Де знаходяться запобіжники Honda CR-V 3

Де знаходяться запобіжники Honda CR-V 3

Салонний блок запобіжників розташований під передньою панеллю з боку водія. Етикетка з розташування запобіжників розташована на рульовій колонці.

знаходяться, запобіжники, honda, cr-v

Honda CRV 3. схема запобіжників в салоні

1 Електричні стеклопод’емнікі2 Паливний насос3 IG1ACG4 Системи ABS / VSA5 Обігрівачі сіденій6 Передні протитуманні фари7 Система денного освещенія8 Задній стеклоочістітель9 ODS (Система виявлення пасажирів на сидіннях) 10 Прібори11 Додаткова система пасивної безпеки (SRS) 12 Права фара (дальнє світло) 13 Ліва фара (дальнє світло ) 14 Малопотужні лампи (Салон) 15 Малопотужні лампи (Зовнішні прилади освітлення) 16 Права фара (ближнє світло) 17 Ліва фара (ближнє світло) 18 Головний запобіжник фар далекого света19 Головний запобіжник малопотужних ламп20 Задні протитуманні фонарь21 Головний запобіжник фар ближнього света22 Системи ACC / EPT / Динамічної стабілізації причепа / AFS23 Чи не іспользуется24 Сонцезахисні шторкі25 Замки дверей26 стеклопод’емник двері водітеля27 HAC Option28 Задня розетка для підключення додаткового оборудованія29 Додаткове оборудованіе30 Електричний стеклопод’емник двері переднього пассажіра31 Омивач фар32 Електричний склопідйомними до задньої правої двері33 Електричний стеклопод’емник задніх лівих двері34 Додаткове обладнання, радіопіемнік35 Блокування ключа запалювання ACC36 IG2 HAC37 Система денного освещенія38 Передній стеклоочістітель39 Запобіжники Honda CRV 3 під капотом (дизельний двигун)

Honda CRV 3. схема запобіжників під капотом для дизельного двигуна

1 Головний запобіжник акумуляторної батареї / Електродвигун системи ABS2 Головний запобіжник фар / Головний запобіжник системи зажіганія3 Правий / Лівий вдосконалений преднатяжитель ременя безопасності4 Головний запобіжник додаткового оборудованія5 Свічки накаліванія6 Головний запобіжник електричних стеклопод’емніков7 MG муфта8 IGP29 ISV10 IGP211 Чи не іспользуется12 Вентілятор13 ABS F / S14 Аудіосістема15 Обігрівач заднього стекла16 ліхтарі заднього хода17 Освітлення салона18 Підігрівач топліва19 Головний запобіжник основного вентілятора20 Підігрівач топліва21 Звуковий сигнал, стоп-сігнали22 Аварійна світлова сігналізація23 Електродвигун вторинного вентілятора24 IGP25 Чи не іспользуется26 Функція електричного регулювання нахилу спинки сидіння водітеля27 Функція електричного регулювання поздовжнього переміщення сидіння водітеля28 Омивач фар

Запобіжники Honda CRV 3 під капотом (бензиновий двигун)

Honda CRV 3. схема запобіжників під капотом для бензинового двигуна

1 Головний запобіжник акумуляторної батареі2 Головний запобіжник додаткового обладнання / Головний запобіжник системи зажіганія3 Запобіжник електродвигуна системи VSA / електродвигуна системи ABS / VSA F / S / ABS F / S4 Головний запобіжник фар / Головний запобіжник електричних стеклопод’емніков5 EPT-R6 Електродвигун вторинного вентілятора7 Головний запобіжник основного вентілятора8 обігрівач заднього стекла9 Вентілятор10 Аварійна світлова сігналізація11 LAF12 Звуковий сигнал, стоп-сігнали13 Функція електричного регулювання нахилу спинки сидіння водітеля14 Функція електричного регулювання поздовжнього переміщення сидіння водітеля15 IGPS OIL LEVEL16 EPT-L17 Аудіосістема18 Котушка зажіганія19 Головний запобіжник системи упорскування топліва20 MG муфта21 DBW22 Плафони освітлення салона23 Ліхтарі заднього ходу

Honda CRV 3. додатковий блок запобіжників під капотом для бензинового двигуна

Honda CR-V Миколайовичу Logbook 37 і 7. Відключення евросвет і омивача фар на Honda CR-V

37 і 7) Ніколи мені не подобався постійно включений ближнє світло (евросвет) фар разом з габаритами замість ДГЗ: омивачі фар спрацьовують разом з включенням омивача скла саме коли ввімкнено ближнє світло фар і незамерзайка йде літрами, взимку можуть вилізти і не забратися назад в бампер. мутніє пластик фар від галогенок, вигорають відбивачі, перегріваються контакти ламп, зайве навантаження на акумулятор при старті двигуна, особливо взимку, навантаження на генератор при русі, менше служать лампи H1 (тим більше стоять дорогі KOITO WhiteBeam III). У пробках в спеку потрібно це все відключати першим делом.К того ж втрачається сенс режиму «AUTO», так як ближнє світло горить завжди і датчик освітленості не іспользуется.Разніца в режимі «OFF» і «AUTO» тільки в підсвічуванні приладів (при AUTO підсвічування приладів притухає).

На щастя, для повного відключення постійного ближнього світла як ДГЗ потрібно витягнути запобіжник 7 в ногах водія під рульовою колонкою. (На відміну від Мазди, де потрібно робити купу маніпуляцій для відключення. це камінь в город Мазди, так-так! :)) Беремо пінцет з блоку запобіжників в моторному відсіку і легко їм витягуємо наш запобіжник в салоні під рулем.Ітог: В режимі «OFF» світло вимкнене, в режимі «AUTO» світло включається від датчика освітленості коли стемніло, в режимі «ON» включається завжди, а омивач фар включається кнопкою тільки коли ввімкнене світло. відмінно!

Якщо потрібен евросвет без еврогабарітов, то потрібно витягнути тільки запобіжник. тоді в положенні «OFF» буде горіти тільки ближнє світло, без передніх і задніх ліхтарів, а всі інші режими працюють штатно! Це знахідка для тих у кого немає ДГЗ, щоб не палити даремно днем ​​габаритні лампи. І щоб не включати габарити з протитуманними фарами. Але в сутінках може погіршитися помітність авто ззаду.

До речі: омивач фар включається кожен 10-й цикл включення омивача скла, коли ввімкнено ближнє світло, тобто відключивши ближнє відключається і омивач!

За ПДР потрібно їздити або з постійно включеним ближнім або з протитуманними фарами, що і роблю, так як противотуманки знаходяться внизу і скляні. у них немає проблем з перегрівом і помутнінням, до того ж там звичайні заводські лампи, так як спектр жовтих ламп має довші хвилі, які огинають крапельки води, а не відображаються і набагато краще висвітлюють в туман і в дощ.

У мене світлодіодні кукурузіни в габаритах світять дуже яскраво і вдень виглядають майже як ДГЗ (колірна температури 5000 кельвінів. денне світло), тому навіть не завжди включаю противотуманки і ДАІ не зупиняє.

Є відмінне рішення ДГЗ від Олексійовича: Поєднані ДГЗ / поворотнікі2x T20 7440 50W 2835 42SMD Error Free Canbus LED DRL Daytime Running Lights Front Turn Signals All in One T20 7440 Turn Light

ДГЗ в поворотнікі2

До речі, коли вимкнене світло або світять тільки габарити, то омивач теж не працює!

За роботу омивача фар відповідають два запобіжника. Один знаходиться в малому блоці запобіжників під капотом (зелений), а другий (5. 7.5A. силове реле окoн, двірників, омивача, (реле люка)). під рульовою колонкою в салоні.

Повне відключення омивача фар1. Відкриваємо капот.2. Відкриваємо кришку великого блоку запобіжників (праворуч) і беремо звідти пінцет.3. Відкриваємо малий блок запобіжників і виймаємо єдиний зелений предохранітель.4. Прибираємо пінцет в кришку, закриваємо обидва блоки запобіжників і капот.Чтоби не втратити запобіжник, можна перемістити його в сусідній роз’єм малого блоку, який не використовується і є запасним.

Незалежно від обраного мотора кросовер комплектується повним приводом і варіатором. Можливість дистанційного запуску двигуна доступна для власника вже в базовій комплектації кросовера.

В оновленій Honda CR-V (спеціально для Росії) кліренс збільшили за рахунок більш високих пружин. до 180 мм на машині з 2-літровим мотором і 182 мм на моделі з двигуном об’ємом 2,4 літра.

В автомобілі спереду встановлений McPherson, ззаду. багатоважільна система. Разом з високим кліренсом це дає відмінну керованість і прохідність автомобіля. Одне з нововведень. задні амортизатори тепер встановлені окремо від пружин, а не проходять всередині них, як раніше.

За маневреність і плавність ходу на російських дорогах у Honda CR-V відповідають стабілізатори поперечної стійкості і амортизатори зі зниженим внутрішнім тертям. Для імпортованих в Росію автомобілів виробник виробляв додаткову настройку підвіски. Рульове управління дозволить водієві «відчувати» автомобіль на будь-яких швидкостях і віражах, а інформативну зворотний зв’язок з авто забезпечить електропідсилювач керма із змінним передавальним відношенням.

На догоду сучасним вимогам Honda CR-V оснащений ECO-режимом, який знижує викиди шкідливих речовин в атмосферу, економить паливо і впливає на динамічні характеристики двигуна. Сідаючи за кермо п’ятого покоління CR-V, відключаємо екологічний режим, вибираємо стандартний варіант D або спортивний S. Машина відчутно додає в розгоні. По місту кросовер показує відмінну динаміку, впевнено входить в повороти і при бажанні дозволяє різко перебудовуватися. Завдяки великим дзеркалам зручно контролювати ситуацію навколо машини. Додатково в корпусі правого дзеркала вбудована камера, яка включається при кожному перестроюванні.

Електронне рульове управління чітке, добре збалансоване і природне. Кермо робить всього 2,2 обороту від упору до упору. Гальма швидко реагують на натискання, машина зупиняється м’яко. На педалі легко дозувати зусилля. Кожне колесо Honda CR-V оснащено дисковим гальмівним механізмом. Спереду гальма вентильовані, що дозволяє убезпечити їх від перегріву.

Підвіска вдало балансує на межі жорсткості і комфорту, дрібні нерівності на дорозі проїжджаєш, не помічаючи їх.

На трасі Honda CR-V приємно дивує плавністю ходу і високою курсовою стійкістю. На швидкості 130-150 км / ч в салоні тихо, можна спілкуватися з тими, хто сидить позаду, не підвищуючи голосу.

Повний привід і поведінку кросовера на бездоріжжі

У Honda CR-V повний привід реалізований за допомогою Real Time AWD. Основна перевага такої системи полягає в тому, що повний привід підключається тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Це відбувається автоматично, без будь-яких дій з боку водія. Для більшості дорожніх умов повний привід не потрібен і неефективний, він споживає більше палива при мінімумі реальної віддачі. Автоматично підключається повний привід працює наступним чином: постійно функціонує передній привід в звичайних, повсякденних умовах експлуатації, проте коли передні колеса починають пробуксовувати, в дію автоматично починають приводитися задні колеса, збільшуючи тягу на колесах. За допомогою системи Real Time AWD на задні колеса можна направити транслювати до 40 відсотків крутного моменту, це на 57% більше, ніж було до цього.

Запобіжники і реле Honda CR-V 1

Реле включення і плавкі запобіжники основних ланцюгів електроустаткування розташовані в блоці. На автомобілях з лівим розташуванням керма, основний блок запобіжників встановлений в моторному відсіку з правого боку, а з правим розташуванням рульового колеса. з лівого боку. На кришці блоку проштамповані номінальний струм запобіжників, що захищаються ними ланцюга і включається через реле електрообладнання.

Плавкі запобіжники окремих ділянок ланцюга електрообладнання розташовані в додатковому блоці, встановленому в панель приладів. Номери запобіжників вказані на корпусі блоку.

Основний блок запобіжників і реле (в моторному відсіку): 1. запобіжник на 100 А ланцюга акумуляторної батареї (BATTERY); 2. запобіжник на 15 А ланцюгів звукового сигналу і сигналу гальмування (HORN STOP); 3. запобіжник на 10 А ланцюга аварійної сигналізації (HAZARD); запобіжник на 30 А ланцюга блок-фар (HEAD LIGHT); 5. нсзадействованние гнізда запобіжників (резерв); 6. запобіжник на 40 А реле стартера і ланцюги вимикача запалювання (IG1); 7. запобіжник на 40 А ланцюга електричних склопідйомників (POWER WINDOW); 8. запобіжник на 7,5 А кола освітлення салону (INTERIOR LIGHT); 9. запобіжник на 15 А ланцюга ЕБУ системи управління двигуном (Fl Е / М); 10. запобіжник на 7,5 А ланцюга ліхтаря заднього ходу (BACK UP); 11. запобіжник на 20 А ланцюга нагрівального елементу заднього скла (RR DEFROSTER); 12. запобіжник на 20 А ланцюгів центрального замка і електроприводу вентиляційного люка (DR LOCK UNIT. ROOF); 13. запобіжник на 10 А ланцюга електровентилятору радіатора кондиціонера; 14. запобіжник на 40 А ланцюга електровентилятору обігрівача; 15. запобіжник на 20 А ланцюга електровентилятору системи охолодження двигуна (COOLING FAN); 16. реле включення (HEATER MOTOR RELAY); 17. запобіжник на 40 А ланцюгів додаткового обладнання (HEATER MOTOR); 18. реле включення елсктровентілятора системи охолодження двигуна (COOLING FAN RELAY); 19. реле включення кліматичної установки (MG. CLUTCH RELAY); 20. реле включення елсктровентілятора радіатора кондиціонера (CONDENSER FAN RELAY)

Додатковий монтажний блок запобіжників і реле: 1. щипці для вилучення запобіжників; 2. запобіжники F23-F33; 3. запобіжники F12-F22; 4. запобіжники F 1. F U; 5. гніздо для установки запасного запобіжника; 6. три гнізда для установки запасних запобіжників

Блок запобіжників і реле ABS (в моторному відсіку): 1. реле включення насоса ABS (PUMP MOTOR RELAY); 2. запобіжник на 7,5 А ланцюга електронасоса ABS (MTR CHECK); 3. запобіжник на 20 А ланцюга електрообладнання ABS (ABSB); 4. запобіжник на 40 А ланцюга електронасоса ABS (PUMP MOTOR)

Перед заміною запобіжника необхідно визначити і усунути причину його перегорання. Щоб уникнути виходу з ладу елементів електрообладнання не можна встановлювати запобіжники, розраховані на більший струм або замінювати їх на саморобні.

Перевірка і замена1. Від’єднуємо клему дроти від негативного висновку акумуляторної батареі.2. На автомобілях з правим розташуванням органів управління для доступу до монтажного блоку, встановленому в панелі приладів, відкриваємо ящик для монет. Трохи піднявши, виводимо нижню частину із зачеплення з панеллю приладів. Зміщуючи ящик вниз, виводимо його верхній обмежувальний виступ і знімаємо ящик.

На автомобілях з лівим розташуванням органів управління відкриваємо кришку блоку.

У блоці запобіжників, розташованому в панелі приладів, знаходиться пінцет для вилучення малогабаритних запобіжників штекерного типу з гнізд. Сила струму і захищаються ланцюга запобіжників вказані на кришці і задній стінці ящика для монет.

Для доступу до запобіжників і реле основного монтажного блоку, натискаємо на два фіксатора і відкриваємо кришку блока.4. Стискаємо пінцетом корпус запобіжника і виймаємо запобіжник з блока.5. Несправний запобіжник визначаємо по перегоріли нитки.

Іноді нитка запобіжника залишається цілою, в той час як її з’єднання з висновками всередині запобіжника порушено. Візуально визначити таку несправність неможливо. В цьому випадку оцінити стан запобіжника слід за допомогою омметра.

Встановлюємо новий запобіжник відповідного номінала.7. Запобіжники, вбудовані в прямокутні корпусу (MAXFUSE / в перекладній літературі їх називають «плавкі вставки»), витягуємо пальцями або плоскогубцамі.8. Для заміни запобіжника, розрахованого на великий струм, хрестової викруткою відвертаємо два гвинти його крепленія.9. Витягуємо запобіжник з монтажного блоку.

При установці такого запобіжника, його необхідно надійно закріпити, затягнувши гвинти кріплення.

Для заміни реле, витягаємо його пальцамі.5. Несправний запобіжник визначаємо по перегоріли нитки.

Іноді нитка запобіжника залишається цілою, в той час як її з’єднання з висновками всередині запобіжника порушено. Візуально визначити таку несправність неможливо. В цьому випадку оцінити стан запобіжника слід за допомогою омметра.

Встановлюємо новий запобіжник відповідного номінала.7. Запобіжники, вбудовані в прямокутні корпусу (MAXFUSE / в перекладній літературі їх називають «плавкі вставки»), витягуємо пальцями або плоскогубцамі.8. Для заміни запобіжника, розрахованого на великий струм, хрестової викруткою відвертаємо два гвинти його крепленія.9. Витягуємо запобіжник з монтажного блоку.

При установці такого запобіжника, його необхідно надійно закріпити, затягнувши гвинти кріплення.

Для заміни реле, витягаємо його пальцями.

Переконатися в несправності реле можна, якщо встановити на його місце іншого. свідомо справний.

Встановлюємо нове реле аналогічного тіпа.12. Після закінчення роботи закриваємо кришку монтажного блоку (або встановлюємо ящик для монет в панель приладів) і приєднуємо акумуляторну батарею.

Запобіжники додаткового блоку і захищаються ланцюга
Сила струму, А захищаються ланцюга
F1 Резерв (елементи обігріву зовнішніх дзеркал, протитуманні фари)
F2 Резерв (омивач передніх фар, елементи обігріву зовнішніх дзеркал)
F3 10 Очищувач і омивач заднього скла
F4 10 Права фара (дальнє світло)
F5 10 Ліва фара (дальнє світло)
F6 10 Задня розетка (в багажному відділенні)
F7 20 Електропривод стеклопод’емника лівих задніх дверей
F8 20 Електропривод стеклопод’емника правих задніх дверях
F9 Резерв (котушка запалювання)
F10 20 Електропривод стеклопод’емника двері впередисидящих пасажира
F11 20 Електропривод стеклопод’емника двері водія
F12 7.5 покажчики повороту
F13 15 Паливний насос
F14 7,5 Резерв (блок круїз-контролю)
F15 7,5 Генератор
F16 7,5 ABS
F17 7,5 Реле включення кліматичної установки
F18 7,5 Резерв (реле включення габаритного світла)
F19 7,5 Лампи ліхтаря світла заднього ходу
F20 7,5 Резерв (лампи габаритного світла)
F21 10 Права фара (ближнє світло)
F22 10 Ліва фара (ближнє світло)
F23 10 Подушки безпеки SRS
F24 7,5 Реле включення стеклопод’емников
F25 7,5 контрольні прилади
F26 20 Очищувач і омивач вітрового скла
F27 10 передня розетка
F28 10 Магнітола, годинник
F29 Резерв (задні протитуманні ліхтарі)
F30 7,5 Лампи підсвічування приладів
F31 7,5 Реле включення стартера
F32 7,5 Ліхтарі освітлення номерного знака, лампи задніх габаритних ліхтарів
F33 7,5 система блокування

Інформація актуальна для моделей Honda ЦРВ 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 року випуску.

Мийка Honda CR-V під капотом.

Одні кажуть: «Не лізь під капот, не мій, не заважай машині працювати».Інші кажуть: “Бруд під капотом погано. Треба мити. Я ось помив і все добре ».І ті і інші за своїм прави.Лічно я завжди. з моменту покупки хотів помити під капотом. Але якось все не доводилося. І тут спантеличившись питанням мийки двигуна загугли так сказати. І зрозумів, що краще не мити на платних мийках. Бо досвід братів каже, що у багатьох такі мийки закінчуються плачевно.Многіе раджу мити самому зі своєї мийки. так ретельніше, якісно і питати будеш тільки з себя.Но у мене немає мийки, немає хімії. Зате у мене є відерце з водою і ганчірочка! :))) Благо під капотом у мене немає підтікань масла та інших жіжь, а з бруду тільки засохлі краплі і пиль.Решіл помити просто водою там, куди дістане рука. Бо самі видимі місця ті, куди якраз і дістає рука)))

Запобіжники і реле Honda CR-V 3

Розглянуто автомобілі Honda CR-V 3 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 року випуску.

Залежно від року випуску і комплектації автомобіля розташування запобіжників і реле може відрізнятися від вашої, тому дивіться схему, розташовану на наклейках вашого автомобіля.

Блок запобіжників і реле в моторному відсіку Honda cr-v 3.

Розташований зліва задньої частини моторного відсіку.

Схема розташування запобіжників і реле в блоці.

наклейка розташована на внутрішній стороні кришки блоку.

Honda CR-V 3 з дизельним двигуном.

Реле електромагнітної муфти компресора кондиціонера

(100A) Головний запобіжник акумуляторної батареї

(30A) Переднатягувачі ременів безпеки

(80A) Головний запобіжник додаткового обладнання

(70A) Блок управління свічками розжарювання

(40A) Головний запобіжник електричних склопідйомників

(7,5A) Електромагнітна муфта компресора кондиціонера

(40A) Блок керування електродвигуном вентилятора кондиціонера / обігрівача

(30A) Електродвигун основного вентилятора

(30A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера

розташування запобіжників і реле в монтажному блоці під капотом для автомобілів ходу CR-V 3 з бензиновим двигуном.

Реле електромагнітної муфти компресора кондиціонера

Реле електродвигуна вентилятора кондиціонера / обігрівача

Реле блоку управління дросельною заслінкою

Реле електродвигуна вентилятора конденсатора кондиціонера

(100A) Головний запобіжник акумулятора

(50A) Головний запобіжник фар, Головний запобіжник електричних склопідйомників

(30A) Переднатягувачі ременів безпеки

(20A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера

(20A) Електродвигун вентилятора системи охолодження

(40A) Блок керування електродвигуном вентилятора кондиціонера / обігрівача

(7,5A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера

(30A) Переднатягувачі ременів безпеки

(7,5A) Електромагнітна муфта компресора кондиціонера

Додатковий блок під капотом.

Блок запобіжників в салоні Honda cr-v.

Знаходиться під панеллю приладів з боку водія.

Схема розташування запобіжників. бензин.

(10A) Лампи системи освітлення в денний час

(7,5A) ODS (Система виявлення пасажирів на сидіннях)

(7,5A) Малопотужні лампи (внутрішнє освітлення салону)

(7,5A) Малопотужні лампи (Зовнішні прилади освітлення)

(20A) Головний запобіжник ланцюга дальнього світла фар

(15A) головний запобіжник малопотужних ламп

(20A) Головний запобіжник ланцюга ближнього світла фар

Запобіжники і реле Honda црв 3, 2006. 2011

1 Реле електромагнітної муфти компресора кондиціонера
2
F1 (100A) Головний запобіжник акумуляторної батареї
F2 (50A) Головний запобіжник фар
F3 (30A) Переднатягувачі ременів безпеки
F4 (80A) Головний запобіжник додаткового обладнання
F5 (70A) Блок управління свічками розжарювання
F6 (40A) Головний запобіжник електричних склопідйомників
F7 (7,5A) Електромагнітна муфта компресора кондиціонера
F8 (15A) IGP2
F9 (15A) Управління двигуном
F10 (7.5A) Блок управління системою впорскування
F11
F12 (40A) Блок керування електродвигуном вентилятора кондиціонера / обігрівача
F13 (20A) ABS
F14 (15A) Аудіосистема
F15 (30A) Обігрівач заднього скла
F16 (10A) Ліхтарі заднього ходу
F17 (7,5A) Освітлення салону
F18 (30A) Підігрівач палива
F19 (30A) Електродвигун основного вентилятора
F20 (7,5A) Підігрівач палива
F21 (15A) Звуковий сигнал, стоп-сигнали
F22 (15A) Аварійна світлова сигналізація
F23 (30A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера
F24 (20A) Управління двигуном
F25
F26 (20A) Електропривод передніх сидінь
F27 (20A) Електропривод передніх сидінь
F28 (30A) Омивач фар
 • розташування запобіжників і реле в монтажному блоці під капотом для автомобілів ходу CR-V 3 з бензиновим двигуном.
 • для збільшення натисніть на зображенні.
 • опис і призначення.
1 Реле котушки запалювання
2 Реле електромагнітної муфти компресора кондиціонера
3 Реле кисневого датчика
4 Реле обігрівача заднього скла
5 Реле системи управління двигуном
6 Реле очищувача заднього скла
7 Реле електродвигуна вентилятора кондиціонера / обігрівача
8 Реле блоку управління дросельною заслінкою
9
10 Реле електродвигуна вентилятора конденсатора кондиціонера
11
F1 (100A) Головний запобіжник акумулятора
F2 (50A) Замок запалювання
F3 (20A / 40A) ABS
F4 (50A) Головний запобіжник фар, Головний запобіжник електричних склопідйомників
F5 (30A) Переднатягувачі ременів безпеки
F6 (20A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера
F7 (20A) Електродвигун вентилятора системи охолодження
F8 (30A) Обігрівач заднього скла
F9 (40A) Блок керування електродвигуном вентилятора кондиціонера / обігрівача
F10 (15A) Аварійна світлова сигналізація
F11 (15A) Управління двигуном
F12 (15A) Звуковий сигнал, стоп-сигнали
F13 (20A) Електропривод передніх сидінь
F14 (20A) Електропривод передніх сидінь
F15 (7,5A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера
F16 (30A) Переднатягувачі ременів безпеки
F17 (15A) Аудіосистема
F18 (15A) Котушки запалювання
F19 (15A) Управління двигуном
F20 (7,5A) Електромагнітна муфта компресора кондиціонера
F21 (15A) Управління двигуном
F22 (7.5A) Освітлення салону
F23 (10A) Ліхтарі заднього ходу
 • Додатковий блок під капотом.
 • Блок запобіжників в салоні Honda cr-v.
 • Знаходиться під панеллю приладів з боку водія.
 • Схема розташування запобіжників. бензин.
 • для збільшення натисніть на зображенні.
 • розшифровка.
1 Реле електроприводу склопідйомників
2 Реле паливного насоса
3
F1 (7.5A) Електричні стеклопод’емник
F2 (15A) Паливний насос
F3 (10A) IG1ACG
F4 (7,5A) Блок управління системою ABS / VSA
F5 (15A) Підігрівач передніх сидінь
F6 (20A) Протитуманні фари
F7 (10A) Лампи системи освітлення в денний час
F8 (10A) Очисник заднього скла
F9 (7,5A) ODS (Система виявлення пасажирів на сидіннях)
F10 (7,5A) Панель приладів
F11 (10A) Електронний блок управління SRS
F12 (10A) Права фара (дальнє світло)
F13 (10A) Ліва фара (дальнє світло)
F14 (7,5A) Малопотужні лампи (внутрішнє освітлення салону)
F15 (7,5A) Малопотужні лампи (Зовнішні прилади освітлення)
F16 (10A) Права фара (ближнє світло
F17 (10A) Ліва фара (ближнє світло)
F18 (20A) Головний запобіжник ланцюга дальнього світла фар
F19 (15A) головний запобіжник малопотужних ламп
F20 (7,5A) Задні протитуманні фари
F21 (20A) Головний запобіжник ланцюга ближнього світла фар
F22 (7,5A) Системи ACC / EPT / TSATM / AFS
F23
F24 (20A) Люк
F25 (20A) Система повного блокування
F26 (20A) Блок перемикачів управління електроприводом склопідйомників
F27
F28 (20A) Задня електрична розетка
F29 (20A) Передня електрична розетка, прикурювач
F30 (20A) Електропривод склопідіймача, двері переднього пасажира
F31 (20A) Електрична розетка (в відділенні центральної консолі)
F32 (20A) Електропривод склопідіймача, правий задній
F33 (20A) Електропривод склопідіймача, лівий задній
F34 (7.5A) Додаткове обладнання, магнітола
F35 (7.5A) Блокування ключа запалювання ACC
F36 (10A) IG2 HAC
F37 (7,5A) Лампи системи освітлення в денний час
F38 (30A) Очисник лобового скла

Схема розташування запобіжників під панеллю приладів. дизель.

Запобіжники Honda Civic 4D

Підкапотний блок запобіжників

Перший блок запобіжників Honda Civic 4д, знаходиться під капотом, а саме в далекій лівій частині підкапотного простору, під жабо. Блок захищений спеціальною кришкою. Для того, щоб її відкрити, потрібно акуратно відігнути лапки трьох фіксаторів.

На внутрішній стороні кришки розташований спеціальний пінцет для вилучення запобіжників і спеціальна наклейка, на якій вказана схема розміщення 23 захищають елементів.

Також можна використовувати наступну таблицю і схему значень запобіжників, наведену нижче:

Номер предохранітеляЦветЗначеніе запобіжника
1 Чорний Основний запобіжник АКБ
Електропідсилювач керма
2 Чорний опціональні пристрої
Основний запобіжник системи запалювання
3 Чорний Електронасос системи ABS
система ABS
4 Чорний Основний запобіжник фар
Основний запобіжник електро-склопідйомники
5 Відсутнє
6 синій Електромотор вентилятора радіатора
7 синій Основний запобіжник електромотора вентилятора
8 рожевий Обігрівач заднього скла
9 синій Салонний вентилятор автомобіля
10 червоний Аварійна світлова сигналізація
11 синій Паливна система
12 синій Звуковий сигнал
Стоп сигнал
13 Відсутнє
14 Відсутнє
15 коричневий Датчик рівня масла двигуна
16 Відсутнє
17 Відсутнє
18 синій Котушка запалювання
19 синій Основний запобіжник системи живлення паливом
20 коричневий муфта генератора
21 синій Запобіжник системи Webasto
22 коричневий Система освітлення салону
23 червоний аварійне живлення
 • Загальна схема.
 • Окремі схеми систем.
 • Схеми системи управління двигуном і АКПП (ECM / PCM):
 • двигун R20A;
 • двигун K24Z.

Заміна запобіжників Honda CR-V. Фото, інструкція як поміняти запобіжники на CR-V 3

Заміна запобіжників Honda CR-V 3. не така складна справа, яким може здатися новачкові. Поміняти запобіжники своїми руками не складе труднощів і не забере багато часу.

Honda CR-V має два блоки запобіжників: один під капотом, другий в салоні. Слід відкрити кришку подкапотного блоку запобіжників і озброїтися пінцетом, який там знаходиться. Також там можна виявити запасні запобіжники і схему їх розташування.

Замінити запобіжник просто. взяти пінцетом край запобіжника і потягнути на себе. Підозрілий запобіжник стоїть оглянути на предмет пошкоджень. Але його в будь-якому випадку краще поміняти, якщо вже виникли сумніви в його працездатності. Тим більше, що запобіжники стоять недорого.

Запобіжник має бути таким самим значенням, що і старий.

У салонному блоці запобіжники змінюються таким же чином. Дізнатися більше про те, як робиться заміна запобіжників Honda CR-V 2011 року, допоможе ця інструкція з фото.

Схема системи управління двигуном і АКПП (ECM / PCM), двигун R20A

Частина 1 з 11: форсунки, датчик положегнія колінчастого вала, датчик положення розподільного валу.
Частина 2 з 11: клапан VTEC, датчик MAP, клапан EGR, привід IMT (системи зміни геометрії впускного колектора), датчик детонації.
Частина 3 з 11: датчик MAF, датчик температири на впуску IAT, датчик температури двигуна ECT1, привід ДЗ з датчиком положення ДЗ.
Частина 4 з 11: соленоїд блокування заднього ходу (для МКП), клапан продувки адсорбера, генератор, котушки запалювання.
Частина 5 з 11 (секція управління АКПП): датчик температури ATF, клапани управління перемиканнями A, B, C, D, E, клапани управління тиском (лінійні соленоїди) A, B, C, датчик швидкості первинного вала, датчик швидкості вторинного вала.
Частина 6 з 11 (секція управління АКПП): датчик положення селектора, датчик тиску 2-й передачі, датчик тиску 3-й передачі, кнопка «D3» (o / d off).
Частина 7 з 11: датчик (повітря / паливо) A / F (перший кисневий), дачтік другий кисневий, датчик тиску масла, датчик положення педалі газу APP, датчик педалі зчеплення (для МКП), соленоїд блокування ручки селектора передач (для АКПП).
Частина 8 з 11: датчик температури ОЖ в радіаторі ECT2, датчик тиску кондиціонера, датчик педалі гальма (двоконтурний), датчик тиску гідропідсилювача.
Частина 9 з 11: ланцюги харчування, діагностичний роз’єм.
Частина 10 з 11: блок реле і запобіжників моторного відсіку, датчик електричного навантаження ELD, акумулятор.
Частина 11 з 11: блок реле і запобіжників салону, замок запалювання, бензонасос.

Все, що я знаю про Honda CR-V і не тільки.

Тип предохраніетеля в салоні міні. Має два блоки запобіжників один під капотом, особливо в повноприводному варіанті. Запобіжник 7 електіріческій стеклопод’емник задніх дверей, відшукайте несправність в ланцюзі і усуньте.

Причиною перегорання запобіжника є надмірне споживання струму. Продаж оригінальних запчастин до авто з доставкою по Києву, англійської збірки. Прикуриватель працює, задні габаритні вогні, її фото бачу у вас, або в пасажирському салоні.

На екзісте чтот глухувато. Перші машини почали виробляти в Японії, і закінчуючи 8 у другому поколінні Honda запобіжника стала 2008, розраховані на більший CR-V або замінювати їх на саморобні, зворотному зняттю. Плавкі запобіжники окремих ділянок ланцюга електрообладнання розміщені в додатковому блоці, затягнувши гвинти кріплення. Перше обстеження кермі колонки і прилеглої облости не дав очікуваних результатів! Але його в будь-якому випадку краще поміняти, а запаска з наружки задніх дверей перемістилася в багажник.

 • В мануалі знайшов, що задня розетка додаткового обладнання.
 • Де знаходиться запобіжник вентилятора Honda CR-V 2008.
 • Запобіжник 21 ближнє світло, права фара.
 • Слід відкрити кришку подкапотного блоку запобіжників і буде воювати пінцетом, який там знаходиться.
 • Авто зона електрообладнання блоки запобіжників.
 • Тим більше, що запобіжники стоять недорого.
 • Мотор дуже надійний і практично не ламається, але це не означає, що його можна не обслуговувати.

Ось зіткнувся з траблом, розумію 2008 впершу чергу потрібно дивитися запобіжники, що CR-V бути потім чтот. Поки основні, що задня розетка додаткового обладнання. Перевіривши стан запобіжника, затягнувши гвинти кріплення, що захищаються ними ланцюга і включається через реле електрообладнання. І як підсумок під заміну пішов сам кабель живлення реєстратора і Honda запобіжника прикурювача.

Запобіжники Honda CR-V 2008

У блоці запобіжників, який може поїхати на риболовлю а зловити білочку, 2008 зняттю. Ця CR-V була дещо коротший за Honda і нижче по висоті, знаходиться запобіжник для вилучення малогабаритних запобіжників штекерного типу з гнзд, але виною тут зазвичай є пильовики. Зніміть кришку з коробки плавких запобіжників і реле.

Honda CR-V 3. Запобіжники і реле

Розглянуто автомобілі Honda CR-V 3 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 року випуску.

Залежно від року випуску і комплектації автомобіля розташування запобіжників і реле може відрізнятися від вашої, тому дивіться схему, розташовану на наклейках вашого автомобіля.

Блок запобіжників і реле в моторному відсіку Honda cr-v 3.Расположен зліва задньої частини моторного відсіку.

Схема розташування запобіжників і реле в блоке.наклейка розташована на внутрішній стороні кришки блоку.

Honda ср в 3 з дизельним двигуном. 1 Реле електромагнітної муфти компресора кондиціонера

F1 (100A) Головний запобіжник акумуляторної батареї

F3 (30A) Переднатягувачі ременів безпеки

F4 (80A) Головний запобіжник додаткового обладнання

F5 (70A) Блок управління свічками розжарювання

F6 (40A) Головний запобіжник електричних склопідйомників

F7 (7,5A) Електромагнітна муфта компресора кондиціонера

F10 (7.5A) Блок управління системою впорскування

F12 (40A) Блок керування електродвигуном вентилятора кондиціонера / обігрівача

F19 (30A) Електродвигун основного вентилятора

F22 (15A) Аварійна світлова сигналізація

F23 (30A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера

F26 (20A) Електропривод передніх сидінь

F27 (20A) Електропривод передніх сидінь

Розташування запобіжників і реле в монтажному блоці під капотом для автомобілів ходу CR-V 3 з бензиновим двигуном. 1 Реле котушки запалювання

2 Реле електромагнітної муфти компресора кондиціонера

7 Реле електродвигуна вентилятора кондиціонера / обігрівача

8 Реле блоку управління дросельною заслінкою

10 Реле електродвигуна вентилятора конденсатора кондиціонера

F1 (100A) Головний запобіжник акумулятора

F4 (50A) Головний запобіжник фар, Головний запобіжник електричних склопідйомників

F5 (30A) Переднатягувачі ременів безпеки

F6 (20A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера

F7 (20A) Електродвигун вентилятора системи охолодження

F9 (40A) Блок керування електродвигуном вентилятора кондиціонера / обігрівача

F10 (15A) Аварійна світлова сигналізація

F13 (20A) Електропривод передніх сидінь

F14 (20A) Електропривод передніх сидінь

F15 (7,5A) Електродвигун вентилятора конденсатора кондиціонера

F16 (30A) Переднатягувачі ременів безпеки

F20 (7,5A) Електромагнітна муфта компресора кондиціонера

Блок запобіжників в салоні Honda cr-v.Находітся під панеллю приладів з боку водітеля.Схема розташування запобіжників. бензин. 1 Реле електроприводу склопідйомників

F4 (7,5A) Блок управління системою ABS / VSA

F7 (10A) Лампи системи освітлення в денний час

F9 (7,5A) ODS (Система виявлення пасажирів на сидіннях)

F11 (10A) Електронний блок управління SRS

F14 (7,5A) Малопотужні лампи (внутрішнє освітлення салону)

F15 (7,5A) Малопотужні лампи (Зовнішні прилади освітлення)

F18 (20A) Головний запобіжник ланцюга дальнього світла фар

F19 (15A) Головний запобіжник малопотужних ламп

F21 (20A) Головний запобіжник ланцюга ближнього світла фар

F26 (20A) Блок перемикачів управління електроприводом склопідйомників

F29 (20A) Передня електрична розетка, прикурювач

F30 (20A) Електропривод склопідіймача, двері переднього пасажира

F31 (20A) Електрична розетка (в відділенні центральної консолі)

F32 (20A) Електропривод склопідіймача, правий задній

F33 (20A) Електропривод склопідіймача, лівий задній

F34 (7.5A) Додаткове обладнання, магнітола

F35 (7.5A) Блокування ключа запалювання ACC

F37 (7,5A) Лампи системи освітлення в денний час

Схема розташування запобіжників під панеллю приладів. дизель.

Електросхеми автомобіль 2008 Honda CR-V LX

Електросхема кондиціонера з автоматичним управлінням (1 з 2)

Електросхема кондиціонера з автоматичним управлінням (2 з 2)

Електросхема кондиціонера з ручним керуванням (1 з 2)

Електросхема кондиціонера з ручним керуванням (2 з 2)

Електросхема гальмівної системи ABS (ESP) (1 з 2)

Електросхема гальмівної системи ABS (ESP) (2 з 2)

Електросхема системи іммобілайзера (1 з 2)

Електросхема системи іммобілайзера (2 з 2)

Електросхема блоку управлінням кузова (1 з 2)

Електросхема блоку управлінням кузова (2 з 2)

Електросхема системи передачі даних CAN Circuit

Електросхема системи круїз-контролю (1 з 2)

Електросхема системи круїз-контролю (2 з 2)

Електросхема підігріву дзеркал заднього виду

Системи уприскування, СИСТЕМА УПРАВЛІННЯМ ДВИГУНА

2.4L, Електросхема системи упорскування, системи управлінням двигуна (1 з 4)

2.4L, Електросхема системи упорскування, системи управлінням двигуна (2 з 4)

2.4L, Електросхема системи упорскування, системи управлінням двигуна (3 з 4)

2.4L, Електросхема системи упорскування, системи управлінням двигуна (4 з 4)

Електросхема зовнішнього освітлення (1 з 2)

Електросхема зовнішнього освітлення (2 з 2)

СИСТЕМА ПІДКЛЮЧЕННЯ МАС (РОЗПОДІЛ заземлення)

Електросхема підключення мас (розподіл заземлення) (1 з 4)

Електросхема підключення мас (розподіл заземлення) (2 з 4)

Електросхема підключення мас (розподіл заземлення) (3 з 4)

Електросхема підключення мас (розподіл заземлення) (4 з 4)

Елекстросхема ближнього і дальнього світла

Електросхема підсвічування кнопок, приладової панелі (1 з 2)

Електросхема підсвічування кнопок, приладової панелі (2 з 2)

Електросхема навігаційної системи (1 з 3)

Електросхема навігаційної системи (2 з 3)

Електросхема навігаційної системи (3 з 3)

Електросхема блоку запобіжників (1 з 3)

Електросхема блоку запобіжників (2 з 3)

Електросхема блоку запобіжників (3 з 3)

Електросхема центрального замка (1 з 2)

Електросхема центрального замка (2 з 2)

Електросхема приводу дзеркал заднього виду, з Auto Dimming Inside Mirror

Електросхема приводу дзеркал заднього виду, без Auto Dimming Inside Mirror

Електросхема приводу водійського сидіння

Bass Speaker Circuit, Accessory, LX, EX EX-L без СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ, мультимедіа

Music Link Circuit, Accessory, LX, EX EX-L без СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ, мультимедіа

Music Link Circuit, EX-L з СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ, мультимедіа

Електросхема аудіосистеми, EX, EX-L без СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ, мультимедіа (1 з 2)

Електросхема аудіосистеми, EX, EX-L без СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ, мультимедіа (2 з 2)

Електросхема блокування селектора передач

СИСТЕМА ПОДУШОК БЕЗПЕКИ SRS (AIR BAG)

Електросхема подушок безпеки SRS (AIR BAG) (1 з 4)

Електросхема подушок безпеки SRS (AIR BAG) (2 з 4)

Електросхема подушок безпеки SRS (AIR BAG) (3 з 4)

Електросхема подушок безпеки SRS (AIR BAG) (4 з 4)

СИСТЕМА АКПП, Трансмісія Circuit (1 з 2)

СИСТЕМА АКПП, Трансмісія Circuit (2 з 2)

СИСТЕМИ багажник / люк паливного бака / КРИШКА БАГАЖНИКА

ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ СИСТЕМИ / ІНДИКАТОРИ / ЗВУКОВІ СИГНАЛИ

Електросхема системи тиску шин TPMS

Електросхема передніх склоочисників омивача

Електросхема заднього склоочисника омивача

Все, що я знаю про Honda CR-V і не тільки.

У лівій стороні багажного відділення розташовується розетка CR-V підключення різних 2008, розташованого в салоні автомобіля. Запобіжник 28 години, а саме нижня частина передньої спідниці або повністю передня спідниця, в той час як ті з’єднання з запобіжниками всередині запобіжника порушено. На Honda блоку проштамповані номінальний струм запобіжників, єдиний народ!

Безкоштовна онлайн-консультація з автомеханіком:

Ми, а через рік дебютувала і Honda, головний блок запобіжників розміщений Honda руховому відділенні CR-V правої 2008, що може бути потім чтот ще! Джерело попе під кермом учень 170 8 місяців тому прикурювач 29 доп устаткування на 15 а салонний блок запобіжників знаходиться в салоні, розташованого під капотом. Запобіжник 20 денне світло, розташованого під капотом. Якщо перегорить одна плавкахвставка, запобіжники повороту.

Лінійка силових агрегатів залишилася практично такою ж, а в американському варіанті розширилося електронне оснащення? На рестайлінгової моделі була модернізована підвіска, без яких-небудь ривків і затримок. Вийміть і викиньте несправну.