Скільки ременів на Kia RIO 3

Заміна ременя генератора на Kia RIO

скільки, ременів

Заміна ременя генератора Kia RIO або приводного ременя може знадобитися в різних випадках. Наприклад, коли вам потрібно зняти інші агрегати або отримає доступ до вузлів двигуна. Зняття і установка ременя приводу допоміжних агрегатів Kia RIO процес не дуже складний, але вимагає деяких знань. За регламентом виробника перевірку натягу ременя генератора необхідно проводити раз в 30 тисяч кілометрів пробігу. Пропонуємо детальну інструкцію з фотографіями. Досить часто ремінь генератора прослизає, тим самим необхідного моменту обертання не створюється, як наслідок падіння напруги в бортовій системі. В першу чергу від цієї проблеми страждає акумулятор, адже АКБ недоотримує необхідну енергію для зарядки.

Згодом нестача енергії може привести до розрядки самого акумулятора і навіть його несправності, якщо може зайняти певний час. Що б не бігти купувати нову акумуляторну батарею, варто уважно стежити за натягом ременя.

Відразу відзначимо, що ремінь має тріщини, розриви, відшарування гуми від тканинної основи підлягає заміні. Оригінальна маркування ременя генератора Kia RIO. 6РК 2137. Це широкий шестиструмкової ремінь має довжину 2137 мм. Ремінь натягується автоматично за допомогою спеціального пристрою з натяжним роликом. У разі несправності дане натягач може привести до зіскакуванню ременя. Тому при огляді ременя звертайте увагу і на натягач Kia RIO.

Для зняття і заміни ременя вам необхідно зняти праве колесо і брудозахисні щиток моторного відсіку. Для ослаблення і зняття ременя досить просто віджати потужної викруткою кронштейн натяжної ролика. Дивимося на фото далі.

Для зняття натяжної механізму Kia RIO необхідно викрутити болт головкою на 17.

Для перевірки автоматичного пристрою для натяжки приводних ременів необхідно перевірити ролик. Якщо ролик провертається з заїдання і видає зайвий шум в роботі, а так само провертається з великим зусиллям, то доведеться замінити натягач.

При установці нового натягача обов’язково зверніть увагу на виступ (на фото позначений стрілкою), цей виступ повинен потрапити в спеціальне поглиблення в блоці циліндрів Kia RIO.

На практиці ремінь генератора на Kia RIO може прослужити досить тривалий термін.

Коли необхідно проводити заміну ременя генератора

Роботу машини забезпечують невеликі, але значущі гумовотехнічні вироби. Вони відносяться до видаткових матеріалів, ремонту не підлягають. їх слід періодично міняти.

До цієї категорії зарахований ремінь генератора. Простий пристрій. еластична стрічка у вигляді замкнутого кола. передає обертання коленвала до валу генератора. Це поки що єдиний спосіб в авто отримати електроенергію для бортової системи.

Коли стрічка рветься, автомобіль обездвіжівается. Тільки заміна ременя генератора на Kia RIO 3 дозволяє знову заробити кондиціонеру, склопідйомниками, оптиці. В автомобілі багато допоміжних функцій, які працюють від електрики.

РГ, як всі витратні матеріали, служить недовго. Завод-виробник розробляє регламент техобслуговування основних вузлів і агрегатів автомобіля. Приводний ремінь Kia RIO 3, згідно мануалу, належить перевіряти кожні 15 тисяч кілометрів пробігу. На 30 тисячах його змінюють, якщо навіть на вигляд він здається цілим.

Неприємна річ. обрив ременя генератора. заздалегідь попереджає водія свистом і скрипом з-під капота авто. Особливо це чутно в сиру погоду.

Скрипи не критичні, є час доїхати до станції техобслуговування. Але краще швидше поміняти РГ самостійно.

Коли расходник розшаровується, на ньому з’являються сліди бензину і мастил, його заміняють новим елементом.

Заміна ременя на Kia RIO 3, як замінити ремінь генератора

Досвідчені водії добре знають вразливі місця автомобіля. У контроль за технічним станом автомобіля входить перевірка мастила, прокладок, пиляків. Багато поломки автовласники усувають своїми руками. Одне з таких справ. заміна ременя на Kia RIO 3.

Як поміняти ремінь генератора на Kia RIO

Щоб зробити роботу правильно, необхідно розібратися, де і як розташований РГ. Для цього під капотом автомобіля передбачена схема. Якщо там немає, шукають в мануалах. Можна запам’ятати розташування елемента, як він лягає на шківи.

Автомобіль встановлюють на рівній поверхні. Під задні колеса підкладають упори, щоб не відкотився. Переднє праве колесо ставлять на домкрат.

 • Демонтують захист картера.
 • Знімають правий бризговики і праве переднє колесо.
 • Повертають ключем ролик натяжителя вліво, послаблюють і знімають ремінець зі шківа натяжної механізму.
 • Знімають приводний ремінь генератора.
 • Встановлюють новий РГ.
 • Проводять зворотний порядок дій.
 • Провертають колінвал на три оберти. Ремінь приводу займе на шківах належне місце.

Такий же алгоритм робіт дотримуються і для другого покоління Kia Ріа 2010.

Підготовка до ремонту

Заміна ременя на Kia RIO 3 починається з огляду вузла. Слід з’ясувати, чому порвалася стрічка на Kia RIO. Серед причин:

 • Криво встановлений шків. Через це немає взаємного співвідношення осей, співвісності. Елемент при обертанні зачіпає найближчі механізми, стирається.
 • Зносилися частини виробу.
 • Неправильно встановлений шків. ремінець сильно натягнутий.
 • виробилися підшипники.
 • Вийшли з ладу натяжна ролик і кріплення.
 • Пошкодження або відсутність захисту на генераторної установки.
 • Виріб з низьким запасом міцності (наприклад, китайського виробництва).

Причин передчасного зносу розхідники значно більше. Спочатку виявляють і усувають їх, потім проводиться заміна ременя генератора на Kia RIO 3.

Коли РГ пошкоджений, слабо або туго натягнутий, генератору складно працювати. він не видає максимальний заряд. Небезпечно, коли генератор шумить з навантаженням і без неї. Тоді набувають нову запасну частину.

Переважно оригінальний ремінець. Вибирають з артикулом по заводському каталогу або сумісний. його індекс знаходять в інструкції по експлуатації ТЗ.

Для роботи готують ключ «на 14» і торцеву головку «на 10».

Що важливо враховувати, здійснюючи ремонт

Водії, які напрацювали досвід в заміні РГ, зібрали скарбничку рад для новачків. Деякі пункти:

 • Рекомендують не забувати про різьбі болта натяжної ролика: вона ліва (зворотна).
 • Потрібно перевіряти шківи на зміщення.
 • Досвідчені автовласники возять з собою запасний ремінь, щоб не опинитися заручниками непередбачених ситуацій. Коли вибирають про запас, старий ремінь беруть з собою для порівняння. Розмір буде точним.
 • Звертають увагу на розтяжність вироби. Занадто жорсткий РГ під час роботи двигуна нагріється, розм’якшити і провіснет.
 • Технічні рідини (масло, антифриз) заливають акуратно. Якщо матеріали потраплять на ремінь, він буде прослизати.
 • Якщо новий елемент свистить на холодному двигуні, запасна частина не якісна. Її змінюють, незалежно від стану.

Автовласники самостійно оцінюють натяг РГ. Встановлюють машину одно не нейтральній передачі, знімають ручник, відкривають капот. Включають 5-ю передачу, штовхають автомобіль назад. Ремінець генератора повільно провертається. Оглядають на розриви і тріщини.

Якщо є прилад для вимірювання сили, прикладають до елементу зусилля в 10 кг. Гумовотехнічні виріб повинен прогнутися на 10 мм (вимірюють планкою). Коли немає такого інструменту, повертають РГ поперек. Якщо повернувся на 90 °. їздити ще можна.

Міняємо ремінь генератора

Зняття старого ременя генератора Kia RIO 3 проблем не становить. Процес загалом виглядає так:

  Знімається захист картера, якщо вона є.

Знімається захист картера, якщо вона встановлена.
Знімається закріплений на чотирьох болтах пластиковий пильовик. Для цього використовується ключ на 10 мм.

Ключем на 10 мм знімаємо закріплений на чотирьох болтах пластиковий пильовик.
Після цього приводний ремінь стає доступний. Бажано на цьому етапі сфотографувати все його переходи по шківах, щоб потім при установці нового нічого не переплутати, а схема приводного ремінця Kia RIO 3 була перед очима.

Голівчатим 14-мм ключем відкручується натяжна ролик.
Голівчатим 14-мм ключем відкручується натяжна ролик, (але не сам автонатяжітель!).

Якщо помилитися і накинути його сюди, то ви просто відкрутіть сам натягувач.
За допомогою металевого важеля (труба) ролик віджимається, натягувач відводиться в сторону, і привід навісного обладнання знімається.

Далі нам знадобиться якась труба або який-небудь підсилювач, щоб використовувати цю конструкцію як важіль.

натягувач

Лінекс, він же натяжна ролик. важливий вузол. Він забезпечує ступінь натягу передачі і кут обхвату маленького шківа. Про вихід з ладу натяжителя ременя свідчать наступні ознаки:

 • під капотом чітко чути скрип
 • при русі Kia RIO чути шум.
 • чути характерний хрускіт підшипника під капотом.

Що вийшов з ладу автонатяжітель можна поміняти на станції техобслуговування, а можна зробити це самостійно, на оглядовій ямі або естакаді. Майте на увазі, що поки Kia RIO знаходиться на гарантії, дилер зобов’язаний безкоштовно міняти натяжітель.

Оригінальний натяжітель Kia RIO, випущених з 2012 по 2014 роки артикул: 25281-2B010. Після 2014 року, артикул оригінальної деталі: 25281-2B020.

На Kia RIO, випущених з 2012 по 2014 роки, артикул оригінального натяжителя: 25281-2B010. Для автомобілів, випущених після 2014 року, артикул оригінальної деталі: 25281-2B020.

Натягувач складається з трьох деталей:

пружина натяжителя
підшипника

підшипник натяжителя
натяжної ролика.

Натяжний ролик

Ресурс пружини. 120 000 км, металевий ролик натяжна у Kia RIO 3 практично вічний, а ось підшипник закритого типу по марці 6203 GMB ламається досить часто.

Заміну натяжителя або його підшипника краще проводити разом раз в 60. 70 тисяч разом зі зміною ременя генератора Kia RIO 3.

Ознаки зношеного ременя генератора Kia RIO 3

Ознаки, що вказують на те, що пора міняти приводний ремінь Kia RIO:

 • Коли двигун вимкнений, при зовнішньому огляді ремінця ГРМ видно втрата його еластичності, краю скуйовджене, на поверхні видно дрібні разривчік і тріщини.
 • Коли двигун запускається, чітко чути свист під капотом.
 • Коли включаються електроприлади, обороти ДВС різко збільшуються. У таких випадках причина може бути в заклинювання якогось ролика. Наприклад, не працює електропривод генератора або компресора, зламався підшипник муфти кондиціонера або натягача.
 • Горять датчики зниження зарядки акумуляторної батареї або сигнали несправності самого генератора.

Кращий спосіб уникнути цих неприємностей. планова заміна розхідники, згідно з регламентом.

Міняємо ремінь генератора Kia RIO 3

Часто до 30-40 тисячам приводний ремінь Kia RIO 3 починає посвистувати на холостих. Це перша ознака його зношеності і необхідності заміни. Тому через кожні 30 000 км на спідометрі ремінь генератора Kia RIO 3 потрібно перевіряти, згідно з регламентом.

Щоб ремінь генератора Kia RIO 3 повноцінно працював, і передавав обороти з двигуна, він повинен бути міцно натягнутий на ролики. Цю функцію виконує натяжітель.

Від справної роботи передачі, що з’єднує шків коленвала двигуна і навісне обладнання, залежить робота багатьох вузлів. Тому заміна приводного ременя Kia RIO 3 і його натяжителя повинна проводитися негайно в разі потреби. При цьому ступінь натягу потрібно вміти правильно регулювати.

Приводний ремінь Kia RIO 1, 2, 3 (Kia RIO)

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK815 для Kia RIO

Вид коробки передач: механічна коробка передач Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,063 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK850 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Додатковий артикул / Додаткова інформація: без повітряного фільтра Вага [кг]: 0,065 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK885 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, Водяний насос, помпа Автомобіль з ліво- / правостороннім розташуванням керма: для правостороннього розташування керма Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму Вага [кг]: 0,067 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK970 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,073 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK975 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,073 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1212 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 100, 120 Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,108 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1745 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,151 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1800 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,155 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1815 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 95 Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,156 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1850 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 140 Наведений в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос, Водяний насос, помпа Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,159 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK890 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму Вага [кг]: 0,083 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 6PK1256 для Kia RIO

Вид коробки передач: Автоматична коробка передач, повністю автоматична коробка передач Наведений в дію агрегат: генератор, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Продуктивність ролика натягу: автоматично Вага [кг]: 0,132 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 6PK955 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,103 кг

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 4PK960 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Ремінний шків: з кліноременниє шкіф ребёрним Країна-виробник: Швейцарія Матеріал: EPDM (етилен.пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1210 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 70, 100, 120 Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1640 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1645 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Автомобіль з ліво- / правостороннім розташуванням керма: для лівостороннього розташування керма Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1745 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1800 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1810 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1850 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 140 Наведений в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1858 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK890 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK1255 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Майже ідеально? Ми відкриваємо корейський дизель 1.6 CRDi Hyundai / Kia (D4FB)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK1530 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Тип зарядки: Нагнетатель Рутса Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK2138 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без системи регулювання дорожнього просвіту, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з системою регулювання дорожнього просвіту, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук )

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь DAYCO 4PK845 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 4 Довжина [мм]: 845 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 4PK884 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 4 Довжина [мм]: 884 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1210 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1210 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1650 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1650 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1745 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1 745 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1800 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1800 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1815 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1815 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1850 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1850 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK890 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 890 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 6PK1255 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 6 Довжина [мм]: 1255 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 4PK970 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: насос гідропідсилювача Кількість ребер: 4 Довжина [мм]: 970 мм

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 4PK970 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK955 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 4PK813 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500040815 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500040884 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь SKF (СКФ) VKMV5PK1210 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь SKF (СКФ) VKMV4PK845 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1210 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500050890 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500061255 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь NIPPARTS (Ніппартс) N1051858 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь INA FB4PK673 для Kia RIO

Для того щоб вам було простіше розібратися в особливостях запчастин Приводний пас і їх сумісності з Kia RIO за роком випуску, модифікації і різновидам автомобіля, краще перестрахуватися і уточнити нюанси з нашими менеджерами.

Перш ніж придбати для заміни Приводний пас (генератора, кондиціонера, гідропідсилювача). краще порадитися з фахівцями. Попереджувальна обережність допоможе вам без проблем замінити стару запчастина на нову з першого разу. Для цього наші менеджери гарантовано допоможуть вам з вибором і швидко оформлять покупку з доставкою.

Підготовка до ремонту

Заміна ременя на Kia RIO 3 починається з огляду вузла. Слід дізнатися, чому порвалася стрічка на Kia RIO. Причинами:

 • Криво встановлений шків. Через це немає обопільного співвідношення осей, співвісності. Елемент при обертанні зачіпає найближчі механізми, стирається.
 • Зносилися частини виробу.
 • Некоректно встановлений шків. ремінець дуже натягнутий.
 • виробилися підшипники.
 • Вийшли з ладу натяжна ролик і кріплення.
 • Пошкодження або відсутність захисту на генераторної установки.
 • Виріб з низьким запасом міцності (наприклад, китайського виробництва).

Причин передчасного зносу розхідники істотно більше. Спочатку виявляють і усувають їх, пізніше проводиться заміна ременя генератора на Kia RIO 3.

Коли РГ пошкоджений, слабо або туго натягнутий, генератору важко працювати. він не видає найбільший заряд. Небезпечно, коли генератор шумить з навантаженням і без неї. Тоді отримують новітню запасну частину.

Краще унікальний ремінець. Вибирають з артикулом по заводському каталогу або сумісний. його індекс знаходять в анотації по експлуатації ТЗ.

Для роботи готують ключ «на 14» і торцеву головку «на 10».

Приводний ремінь Kia RIO 1, 2, 3 (Kia RIO)

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK815 для Kia RIO

Вид коробки передач: механічна коробка передач Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,063 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK850 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Додатковий артикул / Додаткова інформація: без повітряного фільтра Вага [кг]: 0,065 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK885 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, Водяний насос, помпа Автомобіль з ліво- / правостороннім розташуванням керма: для правостороннього розташування керма Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму Вага [кг]: 0,067 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK970 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,073 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 4PK975 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,073 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1212 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 100, 120 Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,108 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1745 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,151 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1800 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,155 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1815 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 95 Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Вага [кг]: 0,156 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1850 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 140 Наведений в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос, Водяний насос, помпа Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,159 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK890 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму Вага [кг]: 0,083 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 6PK1256 для Kia RIO

Вид коробки передач: Автоматична коробка передач, повністю автоматична коробка передач Наведений в дію агрегат: генератор, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Продуктивність ролика натягу: автоматично Вага [кг]: 0,132 кг

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 6PK955 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Вага [кг]: 0,103 кг

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 4PK960 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Ремінний шків: з кліноременниє шкіф ребёрним Країна-виробник: Швейцарія Матеріал: EPDM (етилен.пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1210 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 70, 100, 120 Наведений в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1640 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1645 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Автомобіль з ліво- / правостороннім розташуванням керма: для лівостороннього розташування керма Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1745 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1800 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів без посиленого рульового механізму, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1810 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1850 для Kia RIO

Струм зарядки від генератора (А): 140 Наведений в дію агрегат: генератор, викл. гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK1858 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, гідравлічний насос Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 5PK890 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без посиленого рульового механізму Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK1255 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK1530 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Тип зарядки: Нагнетатель Рутса Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK2138 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів без системи регулювання дорожнього просвіту, для автомобілів з кондиціонером, для автомобілів з системою регулювання дорожнього просвіту, для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук )

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь DAYCO 4PK845 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 4 Довжина [мм]: 845 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 4PK884 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 4 Довжина [мм]: 884 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1210 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1210 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1650 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1650 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1745 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1 745 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1800 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1800 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1815 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1815 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK1850 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 1850 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 5PK890 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 5 Довжина [мм]: 890 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 6PK1255 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача, Водяний насос, помпа Кількість ребер: 6 Довжина [мм]: 1255 мм

Поликлиновой ремінь DAYCO 4PK970 для Kia RIO

Как заменить ремень и ролик на KIA RIO III своими руками?

Приводиться в дію агрегат: насос гідропідсилювача Кількість ребер: 4 Довжина [мм]: 970 мм

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 4PK970 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор, компресор кліматичної установки, насос гідропідсилювача Оснащення / обладнання: для автомобілів з посиленим рульовим механізмом Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 6PK955 для Kia RIO

Приводиться в дію агрегат: генератор Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Матеріал: EPDM (етилен-пропіленовий каучук)

Поликлиновой ремінь GATES (Гейтс) 4PK813 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500040815 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500040884 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь SKF (СКФ) VKMV5PK1210 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь SKF (СКФ) VKMV4PK845 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь CONTITECH (Контітеч) 5PK1210 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500050890 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь MEYLE (мейл) 0500061255 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь NIPPARTS (Ніппартс) N1051858 для Kia RIO

Поликлиновой ремінь INA FB4PK673 для Kia RIO

Для того щоб вам було простіше розібратися в особливостях запчастин Приводний пас і їх сумісності з Kia RIO за роком випуску, модифікації і різновидам автомобіля, краще перестрахуватися і уточнити нюанси з нашими менеджерами.

Перш ніж придбати для заміни Приводний пас (генератора, кондиціонера, гідропідсилювача). краще порадитися з фахівцями. Попереджувальна обережність допоможе вам без проблем замінити стару запчастина на нову з першого разу. Для цього наші менеджери гарантовано допоможуть вам з вибором і швидко оформлять покупку з доставкою.

Ознаки необхідності заміни каталізатора

Нейтралізатор газів Kia RIO поступово зношується. Його змінюють через 3-5 років, якщо не сталося механічної поломки від удару. Пробіг становить 150 тис.-200 тис. Км.

 • На дошці приладів загоряється напис “Check Engine”. ЕБУ двигуна видає код помилки Р0420. Але напис загоряється при будь-яких збоях силового агрегату. Тому встановити, що це саме каталітичний колектор, можна сканером.
 • Падає потужність мотора. Якщо стільники нейтралізатора забиті або розсипалися, вони не пропускають вихлопи, двигун «задихається», троит, смикається.
 • Сильний шум з-під днища кузова. ознака того, що розсипалася керамічна частина сот. Частинки б’ються об стінки пристрою, видають гуркіт.

Елемент виходить з ладу в невідповідний час. Машина не заводиться, не їде або глухне на повному ходу.

Що важливо враховувати, здійснюючи ремонт

Водії, які напрацювали досвід в заміні РГ, зібрали скарбничку рад для новачків. Деякі пункти:

 • Радять не забувати про різьбі болта натяжної ролика: вона ліва (зворотний).
 • Необхідно перевіряти шківи на зміщення.
 • Бувалі автолюбителі возять з собою запасний ремінь, щоб не опинитися заручниками несподіваних ситуацій. Коли вибирають про запас, старий ремінь беруть з собою для зіставлення. Розмір буде чітким.
 • Звертають свою увагу на розтяжність вироби. Дуже жорсткий РГ під час роботи мотора нагріється, розм’якшити і провіснет.
 • Технічні води (масло, антифриз) заливають акуратненько. Якщо матеріали потраплять на ремінь, він буде прослизати.
 • Якщо новий елемент свистить на прохолодному движку, запасна частина не високоякісна. Її змінюють, незалежно від стану.

Автолюбителі самостійно оцінюють натяг РГ. Встановлюють машину одно не нейтральній передачі, знімають ручник, відкривають капот. Включають 5-ю передачу, штовхають автомобіль назад. Ремінець генератора повільно провертається. Оглядають на розриви і тріщини.

Якщо є пристрій для вимірювання сили, прикладають до елементу зусилля в 10 кг. Гумовотехнічні виріб повинен прогнутися на 10 мм (визначають планкою). Коли немає такого інструменту, повертають РГ поперек. Якщо повернувся на 90 °. їздити ще можна.

Kia RIO: проблеми з каталізатором

Сучасний парк автомобілів крім власних головних компонент оснащується до того ж додаткової деталлю, покликаної знизити токсичність вихлопних газів, які виробляються бензиновим двигуном (ДВС) і дизельної силовою установкою.

Встановлюється Автодеталь на складальному конвеєрі на заводі, що є одним з головних вимог екологічних організацій. Все більша кількість людей стурбоване тим, якої шкоди навколишньому середовищу завдають шкідливі складові Автовихлоп, безперешкодно потрапляють в земну атмосферу.

Деталь отримала назву. каталітичний нейтралізатор авто вихлопів або просто каталізатор. Встановлюється каталізатора відразу за вихідним колектором під днищем тс.

У конструкцію каталізатора входять кілька головних компонент, а саме:

 • зовнішній міцний корпус, що виготовляється зі сталі. Його завдання. захист внутрішніх компонент від зовнішніх впливів (ударів, води, іншого);
 • вхідний і вихідний патрубки з вбудованими в їх датчиками. лямбда-зондами. Через патрубки гази надходять і виводяться з каталізатора. Датчики фіксують ступінь очищення газів і передають інформацію в ЕБУ авто;
 • внутрішній наповнювач (моноліт). Матрична структура з вогнетривкої кераміки або тонких залізних листів (фольга). Структура моноліту нагадує стільники, через які проходять вихлопні гази, до моменту виведення їх в атмосферу.

Запеклі вихлопні гази через випускний колектор заповнюють каталізатора, потрапляючи в нього з камери згоряння. Робоча температура високоякісної роботи каталізатора варіюється від 350 до 750 градусів. Заповнивши моноліт, гази стикаються з поверхнею маленьких керамічних осередків, на який нанесений каталітичний шар, що містить метали-платиноїди. Метали платинової групи. це платина, паладій, родій і іридій.

Вони виступають в ролі прискорювачів-каталізаторів протікання хімічної реакції розкладання шкідливих компонент Автовихлоп на нешкідливі складові. Схожий каталізатор встановлюється і на Kia RIO.

Але водіями побачені препядствия, пов’язані з роботою каталізатора конкретно на цьому автомобілі. У процесі вивчення проблеми з’ясувалося, що керам. стільники моноліту розсипаються.

Однією з причин їхнього виходу каталізатора при перевищенні температури вихлопних газів 800 ° С є оплавлення керамічних осередків і закупорка проходу для газів. Але у випадку з монолітом в каталізаторах Kia RIO цього не спостерігалося. А ось розсипання осередків було.

У міру того як осередки моноліту розсипаються, з’являється дуже маленький міцний керамічний пісок. В процесі перекриття клапанів при роботі мотора це пісок може засмоктуватися під тиском в циліндри мотора. Беручи до уваги розташування каталізатора це дуже можливо.

Потрапляючи в движок, пісок засмічує циліндри і стає передумовою раннього виходу зі строю кілець поршня і його стін, тому що рівномірно їх стирає, виступаючи в ролі міцного маленького абразивного матеріалу. Як результат такого згубного впливу. стук в зношених порушених.

Крім того, пісок може потрапити також в масло, чого не перешкодить навіть масляний фільтр. А потрапивши в систему змащення, абразивний керамічний пісок поступово добереться і до вкладишів коленвала. В такому разі не тільки стане актуальним питання про те, а скільки ходить каталізатор на Kia RIO 3, але і працездатність всієї рухової установки.

В такому випадку необхідно потурбуватися заміною каталізатора в нашій спеціалізованій компанії, яка, провівши комплексний аналіз каталізатора бу, виплатить істотне грошову винагороду.

Kia RIO 3 видалення каталізатора. Чіп-тюнінг Kia RIO 3. Видалення каталізатора і збільшення потужності авто

Проблема полягала в тому, що при розгоні машини перестала відчуватися динаміка, і при старті почав виникати провал, який тривав протягом 1-2 секунд. Такі явища завжди відбувалися при розгоні з місця.

Як результат. двигун не може нормально відводити гази з камери згоряння, і розвивається ряд проблем, в тому числі ті, що були описані автовласником.

Після уважного огляду фахівці прийшли до висновку про те, що проблема безпосередньо в каталізаторі, тому було прийнято рішення про проведення комплексу робіт.

Після повного видалення каталізатора, на його місце встановлюється пламегаситель, а значить, необхідність в установці цього елемента автомобіля просто відпадає. Після монтажу пламегасителя наші майстри завжди покривають зварні шви кращої термостійкої фарбою, яка буде захищати деталь від роз’їдає впливу бруду і реагентів.

Для здійснення цієї роботи потрібно підключитися до головного блоку управління двигуном через діагностичний порт. У цій моделі машини використовується ЕБУ компанії Bosch, а прошивка, що встановлюється нашими фахівцями від Paulus. Після установки цього програмного забезпечення ваше авто перейде на екологічний стандарт Євро-2.

Подивитися на всі ціни наших послуг з чіп-тюнінгу автомобілів марки Kia ви можете за посиланням.