Установка кнопок на кермо Kia Sportage 3

Комплект важелів управління з підсвічуванням, що встановлюються замість заглушок, складається з:

  • гойдалки перемикання каналів;
  • гойдалки зменшення-збільшення сили звуку;
  • клавіші відключення зовнішнього гучномовця;
  • клавіші перемикання режиму функціонування.

установка, кнопка, кермо, sportage

Отже, в базовій комплектації важелі управління магнітолою на кермі зі зрозумілих причин відсутні. Але творці цього універсального автомобіля завбачливо залишили під мультимедійні клавіші порожнини в рульовому колесі. Тому завжди є можливість вдосконалити цей елемент салонного тюнінгу, і зробити це ніколи не пізно. Після цього не треба буде відволікати увагу на маніпуляції з пультом, адже з керманичами кнопками це можна зробити, не дивлячись. До того ж і статистика ДТП підтверджує, що при такому розкладі аварійність з вини відвернувшись водія знижується на порядок.

етап

Розчищення місця під нове обладнання. Симетричний монтаж кнопкового блоку в звільненому замість заглушок просторі проводиться в зворотному порядку. Кріплення затягується тугіше. Надівається кришка, яку одночасно тримають треті болти від кнопок управління.

етап

Прокладання кабеля за спеціальними нішеобразним каналах, підключення харчування кнопок способом «штекер клема» і установка рульового колеса на колонку в зворотному порядку. Повернення подушки безпеки і клавіші клаксона на своє штатне місце.

Після цього кнопками можна користуватися.

Установка кнопок на кермо Kia RIO: послідовність процесу

етап

Ослаблення кріплення звукового сигналу за допомогою Т40 в поглибленнях з боків керма. Демонтаж класконного пристрою. Процедура відключення живлення для подушки безпеки із застосуванням ножа. Видалення зайвого, що заважає технологічного роз’єму.

«Голівкою» на 22 ключа-баллоннік відгвинчується рульове колесо, яке кріпиться гайкою посередині. Кермо знімається плавно, без ривків і поштовхів, при необхідності легкими рухами розгойдується з боку в бік, а гайка до кінця ні в якому разі не відкручується.

Монтуємо кнопки на рульове колесо Kia RIO

Установка кнопок на кермо Kia RIO в базовій комплектації не передбачається. Проте, сучасні технології дозволяють змонтувати багатофункціональні важелі управління мультимедійної магнітолою самостійно. Через зручності та безпеки використання це дуже затребувана сучасна «фішка». Вона забезпечує оптимальний режим перемикання програм MODE і медіаполос «вперед-назад» за допомогою стрілок, а також включення-виключення звуку MUTE і регулювання гучності тюнера VOLUME /

Актуальність даного ноу-хау і в тому, що пропоновані інтернет-продавцями кнопки успішно функціонують як зі штатною апаратурою, так і з більш просунутими системами. Наприклад, з Bluetooth для управління безпровідною гарнітурою стільникового зв’язку. Однак якщо є нештатна апаратура, буде потрібно спеціальний адаптер. Без нього кнопки не слухаються команд, бо безпосередньо не поєднуються з цим видом обладнання.

У даній операції немає нічого складного, так як вона виконується по блоках. На реалізацію заходу витрачається не більше 30-40 хвилин, після чого у автовласника з’являється досить комфортна і практична система управління акустикою і телефонними дзвінками, робота з якої не відволікає від дороги.

Єдина умова успішної модернізації. рульове колесо також має бути штатним, тобто «Рідним».

Kia Sportage 3 SL. самостоятельная установка кнопок на руль (звук, круиз-контроль)

Які потрібні інструменти

Якщо необхідний набір кнопок придбаний, саме час подбати про технічні засоби їх установки. Для цього знадобляться

  • пасатижі;
  • «Головка» на 22;
  • Хрестова викрутка;
  • TORX Т40- «зірочка»;
  • складаний ніж на всякий випадок;
  • ключ на 10 (обов’язково заводського виконання).

Автослюсарі-професіонали рекомендують в ході демонтажу-монтажу користуватися намагніченою викруткою. Це набагато полегшує зусилля виконавця, адже в такому випадку кріплення буде падати набагато менше і більш неохоче. І не намагайтеся встановити кнопки без зняття рульового колеса. зробити це апріорі неможливо.

етап

За видаленням рульового колеса. відкручування на ньому 6 задніх гвинтів викруткою з подальшим зняттям кришки-кожуха після звільнення засувки. В останню чергу. знімання пластмасових панелей-заглушок разом з рештою болтами (по три на кожну).

Установка кнопок аудіо- та круїзконтроля

Kia Sportage 2010

Черговий міні «тюнінг-прокачування» мого рижію. Давно хотів замудріться установкою кнопок дистанційного керування музики і круїз-контролю на кермо. У моїй комплектації даних девайсів не було. Відразу скажу, не претендую на звання першопрохідця і т.п., просто описую свій досвід.

Так, всім тим, хто хоче замудріться установкою даних кнопок в свій Kia SPORTAGE III європейського ринку на АКПП, МКПП, бензин або дизель, необхідно наступне.

1) Що б «фізично» не перевіряти можливість установки кнопок на дану комплектацію (природно, якщо у вас кнопки вже є, то не треба далі і читати =)))), йдемо на сайт Mobis Free Access: http: // led- car.ru/mobis/login.php. Тиснемо Login to MOBIS

2) Перемикаємося на Русский могутній у верхньому правому куті. Вбиваємо свій ВІН (для дилерських машин). Словацька U5, тиснемо ENTER, після у вікні у верхньому правому куті SEARCH (ПОШУК).

3) У вікні зліва вибираємо групу ELECTRIC, жмакаем по картинці «MULTIFUNCTION SWITCH» (Мультифункціональні перемикачі). Відзначаємо деталь 93490. Далі варіанти.

4) Якщо ваша деталька 934903R110 (загоряється зліва в стовпчику), то Вам пощастило. Переходимо до п.7.

5) Якщо ваша деталь 934902K200, то необхідно перейти до п.6.

6) Замовляємо: 934903R110. 1 шт підрульові кільце, 967003W050EQ. кнопку управління аудіо, 967003W350EQ. кнопка круїз-контролю, 561922K300. необхідний шлейф від підрульового колеса до самих кнопок.

7) Замовляємо: 967003W050EQ. кнопку управління аудіо, 967003W350EQ. кнопка круїз-контролю, 561922K300. необхідний шлейф від підрульового колеса до самих кнопок. Загальна

8) Після приходу деталей нам знадобляться: Ключ-головка на 23 (можливо і 22 б підійшов, але у мене був тільки 23), комірець до нього, Г-образні ключі зірочки або евроключ, який зазвичай до меблів докладають, тонка плоска викрутка, ключ на 12, канцелярський ніж (опція =))), маркер.

9) Знаходимо тепле затишне місце або гараж, при наявності.

10) Відключаємо негативну клему з акумулятора, попередньо поставивши кермо у вертикальне положення, і не виймаємо ключ із замка.

11) Ззаду рульового колеса знаходимо великі отвори-поглиблення, вставляємо туди евроключ, відкручуємо дві зірочки. Шурупи не випадуть, вони залишаться всередині. Повертаємо кермо в горизонтальне положення.

12) Знімаємо подушку безпеки з написом Kia легенько потягнувши на себе. Ззаду бачимо шлейф. на подушці безпеки підчіплюємо викруткою або нігтями жовту притискну кліпсу ВГОРУ, воно підніметься на пару міліметрів. Після від’єднуємо шлейф від самої подушки. Усуваємо шлейф в сторону, щоб не пошкодити. Не бійтеся, подушка не стрельне, від розмикання контакту помилка SRS горіти не буде.

13) Від’єднуємо другий штекер і звуковий сигнал.

14) Збираємо ключ на 23 і комірець. Акуратно помічаємо положення рульового колеса. У мене вже стояли заводські мітки, по ним і орієнтувався. Скручуємо центральну гайку, залишивши її на болті на пару оборотів. Б’ємо по керму ДО СЕБЕ з внутрішньої сторони і він злітає з шліців. Скручуємо до кінця гайку.

15) Перевертаємо кермо задньою стороною до себе, відкручуємо ще два маленьких гвинтика з поглиблень.

16) Відкручуємо сріблясту нижню накладку спиці керма (два таких же гвинтика).

17) Вставляємо плоску викрутку між заднім кожухом керма і його корпусом, плавно віджимати її, роз’єднувати між собою сріблясту нижню накладку з п.16 і власне задній кожух.

18) Перевертаємо кермо, відкручуємо ще два гвинтика кріплення заглушок в місцях, куди ми збираємося ставити кнопки. виймаємо заглушки.

19) Уважно дивимося на місце, в яких бовтаються гвинти, які ми відкручували першими. Бачимо, що вони бовтаються в патронах на зажімках. Віджимаємо викруткою затискачі і виймаємо патрончики разом з гвинтами. Так нам буде легше. Далі, будемо збирати.

20) Розпаковуємо наші покупки. Заміну підрульового кільця я не робив, але зняти його легко. Дістаємо шлейф. Вставляємо його зверху ПІД металевою рамкою, на яку спирається подушка безпеки і розводимо його проводки вліво і вправо, не забувши, що штекер з наклейкою АУДІО треба відвести в ліву частину рульового колеса (У МЕНЕ НА ФОТО НЕ ВІРНО, просто прикидав.). У-подібний штекер прокладаємо так, що б він не заважав затягування гайки. Верхній роз’єм також повинен пройти під металевою основою.

21) Повертаємо на місце патрони з п. 19 на місце, вони повинні виявитися нижчою від наших дротів, розведених до кнопок.

22) Вставляємо в кнопки роз’єми, кнопки в кермо.

23) Закручуємо два гвинтика в нижні отвори з п. 18 (саме в нижні, не переплутайте).

24) Надіваємо задній кожух на кермо, сріблясту накладку і пригвинчуємо її.

Kia Sportage установка кнопок на руль (Круиз контроль- управление магнитолой )

25) Закручуємо ззаду два маленьких гвинтика в кнопки, притримуючи їх, так як різьблення там всередині немає знову.

26) Ставимо кермо рівно горизонтально в шліци, садимо його щільно. Закручуємо центральну гайку, не забувши про шайбу =)))

27) Під’єднуємо подушку безпеки, звуковий сигнал і наші кнопочки до колодки.

28) Встановлюємо подушку безпеки, закручуємо два закладних гвинтика ззаду. Для зручності поверніть кермо знову у вертикальне положення або похиле, кому як зручно.

29) Підключаємо акумулятор, радіємо життю і новим опцій.

На все провсё я витратив 40 хвилин, з них більше думав, чому нічого не працює. виявляється переплутав в кваплять штекери =)))))))))))))

Установка кнопок аудіосистеми, круїз-контролю і Bluetooth (мультируль)

Всім привіт! Не дивлячись на те, що про дану тему написано-переписано, стерто і знову написано, я все-таки вирішив викласти свій звіт, тому що по більшій мірі все зводиться до фрази: “Там все зрозуміло, а далі за обставинами” І, озброєний настільки великими і численними знаннями, я все ж розібрав кермо на третій день Кнопки брав в автофінте.

Отже, приступимо: 1. З чого почати? Починати треба з бажання і комплекту кнопок 🙂

У разі, якщо ви будете ставити тільки аудіо і круїз, то необхідний шлейф на дві кнопки 56192-2K300

Що відкручувати в першу чергу, чим і як? А) Від’єднуємо акумулятор (ключ залишаємо в машині, щоб не заблокувало кермо) і відкручуємо подушку безопасності.Подушка кріпитися гвинтами в двох великих отворах. Необхідний ключ або бита Т40 (зірочка).б) При відкручування зверніть увагу, що його не затягнути досить туго, необхідно плавне і рівномірне усіліе.в) Не кожен ключ або бита підійде! Т.к. виробники різні, у всіх є допуски і, незважаючи на однакову маркування, ключ може не підійти. Якщо не виходить. поміняйте інструмент. Я, наприклад, використовував біти з подовжувачем, в тому числі професійні, і тільки третя біта підійшла.

Як зняти подушку безпеки? Нічого тягнути, смикати і інших зусиль докладати не треба. Як тільки відкрутіть гвинти подушка вільно знімається. Якщо подушка бовтається на кермі, але не виймається, то більше викрутити гвинти, вони стоять в гумових упорах. не випадуть. Необхідно, щоб гвинт вийшов з поглиблення подушкі.После цього акуратно перевертаємо подушку, від’єднуємо штекер і все.

Чи треба міняти контактна кільце? Якщо не знайшли інформації і не знаєте потрібна заміна кільця чи ні, то перш ніж продовжувати, витягніть штекер керма, розташований зверху і подивіться на роз’єм: якщо там два ряди контактів, то заміна не потрібно, якщо один. то необхідно нове контактна кільце.

Як зняти кермо? А) від’єднуємо клему мінуса з керма і знімаємо штекер, щоб не заважав.

б) Викручуємо до кінця кермо і зриваємо гайку ключем або головкой.в) Повертаємо кермо в центральне положення, відкручуємо гайку і знімаємо руль.Еслі робити так, то перекосити кермо при зворотній установці неможливо. будь-який перекіс відразу ж видно щодо щитка приладів. Якщо залишати його по-іншому, то буде потрібно додатково маркування положення керма і є можливість промазати з установкой.Опять повторюся, що смикати, бити і проявляти зайве завзяття не потрібно, тому що кермо тримається на пластикових шліцах і їх можна зламати. Якщо кермо не йде. злегка покачайте його і він спокійно зніметься.

Установка кнопок аудіо і круїз-контроля.Здесь все просто. перевертаємо кермо і відкручуємо 2 за допомогою ключа Т20 (зірочка), які тримають кожух керма.

Знімаємо кожух і відкручуємо ще два гвинти, які утримують заглушки, на їх місце ставимо кнопки.

Встановлення кнопок Bluetooth.а) Якщо вирішили ставити все кнопки, то відкручуємо два гвинти, які тримають нижню рамку і знімаємо її з засувок

б) Підрізаємо куточки внутрішнього профілю і встановлюємо кнопки з новою рамкою.

в) Перевіряємо, щоб кнопки не заїдали. Якщо заїдають, то чи мало підрізали, або нерівно встановили рамку.

Підключення шлейфа.а) Проводка укладається під рамкою подушки безопасності.б) Наклейка на шлейфі не завжди відповідає дійсності, у мене, наприклад, вона була на джгуті кнопки Bluetooth, тому підключення виробляємо:білий штекер. аудіочерний штекер. круізблютуз підключається також, як і основний джгут в шлейфі.в) Найголовніше. це добре укласти джгути, щоб вони не заважали. Я кілька разів перекладав, поки знайшов оптимальне розташування, тому що шлейф для 4-х кнопок має зайву довжину джгутів для кнопок Bluetooth, а місця там небагато.

Ну ось і все, тому збираємо в зворотному порядку, включаємо і насолоджуємося 🙂

Р.S. У мене ще й нижня рамка прийшла в більш сріблястому кольорі, точно в колір внутрішніх ручок, набагато краще, ніж те убозтво, що стояло, так що я був радий подвійно.

Установка Кнопок На Руль Kia Sportage 3

Полазити на цьому форумі, прочитав з цього дефекту багато порад і зрозумів, що ці поради все не те, вирішив сам розібратися в проблемі.

Власне відкинувши лірику дозвольте мені представити свій конструктивний варіант вирішення цієї несправності, може кому стане в нагоді якщо я звичайно вже не спізнився з інформацією. У той же день все було випробувано. Тепер у мене є круїз і це супер.

Приєднуємо шлейф, вставляємо кнопки на їх штатні місця, приєднуємо проводку і починаємо зворотний збірку. Перед тим як повністю зібрати кермо Kia Sportage, потрібно спочатку перевірити працездатність клавіш.

Kia Sportage 3 установка кнопок на кермо відео

Для цього приєднуємо мінусову клему акумулятора на місце і пробуємо натиснути на кнопки. У нашому випадку все працює чудово, а значить виконуємо остаточну збірку і насолоджуємося результатом. Дістаємо шлейф. У-подібний штекер прокладаємо так, що б він не заважав затягування гайки. Верхній роз’єм також повинен пройти під металевою основою.

Для зручності поверніть кермо знову у вертикальне положення або похиле, кому як зручно. Переходимо до п. Ціна питання, 2 тис.

Ремонт кнопок управління на кермі.

Як визначити причину скрипу рульової рейки Nissan Qashqai. Які несправності можуть виникнути.

Як їх усунути. Ремонт рульової рейки Nissan Qashqai своїми руками Новітні сучасні технології і прекрасна динаміка роблять Nissan Qashqai практичним і комфортабельним автомобілем. Відмінну керованість в складних міських умовах забезпечує Кановалов роком раніше по іншому раніше як підтягти ручник?

Підкажіть як підтягнути ручник? Володимир-Refal роком раніше або раніше Артімон роком раніше або раніше 1.

Щоб отримати доступ до регулювальної гайки, зніміть підлогову консоль. Послабляйте тросик ручного гальма поки, поки обидва кнопки на кермо Kia sportage важеля нема за У s-l-a-y-e-r на ІКСІ вийшов з ладу датчик положення керма. При вивороті руля в кнопки на кермо Kia sportage ліве положення постійно спалахувала 4х4 і привіт. Вирішили розібрати і повернути ніжки, які стираються. У мене теж бирка невірно наклеєна, але там же роз’єми різні, тому не переплутати Все правильно підключено: Кнопки краще брати на ebay з Кореї.

На али за ті ж гроші китайські підробки, хоча здалеку і виглядають схоже і навіть встають без проблем за розмірами.