Заміна радіатора кондиціонера Ford Focus 3

Можливі причини недостатнього охолодження повітря автомобільним кондиціонером

Брудний, забитий салонний фільтр.

Салонний фільтр, як і всі витратні матеріали, рекомендується міняти при проходженні ТО Ford Focus 2. Якщо проблема в ньому, ви, швидше за все, зрозумієте це і по іншим явищам, крім неполадок з кондиціонером: при опаленні повітря нагнітається повільно, і слабо прогрівається; сильно пітніють скла (особливо лобове); в салоні може з’явитися неприємний запах. Бруд може проникати досить далеко, всередину випарника, що дуже значно знижує ефективність охолодження повітря. Крім того, всі описані надалі проблеми з кондиціонером можуть бути наслідком забрудненого, і вчасно не заміненого фільтра, і ремонт буде неминучий.

Якщо випадок не запущений, вирішенням проблеми буде заміна салонного фільтра. Якщо забруднення вже глибоко в випарнику, доведеться знімати кондиціонер, чистити випарник, і після цього дозаправляти елемент охолодження салону авто холодоагентом.

Вентилятори можуть не працювати, або обертатися з недостатньою швидкістю через забруднення, несправної електрики, механічних пошкоджень, і т.д. Таку проблему складно діагностувати самостійно, але її можна підозрювати, якщо заміряти температуру в соплах вентиляції, змінюючи швидкість обертання вентиляторів. Якщо температура незмінна, можна підозрювати несправність одного або декількох елементів. Крім того, працюють вентилятори видають певний, хоча і неголосний гул, і якщо його немає, або звук став не звичним, швидше за все, знадобиться заміна або ремонт.

Сталася розгерметизація системи, падіння тиску, витік холодоагенту.

Така проблема зустрічається, як правило, на початку сезону, після зими. Рішенням для цієї несправності є дозаправка кондиціонера. Однак, перед дозаправкою, бажано знайти причину і місце витоку. Спочатку варто спробувати натиснути на ніпель трубки кондиціонера, і якщо газ не виходить, або виходить зовсім слабо. можна стверджувати, що проблема визначена.

Справа в тому, що масло, що знаходиться в системі кондиціонування, при її використанні, змащує всі внутрішні сальники, прокладки та ущільнювачі. А коли кондиціонер не включається довгий час, мастило не здійснюється, і вони можуть розсихатися і тріскатися, що і є причиною розгерметизації і подальшої витоку фреону. До речі, з цієї причини система кондиціонування іноді не включається.

Уважно огляньте трубки, їх стики і радіатор. Вони повинні бути щільно прилеглими, нерухомими (відносно один одного), сухими і без тріщин.

Звичайно ж, на спеціалізованій станції технічного обслуговування, перевірити це простіше і швидше, за допомогою електронних детекторів. Поширена також перевірка, коли в систему поміщають фреон з ультрафіолетовою присадкою, ви кілька днів їздите з включеним кондиціонером, після чого систему перевіряють знову. місця витоку забарвляться в зелений колір, а потім проводять ремонт.

особливості ремонту

Щоб усунути несправність в роботі кондиціонера, то його, швидше за все, доведеться зняти і розібрати. Зробити це не дуже складно, але при цьому потрібна гранична обережність. Як правило, детальну інструкцію з описом всіх робіт для автомобіля Ford Focus 2 можна легко знайти в інтернеті, а ми представимо вам короткий алгоритм, який дозволить вам зрозуміти принцип дії. Отже, ремонт кондиціонера вимагає зняття і розбирання його компресора. Для цього потрібно виконати наступне:

 • Випускаємо з системи фреон, використовуючи викрутку і ганчірку, після чого закінчуємо зняття компресора.
 • Відкручуємо центральний болт і демонтуємо верхню частину компресора.
 • Знімаємо стопорне кільце, після чого з’явиться муфта, яку також потрібно буде демонтувати.
 • Знімаємо підшипник. Якщо відкрутити його не виходить, то можна зрізати.
 • Муфта просто так не зніметься, а тому її Випрессовиваемие, використовуючи спеціальне пристосування.
 • Демонтуємо підшипник, а його посадочне місце змащуємо маслом і встановлюємо нову деталь.

Ось і все, компресор кондиціонера розібраний. Залежно від того, яка несправність присутній на FordFocus, необхідно змінювати певні деталі. Такий ремонт можна здійснити самостійно, але новачкам краще робити все під керівництвом досвідчених автолюбителів. Після того як ремонт буде закінчено, всі деталі почищені і замінені в разі необхідності, компресор потрібно буде зібрати в зворотній послідовності. Слід зазначити, що при установці ременя кондиціонера можуть виникнути складності, але не бійтеся застосовувати силу. Також якщо ви виявили якісь дрібні несправності (лопнули гумки, ущільнювачі) під час ремонту Ford Focus 2, усуньте їх.

Як ви вже зрозуміли, ремонт кондиціонера. справа не найпростіше. Головне, правильно з’ясувати причину несправності і якомога швидше її усунути. У наш час створені всі умови для комфортного пересування, а тому, щоб Ford Focus 2 другого покоління приносив максимальне задоволення, правильно доглядайте за ним і вчасно чините. хай щастить!

Ремонт компресора кондиціонера, Автосервіс Автоматика Bosch сервіс.

Заміна підшипника муфти компресора. Ремонт компресора кондиціонера автосервіс Автоматика.

Заміна підшипника компресора кондиціонера за 3 хв автосервіс Автоматика

Заправка кондиціонера і заміна трубки високого тиску

Панель управління кліматичної системи Ford Focus 3

Як і більшість сучасних автомобільних кондиціонерів, автокондиціонер третього Фокуса включається автоматично, якщо температура зовні автомобіля перевищує 4 градуси тепла. Кліматична система може працювати в ручному, автоматичному і напівавтоматичному режимах.

У перовому випадку керувати напрямком розподілу повітря по салону можна за допомогою відповідної рукоятки:

 • при перемиканні в режим, відповідний букві А, буде відбуватися обдув зони особи водія / пасажирів;
 • режим У відповідає обдуву зони ніг / верхньої половини салону одночасно;
 • при перемиканні в верхній режим З обдуватися будуть тільки ноги;
 • режим D відповідає обдуву скла і нижньої частини салону;
 • при виборі режиму Е потоки повітря будуть спрямовані на стекла автомобіля.

Відзначимо, що в Ford Focus 3 є можливість більш точного регулювання повітряних потоків, для чого достатньо переміщати коліщатко регулятора в проміжні значення.

Управління швидкістю обертання вентилятора здійснюється відповідним чотиришвидкісна регулятором (при установці в положення 0 вентилятор буде вимкнений). Кнопка включення режиму рециркуляції дозволяє блокувати надходження всередину автомобіля зовнішнього повітря. при її натисканні повітря буде циркулювати по внутрішньому контуру системи вентиляції / охолодження, що корисно, коли автомобіль проїжджає через забруднену місцевість. Відзначимо, що і вимикання вентилятора, і включення режиму рециркуляції можуть привести до запітніння стекол, що загрожує погіршенням безпеки водіння.

Щоб в ручному режимі включити автокондиціонер, необхідно використовувати кнопку А / С. Вимкнення вентилятора автоматично призведе до вимикання і кондиціонера (і навпаки. при перемиканні вентилятора в будь-який швидкісний режим кондиціонер вмикається автоматично). Для швидкого прогрівання внутрішнього простору авто рекомендується наступна комбінація керуючих регуляторів:

 • вентилятор. в положення 4 (максимальна швидкість обертання);
 • регулятор температури. на максимум;
 • напрям обдування. С.

Для швидкого охолодження салону необхідно використовувати наступну комбінацію керуючих регуляторів:

 • вентилятор. в положення 4 (максимальна швидкість обертання);
 • регулятор температури. на мінімум;
 • напрям обдування. режим А.

При запотіванні стекол і освіті на них полою рекомендується використовувати наступну комбінацію керуючих регуляторів:

 • вентилятор. в положення 4 (максимальна швидкість обертання);
 • регулятор температури. на максимум;
 • напрям обдування. режим Е.

Домогтися зменшення вологості всередині автомобіля можна за допомогою наступної комбінації керуючих регуляторів:

 • вентилятор. в положення 2 (середня швидкість обертання);
 • регулятор температури. на максимум;
 • напрям обдування. режим D.

Вихід з ладу компресора і кондиціонера в цілому на Ford Focus 1, 2 і 3: як лагодити і обслуговувати установку?

Завдяки системі кондиціонування водій транспортного засобу отримує можливість більш комфортного керування автомобілем. Але оскільки жоден агрегат в авто не може працювати вічно, рано чи пізно автолюбителі стикаються з необхідністю ремонту кондера. Як зрозуміти, що вийшов з ладу компресор кондиціонера Ford Focus 2 або будь-який інший вузол цієї системи, як зробити її ремонт своїми руками? Шукайте відповіді нижче.

Можливі несправності і способи їх усунення

Фотогалерея «Несправності кондиціонера»

Інші причини проблем в роботі кондиціонера

Система кондиціонування може мати різні неполадки як у результаті несправності, так і в разі нехтування нормами заправки. Часом автолюбителі хочуть заощадити і виконують технічне обслуговування в сумнівних сервісах, де ремонт проводиться без необхідної кваліфікації, на застарілому обладнанні і з поганими витратні матеріали. Підсумком такого сервісу стає зовсім не економія, а нові витрати на діагностику і вирішення проблем.

Mazda 3. замена радиатора кондиционера

Важливо розуміти, що під кожен автомобіль створюються свої норми заправки системи кондиціонування холодоагентом. вони прописані в інструкції по експлуатації машини, або ж на спеціальній табличці під капотом. Також є усереднені програми і таблиці для конкретних груп транспортних засобів.

Заправка масла для кондиціонера також здійснюється за встановленими правилами. Наприклад, зовсім не обов’язково заливати мастило під час кожної дозаправки системи, якщо не було витоків. Заправники часто забувають про це, переслідуючи власні корисливі цілі. Надмірна кількість мастила згубно впливає на ефективність роботи системи і може призвести до поломки кондиціонера.

Нерідко зустрічаються і Неконденсовані домішки, якщо має місце заправка системи кондиціонування в сумнівних закладах. Застосування даних домішок практично завжди призводить до того, що кондиціонер виходить з ладу, в зв’язку з поломкою того чи іншого вузла. Найчастіше подібні домішки мають місце, якщо використовувати низькосортний фреон.

Заміна радіатора грубки

Опишемо процес заміни радіатора отопітеля без зняття торпеди.

Для початку необхідно зняти центральну консоль, від’єднати і прибрати повітропроводи, що подають тепло в задню частину салону. Акуратно, щоб не пошкодити засувку, знімаємо нижню частину обробки (пластик напівкруглої форми з лицьової панелі). Відкрутивши розташовані під обробкою болти, необхідно зняти металеві куточки. Обидві частини нижньої секції корпусу печі також необхідно зняти. Для цього викручуємо кріпильні саморізи і акуратно відгинаємо засувки. Знімаємо бардачок і обидва воздуховода, після чого від’єднуємо корпус печі, разом з яким повинен здатися і радіатор. Зробити це не так просто. Щоб полегшити цей процес, необхідно трохи розігнути в сторону ребра жорсткості торпеди. Від радіатора необхідно від’єднати всі шланги, після чого витягти корпус обігрівача разом з ним. Після ремонту або заміни радіатора збірка вузла здійснюється по зворотній схемі.

Заміна радіатора кондиціонера FORD Focus 2

У разі пошкодження радіатора його можна або замінити, або відремонтувати. У будь-якому випадку доведеться зіткнутися з процесом зняття і установки. В автосервісі весь процес займає близько 40 хвилин, однак, має солідну вартість. Якщо є бажання заощадити, то процедура може бути проведена і своїми силами. І як показує досвід, заміна цієї деталі кондиціонера своїми руками займає приблизно ті ж 40 хвилин.

Щоб замінити радіатор знадобиться самий стандартний набір інструментів: викрутки, ключі, насадки.

Щоб зняти радіатор кондиціонера на FORD Focus 2 необхідно:

 • підняти автомобіль на підйомник;
 • зняти кріплення (викруткою відкрутити болти і відкинути засувки-лямки, які утримують фари) і демонтувати передні фари;
 • відкрутити (фігурною викруткою) і зняти кріплення пластикових частин і решітки радіатора (відкрити засувки і скинути тягу на замок капота), що перегороджують шлях до запчастини;
 • зняти решітку і пластиковий захист;
 • скрутити ключем на 13 трубки, які підходять зліва;
 • злити фреон.

Тепер добралися до радіатора кондиціонера. Утримується він на чотирьох петлях, дві нижні з засувками. Для демонтажу пошкоджену деталь необхідно просто підняти вгору. Проблема при цьому полягає в тому, що він зверху і знизу приклеєний до поролону. Потягнувши радіатор вгору нижній поролон, як показує практика, рветься. А дістатися до нього рукою зверху практично нереально. При цьому, як правило, саме так робиться на кожному автосервісі. Верхній поролон можна спробувати відклеїти цілком.

Після чого радіатор кондиціонера просто виймається. Можна встановлювати новий, щоб забезпечити безперебійну роботу кондиціонера.

Основні нюанси чищення радіатора FORD Focus 2

Чи потрібна чистка радіатора Ford Focus 2, в яких випадках виникає дана необхідність? Наступ літа призводить до зміни умов експлуатації вашого FORD Focus 2. В першу чергу, безумовно, зміни стосуються температурного режиму. Влітку актуальна ефективна робота систем охолодження і для робочих вузлів, які можуть давати збої, перегріваючись, і, звичайно, для забезпечення комфорту водія і пасажирів.

\ U0421 \ u0422 \ u041e \ “\ u0413 \ u0435 \ u043d \ u0441 \ u0442 \ u0430 \ u0440 \” \ u0432 \ u041e \ u0434 \ u0435 \ u0441 \ u0441 \ u0435 \ n \ t \ t \ t \ t \ t \ t \ t \ n \ t \ t \ t \ t \ t \ t \ t

\ U0421 \ u0422 \ u041e \ “\ u0413 \ u0435 \ u043d \ u0441 \ u0442 \ u0430 \ u0440 \” \ u0432 \ u041e \ u0434 \ u0435 \ u0441 \ u0441 \ u0435

\ U041c \ u0430 \ u0440 \ u0448 \ u0430 \ u043b \ u0430 \ u041c \ u0430 \ u043b \ u0438 \ u043d \ u043e \ u0432 \ u0441 \ u043a \ u043e \ u0433 \ u043e, 103 \ n \ t \ t \ t \ t \ t \ t \ t \ n \ t \ t \ t \ t \ t \ t \ t

Ознаки забруднення деталі

Найчастіше, забруднення деталі супроводжується: смикання (ривками) під час рушання; нестійкими холостими оборотами, аж до зупинки двигуна; зниженням приемистости, а також тяги на низьких оборотах; утрудненим запуском двигуна; перевитратою палива. Схожі ознаки можуть проявлятися при несправності свічок, паливної системи або форсунок FORD Focus 2.

Щоб було менше сумнівів, в чому причина незадовільної роботи двигуна, рекомендується проводити чистку дросельної заслінки не менше, ніж кожні 50-60 тис. Км пробігу. Ця величина відносна і залежить від умов експлуатації автомобіля. Для вітчизняних реалій її краще скоротити до 20-25 тис. Км.

Очищення кондиціонера Ford Focus 2

На вулиці погода нарешті налагодилася і включився в роботу кондиціонер. При включенні кондея в салоні з’являвся неприємний запах. Вирішено було почистити випарник.

Сам очищувач вже давно лежав в гаражі. Не пам’ятаю скільки він коштує.

Муфта кондиціонера Ford Focus 3

У сьогоднішній статті ми поговоримо про те, як зняти шків компресора кондиціонера Ford Focus 3, і провести заміну його підшипника.

Отже, виходячи з багаторічного досвіду, з упевненістю можна відзначити, що найбільшою проблемою власників Ford Focus третього покоління, є муфта компресора кондиціонера Ford Focus 3, точніше. руйнування її підшипника, яке виражається в постійному шумі під час руху автомобіля.

Щоб уникнути цього, розробники встановлюють закритий підшипник кондиціонера Ford Focus 3, але з часом і він забруднюється, починає іржавіти. Важливо пам’ятати, що при появі незрозумілих шумів виходять від кондиціонера, потрібно в терміновому порядку звернутися до фахівців. Хоча, в більшості випадків, коли шум чути, вже пізно щось виправляти.

Як зробити околодверного підсвічування Ford Focus 2

Якщо ви є власником Ford Focus II іспанської збірки GHIA, і у вас немає підсвічування околодверного простору, то цю проблему можна легко виправити. Справи в тому, що дана комплектація передбачає наявність необхідної проводки в дзеркалах заднього виду, щоб підключити плафони освітлення двері. Однак вартість оригінальних плафонів досить велика (приблизно 30 за штуку), вийти з ситуації, що склалася можна купивши плафони освітлення речового ящика від LADA Kalina, вартість їх на сьогоднішній день складає приблизно 70 руб. за штуку. Погодьтеся, різниця в ціні значна, а якщо врахувати той факт, що вони не на виду, то цей варіант є найоптимальнішим.

Заміна радіатора кондиціонера Ford

Нещодавно запитував в БЖ про те, рветься чи трубка високого тиску при заправці кондиціонера на двигунах 1.8, тому що кондей став холодити зовсім ледве-ледве, і треба було його заправляти. І добре, що відразу не поїхав заправляти його, оскільки майже через тиждень я благополучно пробив на трасі радіатор кондиціонера =)) Не думав, що таке мене спіткає, але все ж сталося =)

Отже, дочекавшись вихідних, помчав міняти. Зайняло від сили пару годин. Я довше знімав грати верхню, тут спасибі інженерам Ford =) Не міг відчепити два гака, які її тримають внізу.Ну і далі все просто, знімав все, що заважало а це було: 1) накладка воздухозаборніка2) воздухозаборнік3) ґрати радіатора верхнюю4) черепашку сігнала5) праву фару6) пильовик, який стоїть з боку трубок кондіціонераі в підсумку маємо таку картину:

Витягав старий радіатор таким способом: 1) червоним виділені кріплення, які зняв первимі2) зеленим зазначив кріплення, які звільняв і одночасно тягнув радіатор вправо

А далі вже просто витягнув його назовні. У зворотній послідовності поставив новий.Хочу поставити сітку на нижню решітку, але так і не зрозумів як зняти цю решітку, колупав півгодини, не піддалася. Сама решітка з хром накладки виходить всередину, а як зняти хром накладку- буду читати.

Ну ось і вся заміна =) Хоча перед тим, як йти і міняти, читав інфу, де хтось вивішував морду авто, щоб знизу витягнути радіатор, а хтось навіть бампер знімав, але мені це не знадобилося. Але для зняття основного радіатора доведеться шукати яму або підйомник, оскільки його наверх не витягнути.

Старий радіатор не викидаю, може потім запаяти і залишу на прозапас, але якщо кому в Екб знадобиться бу оригінальний радіатор, злегка підбитий, то можу віддати за пивас =)

Всім доброго часу суток.Ітак трапилася у мене неприємність, а саме радіатор кондиціонера став пропускати фреон, поки той остаточно не вийшов. сіль, або що там посипають на дорогу, зробила свою чорну справу. Щож, треба міняти. У рекомендованому ffclub неофіційному сервісі тільки за заміну радіатора без урахування запчастин і заправки мені оголосили 5 000 р. Круто! Прийняв рішення. міняти самому, а на станції заправіть.На ffclub знайшов керівництво по ремонту, згідно з ним і діяв. Отже, для того щоб замінити радіатор можна піти по короткому шляху або довгому. Короткий. заміна на підйомнику / ямі без зняття бампера, другий. довгий, коли ви ними не володієте (зі зняттям бампера).Я пішов іншим шляхом, так як ні ями, ні естакади у мене немає.

Що нам буде потрібно:. Сам радіатор кондиціонера (я брав оригінал 2010987 (це новий finis, старий. 1769313)

Рівень комфорту FORD Focus зростає від покоління до покоління. Незважаючи на невисоку вартість автомобіля, таку актуальну і привабливу в російських реаліях, за ступенем зручності як водія, так і пасажирів модель впевнено обходить конкурентів в своєму класі. Важливою деталлю для забезпечення комфорту в салоні автомобіля є кондиціонер FORD Focus 2. В умовах досить теплого і часом жаркого літа цей аксесуар дозволяє відчувати себе комфортно, незважаючи на яскраве сонце на вулиці. Кондиціонер створює приємну прохолоду всередині салону автомобіля.

Чому треба мати чисті радіатори?

Забитий радіатор знижує ефективність роботи системи охолодження і провокує такі проблеми:

 • Перегрів компресора кондиціонера викликає підвищення навантаження на генератор і двигун. Падають обороти при наборі або зниження швидкості, автомобіль може глухнути або погано заводитися. Тимчасове рішення проблеми (до того як відбудеться промивка радіатора). відключити кондиціонер або перевести клімат-контроль в режим ЕСО.
 • Перегрів АКПП може спричинити вихід коробки передач з ладу.
 • Температура двигуна досягає критичної. Перегріву, як правило, не виникає, так як практично безупинно працює примусова вентиляція.

28000. Політ нормальний (?)

3 000 (09.2007). заміна патрубка радіатора, нижнього дефлектора бампера, ремонт рамки радіатора (при розвороті наїхав на пеньок, якого не бачив, несильно, але прикро, ти зробив добре, хоч вчасно текти антифризу помітив). Радіатор кондиціонера трохи погнувся, але залишився цілий. Поправили його багато пізніше, при ремонті. Я цей пеньок ще не раз потім згадав.

22 000 (04.2008). заміна передніх гальмівних колодок.

22 500 (04.2008). ремонт правого порога і заднього бампера. Причому в страховці по бамперу відмовили. Форс мажор, блін. Довелося викручуватися з дротом.

23 000 (05.2008). заміна патрубка високого тиску (хвороба 2-х фокусів) по гарантії.

40 000 (12.2008). заміна наконечника лівої рульової тяги, лівої передньої маточини. свічок запалювання, масла і фільтрів, передніх і задніх колодок, сход-розвал. Це колесо з диском. перше з відремонтованих за 8 місяців до заміни маточини. Всього їх було три. Маточини поміняні теж три. Збіг чи маточини у 2-го Фокуса слабкі?

42 000 (01.2009). заміна переднього бампера (без спідниці), нижнього дефлектора, лівого крила з підкрилки, ремонт лівого порога, капота, заміна лівої стійки і опорного підшипника по КАСКО у ОД. Була невелика аварія, сам себе визнав винним на розборі (шкода дідуся з села на стародавньому пепелаце, а обоюдка нахрен нікому не потрібна).

50 000 (04.2009). заміна правої передньої маточини. заміна датчика високого тиску кліматичної установки (гарантія). прочищення форсунок, дросельної заслінки і сіточки бензонасоса. Це колесо довелося варити, а диск ремонтувати. Може, тому і настільки рання заміна маточини?

60 000 (05.2009). заміна масла, фільтрів, антифризу, правої рульової тяги. передніх гальмівних дисків, сход-розвал. Може тяга. це доповнення до маточини?

72 000 (07.2009). заміна щіток склоочисника. Поставив оригінал з індикаторами зносу. поки працюють.

76 000 (08.2009). заміна масла і фільтрів (крім салонного), схід. розвал.

82 000 (09.2009). заміна свічок запалювання, гальмівної рідини, салонного фільтра, заміна літньої гуми, сход-розвал.

83 000 (10.2009). заміна лобового скла по КАСКО (не у ОД і неоригінал. після чого поміняв страхову). Камінь на трасі, мати його так

88 000 (04.2010). заміна патрубка високого тиску (хвороба 2-х фокусів).

92 000 (05.2010). заміна масла і фільтрів.

105 000 (07.2010). заміна ременя ГРМ з роликом, приводних ременів, пиляків правого приводу (маленький прокол на зовнішньому пильовику. наслідків чекати не став), стійок стабілізатора (дві передніх і ліва задня), передніх і задніх гальмівних колодок, заміна масла і салонного фільтра, заміна ламп ближнього світла (осрам). Всі роботи по пробігу (крім пиляків), хоча ремінь ГРМ виглядав як новий. Напевно, перестрахувався.

106 000 (07.2010). прочищення радіаторів стисненим повітрям. Хто б підказав, що раніше треба було зробити. Стільки бруду і комах видули. мама не горюй. Вентилятор було чутно метрів за 30 від машини, автомат став тупити, пальці дзвеніти, і температура поповзла вгору. Було, правда, це два рази. Але перегріву не допустив, слава Богу. Після прочищення. норма.

108 000 (08.2010). ремонт радіатора кондиціонера з промиванням. Зловив невеликий камінчик на трасі. се ля ві, як кажуть.

112 000 (08.2010). заміна повітряного фільтра.

114 000 (09.2010). заміна масла і фільтра в АКПП (задоволення не з дешевих. витратні матеріали оригінал). Міняли методом заміщення. Зрубали піддон, залили 3 л, поставили на місце і поганяли. І так 3 рази. Всього пішло 9 л. За відчуттями стало краще. перемикання повніше і на душі спокійніше. Порада: стежте за чистотою радіаторів та за кольором-запахом масла АКПП. Можна проїздити і довше. А масло на весь термін служби АКПП особисто мене трохи бентежить тривалістю цього терміну. Статистики поки не маю.

117 000 (09.2010). заміна підвісної підшипника правого приводу, заміна передньої правої ступиці (загула). Місяці за два до цього потрапив в гарну яму, залишену дорожниками на заміській трасі по всій ширині дороги. На лівому колесі грижа і диск в ремонт, а праве ось коли гукнулося. Грішу на це.

118 000 (10.2010). заміна масла, свічок і салонного фільтра, промивання форсунок і дросельної заслінки.

118 500 (10.2010). заміна переднього бампера в зборі, заміна правого переднього підкрилки, заміна правої форсунки омивача фар, ремонт правого порога. все у ОД по КАСКО. Паркувався і зачепив бампером край бордюру. Бампер просто трохи зрушило вперед, але одне кріплення зламалося і обломилася накладка форсунки. Все, попадай, страхова, на 40 з гаком косарів. А поріг пішов до купи. Хрін я від цін у ОД.

125 000 (04.2011). заміна передніх стійок (Kayaba), опорних підшипників, відбійників, пиляків; заміна обох кульових (ремонтний варіант, на правій порвався пильовик, сама була ціла), заміна заднього сайлентблока правого переднього важеля (а раніше говорили, що не змінюють), схід. розвал. Ці роботи вже по пробігу. Стійки гідно відходили, а опорники поміняв заодно, т. К. Недорогі (595 р / шт).

125 500 (05.2011). заміна заднього бампера в зборі, заміна лобового скла (оригінал. БОР, до речі), підфарбовування правого крила в місці кріплення бризковика. все у ОД по КАСКО передні бризковики і лампи ближнього світла (осрам й року не простояв. г.но повне, хоча світить достойно, поставив оригінал) за свої. Лобове тріснуло в морози. Міг би відремонтувати, але перестала гріти невелика його частина перед очима. Штопаних бампер давно хотів замінити. випадок допоміг. А бризковики у Фокуса. взимку хвора тема (відірвав ще в грудні). Ремонт, до речі, в 60 з гаком тисяч. М-да.

Ford Focus III. Особенности радиатора охлаждения.

126 000 (05.2011). заміна задніх амортизаторів (Kayaba). Помінявши передні стійки, зрозумів, що задні амортизатори перестали «тримати» трасу на швидкостях від 90 км / год, та й стуки підозрілі з’явилися, хоча амортизатори не текли. Після заміни все повернулося до норми. Машина стала зібраний як в юності.

126 000 (05.2011). ремонт днища, вірніше вклеювання технологічних пластикових заглушок на свої місця з невеликою рихтуванням посадочних місць. Робота пліва, але розібрати треба половину салону. Висновок. ні хрена їздити по путівцях зі слабкими задніми амортизаторами в завантаженої битком машині з дачі до села за пивом ;-))

заміна подушки двигуна. Поки що попрацює тисяч 10. 20. Але вже просіла до максимуму і ледве помітно початку розшаровуватися. при включеному компресорі клімаустановкі на холостих на кермі відчувається невелика вібрація двигуна. Кажуть, ресурс підійшов.

Дросельна заслінка Ford Focus 2. як почистити електронний вузол?

Роботою дросельної заслінки автомобіля Ford Focus 2 управляє електронний блок, що дозволяє забезпечити таке ж точне дозування повітря для паливної суміші, як і бензину. Забруднення цієї деталі може привести до різних збоїв в роботі двигуна. У цьому випадку її необхідно почистити.

Ознаки забруднення деталі

Найчастіше, забруднення деталі супроводжується: смикання (ривками) під час рушання; нестійкими холостими оборотами, аж до зупинки двигуна; зниженням приемистости, а також тяги на низьких оборотах; утрудненим запуском двигуна; перевитратою палива. Схожі ознаки можуть проявлятися при несправності свічок, паливної системи або форсунок FORD Focus 2.

Щоб було менше сумнівів, в чому причина незадовільної роботи двигуна, рекомендується проводити чистку дросельної заслінки не менше, ніж кожні 50-60 тис. Км пробігу. Ця величина відносна і залежить від умов експлуатації автомобіля. Для вітчизняних реалій її краще скоротити до 20-25 тис. Км.

де чистити?

Є два варіанти, як і де провести чистку радіаторів:

 • в автосервісі;
 • самостійно в гаражі.

Перший спосіб, звичайно, приваблює своєю простотою, однак, він дуже дорогий. Справа в тому, що коли промивка радіаторів здійснюється майстрами сервісу, то їх, як правило, демонтують. А це означає, що зливають всі рідини, які знаходяться в системах охолодження: антифриз, фреон, масло.

Відповідно платити доведеться за їх заміну, крім основної операції. Сама ж промивка проходить в два етапи. Для початку зняті елементи замочуються в спеціальному розчині, а потім ретельно промиваються під струменем води (без підвищеного напору).

Другий спосіб більш клопоту, але майже не вимагає грошових витрат. Радіатори можна почистити самостійно. Це можна зробити грунтовно: демонтуючи вузли і ретельно вичистивши і вимивши всі щілини. Така промивка призведе пристрої охолодження практично в первинний вигляд. А можна зробити процедуру і не знімаючи деталі, а просто відігнувши радіатор кондиціонера і тим самим отримавши доступ до вузла системи охолодження двигуна.

 • викрутка.
 • довга пензлик (якої фарбують або чистять батареї опалення) або йоржик.
 • штир (відмінно підійде сердечник електрода).

Для початку потрібно трохи відвести радіатор кондиціонера. Знімати його не потрібно. І слід бути обережним з ним, щоб не пошкодити дорогі трубки.

 • Викручуємо гвинти, на яких тримається передня панель. Крутимо обережно, так як, по-перше, вони пластикові, а, по-друге, при натисканні можуть прокручуватися.
 • Виймаємо пластикові гнізда, з яких тільки що викрутили болти, подковирнув їх і потягнувши вгору.
 • Зніміть передню панель, отщелкнув привід замка капота і дві засувки, які утримують її.
 • Штирем натисніть на засувку, яка утримує радіатор. Для цього потрібно просунути приготований штир через нижній отвір в решітці бампера і натиснути на засувку. Іншою рукою піднімайте радіатор вгору.
 • Відведіть радіатор кондиціонера вперед, не пошкоджуючи трубок.

Обидва пристрої охолодження доступні для ретельного чищення. Після використання щітки рекомендується помити їх водою, наприклад, шлангом.

Радіатор АКПП, як правило, не сильно забруднений, так як має більші соплами.

Після закінчення процедури, збираєте все в зворотному порядку. Зверніть увагу на те, що, вставляючи на місце радіатор кондиціонера, не варто докладати зусиль, він заходить на місце без праці.

Особливості дросельної заслінки

Для забезпечення повного контролю роботи двигуна на всіх режимах виробники автомобілів порівняно недавно стали переходити на електронні заслінки і педалі акселератора, які не мають механічного зв’язку між собою. Компанія Ford комплектує такими вузлами багато свої моделі, в тому числі і Ford Focus 2, починаючи з 2005 року. Переваги електронного регулювання подачі повітря:

 • виключає механічні регулювання;
 • спрощується конструкція тих систем, які при активізації можуть або повинні «придушити» двигун (антізанос, антібукс, ABS, курсова стійкість і інші), так як реалізація необхідних команд здійснюється на рівні програмно-електронної взаємодії блоків;
 • спрощується ремонт і обслуговування.

«Побічний ефект» педально-дросельної еволюції: центральний комп’ютер авто постійно зіставляє реальні поточні параметри роботи мотора з очікуваними, закладеними в його пам’ять. Якщо йому щось «не подобається» (дросельну заслінку підклинює через забруднення або її замінили на іншу), то він може записати помилку з висновком повідомлення на панель керування (CHECK ENGINE), а також включить режим часткового обмеження швидкості.

У разі заміни заслінки або датчика, що стоїть на ній, можна спробувати провести процедуру її адаптації, виконувану дилерським сканером IDS.

Как заменить радиатор кондиционера форд фокус 3 Без снятия бампера

Як зробити околодверного підсвічування Ford Focus 2

Якщо ви є власником Ford Focus II іспанської збірки GHIA, і у вас немає підсвічування околодверного простору, то цю проблему можна легко виправити. Справи в тому, що дана комплектація передбачає наявність необхідної проводки в дзеркалах заднього виду, щоб підключити плафони освітлення двері. Однак вартість оригінальних плафонів досить велика (приблизно 30 за штуку), вийти з ситуації, що склалася можна купивши плафони освітлення речового ящика від LADA Kalina, вартість їх на сьогоднішній день складає приблизно 70 руб. за штуку. Погодьтеся, різниця в ціні значна, а якщо врахувати той факт, що вони не на виду, то цей варіант є найоптимальнішим.