Заміна салонного фільтра Ford Mondeo 5

Фільтр салону Mondeo 5

Акуратно потягніть салонний фільтр за частину, розташовану праворуч внизу. При витягуванні фільтр складають у вигляді гармошки. При проведенні операції підніміть педаль акселератора. Після вилучення фільтра протріть місце посадки і розмістіть новий фільтр.

Після заміни фільтра розмістіть на місце кришку блоку, закрутіть три гвинта і змонтуйте на колишнє місце віддалік газу.

Заміна салонного фільтра Ford Mondeo 4 своїми руками. детальне керівництво

Насамперед необхідно зняти педаль газу, для цього потрібно відкрутити три гайки на «10». До них досить складно підібратися, тому спочатку, я не даремно згадав про подовжувачі. Після того як ви зніміть педаль, не поспішайте її відключати в цьому немає ніякої необхідності, просто відсуньте вбік.

Далі, зніміть кришку, яка закриває посадочне місце фільтра салону Ford Mondeo. Вона кріпитися трьома гвинтами під ключ на «7».

Коли у вас утворюється доступ до старого салонному фільтру, витягніть його і підготуйте новий фільтр салону Ford Mondeo до установки.

Перед тим як замінити фільтр рекомендую пропилососити посадочне місце або продути його стисненим повітрям.

Замініть салонний фільтр, акуратно просунувши його в посадочне гніздо.

Потім встановіть кришку на місце і закрутіть гвинти назад.

Збірка проводиться в порядку зворотному зняттю.

Ось власне вся заміна салонного фільтра Ford Mondeo, як бачите нічого складного в ній немає і її цілком реально зробити в домашніх умовах.

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями в соц. мережах мережах:

Заміна салонного фільтра Ford Mondeo 5

Home »Заміна салонного фільтра Ford Mondeo 5

Заміна фільтра салону на Ford Mondeo 4

Заміна фільтра салону Ford Mondeo 4 по відео займає практично 15-20 хвилин, але необхідно детально слідувати інструкції. Будь-які відхилення, порушення неприпустимі. З четвертим поколінням складнощів менше, ніж з третім, але вони можуть з’являтися.

Працювати необхідно з боку педального вузла біля крісла водія. Знімати педаль акселератора неодмінно, по іншому не вистачить місця, щоб розвернутися. Інструменти. головки, накидний ключ, подовжувач, тріскачка. Можна завчасно зняти мінус клему з АКБ і дати движку охолонути.

 • Рушити крісло водія до упору, розкласти інструменти так, щоб було комфортно працювати.
 • Демонтувати педаль акселератора головкою «на 10», прибрати в сторону. Роз’єм датчика краще не чіпати, він крихкий.
 • Праворуч від демонтованої педалі відшукати корпус елемента фільтрації. Кришку зняти, попередньо відкрутивши пару болтів (допоможе головка «на 7»).
 • Прибрати кришку, за нею відшукати старий фільтр, зняти його. Зачистити місце посадки із застосуванням дрантя, пройтися пилососом з вузенькою насадкою.
 • Поставити новітню деталь, за раніше стиснувши її з боків. Повинно вийти подобу метелики. Переконатися, що посадка повна, а заміна коректна.
 • Повернути кришку на місце, закрутити кріплення педалі. Підключити датчик, якщо він все-таки був відключений.

При бажанні можна прочистити випарник кліматичної системи. Вообщем, цю функцію рекомендовано повторювати часом. приблизно кожне 3-5 ТО. Для цього знімають облицювання з консолі праворуч, дістають пістон з пластика, після прибирають робочу панель. За нею знаходять трубку у вигляді букви «Г» і теж знімають її. Це дрібні камінчики системи кондиціонування.

Діяти необхідно відповідно до інструкції. А конкретно розпорошити всередині трубки дренажу активна речовина. Залити через дренажну систему особливий засіб так, щоб воно змило забруднення на випарнику, потекло назад. Під трубку слід підсунути обрізану пляшку або іншу комфортну ємність. Відразу слід запустити кондиціонер в режим рециркуляції повітря, задавши низькі обороти. Необхідно почекати, щоб рідина на сто відсотків скла. При здійсненні очищення випарника до розпилення аерозолю необхідно буде витягнути старий фільтр, новий сходу не ставити. Після продувки трубку дренажу необхідно буде повернути на місце, всередину короба увіткнути елемент чистки.

Заміна салонного фільтра на Ford Mondeo 5

Будь-які промивки, продувки фільтра Mondeo дають тимчасові результати, краще закріпити новий салоннік

Виконати складання в зворотному порядку, переконатися, що все працює коректно. Для зручності варто тримати перед очима анотацію. в усякому разі, в процесі перших ТО. Новий фільтр Mondeo прослужить заявлені терміни.

Навіщо і коли потрібно міняти салонний фільтр

Заміну салонного фільтра Ford Mondeo 4 і інших модифікацій роблять в процесі кожного чергового регламентного ТО. Це 15 тис. Км пробігу або раз на рік. На практиці можуть знадобитися більш часті заміни, наприклад, через кожні 7-10 тис. Км. Це знаходиться в залежності від умов експлуатації, манери водіння.

На практиці салоннік забиваються через 7 тис. Км активної експлуатації. Особливо це справедливо для регіонів з найвищими показниками ерозії грунтів. Часте стояння в заторах теж зменшує терміни служби частин фільтрації. Сажа, на відміну від пилу, на шторка не осідає, а йде по порах, рівномірно заповнює внутрішній обсяг очисних частин повністю. Це знижує його пропускну здатність, виникають запахи вихлопних газів.

Заміну салонного фільтра Ford Mondeo 4 в рамках рестайлінгу зазвичай роблять на вугільні елементи. Вони більш багатофункціональні і сучасні, борються з механічними і мікробіологічними забруднювачами, позбавляють противні запахи.

Якщо старий фільтр зношений, допоможе тільки заміна. продувки, промивання відносять до напівзаходами

Заміна фільтра салону на Ford Mondeo (Ford Mondeo)

Заміна салонного фільтра на Ford Mondeo 4, 3, 2, 0. обов’язкова планова процедура, яку в міру потреби без проблем можна виконати своїми силами. Авто Ford Mondeo на даний момент відносять до найбільш продаваним. Продукція концерну широко представлена ​​на ринку РФ, деякі моделі збирають місцеві фабрики. Сервіс Mondeo має бути своєчасним. це головна вимога. Тоді авто прослужать довго і не будуть ламатися в невідповідний момент. Для Mondeo є певні розбіжності, пов’язані з модифікацією тс і правилами заміни фільтра.

Как заменить салонный фильтр на Форд Мондео 5

Заміна салонного фільтра Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5)

Заміна салонного фільтра Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5). процес дуже важливий. Необхідно розуміти, що цей фільтр. частина значущою випускної системи двигуна, і постійне очищення повітря необхідна для роботи системи двигуна в целом.Наші фахівці-автомеханіки високої кваліфікації, радять подбати про своєчасну заміну салонного фільтра всім автовласникам.

Конструкції фільтрів були розроблені ще в 70-х роках, коли кількість транспортних засобів збільшилася, і стали помітні впливу відпрацьованих газів. Вперше установка салонного фільтра Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5) була проведена в 90-х роках на серійному автомобілі. Потім з’явилися Углево фільтри, в даний час стали необхідністю. Якщо пилові фільтри призначалися для уловлювання пилу, то вугільні фільтри з елементом з формованого вугілля і спеціальних волокон, здатні усунути шкідливі речовини. фенол і сірку.

Сучасні салонні фільтри Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5) вловлюють значні обсяги пилових і часток саж, продуктів згоряння, відповідають вимогам очищення. Сьогодні вугільні фільтри, які мають в складі пориста речовина з питомою поверхнею високого значення, нейтралізують навіть окису азоту. Але робочі властивості фільтрів погіршуються з часом, і потрібно в будь-якому випадку, заміна салонного фільтра автомобіля. Регулярна заміна салонного фільтра буде необхідна при проходженні кожних 10-15 тисяч км.

Заміна салонного фільтра Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5):

Професійна заміни салонного фільтра Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5) займе у Вас не більше 20 хвилин, але перевагою стане якісна робота фільтра з очищення повітря, що означає і продовження роботи механізмов.Правільная установка фільтра гарантується нашими фахівцями. Фільтри мають свої особливості установки, вугільні фільтри мають особливі рамкові конструкції. Виїмка фільтра. акуратний процес, і при порушенні з’єднань, функція очищення повітря виконуватися не буде.

Місця установки фільтрів Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5) для різних моделей автомобілів розрізняються по розташуванню. Це може бути підкапотний простір або передня панель в зоні сидіння. І сам фільтр, певний для конкретної моделі, має різні особливості установки. Установка салонного фільтра, тому, може бути різною і вимагає різних витрат. Фільтри з вугільним вкладенням дуже ефективно виконують очистку, усуваючи шкідливі для людини хімічні сполуки. Салонний фільтр Ford Mondeo V (Ford Mondeo 5), своєчасна заміна якого, необхідна. не тільки збереження чистого повітря всередині Вашої машини, але і правильний хід роботи обладнання.

Інструкція по заміні фільтра на Ford Mondeo

Педаль газу на FORD Mondeo закріплена трьома гайками. Найкраще знімати їх з використанням подовжувача ключа.

Кришка блоку салонного фільтра в Ford Mondeo фіксується трьома гвинтами. Нижні ви можете легко відкрутити торцевою голівкою, а для верхньої краще використовувати накидний ключ.

Акуратно потягніть салонний фільтр за частину, розташовану справа внизу. При витягуванні фільтр складають у вигляді гармошки. При проведенні операції підніміть педаль газу. Після вилучення фільтра протріть посадочне місце і розмістіть новий фільтр.

Заміна салонного фільтра на Ford Mondeo

Регулярна заміна салонного повітряного фільтра на автомобілі Ford Mondeo сприятливо позначається на вашому здоров’ї.

Міські жителі рідко замислюються над тим, чим вони дихають. Тим часом середня цифра гранично допустимої концентрації (ГДК) шкідливих речовин в значній кількості наших років досягає значення в «5». А ось у великих мегаполісах значення ГДК може досягати значення «30». Врахуйте, що концентрація шкідливих речовин на жвавих магістралях, як правило, в рази перевищує середню концентрацію по місту. На міських вулицях пахне, в основному, на жаль, не фіалками.

За своє життя середня людина прокачує через свої легені близько 250 млн. Літрів навколишнього повітря. Середній власник автомобіля проводить за кермом від 3 до 4 годин на добу, а деякі водять машину по кілька годин поспіль, можливо, навіть весь день.

Основний обсяг повітря, наявний в салоні вашого автомобіля, проходить через систему воздухооборота, в якій присутній салонний фільтр. Саме тому якість повітряного фільтра має першорядне значення для підтримки вашого здоров’я.

по обслуговуванню автомобілів радять регулярно, у міру забруднення міняти салонний фільтр, тим більше що цю процедуру можна провести і самостійно.

У четвертій версії авто Ford Mondeo процес заміни салонного повітряного фільтра став більш трудомістким заходом. Для отримання доступу до фільтру потрібно демонтувати педаль газу. Але, тим не менше, заміну можна провести за півгодини.

Запасіться торцевими і накидними ключами і подовжувачем ключа і приступайте до роботи.

Установка нового фільтра на Ford Mondeo

Після заміни фільтра розмістіть на місце кришку блоку, закрутіть три гвинта і змонтуйте на колишнє місце віддалік газу.

Ось так виглядають забруднене і новий салонні фільтри.

Фильтр салона Мондео 5

Заміна салонного фільтра Ford Mondeo

Самостійна заміна салонного фільтра в автомобілі Ford Mondeo не відрізняється особливою складністю, проте вимагає від власника знання деяких особливостей конструкції авто. Справа в тому, що розташування фільтруючого елемента в моделях до 2006 року, і в більш нових автомобілях відрізняється. Більш того, розмір і форма самого фільтра також різні.

замена салонного фильтра Ford Mondeo 5

У таблиці нижче представлені моделі фільтруючих елементів для Ford Mondeo до 2006 року і після із зазначенням їх серійних номерів.

До 2006 року Після 2006 року
FORD 1097670 ALCO FILTER MS-6331
JAPAN CARS B4G000PR Bosch 1 987 432 109
KAMOKA F402401 Champion CCF0109C
DENSO DCF027P CLEAN FILTERS NC2137CA
DENCKERMANN M110010 CORTECO 21653035
ASAM 70370 DELPHI TSP0325305
MANN CU 5257 DENCKERMANN M110128
Bosch 1987432018 DENSO DCF106K
MISFAT HB112 DENSO DCF101P
JP GROUP 1528100300 FEBI BILSTEIN 22165
TOKO CARS BE4-400 FILTRON K1154
FILTRON K 1008 HENGST FILTER E1907LC
KOLBENSCHMIDT 50013737 JC PREMIUM B4G018PR
FRAM CF5664 JP GROUP 1528100500
FEBI 09410 KAMOKA F403101
MAPCO 65603 KAMOKA F504701
KNECHT LA 25 KNECHT LAK 220
HANS PRIES 300676755 KNECHT LA 220
WIX WP6816 KRAFT AUTOMOTIVE 1732080
UFI 5301600 MEYLE 712 320 0006
MECAFILTER ELR7006 PROFIT 1521-2116
MISFAT HB218
MULLER FILTER FC253
PURFLUX AH212
Starline SF KF9451C
VALEO 698882
VALEO 698883
WIX FILTERS WP9164
WIX FILTERS WP9165
фільтра, ford, mondeo

Для Ford Mondeo до 2006 року

З інструменту знадобиться тільки викрутка з головкою типу «зірочка» і волога ганчірка або губка.

фільтра, ford, mondeo

Фільтр знаходиться під капотом ближче до лобового скла з боку пасажира. Щоб дістатися до нього, піднімаємо капот і відкручуємо 3 самореза, які фіксують пластиковий захист. (Рис 1)

Рис 1 Заміна салонного фільтра Ford Mondeo

Знімаємо захист, потягнувши її на себе. (Рис.2)

Витягуємо старий фільтр і відкладаємо його в сторону. (Рис.3 Рис.4)

Протираємо внутрішню поверхню коробки фільтру і ставимо новий фільтруючий елемент. (Рис.5, Рис.6)

Встановлюємо пластикову захист назад і насолоджуємося чистим повітрям в салоні.

Для Ford Mondeo після 2006 року

 • торцевої ключ на 7;
 • торцевої ключ на 10.

I. Фільтр знаходиться в салоні, внизу з боку водія, праворуч від педалі акселератора. Щоб витягти його, необхідно демонтувати цю педаль, відкрутивши 3 болта її кріплення торцевих ключем на 10. (Рис I)

III. Тепер ключем на 7 відкручуємо 2 болта, які фіксують кришку фільтра. (Рис. II)

VI. Прикручуємо кришку назад. Виробляємо монтаж педалі.

Для більш детального вивчення процесу заміни салонного фільтра на автомобілі Ford Mondeo перегляньте це відео.

Ford Mondeo: інструкція заміни салонного фільтра

Салонний фільтр. це видаткова деталь, яка служить для очищення повітря всередині салону транспортного засобу. Расходник здатний вловити пил, неприємний запах або шкідливі частинки. Особливо актуально для людей, які страждають алергією, використання вугільного фільтруючого елемента, який, у порівнянні зі звичайним, очищає повітря салону від неприємного запаху.

Терміни заміни салонного фільтра і як його вибрати

Автовласники транспортних засобів відносять процес заміни салонного фільтра до розряду необов’язкових процедур. Це помилкова думка. На безпеку дорожнього руху впливає не тільки досвід водіння, але і самопочуття власника. А воно залежить, в першу чергу, від чистого повітря в салоні транспортного засобу.

Ознаки необхідності заміни салонного фільтра:

 • Неприємний запах в салоні автомобіля;
 • Піч і кондиціонер працюють в повну силу, але потужності не вистачає, як це було раніше;
 • Підвищений рівень вологості в салоні транспортного засобу, скла запотівають.
фільтра, ford, mondeo

На автомобілі Ford заміна здійснюється раз в 20-25 тисяч кілометрів пробігу.

Конструкція салонного фільтра. гофровані пластини, з’єднані між собою. Вони встановлені в пластиковий каркас, який служить для захисту внутрішнього шару і дозволяє правильно закріпити його в установчому місці.

 • Стандартні пилові. Основні функції: видалення пилу і сажі, а також алергічних подразників. Матеріал виготовлення. синтетична папір або волокно. Другий краще очищає повітря і має властивість притягати пил;
 • Вугільні. Основа. активоване вугілля. Являє собою пористу поверхню. Здатний адаптувати шкідливі сполуки. Основні мінуси вугільних фільтруючих елементів: висока вартість і неможливість вловити чадний газ.

Підготовка до заміни і необхідні інструменти

Правила техніки безпеки при заміні салонного фільтра на Ford Mondeo 4:

 • Процедуру необхідно здійснювати в рукавичках і спеціальному одязі;
 • При наявності алергії на пил або на інші частинки бажано використовувати маску або довірити процедуру іншій людині під керівництвом автовласника.

Список необхідних інструментів і матеріалів:

 • Ключ на 10 і 7 мм відповідно;
 • Накидний ключ на 7 мм;
 • Подовжувач торцевого ключа для забезпечення зусилля важелем.

Процес заміни салонного фільтра

Щоб замінити салонний фільтр в FORD Mondeo, необхідно слідувати представленої нижче інструкції:

 • Демонтувати педаль газу. Вона кріпиться трьома гайками на 10 мм.
 • Демонтувати брудний фільтр, попередньо склавши його в гармошку. Для швидкого демонтажу педаль газу необхідно підняти.
 • Витягнути старий расходник.
 • встановити новий.
 • Встановити назад захисну кришку, що фільтрує. Закрутити три гвинта.
 • Встановити педаль газу в зворотному порядку.

Процедура заміни на Ford Mondeo завершена і не відрізняється від тієї, що проводиться на Мондео4.

Своєчасна заміна салонного фільтра вирішить проблеми з неприємним запахом в машині. Кожен виробник рекомендує замінювати расходник через певну кількість кілометрів. В середньому, 20-25 тисяч кілометрів пробігу. Найчастіше це залежить від стилю їзди і місця експлуатації транспортного засобу.