Скільки каталізаторів на Kia RIO 3

Часті питання по заміні і видалення каталізатора Kia RIO 3

 • Скільки каталізаторів стоїть на Kia RIO 3 (2011. 2017 року випуску)?
 • Як правильно видалити каталізатор Kia RIO 3 без наслідків?
 • Навіщо потрібно обов’язково прошивати машину на Євро-2, а не обійтися установкою обманки під задній лямбда-зонд?
 • Що буде, якщо не ставити пламегаситель?
 • Яка може бути зв’язок між видаленням каталізатора і масложор?
 • Хочу зберігати природу і поставити універсальний аналог. Які є варіанти?

Постараємося дати короткі відповіді на ці питання.

Скільки каталізаторів на Kia RIO 3?

На обох версіях (1.4 і 1.6) літра до 2015 року включно ставилося одне каталітичний нейтралізатор, що стоїть у випускному колекторі. У СТС цих машин можна знайти такий запис: Екологічний клас ЧЕТВЕРТИЙ.

Починаючи з 2016 року в РФ набули чинності нові правила на екологічні правила до випускається автомобілів. Вже було потрібно, щоб екологічний клас машини був не нижче п’ятого (Євро-5). З цього моменту на Kia RIO 3 почали встановлювати додатковий керамічний дожигатель в середині вихлопної системи після гофри глушника. У СТС автомобіля з’явився запис: Екологічний клас П’ЯТИЙ.

Заміна каталізатора Kia RIO 3 на пламегаситель

Пропонуємо безкоштовне видалення каталізатора Kia RIO 3 з двигунами 1.4 (G4FA. 107 к.с.) і 1.6 (G4FC. 123 к.с.) з установкою пламегасителя і прошивкою на Євро-2 (взаємозаліком на старий кат).

 • установка полум’ягасників Mg-Race з прошивкою Євро-2;
 • установка універсального аналога Євро-4 / Євро-5 (Corning, Німеччина);
 • видалення помилки P0420;
 • заміна гофри глушника;
 • чип тюнинг;
 • ремонт вихлопної системи.

Каталізатор на Kia RIO 3 (дивіться фото праворуч) пов’язаний з випускним колектором двигуна. Близьке розташування до двигуна дозволяє керамічному моноліту швидко розігріватися до робочих температур. Але така конструкція має і суттєвий мінус. Присадки в бензин і паливна суміш, яка з якихось причин не догоріла, потрапляють в канали каталізатора і закупорюють їх.

Оплавлені канали відразу дають про себе знати падінням потужності двигуна і помилкою P0420. низька ефективність каталітичного нейтралізатора.

Навіщо потрібен вогнегасник?

Основне завдання пламегасителя полягає в зменшенні швидкості газового потоку для зниження шуму. Без нього з’являється дзвін і брязкіт. Особливо явно це чується при оборотах двигуна понад 2500. 3000. Крім того, набивка пламіка розсіює тепло і зберігає вихлопну систему від прогоряння. Дуже часто у машин з порожнім випускним колектором прогорає обплетення гофри глушника.

Як правильно видалити каталізатор без наслідків?

Потрібно строго дотримуватися наступних трьох правил.

 • Ні в якому разі не вибивати керамічні стільники на машині. Вирізка каталізатора повинна проводитися строго зі зніманням катколлектор.
 • У порожній корпус каталітичного нейтралізатора обов’язково встановлюється колекторний пламегаситель з якісної нержавіючої сталі. Ми для цього використовуємо продукцію Mg-Race.
 • У багатьох автосервісах досі після видалення каталізатора пропонують поставити обманку під задній кисневий датчик, яка часто призводить або до підвищеної витрати палива, або до неправильного сумішоутворенню. Замість обманки потрібно прошити машину на Євро-2. Тільки в такому випадку можна гарантувати відсутність помилок при подальшій експлуатації.

Обманка лямбда-зонда або прошивка на Євро-2?

Спираючись на наш багаторічний досвід, ми можемо заявити, що установка обманки небезпечна можливим збільшенням витрати палива або появою помилок, наприклад, по самим кисневим датчикам. В автосервісах це чудово знають і тому ніколи не дають 100% гарантії з обманкою. Навіщо чимось ризикувати, якщо можна відразу перепрошити машину?

Масложор після видалення каталізатора. розвіюємо міф

Відразу скажемо, що витрата моторного масла ніяк не пов’язаний з каталізатором. Дуже часто власник тягне з заміною каталізатора на полум’ягасник до кінця, і машина приїжджає в автосервіс вже «задихаючись». Кожен п’ятий кат, який ми видаляємо, має дуже суттєві пошкодження. З огляду на близьке розташування нейтралізатора до мотору, а також специфіку роботи двигунів Kia RIO 1.4 (G4FA, 107 к.с.) і 1.6 (G4FC, 123 к.с.) в плані зворотної тяги, частина керамічного пилу неминуче потрапляє всередину циліндрів.

Майже всі таксисти катаються без каталізаторів і ніхто ніколи не скаржився на масложор. Вчасно проводите видалення каталізатора. Тим самим Ви продовжите життя і ресурс двигуна автомобіля.

Каталізатор вихлопної системи

Як правило, більшість, особливо початківці водії, не особливо вникають в тонкощі конструкції автомобіля Kia RIO 3. Тому, коли раптом двигун починає глухнути на холостому ходу, динаміка набору швидкості поступово знижується, під днищем голосно стукають, доводиться розбиратися з причинами таких явищ.

Однак, ті, хто знає які основні агрегати входять в конструкцію авто по перших симптомів можуть здогадатися на які з агрегатів слід звернути особливу увагу.

В даному випадку мова піде про такий обов’язковий атрибут кожного сучасного авто як каталітичний нейтралізатор Автовихлоп або просто каталізатор. Даний агрегат, не беручи участь в роботі мотора Kia RIO 3, надає на його функціонування безпосередню участь.

Навіщо потрібна ця деталь, побічно може стати зрозуміло з його повної назви. Каталізатор. це особливий фільтруючий компонент, за допомогою якого токсичні компоненти Автовихлоп розкладаються на безпечні складові.

Раз агрегат здійснює перетворення Автовихлоп, то його розміщують слідом за випускним колектором під днищем Kia RIO 3. Місце вибрано не випадково і обумовлено принципом за яким працює дана автомобільна деталь.

Каталізатор вихлопної системи. це фільтруючий блок, що складається з наступних деталей:

 • зовнішній корпус (матеріал виготовлення. сталь);
 • проміжний шар ізоляції;
 • моноліт чи інакше наповнювач;
 • патрубки: вхідний / вихідний;
 • два Лямба-зонда.

Міцний сталевий кожух вироби виступає захисним екраном, що оберігає моноліт від різних впливів.

Ніздрюватий наповнювач, є основним компонентом даного фільтра. Деталь представлена ​​у вигляді дуже дрібних наскрізних осередків, в розрізі нагадують бджолині стільники. Виготовляється з вогнетривкої кераміки або металевих листів. У Kia RIO 3 застосовується керамічний каталізатор, так як він набагато дешевше металевого.

Патрубки. Каталізатор вбудовується в вихлопну систему з допомогою згаданих патрубків. Через них відпрацьовані вуглеводні потрапляють в каталізатор і після розкладання на безпечні компоненти виходять в атмосферу Землі.

ПОЧЕМУ НА КИА РИО (KIA RIO 2018) ОБЯЗАТЕЛЬНО УДАЛЯТЬ КАТАЛИЗАТОР? ДЛЯ LADA VESTA НЕ ПОДХОДИТ!

Лямбда-зонди. Спеціальні датчики, основне завдання яких. контроль очищення вихлопів і передача даних на ЕБУ (електронний блок управління) автомобіля.

Після чергового циклу роботи з камери згоряння двигуна внутрішнього згоряння в каталізатор надходять розпечені вихлопні гази. Заповнюючи наповнювач, вони стикаються з наскрізними осередками. На поверхню осередків наноситься спеціальне напилення з м цінних металів платинової групи. Це, як правило, платина, паладій, родій або іридій.

Дані метали є каталізаторами, тобто прискорювачами хімічної реакції, що проходить при зіткненні з вихлопними газами. В результаті перетворення токсичні компоненти Автовихлоп розпадаються на безпечні елементи і, потрапивши в земну атмосферу, не завдають їй шкоди.

У міру експлуатації автомобіля зносу піддається і керамічний каталізатор. Основними причинами є такі:

 • забиті осередку наповнювача залишками незгорілого палива;
 • оплавлення осередків каталізатора;
 • руйнування цілісності моноліту.

Затурканість осередків відбувається через заправки авто низькоякісним паливом. Незгоріле паливо догорає НЕ камері згоряння, а в випускному колекторі, відразу перед каталізатором. Температура вихлопних газів стає вкрай високою для кераміки і осередки плавляться. Пропускна здатність фільтра погіршується, що впливає на роботу мотора Kia RIO 3.

Крім того, моноліт може просто зруйнуватися, якщо по оболонці вдарить ліпший камінь або при наїзді авто на іншу перешкоду. Відкололися осередку вдаряються під час руху по стінках кожуха і створюють гуркіт. Моноліт перестає функціонувати, і нейтралізатор приходить в несправний стан. Так скільки ходить каталізатор на Kia RIO 3? Для цього треба знати про перші симптоми затурканості фільтра.

Ще до того як каталізатора закінчить свою роботу, з’являються ознаки свідчать про це. Основними серед них є:

 • заведений двигун тут же глухне;
 • динаміка силової установки помітно падає;
 • при натисканні на педаль газу відчувається опір;
 • зростає витрата палива;
 • помітно більше витрачається масла;
 • в салоні відчувається металевий запах.

При появі даних симптомів слід розуміти, що у вашого Kia RIO проблеми з каталізатором. Необхідно потурбуватися видаленням каталітичного фільтра з вихлопної системи авто. Але що робити з відпрацьованим каталізатором?

Перш за все, треба знати, що викидати відпрацьовану деталь не варто, так як цим ви додасте проблем екології планети. Також не варто намагатися самостійно вирізати каталізатор. По-перше, потрібні спеціальні інструменти і досвід в подібній діяльності.

Оптимальним виходом із ситуації стане звернення в нашу спеціалізовану компанію. Ми працюємо абсолютно офіційно, так що все зробимо на професійному рівні і взаємовигідно. На відміну від перекупників, які пропонують тільки фіксовані і дуже низькі ціни, ми робимо попередню комплексну оцінку каталізаторів бу.

Здавши нам каталізатор бу, ви не тільки поспособствуете захисту природи, але і зможете отримати істотне грошову винагороду за утилізацію відпрацьованої деталі. Розмір виплати залежить від ряду факторів, про які треба знати заздалегідь.

Володіючи відповідним обладнанням, ми подрібнюємо моноліт і аналізуємо його склад на наявність дорогоцінних металів. Якщо керамічний каталізатор був проведений за кордоном, то сума оцінки його буде вище, так як в таких виробах каталітичний шар багатшими на платину, паладій і родій.

Отриману гроші можна використовувати як частину коштів для покупки нового каталізатора. Також можна не ставити фільтр, а замінити його полум’ягасником. Але в такому разі очищення токсичних вихлопів не буде, що стане перешкодою для їзди на такому автомобілі в європейські країни.

Борт 5 Видалення каталізатора на Kia RIO 3, установка пламягаситель прошивка Паулюс startpower euro 2

Всім Доброго времени суток Друзі, Передплатники і просто гості! Даний запис не носить інформаційний характер, вирішив написати її для себе, щоб пам’ятати що було, коли і як.

Такий запис напевно у кожного є)) якщо немає, то скоро з’явиться)) Хто не хоче читати, чисто дивимося веселі картинки.

Ставити запитання Про екологію мені писати нічого не треба. Мені нас.ть. я за свої гроші чинити мотор не хочу! А все тому що каталізатори ставлять. відверте говно.Кстаті каталізатор які вирізали. вже мав ознаки що сильного зносу і осипання некотрих сот.

Вихлопні системи як мені відомо стало Kia RIO досить надійні, але і їх каталізатори рано чи пізно можуть вийти з ладу, від цього ніхто не застрахований.

Так як пробіг перевалив за 100000 тисяч км. пора пора було вже задуматися про каталізаторе.Ета ідея мене відвідувала вже давно, але як то все не виходило, то думав ось трохи почекаю тиждень іншу. І в один прекрасний момент вирішив все такі зробити це.

Поки на швидкості не пропала тяга на ходу! Даю газу, а машині не Едіт і забуханкаивается, і з’явився ревун при повному натисканні газу уррр уррр, скидаю ногу з педалі їжу накатом натискаю педаль газу в натяг машина ожила і поїхала, починаю додавати газу машина починає тупіть.Расход не впав і не вирос.Check Engine не світиться і не горів. Помилки ніякий не давал.В Загальних доїхав я до дому та зрозумів в першу чергу це кат наказав довго жити, не треба було мені з цим затягівать.Заправлялся тільки на перевірених заправках це в основномЛукойл.Газ промНефть Магістраль.

І все ТО проходив у офіційного ділера.Авто був зовсім не проблемним і приносив тільки позитивні емоції, тому читати форуми та іншу літературу про його болячки я вважав особливо непотрібним. І як виявилося дуже напрасно.Прішлось швидко вивчати літературу.

Слабке місце Kia RIO: видалення каталізатора врятує ситуацію!

Слабке місце, як і у будь-якого іншого автомобіля. каталізатор, примхливий до якості палива. Через погане бензину (це головна причина виходу його з ладу) менше, ніж через півтори сотні кілометрів пробігу (середня тривалість життя каталізатора Kia RIO) він може почати подавати сигнали «СОС»

ПРИЧИНИ ВИХОДУ каталітичного нейтралізатора:

Які призводять до виходу з ладу каталітичного нейтралізатора. Таких причин може бути кілька:

Каталізатор виходить в більшості випадків. ЦЕ в першу чергу.

Неякісне топліво.также може бути причиною поломки каталізатора. Паливо просто не до кінця згорає і продовжує догоряти в колекторі, або в каталізаторі. Через що елементи каталізатора починають оплавлятися. Після чого частинки застряють в ньому, засмічуючи його, заважаючи проходу повітря

Авто не заводітся.Ваш автомобіль просто не заводиться або відразу ж глухне. Відбувається це через засміченого каталізатора. У такому випадком необхідна буде заміна.

Значна втрата потужності автомобіляПрі несправному каталізаторі, Ваш автомобіль буде важко набирати швидкість. Буде створюватися відчуття, ніби щось тримає автомобіль ззаду. Така ознака буде помітний все більше по мірі забрудненості або пошкодження каталізатора.

Check EngineГоріт лампочка Check Engine. Ще одна з ознак «СОС», який про сигналізує про можливий вихід з ладу каталізатора. ЕБУ запалить цю лампочку, коли каталізатор занадто засмічений. Код помилки P0420, проте вона ніколи точно не каже поломки каталізатора.

Високий витрата топліваЕще один і більше часта ознака. раптово збільшена витрата пального. Засмічення каталізатора веде до підвищення витрат пального. Варто мати на увазі, даний симптом поломки каталізатора тільки в тому випадку, коли у вашого автомобіля є проблема з потужністю, авто важко набирає швидкість.

Механічні ушкодження, що потягли за собою руйнування керамічної серцевини (при ударі) Підвищений вуглеводнів у вихлопних газах (не відрегульований двигун) і збіднена до межі суміш ведуть до значного скорочення терміну служби нейтралізатора. Практично знищують его.Пронікновеніе масла в випускний тракт призводить до запікання цього масла на робочій поверхності.Еслі для запуску двигуна автомобіль штовхають або тягнуть на буксирі, велика ймовірність влучення не згорілого палива. При цьому відбудеться небажана хімічна реакція, яка може привести до взриву.Также згубно впливає контакт з холодною водою. При подоланні водної перешкоди холодна вода може потрапити на розпечений до 9000С корпус.Спеціалістамі СТО помічено, що при використанні палива з великим м присадок, що сприяють підвищенню температури відпрацьованих газів, призводить до оплавлення сот нейтралізатора і виходу його з ладу

Як же визначити, що каталізатор необхідно замінити?

Гарячий двигун починає гірше запускатися, а при переході з холостих обертів на повний хід відбувається недостатньо швидке набирання обертів. Якщо ви помітили ці ознаки, то, скоріше, це причина зносу каталізатора.Двігатель не запускається, з вихлопної труби не виходять відпрацьовані гази, значить, каталізатор пора менять.Стоіт перевірити рівень СО у вихлопі, тиск у випускному колекторі і від’єднання приймальні труби від системи випуску.

Вирішити цю проблему можна двома способами:

Купити і встановити новий вузол з каталітичним нейтралізатором.Ви скажете це дорого? Але зате в подальшому не буде ніяких додаткових проблем. Та й забруднення атмосфери буде на низькому уровне.Но це дуже дорогий спосіб. Через високий вміст дорогоцінних металів в каталітичному покритті, заміна каталізатора на автомобілі Kia RIO доходить до 10% вартості всієї машини.

Можна вибити старий елемент. Це спричинить за собою небажані наслідки: Підвищення витрати палива через зміну характеристик випускного тракта.Потребуется перепрограмування ЕБУ, так як через вилучення каталізатора з кисневими датчиками постійно буде подаватися сигнал несправності сістеми.Check Engine.

Досить лірики, переходимо ближче до справи

Так як гарантія у мене була на нього всього 1000 км (вже розглядають до КМР про гарантії на нього, так само як і на машину 5 років або 150 000 км.) Хоча з 2018 якщо я не помиляюся, гарантію продовжили на 100000 т.км. Купувати новий за 80.100 тисяч рублів не варіант, та й дуже дорого

Було вирішено видаляти його і ставити туди пламегаситель, щоб не прогоріла гофра.

Обдзвонив приблизно близько 5 контор які займаються даним видом робіт, ціновий діапазон скрізь різний від 7000 тисяч до 20000.І все фірми роблять по різному, хтось ставить обманку, хто то електронну обманку, де то чипуют і все скрізь по різному! Зупинився на самому правильному варіанті який зараз можна зробити, видалити каталізатор, заварити на його місце пламегаситель і все це справа чіпануть під Євро 2.Остановілся на одній фірмі яка займається ремонтом глушників вже більше 15 років, ну і природно домовився з ними про заміну і збирався поїхати туди. аЛЕ є одне але Знаходяться вони на Дмитрівському шосе або вторй сервіс на Варшавському шосе. сайт АВТОПОРТ

Але мене збентежив один момент цієї компанії що вони не знімають каталізатор, а вирізають прям на машині цей варіант мені як то насторожіл.Ставят пламегаситель фірми фірми Fortluft з нержавійки.

Потім тут згадав, що наш Драйвічанін Дмитро moc9l давно вибивав каталізатор.Спісавшій з ним, обговорив з ним пару вопросов.І тут він мені порадив де добре і грамотно роблять # ЧІП ТЮНІНГ Hyundai Kia ЧІП Hyundai KIAДмітрію окреме Велике Спасибі! За помощь._Созвонілся, вказав причину звернення і що вони мені можуть помоч, договорля, і обговорив все.Зовут хорошу людину Андрій.- Справа своє чітко знає. (телефон можу дати, якщо кому треба.)

Запитав якого року машина обьем і що у мене за КПП.Сказал по роботі часу займе приблизно 2-3 часа.Сказал що у нього є готовий каталізатор, я йому віддаю свій старий, а він ставить замість другой.і вже на наступний день я у нього.

Приїхавши до німу взявся за работу.Загналі авто в бокс і тут пішла работа.ПЕрвийм справою зняли, АКБ і розпірку так як вона заважала витягати каталізатор через верх.

Весь процес роботи описувати не буду.Кто знімав той зрозуміє як його делатьЛадно ладно вмовили

І так як це зробити дуже дуже короткий опис (хто не хоче читати далі, дивимося картинки)

Для видалення потрібно вивернути верхній лямбда зонд,

Повний розмірності такому пробігу ОН НАВІТЬ ЯК НОВИЙ, ЗВИЧАЙНО ДАТЧИК БУВАЄ В ІНШОМУ СТАНІ більш жалюгідним

відкрутивши розрізний головкою, якщо не виходить то звичайної, заздалегідь розпаковуємо фішку, щоб дроти пройшли в головку., потім треба зняти кожух який заважає зняти захисний екран Открутить колектор завдання не для людей зі слабкими нервами, там 9 гайок на 12 мм головка і буде потрібно маленька і велика тріскачки подовжувачі, головки, накидні ключі. Попередньо очищаємо все шпильки і з’єднання від бруду щіткою по металу і бризкає рідким ключем. Найважче відкрутити нижню гайку з боку насоса гура. Довгим воротком і трещеткой відкручуємо 2 гайки на 19 мм приймальні труби з ями попередньо знявши захист двигуна. Відводимо убік приймальню трубу гофра дозволяє. Відкручуємо 3 болта кріплять кат до блоку двигуна і йдемо наверх витягувати. Витягати краще трохи розгорнувши його боком і ближче до правого краю. Витягнувши все це справа назовні почув гуркоту всередині, дивимося фото нижче, тут і без екстрасенсів зрозуміло що кат здох.

Відкручуємо екран від корпусу і вибираємо місце препарування, так щоб диск болгарки не чіпляв ні за що вирізаємо по колу, далі стамескою або зубилом вибиваємо залишки каталізатора і витрушуємо все назовні. Очищаємо нутрощі, вставляємо полум’я гаситель приварюють його по колу, далі вставляємо корпус ката і акуратно заварюємо все назад, варити найкраще Кемпе. Не забувайте зачищати краю зварювальних поверхонь від цього залежить якість зварного шва.Все шви пофарбували мідної фарбою для краси. Збирати все можна на старі прокладки якщо вони не прогоріли, можна ще до купи змастити графітової змазкою (це за бажанням) і збираємо, і прошивати.

Андрій мені порадили саме ТМ СВD, сказали довіряю качест і перевірено временем.Я у нього запитав пламегаситель фірми Fortluft з нержавійки, на що він сказав не візьмеш, швидко прогарают.Он сказав НЕ РАДЖУ.

ОПИС для Чого він потрібен або робити вибір між ставити чи ні.

Ви не хочете встановлювати «оригінальний» каталізатор або катаколектор, тому що вважаєте, що це дорого? Ви не хочете проводити експеримент з невідомим універсальним каталізатором, якість якого дуже складно визначити? Ви шукайте альтернативу вийшов з ладу штатного додатковому глушнику (резонатора), тому що вважаєте, що це дуже дорого? вас не влаштовує витрата палива вашого автомобіля, протитиск в випускний системі, а також динаміка його розгону? у вас вже є досвід кричить і резонуючій в салоні «проставки каталізатора», який Ви встановили замість штатного каталізатора, який доставляє вам дискомфорт?

Універсальні пламегасители служать чудовою альтернативою вийшов з ладу додаткового глушника (резонатора).Корпус вироби має двошарову оболонку з нержавіючої сталі марки AISI, всередині якого знаходиться спеціальне шумопоглинальне, жаростойкое волокно, яке здатне витримувати величезну температурне навантаження, а також дифузор, який гасить звук за рахунок відображення звукових хвиль, створює опір і змушує відпрацьовані гази проходити через камеру пламегасителя, тим самим, сприяє найкращим чином знизити шум автомобіля.

Пламегасители з дифузором, призначені для людей, які цінують тихий звук автомобіля при мінімальному протіводавленіі.Для кого призначені пламегасители ТМ СВD.для людей, що цінують комфортні акустичні відчуття; для людей, що бажають збільшити термін служби основного глушника

Для чого служить пламегаситель ТМ СВD.является чудовою альтернативою, який вийшов з ладу додаткового глушника (резонатора); збільшує термін служби вихлопної системи тому при видаленні каталізатора; основний удар припадає на пламегаситель, тобто дожигание палива буде відбуватися не в усій вихлопній системі, а в пламегасители; знижує вібрацію автомобіля на підвищених обертах.

Конкурентні переваги полум’ягасників з дифузором ТМ СВD.вся продукція упакована в індивідуальну щільну картонну упаковку; довгий термін служби, проведений з двошаровою високоякісної нержавіючої сталі марки; низький рівень шуму, який досягається за рахунок застосування шумопоглинального, жаростійкого волокна в якості шумопоглиначів; широкий і глибокий асортимент продукції, підходить для установки на всі види автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва, не несе шкоди двигуну, пламегаситель не забивали.

Андрій мені порадив саме ТМ СВD.Сайт виробник www cbd ru пламягаситель. сказали довіряю качест і перевіреним временем.Много їх вже поставив нарікань немає.А його не важить на ощюпь він відчувається важкуватим.

Пламегаситель універсальний колекторний 10010057Артікул: PLIN147Дліна вироби, мм: 100Дліна камери вироби, мм: 100Виход / вхід під трубу діаметром: 55Діаметр камери: 100Внутренній вузол: перфорований

Матеріал: Корозійностійка нержавіюча сталь AISI 439 (08Х17Т)

А тепрь дуже уважно дивимося фото

Скинув він каталізатор і тут дивимося з нього сипітся труха, це просто переписувач

Ну і природно відкриваємо кришку вирізану і добираємося до самих керамічних сот. Вже дуже було цікаво подивитися на них, що з ними стало за 137190 тисяч пробігу

Каталізатор перший млинець весь розвалився по дріботять, Андрій каже це нормальне явище на такому пробігу.

Сколько стоит катализатор от Kia Rio и Hyundai Solaris

Ну що можу сказати, велика частина каталізатора була не дуже відмінному стані, а ось інша частина вже почала вся забивати.,

по фотках видно на скільки все забулося, хоча цього міг поподсотствовол первий.Соти першого каталізатора практичний чи не засмічені.

Заправлявся постійно на Лукойлі або Газпром, більшу частину проїхав на 92 бензині

Ну і примірявши пламегаситель починаємо його туди впроваджувати і вваривать

Обварюються корпусЖдём поки охолоне, і фарбуємо шов

Через 20 хвилин варіння отримуємо ось такий результат як з заводу.

Потім йдемо встановлювати в зворотному порядку.

Після чого ще хвилин 15 чекав поки Андрій напишуть мені прошивку нову

Як називається прошивка я не запам’ятав жартую прошивку поставив Паулюс startpower euro 2. єдине надбавка 10 к.с. сам каталізатор видалення надбавка приблизно 7л.сітог приблизно у мене зараз 137 к.с., Треба точно перевіряти на стенді.

Віддав за всю роботу витягнути каталік, вварити пламегаситель і зробити чіп-тюнінг. 8500 рублів. На роботу дав гарантію і 2 тижні тест-драйв на чіп.Еслі не сподобається прошивка поверне гроші і ще поверне прошивку як буде з завода.Прошівка ефективно тільки на АІ 95

За результатом: Катаюся півтора тижні проїхав поки 1300т.км все не як не можу прівикнуть.Пробовал на АІ 92 і АІ 95.На АІ 95 махай спритніше набагато біжить ніж на АІ 92.Машіна просто ожила, виявляється після 137190 тисяч км. пробігу життя тільки начінаетсяМашіна стала більш динамічніше, відчувається значна прибавка в потужності, пропали провали між перемиканнями, швидкість стала набирати з низів набагато швидше і рівномірніше. Тяга з’явилася в будь-якому діапазоні і на будь-якій передачі, на педаль відгукується просто моментально, навіть не думая.Вообщем машину тепер не узнать.Ещё зауважив, що в пробках коли їдеш на передачу і відпускаєш газ, раніше машина відразу клювала носом відчувалися ривки такі, щас це пропало.Немного змінився звук вихлопу, став трохи басист Бубу Бубу і то помітно тільки з вулиці і після 3000 оборотів

По витраті можу сказати одне, він залишився тим самим, навіть можна сказати знизився на півлітра (ну це залежить від стилю їзди)

За холостому ходу можу сказати що піднявся раніше було близько 600. сейсас де то 750-800, може поки прошивка ще не прікаталась.По трасі зі швидкістю 100-140 км.ч витрата показує 6-7 літровНу і по місту з урахуванням пробок і світлофорів. заторів з 7-9л поки що більше не показивал.Вообщем роботою залишився дуже задоволений, своїх грошей ця процедура коштує по будь-кому, різниця є і вона відчувається, так що якщо хтось думає таке робити, робіть сміливо воно того варто.

Справа своє знає добре, товариська і саме ГОЛОВНЕ дуже акуратний., Та ще від допомоги йому помоч з ремонтом своєї машини він виявився)) Довелося займатися дурницями)) Не дарма згаяв час і познайомився з хорошою людиною.

Спасибі що дочитали до кінця і приділили свій дорогоцінний час! Начебто нічого не забув)) Якщо десь описав не судіть строго, їли подужав свої думки))

ВСІМ УДАЧІ НА ДОРОГАХ! ВСІМ СВІТ! Далі буде

Чіп тюнінг та видалення каталізатора на Kia / Hyundai

На всіх моделях Kia і Hyundai встановлений каталізатор дуже сумнівної якості. Якщо на інших марках він починає руйнуватися після 100. 150 тис км, то у наших корейських друзів проблеми з ним починаються мало не з нульового пробігу. Не рідкісні випадки, коли свіжі автомобілі з пробігом менше 20 тис км звертаються до нас на видалення каталізатора, так як в гарантійному ремонті офіційний дилер отказивает.Как вирішити проблему з каталізатором? Каталізатор потрібен виключно для того, щоб знижувати викиди шкідливих речовин в атмосферу, тому на сьогоднішній день найдоступніший і ефективний спосіб вирішення цієї проблеми. прибрати каталізатор і зробити чіп тюнінг з перекладом на Євро2. Що дає чип тюнинг і навіщо він потрібен при видаленні каталізатора? Чіп тюнінг. перенастроювання заводського програмного забезпечення ЕБУ з метою поліпшити певні параметри автомобіля. За допомогою чип тюнінга можна домогтися наступних результатів:. Підвищення потужності і крутного моменту від 6 до 40%. Поліпшення динаміки, відгуку педалі газу-Відсутність затупілась, провалів, турбоями- Відключення заводських ограніченій- Зниження витрати палива до 15%. Відключення контролю Eco. систем (каталізатор, фільтр сажі, ЄДР та ін.) Більш детально про чіп тюнінгКаталізатор контролюється датчиком кисню. Якщо він забитий, зруйнований або повністю відсутній з’являються помилки, загоряється Check Engine на панелі приладів, топливовоздушная суміш починає формуватися неправильно, що призводить до перевитрати і «млявою» тяги. Завдяки ж чіп тюнингу ми прибираємо весь контроль за каталізатору.Чем небезпечний несправний каталізатор? 1. При забитому каталізаторі знижується пропускна здатність вихлопних газів, що призводить до зниження потужності (аж до того, що автомобіль просто не заведеться в один день), до підвищення витрати палива і наявності помилок на панелі пріборов.2. При зруйнованому каталізаторі він може просто розсипатися і шматки «кераміки» будуть тріщати з вихлопної труби, або його може засмоктати в двигун (в цьому випадку дорогого ремонту не уникнути). Чому варто довіритися в чіп тюнінгу і видаленні каталізатора саме нам: 1. У нас великий досвід роботи в даній сфере2. Тільки ліцензійні прошивки і обладнання3. Ми робимо фізичне видалення і програмне відключення каталізатора. Вам не доведеться звертатися в кілька автосервісів. Ви все можете зробити у нас.4. Великий вибір полум’ягасників в налічіі.5. Гарантія на виконані роботи6. Середня тривалість робіт по чіп тюнінгу і видалення каталізатора 2-4 часа7. Якщо ж вам потрібен тільки чіп тюнінг і вам незручно приїхати до нас, то ми можемо виконати роботу на виїзді. Виїзд по Казані бесплатнийПолучіть докладну консультацію безкоштовно, після якої ми впевнені, що у вас точно не залишиться питань ви можете по телефону 7 (917) 931 26 62Ознакоміться з нашими роботами ви можете за посиланням наші роботи

Двигун 2,4 літра

ОТЖЕ, почнемо з самого простого, а саме з силових агрегатів 2,4 літра. І ЙОГО ПРОБЛЕМ! Абревіатура G4KE (G4KJ), встановлювався на OPTIMA, CORENTO, SORENTO PRIME, SONATA, SANTA FE, GRAND SANTA FE. Проблем з задираками у нього не було, це може бути з різних причин, багато сходяться в тому що:

 • Зараз у сучасних моторів часто йде безпосереднє уприскування палива, це побічно може охолоджувати поршні.
 • На деяких моторах йшов радіатор охолодження масла
 • Хід поршня тут більше, це також могло вплинути на відведення тепла

Зараз точно ніхто не знає, чому таке відбувається, але задираками вони дійсно не страждають.

Проблема у цих моторів була інша. У НИХ провертати ВКЛАДИШІ колінчастого вала, приблизно на 100 000 км. Причому провертати саме шатунні, корінні ходили без проблем. Не сказати, що проблема була масова, але достатня щоб піднялася невелика галас. Якщо вірити статистиці машин в нашій країні то з двигуном 2,4 літра (якщо скласти всі авто Kia і Hyundai), з 2010 року приблизно по 2016 рік було продано близько 500 000 автомобілів, і проблема з вкладишами тільки у 0,5. 1% машин

 • Провертання вкладишів відбувалося через передчасного їх зносу. Як визнач. неякісного матеріалу. Вкладиші оновили. Зараз з ними проблем бути не повинно.
 • НА машинах з 2016 року, за деякими даними йдуть більш продуктивні масляні насоси, що дозволило краще змащувати вкладиші
 • НУ і була трохи переглянута сама конструкція шатуна.

В результаті у автомобілів з 2016 року, проблем з проворачиванием вкладишів просто немає. Якщо задумаєтеся брати авто з мотором 2,4 літра можна сміливо це робити. Він запросто відходить весь свій ресурс.

Зараз такі мотори встановлюються на велику кількість автомобілів, з 2018 року почали ставити на TUCSON, значить скоро буде і на SPORTAGE

Як дізнатися чи варті форсунки?

Звичайно, можна спробувати залізти в піддон двигуна, особисто я намагався пройти ендоскопом для смартфона, але у мене нічого не вийшло (в піддоні варто протівоотлівная платина, саме вона і заважає). НУ не знімати ж картер!

Є ще один метод, який на 100% розповість, чи є вони чи ні:

 • Потрібно підійти до інженера по гарантії, з VIN свого авто
 • У них є спеціальний каталог (мануал), як хочете його називайте, нехай він заб’є туди ваш VIN
 • У ньому ваш двигун в розібраному стані і практично на всіх моторах як би вказується, що форсунка Є!
 • АЛЕ не завжди це правильно. Форсунка є тільки в тому випадку, якщо вона так би мовити «б’є» по каталогу. Тобто ви фізично можете на неї натиснути, і вона відкриється як запчастину. Якщо вона не відкривається, значить, її просто немає! Детально про це буде в відео версії

Таким чином ви зможете пробити свій новий або старий авто.

Знаю, що багато питань буде про Hyundai Кретьєн. так ось (наскільки я знаю), в ній у всіх авто (всіх років) такі форсунки стоять.

хочеться сказати, ніхто не ідеальний «під місяцем», але радує те, що такі косяки виправляються. Щиро ваш АВТОБЛОГГЕР.

Видалити каталізатор Kia Sportage 1 покоління 2005

Видалити каталізатор на Kia Sportage 1 покоління 2005. це відповідальна робота, що вимагає особливих знань і великого досвіду. Якщо ви хочете уникнути проблем в майбутньому, зверніться в центр вихлопних систем RamFlow. Ми проводимо фізичне і програмне видалення каталітичних нейтралізаторів, встановлюємо натомість «обманки» і пламегасители. Такий підхід до роботи виключає активацію лампочки Check Engine і перехід двигуна в аварійний режим.

Перед тим як вибити, прибрати або вирізати каталізатор майстра аналізують бортові помилки. Виявлення причини несправності дозволить уникнути більш серйозних проблем в майбутньому. Послуга включає:

 • програмне відключення каталізатора;
 • фізичне видалення блоку;
 • виконання прошивки електронного блоку управління;
 • установку «обманки» кисневого датчика.

При необхідності після зняття каталізатора може бути встановлений вогнегасник. Приїжджайте в нашу автомайстерню з 9:00 до 22:00 за адресою м Москва, пр-д Береговий, д. 2, стор. 7. Ми відкриті 7 днів на тиждень.

Чи не хочете заповнювати форму? Тоді телефонуйте прямо зараз: 7 495 142-09-67

Двигун 2,0 літра

В основному це двигуни G4KD, G4NA, G4ND, встановлюються на автомобілі Kia (OPTIMA, SPORTAGE, з 2018 року SOUL), Hyundai (CRETA, TUCSON, SONATA, I40). «проворотом» вкладишів не страждали. Від слова взагалі!

АЛЕ у них була інша проблема, а саме задираки блоку циліндрів. Знову ж проявляється вона не на всіх машинах, а тільки на обмеженому числі (за статистикою це знову не більше 0,5% від всієї купи проданих авто).

Як зазвичай це відбувається:. в інтервалі пробігів 80. 120 000 км, з’являється сторонній стукіт в двигуні. Багато хто починає міняти ланцюг, або штовхачі, але це не допомагає. А суть тут в іншому. зношуються стеки блоку циліндрів, на них з’являються задираки (знос), також вони проявляються на «спідниці» поршня. І поршень починає як би «люфтіть» всередині мотора, ось вам і стукіт.

АЛЕ що найцікавіше. в такому положенні машина може ходити ще дуже довго, скажімо 100 000 км. Хоча цей стукіт і дуже сильно напружує.

Чому це відбувається? Є кілька гіпотез:

 • Поршень перегрівається і від цього може надмірно розширюватися, ось вам і задираки
 • Поршень «таблетками», тобто вузький і малий (зараз такі встановлюються майже на всі мотори, і Volkswagen, і TOYOTA, і Kia і т.д.). Кільця у нього тонкі, спідниця також невелика, і він просто не так ефективно відводить тепло в стінки блоку циліндрів
 • Короткий хід поршня

Все це з часом відбувається до розвитку задирів на стінках блоку циліндрів, причому сильних. АЛЕ варто відзначити. знос блоку присутній на багатьох авто, починаючи від Camry, закінчуючи нашими ВАЗ, все це через малі пігулок поршнів.

АЛЕ починаючи з 2017 року, ЯК Я ВВАЖАЮ, проблема була вирішена. Зараз в блок цих двигунів внизу під поршнями встановлюють масні форсунки. Вони розпилюють масло на дно поршня, охолоджуючи його. Знімається приблизно 20% температури.

В інтернеті є відео про агрегатах 2,0 літра, які стоять на машинах зроблених саме в Кореї, і вони з заводу працюють на газу, так ось у них стоять такі форсунки вже з 2011 року і такі машини в таксі виходять за 900 000 км!

Якщо підвести підсумок, якщо у вас в моторі коштують форсунки, то можна спати спокійно. ходити буде довго.

Ось тільки таке риторичне питання. чому раніше то, не встановлювали?

Ще один момент, форсунки почали ставити саме з 2017 року (і то відразу не на всі авто), і як я вважаю на такі популярні машини як Hyundai CRETA, щоб (як я розумію) виключити взагалі всі проблеми з задираками (прямо ось на корню ). Потім вони перекочували на все авто, навіть на мотори 2,4 літра зараз встановлюють. тобто повна перестраховка!

Але як дізнатися чи є вони на вашому силовий агрегат чи ні?

Kia RIO: проблеми з каталізатором

Сучасний парк автомобілів крім своїх основних компонентів оснащується ще і додаткової деталлю, покликаної знизити токсичність вихлопних газів, які виробляються двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ) і дизельної силовою установкою.

Монтується Автодеталь на складальному конвеєрі на заводі, що є одним з основних вимог екологічних організацій. Все більша кількість людей стурбоване тим, якої шкоди навколишньому середовищу завдають шкідливі компоненти Автовихлоп, безперешкодно потрапляють в земну атмосферу.

Деталь отримала назву. каталітичний нейтралізатор автомобільних вихлопів або просто каталізатор. Встановлюється каталізатора відразу за вихідним колектором під днищем транспортного засобу.

У конструкцію каталізатора входять кілька основних компонентів, а саме:

 • зовнішній міцний корпус, що виготовляється зі сталі. Його завдання. захист внутрішніх компонентів від зовнішніх впливів (ударів, води, іншого);
 • вхідний і вихідний патрубки з вмонтованими в них датчиками. лямбда-зондами. Через патрубки гази надходять і виводяться з каталізатора. Датчики фіксують ступінь очищення газів і передають інформацію в ЕБУ авто;
 • внутрішній наповнювач (моноліт). Матрична структура з вогнетривкої кераміки або тонких сталевих листів (фольга). Структура моноліту нагадує стільники, крізь які проходять вихлопні гази, до моменту виведення їх в атмосферу.

Гарячі вихлопні гази через випускний колектор заповнюють каталізатора, потрапляючи в нього з камери згоряння. Робоча температура якісної роботи каталізатора варіюється від 350 до 750 градусів. Заповнивши моноліт, гази стикаються з поверхнею дрібних керамічних осередків, на який нанесений каталітичний шар, що містить метали-платиноїди. Метали платинової групи. це платина, паладій, родій і іридій.

Вони виступають в ролі прискорювачів-каталізаторів протікання хімічної реакції розкладання шкідливих компонентів Автовихлоп на нешкідливі складові. Подібний каталізатор встановлюється і на Kia RIO.

Однак водіями помічені проблеми, пов’язані з роботою каталізатора саме на цьому автомобілі. У процесі дослідження проблеми з’ясувалося, що керамічні стільники моноліту розсипаються.

Однією з причин виходу каталізатора при перевищенні температури вихлопних газів 800 ° С є оплавлення керамічних осередків і закупорка проходу для газів. Однак у випадку з монолітом в каталізаторах Kia RIO цього не спостерігалося. А ось розсипання осередків було.

У міру того як осередки моноліту розсипаються, утворюється дуже невеликий міцний керамічний пісок. В процесі перекриття клапанів при роботі двигуна це пісок може засмоктуватися під тиском в циліндри мотора. З огляду на розташування каталізатора це дуже ймовірно.

Потрапляючи в двигун, пісок засмічує циліндри і стає причиною раннього виходу зі строю кілець поршня і його стінок, так як поступово їх стирає, виступаючи в ролі міцного дрібного абразивного матеріалу. Як результат такого згубного впливу. стук в зношених порушених.

Крім того, пісок може потрапити також в масло, чого не перешкодить навіть масляний фільтр. А потрапивши в систему змащення, абразивний керамічний пісок поступово добереться і до вкладишів коленвала. В такому разі не тільки стане актуальним питання про те, а скільки ходить каталізатор на Kia RIO 3, але і працездатність всієї рухової установки.

В такому випадку необхідно потурбуватися заміною каталізатора в нашій спеціалізованій компанії, яка, провівши комплексний аналіз каталізатора бу, виплатить істотне грошову винагороду.

Скільки каталізатором На Kia RIO 3. Ремонт глушників

Продаж запчастин і ремонт глушника в Спб тел.: 7 (812) 336-43-32

Каталізатор (каталітичний нейтралізатор). вдає із себе металевий корпус (у вигляді «банки»), зсередини покритий шаром вогнетривкого матеріалу у вигляді численних сот.

Основними симптомами несправна даного елемента вважаються: зниження потужності двигуна і, як наслідок, динамічних можливостей автомобіля; включення знака “Check Engine” (помилка ЕБУ двигуна: «низька ефективність каталізатора»). Ймовірними поломками можуть бути закупорка сот або їх оплавлення, або оплавлення або розрив проводів датчиків фіксації рівня кисню. На жаль, каталізатори ніяк не ремонтуються, з цієї причини практично завжди потрібно його усунення з системи і встановлення на його місце обманки. Замінити каталізатор можливо, але висока вартість даного елемента відштовхує багатьох.

ВАЖЛИВО: Помилка після видалення каталізатора.

Практично всі сучасні електронні системах управління мотором забезпечені численними детекторами, контролюючими склад паливної суміші. Кисневі детектори (лямбда-зонди) завжди функціонують в парі з каталізатором, при цьому, монтується в системі зазвичай два датчика:

Перший з них змонтовано перед «катализаторной банкою», його завдання змінювати в залежності від умов подачу палива і відправляти сигнал на ЕБУ двигуна; Другий лямбда-зонд врізається в систему після каталізатора і служить для визначення якісного складу продуктів спалювання паливної суміші.

Якщо в такий газовихлопні системі виключити каталізатор, тоді отруйних елементів в продуктах спалювання паливної суміші буде вищою за норму, і діагностичний датчик подасть сигнал про перевищення CO в вихлопному тракті. ЕБУ двигуна прийме сигнал і інформує водія про помилку. після викиду з газовихлопні системи каталізатора на панелі приладів включиться контрольна ламочка Check Engine.

Скільки каталізаторів на Kia RIO 3 Клуб Kia Sportage

Новий Kia RIO. опис моделі 2017 року. оновлений Kia RIO на офіційному сайті Kia motors

Послав їх і поїхав до хлопців в компанію глушак. Я фотки знайшов, докласти не можу. Привіт, не чого розкривати не треба.

Каталізатор Kia: SEED, RIO, Sportage, Sorento, Cerato. Видалення, ремонт і заміна каталізатора Kia RIO / SEED на пламегаситель

Kia RIO III Авто відмінне, але ось проблема з каталізатором

Заміна каталізатора на пламегаситель Kia RIO | Видалення каталізатора Kia RIO ремонт вирізати вибити ціна вартість

Заміна каталізаторів Kia. Другий варіант полягає в заміні каталізаторів на. 11, 2012 10% знижка від Угона.нет на установку протиугінних систем на Kia RIO Якщо і у Kia RIO.

Після цього втрата «серцевиною» своїх робочих якостей. справа часу. Записався знову на сервіс. Ім’я: kaktus sam Налаштувати відображення. Звичайно, вибір варіанта ремонту і питання про те, скільки за нього платити, залишається за власником.

Каталізатор Kia RIO: видалення, заміна і установка обманки

Каталізатор Kia: SEED, RIO, Sportage, Sorento, Cerato. Видалення, ремонт і заміна каталізатора Kia RIO / SEED на пламегаситель

Каталізатор Kia RIO: видалення, заміна і установка обманки

Моделі Kia; 10. 3: Максимальна ціна перепродажу на автомобілі 2016. Моделі Kia; Повторювачі повороту Зручно розташовуються на дзеркалах заднього виду і.

Якщо вирізати каталізатор Kia RIO і не поставити на його місце пламегаситель, то звук машини буде дуже сильно нагадувати рев мотора старої Волги, а гарячий потік газів почне безпосередньо впливати на інші частини глушника, зменшуючи термін їх служби. Залежно від вмісту кисню в. АТТ якісно, ​​але дорага.

На Kia RIO 2015 рік. потрібен вогнегасник. Є, Сколько стоит на Kia RIO під ключ. Kia RIO в каталізаторів Kia RIO і не поставити на його.

Kia RIO. комплектації і ціни на новий Kia RIO на офіційному сайті Kia motors

06, 2012 протиугінних систем на Kia RIO випадки розсипання каталізаторів. Kia RIO 2012. каталізаторів Kia на універсальні або на старих каталізаторів на.

Kia відповіла на претензії власників по гарантії на каталізатор. Kia RIO КЛУБ РОСІЯ

Заміна каталізатора на пламегаситель Kia RIO | Видалення каталізатора Kia RIO ремонт вирізати вибити ціна вартість

Видалення каталізатора на Kia RIO 3. auto-katalizator.ru на DRIVE2

На Kia RIO 3 ставилося два варіанти бензинових двигунів. 1.4 (107 к.с.) і 1.6 (123 к.с.). В обох випадках для зниження токсичності відпрацьованих газів у вихлопній системі варто каталізатор, який часто починає сипатися і оплавлятися навіть при невеликих пробігах до 50 тисяч км.

Відразу відзначимо, що якщо вчасно не видалити каталізатор на Kia RIO 3 і продовжити експлуатацію машини з поломкою, то існує велика ймовірність попадання в двигун керамічного пилу. На цій сторінці ми вставили кілька відеороликів, в яких детально розібрані шляхи потрапляння керамічного пилу в ціліндри._

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

Каталізатор на Kia RIO 3 з двигуном 1.4 і 1.6 літра інтегрований з випускним колектором. Якщо Ви хочете видалити (вирізати) каталізатор або замінити його полум’ягасником, то в нашому автосервісі можна виконати будь-яку з цих процедур.

Каталітичний нейтралізатор в першу чергу зустрічає потік розпечених газів. Плюсом такої конструкції є швидкий розігрів керамічних сот до робочої температури. Мінусом. швидке оплавлення і спікання каналів, що різко знижує пропускну здатність цього вузла. Як наслідок, відбувається різке падіння потужності і збільшення витрати палива.

На машинах 2011. 2013 років випуску зазвичай коштує додатковий каталізатор. Другий каталізатор прибрали після рестайлінгу моделі для здешевлення виробництва. Екологічний клас цих машин. Євро-4. Але в Росії після 31 грудня 2015 року на рівні законодавства заборонено виробляти або ввозити машини з двигунами нижче Євро-5. Тому на більш пізніх випусках рестайлінгових Kia RIO 3 знову стали встановлювати додатковий каталітичний нейтралізатор і їх екологічний клас виріс до Євро-5. На цьому тижні до нас в автосервіс приїхало дві машини і обидві рестайлінгові. На Kia RIO 2014 року другої каталізатора не було, а на RIO 2016. був.

скільки

На Kia RIO 3 з екологічним класом Євро-5 коштує додатковий каталізатор під днищем відразу за гофрой глушника

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

Якщо машина Євро-5 і у неї стоїть другий каталізатор, то не поспішайте його видаляти. У більшості машин він у відмінному стані.

На термін служби каталізатора впливає велика кількість факторов._

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

Фактор Неякісний бензин з присадками для збільшення октанового числа завдає каталізатору величезної шкоди. Хімічні сполуки, що містяться в такому паливі, взаємодіють з каталітичним шаром, який наноситься на стінки каналів каталізатора. В результаті каталізатор втрачається здатність допалювати шкідливі домішки в вихлопних газах. У такій ситуації з’являється CheckEngine з помилкою P0420 на приладовій панелі.

Горить CheckEngine. помилка по каталізатора P0420

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

Не важливо під яким брендом працює заправка. У будь-якому випадку паливо на неї надходить з російського нафтопереробного підприємства. Дуже часто нафтозавод виявляється монополістом в своєму регіоні. Навіщо в такому випадку стежити за якістю продукції, якщо конкурентів немає?

Фактор При пусках двигуна в морозну погоду частина палива не згорає і потрапляє в каталізатор. У його стільникового структурі незгорілий бензин може детонувати і займатися. В результаті канали каталізатора руйнуються і плавляться. На шляху вихлопних газів виникає перешкода, що перешкоджає виходу газів в атмосферу. Потужність двигуна починає знижуватися. У запущених випадках може спостерігатися нестабільний холостий хід. У нашій практиці ми стикалися з машинами, які вже не заводилися через повністю забитих каталізаторів.

Фактор Точно така ж ситуація з каталізатором виникає при проскакування в системі запалювання. Тому важливо стежити за станом свічок і вчасно їх міняти.

Фактор Підвищений витрата масла в двигуні сам по собі є неприємним моментом. Для каталізатора це також один з факторів, що скорочують термін його служби.

Фактор Сильно збагачена або збіднена суміш також ведуть до видалення каталізатора. Діагностувати відхилення складу суміші від норми можна за кольором свічок. Світлий відтінок вказує на збіднення суміші, а темний. на збагачення. Щоб суміш була потрібного складу, радимо стежити за коректною роботою датчика повітря (ДМРВ), положення дросельної заслінки (ДПДЗ) і абсолютного тиску (ДАТ) у впускному колекторі.

Фактор При перекладі автомобіля з бензину на газ досвідчені майстри рекомендують видалити каталізатор з вихлопної системи. Температура на випуск у такої машини значно зростає, що стає причиною спікання каналів і зменшення їх пропускної здатності.

Якщо горить чек з помилкою P0420, то далі можна не копати. В такому випадку однозначно потрібне видалення або заміна каталізатора.2. Зменшення пропускної здатності каналів знижує потужність двигуна. При цьому витрата палива починає рости. Якщо не вживати ніяких дій, то машина може просто перестати заводіться.3. При несправному каталізаторі майже завжди змінюється запах вихлопних газів. Найчастіше власник авто може не звертати на це уваги, так як такий процес відбувається поступово.

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

Їздити зі зруйнованим каталізатором вкрай небезпечно для двигуна автомобіля. Відбувається постійне виділення керамічного пилу, яка може легко потрапити в камери згоряння двигуна. На стінках циліндрів утворюються задираки, що призводить до різкого скорочення ресурсу мотора і його поломки. Нижче ми вставили ролик, зроблений хлопцями компанії Ходос. Їх спеціалізація. капітальний ремонт ДВС. «Капіталі» движок часто доводиться через каталізатора, який не був вчасно видалений з випускного колектора.

Старий каталізатор на Kia RIO 3 можна замінити на новий оригінальний в разі хорошого фінансового становища автовласника. Більш доступним варіантом зі збереженням екологічності автомобіля стане заміна на універсальний аналог Євро-4.

Якщо надійність автомобіля важливіше, ніж CO і CH в його вихлопних газів, то краще варіантом стане видалення каталізатора або його заміна пламегасітелем._

скільки

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

Заміна каталізатора на пламегаситель

Альтернативою каталізатору може стати пламегаситель. Він на відміну від каталізатора він не може зменшувати токсичність вихлопних газів, тому їх запах трохи зміниться. Спочатку після каталізатора варто кисневий датчик, що іменується також лямбда-зондом. Він необхідний для вимірювання шкідливості вихлопних газів. Як тільки каталізатор перестане нормально працювати або його видалять, датчик відішле сигнал в блок управління. Негайно підсвічування іконки CheckEngine з помилкою P0420.

Після видалення каталізатора краще не залишати корпус порожнім, а вставити в нього колекторний пламегаситель з розмірами 100х100 мм. Він згладить звук і збереже вихлопну систему від прогоряння. Ми вважаємо за краще ставити пламегасители Mg-Race, CBD або Atiho. Вони зроблені з хорошою нержавійки і прослужать багато років.

На Kia RIO 3 можна прибрати помилку P0420 за допомогою механічної обманки лямбда-зонда, яка встановлюється під задній лямбда-зонд. Необхідно, щоб усередині обманки стояв мінікаталізатор, який буде локально допалювати вихлопні гази поблизу датчіка._

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

Обманка лямбда-зонда з мінікаталізатором допоможе погасити CheckEngine після видалення каталізатора. Такий спосіб можливий тільки з справним заднім кисневим датчиком. Обманка не може замінити сам датчик, вона лише створює умови для коректної роботи електроніки автомобіля з віддаленим каталізатором.

Інший радикальний спосіб називається чіп-тюнінгом і полягає в перепрограммировании блоку керування автомобілем на більш низький екологічний стандарт. Задній кисневий датчик відключають, і він більше не враховується «мізками» машини.

Після видалення каталізатора краще чіп-тюнінг. Найкраще підійде прошивка від Паулюса startpower euro 2 для відключення заднього лямбда-зонда. Нова програма записується через діагностичний роз‘єм OBDII.

Видалення каталізатора своїми рукамі_

Заходьте до нас на сайт. www.auto-katalizator.ru_

На даний момент зростає число автовласників, які не ставлять пламегаситель після видалення каталізатора. Така машина відразу виділяється по звуку. Особливо це чутно при піднятті оборотів двигуна вище 3000. Гучність вихлопу не є єдиним мінусом. Вважається, що вихлопна система не розрахована на теплове навантаження, яку вона починає відчувати. Тому ми настійно рекомендуємо не забувати про установку пламегасителя в порожній колектор.

Якщо Ви хочете виконати ремонт своїми руками і не маєте досвіду зварних робіт, то поставити пламегаситель не вийде. Проте, Ви зможете прибрати з колектора небезпечну для двигуна кераміку і самостійно погасити CheckEngine за допомогою обманки лямбда-зонда.

Вся процедура ремонту представлена ​​нижче. Фото зроблені під час видалення каталізатора на Kia RIO 3 2014 роки з двигуном 1.6 літра. У нашому випадку ми зробили чіп-тюнінг і відключили задній лямбда-зонд, що дало збільшення потужності двигуна приблизно до 135. 140 к.с. При самостійному ремонті можна вкрутити під задній лямбда-зонд обманку і скинути помилку (якщо горить CheckEngine).

Крок Акуратно відкручуємо верхній кисневий датчик.

Крок Знімаємо захисний кожух каталізатора, який кріпиться на трьох болтах.

Крок Відкручуємо випускний колектор з каталізатором від двигуна.

Крок Ставимо машину на підйомник або яму і продовжуємо відкручувати з’єднання каталізатора з приймальною трубою.

Крок Відкручуємо ще трохи болтів. В даному випадку два болта на 14.

Крок Знімаємо каталізатор і вибиваємо його вміст.

Крок Проводимо монтаж в зворотному порядку. Не забуваємо поставити під задній лямбда-зонд обманку або зробити чіп-тюнінг під Євро-2.

Kia RIO 3 видалення каталізатора. Чіп-тюнінг Kia RIO 3. Видалення каталізатора і збільшення потужності авто

Проблема полягала в тому, що при розгоні машини перестала відчуватися динаміка, і при старті почав виникати провал, який тривав протягом 1-2 секунд. Такі явища завжди відбувалися при розгоні з місця.

Як результат. двигун не може нормально відводити гази з камери згоряння, і розвивається ряд проблем, в тому числі ті, що були описані автовласником.

Після уважного огляду фахівці прийшли до висновку про те, що проблема безпосередньо в каталізаторі, тому було прийнято рішення про проведення комплексу робіт.

Після повного видалення каталізатора, на його місце встановлюється пламегаситель, а значить, необхідність в установці цього елемента автомобіля просто відпадає. Після монтажу пламегасителя наші майстри завжди покривають зварні шви кращої термостійкої фарбою, яка буде захищати деталь від роз’їдає впливу бруду і реагентів.

Для здійснення цієї роботи потрібно підключитися до головного блоку управління двигуном через діагностичний порт. У цій моделі машини використовується ЕБУ компанії Bosch, а прошивка, що встановлюється нашими фахівцями від Paulus. Після установки цього програмного забезпечення ваше авто перейде на екологічний стандарт Євро-2.

Подивитися на всі ціни наших послуг з чіп-тюнінгу автомобілів марки Kia ви можете за посиланням.