стикався з подібним. Дістали блок єлектропакета, розкрили, а там, неозброєним поглядом, деталі погоріли.

кого образив?

можливо перелом дроти між дверима і кузовом.

Думаю проблема в блоці управління електропакетом.

Щодо двері. Швидше за все головний соленойд який в водійських дверей стоїть вийшов з ладу.

думається і підігрів правого дзеркала не делать.

можливо перелом дроти між дверима і кузовом.

Цитата: Від користувача: Denisiy ural

що на одному проводі не може живитися ЦЗ, стеклопод’емник і половина функцій настройки дзеркала. даремно думаєш, що не може. Саме так і зроблено

можливо маса там одна там маса тільки для грілки дзеркала. у всіх інших споживачів один провід загальний для всіх (вони йде на КЕП), інший дріт від кожного споживача теж йде на КЕП. КЕП на цих проводах міняє місцями і мінус.

Цитата: Від користувача: BadSanta96

Щодо двері. Швидше за все головний соленойд який в водійських дверей стоїть вийшов з ладу. що саме там вийшло з ладу? автор грит, що делать тільки водійські двері, значить в водійських дверей магніт делать. Можливо зламаний датчик положення, якщо у автора при підніманні / опусканні солдатика НЕ ​​срабатиаеют остильние саленоіди, а при натисканні кнопочки з ключиком. спрацьовують, то зламаний датчик. Але тако автор не писав.

100% КЕП борохліт. Там 9 релюха на перемикання, вони маленькі слабкі.

Не Работает Центральный Замок. Ремонт ЦЗ Своими Руками

[Повідомлення змінено користувачем 21.01.2013 15:07]

можливо перелом дроти між дверима і кузовом.

Продзвонив до блоку управління ел пакетом- все ОК

Цитата: Від користувача: BadSanta96

Щодо двері. Швидше за все головний соленойд який в водійських дверей стоїть вийшов з ладу. Якраз тільки він і працює.

Цитата: Від користувача: Тазіковод

якщо у автора при підніманні / опусканні солдатика НЕ ​​срабатиаеют остильние саленоіди, а при натисканні кнопочки з ключиком. спрацьовують, то зламаний датчик з ключа, з сигналки і з кнопки з ключиком спрацьовує тільки соленоїд розташований в водійських дверей, інші немає.

100% КЕП борохліт. Там 9 релюха на перемикання, вони маленькі слабкі. Розкрив блок управління електропакетом. візуально плата ціла, що не горіла. При натисканні клавіш, в ній клацають релешкі.

подоткнуть з живою пріори. Жахливе словосполучення, але все-таки застосую: може прошивка в блоці злетіла.

з ключа, з сигналки і з кнопки з ключиком спрацьовує тільки соленоїд розташований в водійських дверей, інші немає.

100% КЕП борохліт. Там 9 релюха на перемикання, вони маленькі слабкі.

Підключав новий блок. змін нуль, ті ж несправності.

Цитата: Від користувача: Тазіковод
Цитата: Від користувача: Тазіковод

Солдатик в обидві сторони не рухається Так

Цитата: Від користувача: Тазіковод

Посувай дзеркало, по х і по у. Яж вже писав:

Цитата: Від користувача: Denisiy ural

у правого дзеркала перестали працювати регулювання вниз і вправо. тобто ліве працює, а на правому працює тільки по осі Х в плюс і по У в мінус

Цитата: Від користувача: Тазіковод

Підігрів включи і перевір гріє чи дзеркало праве, ліве. Швидше за все не гріє, не перевіряв і зараз немає можливості перевірити

відключав по черзі споживачі. почни з моторчика ЕСП. І пробуй, почне нормально Робить чи ні. Якщо нічого не допоможе. швидше за все красносіній провід на масу Закоротіл.

Вилікував! протерлася ізоляція одного проводу дзеркала. Відновив і все запрацювало.

протерлася ізоляція одного проводу дзеркала

швидше за все красносіній провід на масу Закоротіл

Почему не работает блок управления центрального замка и стеклоподъемников.

біля дзеркала один провід завжди на масі, інший. той, який обжій для всіх споживачів в двері.

коли пілот, що то робить (стеклопод’емник, саленоід, дзеркало рухає) і це вимагає на загальному провід 12, то дзеркало в цей момент гріється. Якщо включених обігрів дзеркал і пілот що то робить (стеклопод’емник, саленоід, дзеркало рухає) і це вимагає на загальному проводі мінус, то в цей момент перестає грітися. наворочено на Пріорці все, зате проводів мало. Мідь економити треба і від зайвої ваги позбавлятися)))

даааа, Priora таже десятка, фари тільки поміняли)))

швидше за все красносіній провід на масу Закоротіл.

Крічвенний

Увага! Зараз Ви не авторизовані і не можете подавати повідомлення як зареєстрований користувач. Щоб авторизуватися, натисніть на це посилання (після авторизації ви повернетеся на цю ж сторінку)

Власникам LADA Priora доводиться періодично стикатися з несправностями склопідйомників (ЕСП). У деяких випадках проблема криється в якусь дрібницю, яку легко усунути своїми руками, в іншому випадку, щоб відремонтувати ЕСП доведеться звертатися в сервісний центр. Ми вирішили розібратися з основними причинами, чому не працює електросклопідйомники.

причини поломки

Склопідйомники “Пріори” ламаються через тривале перебування автомобіля в умовах регулярних низьких температур, проблем з електронним блоком управління, виходу з ладу запобіжників, зносу моторчика і інших компонентів підйомника, а також перекосу скла.

Перш ніж здійснювати ремонт, необхідно продіагностувати ті системи авто, в яких може ховатися причина поломки даного елемента. Діагностику найкраще проводити з використанням інструментів і пристроїв, наприклад, тестер дозволить зрозуміти, чи надходить напруга до моторчика склопідіймача.

Після виявлення причини несправності можна приступати до ремонту.

Несправності, які потребують ремонту в автосервісі

Причиною поломки склопідіймача можуть бути не тільки механічні, але і електронні несправності. До таких відноситься поломка центрального блоку електроніки автомобіля. При його виході з ладу самостійний ремонт даного агрегату неможливий. Потрібна повна діагностика і усунення поломок в спеціалізованому сервісному центрі.

Вся справа в тому, що ЦБКЕ має ряд багатофункціональних проводів, які в один і той же час відповідають за функціонування центрального замка, поворотних маячків, електричного підігріву стекол і дзеркал. При спробі усунути електронну причину поломки підйомника стекол можна лише посилити проблему.

Перевірка блоку управління електропакетом (ЦБКЕ)

Складність визначення причини несправності ЕСП полягає в тому, що пару проводів (Х1-4 або X1-6), що йдуть від ЦБКЕ мають багатофункціональний характер. Тобто один провід може змінювати полярність в залежності від функції (управління дзеркалами, подача харчування, управління центральним замком).

За допомогою контрольної лампи, підключеної на корпус автомобіля перевіряємо живлення від модуля управління склопакетом (Х1-4 або X1-6, в залежності від борта), одночасно натискаючи кнопку на двері. Аналогічним чином перевіряємо X1-1, X1-13, X1-5 і X1-11. Якщо у всіх випадках лампа горить, значить блок ЦБКЕ справний. Блок з кнопками управління ЕСП на водійських дверей управляє відразу всіма модулями в салоні, тому в деяких випадках визначити несправність без діагностичного обладнання не вийде.

А ви стикалися з проблемами в роботі ЕСП? У чому була причина? Відремонтували стеклопод’емник? Саме час зайнятися доробками LADA Priora.

Сучасні автомобілі наділені цілою низкою пристроїв і пристосувань, що дозволяють забезпечити комфорт водія і пасажирів, які знаходилися в салоні. До числа багатьох пристроїв, що забезпечують комфорт, можна віднести і електричний склопідйомник. Найчастіше ці пристрої створюють незручності своєї нестабільною роботою або ж виходом з ладу. Дана проблема, зокрема, досить сильно поширена на автомобілях “LADA Priora”.

Поламаний стеклопод’емник не дозволить підняти або опустити скло автомобіля. Тому при поломці цього механізму слід відразу ж задуматися про його ремонті.

Електросхема склопідйомників LADA Priora

Схема джгута проводів лівої передньої двері: 1. колодка до заднього джгута проводів; 2. до динаміка; 3. електродвигун склопідіймача; 4. блок перемикачів; 5. замок двері; 6. дзеркало заднього виду;

Схема джгута проводів правих передніх дверей: 1. колодка до заднього джгута проводів; 2. до динаміка; 3. електродвигун склопідіймача; 4. блок перемикачів; 5. замок двері; 6. дзеркало заднього виду; 7. колодка до заднього джгута проводів;

Усунення інших несправностей

До дрібних поломок можна віднести деренчання скла, шум у склопідйомники, вільне ходіння скла під механічним впливом (наприклад, скло не піднімається і не опускається підйомником, але те ж саме можна зробити рукою). Їх причиною є перекіс скла, вихід з ладу роликів або троса. При перекосі скла його необхідно відрегулювати. Якщо ж порвався трос, то він підлягає заміні. При зіскакуванні троса з роликів необхідно його натягнути назад і відрегулювати стеклопод’емник автомобіля. Виникнення шуму є ознакою того, що механізм погано змазаний. Для усунення несправності треба добре змастити все механізми ліфта, а також напрямні скла. При повільної роботи механізму його також варто змастити або замінити на новий. Згодом швидкість опускання і підняття стекол зменшується через зношування моторчика склопідіймача.

Усунення несправностей кнопок управління

Досить поширеною несправністю є вихід з ладу кнопок управління підйомника стекол. Найбільш часто кнопки склопідйомників “Пріори” окислюються, або ж їх контакти починають відходити. Для усунення несправностей подібного роду потрібно очистити контакти від окису або перепаять кнопки. При повторній перепайку контакти будуть щільно прилягати одне до одного, тим самим забезпечуючи безперебійне функціонування електричного склопідіймача.

запобіжники

Якщо замок перестав працювати, потрібно перевірити, чи є харчування в ланцюзі. Найчастіше горять запобіжники. Вони можуть вийти з ладу не тільки через коротке замикання, а й при перевантаженні. Остання нерідко виникає, якщо тяги не працюють належним чином (наприклад, вони давно не змащувалися або ж замерзли, якщо поломка сталася в холодну пору року).

Тим часом якщо перегорання відбувається регулярно, то потрібно з’ясувати, що саме провокує цю поломку. Нерідко саме активатор є причиною частих лагідних замикань.

Визначаємо несправності центрального замка

Відмова системи центрального управління замками не може відбутися спонтанно. Існують провісники свідчать, що система не працює належним чином зі збоями. Їх не можна ігнорувати. Треба, як можна швидше визначити причину неполадок в роботі.

Причини відмови системи центрального замка автомобіля:

Не реагує на натискання кнопок брелока посилає команди на центральний блок управління. Часто причина несправності банальна. Розряджений елемент живлення брелока не дає послати команду на відкриття або закриття замикаючих пристроїв.

Характеризується чергуються періодами нормального функціонування в штатному режимі і повною відмовою на команди дистанційного керування.

Порушення роботи замків.

Виявляється несправність хаотичною роботою замків. Можуть довільно закриватися, відкриватися або повністю блокуватися не реагуючи на вступники команди. Несправність небезпечна тим, що двері можуть блокуватися повністю без можливості механічного відкриття. Доводиться знімати обшивку дверей та відчиняти в ручному режимі.

Перш ніж приступати до ремонту системи центрального замка треба встановити причину виниклої несправності.

Проблеми з центро-замком «Priora», що робити?

Судячи з усього проблеми з центро-замком автомобіля Priora дають про себе знати все частіше і частіше. Народ шукає інформацію і мабуть не знаходить її. Спробуємо допомогти. Почастішали відмови системи центро-замку. симптоми такі.

Автомобіль або не закривається, або не відкривається, або мимовільно відкривається через якийсь період часу після постановки на охорону.

В чому причина? Розглянемо конструкцію водійського блокіратора, адже саме в ньому в 90% випадків і криється причина відмов.

«Хворий зуб». це мікроперемикач Електропакет Пріори. дуже хитра штука, а саме він власне і є виконавець команди на закривання і відкривання дверей, саме він комутує силові ланцюги дверних електро-приводів. Алгоритм такий. Електропакет отримує команду на закривання або відкривання по двох каналах. Це або команда з брелка або команда з мікроперемикача.

Отримавши команду з брелка, електропакет подає напругу на електроприводу блокіраторів дверей. Привід дверей водія відпрацьовує команду, розімкнувши або замкнувши при цьому внутрішнім механізмом контакти мікроперемикача. І станом цього мікроперемикача постійно перевіряє. чи немає команди на відкривання.

Навіщо так зроблено? А потім, що команда може надійти не тільки з брелка, але і з цього перемикача, якщо автомобіль закритий або відкритий ключем. (До речі, непогана система, адже в режимі охорони досить електро-пакету побачити піднятий блокіратор і сигналізація вже переходить в режим тривоги.)

Стан контактів. замкнуто. це команда «відкрити» або повідомлення. «відкрито». Стан контактів. розімкнуте. це команда «закрити» або повідомлення. «закрита».

Біда цього алгоритму в тому, що від вологи і вогкості на контактах мікроперемикача наростають оксиди у вигляді зеленого моху, оксиди ці електропровідні. Відповідно пропускають якийсь потенціал.

Але для єлектропакета будь-який потенціал відмінний від нуля. є команда на відкриття! Ось Вам і «глюк».

Поставили на охорону автомобіль, а через хвилин п’ять, шість, десять (залежить від опору цього «моху») отримали відкриті двері або при постановці на охорону сигнал у вигляді одного гудка клаксона. це повідомлення про те, що що то в автомобілі відкрито.

(В даному випадку електропакет по цьому потенціалу розуміє, що двері відкриті). Самі розумієте, що самий неприємний момент. це мимовільно відкрилися двері в період охорони.

Найприкріше в цьому те, що як дуже часто у нас буває, хороша сама по собі система виконана на дерьмово комплектуючих.

Лікування проблеми або в заміні блокіратора в зборі, або все-таки в заміні мікроперемикача, для цього користуючись ножем або полотном по металу корпус необхідно все-таки розкрити, замінити мікроперемикач і зібрати корпус. не забувши по можливості максимально забезпечити герметичність по шву корпусу, склеївши його

Чи не працює центральний замок LADA Priora: причини, ремонт

Виробники з кожним новим автомобілем, котрі залишають конвеєр, збільшують його комфортабельність і ергономіку. Машини «напхані» електронними системами безпеки і комфорту. Вони забезпечують максимальне задоволення від водіння.

Центральний замок автомобіля зручне для використання і корисний винахід. Застосовується протягом останніх кількох десятків років. Через цей комітет водієві позбавитися від зайвих маніпуляцій пов’язаних з відкриттям і закриттям водійських і пасажирських дверей.

З моменту появи центральний автомобільний замок зазнав ряд істотних змін. Контролює відкриття не тільки дверей, але і багажника. Центральний замок машини не може працювати нескінченно. Рано чи пізно виникають збої в його роботі потребують ремонту або повної заміни системи.

Людина, що звикає до хорошого чутливий до відмови систем комфорту. Він відчуває себе не комфортно, витрачаючи час на маніпуляції, для виконання яких раніше досить натискання пальця. Несправність центрального замка змушує водія шукати інформацію, чому не працює центральний замок.

Ремонт електричного центрального замка

Електричні центральні замки на автомобілях чутливі до перепадів температури і високої вологості повітря. Спершу вони починають «зависати» і через нетривалий час відмовляються працювати.

виконавчі пристрої

Якщо не відкривається тільки одна з дверей або регулярно виникають відмови в роботі. виною тому, швидше за все, несправність активатора. Вся справа в тому, що працює він в парі з моторчиком. У останнього іноді горять обмотки або приходять в непридатність шестерні, які змушують рухатися шток замку. Ремонту цей вузол не підлягає. його просто замінюють на справний.

Також досить часто проблеми з ЦЗ відбуваються після заміни або відключення акумулятора. В цілому вся замикаюча система живиться саме від бортової батареї, з цієї причини від’єднувати її небажано без вагомих підстав. Знеструмлення призводить до збоїв в роботі контролера, а іноді і до його поломки.

Центральний замок Пріори не має окремого блоку як на інших ВАЗах. Роль блоку центрального замка Пріори виконує контролер єлектропакета. Крім цього центральний замок входить в штатну охоронну систему встановленої заводом іммобілайзер АПС-6. Ця система дозволяє відмовитися від установки додаткової охоронної сигналізації. У комплекті з автомобілем поставляється три ключа, основний, запасний і навчальний зі вставкою червоного кольору, в які вмонтовані чіпи для ідентифікації ключів системою охорони.

Як працює центральний замок Пріори.

Спробуємо розібратися, як працює центральний замок Пріори. Після активації ключів блоком іммобілайзера, коди ключів передаються в модуль водійських дверей, де і зберігаються. При попаданні навченого ключа в зону дії антени модуля, при відкритті дверей, відбувається зчитування коду. Якщо код відповідає то при повороті ключа і замиканні або розмиканні електричних контактів блокування дверей, від модуля водійських дверей по CAN-шині на контролер управління електропакетом надходить сигнал на відкриття або закриття дверей. Крім цього відбувається активація або зняття охоронної сигналізації.

Центральний замок Пріори працює так само при неактивному іммобелайзере. В цьому випадку код з ключа не зчитується, а вся система працює, як описано раніше.

Управління замками дверей так само можливо дистанційно, натисканням кнопок на ключі. Крім цього є два режими при розблокуванні дверей. Вона може відбуватися одночасно на всіх дверях або східчасто. При одноразовому натисканні на кнопку або повороті ключа відкривається водійські двері. Якщо протягом 5 секунд повторно натиснути на кнопку або повернути ключ, то розблоковуються пасажирські двері. Перемикання між режимами здійснюється одночасним натисканням блокування і розблокування дверей на ключі при включеному запалюванні. Підтвердженням про перехід служить один або два звукові сигнали зумера, при включенні одночасного відкриття і ступеневої відповідно.

Як перевірити систему

Оскільки в Priora ЦЗ встановлюється на виробництві, то, найімовірніше, деякий час він працював без будь-яких відмов.

Таким чином, якщо раптом стався певний збій, то необхідно протестувати всю запірний систему. В реальності провести діагностику неважко і самостійно. головне, не пропустити який-небудь з елементів.

Чому ЦЗ не спрацьовує

Досить часто виникає ситуація, коли центральний замок не виходить відкрити з ключа або брелоком. Як правило, проблема тут виключно через несправність реле або ж обумовлена ​​пошкодженням проводки.

Якщо ключ нормально відкриває ЦЗ, але брелок немає, то, швидше за все, в останньому просто розрядилася батарейка або його кнопка потребує чищення. Досвідчені фахівці відзначають, що в їхній практиці відмови приймача або передавача сигналу траплялися вкрай рідко. Перевірити можна просто. достатньо використовувати запасний пульт або ж вставити в наявний новий живить елемент.

Неможливість відкрити з ключа обумовлена ​​неправильною роботою активатора. Це пристрій розташовується безпосередньо в водійських дверей, і саме воно відповідає за розподіл сигналу по замикаючого механізму. Перш за все, в такому випадку перевіряють:

Щоб оглянути активатор, знадобиться зняти зі згаданою раніше двері обшивку.

Порядок активації іммобілайзера.

Для активації іммобілайзера Пріори необхідно включити запалювання червоним навчальним ключем і через 6 секунд відключити і витягти ключ із замка. При цьому індикатор іммобілайзера почне блимати з частотою 5 разів на секунду. Така періодичність миготіння повинна тривати весь час активації. Зміна означає припинення процесу через не правильних дій.

Поки блимає індикатор необхідно вставити в замок і включити запалювання основним ключем. При правильних діях прозвучить три звукові сигнали зумера. Не вимикайте запалювання, поки не прозвучить ще два звукові сигнали. Після цього запалювання можна відключити і витягти ключ із замка.

Якщо необхідно навчити ще один ключ, то його також необхідно вставити в замок і повторити дію як з першим ключем. Для виходу з режиму навчання необхідно вставити в замок запалювання навчальний ключ. Зумер іммобілайзера Пріори при цьому видасть три звукові сигнали, а приблизно через 6 секунд ще два. Після цього необхідно відключити запалювання, не виймаючи ключа з замка. Через 10 секунд пролунає одиночний сигнал, а миготіння світлодіода буде в звичайному режимі. Це свідчить про закінчення процедури.

Чому не працює центральний замок LADA Priora і що робити

06.11.2011 Швидкі відповіді, Відповіді на питання

«Хворий зуб». це мікроперемикач Електропакет Пріори. дуже хитра штука, а саме він власне і є виконавець команди на закривання і відкривання дверей, саме він комутує силові ланцюги дверних електро-приводів. Алгоритм такий. Електропакет отримує команду на закривання або відкривання по двох каналах. Це або команда з брелка або команда з мікроперемикача.

Отримавши команду з брелка, електропакет подає напругу на електроприводу блокіраторів дверей. Привід дверей водія відпрацьовує команду, розімкнувши або замкнувши при цьому внутрішнім механізмом контакти мікроперемикача. І станом цього мікроперемикача постійно перевіряє. чи немає команди на відкривання.

Навіщо так зроблено? А потім, що команда може надійти не тільки з брелка, але і з цього перемикача, якщо автомобіль закритий або відкритий ключем. (До речі, непогана система, адже в режимі охорони досить електро-пакету побачити піднятий блокіратор і сигналізація вже переходить в режим тривоги.)

Стан контактів. замкнуто. це команда «відкрити» або повідомлення. «відкрито». Стан контактів. розімкнуте. це команда «закрити» або повідомлення. «закрита». Біда цього алгоритму в тому, що від вологи і вогкості на контактах мікроперемикача наростають оксиди у вигляді зеленого моху, оксиди ці електропровідні. Відповідно пропускають якийсь потенціал. Але для єлектропакета будь-який потенціал відмінний від нуля. є команда на відкриття! Ось Вам і «глюк».

Поставили на охорону автомобіль, а через хвилин п’ять, шість, десять (залежить від опору цього «моху») отримали відкриті двері або при постановці на охорону сигнал у вигляді одного гудка клаксона. це повідомлення про те, що що то в автомобілі відкрито. (В даному випадку електропакет по цьому потенціалу розуміє, що двері відкриті). Самі розумієте, що самий неприємний момент. це мимовільно відкрилися двері в період охорони. Найприкріше в цьому те, що як дуже часто у нас буває, хороша сама по собі система виконана на дерьмово комплектуючих.

Лікування проблеми або в заміні блокіратора в зборі, або все-таки в заміні мікроперемикача, для цього користуючись ножем або полотном по металу корпус необхідно все-таки розкрити, замінити мікроперемикач і зібрати корпус. не забувши по можливості максимально забезпечити герметичність по шву корпусу, склеївши його

працює, центральний, замок, склопідйомники, priora

Автомобіль Priora встиг зарекомендувати себе як надійний і безвідмовний транспортний засіб, характерною особливістю якого є простота експлуатації і легкість обслуговування. Однак навіть з ним, на жаль, іноді трапляються проблеми. Серед найбільш поширених поломок, що відбуваються з цією машиною, слід назвати неполадки з центральним замком. Цей пристрій має ряд особливостей, не знаючи яких усунути проблему навряд чи вийде.

У даній статті ми розповімо, що робити, коли не працює належним чином центральний замок в Ладі Priora, і які саме причини призводять до його відмови.

Особливості

На відміну від інших моделей, що сходять з конвеєра Волзького автозаводу, у Пріори немає на центральному замку окремого керуючого блоку. Його функції виконує єдиний контролер єлектропакета. Крім цього вузла, в встановлену на виробництві систему захисту автомобіля включений також іммобілайзер типу АПС-6. Завдяки цьому автовласникові не потрібно монтувати на свою машину додаткову охоронну систему.

В реальності причин несправності ЦЗ існує досить багато. Нерідко проблеми виникають через:

  • контролера;
  • ключів;
  • іммобілайзера;
  • блокування водійських дверцят;
  • обриву проводки;
  • замикання її на масу авто та ін.

Якщо виникає та чи інша проблема, слід звернути увагу на склопідйомники, а також на регулювання дзеркал. Якщо і вони не функціонують, то, найімовірніше, відмова стався через несправність сигнальної проводки відходить від 5 контакту модуля шоферської двері або від 5-го виведення клеми ХЗ, що живить сам контролер.

Також досить часто відмова центрального замка обумовлений несправністю самого іммобілайзера, адже обидва ці елементи взаємопов’язані.

Про поломки в такій ситуації буде свідчити звукова сигналізація і миготіння індикаторів.

Нижче описуються найбільш часто трапляються поломки з ЦЗ в Priora і шляхи їх усунення.

запобіжники

Якщо замок перестав працювати, потрібно перевірити, чи є харчування в ланцюзі. Найчастіше горять запобіжники. Вони можуть вийти з ладу не тільки через коротке замикання, а й при перевантаженні. Остання нерідко виникає, якщо тяги не працюють належним чином (наприклад, вони давно не змащувалися або ж замерзли, якщо поломка сталася в холодну пору року).

Тим часом якщо перегорання відбувається регулярно, то потрібно з’ясувати, що саме провокує цю поломку. Нерідко саме активатор є причиною частих лагідних замикань.