Заміна паливного фільтра Kia SEED 2010

ознаки несправності

У старих автомобілях фільтр встановлювався в підкапотному просторі або під днищем. Завдяки цьому, водії завжди могли отримати доступ до нього, щоб візуально оцінити стан, особливо якщо корпус був виконаний з прозорого пластика. В іномарках цього зробити неможливо, так як фільтр захований в спеціальному модулі, який знаходиться безпосередньо в бензобаку. Цілком покладатися на регламент теж не можна. Вихід із ситуації. ретельно спостерігати за автомобілем. Сильне засмічення фільтра супроводжується рядом симптомів:

Замена топливных фильтров на KIA Ceed 1 поколение

 • відчутна втрата потужності, наприклад, мотор не набирає високих обертів;
 • помітні смикаючи під час їзди, виникають провали в подачі палива;
 • поява ефекту «троение»;
 • збільшилося споживання бензину / дизеля;
 • машина стала заводитися з працею або глухнути без причини.

Поява цих ознак не говорить про стовідсоткову несправності фільтра. Проблеми можуть бути в самому насосі, системі запалювання або інших агрегатах. Для більш детальної діагностики автолюбителі рекомендують перевірити тиск у паливній системі. Для цього вам знадобиться манометр, який дозволить вимірювати показники від 5 кгс / см2.

Для проведення експерименту вам необхідно відкрутити дві гайки трубопроводу, що підводить до паливної рампи, а потім демонтувати штуцер зі шпильок рампи. Далі манометр встановлюється між топливопроводом і рампою. Двигун заводиться, і якщо на холостому ходу прилад показує значення менше 3,45 кгс / см2, то проблема явно в системі подачі палива. Перевірити варто не тільки фільтр з насосом, а й регулятор тиску. Більш детальну діагностику варто проводити вже фахівцям.

Замінити фільтр на новий. це під силу кожному водієві, навіть без навичок в ремонті авто. Наступний крок. покупка нової деталі.

Як поміняти паливний фільтр

Незважаючи на гадану складність, заміна паливного фільтра «Kia-SEED». досить проста процедура, де вам знадобиться тільки обережність і уважність. Обов’язково поставте машину в добре провітрюваному місці і виключіть будь-які джерела відкритого вогню. Робота з бензином і його парами вимагає обережності. Попередньо підготуйте набір головок, кілька викруток та ганчірки для очищення деталей від скопилася бруду.

Після всіх підготовок можна приступати безпосередньо до заміни:

 • Обов’язково відключіть клеми від акумулятора, щоб ніяка електроніка не спровокувала іскру.
 • Далі розкладіть заднє сидіння. У покритті з ковроліну буде невеликий вирізаний прямокутник. Відсуньте його в сторону.
  паливного, фільтра, seed, 2010
 • Ви побачите люк доступу до бензобаку. Він закріплюється на 4 кріпильних елементах. Відкрутіть їх і обережно підніміть кришку. Вона буде прикріплена до модуля джгутом проводів. Вимкніть коннектор харчування і приберіть заглушку в сторону.
 • Візьміть чисту ганчірку і ретельно видаліть весь бруд. Це важливий крок, інакше сміття може провалитися в бензобак при демонтажі модуля.
 • Натисніть на фіксатор пластикової засувки і відключіть шланг подачі палива.
 • По периметру утримує кола розташовані 8 кріплень. Відкрутіть їх і зніміть металеве кільце.
 • Акуратно витягніть модуль цілком. Робіть це максимально плавно, щоб не пошкодити поплавок рівня палива. Будьте готові, що з деталі буде капати паливо, тому підготуйте ганчір’я.
 • Тепер можна працювати з самим модулем. Перенесіть його на робочий стіл з якісним освітленням.
 • Вимкніть коннектори дроти живлення.
 • Щоб зняти зворотний клапан, викруткою отщелкніте пару засувок утримує пластини.
 • Зніміть зворотний клапан, простеживши за цілісністю ущільнювального кільця. Трубка на іншому кінці шланга розташовується в пазу. Використовуйте плоску викрутку для вилучення.
 • Верхній коло і стакан кріпляться за допомогою трьох засувок.
 • Деталі з’єднуються трьома стрижнями з металу. Вони зафіксовані стопорними кільцями. Щоб дістати стопори, натисніть на кришку і використовуйте пасатижі.
 • Відключіть гофрований шланг і дістаньте сам фільтр після отщелківанія ще двох фіксаторів.
 • Тепер візьміть новий фільтр і виконайте збірку в зворотному порядку.

Прослідкуйте, щоб всі кільця ущільнювачів були встановлені на своїх місцях. Як тільки робота буде закінчена, заповніть систему бензином. Для цього 2-3 рази включіть запалення на 7-9 секунд.

Залишається тільки переконатися, що заміна позбавила автомобіль від всіх симптомів, починаючи від посмикувань під час руху і закінчуючи перевитратою палива. Якщо навіть при новому фільтрі залишилися проблеми, то рекомендуємо звернутися до спеціалізованого сервісного центру за діагностикою. Продовжити термін служби фільтра вам допоможуть декілька порад. По-перше, заправляйтеся тільки на перевірених заправках, бажано, від великих брендів. Не застосовуйте бензин зі старих і іржавих каністр.

Водії рекомендують виконувати заміну тільки при появі ознак засмічення. У багатьох деталь справно працювала протягом 120-150 тисяч кілометрів пробігу.

Заміна паливного фільтра Kia Ceed

Експлуатація будь-якого транспортного засобу. це велика відповідальність. У будь-якому автомобілі є цілий набір витратних елементів, які слід міняти з певною періодичністю. Нарівні з масляним і повітряним фільтром необхідно встановлювати новий паливний фільтр «Kia-SEED». У цьому матеріалі автовласники дізнаються, що собою являє дана деталь, де вона знаходиться і як самостійно встановити новий фільтр.

Трохи про призначення

Уже з назви не важко здогадатися, що компонент виконує фільтрацію палива. Будь-бензин і дизель навіть від найбільших компаній має в складі різні домішки. Більш того, під час транспортування або переливань до складу можуть потрапляти дрібні забруднення, пісок і сміття. Все це з бензобака направляється в мотор і прямо в циліндр. Деякі частинки згорають, інші перетворюються в шар нагару, порушуючи ефективну роботу мотора.

Щоб мінімізувати потрапляння забруднень в двигун, був створений паливний фільтр. Він містить в собі спеціально покладену фільтрує папір, яка ефективно зупиняє великі і дрібні частинки. Таке «проціджування» дозволяє істотно підвищити якість палива. Однак це тільки за умови, що фільтр повністю справний і не зношений.

Деякі водії вважають, що фільтр із заводу призначений на весь термін експлуатації авто. Це помилкова думка. Подумайте, якщо ви регулярно міняєте масляний і повітряний фільтри, то чим відрізняється від них паливний. А з огляду на іноді вкрай незадовільна якість вітчизняного бензину, говорити про нескінченному ресурсі паливного фільтра буде нерозумно.

Авто за весь термін служби споживає величезну кількість палива. Якщо взяти витрата 10 літрів на 100 кілометрів, то тільки за гарантійний період в 100 тисяч кілометрів машина витратить 10 тисяч літрів. І всі ці обсяги пройдуть через один єдиний фільтруючий модуль.

Коли потрібно міняти фільтр

В першу чергу, звичайно ж, варто звернутися до регламенту. У технічній документації до транспортного засобу зазначено, що для бензинових моторів фільтр потрібно міняти кожні 60 тисяч кілометрів, а для дизельних двигунів цей показник в 2 рази менше. 30 тисяч. Ці дані. лише орієнтовні показники. При регулярному використанні низькоякісного палива фільтр може зноситися вже на 40 тисячах. Деякі водії без будь-яких явних проблем їздять на одному фільтрі (для бензину) до 80-100 тисяч. Якщо автомобіль новий, то заміну повинні провести на ТО-4.

Насправді все залежить від умов експлуатації, тому водіям обов’язково необхідно спостерігати за поведінкою автомобіля.

Вибираємо паливний фільтр

Купівля фірмового фільтра. вірне рішення, але водії не завжди до нього вдаються. Багато в чому через високу вартість, адже ринок пропонує кілька аналогів за привабливішою ціною. У цей список можна віднести:

 • Yuil YFHY036;
 • Jakoparts J1330522;
 • INTERCARS B303330EM;
 • Nipparts N1330523.

, але будьте готові, що термін служби і ефективність подібних фільтрів будуть набагато гірше.

Виконуючи заміну фільтру, часто встановлюють і нову сіточку для грубої очистки. Її ви можете знайти за каталожним номеру 3109007000 (або з буквою S на початку), орієнтовна Якщо шукаєте більш дешеву альтернативу. то купуйте Krauf KR1029F за ціною в 250-300 рублів.

Замена топливного фильтра Киа Сид

Тепер ви знаєте, як відбувається заміна паливного фільтра Kia Ceed. Всю процедуру не поспішаючи можна зробити за 1,5-2 години. Якогось спеціального інструменту не потрібно. Головна вимога. обережність. Як ви помітили, більшість деталей. пластикові, які тримаються на місце із клацанням. Важливо не поламати їх і ретельно очистити від бруду всі поверхні. Новий паливний фільтр запобігатиме потраплянню домішок і сміття з бензину в камеру згоряння, що істотно продовжить термін служби бензонасоса.

Заміна паливного фільтра Kia SEED

Самостійна заміна паливного фільтра в автомобілі Kia SEED. заняття не надто складне, але трудо- та времяемкое. На всю процедуру може піти від 1 до 3 годин часу в залежності від досвіду автовласника.

Справа в тому, що фільтр розташований в корпусі паливного насоса, який встановлений всередині бензобака автомобіля, і найбільш складним є процес його вилучення і демонтажу.

Фільтруючий елемент підбираємо з таблиці, в якій представлені виробники та каталожні номери основних моделей фільтрів.

БРЕНД АРТИКУЛ
ОРИГІНАЛ
Hyundai 319102H000
Kia 31910-2H000
АНАЛОГИ
GEPARTS 30F0322KIA
MARKET (OEM) 319102H000
MOBIS 319102H000
Y.F.I. 319102H000
PMC 31910-2H000
KONNER 319102H000
DENCKERMANN A110611
JAPAN CARS B30333OEM
JAPANPARTS FCK23S
AMC HF627
KORTEX KF0019
NIPPARTS NP N1330523
PARTS-MALL PCA052
PROFIT PR 1535-0018
TOKO CARS T1304033

Покрокова інструкція по заміні паливного фільтра на Ria Ceed фото і відео

1.Автомобіль знерухомлює і знімаємо мінусову клему з акумулятора. Демонтуємо подушку заднього сидіння і пластикову кришку бензобака.

Хрестовій викруткою відкручуємо 4 самореза, що кріплять люк.

3.Откриваем люк. Відключаємо джгут проводів.

Ретельно витираємо наявну пил, щоб уникнути попадання її всередину бака.

Відключаємо паливні шланги. У цей момент з них потече паливо, тому краще мати під рукою чисту пластикову пляшку ємністю 0,5-1 л.

Ключем на 10 відкручуємо 8 болтів, які фіксують кришку бензонасоса.

8.Разбіраем його. Особливої ​​складності це не викличе. всі з’єднання на засувках.

Витягуємо фільтруючий елемент. Промиваємо сітку фільтра грубої очистки.

Збираємо всю конструкцію бензонасоса в зворотному порядку.

Ставимо все на місце. Включаємо запалювання, але двигун заводимо не відразу, а після 3-4 натискань на педаль газу.

Так само подивіться подивіться відео по заміні паливного фільтра на Kia SEED:

Де знаходиться на Kia Ceed

Подачу палива в мотор будь-якої моделі Kia Ceed забезпечує конструктивно закінчений насосний модуль, що знаходиться всередині бензобака. Саме в ньому розташовані погружной електронасос і фільтруючі елементи.

Інструменти

Приступаючи до заміни паливних фільтрів «Kia SEED» 2010 або інших моделей виробництва Kia Motors Corporation ( «RIO», «Sorento», «Cerato», «Sportage» і ін.), Потрібно попередньо підготувати:

 • новий фільтр тонкого очищення;
 • нову сіточку для грубої фільтрації (при необхідності);
 • викрутки (хрестоподібну і плоску);
 • набір голівок;
 • силіконову змазку;
 • невелику ємність для зливу залишків пального з насоса;
 • очищувач в аерозольній упаковці.

Не завадить і ганчір’я, за допомогою якої можна буде очистити поверхні деталей від накопичилася бруду.

Перш ніж почати роботи, необхідно потурбуватися наявністю вогнегасника, захисних окулярів і гумових рукавичок. Це дозволить зменшити ймовірність отримання травм (опіків, попадання палива на руки і слизову оболонку очей). Крім того, не забудьте зняти клеми з акумуляторної батареї.

Установка насосного модуля на місце

Зібравши насосний модуль, перевірте, чи не залишилося у вас «зайвих» деталей. Переконавшись, що всі деталі знаходяться на своїх місцях і надійно закріплені, акуратно опустіть модуль всередину бензобака. Зверніть увагу на те, що пази, наявні на бензобаку і на кришці насосного модуля, повинні бути суміщені. Потім, натиснувши на кришку останнього, закріпіть модуль штатним кріпленням (8 болтів).

Здійснюючи заміну фільтрів своїми руками, витратитися доведеться тільки на витратні запчастини:

 • 1200-1400 руб. за оригінальний паливний фільтр і 300-900 руб. за його аналог;
 • 370-400 руб. за фірмову і 250-300 руб. за неоригінальну сіточку для грубої очистки палива.

Пристрій і призначення

Очищення автомобільного пального від шкідливих домішок. це функція, яку повинні виконувати фільтруючі елементи. Від того, наскільки ретельно вони справляються зі своїм завданням, у багато залежить надійна робота двигуна під час експлуатації.

Будь-який вид палива, будь то бензин чи дизель, забруднений шкідливими домішками. Крім того, при транспортуванні до місця призначення, в пальне також може потрапити сміття (стружка, пісок, пил та ін.), Який здатний порушити його нормальну роботу. Протидіяти цьому і покликані очисні фільтри.

Конструктивно фільтр складається з 2 частин, встановлених:

 • безпосередньо у бензонасоса. сіточка, що захищає двигун від попадання в циліндри крупного сміття;
 • біля входу в магістраль подачі пального. фільтр, що очищає паливо від дрібних шкідливих домішок.

Працюючи спільно, ці елементи покращують якісний склад пального, але тільки тоді, коли вони справні. Заміна паливного фільтра «Kіа SEED» 2013, як і у всіх інших автомобілів цього модельного ряду, також повинна складатися з двох операцій.

аналоги

Крім оригінальних фільтрів, власник Kia Ceed може придбати один з аналогів, ціна яких значно нижче. Наприклад, непогані експлуатаційні показники мають:

 • Yuil YFHY036;
 • Jakoparts J1330522;
 • INTERCARS B303330EM;
 • Nipparts N1330523.

Фірмову сіточку можна замінити більш дешевими аналогами, наприклад, Krauf KR1029F або Patron PF3932.

Розбирання насосного модуля

Перш ніж дістатися до фільтруючих елементів, необхідно витягти з бака насосний модуль і розібрати його. Виконати всі операції, пов’язані з заміною паливного фільтра «Kia SEED» 2013, неважко, проте якщо немає достатнього досвіду в проведенні подібних робіт, краще скористатися покроковою інструкцією:

 • Демонтувати заднє сидіння. Під ковроліном знаходиться кришка, що закриває доступ до насосного модуля.
 • Кришка закріплена 4 гвинтами, їх необхідно відкрутити.
 • Зніміть кришку і від’єднайте роз’єм бензонасоса. Він зафіксований засувкою, яку потрібно буде віджати.
 • Запустіть двигун і дайте йому попрацювати на холостому ходу. При цьому знизиться тиск в магістральному трубопроводі подачі пального. Як тільки двигун затихне, роботу можна буде продовжити.
 • Расфіксіруется і зніміть топлівопроводи. Для цього підніміть фіксатор і натисніть на засувки. Витягаючи топлівопроводи, будьте обережні. з шлангів може политись пальне.
 • Відверніть 8 болтів, розташованих навколо насосного модуля, і обережно витягніть його назовні. При цьому тримайте його таким чином, щоб бензин виливався в бензобак, а не в салон. Намагайтеся не зачепити поплавок і датчик рівня. Час, що залишився в модулі пальне злийте в підготовлену ємність.
 • Покладіть модуль на стіл і від’єднайте наявні роз’єми.
 • Вийміть зворотний клапан. Він знаходиться безпосередньо над фільтром, для його вилучення потрібно звільнити дві засувки. Кільце ущільнювача має залишитися на клапані.
 • Отщелкнув 3 пластмасових засувки, звільніть нижню частину корпусу.
 • Акуратно від’єднавши фіксатор, зніміть верхню кришку і від’єднайте від неї патрубок, зафіксований засувками. Прослідкуйте, щоб при цьому не загубилося кільце ущільнювача. При пошкодженні його доведеться замінити новим.
 • Вийміть використаний фільтр, від’єднавши гофрований шланг. Акуратно вставте в місце, що звільнилося новий елемент.
 • Сіточку грубої очистки ретельно очистіть або замініть нової.

Збирають насосний модуль в зворотному порядку. Встановлюючи деталі на свої місця, не забудьте видалити наявні на них забруднення. На все гумові прокладки нанесіть силіконову змазку.

Заміна паливного фільтра «Kia SEED» 2014-2018 років випуску (друге покоління) і моделей третього покоління, які перебувають у провадженні до теперішнього часу, здійснюється за одним і тим же алгоритмом.

Строк служби

Недосвідчені водії помилково вважають, що заводський паливний фільтр розрахований на весь період експлуатації автомобіля. Однак це далеко не так. навіть в переліку регламентних робіт автомобіля «Kia SEED» вказана періодичність його заміни. Міняти елементи, фільтруючі паливо, належить не пізніше ніж через:

 • 60 тис. Км. для бензинових двигунів;
 • 30 тис. Ка. у дизельних моторів.

На практиці ці дані можуть бути значно зменшені, особливо якщо взяти до уваги низьку якість вітчизняного пального.

В автомобілях минулих років випуску паливний фільтр розташовувався в легкодоступних місцях (під капотом або на днище автомобіля). При цьому водії могли з високим ступенем достовірності визначити його стан і прийняти рішення про необхідність заміни. У моделях останніх років випуску фільтруючий елемент розташований всередині бензобака, і для того щоб визначити, пора його міняти чи ні, водієві доводиться постійно спостерігати за тим, як поводиться його автомобіль.

Цікаво, що, наприклад, заміна паливного фільтра «Kia SEED» 2008 року випуску нічим не відрізняється від заміни паливного фільтра Kia Сeed JD (рестайлінгові моделі, що випускаються з 2009 року).

Ремонт бензонасоса (розбирання паливного модуля, заміна паливних фільтрів і регулятора тиску)

Вам будуть потрібні: викрутка з плоским лезом, пасатижі.

До складу паливного модуля входять датчик рівня палива, фільтр грубої очистки палива, власне бензонасос, фільтр тонкого очищення палива і регулятор тиску.

Основні несправності паливного модуля:

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Від’єднайте наконечник шланга зливу палива від склянки паливного модуля.

Підчепивши викруткою, відіжміть фіксатори пружинної скоби.

9-ти вийміть з корпусу паливного насоса peгулятор тиску.

Зніміть з штуцеpa регулятора тиску кільце ущільнювача. Уважно огляньте кільце і, якщо на ньому з’явилися ознаки старіння гуми або кільце сильно обтиснутими, замініть кільце.

12.і від’єднайте колодку проводів від паливного насоса.

Стисніть фіксатор і від’єднайте від кришки паливного модуля колодку проводів датчика покажчика рівня палива.

Виведіть дроти з тримача на склянці паливного модуля.

16 і зніміть датчик покажчика рівня палива. У більшості випадків порушення роботи датчика рівня палива викликане забрудненням або окисленням його контактної групи Промийте контакти реостата датчика і пластину його повзунок бензином, а потім протріть яка не залишає волокон дрантям, cмoчeннoй в спирті.

Відіжміть викруткою пластмасові фіксатори.

18 і витягніть зі склянки корпус паливного модуля (фільтр тонкого очищення з паливним насосом в зборі).

Знизу паливного насоса встановлений фільтр грубого очищення палива.

21 зніміть фільтр з топливоприемника. Промийте або замініть фільтр, якщо він сильно забруднений.

Зніміть стопорні кільця з напрямних кришки паливного модуля.

25 і від’єднайте наконечник паливної магістралі oт фільтра тонкої очистки.

27 і витягніть фільтр тонкого очищення з насосом.

Акуратно натисніть зверху на паливний насос.

і вийміть насос з корпусу фільтра тонкого очищення. При необхідності замініть фільтр тонкого очищення палива.

Зберіть і встановіть паливний модуль в порядку, зворотному розбиранні і зняття.

Після установки паливного модуля пустите двигун і перевірте герметичність під’єднання до модулю топливопроводов.

Kia cee’d 2008 год 1.6 бензин. Замена топливного фильтра.