Як зняти генератор Kia RIO 3

Знімаємо і ремонтуємо генератора Kia RIO 3

Робити це потрібно для того, щоб під навантаженням від розігріву припое НЕ відпаявся і не пропав контакт! Zoom Після цього запресовувати новий підшипник. Старий був в хорошому стані, але, при ціні в рублів за штуку, вирішив замінити на новий. Тисни кнопку!

Але в принципі варто детально вивчити як стояли попередні щітки. Як провід заведений і з якого боку

Заміна щіток генератора Kia RIO

За допомогою відповідної оправки запресовувати новий підшипник, прикладаючи зусилля до внутрішнього кільця підшипника. Кришка і випрямний блок представляють собою єдиний вузол і подальшої розбиранні не підлягають, оскільки три діода випрямного блоку заміна щіток генератора Kia RIO в задню кришку і з’єднані з випрямним блоком зварюванням.

Під’єднуємо висновки тестера по черзі до кожного контактному кільцю і до корпусу ротора перевіряємо відсутність замикання обмотки ротора на корпус. Тестер повинен показувати нескінченність.

Якщо показання на тестері будуть показувати нескінченність, значить, в обмотці ротора обрив і ротор необхідно замінити. Перевіряємо обмотку статора на обрив, по черзі вимірюючи тестером опір між усіма висновками обмотки. Якщо виміряний опір буде прагнути до нескінченності, то необхідно замінити статор.

Під’єднуємо один щуп тестера до корпусу статора, а іншим по черзі під’єднуючи до заміна щіток генератора Kia RIO висновку обмотки. Виміряний опір має бути дуже великим повинно прагнути до нескінченності.

В іншому випадку замінюємо статор. Перевірте «плюсові» діоди, приєднавши «негативний» чорний щуп тестера до висновку «плюс» генератора, а «позитивний» червоний щуп черзі приєднуючи до трьох контактним висновків діодів.

Якщо діоди справні, тестер покаже. Ом. Перевірте «мінусові» діоди, приєднавши «негативний» чорний щуп тестера до висновку «мінус» випрямного блоку, а «позитивний» червоний щуп черзі під’єднуючи до трьох контактним висновків діодів. Для цього ключем Torx T50 фіксуємо ротор, а накидним ключем на 24 проти годинникової стрілки відкручуємо гайку кріплення шківа.

14.2.3 Заміна щіток генератора і регулятора напруги

Коль тема тут хороша ось кину ще один артикул. Знайшов код щіточок в екзісте. Купити машину на Дромі.

Підписатися Повідомлення. Щітки Bosch 1 токоподводние кільця ротора.

Генератор Kia RIO 3: заміна, ремонт, щітки, підшипник, ролик, зняття, відео

Якщо при обертанні підшипника відчувається люфт, то підшипник замінюємо. Спресовувати підшипник з валу ротора і встановлюємо новий, прикладаючи зусилля до внутрішнього кільця.

Клуб власників корейських автомобілів

Zoom відкрутили Zoom знімаємо шків Zoom і втулку

Zoom Клучом на 8 по периметру відкручуємо 4 болта і розбираємо генератор. Zoom Щоб замінити колектор, знімаємо підшипник з ротора Zoom Розбираємо все, миємо, чистимо, змащуємо. Zoom збиваємо епоксидну смолу, що захищає висновки колектора Zoom беремо гравер

Zoom розпилюємо колектор уздовж, відкушуємо дроти

Zoom знімаємо колектор Zoom У нового колектора загинаємо висновки човником вгору, щоб зручніше було паяти Zoom і припаюємо висновки.

Zoom Беремо еподкідку Poxipol кажуть, для цієї справи найкраща штука Zoom і заливаємо припаяні висновки колектора.

У чому може бути проблема з електрикою.

сточив пістони з упаяними проводами щіток. нові обточені Bosch 1 і старі щітки. Коментарі 21 Брати участь в обговореннях можуть тільки зареєстровані користувачі. Ввійти Зареєструватись.

Зняття з Kia RIO року. Розбирання генератора. Скінчилися щітки. Kia RIO 2 JB. Заміна підшипників генератора. Роман Усачов. Views K11 months ago. Детальна покрокова Заміна підшипників на генераторі Kia RIO 2 г номера підшипників 1) передній Зняття, установка генератора Hyundai Elantra, Кия SEED, Кия RIO. Центр Комп’ютерної Діагностики АВТОМОБІЛЯ. Заміна колектора і щіток на генераторі “Valeo-AB!” V 80А для автомобіля Accent 2 pr-people.ru покупки щіток Блимає лампочка акумулятора Kia RIO / Hyundai Accent-вирішуємо проблему! Nurzhan Buketov. Views 22K2 years ago. Kia serato / кия Cerato Г заміна щіток генератора.

Sergrus Hyundai Solaris. Egor Без машини.

Sergrus 31 р. Поставлю дивне запитання: Яким боком скоса їх ставити?

Egor Поставлю дивне запитання: Яким боком скоса їх ставити? Ось витяг Як я і говорив, все ж є відмінність сторін.

Варто звернути увагу на старі. Зрозумів буду уважніше коли буду випоювати старі спасибі.

У Kia RIO 3 покоління існує ймовірність появи проблем з електрогенератором. Часто виходять з ладу щітки генератора Kia RIO 3. Як здійснюється зняття генератора Kia RIO 3 покоління і ремонт своїми руками? Несправності електрогенератора. До характерних причин несправності генератора Kia RIO 3 покоління відносяться: Поступовий знос або механічне пошкодження шківа; Вихід з ладу підшипників; Знос елементів ЩКА (щітки, поверхня колектора); Коротке замикання в обмотці статора; Порушення роботи регулятора напруги; Пошкодження діодного моста випрямляча; порушення целостнос.

А просто замінити регулятор, не змінюючи окремо щітки?

Як зняти генератор?. Електрообладнання. Форум автовласників Kia RIO

До того як приступити до ремонту автомобіля Kia, року випуску, потрібно завчасно подбати про придбання нового ременя. Принципово підбирати замінний елемент таким чином, щоб древня і нова деталь були ідентичні. Для справної роботи автомобіля потрібно придбати точно такий же ремінь.

Сьогодні, потрібно неодмінно прочитати в анотації автомобіля який бажана ступінь натягнення ременя. Важливо, щоб вона не була дуже великою. Зміну ременя у автомобіля Kia RIO 2 рекомендується проводити після пробігу тис.

Якщо таке вони не змінюватимуть вчасно, то це може призвести до більш серйозними проблемами. При правильному догляді як з кия RIO зняти генератор експлуатації автомобіля необхідність ремонту автомобіля з’являється зрідка. Якщо прочитаєте цю статтю, то поміняти задні колодки не складе для вас ніяких труднощів, і займе менше 25 хвилин.

При цьому обійдемося маленьким набором інструментів. Інструменти Нам знадобиться ключ на 12 мм або тріскачка.

Как снять генератор хендай солярис для замены щёток

Заміна ременя Генератора Polo Седан 1. Якщо в 19 столітті джерело електронного світла викликав здивування і екстаз, то в наш час не кожен думає про те, звідки береться електроенергія і як складний процес перетворення сили струму в як з кия RIO зняти генератор.

Важко навіть уявити життя без електроенергії. І як років 30 люди справлялися із рутиною? Зараз те ж саме треба зауважити про авто світильники Заміна Салонного Фільтри Renault Megane Щоб виконати грамотну зміну важливого компонента генератора потрібно по черзі виконати наступні етапи: У генератора є захисний ковпачок, його потрібно зняти.

Гайка, яка кріпиться до клеми, може бути вивернута.

Зняття, ремонт і установка генератора Kia RIO

З клеми знімається провід, і від’єднуються роз’єми. Потрібно зробити маленьке послаблення болтів шарнірного і монтажного виду.

Ремінь акуратненько знімається з приводу. При цьому болт кріплення механізму натягу зобов’язаний як з кия RIO зняти генератор викрутять.

Потрібно повернути кронштейн, за раніше послабивши болт кріплення. Виконати зняття генератора з мотора. Генератор і ремінь встановлюється назад на движок. Встановлюємо шарнірний болт, не до кінця закручуючи. Виверніть п’ять гвинтів і зніміть випрямляч і щіткотримач.

Розділіть задню кришку і статор. Паяльником відпаяти випрямляч і дроти, потім зніміть регулятор напруги. Відпаяти плетений провід і зніміть щітку. Ремінь акуратно знімається з приводу. При цьому болт кріплення механізму натягу повинен бути вивернуть.

Здійснити зняття генератора з двигуна. Основні етапи роботи з установки Процес установки включає в себе наступні етапи: Генератор як з кия RIO зняти генератор ремінь встановлюється назад на двигун. Встановлюємо шарнірний болт, не до кінця закручуючи.

Кронштейн повертається у вихідне положення. Механізм встановлюється на кронштейн, болт монтажного виду також фіксується, але не закручується до кінця.

Ремінь приводу монтується на шків. Шляхом обертання регулювального болта регулюється ступінь натягу елемента генератора. Як з кия RIO зняти генератор регулювальний болт C, звільніть натяг ременя приводу генератора. Зніміть ремінь приводу зі шківа генератора. Виверніть болт кріплення механізму натягу. Виверніть шарнірний болт кріплення генератора.

Відпустіть болт кріплення регулювального кронштейна і поверніть кронштейн. Зніміть генератор з двигуна. Розбирання Встановіть на губки лещат м’які захисні накладки для виключення пошкодження деталей генератора.

Kia RIO 3. ЗНЯТТЯ І УСТАНОВКА ГЕНЕРАТОРА

Закріпіть генератор в лещатах і виверніть чотири гвинти кріплення задньої кришки генератора. Пальник, потужністю Вт нагрійте задню кришку як з кия RIO зняти генератор зніміть її з генератора. Попередження Якщо задня кришка не нагріта, її дуже важко зняти в зв’язку з дуже щільною посадкою.

Викруткою з плоским лезом зніміть передню кришку генератора разом з ротором.

Попередження Будьте обережні, щоб не втратити стопорну пружину, яка розташована біля заднього підшипника. Встановіть на губки лещат м’які захисні накладки для виключення пошкодження деталей генератора.

Закріпіть ротор в лещатах і відверніть гайку, потім зніміть шків, ротор і передню кришку.

Знімаємо і ремонтуємо генератора Kia RIO 3

У Kia RIO 3 покоління існує ймовірність появи проблем з електрогенератором. Часто виходять з ладу щітки генератора Kia RIO 3.

Як здійснюється зняття генератора Kia RIO 3 покоління і ремонт своїми руками?

ремонт електрогенератора

Краще проводити ремонт електрогенератора з невеликим терміном експлуатації. Якщо електрогенератор не новий, то розумніше виконати заміну.

В ході ремонту можна здійснити заміну щіток генератора Kia RIO 3 покоління, регулятора напруги, підшипників.

 • мультиметр;
 • знімач;
 • молоток;
 • ріжкові ключі на 7 і 10;
 • накидний ключ на 27;
 • ключ Torx T50;
 • хрестова і викрутка з плоским жалом.

На попередньо знятому генераторі Kia RIO 3 покоління виконуються наступні операції:

 • Використовуючи ключ Torx утримується вал електрогенератора, викручується і знімається фіксує гайка шківа. Для фіксації шківа шпонка не використовується, надійне з’єднання забезпечується затягуванням гайки з необхідним моментом.
 • Демонтується дистанційна шайба, попередньо запам’ятавши як вона встановлена. Рекомендується фотографувати всі етапи роботи, щоб нічого не переплутати при складанні.
 • Маркером позначається взаємне розташування кришок електрогенератора з захисним кожухом статора.
 • Викручуються два кріпильних гвинта пластикової кришки електрогенератора, вона демонтується.

несправності електрогенератора

До характерних причин несправності генератора Kia RIO 3 покоління відносяться:

 • поступовий знос або механічне пошкодження шківа;
 • вихід з ладу підшипників;
 • знос елементів ЩКА (щітки, поверхня колектора);
 • коротке замикання в обмотці статора;
 • порушення роботи регулятора напруги;
 • ушкодження діодного моста випрямляча;
 • порушення цілісності електричного кола заряду.

Ремонт джерела електроенергії знадобиться при прояві таких ознак:

 • Індикатор розряду акумуляторної батареї періодично або постійно горить при працюючому моторі.
 • Розряд або збільшений заряд АКБ, що супроводжується зниженням рівня електроліту.
 • Зниження сили світлового потоку фар або рівня звукового сигналу.
 • Збільшення яскравості ламп в момент підвищення оборотів двигуна Kia RIO.
 • Сторонні звуки з боку електрогенератора (свист, скрегіт, стукіт).

Для запобігання важких поломок генеруючого вузла Kia RIO 3 рекомендується періодично контролювати натяжку, стан приводного ременя, токос’емноє щіток. За необхідності здійснюється заміна щіток або приводного ременя.

Перевірка щіток, заміна підшипника передньої кришки

Для заміни щіток генератора Kia RIO 3 покоління:

 • Викручуються три фіксують болта, витягується щіткотримач спільно з регулятором напруги.
 • Оцінюється стан щіток, легкість їх ходу. Якщо висота виступаючої частини щіток менше п’яти міліметрів, то необхідно виконати заміну. Для цього можна змінити як окремо щітки, так і повністю щітковий вузол.

При виході з ладу підшипника генератора Kia RIO 3:

 • Викручуються стяжні болти в кількості чотирьох штук, демонтується передній захисний кожух.
 • Знімачем ротор виводиться з підшипника переднього кожуха.
 • Після відкручування чотирьох кріпильних гвинтів знімається притискна пластина з шарикопідшипником переднього кожуха.
 • Використовуючи оправлення відповідного розміру і молоток, вибивається підшипник.
 • Монтаж нового шарикопідшипника проходить головкою так, щоб її торцева частина потрапляла на зовнішнє кільце забиваемого.
 • Оцінюється стан переднього підшипника на якорі. При люфт або скруті ходу здійснюється заміна.
 • Знімачем виконується демонтаж шарикопідшипника.
 • У момент установки нового підшипника, направте зусилля оправлення на внутрішнє кільце.

Замена щеток генератора КИА РИО III

Тест випрямного блоку, обмотки статора

Діагностика статора і ротора електрогенератора Kia RIO 3:

 • Віджавши контакти, від’єднуються три висновки обмотки статора від випрямного блоку.
 • Випрямний блок демонтується разом із заднім кожухом. Три елемента діодного моста запресовані в задній кожух і зварюванням з’єднані з випрямним блоком, тому розбирання, ремонт вузла неможливий.
 • Здійснюється перевірка цілісності обмотки ротора. Для цього на мультиметри вибирається режим виміру опору. Виведення пристрою встановлюються між контактними кільцями. Наявність опору говорить про обрив в обмотці якоря. Далі перевіряється відсутність замикання обмотки на корпус. Один висновок мультиметра прикладається до корпусу якоря, а другий по черзі до контактних кілець. Прилад повинен показати нескінченність У іншому випадку замініть ротор.
 • Перевірка цілісності обмотки статора. Нормальними вважаються наступні показання:
 • нульове значення опору. при вимірі між висновками статора;
 • нескінченність. при почерговому вимірі між кожним висновком обмотки і корпусом.
 • Перевіряється цілісність випрямного блоку:
 • позитивні діоди. мінусовій висновок чорного кольору мультиметра під’єднується до плюсового контакту генератора Kia RIO, а позитивний висновок червоного кольору по черзі прикладається до трьох контактам діодів. Нормальними вважаються показання приладу в межах від 700 до 800 Ом;
 • негативні діоди. до мінусової контакту випрямного блоку приєднується чорний щуп мультиметра, а червоний черзі прикладається до трьох висновків діодів. Нескінченне опір свідчить про цілісність елементів;
 • ідентично попередньому пункту перевіряється цілісність діодів, але щупи мультиметра міняються місцями. При цьому показання повинні знаходитися в межах від 700 до 800 Ом.

Відхилення від зазначених значень опорів свідчить про необхідність заміни випрямного блоку.

Знімаємо генератор Kia RIO 3

Для заміни або ремонту генератора Kia RIO 3 знадобиться ключ на 12 і 14, а також торцева головка на чотирнадцять.

На Kia RIO 3 покоління зняття електрогенератора проводиться в такому порядку:

 • Від’єднується мінусова клема від АКБ.
 • Демонтується правий бризговики, а також захист піддону двигуна.
 • Викручується фіксує болт натяжної ролика, послаблюється натяг приводного ременя, іон знімається.
 • Витягується фішка електрогенератора.
 • Від’єднується фіксатор проводів від генеруючого апарату, відводиться джгут з провідниками в сторону.
 • Відкривається захисний кожух висновків джерела електроенергії Kia RIO 3.
 • Викручується гайка кріплення силового проводу з подальшим зняттям з контактної ніжки.
 • Відкручується нижній і верхній фіксуючий болт від кронштейна.
 • Електрогенератор Kia RIO 3 витягується з моторного відсіку.

тонкощі збірки

У момент складання електрогенератора знадобиться дотримуватися зворотну послідовність, з огляду на що:

 • При установці кожухів орієнтуйтеся гп раніше нанесені маркером мітки.
 • Якщо виконувалася заміна щіток генератора Kia RIO 3, то перед монтажем рекомендується зняти кришку щіткового вузла. Це дозволить не пошкодити щітки при установці щеткодержателя.
 • Щіткотримач монтується спільно з регулятором напруги. Потім на місце кришка щіткового вузла.
 • Перед установкою генератора на Kia RIO 3 покоління рекомендується перевірити його від стороннього джерела живлення.