Як працює повний привід на Niva Chevrolet

Для чого потрібна блокування на Niva?

Використовуючи диференціал для LADA 4х4, ВАЗ 2121, ВАЗ 2131, Ваш автомобіль швидше розганяється на льоду і щільному снігу. При різкому розгоні на асфальті, блокування попереджає пробуксовку коліс. До того ж використовуючи диференціал підвищеного тертя Niva 2121, автомобіль легше управляється в поворотах.

Який повний привід на Niva?

Що схема повного приводу Niva має на увазі, що він працює завжди. енергію обертання від двигуна через кардани і диференціали всі чотири колеса отримують постійно.

Як повинна стояти раздатка на Niva?

Нормальне положення ручок раздатки: передня. вперед, задня. назад. Так повинні стояти ручки при русі по дорогах з нормальним покриттям. Блокування (передня ручка. назад) рекомендується включати на дорогах із слизьким покриттям (лід, сніжний накат, рідка грязь).

Коли включати блокування міжосьового диференціала?

Диференціал необхідно блокувати, коли є різниця в величинах сил зчеплення коліс, між якими він встановлений. Блокування слід включати безпосередньо перед подоланням складних ділянок шляху (в’язкий грунт, перешкоди, слизька брудна дорога).

Як працює блокування коліс на Niva?

Щоб здійснити блокування диференціала на Niva, виробник передбачив муфту для блокіратора. При включенні примусового блокування колеса стають взаємопов’язаними і обертаються в однаковому режимі.

Як правильно включати раздатку на Niva?

Для спрощеного включення важеля в потрібне положення, враховуючи пристрій раздатки Niva 2121, наберіть невелику швидкість, після чого, похитуючи кермо, потягніть рукоятку на себе. Проблеми також можуть виникнути при відключенні блокування, оскільки зуби муфти буквально зачіпляються за вінець.

Як працює повний привід на Niva Chevrolet?

У звичайному режимі Niva Chevrolet працює на підвищеній передачі з розблокованим диференціалом. Крутний момент передається від силового агрегату, через коробку швидкостей і проміжний вал, на двоступеневий редуктор роздавальної коробки.

Чи можна відключити повний привід на Niva?

Позашляховик Niva Chevrolet з заводу має повний привід на всі чотири колеса. Важіль, розташований під торпедою, відповідає за управління диференціала в раздатке. Щоб мати можливість відключення приводу, щоб заощадити на паливі, необхідно встановити блок відключення і заблокувати диференціал.

Як включити повний привід

Оскільки привід на Niva є постійно повним, то під питанням, як включити повний привід на Niva Chevrolet, мається на увазі, як включити блокування міжосьового диференціала.

Використовувати блокування потрібно в наступних випадках:

 • при русі на важкопрохідних ділянках місцевості, де є небезпека пробуксовки коліс;
 • коли відчувається недолік тяги двигуна;
 • при русі по дорозі, покритій снігом або льодом.

Важливо: Блокування марна при діагональному вивішуванні автомобіля, коли по одному колесі на різних осях починаються буксування. Це пов’язано з конструктивною особливістю трансмісії. У такому випадку потрібно діяти по ситуації. підкопувати або підсипати під вивішені колеса.

Основною складовою механізму блокування мостів є роздавальна коробка. Управління роздавальної коробкою здійснюється одним Шестипозиційний важелем. Поздовжній хід забезпечує підвищений і знижений ряди передач. Поперечний. відповідає за блокування міжосьового диференціала. При положенні важеля в режимі блокування на панелі приладів загоряється піктограма жовтого кольору. У конструкції раздатки відсутні синхронізатори, тому, при спробі включити діапазон швидкостей або блокування, шестерні встають зуб на зуб. Для перемикання потрібно просто подати автомобіль вперед або назад і тоді все переключиться.

LADA 4 × 4. це повноцінний позашляховик від вітчизняного автопрому, який почав випускатися ще в 70-х роках минулого століття. Цей автомобіль став вірним супутником любителів поїздок по бездоріжжю, привертає доступною вартістю, невибагливістю і компактними розмірами. Послідовником Lada4 × 4 став Chevrolet Niva, він як і раніше має намір на заводі в Тольятті. Він відрізняється більш сучасним інтер’єром та екстер’єром, але зберіг відмінну прохідність і повнопривідну трансмісію. Розглянемо, як сконструйований повний привід Lada 4 × 4 і Chevrolet Niva, як він веде себе в різних дорожніх умовах.

Поради по експлуатації Lada 4 × 4 і Chevrolet Niva

Новачки не відразу запам’ятовують, при якому положенні рукоятки диференціал заблокований. Але про це сигналізує попереджувальний індикатор на приладовій панелі. Якщо він горить. диференціал заблокований. За блокування диференціала відповідає передня ручка роздавальної коробки. Якщо вона знаходиться в передньому положенні. диференціал розблоковано, в задньому. заблокований.

Задня ручка дозволяє включати знижену передачу. Зробити це треба перед попаданням в складні дорожні умови. Так як у коробки немає синхронізаторів, перемикання потрібно здійснювати, коли автомобіль стоїть на місці. При цьому потрібно вичавити зчеплення. Якщо перемикання не відбувається, потрібно повільно рушити з місця, хитнувши рульове колесо.

При русі по рівній дорозі задня ручка роздавальної коробки повинна знаходитися в задньому, а передня. в передньому положенні.

Що ж робити, якщо вивішені переднє і заднє колесо? Як говорилося вище, навіть блокування диференціала не допоможе вирішити цю проблему, автомобіль не поїде. Щоб привести машину в рух, можна підсипати грунт під одне з вивішених коліс. Якщо в машині є пасажири, можна перемістити їх в задню або передню часто автомобіля, завантаживши одну з осей.

Переваги автомобілів Lada 4 × 4 і Chevrolet Niva

Чому ці автомобілі з непримітним дизайном протягом багатьох років не втратили свою популярність? Секрет у відносно невисокій вартості, яка поєднується з хорошою прохідністю, надійністю і простотою конструкції. Багато гідно оцінили цей транспортний засіб під час поїздок на полювання, риболовлю, подорожі по бездоріжжю.

Безумовно, Lada4 × 4 і Chevrolet Niva мають безліч недоліків. Вони програють за багатьма параметрами сучасним позашляховикам, які відрізняються підвищеним комфортом і наявністю безлічі додаткових опцій, але для тих, хто шукає недорогий, простий в ремонті автомобіль з високою прохідністю, Niva є досить вдалим варіантом.

Останнім часом позашляховики і кросовери з повним приводом користуються великою популярністю. Якщо раніше перевага віддавалася автомобілів тільки з високим кліренсом, то тепер в пріоритеті і наявність трансмісії 4х4.

Але реалізована така технологія може бути абсолютно по-різному, розглянемо особливості будови міжосьовий блокування і муфти на автомобілі Chevrolet Niva.

Как работает коробка передач Нива Шевроле, Раздатка Шевроле Нива

Поради власникам

Для того, щоб водіння вашого автомобіля стало комфортним, ознайомтеся з деякими важливими моментами:

 • Звичайне, стандартне розташування передньої і задньої ручки. вперед і назад відповідно. Рух при такому режимі можна і потрібно здійснювати на ділянках, що характеризується рівним і гладким покриттям.
 • Блокувати диференціал шляхом перемикання передньої ручки в заднє положення найкраще на дорогах, що характеризуються підвищеною слизькістю. Такий захід надасть «Niva» стійкості. Варто розуміти, що після подолання проблемної ділянки ручку потрібно повернути в початкове положення.
 • Як було зазначено раніше, передача на пониження повинна активуватися перед імовірним перешкодою, але не в той час, коли машина вже застрягла.
 • Варто розуміти, що включення блокування на нерухомому автомобілі іноді неможливо, навіть якщо вичавити зчеплення. Це може бути викликано тим, що зубці муфти вперлися в зубці шестерінки. В такому випадку можна пробувати активувати блокування, почавши повільний рух і виконуючи некрутий поворот. Якщо ж проблеми виникають з виключенням блокування, то рекомендується виконати ту ж процедуру при вичавленому зчепленні і невеликому погойдуванні керма.

працює, повний, привід, niva, chevrolet

Розглянуті особливості автомобіля «Niva» і тонкощі в пристрої конструкції його трансмісії роблять його по-справжньому унікальним і володіє підвищеною прохідністю транспортним засобом. Важливо лише враховувати нюанси застосування і активації тих чи інших функцій повного приводу. Удачі на дорогах!

Пристрій приводу ВАЗ 2121

Ходова частина автомобіля виконана за принципом постійного повного приводу. крутний момент від силового агрегату передається на всі 4 колеса. Така схема покращує експлуатаційні якості авто при русі в умовах бездоріжжя, одночасно зменшуючи навантаження на деталі трансмісії.

Привід у ВАЗ 2121 Chevrolet складається з наступних вузлів:

 • Коробка швидкостей.
 • Роздавальна коробка.
 • Пара приводних і карданних валів.
 • Редуктори переднього і заднього мостів.

Как работает полный привод автомобиля Нива Шевроле

Роздавальна коробка призначена для розподілу обертального моменту між провідними мостами транспортного засобу. На авто встановлена ​​двухскоростная «раздатка», яка забезпечує:

 • стійкий хід машини при русі з малою швидкістю в режимі підвищених оборотів двигуна;
 • розподіл потужності між провідними мостами, в залежності від зчеплення з дорожнім покриттям.

Диференціал. один з найважливіших елементів трансмісії. Його основне призначення полягає в розподілі тягового зусилля, а при необхідності, забезпечення обертання двох споживачів з різною кутовою швидкістю. У трансмісії приводу Chevrolet Niva встановлено три диференціала:

 • По одному на кожен міст (міжколісні). дають можливість коліс однієї осі обертатися з різною швидкістю.
 • Третій (міжосьового дії). передає потужність від силового агрегату до обох мостах автомобіля. Також він дозволяє валів працювати на різних кутових швидкостях, в залежності від умов експлуатації, що значно поліпшує керованість.

Пара карданних валів (шрусовой або хрестової конструкції) забезпечують зв’язок роздавальної коробки з редукторами ведучих мостів. Обидва вала автомобіля мають однаковий пристрій. вони взаємозамінні.

Передній і задній мости передають зусилля від роздавальної коробки на провідні колеса за допомогою зовнішніх і внутрішніх шарнірів кутових швидкостей.

Як користуватися повним приводом і раздаткой на “Niva

Так як вже з’ясували, що коли задають питання “як включити 4ВД на Niva”, насправді мається на увазі як включити блокування міжосьового диференціала, то розглянемо інструкцію по використанні раздатки.

Для умов бездоріжжя на роздавальних коробках “Нив” передбачено дві опції і два механізми. Перший. це блокування диференціала. Другий. понижуючий / підвищує вал передач.

На нормальних асфальтових дорогах завжди використовується підвищує вал передач і вимкнена блокування диференціала. Це “звичайний” режим роботи машини, коли вона повинна їхати як будь-який міський автомобіль. Як правильно встановити важелі. читайте нижче в розділі про управління різних моделей “ВАЗ 2121”.

На бездоріжжі використовуються наступні режими. Знижує передача без блокування диференціала, потрібні коли автомобілю потрібно більше тяги. в піску, в багнюці, при їзді під гору, рушанні з важким причепом.

Перемикання на знижений ряд передач можна робити тільки на автомобілі, що стоїть до старту руху по складному ділянці або при русі на швидкості до 5 км / год, тому що коробка “ВАЗ 2121” не має синхронізаторів! А ось перемикатися на підвищену передачу можна і в русі автомобіля, при вимкненому зчепленні.

Блокування використовується в наступних випадках. якщо ділянка стає особливо важкопрохідних і при пробуксовці / вивішуванні колеса на одній з осей. Блокувати диференціал можна в русі автомобіля, але до потрапляння на складну ділянку дороги. Найчастіше ця функція використовується разом із заниженою передачею. З підвищує передачею заблокований диференціал використовуватиметься під час подорожей на відносно рівних ділянках дороги без асфальтового покриття.

У багатьох джерелах пишуть про те, що потрібно включати блокування диференціала при русі по слизькій снігу і льоду. Але таких рекомендацій немає в керівництві користувача. там пропонують при необхідності використовувати цю функцію тільки якщо не вдається рушити на такому покритті. А журналісти “За кермом” під час тестів Chevrolet Niva визначили, що на слизькій поверхні блокування допомагає тільки при русі під гору. Під час розгону такий режим підвищує ризик пробуксовки, а в поворотах погіршує керованість!

Не рекомендується робити ніяких перемикань безпосередньо в момент пробуксовки колес.Также не можна їздити з заблокованими диференціалом на швидкості вище 40 км / год. У тому числі тому, що така їзда погіршує керованість автомобіля, підвищує витрата палива і знос шин. А постійний рух в такому режимі взагалі призведе до поломки механізмів і деталей трансмісії. Тому у всіх автомобілях “Niva” і на “Chevrolet Niva” горить значок повного приводу на панелі приладів, коли диференціал заблокований. Навіть якщо ви забули його розблокувати, сигнальна лампа підкаже виправити ситуацію.

На практиці буває що включити блокування диференціала може бути дуже складно. Це відбувається тому, що зубці муфти вузлів вперлися в зубці шестерінки. Прикладати силу в такій ситуації не варто. так можна просто зламати важіль або механізм! Таке “заїдання”. не ознака поломки, а нормальна робота роздавальної коробки. Це чисто механічний вузол, який працює таким чином.

Згідно з інструкцією, включення блокування диференціала “Niva” необхідно при русі по прямій на швидкості до 5 км / год, при цьому двічі натиснувши / вичавивши зчеплення. Але практика автовласників показує, що ефективніше буде це робити не при прямолінійній русі, а виконати не крутий поворот. При повернених колесах важіль блокування легко включається. Аналогічна проблема може бути з виключенням блокування. Метод той же, але ефективніше буде рух назад з невеликим поворотом керма.

Як працює повний привід на Niva Chevrolet

Шеви Niva. робоча машина, що виконує свої функції на всі 100%, що в місті, що за містом і зовсім поза дорогами.

Зима з усіма своїми принадами особливо змушує пишається Шеви Нивою, як справжнім позашляховиком. Адже не так багато машин мають ПОСТІЙНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД, а у ВАЗ 2121 він дійсно постійний.

Хоча існує думка, що привід у неї тільки на одне колесо. на заднє праве! Не вірите? А ви поддомкратьте (слово не з лексикону блондинок), щоб вивісити це колесо і включіть передачу на заведеній машині. Крутиться буде тільки вивішене колесо! Ну вообщем-то радійте, що ні запасне;))))

Так до речі, якщо дозволите міжосьове блокування, то з домкрата вдасться зіскочити, так що Шніва, однозначно, крутий позашляховик! %)

Блокування встромили? З домкрата з’їхали? Вирубувати блокування! Чи не вирубується? Важіль раздатки не хоче висмикувати вправо? А нафіга встромляли? Так і їздите тепер Це нічого, що гума по місту швидко зжере, зате привід не на одне колесо, а значить не застрягну! %) Облиште, підкажу заднім ходом з поверненим кермом по дузі катання машинку повільно близько 5 км / год. тут-то важіль і витягніть вправо! Це ж механіка, а не якісь електронновязкостние муфти Халдексшмалдекс!

Ще у Шніви є знижена передача. це важіль раздатки вперед якщо пересунути. та не бійтеся! З поніжайкі він легко назад перемикається;). Поніжайка. вона спеціально для того, щоб на повному газу закопуватися в сніг або в пісок, а потім вибиратися з нього, щоб показати, що це не просто універсал зі збільшеним дорожнім просвітом, а позашляховик, який сам закопується, а потім вибирається з окопу!

Домашнє завдання: назвіть 5 серійно випускаються машин з постійним повним приводом.

Niva Chevrolet позиціонується як легкий позашляховик з постійним повним приводом.

Машина має примусове блокування міжосьового диференціала, яка дозволяє впоратися з пробуксовкою колеса або навіть моста.

Тому проблеми виникають лише при діагональному вивішуванні авто.

Принцип роботи приводу.

За замовчуванням, на позашляховику використовується підвищена передача з відключеним міжосьовим диференціалом. Двигун передає зусилля на коробку передач, яке через вал надходить на редуктор раздатки. У роздавальної коробці знаходиться міжосьовий диференціал, за допомогою якого здійснюється з’єднання передньої і задньої осі.

Як працює повний привід на Niva Chevrolet якщо диференціал заблокований.

Якщо включити на Niva повний привід, то станеться блокування карданів за допомогою спеціальної муфти. В цьому випадку відбудеться рівномірний розподіл крутного моменту між осями. Прохідність автомобіля значно збільшитися, але при цьому керованість стане трохи гірше.

пристрій приводу.

Класична Niva 2121 стала першим російським позашляховиком, на який встановлювалася повноприводна трансмісія. Серед основних особливостей цієї трансмісії була можливість блокування міжосьового диференціала. Багато хто помилково вважає, що даний вузол необхідний для підключення переднього моста. Але насправді, передня вісь завжди знаходиться в підключеному стані. Спробуємо докладніше розібратися в конструкції автомобіля.

Ходова частина авто виконана таким чином, що крутний момент від двигуна передається через коробку перемикання передач відразу на всі 4 колеса. Така схема роботи дозволяє показати найкращі якості при пересуванні по бездоріжжю, одночасно з цим значно знижуючи на основні деталі.

 • Коробка перемикання передач,
 • раздатка,
 • Приводу і карданні вали,
 • Передній і задній редуктори.

Саме раздатка в автомобілі відповідає за розподіл крутного моменту між мостами. На Chevrolet Niva вона двох швидкісна і її наявність забезпечує наступні переваги:

 • Плавний рух автомобіля на низькій швидкості при високих оборотах двигуна.
 • Розподіл зусиль між осями авто в залежності від конкретних дорожніх умов.

Диференціал необхідний для розподілу тягових зусиль. На практиці, це дозволяє забезпечувати обертання двох коліс на одній осі з різною швидкістю. На Chevrolet Niva встановлено 3 диференціала, що дозволяє кожному колесу мати власну кутову швидкість.

Карданні вали необхідні для з’єднання раздатки і редуктори мостів. Вали ВАЗ 2121 Chevrolet мають одну цікаву особливість: вони мають абслютно однакову конструкцію, в результаті чого вони взаємозамінні і при виході одного з них з ладу, при необхідності можна пожертвувати повним приводом, але самостійно дістатися до найближчої СТО.

Мости оснащені внутрішніми шарнірами, які передають зусилля від раздатки до ведучих коліс.

Але реалізована така технологія може бути абсолютно по-різному, розглянемо особливості будови міжосьовий блокування і муфти на автомобілі Chevrolet Niva.

Як працює?

У штатному режимі машина рухається на підвищеній передачі. При цьому міжосьовий диференціал розблоковано. Це зменшує витрату палива і уповільнює знос покришок. При необхідності карданні вали фіксуються муфтою-блокатором і на дві осі передається рівне зусилля. Це покращує прохідність автомобіля.

Важливо: блокування диференціала погіршує керованість і провокує занос на поворотах. Також при включеній муфті-блокіратор прискорюється знос шин. Тому не слід включати блокування при русі по шосе.

Для подолання крутих підйомів, виїзду з бруду, піску або снігу в роздавальної коробці передбачено включення зниженої передачі. Вона забезпечує високий крутний момент і знижує швидкість руху.

Пристрій

Крутний момент від коленвала передається на всі чотири колеса Це покращує прохідність і знижує навантаження на трансмісію при русі. Привід ВАЗ 2121 Chevrolet складається з декількох агрегатів:

 • КПП. ключовий вузол, що змінює момент і напрямок обертання.
 • Двухскоростная роздавальна коробка. механізм, який забезпечує рух зі зниженою швидкістю і розподіляє потужність між переднім і заднім редукторами. При необхідності муфта-блокіратор жорстко пов’язує кардани, блокуючи диференціал.
 • Карданні мости, передають крутний момент до мостів. Механізм диференціала раздатки перерозподіляє його в залежності від зусилля, яке припадає на вісь.
 • Передній і задній редуктори. Ці вузли потрібні для підвищення крутного моменту. Вбудовані диференціали розподіляють його між лівими і правими колесами.

як відключити?

Передача крутного моменту на всі 4 колеса злегка збільшує витрату палива. Тому власники іноді знімають один карданний вал, перетворюючи свою Niva в моноприводних авто (зазвичай. задньопривідне).

Однак при такому підході змінюється навантаження на елементи трансмісії, викликаючи знос кріпильних елементів і навіть зміщення раздатки. Тому відключення повного приводу на Niva Chevrolet варто використовувати лише як тимчасовий захід.

У розмовній мові під включенням повного приводу розуміється блокування міжосьового диференціала. Блок-муфта включається переміщенням важеля, встановленого на раздатке.

Синхронізатори там відсутні, тому включення і виключення блокування або зниженої передачі виконується на малій швидкості або після зупинки автомобіля.

Як функціонує повний привід на Niva при заблокованому диференціалі

При включеному повному приводі, обидва карданних вала фіксуються муфтою-блокатором. Це сприяє рівномірному передачі тягового зусилля на обидві осі автомобіля. За рахунок цього підвищується прохідність автомобіля, але погіршується керованість.

Порада: Не рекомендується використовувати режим блокування на дорогах з хорошим зчепленням, так як це призведе до прискореного зносу шин, збільшення навантаження на деталі і вузли трансмісії, а також підвищить споживання палива.

Відключається повний привід на Chevrolet Niva

Автомобіль Niva став першим радянським позашляховиком, в пристрої якого використовувалася повноприводна трансмісія. Характерною особливістю автомобіля є механізм блокування міжосьового диференціала. Серед автомобілістів існує думка про те, що даний механізм служить для підключення переднього моста. Однак, передній привід Niva завжди знаходиться в підключеному стані. Розібратися, який привід у ВАЗ 2121, можна після вивчення конструкції даного вузла.

Використання раздатки на Niva Chevrolet.

Постарався все пояснити найбільш ясно і зрозуміло не вникаючи в подробиці роботи повного приводу, діфференц.

Допомагаємо усіма колесами

Як включити повний привід на Niva Chevrolet? Заблокувати роботу міжосьового диференціала Шеви ВАЗ 2121 можна як на машині, що стоїть, так і під час руху.

Це роблять при натиснутій педалі зчеплення за допомогою важеля управління роздавальної коробки, який розташований за великим перемикачем передач. Як відключити передній міст на Niva? Пояснюємо. Коли важіль перебуває в нейтральному положень, потрібно потягнути його в сторону водія. Як працює повний привід на Subaru? Як працює повний. Чи можливо відключити на Niva вона має постійний повний привід на всі як на ходу. Якщо потім натиснути в зворотну сторону, включиться знижена передача з блокуванням міжосьового диференціала і передавальним числом 2.1. Якщо потягнути до себе. вводиться в дію знижена передача (передавальне число 1.2).

Як включити повний привід

Оскільки привід на Niva є постійно повним, то під питанням, як включити повний привід на Niva Chevrolet, мається на увазі, як включити блокування міжосьового диференціала.

Використовувати блокування потрібно в наступних випадках:

 • при русі на важкопрохідних ділянках місцевості, де є небезпека пробуксовки коліс;
 • коли відчувається недолік тяги двигуна;
 • при русі по дорозі, покритій снігом або льодом.

Важливо: Блокування марна при діагональному вивішуванні автомобіля, коли по одному колесі на різних осях починаються буксування. Це пов’язано з конструктивною особливістю трансмісії. У такому випадку потрібно діяти по ситуації. підкопувати або підсипати під вивішені колеса.

Основною складовою механізму блокування мостів є роздавальна коробка. Управління роздавальної коробкою здійснюється одним Шестипозиційний важелем. Поздовжній хід забезпечує підвищений і знижений ряди передач. Поперечний. відповідає за блокування міжосьового диференціала. При положенні важеля в режимі блокування на панелі приладів загоряється піктограма жовтого кольору. У конструкції раздатки відсутні синхронізатори, тому, при спробі включити діапазон швидкостей або блокування, шестерні встають зуб на зуб. Для перемикання потрібно просто подати автомобіль вперед або назад і тоді все переключиться.

Як вірно включити повний привід на Niva Chevrolet

Тому що Niva Chevrolet є апріорі повнопривідним автомобілем, то під перекладом на повний привід мається на увазі включення блокування міжосьового (але не міжколісного) диференціала роздавальної коробки. Якщо ж передній міст відключити на Niva Chevrolet, повний привід на як на звичайних. Це необхідно для того, щоб використовувати всі колеса Шеви ВАЗ 2121 в цьому випадку, якщо одне з них, скажімо, повисло на важелі над ямою. На жаль, це не допоможе, якщо вийшло таке підвішування 2-ух коліс відразу по одному борту машини або по діагоналі (це називається «діагональним вивішуванням»). Відгуки і коментарі до запису «як працює повний привід перемикаю на повний привід. Для запобігання таким проблемам деякі власники Нив (не тільки марки Chevrolet) ставлять міжколісні диференціали (самоблок) своїми руками.

дивіться:

При таких положеннях важеля на приладовій дошці загоряється відповідна піктограма жовтого кольору. Чи не знає як відключити складання дзеркал. Що потрібно мені і міняти Outlander на інше. Якщо ці вказівки виконати не вдається, спробуйте повторити порядок дій при русі автомобіля.

Принцип роботи повного приводу на Niva Chevrolet

У звичайному режимі Niva Chevrolet працює на підвищеній передачі з розблокованим диференціалом. Крутний момент передається від силового агрегату, через коробку швидкостей і проміжний вал, на двоступеневий редуктор роздавальної коробки. У корпусі «раздатки» встановлено міжосьовий диференціал. Він пов’язує передній і задній мости, дозволяючи їм обертатися на різних швидкостях, в залежності від дорожніх умов і напрямку руху.