Який генератор стоїть на ВАЗ 2107 інжектор

Основні деталі

Щоб зрозуміти, де шукати, потрібно згадати основні складові елементи, з яких складається генератор. це:

 • шків;
 • передній підшипник;
 • крильчатка ротора;
 • статорна обмотка;
 • муздрамтеатр;
 • ротор;
 • задній підшипник;
 • «Шоколадка» (реле-регулятор);
 • діодний міст.

Як зняти генератор ВАЗ класика. (Для початківців.) Найчастіше зношуються щітки, які входять до складу блоку реле-регулятора. Знос підшипників теж зустрічається нерідко. Ще слід очікувати поломок діодного моста і ременя генератора (призводить шків в рух). Ще одна деталь, яка потребує періодичної заміни, це контактні кільця. Вони розташовуються на роторі і контактують зі щітками.

Щоб підвищити термін служби, слід регулярно змащувати механічні вузли апарату (особливо підшипники), проводити заміри напруги, рівень зарядки акумулятора і його стан, підтягувати кріплення. При виникненні підозр на ту чи іншу поломку, потрібно негайно приступити до ремонту, інакше існує ризик виходу з ладу будь-якого підключеного пристрою і вузла. Якщо на автомобілі встановлений інжектор і ЕБУ, то з електрикою не жартують. А самий звичайний догляд і профілактика зведе вірогідність поломки практично нанівець.

Не працюють прилади та датчики

Для цього буде потрібно провести перевірку всієї проводки і контактів. Нерідко причиною подібного інциденту стає блок запобіжників. Потрібно перевірити вольтаж на всіх ділянках для визначення місця несправності. Якщо причиною став генератор, то потрібно перевірити натяжку ременя, стійкість шківа. Далі підлягають перевірці «шоколадка», щітки, діодний міст.

На акумулятор не йде зарядка

Водії ВАЗ 2107 часто стикаються з такою проблемою: генератор начебто справно працює, а харчування на АКБ не йде. Проблема може критися в наступних несправності:

 • розтягнувся ремінь генератора. необхідно перевірити ступінь його натягу або ж замінити на новий;
 • ослаблення кріплення наконечників проводів. досить просто підтягти все кріпильні з’єднання і ретельно зачистити контакти і роз’єми;
 • несправність самого акумулятора;
 • пошкодження в проводці. рекомендується продзвонити всі дроти між АКБ і генератором і замінити пошкоджені ділянки.

При відсутності зарядки проблема може критися як в генераторі, так і в акумуляторі

несправності генератора

На жаль, ще не придумані такі механізми, які під впливом часу та постійних навантажень не виходили б з ладу. Генератор ВАЗ 2107 розрахований на багаторічну роботу, проте в ряді випадків цьому перешкоджають дрібні поломки і несправності його складових.

Виявити неполадки в роботі генератора можна без допомоги фахівців СТО: необхідно просто уважно стежити за всіма змінами, які відбуваються з автомобілем під час руху.

Розбирання генератора ВАЗ 2107, ВАЗ 2105, ВАЗ 2104

генератор, заміна і дефектовка

Генератор 37.3701. Очистіть і продуйте генератор стисненим повітрям. Застопорьте шків генератора захопленням, що входять в комплект пристосування 67.7823.9504, відверніть гайку кріплення шківа і знімачем спресуйте шків. Зніміть шпонку і конічну шайбу шківа.В комплект пристосування 67.7823.9504 входить звичайний знімач і захоплення. Останній складається з двох сталевих півкілець, які вкладають в струмок шківа. Півкільця мають таке ж перетин, як і ремінь приводу генератора. З одного боку вони з’єднані шарнірно, а з іншого забезпечені важелями, які стискаються однією рукою при знятті шківа.

Деталі генератора ВАЗ 2107. 37.3701: 1. регулятор напруги в зборі з щіткотримачем у генераторів випуску з 1996 р.; 2. регулятор напруги і щіткотримач у генераторів випуску до 1996 р.; 3. колодка виведення додаткових діодів; 4. ізолюючі втулки; 5. випрямний блок; 6. контактний болт; 7. статор; 8. ротор; 9. дистанційна втулка; 10. внутрішня шайба кріплення підшипника; 11. кришка з боку приводу; 12. шків; 13. зовнішня шайба кріплення підшипника; 14. стягнутий болт; 15. передній шарикопідшипник ротора; 16. втулка; 17. кришка з боку контактних кілець; 18. буферна втулка; 19. підтискної втулка; 20. конденсатор

Від’єднайте дріт від штекера “В” регулятора напруги. Від’єднайте дроти регулятора і конденсатора від клеми “30” генератора ВАЗ 2104, ВАЗ 2105, ВАЗ 2107 і відверніть гвинти кріплення регулятора напруги. У генераторів випуску до 1996 р, щоб не зламати щітки при знятті щіткотримача, вставте лезо викрутки між корпусом регулятора 2 і щіткотримачем і частково висуньте регулятор з генератора, залишивши на місці щіткотримач генератора ВАЗ 2105. Після цього нахиліть і витягніть регулятор спільно з щіткотримачем з генератора. Зніміть конденсатор 20, відвернувши гвинт крепленія.Отверніте гайки стяжних болтів 14 і зніміть кришку 11 генератора і ротор 8. Відверніть гайки болтів, що з’єднують наконечники діодів з висновками обмотки статора і витягніть статор 7 з кришки 17 генератора.Отверніте гайку контактного болта 6, від’єднайте від колодки 3 штекер проводу додаткових діодів і зніміть випрямний блок 5.

Деталі передньої частини генератора Г-222: 1. кожух; 2. регулятор напруги; 3. підстава; 4. щіткотримач із щітками; 5. кришка генератора з боку контактних кілець; 6. колодка штекера центрального виведення обмотки статора; 7-вивід “15” генератора (висновок “Б” регулятора напруги)

Генератор Г-222 розбирається в такому ж порядку. Для зняття регулятора напруги треба відвернути гвинти кріплення і зняти кожух 1 в зборі з регулятором 2, підставою 3 і щіткотримачем 4. Потім, відвернувши гвинти, роз’єднати регулятор, підстава та щіткотримач з щеткамі.Дальше розбирання генератора ВАЗ 2104 Г-222 аналогічна розбиранні генератора 37.3701.

Приступаємо до збірки генератора ВАЗ 2107

 • очищаємо всі деталі від пилу, бруду
 • продуваємо повітрям за допомогою компресора.
 • металеві частини рекомендується промити бензином.
який, генератор, 2107, інжектор

Напресовують на ротор новий підшипник, використовуючи оправлення (або головку) діаметром, що збігається з діаметром внутрішнього кільця підшипника.

Напресовують новий підшипник на ротор

Взявши в руки обидві кришки генератора, огляньте уважно посадочні місця підшипників. Пошкоджень бути не повинно. Тріснуті кришки неодмінно замініть новими. Збірку виконуємо в зворотному порядку, який підказує вам наша інструкція. На цьому ремонт вважаємо завершеним. По-моєму тут все зрозуміло без відео! Якщо не зрозуміло шукайте відео за ключовими словами: ВАЗ, ремонт, 2107, генератор.

Одна з причин, по якій відсутня зарядка акумулятора, є поломка генератора. Перш ніж самостійно здійснити ремонт генератора ВАЗ 2107, необхідно з’ясувати причини поломки і ознайомитися з технологією робіт по його зняттю, відновленню та встановлення.

Пристрій і схеми електроустаткування ВАЗ 2104, ВАЗ 2105, ВАЗ 2107

Діагностика електрообладнання LADA 2105. Інструкції з ремонту електроустаткування: системи запалювання, стартера LADA 2104. Експлуатація генератора, акумулятора, очищувача. Схема LADA 2107.

Варіанти заміни зламаного агрегату

Головне, що необхідно запам’ятати. для заміни зламаного генератора заборонено брати перший-ліпший. Недотримання зазначеного правила призведе до тривалого і дорогого ремонту ВАЗ 2107 або інших модифікацій. Найбільш поширеною модифікацією є Г-221. Для проведення технічно правильної заміни необхідно вивчити наступні рекомендації виробника:

установка генератора ваз 21214 на ваз классику(инжекторный генератор)

  Заміна генератора ВАЗ можлива з використанням агрегату від модифікації 2105. Максимальний рівень струму становить 55 А, що підходить для машин з незначною кількістю споживачів. Заміна не має на увазі проведення доробок або модифікацій.

Після того як автовласник визначиться з потужністю, необхідно правильно встановити пристрій. Автослюсарі рекомендують проявити підвищену обережність. Неякісна установка генератора призводить до безлічі проблем при подальшій експлуатації.

Генератор 2107-3701010

Для любителів різноманітного додаткового обладнання потрібно ще сильніший «гена». Їм можна порекомендувати установку приладу від ВАЗ 2107i. Цей агрегат видає 80 А, що цілком достатньо для роботи будь-яких електричних систем, доданих власником. При покупці такого генератора, врахуйте, що є кілька їх різновидів. Для установки на ВАЗ 2106 підійде тільки модель 2107-3701010, на карбюраторні «сімки» можна ставити будь-які генератори цієї серії.

Прилад для установки на «шістку» бажано доопрацювати. Для цього реле регулятор замінюють на аналогічне від Г222. Підключення повністю аналогічно роботі з «восьмерочний» генератором.

який, генератор, 2107, інжектор

Висновок. Спочатку, на «шістка» і «сімках» встановлювалися досить слабкі генератори. Але, в процесі розвитку техніки, їх потужністю не стало вистачати для забезпечення повноцінного харчування автомобіля. Так виникло питання, який генератор краще поставити на ВАЗ 2106 і 2107. Благо вибрати є з чого. Наступні покоління приладів прекрасно підходять на старенькі «Жигулі» після невеликого доопрацювання.

Правильна робота генератора 2106 2107 забезпечує належне функціонування всіх пристроїв транспортного засобу. Згідно з відповідною інструкцією з експлуатації, технічний стан генератора ВАЗ 2106 перевіряється не рідше 1 разу кожні 4 місяці. Неуважність до зазначеного вимогу призводить до зносу пристрої. В результаті питання, який генератор краще поставити на ВАЗ 2106, стає актуальним.

За участю машини в ДТП або серйозного ремонту необхідно в обов’язковому порядку переконатися в справності пристрою. В іншому випадку перепад напруги спровокує серйозні поломки всіх споживачів електрики в машині. У більшості випадків усунути несправність генератора ВАЗ можна в гаражі.

Можливі причини несправностей

Виділяють кілька поширених причин, що вимагають від водія заглянути під капот «залізного коня»:

Генератор 135А с Тринашки на классику идеальная замена старого.

 • часткове або повне згорання обмотки ВАЗ 2107;
 • випадки межвиткового короткого замикання;
 • фізичний знос деталей;
 • зовнішнє фізичний вплив;
 • механічне пошкодження.

Недосвідченим водіям ВАЗ 2108 або більш ранніх модифікацій необхідно пам’ятати про один нюанс. При виборі освітлювальних приладів потрібно враховувати їх потужності. Наприклад, вирішивши встановити протитуманні фари, потужність яких 40-50 Вт кожна, слід заглянути в технічний опис ВАЗ 2106 або 07. Їх установка допускається тільки, якщо генератор транспортного засобу видає понад 55 А струму.

Недотримання зазначеного правила призводить до сумних наслідків. Підвищене навантаження генератора ВАЗ призводить до швидкого його зносу. Потужність агрегату поступово знижується, що помилково сприймається як незначна поломка. Саме тому сумарна потужність всіх споживачів напруги не повинна перевищувати максимальний рівень струму ВАЗ 2107, 08 або 06.

З описаної вище проблеми виникає ще одна. неправильна зарядка. Легковий автомобіль марки 2107 влаштований таким чином, що зарядка генератора відбувається під час руху. Всі споживачі електрики підібрані з урахуванням потужності пристрою. У разі заміни окремих елементів без урахування їх потужності генератор ВАЗ отримує менше, ніж необхідно, енергії.

Вимушене «голодування» призводить до прискореного зносу і виходу його з ладу. Велику небезпеку становлять гаджети, істотно перевищують максимальний рівень вироблюваного ВАЗ 2108 струму. У цьому випадку «залізний кінь» ризикує зупинитися на шляху прямування. На місці і навіть в стінах СТО реанімувати генератор ВАЗ не вийде.

Мощный генератор ELTRA на ВАЗ 2107. переходим на 90 Ампер!

штатний варіант

Який генератор краще поставити на ВАЗ 2106 і 2107? Питання досить складне. Розглядати його потрібно, починаючи з самого звичайного варіанту. Адже будь-який виробник скаже, що саме штатний варіант повинен встановлюватися на автомобіль. Розглянемо особливості стандартного варіанту Г221.

У цьому типі генераторів реле регулятор встановлюється окремо від щіткового вузла. Це в деякій мірі полегшує роботу по усуненню деяких несправностей. Плюсом є зручність установки, немає необхідності підганяти проводку для підключення, все робиться за стандартною схемою. Але, такий генератор малопотужний, він видає заряд максимум 42 А, що недостатньо для більшої частини сучасних акумуляторів.

З усього цього, можна зробити висновок, що штатний генератор звичайно добре. Але, при наявності додаткових приладів використовувати його не дуже вигідно. Найкраще, підібрати більш потужний варіант.

Цей генератор призначений для використання на Нивках. Він здатний видавати 50 А струму, що цілком достатньо для повноцінної роботи електрики. Відмінність його від стандартного «шестерочного» генератора в наявності вбудованого реле регулятора. Тут воно зібрано в один вузол із щітками. Тому, для установки на ВАЗ 2106, просто необхідно зробити невелику доопрацювання. На 2107 ця електрична машина встановлюється без особливих перешкод і доробок.

Існує кілька способів доопрацювання подібного генератора. Найпростішим буде установка щіток від генератора Г221. Вони прекрасно встановлюються на місце реле, зібраного зі щітковим вузлом. Ніяких доопрацювань не потрібно, це дозволяє встановлювати такий генератор, навіть людям без особливих навичок. Існує можливість установки Г222 зі штатним регулятором, але для цього, доведеться переробляти схему підключення генератора. Інакше, нічого не вийде.

Який генератор підходить на ВАЗ 2107 інжектор

Багато хто цікавиться, який генератор краще поставити на ВАЗ 2106 і 2107. Адже у штатного приладу є деякі недоліки, які негативно позначаються на показниках. Штатні генератори розроблялися досить давно, і вони не розраховувалися на велику кількість енергоспоживачів. У той час використовувалася пара лампочок і стартер. Тож не дивно, що при великій кількості приладів генератор не справляється зі своїми обов’язками.

Доводиться шукати йому відповідну заміну. Для цього, важливо врахувати всі особливості електричних ланцюгів машини. Новий прилад повинен підходити до них повністю.

Генератор 2108

Цей прилад досить часто ставлять і на 2106, і на 2107. Пов’язано це з його більшою ефективність, він видає зарядний струм 55 А, чого цілком достатньо здебільшого автомобілістів. Але, якщо в вашому автомобілі значно більше обладнання, то краще підібрати що-небудь потужніший.

За кріпленню ці генератори ідентичні, тому з самою установкою проблем не виникне. Звичайно, якщо не забудете зняти клему з акумулятора. Веселощі починається при підключенні. Вся справа в тому, що на рідній прилад накидаються 4 дроти. На «восьмерочний» йде всього 3. Пов’язано це з вбудованим реле напруги. Для отримання нормального результату необхідно заізолювати чорний провід, а решта приєднуються, як зазвичай. При роботі генератора буде горіти лампочка, що показує розряд. Це, при такому підключенні, нормальне явище. Відповідно, вона повинна гаснути при відсутності зарядки.

В принципі, так вже можна їздити, але якщо ви бажаєте зробити все, як годиться, то доведеться провести ще деякі доопрацювання. Знімаємо старе реле, і замість нього ставимо звичайне силове реле. Тепер лампочка буде горіти тільки при запуску двигуна, а також на малих обертах, що цілком допустимо.

При установці на ВАЗ 2107 потрібно тільки додати силове реле.

Процедура заміни генеруючого пристрою

Перед початком роботи перевіряється справність реле регулятора. Бажано вибрати модель, де показник термокомпенсации максимально можливий. Зазначена характеристика дозволяє моделям 2106 2107 безаварійно працювати на підвищених обертах. Особливо уважно вказаний показник треба вивчити, якщо експлуатація ВАЗ 2106 або більш пізніх модифікацій відбувається в зонах з жарким кліматом.

Зняття зламався пристрою і установка нового не викликає проблем, завдяки зрозумілому способом кріплення.

Складнощі з’являються на етапі, коли потрібно підключити новий генератор ВАЗ. Для початку проводиться відключення і подальша ізоляція проводів, що йдуть від реле-регулятора. Подальше підключення генератора ВАЗ 2108 проводиться таким чином.

Провід, сформовані у вигляді кільцевої клеми, підключається на старе місце в ВАЗ 2108. Обов’язково потрібно ізолювати дріт сірого кольору, який нікуди не підключається. Завершує процедуру установки підключення жовтого дроти до клеми. Якщо автовласник не зміг знайти пристрій необхідної потужності, то встановити можна модель з ВАЗ 2108 на ВАЗ 2106 за умови врахування сумарної потужності споживачів.

Дбайливе ставлення і регулярні профілактичні огляди забезпечать машині тривалу надійну експлуатацію. Навіть при незначному падінні оборотів або проблемах на етапі включення двигуна існує привід завітати під капот. Чим швидше це робиться, тим менше ймовірність подальшого поширення проблеми.

Привіт побратимам по розуму! ))) Є машина ВАЗ 21074i. Хороша машина, слів немає, але така штука, генератор називається, обгажівает все.Собственно питання: який імпортний генератор можна пріляпанних? Від вітчизняних запчастин я відмовився давно, і жодного разу про це не пошкодував. )))

перепади напруги

Найкраще це помітно в темний час доби. Якщо фари горять нерівномірно, а постійно змінюють силу світла, то потрібна заміна регулятора напруги.

завершення

Були представлені найтиповіші і часто зустрічаються поломки. Для правильної діагностики в серйозних випадках необхідні спеціальні стенди, які присутні в багатьох майстерень. Слід зауважити, що іноді вартість такого ремонту може прирівнюватися, а то і перевищувати ціну нового генератора. Тому ремонт не завжди вихід.

З тексту стає зрозуміло, що істотних відмінностей між інжекторним ВАЗ 2107 і більш ранньої карбюраторної версією немає. Те ж стосується модифікації ВАЗ 21074 і всіх інших.

Виробники генераторів стверджують, що генератор розрахований на 200-250 тисяч кілометрів. Після проходження бар’єру в 100-150 тисяч потрібно провести ретельний огляд і зробити змащення всіх механічних з’єднань.

Як здійснюється робота генератора 2106 2107?

Правильна робота генератора 2106 2107 забезпечує належне функціонування всіх пристроїв транспортного засобу. Згідно з відповідною інструкцією з експлуатації, технічний стан генератора ВАЗ 2106 перевіряється не рідше 1 разу кожні 4 місяці. Неуважність до зазначеного вимогу призводить до зносу пристрої. В результаті питання, який генератор краще поставити на ВАЗ 2106, стає актуальним.

За участю машини в ДТП або серйозного ремонту необхідно в обов’язковому порядку переконатися в справності пристрою. В іншому випадку перепад напруги спровокує серйозні поломки всіх споживачів електрики в машині. У більшості випадків усунути несправність генератора ВАЗ можна в гаражі.

Можливі причини несправностей

Виділяють кілька поширених причин, що вимагають від водія заглянути під капот «залізного коня»:

 • часткове або повне згорання обмотки ВАЗ 2107;
 • випадки межвиткового короткого замикання;
 • фізичний знос деталей;
 • зовнішнє фізичний вплив;
 • механічне пошкодження.

Недосвідченим водіям ВАЗ 2108 або більш ранніх модифікацій необхідно пам’ятати про один нюанс. При виборі освітлювальних приладів потрібно враховувати їх потужності. Наприклад, вирішивши встановити протитуманні фари, потужність яких 40-50 Вт кожна, слід заглянути в технічний опис ВАЗ 2106 або 07. Їх установка допускається тільки, якщо генератор транспортного засобу видає понад 55 А струму.

Недотримання зазначеного правила призводить до сумних наслідків. Підвищене навантаження генератора ВАЗ призводить до швидкого його зносу. Потужність агрегату поступово знижується, що помилково сприймається як незначна поломка. Саме тому сумарна потужність всіх споживачів напруги не повинна перевищувати максимальний рівень струму ВАЗ 2107, 08 або 06.

З описаної вище проблеми виникає ще одна. неправильна зарядка. Легковий автомобіль марки 2107 влаштований таким чином, що зарядка генератора відбувається під час руху. Всі споживачі електрики підібрані з урахуванням потужності пристрою. У разі заміни окремих елементів без урахування їх потужності генератор ВАЗ отримує менше, ніж необхідно, енергії.

Вимушене «голодування» призводить до прискореного зносу і виходу його з ладу. Велику небезпеку становлять гаджети, істотно перевищують максимальний рівень вироблюваного ВАЗ 2108 струму. У цьому випадку «залізний кінь» ризикує зупинитися на шляху прямування. На місці і навіть в стінах СТО реанімувати генератор ВАЗ не вийде.

Не працюють прилади та датчики

Для цього буде потрібно провести перевірку всієї проводки і контактів. Нерідко причиною подібного інциденту стає блок запобіжників. Потрібно перевірити вольтаж на всіх ділянках для визначення місця несправності. Якщо причиною став генератор, то потрібно перевірити натяжку ременя, стійкість шківа. Далі підлягають перевірці «шоколадка», щітки, діодний міст.

Постійне горіння індикатора (навіть при вимкненому запаленні)

Для усунення несправності потрібно замінити діодний міст на новий. Причиною цьому послужило замикання на ньому. Можна спробувати провести його ремонт, але для цього потрібні знання. Вартість заміни невисока.

Генератор ВАЗ 2107: принцип роботи і схема підключення

Як і на будь-якому авто, генератор на автомобілі ВАЗ 2107 інжектор працює паралельно з акумулятором. це два джерела живлення машини, які використовуються в різних режимах. У статті розглядається генератор 37.3701, принцип роботи генератора з різними характеристиками, в тому числі з максимальним струмом в 80 Ампер, дається інструкція по підключенню агрегату. Генераторна установка Г222 аналогічна, необхідно тільки звернути увагу на деякі відмінності.

Індикатор акумулятора весь час горить при включеному запалюванні

Почати потрібно з перевірки акумулятора. При цьому проводиться огляд як на остигнула машині, так і на розігрітій. Якщо відбувається перегрів і закипання, то потрібно перевірити блок регулятора напруги на генераторі, перевірити стертість щіток. Не можна забувати про ремені, шківі і підшипниках. Щоб уникнути зайвої роботи, потрібно проміряти напруга між генератором і акумулятором. Найчастіше це сигнал про те, що немає зарядки акумулятора.