Заміна порогів на Niva 21213 своїми руками

Японський мотор в класику

Купив автомобіль ВАЗ 2107 ВАЗ 2106 дизель від Golf 2, витрата 4л / 100км задні дискові гальма. який движок від іномарки можна поставити на ВАЗ 2106?

Заміна порогів своїми руками: докладний опис і проста інструкція по оновленню і заміні порогів

Тому потрібно дивитися за станом даних деталей кузова. При бажанні замінити деталь.

Етапи робіт при заміні цілком

Заміна порога трудомісткий і непростий процес, але такий тип ремонту залишається найпродуктивнішим і надійним. У процесі ремонту перевіряються всі головні частини кузова: днище, крила, колісні арки.

Якщо елементи мають сліди іржі, вм’ятини, пр., То водії можуть відразу провести реконструкцію і зберегти кузов ще мінімум на 5 років. Цілісна заміна порога проходить по кроках:

 • демонтаж салону;
 • нарізка старенького порога;
 • підготовка місця посадки;
 • приварка нового порога;
 • фарбування.

На 100 слюсарям-бляхаря потрібно до 2 днів, щоб якісно провести монтажні, зварювальні роботи. При самостійному ремонті можна витратити до 5 днів, якщо немає досвіду зварювальних і жерстяних робіт.

Заміна порогів ВАЗ 21213 своїми руками відео

Почав вчора займатися порогами. Перш за все, хотів кинути частину зовнішнього порога і рідний з’єднувач, але після видалення частини порога вирішив замінити всі на новий метал.

Видно, що з’єднувач не в найкращому стані

За вечір вдалося вирізати весь зовнішній поріг, підрівняти підсилювач під вварка профілю і відрізати частину з’єднувача. Також знайшов дірку уздовж заднього поддомкратнікі. доведеться поміняти майданчик будиночка, благо завчасно купив її на всякий випадок, ну і будиночки нові поставлю.

ЗАМЕНА ПОРОГА НА НИВЕ ЗА 4 ЧАСА

Обрізав все тельбухи (залишки з’єднувача, майданчик кріплення поздовжньої тяги, поддомкратнікі, підсилювач), далі була зачистка від іржі. провозився довго, два рази обробляв все перетворювачем іржі і чистив, чистив, чистив. Після «відносин» з іржею обробив все якийсь ґрунтовкою (підігнав знайомий зі старих запасів), заодно загрунтував і арки. дивимося

Відрізаємо профіль по довжині майбутнього порога, у мене вийшло 1350мм і заварюємо торці.

Приварюють профіль до підсилювача порога і до стійок. До речі профіль використовував 60х60х2мм.

Передня стійка до профілю не діставала. вваріл вкладиш.

Далі відрізав від нового порога знизу близько 2-ух см і насверліл в ньому отворів для приварки

Далі я замерз зовсім і пішов грітися. продовження завтра На уліце.14, в гаражі приблизно стільки ж.

Наступного дня. Мало підварити, зачистив зварювальні шви і покрив ґрунтовкою

Перед зачисткою зварних швів вирішив заґрунтувати зсередини майданчик кріплення поздовжньої тяги заднього моста. До речі саме кріплення довелося перекроювати.

Нова площадка під кріплення поздовжньої тяги заднього моста

Поки Колупаєв відшукав дірку в лонжероні, доведеться теж заварювати

Далі настав час вваривать майданчик під кріплення будиночка Майданчик я закріпив покрівельними шурупами

Залишилося повернути шматочок фронтального крила і можна говорити що правий поріг готовий

порог, niva, 21213, своїми

Загалом поріг практично готовий, можна приступити до відновлення лонжерона і після перейти на іншу сторону.

Як підсумок. хай джек розслаблено підняв машину за поріг, вобщем це видно на фото.

Продовжимо ремонт. Поріг був уже практично закінчений, залишалося вварити шматок крила

але його не було, був обрізок від старенького, його і вирішив вварити. Зробив з нього хитру деталь

Далі все зашпаклювати шпаклівкою з скловолокном, але ще не шліфував

До купи зашпатлеванную зварений шов у заднього крила і порога

Далі вирішив закрити раніше виявлену дірку в лонжероні

Порахував що цього не багато і вирішив посилити виготовивши накладку

Приварив накладку і загрунтував, ну і прикрутив вже на місце поздовжній важіль заднього моста

Зараз залишилося зашкуріть шпаклівку, вивести всі фінальної та заґрунтувати зовсім. Можна переходити на ліву сторону.

https://www.drive2.ru/l/5036474/, https://www.drive2.ru/l/5106496/, https://www.drive2.ru/l/5118496/, https: // www.drive2.ru / l / 5183146 /, https://www.drive2.ru/l/5235062/

Заміна порогів на Niva 21213 своїми руками

Home »Заміна порогів на Niva 21213 своїми руками

Які бувають дефекти

За типом кріплення до несучої кузову пороги класифікуються на знімні, які встановлюються на кузов болтами, і незнімні. Елементи приварюються до боковини і забезпечують конструкції авто потрібну твердість і посилення. Незалежно від типу установки, елементи посмикати схожим пошкоджень.

 • Вм’ятини. Недоліки утворюються від ударів гравієм, при недбалої парковці, в результаті легкого ДТП. Механічні пошкодження гравієм ушкоджують зовнішню частину днища, колісні арки, лонжерони.
 • Подряпини, сколи. Пошкоджується зовнішня частина. Недолік не впливає на безпеку керування, мучиться зовнішній вигляд авто.
 • Корозія. Іржа з’являється внаслідок природного зносу металу і при неправильній обробці або при відсутності антигравійної захисту. Ступінь зносу впливає на безпеку руху. Якщо незнімний поріг, як частина силового елемента кузова прогниває, змінюється загальна геометрія конструкції, перекошуються головні вузли і агрегати: двигун і елементи коробки.

Залежно від нестачі вибирається метод ремонту: зварювання, витяжка вм’ятин, рихтування з впровадженням точкового зварювання або забивання дірок клейовим складом.

Захисна майданчик

Захисні деталі робляться з нержавіючої сталі, додатково хромуються. Ціна силового захисту для ВАЗ 2121 від 3 000 руб. за набір з 2-ух деталей. Сертифіковані елементи кузова можуть коштувати від 10 000 руб. за набір захисту порогів з накладками і силовими ступенями.

Яндекс навігатор на LADA Vesta

Сітігид LADA Vesta. це мультимедійна навігаційна система для автомобіля LADA Vesta, що відповідає всім еталоном навігаційних пристроїв останнього покоління. Додаток дозволяє не тільки добре орієнтуватися

Плюси Хороша ергономічність. Застосовна розгінна динаміка. Відмінні гальма. Прекрасна маневреність на всіх швидкостях. Маленька вартість. Мінуси Гучна робота зчеплення. Байк виконувався тільки для євро і

Реєстр.: 06.01.2011Сообщеній: 244Откуда: г.КотельнічВозраст: 32Авто: ВАЗ 21213,1997

Реєстр.: 30.05.2011Тем / Повідомлень: 1 / 149Откуда: Москва, СЗАОВозраст: 57Авто: 2131, 2003р.в.

Після розтину порогів іржу прибрав хутро методом по возхможності до металу, природно в кутах і важко жоступних місцях це зробити не вдалося. Потім пару раз обробив перетворювачем іржі контори Хорс. Після кожної обробки все здирав шкіркою, знежирюють і знову покривав перетворювачем. Теж саме зробив з підсилювачем, тому що вирішено було його кинути. після всього зробленого розкривав кислотним грунтом, потім 2к акриловим грунтом і зверху запилив фарбою з балончика який був в наявності. Після того як все було готово зачистив місця де буде зварювання до металу. Місця з’єднання деталей промазав пластиліном, вважаю це найдієвішим методом захисту від коррозіі.Вот що вийшло

Щодо підсилювача, купив два штуки в «Русі» виробництва здається Гомель, кнечно натуральна лажа. Метал вузький, штампування нехороша. Вартість подекуди в районі 90 руб за шт.Потому передню половину залишив рідний підсилювач, задня частина була більш заіржавів і вирішив його поміняти поставив новий.После приварки зачистив точки болгаркою з обдирні кругом.

Реєстр.: 20.07.2010Сообщеній: 748Откуда: Перм 59Возраст: 42Авто: Niva 44_М, 213100, 10

Почав вчора займатися порогами. Перш за все, хотів кинути частину зовнішнього порога і рідний з’єднувач, але після видалення частини порога вирішив замінити всі на новий метал.

Видно, що з’єднувач не в найкращому стані

За вечір вдалося вирізати весь зовнішній поріг, підрівняти підсилювач під вварка профілю і відрізати частину з’єднувача. Також знайшов дірку уздовж заднього поддомкратнікі. доведеться поміняти майданчик будиночка, благо завчасно купив її на всякий випадок, ну і будиночки нові поставлю.

Обрізав все тельбухи (залишки з’єднувача, майданчик кріплення поздовжньої тяги, поддомкратнікі, підсилювач), далі була зачистка від іржі. провозився довго, два рази обробляв все перетворювачем іржі і чистив, чистив, чистив. Після «відносин» з іржею обробив все якийсь ґрунтовкою (підігнав знайомий зі старих запасів), заодно загрунтував і арки. дивимося

Час від часу доходить до такої міри, що навіть не знаходиться застосовних місць для використання домкрата. Вихлопні гази, які проникають через прогнилі пороги в салон, теж доставляють масу незручностей.

Покращуємо Niva. Міняємо конструкцію порогів.

Черговий раз коли прибирав «рижики» виявив що на порозі іржа вийшла зсередини. Що поделаешь.машіне вже 9 років. Як то кажуть пізно пити боржомі. Розколупавши отвір виявляю там хороші поклади чорнозему. Припливли. Починаю шерстити інтернет, задавати питання іншим нівоводи. Відповідь в загальному то стандартний «міняй поріг і не парся».

Тут на очі потрапляє службова Niva у якій порогів майже не залишилося-грошей на заміну не дають. А мені це і треба: тут же нічого розкривати не треба, все видно все можна помацати. Вивчив конструкцію, подивився стан всіх елементів.

У розрізі поріг (у більшості авто) представляє таку конструкцію:

По центру йде підсилювач (або ребро жорсткості) в якому є величезні отвори (на малюнку позначив червоним). З внутрішньої сторони порога йде з’єднувач, в якому теж пристойні дренажні отвори. Здавалося б, що вся вода потрапляє всередину повинна виливатися через дренажні отвори. Тут то і головна засада: в пластині підсилювача отвори починаються не на місці стику з зовнішньою частиною порога, а вище на 2-3 см. Відповідно брудна вода потрапивши всередину випаровується, а бруд відкладається (зеленим домалював):

А мокра бруд вже сохне набагато довше і процес іржавіння порогів різко прискорюється. Штатний підсилювач ВАЗ 2121 досить товстий і як правило не встигає проржавіти, а тонкий поріг махом до дірок іржавіє. Така ось конструкторська міна уповільненої дії.

Якщо у вас нова машина або тільки що поміняли пороги краще цю «ванночку» заповнити антикором не втрачає з часом еластичності. Причому це стосується не тільки ВАЗ 2121-у багатьох авто саме така конструкція.

Я ж пішов іншим шляхом: Переконався що пластина підсилювача в хорошому стані. Просвердлив додаткові дренажні отвори в нижній частині порога (жовтим кольором):

Вимив звідти під напором весь бруд. Взяв метал товщиною в 1мм і шириною 120мм. Відрізав по довжині порога і закріпив його на заклепки в шаховому порядку. Зверху покрив Антигравий. Вирішив питання естетики ну і трохи жорсткості додав порогам. Питання заміни порога не снився, але збунтувався на кілька років. Метал дістався з обрізків безкоштовно, так що ціна питання вартість коробки заклепок і 3 години неспішної роботи на природі. Всі отвори просвердлив своїм вічним шуруповертом.

Конструкція і заміна порогів на Chevrolet Niva своїми руками

Chevrolet Niva випускається АвтоВАЗ спільно з компанією GM з 2002 року. Автомобіль підвищеної прохідності оснащується постійним повним приводом і двоступеневої роздавальної коробкою. Деталі несучого кузова виготовляються з низьковуглецевої сталі, товщина металу при цьому до 1 мм. Пороги на Niva Chevrolet виготовлені з чорної сталі, вони підсилюють конструкцію і відносяться до силових елементів кузова.

Заводська збірка передбачає установку незнімних силових порогів, які приварюються до днища авто і конструктивно відносяться до боковини кузова.

Ремонт своїми руками

Деформовані захисні силові пороги в половині випадків демонтуються з авто. Деталі частіше встановлені на кузов через болти кронштейнів з’єднання. Їх знімають і ремонтують або змінюють на нові. Якщо є дефект основного порога, як частини боковини, ремонт зажадає додаткової підготовки авто, оскільки проводиться на автомобілі. Найбільш поширені дефекти:

 • видимі вогнища корозії;
 • вм’ятина після бокового удару;
 • пошкодження ЛКП після удару або знос покриття.

Залежно від типу пошкодження вибирається спосіб ремонту: заміна або повна переварінням, приварювання латок, закладення дір без допомоги зварювання, витяжка металу в місцях прогину.

Як закрити дірки

Дірки в порогах утворюються після серйозного удару, коли відбувається розрив металу, або через корозію. У першому випадку проводиться витяжка деталі і часткова заміна порога. Обов’язково виконується огляд кузова, перевіряється геометрія на предмет усунення основних силових вузлів і агрегатів. Дірки від іржі ремонтуються частковою заміною порога, з використанням металевої латки, епоксидного клею.

Останній спосіб водії вважають спірним, оскільки не відновлюється силовий параметр конструкції, корозія буде тривати, тому є небезпека, що згниє днище. Спосіб можна використовувати як тимчасовий захід, щоб поліпшити зовнішній вигляд авто. Ремонт з використанням зварювання і металевої латки залишається найпоширенішим і надійним. Процес робіт по кроках:

 • Відключити мінусову клему з акумуляторної батареї, демонтувати крісла, закрити внутрішню обшивку салону дрантям.
 • Підняти підлогове покриття. Якщо ремонт масштабний, то рекомендується демонтувати двері.
 • Болгаркою зняти старе ЛКП з порога, очистити метал до білизни.
 • Болгаркою або гострим зубилом вирізати прогнилу частину металу. Обов’язково перевірити стан підсилювача, поддомкратнікі, лонжерони.
 • Зачистити кромку отвору, знежирити. Якщо залишилися сліди іржі, то використовувати перетворювач, який законсервує корозію.
 • Вирізати металеві латки за розміром на 2 см більше ніж діра.
 • Приварити латки до порогу напівавтоматичного зварювання.

Не рекомендується використовувати паяльник і припой. Після такого ремонту в місцях з’єднання металу виникає електромеханічна корозія, яка руйнує поріг зсередини.

 • Зачистити місця зварювання, ошкурить, обробити ґрунтовкою і антикорозійним захистом.
 • На заключному етапі пофарбувати.
 • опис конструкції

  Заводська збірка передбачає установку незнімних силових елементів, які приварюються до днища авто і конструктивно відносяться до боковини кузова. З конвеєра Chevrolet сходить без додаткового захисту днища, поріг забезпечує мінімальний захист днища і піддається постійному механічному впливу від летить гравію. У нього входить: підсилювач, зовнішня і внутрішня панель, з’єднувач. АвтоВАЗ випускає оригінальні запчастини під каталожними номерами:

  • 2123-5401064. праві;
  • 2123-5401065. ліві.

  Щоб забезпечити надійний захист кузова, використовується установка додаткових накладок по днищу авто, які забезпечують такі переваги:

  • Підсилюють конструкцію кузова на кручення. Параметр важливий при їзді по складних ділянках доріг.
  • Забезпечують зручну посадку. Кліренс позашляховика 21 см, силовий елемент служить додатковою сходинкою.
  • Покращують зовнішній вигляд. Пластикові накладки надають авто індивідуальності.

  Додатково пороги класифікуються за матеріалом і способом монтажу. Найбільш поширеними залишаються наступні елементи тюнінгу та захисту:

  • Декоративні. Елементи виготовляються з міцного пластику, за способом установки монтуються на саморізи. Деталі перешкоджають швидкому зносу ЛКП і служать захистом днища від впливу вологи і дрібного гравію. Пластикові накладки не розраховані на силове навантаження, швидко тріскаються. До переваг деталей відносять невисоку вартість і простоту установки.
  • Силові. Пороги встановлюються на Chevrolet зварюванням, забезпечують захист днища від механічних ударів середньої сили, збільшують жорсткість кузова. Виготовляються з нержавіючої або прокатної сталі, додатково хромуються. Деталі встановлюються частіше, якщо авто експлуатується в тяжких умовах, в лісах, трясовині, при проїзді буреломів. Металеві панелі служать зручною підніжкою і ефективним захистом. З недоліків конструкції: висока вартість, складність монтажу.
  • Комбіновані. Деталі поєднують деякі функції силових підніжок і пластикових накладок. Надають авто індивідуальності. Виготовляються з нержавіючої сталі, в 80% варіантів компонування мають додаткові накладки, підсвічування. Найчастіше використовуються при експлуатації авто в місті і рідкісних виїздах на серйозне бездоріжжя. Встановлюються на кузов як зварюванням, так і на болти.

  Ремонт порогів профільної трубою

  Профільні труби використовуються не стільки при ремонті силового порога, скільки для заміни всього короба. Поріг конструктивно являє собою пологий короб, який встановлюється на нижню частину кузова зварюванням. При нарізці штатного елемента кузов втрачає силові свідчення, збільшується небезпека деформації.

  Використання профільних труб дозволяє збільшити жорсткість кузова в порівнянні із заводськими параметрами на 13-18%. Стандартно товщина металу порога на Niva 0.8 мм, товщина підсилювача 1 мм. Профільні металеві труби мають товщину металу від 1,2 до 2 мм, вони додатково оцинковані промисловим методом. Завдяки цьому поріг з профілю максимально захищає днище від корозії, ударів гравію, він не схильний до корозії.

  При заміні штатного елемента на трубу використовують додаткові поперечки, якими пов’язують поріг з лонжеронами, підсилюють останні додатковими пластинами, приварюють поріг до кузова точковим зварюванням.

  Хобі в умовах кризи

  Рано чи пізно (краще пізно), на автомобілях корозія починає здобувати перемогу, і доводиться від косметичних методів (грунтовкакраска) переходити до хірургічних (різання і зварювання). Сподіваюся, ця невелика інструкція допоможе розібратися, що і в якій послідовності потрібно міняти, що потрібно купувати і, взагалі, як все виглядає всередині.

  порог, niva, 21213, своїми

  Отже. На Вашому автомобілі виникла потреба заміни порогів.

  Перед початком роботи необхідно провести ревізію і з’ясувати, яка ступінь пошкоджень. Для цього піднімаємо машину, ставимо на упори (УВАГА! ВИКОНУВАТИ ТЕХНІКУ БЕЗПЕКИ) і, озброївшись тонкої викруткою, починаємо досліджувати.

  Дозволю собі невеличкий відступ в конструкцію автомобіля, щоб визначитися, куди цієї самої викруткою «досліджувати».

  Безпосередньо поріг складається з трьох елементів. Зовнішня частина (є частиною боковини, але поставляється як окрема ремонтна деталь), внутрішня частина (складається з з’єднувача і елемента днища) і підсилювача. У розрізі це виглядає приблизно так:

  Підсилювач в свою чергу складається з трьох частин. Якщо з середньою частиною все просто, вона поставляється, як окремий елемент, то передня і задня частина підсилювача. елементи внутрішньої частини боковини та панелі «передка», яка з’єднується з моторним щитом.

  Крім того, з внутрішньої сторони з’єднувача приварені передній кронштейн (поддомкратнікі), передній з’єднувач (те, на чому висить бризговики), задній з’єднувач (до нього прикручується реактивна штанга) і задній поддомкратнікі.

  Ось всі ці елементи і необхідно перевірити. Викруткою наносимо удари середньої сили. Ті елементи, які вдається проткнути, підлягають заміні однозначно. Крім цього необхідно вивчити стан лонжеронів в тих місцях, де до них приєднані з’єднувачі, і днище в тих же областях.

  Вивчаємо стан підсилювача і внутрішнього з’єднувача:

  Так як частина порога заходить під переднє крило, необхідно зрізати його (крила) нижню частину або (якщо стан крила незадовільний) повністю видалити його. Найкраще це робити за допомогою пристосування для висвердлювання точкового зварювання:

  В даному випадку крило мало механічні пошкодження і надалі було замінено цілком.

  Видаляємо підсилювач і все, що знаходиться в незадовільному стані:

  Знімаємо з’єднувач і, якщо необхідно, поддомратнікі.Зачіщаем місця зварювання, прибираємо пластову іржу і встановлюємо новий роз’єм:

  Після зварювання рекомендую обробити місце з’єднання шовним герметиком і покрити грунтом. У своїй роботі я використовую Standox Rotbraun для додаткової антикорозійної захисту:

  Спочатку був придбаний «запасний» підсилювач, з якого були відновлені втрачені частини. Всі шви були обточені і покриті грунтом:

  Підганяємо і вваривать зовнішню частину порога:

  Слід зазначити, що НЕ МОЖНА ВАРИТИ суцільним швом. Сильне нагрівання «відведе» метал, і перед фарбуванням доведеться використовувати велику кількість шпаклівки, що нічого очікувати бути якісним ремонтом.

  Сварка ведеться за принципом через шість точок. Тобто, робимо точку, відходимо на відстань приблизно шість точок і робимо наступну. Область навколо першої встигає охолонути і ми повертаємося до першої і т. Д.:

  Обточуємо шви і встановлюємо крило (або його частина):

  Обробляємо шви стеклошпаклевкой і відправляємо в фарбування:

  Японський мотор в класику

  Купив автомобіль ВАЗ 2107 ВАЗ 2106 дизель від Golf 2, витрата 4л / 100км задні дискові гальма. який двигун від іномарки можна поставити на ВАЗ 2106?

  Японська коробка на Niva

  Передавальні числа КПП AISIN (Японія) VAZ серія I передача 3,704 3,667 II передача 2,020 2,100 III передача 1,369 1,361 IV передача 1,000 1,000 V передача

  хитрощі Життя

  Додайте сюди призначений для користувача текст або видаліть його.

  Японський двигун на Niva 2121

  Навіщо деякі власники встановлюють двигун на Niva від іномарки? Старі радянські автомобілі на зразок ВАЗ-2121 “Niva“, ВАЗ-2107, ВАЗ-2108 в даний час можуть здатися щонайменше

  Яндекс навігатор на LADA Vesta

  Сітігид LADA Vesta. це мультимедійна навігаційна система для автомобіля LADA Vesta, що відповідає всім стандартом навігаційних пристроїв нового покоління. Додаток дозволяє не тільки добре орієнтуватися

  Плюси Відмінна ергономіка. Прийнятна розгінна динаміка. Хороші гальма. Чудова керованість на будь-яких швидкостях. Невелика ціна. Мінуси Гучна робота зчеплення. Мотоцикл проводився тільки для європейського і

  Реєстр.: 06.01.2011Сообщеній: 244Откуда: г.КотельнічВозраст: 32Авто: ВАЗ 21213,1997

  Реєстр.: 30.05.2011Тем / Повідомлень: 1 / 149Откуда: Москва, СЗАОВозраст: 57Авто: 2131, 2003р.в.

  Після розтину порогів іржу прибрав хутро способом по возхможності до металу, звичайно в кутах і важко жоступних місцях це зробити не вдалося. Потім кілька разів обробив перетворювачем іржі фірми Хорс. Після кожної обробки все здирав шкіркою, знежирюють і знову покривав перетворювачем. Теж саме зробив з підсилювачем, тому що вирішено було його залишити. після всього зробленого розкривав кислотним грунтом, потім 2к акриловим грунтом і зверху запилив фарбою з балончика який був в наявності. Після того як все було готово зачистив місця де буде зварювання до металу. Місця з’єднання деталей промазав пластиліном, вважаю це найефективнішим способом захисту від коррозіі.Вот що вийшло

  Щодо підсилювача, купив два штуки в “Русі” виробництва здається Гомель, кнечно натуральна лажа. Метал тонкий, штампування погана. Ціна десь в районі 90 руб за шт.Поетому передню половину залишив рідний підсилювач, задня частина була більш іржава і вирішив його поміняти поставив новий.После приварки зачистив точки болгаркою з обдирні кругом.

  Реєстр.: 20.07.2010Сообщеній: 748Откуда: Перм 59Возраст: 42Авто: Niva 44_М, 213100, 10

  Почав вчора займатися порогами. Спершу, хотів залишити частину зовнішнього порога і рідний з’єднувач, але після видалення частини порога вирішив замінити всі на новий метал.

  Видно, що з’єднувач не в кращому стані

  За вечір вдалося вирізати весь зовнішній поріг, підрівняти підсилювач під вварка профілю і відрізати частину з’єднувача. Також виявив дірку уздовж заднього поддомкратнікі. доведеться міняти майданчик будиночка, благо заздалегідь купив її на всякий випадок, ну і будиночки нові поставлю.

  Обрізав все тельбухи (залишки з’єднувача, майданчик кріплення поздовжньої тяги, поддомкратнікі, підсилювач), далі була зачистка від іржі. провозився довго, двічі обробляв все перетворювачем іржі і чистив, чистив, чистив. Після “відносин” з іржею обробив все якийсь ґрунтовкою (підігнав знайомий зі старих запасів), заодно загрунтував і арки. дивимося

  Конструкція порогів є закритою і погано провітрюваній, тому вони швидко піддаються корозійному середовищі.

  Заміна своїми руками

  Найважливішим етапом залишається процес зварювання. Якщо пошкоджений підсилювач центральної стійки, то в першу чергу вирізається лонжерон, підбирається аналогічна деталь підсилювача і приварюється. Алгоритм зварювання незнімної конструкції:

  • Прихоплюється нижня частина або з’єднувач.
  • приварюється підсилювач.
  • Тимчасово встановлюються двері, щоб перевірити геометрію і уникнути перекосу кузова.
  • Зовнішня частина приварюється дугового зварювання.
  • Зачищаються зварювальні шви, рекомендується використовувати болгарку.
  • Поверхня грунтується, вирівнюється шпаклівкою.
  • Після висихання шпаклівки на заключному етапі обробляється Антигравий і фарбується.

  Встановлюються двері, обшивка статі, крісла. На цьому етапі рекомендується перевірити лист шумоізоляції днища, якщо матеріал зносився провести заміну.

  Майстри рекомендують не заводити автомобіль протягом 24 годин після ремонту до повного висихання автоемалі.

  Підготовка до заміни порога

  • Потрібно підняти автомобіль і виставити по рівню. Краще, щоб кузов підпирають рівномірно в декількох точках, щоб уникнути перекосу кузова.
  • При повній заміні порога краще зняти двері. Це дасть хороший доступ і виключить пошкодження дверей при зварюванні. При знятті дверей, петлі краще залишати на кузові, щоб їх Poloженіе не змінилося. У більшості випадків, також, необхідно зняти переднє крило. Демонтаж переднього крила може зажадати додаткової розбирання. Так, наприклад, доведеться зняти передній бампер і фару.
  • Якщо проводиться заміна порога через його корозії, то потрібно з запасом зачистити область навколо іржавих місць, щоб визначити межі іржі. Таким чином, можна зрозуміти які області порога можна залишити, а які необхідно вирізати.
  • Для заміни порогів необхідно демонтувати деякі деталі інтер’єру, такі як пластикове облицювання, сидіння, гумовий ущільнювач. Килимове покриття можна загорнути.
  • Захистіть лакофарбове покриття автомобіля, скла і салон від попадання іскор від зварювання і «болгарки».
  • Перед зварюванням потрібно від’єднати і ізолювати клеми акумуляторної батареї.

  Приклад ліній зрізу порога з керівництва по ремонту

  • Панелі порогів мають різну конструкцію залежно від марки і моделі автомобіля. Може бути кілька роздільних або один цілісний підсилювач.
  • Перед тим, як приступити до роботи, потрібно знати, як влаштовані пороги на конкретному автомобілі. Для цього потрібно вивчити керівництво по ремонту.
  • Там показано, де потрібно робити зрізи і з’єднання. Якщо є в наявності нова панель порога, то плануйте місця зрізу, спираючись на її форму.

  Використовуйте малярську стрічку для позначення місця зрізу

  • Помістіть ремонтну панель порога поверх старого порога. Окресліть кордону, за якими потрібно буде зрізати поріг. Замість окреслення можна наклеїти малярську стрічку. Додайте приблизно 3 см запасу з кожного краю. Цей відрізок потрібен для підгонки або для з’єднання внахлест (якщо вирішите застосувати такий тип з’єднання).
  • Намагайтеся не різати впритул до основи середньої стійки, щоб уникнути розрізу посилення, яке знаходиться в цьому місці.
  • Після того, як зробили початкові зрізи, висвердлите точки контактного зварювання (див. Статтю), видаліть пошкоджений поріг.

  Підсилювач середньої стійки

  • Обов’язково приберіть задирки зі зрізаних кінців порога. Це виключить розбризкування розплавленого металу при зварюванні і запобіжить отримання нетривкого шва.
  • Після демонтажу старого порога потрібно вирівняти фланці, на яких кріпився поріг і зчистити залишки точкового зварювання.
  • Якщо внутрішнє посилення має сліди іржі, то їх потрібно обробити перетворювачем іржі і захистити антикорозійним засобом. Якщо ж він значно зруйнований, то його краще замінити.
  • Видаліть лакофарбове покриття з місць, де буде проводитися з’єднання.
  • Якщо необхідно, то обробіть внутрішню частину нової панелі порога антикорозійним складом.
  • Коли робите тимчасову установку порога для перевірки: встановіть поріг, використовуючи спеціальні затиски або саморізи. Саморізи не заважатимуть при закриванні дверей, для перевірки зазорів. Отвори від саморезов потрібно буде в подальшому заварити, при остаточній установці порога.
  • Поставте машину в транспортний Poloженіе, щоб вага автомобіля утримувала підвіска. В такому стані перевірте Poloженіе порога і зазори з дверима і крилом. При необхідності скорегуйте Poloженіе порога.
  • Коли готуєте місце для зварювання, нанесіть зварювальний грунт на місця з «голим» металом. Зварювальний грунт може бути видалений безпосередньо з місця зварювання, щоб зменшити шлакообразованіе і збільшити якість зварювання (див. Докладніше тут).
  • При заміні порога застосовуються з’єднання внахлест, з’єднання встик зі вставкою або просто встик.
  • Проваріть шов. Теплова деформація є однією з проблем при зварюванні. Варіть стежками через період, а потім заповнюйте залишилися проміжки. Можна також використовувати стиснене повітря для охолодження.
  • Заводські точки зварювання замінюються точками, зробленими полуавтоматом, або контактним зварюванням. При заміні старого порога на нову панель, в ній просверліваются отвори діаметром 8 мм.
  • При приварювання порогів на фланцях, через отвори, розташуйте зварювальну пальник з дротом в центрі отвору так, щоб дріт стосувалася металу, до якого буде приварюватися панель.
  • Потрібно, щоб електрична дуга утворилася саме на металі, до якого буде приварюватися панель, а не на краю отвору. Почніть варити в такому Poloженіі і не рухайте зварювальну пальник, поки отвір практично не заповниться. Далі по спіралі рухайте пальник до країв. Так проникнення до зварюваного металу буде хорошим і зварене з’єднання міцним.
  • Зачистіть зварні шви. При зачистці не прибирають шов занадто багато, так як це його послабить.
  • Зробіть антикорозійний захист. Можна використовувати епокSEEDний грунт прямо на місце зварювання, до нанесення наступного покриття. Через технологічні отвори обробіть поріг зсередини антикорозійним розпиляним складом.

  Все про демонтаж і заміну автомобільних порогів

  Заміна порогів один з найпоширеніших видів кузовного ремонту, з яким доводиться стикатися кожному водієві, незалежно від року випуску авто і марки.

  Елементи відносяться до декоративних і силовим частинам кузова, забезпечують комфортну посадку і першими піддаються зносу і механічних пошкоджень при неправильній парковці, від ударів гравію, при їзді по поганих дорогах.

  Ремонт застрягла порога автомобіля без фарбування

  Ремонт порогів без подальшого фарбування досить рідкісний вид робіт. Якщо елемент незнімний і є невелика вм’ятина, при цьому немає гострих країв, то можна використовувати присоски. Складність методу полягає в тому, що інструмент важко встановити на деталь, необхідно робити розріз.

  Простіше використовувати зворотний молоток і апарат точкового зварювання для витяжки металу. Реставрація деталей кузова без фарбування проводиться на спеціалізованих СТО з використанням інструменту, метод PDR застосовується для рихтування вм’ятин на крилах, дверях, бамперах, даху. Вартість робіт від 3 000 руб.

  Коли поріг знімний, можна провести витяжку вм’ятини без фарбування з використанням рихтувальних молотків і поліролі, якщо вм’ятина неглибока і немає розриву шару ЛКП.

  проблеми

  Найнеприємніше, що руйнування починається зсередини вироби, а вже потім виявляється назовні. Тому часто пошкодження помічають коли вже надто пізно.

  Іноді доходить до такої міри, що навіть не знаходиться придатних місць для використання домкрата. Вихлопні гази, які проникають крізь прогнилі пороги в салон, теж доставляють масу незручностей.

  підготовка

  Перед тим, як замінити пороги своїми руками, необхідно провести підготовчі роботи:

  • Підняти машину і відрегулювати її рівно по горизонталі. Щоб уникнути перекосу бажано скористатися кількома опорами.

  Якщо пороги замінюються повністю, то потрібно прибрати двері. Часто буває, що доводиться знімати передні крила. Іноді це вимагає демонтажу бампера і фар.

  порог, niva, 21213, своїми

  Ремонт порогів вимагає демонтажу і інших елементів: облицювальний пластик, сидіння, гумове ущільнення. Покриття підлоги можна підвернути.

  Коли проводиться заміна порогів, наприклад автомобіля ВАЗ своїми руками, через появу корозії, то треба зачистити місце іржі і область навколо неї, визначивши цим кордону пошкодження. Так легше зрозуміти яку область потрібно вирізати, а яку можна не чіпати.

  Niva 21213 Замена порогов

  • Ретельно закрити скла, салон фрагменти лакофарбового покриття, щоб уникнути потрапляння іскор від електродів і окалин від болгарки.
  • Перш ніж використовувати зварювальний апарат, необхідно від’єднати і заізолювати клеми акумулятора.