Заміна зовнішнього шруса Ford Focus 3

Как заменить шрус дома без спец инструмента

Заміна пильовика шруса Ford

Після того, як ми виконали операції 1-5, підготуємо новий захисний чохол і приступимо до заміни пильовика шруса Ford.

Якщо метою ремонту є тільки заміна пильовика шруса Ford, то постараємося добре вичистити з порожнини шарніра равноуглових швидкостей старе мастило і ретельно прополоскати його гасом. Уважно подивимося на внутрішню поверхню і його деталі. Якщо при огляді ми виявили задираки, сліди ударів, іржу або тріщини, це означає, що прослужить такий вузол не довго. В такому випадку доцільна заміна зовнішнього шруса Ford Focus 2 на новий.

 • Одягнемо на вал новий пильовик з хомутами і стопорне кільце. Заповнимо порожні порожнини шарніра і пильовика мастилом, яка була в комплекті. Акуратно б’ючи по шлицевое хвостовику, до моменту, коли стопор займе своє становище в проточці обойми, фіксуємо шрус на валу.
 • Надягаємо чохол на шрус так, щоб його пази для хомутів відповідали посадочних місць валу і корпусу. Зрівняємо тиск повітря всередині і зовні чохла, одягнувши один з його країв тонким предметом. Потім остаточно затягнемо стяжки. Завершимо заміну перевіркою рухливості: не повинно бути заїдання.
 • Встановлюємо всі запчастини в зворотній послідовності.

Двірники, гумки склоочисника, стеклоомиватель, форсунки.

зовнішнього, шруса, ford, focus

Набір інструменту

Набір голівок; викрутка; кусачки; набір інструментів, потрібних при ремонті всього, що пов’язано з приводом. Зараз слід виконати роботу за інструкцією по поетапно.

зовнішнього, шруса, ford, focus

Зняти переднє колесо і привід

У Ford Focus це робиться досить легко і особливих складнощів дана процедура викликати не повинна. Очистити що залишається зробити нашому клієнтові деталі приводу. У них а можливо багато сміття, який при необхідності буде тільки заважати. Виконати перевірку зовнішнього шарніра кутових швидкостей. Перевірку внутрішнього на сьогодні робити не потрібно. Тепер можна і від’єднати ШРУС. При цьому розбирати його не можна ні в якому разі! Далі заміна ШРУСа передбачає вилучення стопорного кільця з проточки, після чого можна зняти перший кріпильний хомут, на якому кріпиться чохол шарніра. Це дасть можливість прибрати і сам чохол з вала. Він, до речі, теж одноразовий.

Деталі передньої підвіски і CVS автомобіля Ford Focus 2

Передня підвіска Ford Focus 2

важіль; 2. шарикопідшипник; 3. поворотний кулак; 4. концентратор; 5. амортизатор; 6. стабілізатор поперечної стійкості; 7. кронштейн кріплення стрижня стабілізатора до підрамника; 8. стрижень стабілізатора поперечної стійкості; 9. підрамник

Передня підвіска автомобіля Ford Focus 2 є незалежною, такою як McPherson, забезпечуючи високий рівень гладкості, стабільності і керованості автомобіля, з телескопічними стійками амортизатора, використовуваними для демпфірування вібрацій, що поглинають удари і удари, що впливають на автомобіль через його колеса.

У амортизаторах Ford Focus 2 входять пружини, які перешкоджають відриву коліс від дороги, забезпечуючи постійне зчеплення і запобігаючи вібрацію корпусу, що впливає на безпеку і комфорт водіння.

До нижньої частини стійки амортизатора передньої підвіски прикріплений маточинний вузол, який служить основою для кріплення коліс і гальм. Вузол маточини з’єднаний з підрамником через кульовий шарнір і поперечний важіль, а підрамник. з кузовом автомобіля.

Крім того, передня підвіска Ford Focus 2 оснащена стабілізатором, призначеним для підвищення стійкості і зменшення кутів рулону кузова при поворотах і шорсткості дороги через передачу стиснення або розтягування з однієї стійки на іншу.

важіль; 2. шарикопідшипник; 3. поворотний кулак; 4. амортизатор; 5. стійка стабілізатора поперечної стійкості; 6. стрижень стабілізатора поперечної стійкості; 7. підрамник

Основа передньої підвіски Ford Focus 2. два амортизатора, які дозволяють переднім колесам рухатися вгору і вниз при проходженні ударів і одночасно для того, щоб послабити коливання тіла. Шарнірний кулак прикріплений до нижньої частини корпусу стійки, а кронштейн для кріплення стабілізуючого стрижня приварений до середньої частини.

Гідравлічний газонаповнений амортизатор встановлений в корпусі стійки. На шток амортизатора являє собою буферний шов для поліуретанового стиснення, призначений для обмеження ходу колеса вгору, коли автомобіль рухається по нерівних поверхнях.

телескопічна підставка; 2. пружина; 3. стійкий підшипник; 4. гайка; 5. верхня опора стійки; 6. верхня опорна чаша пружини; 7. буфер стиснення; 8. захисний кожух; 9. перехідна муфта захисної огорожі

Спіральна циліндрична пружина амортизаційної стійки Ford Focus 2 підтримується нижнім поворотом нижньої чашки, привареною до корпусу стійки, а верхній поворот (зменшеного діаметра) до центрирующей втулки, прикріпленої до стрижня амортизатора разом з верхньою опорою колони.

Верхня опорна стійка, яка спирається на чашу з брезенту тіла, завдяки своїй еластичності дозволяє стійці гойдатися в процесі підвіски і не передає високочастотні вібрації в тіло.

Завзятий підшипник ковзання, розташований між верхньою чашкою пружини опорної і верхньою опорою для ніг, дозволяє амортизатор пружини, щоб обертатися разом з рульовим колесом.

шарикопідшипник; 2. Переднє кріплення без надбудови до підрамника; 3. заднє кріплення без глухого блоку до підрамника

Гальмівні та тягові зусилля при водінні автомобіля Ford Focus 2 сприймаються важелями підвіски, з’єднаними шарикоподшипниками з поворотними кулаками і безшумними блоками. з підрамником підвіски.

Корпус кульового шарніра приклеєний до важеля трьома заклепками, а куля кулькового підшипника закріплений на шарнірі з конічним з’єднанням. Підкадрів в чотирьох точках прикріплений до лонжерам через безшумні блоки (вдавлені в отвори підрамника).

Стабілізатор поперечної стійкості передньої підвіски Ford Focus 2

стійка; 2. стрижень; 3. кронштейн; 4. подушка

Втулка маточини, маточина і поворотний кулак передній осі Ford Focus 2 є нерознімним вузлом, тому, якщо несправність присутній, замініть весь вузол. Штанга стабілізатора бічної стійкості виконана з пружинного стали.

Штанга в середній частині кріпиться до підрамника підвісних кронштейнів через дві гумові подушки. Обидва кінці стрижня прикріплені до корпусів амортизатора через кульові шарніри стрижнів стабілізатора.

Для забезпечення гарної стійкості і керованості автомобіля передні колеса встановлені під певним кутом щодо корпусу і елементів підвіски.

Fig.34. Ротаційний кулак Ford Focus 2 в комплекті з підшипником і маточиною

проушина кріплення наконечника рульової тяги; 2. отвір кріплення датчика швидкості обертання колеса; 3. отвір кріплення до кронштейну амортизаційної стійки; 4. очей кріплення напрямних гальмівних колодок; 5. підшипник маточини; 6. отвір кріплення пальця сферичної опори; 7. концентратор

Збіжність коліс. це кут між площиною обертання колеса і поздовжньою віссю автомобіля Ford Focus 2. Зближення коліс сприяє правильному розташуванню керованих коліс з різними швидкостями і кутами автомобіля.

Знаки відхилення кута сходження коліс від норми: сильний знос пилкоподібної шини в поперечному напрямку, збільшення витрати палива через високий опору коченню передніх коліс.

Зближення коліс автомобіля Ford Focus 2 регулюється обертанням рульових тяг на вивернутих контргайці кінчиків рульових тяг. Кут поздовжнього нахилу осі обертання є кут між вертикаллю і лінією, що проходить через центри обертання шарикопідшипника і підшипник верхнього Підтримуйте амортизатор в площині, паралельній поздовжній осі автомобіля.

Він допомагає стабілізувати керовані колеса в напрямку прямолінійного руху. Симптоми відхилення кута від норми. висновок автомобіля в сторону під час руху, різні зусилля на рульовому колесі в лівому і правому поворотах, односторонній знос протектора шини.

Вирівнювання коліс. це кут між площиною обертання колеса і вертикалі. Він підтримує правильне положення котиться колеса, коли працює передня підвіска Ford Focus 2.

При сильному відхиленні цього кута від норми автомобіль може вийти з прямолінійного руху і одностороннього зносу протектора. Регулюється тільки кут сходження коліс.

Кут розвалу і кут поздовжнього нахилу осі обертання колеса визначаються геометрією компонентів підвіски і кузова автомобілів Ford Focus 2.

При роботі ці кути не можуть бути відрегульовані. Рекомендується перевірити і відрегулювати кути установки колеса на СТО.

Перед налаштуванням колеса повинні бути встановлені в прямому положенні автомобіля. Автомобіль повинен бути встановлений на горизонтальній платформі.

Паливний бак, бак омивача вітрового скла і т. Д Повинні бути заповнені, запасне колесо знаходиться в початковому положенні. В кабіні і багажнику не повинно бути сторонніх предметів.

Передній передній привід Ford Focus 2

Заміна зовнішнього пильовика шруса Ford Focus 2

Сучасному автомобілі Ford Focus 3.2 може з’являтися хрускіт, який чути подекуди в районі фронтального колеса точно виявляється при поворотах керма. Більш можлива причина цієї проблеми криється в пошкодженні досить принциповою деталі, званої як ШРУС. Щоб зробити ремонт, необхідно зняти і поміняти ШРУС. Це, зміна такого роду. справа складна, особливо якщо досвіду тут не особливо багато, тому краще розібрати що залишається зробити нашому клієнту по кроку у.

Стартери, генератори, Бендикси

Щітковий вузол, якір, втягує, реле-регулятор, щітковий вузол.

Ремінь кондиціонера і генератора, натяжний ролик, проміжні ролики.

Фільтр салону, масляний, повітряний і паливний.

Заміна зовнішнього шруса Focus 3 Ford і його пильовика. якісно і швидко в Санкт-Петербурзі

Зазвичай він входить в комплект нового шарніра. Перед складанням заповніть порожнину корпусу і чохол внутрішнього шарніра мастилом в кількості г.

Причому спочатку заповніть корпус заміна пильовика шруса Ford Focus 3, а потім рівномірно розподіліть залишилася, в гофра чохла. Але якщо одна з гранат виявиться значно більше зношеної, ніж інша, керованість і стійкість автомобіля серйозно погіршаться. Заміна гранат на Focus 3: Вони можуть з’являтися і зникати, посилюватися при великих швидкостях і на поворотах і затихати при русі по прямій.

Потрібно розуміти, що навіть легке потьохкування, то з’являється, то зникає. ознака дуже тривожний. Якщо махнути на нього рукою, то дуже скоро поломка гранат проявить себе в повному обсязі і така процедура як заміна гранат на Focus 3 зажадає багато часу і вкладень.

Привід колеса / ШРУС. Несправності, аналоги, заміна, ремонт

Заміна пильовика ШРУСа Ford Focus 3 Найчастіше такі поломки виникають через розрив гофрованого пильовика, завдяки якому автомобільну гранату і називають гранатою. Страшно навіть не те, що при цьому з шарніра відбувається витік мастила.

Куди більш небезпечне потрапляння в рухливі з’єднання ШРУСа пилу і навіть дрібних камінчиків. Це перетворює мастило в абразивний матеріал, який в лічені тижні, а іноді і дні здатний повністю вивести з ладу шарнір.

Робити це фахівці рекомендують не рідше двох разів на рік. в переддень настання зимового сезону і по весні. Навіть якщо на пильовику немає слідів пошкодження розривів або трещінсезонние перепади температур руйнівно впливають на гумову основу пильовика і той втрачає еластичність. Його поломка найчастіше обумовлена ​​поганий герметичністю пильовика, який вже давно слід було замінити.

Експлуатаційний ресурс зовнішніх пильовиків Ford Focus не регламентується заводом-виробником, так як це витратний елемент, який при виході з ладу підлягає заміні. Але можна точно сказати, що його термін роботи значно менше самого ШРУСа, за умови високої якості вироби і нормального режиму експлуатації автомобіля.

Вміла заміна гранати Ford Focus 3 і заміна пильовика ШРУСа: специфіка виконання на СТО

На цілісність зовнішнього пильовика впливають в основному зовнішні фактори. температура, вологість, особливості навантаження транспортного засобу. Для виготовлення пиляків заміна пильовика шруса Ford Focus 3 різні матеріали: Другий варіант є більш стійким до зовнішніх впливів і більш стійкий при наявності механічних впливів.

Якщо при погойдуванні рукою валу приводу відчувається люфт або порваний захисний чохол, такий шарнір необхідно замінити.

Розбирати зовнішній шарнір Бірфільд практично не має сенсу. Ця робота трудомістка, а при порваному чохлі потрапила в шарнір бруд вже привела деталі шарніра в непридатність. Замінювати деталі шарніра окремо не можна, тому найоптимальніше рішення. замінити шарнір в зборі.

В крайньому випадку допускається розбирання для заміни мастила внутрішнього шарніра Трипод як більш заміна пильовика шруса Ford Focus 3 і менш схильного потрапляння води і дорожнього бруду. Поява слідів мастила на шарнірі вказує на те, що чохол порваний.

Вам будуть потрібні: Зніміть привід переднього колеса в зборі. Міцно затягніть гайки колеса моментом Н-м. Встановіть декоративний ковпак колеса.

Заміна шарнір рівних кутових швидкостей (ШРУС) на Ford Focus 3

Вам будуть потрібні: ключ TORX Т60, ключі «на 13», «на 21», «на 24», знімач для шарнірів, торцеві головки «на 13», «на 32», монтажна лопатка, ключ для гайок коліс, викрутка з плоским лезом, бокорізи, борідок, молоток.

Зніміть привід переднього колеса в зборі (див. Тут). 2. Очистіть деталі і огляньте привід: зовнішній шарнір рівних кутових швидкостей повинен повертатися з легким зусиллям без ривків і заїдань, радіальних і осьових люфтів. При їх наявності замініть шарнір;

внутрішній шарнір повинен переміщатися в кутових і осьових напрямах з легким зусиллям, при цьому не повинно відчуватися ривків, заїдань і радіальних люфтів. В іншому випадку замініть внутрішній шарнір;

захисні чохли зовнішнього і внутрішнього шарнірів не повинні мати тріщин і розривів. Замініть пошкоджені чохли; вал приводу коліс не повинен бути деформований. Деформований вал замініть.

Для заміни зовнішнього шарніра і його чохла роз’єднати викруткою або перекусіть бокорезами замок хомута кріплення великого чохла зовнішнього шарніра і зніміть хомут.

Хомути кріплення захисних чохлів ШРУСов одноразового використання, при складанні замініть їх новими. Як правило, хомути входять в комплект нового шарніра.

Посуньте захисний чохол з корпусу шарніра.

5 і збийте з вала молотком через борідок обойму шарніра, долаючи зусилля стопорного кільця.

Зніміть зовнішній шарнір зі шліців вала.

Розбирання зовнішнього шарніра не допускається

Зніміть стопорне кільце, вивівши його викруткою з проточки вала.Прі установці замініть стопорне кільце новим. Зазвичай воно входить в комплект нового шарніра.

Відключіть викруткою або перекусіть бокорезами замок малого хомута кріплення чохла зовнішнього шарніра.

При установці шарніра захисний чохол замініть новим. Зазвичай він входить в комплект нового шарніра.

Перед складанням заповніть порожнину корпусу і чохол внутрішнього шарніра мастилом в кількості 100 г. Причому спочатку заповніть корпус шарніра, а потім рівномірно розподіліть залишилася, в гофра чохла.

При відсутності мастила, рекомендованої заводом виробником, можна використовувати вітчизняну мастило ШРУС4. Не змішуйте мастила різних типів.

Встановіть чохол зовнішнього шарніра і шарнір в порядку, зворотному зняттю. При установці шарніра на вал напресовують шарнір ударами молотка по хвостовику шарніра через вибивання з м’якого металу до моменту фіксації обойми шарніра стопорним кільцем.

При установці чохла зовнішнього шарніра випустіть повітря з-під чохла, вставивши під край чохла викрутку.

Для розбирання і заміни внутрішнього шарніра і його чохла зніміть великий хомут кріплення чохла шарніра.

13 а потім малий хомут кріплення чохла шарніра, 14. Якщо розбираєте шарнір для заміни чохла і припускаєте встановити колишній шарнір, позначте будь-яким способом (наприклад, керном, надфілем або фарбою) взаємне розташування корпусу шарніра і валу приводу.

16 і від’єднайте корпус від приводу. 17. Позначте положення маточини шарніра щодо вала.

Підчепивши викруткою стопорне кільце маточини шарніра.

Зніміть з шліців вала маточину з роликами.

21 і зніміть з валу захисний чохол. 22. Промийте всі металеві деталі гасом до повного видалення старого мастила. 23. Огляньте ролики, маточину і внутрішню порожнину корпусу. Задираки, вм’ятини і корозія не допускаються. Ролики повинні обертатися на своїх підшипниках вільно, без заїдань. Якщо виявлені несправності, замініть шарнір в зборі. 24. Встановіть на вал чохол шарніра і закріпіть його хомутом. 25. Встановіть на шліци вала маточину шарніра, поєднавши нанесені при розбиранні мітки, і зафіксуйте її стопорним кільцем. 26. Перед складанням заповніть порожнину корпусу і чохол внутрішнього шарніра мастилом в кількості 100 г. Причому спочатку заповніть корпус шарніра, а потім рівномірно розподіліть залишилася, в гофра чохла. 27. Встановіть корпус шарніра, поєднавши нанесені при розбиранні мітки. 28. Одягніть на корпус шарніра чохол і закріпіть його хомутом.

При установці чохла зовнішнього шарніра випустіть повітря з-під чохла, вставивши під край чохла викрутку.

Інформація актуальна для автомобілів Ford Focus 3 (Mk3 CB8) з бензиновими двигунами 1.6 л (105 к.с.), 1.6 л (125 к.с.) і 2.0 л (150 к.с.), що випускаються з 2011 року. Для інших варіантів двигуна інструкція може відрізнятися.

Найбільш поширені поломки ШРУСа, через які може знадобитися заміна гранати Ford Focus 3

Заміна гранати Ford Focus 3 може знадобитися в наступних випадках:

 • Освіті люфту в шарнірі внаслідок його надмірного зносу;
 • Заклинювання ШРУСа або при попаданні в його механізм стороннього предмета, або через витік масла;
 • Поломки шарніра, що сталася в результаті його механічного пошкодження.

Поломки двох перших типів простіше запобігти, ніж розбиратися з їх наслідками. Конструкція FORD гранат не дозволяє виробляти їх ремонт. при втраті ними працездатності вони підлягають заміні цілком.

Заміна гранат на Focus 3: ознаки їх несправності

Ознакою, за яким практично стовідсотково можна діагностувати поломку ШРУСа, є сторонні звуки, час від часу лунають з-під передніх коліс машини. Вони можуть з’являтися і зникати, посилюватися при великих швидкостях і на поворотах і затихати при русі по прямій. Потрібно розуміти, що навіть легке потьохкування, то з’являється, то зникає. ознака дуже тривожний. Якщо махнути на нього рукою, то дуже скоро поломка гранат проявить себе в повному обсязі і така процедура як заміна гранат на Focus 3 зажадає багато часу і вкладень.

ЗАМЕНА ШРУСА. ФОРД.

Вміла заміна гранати Ford Focus 3 і заміна пильовика ШРУСа: специфіка виконання на СТО

Про те, що в автомобілі, крім інших вузлів і механізмів, є ще й якась граната, автовласники, якщо вони не професійні механіки, нерідко дізнаються лише після того, як ця граната «вибухне». тобто, вийде з ладу. Під час повороту з-під лівого або правого колеса передньої осі машини лунає хрускіт. І що тоді робити? Це питання постає перед власником автомобіля в усій своїй повноті. А робити нічого. буксирувати автомобіль в автосервіс. Тому що, швидше за все, сталася поломка ШРУСа або, як його іноді називають, гранати.

Призначення і конструкція гранати

ШРУС. це абревіатура, і розшифровується вона як «шарнір рівних кутових швидкостей». Справа в тому, що, поки автомобіль їде по прямій, його колеса обертаються з однаковою швидкістю. Але при повороті зовнішньому колесу доводиться долати більшу відстань (довжина зовнішнього радіуса більше), і його лінійна швидкість щодо внутрішнього збільшується. І це при тому, що кутові швидкості обох коліс залишаються рівними. Для підтримки цієї рівності і служить ШРУС.

Традиційні осьові шарніри з цим завданням справляються неважливо: вони не забезпечують рівномірне обертання коліс, сприяють посиленню вібрації підвіски на поворотах і, що особливо неприємно, через що виникають в колісних шарнірах підвищених навантажень, ті самі досить швидко виходять з ладу. З появою такого механізму, як ШРУС, всі ці проблеми вдалося вирішити: з ним автомобіль не втрачає плавності ходу навіть на дуже крутих поворотах, стає більш стійким, а ресурс його передньої підвіски збільшується в рази. Однак, останнє зовсім не означає, що ШРУС не схильний до поломок. На жаль, схильний до, та ще й як.

Справедливості заради відзначимо, що поломка ШРУСа не найпоширеніша несправність Ford Focus третього покоління. Виникають вони в більшості своїй через недостатньо регулярного догляду за ходової машини і несвоєчасної замін пиляків. Так, більше половини поломок гранат пов’язані саме з руйнуванням пиляків.

За типом розташування ШРУСи можна розділити на дві категорії: зовнішні і внутрішні. На Ford Focus третього покоління на кожному з коліс передньої осі встановлені обидві: і внутрішня, і зовнішня. Внутрішній шарнір служить з’єднанням між коробкою передач і полуосью, а зовнішній. між полуосью і маточиною колеса. Працюючи в парі, вони забезпечують ідеальну передачу переднім колесам крутного моменту при всіх типах лінійних і кутових навантажень.

Кулькова граната Ford Focus 3 являє собою конструкцію з так званої зовнішньої обойми з шістьма канавками і, відповідно, переміщається по ним шістьма кульками і такий же внутрішньої обойми. Обойма одночасно служить і корпусом шарніра. У процесі руху автомобіля кульки виявляються то в зовнішній, то у внутрішній обоймі, змінюючи тим самим при поворотах лінійну швидкість колеса. По суті, це той же підшипник кочення, правда, кілька більш складної конструкції.

І хоч їх ресурс не найбільший. наприклад, спарені ШРУСи карданного типу мають більш високу надійність. кулькові простіше в обслуговуванні і при необхідності їх легше замінити. Та й заміна ШРУСа Ford Focus 3, з огляду на відносно невисоку його вартість, обійдеться власнику машини дешевше, ніж якби там стояли шарніри іншого типу.

ЗАМЕНА ШРУСА наружного и внутреннего (хруст, щелчки, вибрация, стук)

Заміна пильовика ШРУСа Ford Focus 3

Найчастіше такі поломки виникають через розрив гофрованого пильовика, завдяки якому автомобільну гранату і називають гранатою. Страшно навіть не те, що при цьому з шарніра відбувається витік мастила. Куди більш небезпечне потрапляння в рухливі з’єднання ШРУСа пилу і навіть дрібних камінчиків. Це перетворює мастило в абразивний матеріал, який в лічені тижні, а іноді і дні здатний повністю вивести з ладу шарнір.

Ось чому регулярна заміна пильовика ШРУСа Ford Focus 3 настільки важлива. Робити це фахівці рекомендують не рідше двох разів на рік. в переддень настання зимового сезону і по весні. Навіть якщо на пильовику немає слідів пошкодження (розривів або тріщин), сезонні перепади температур руйнівно впливають на гумову основу пильовика і той втрачає еластичність.

Заміна пильовика ШРУС Ford Focus 3 неможлива без зняття самого цього механізму. Процедура ця для фахівця нескладна, однак, з огляду на важливість цього елемента підвіски, виробляти її самостійно не варто. Тим більше що знявши гранату, майстер обов’язково огляне її і, при виявленні на ній пошкоджень, попередить власника автомобіля про необхідність якнайшвидшої її заміни.

Якість автомобільної гранати багато в чому визначається якістю матеріалів, з яких та виготовлена. Численні недорогі підробки, які можна зустріти на авторинках, зовні можуть нічим не відрізнятися від оригінального FORD вироби, але бути виготовленими з менш міцної сталі, що істотно скорочує ресурс вироби. Звідси висновок: якщо на Ford Focus 3 заміна ШРУСа (гранати) необхідна, придбайте тільки фірмові запчастини або їх аналоги ліцензованих виробників.

Заміна зовнішнього шруса Ford Focus 3: особливості

Ремонт зовнішнього ШРУС може виконуватися тільки кваліфікованими автомеханіками в умовах СТО, де для проведення даного типу робіт є все необхідне обладнання та інструмент. Це викликано тим, що в незалежності від того, пошкоджений пильовик або потрібний ремонт або заміна самого ШРУСа для всіх зазначених процедур доводиться розбирати привід.

Важливими особливостями ремонту є:

 • правильна розмітка при розбиранні гранати; позначка фарбою взаиморасположения елементів конструкції;
 • правильне проворачивание деталі для видалення всіх кульок з механізму.

Після установки нового або відремонтованого шарніра в коробку передач доливається масло і виконується перевірка механізму на наявність підклинювання.

Це тільки частина маніпуляцій, які проводяться при знятті зовнішнього ШРУСа. Виконати їх без відповідного інструменту і певного досвіду правильно практично неможливо. Ось чому для ремонту і заміни даного вузла слід звертатися в автосервісних майстерню, де досвідчені автомеханіки виконають всі роботи відповідно до інструкції Ford Focus 3.

Focus 3: заміна пильовика шруса. передумови

Серед основних причин необхідності заміни пильовика зовнішнього ШРУСа варто відзначити:

 • при простому зовнішньому огляді виявлені механічні пошкодження;
 • при обертанні пильовика він чіпляється за елементи підвіски;
 • виявлені тріщини і отвори;
 • наявність слідів мастила на зовнішній поверхні.

Запідозрити негерметичний пильовик можна по зміні в роботі підвіски, а саме гранати. При цьому з’являється характерний хрускіт і стуки в передньому приводі саме при вивертанні коліс. Ці неполадки викликає корозія, через яку найчастіше виходить з ладу ШРУС. Його поломка найчастіше обумовлена ​​поганий герметичністю пильовика, який вже давно слід було замінити.

На цілісність зовнішнього пильовика впливають в основному зовнішні фактори. температура, вологість, особливості навантаження транспортного засобу.

Для виготовлення пиляків застосовуються різні матеріали: гума, резино-пластик. Другий варіант є більш стійким до зовнішніх впливів і більш стійкий при наявності механічних впливів. Залежно від технології виготовлення, пильовики бувають як безшовним, так і з поздовжнім швом. За рахунок відсутності косильною волосіні стику у безшовної конструкції досягається більший експлуатаційний ресурс пильовика.

Економити на придбання пильовика ШРУС не має сенсу, так як дана деталь є важливим елементом захисту приводу автомобіля, і продовжує його термін служби. Крім того, роботи по заміні самого розхідники зазвичай перевершують його вартість. Вибір пильовика здійснюється в залежності від року випуску автомобіля, так як на Ford Focus 3 різних років випуску розміри встановлюються пиляків відрізняються.

Пильовики ШРУСа можуть бути обладнані різними типами затискачів, які відповідають за герметичність:

 • стрічкового типу;
 • гвинтового типу;
 • самозатягувальне типу.

Останній є найнадійнішим і міцно фіксує захисний елемент на шарнірі.

Ford: професійна заміна зовнішнього шруса Focus 3 і його пильовика

Проводити заміну пильовика зовнішнього ШРУСа періодично доводиться кожному автовласнику Ford Focus 3. Саме цей елемент забезпечує захист ШРУСа від попадання всередину механізму пилу, бруду і піску. Його пошкодження або відсутність герметичності приведуть до пошкодження самого ШРУСа.

Коли необхідна заміна зовнішнього шруса Focus 3

ШРУС (шарнір рівних кутових швидкостей), або по-простому. граната, являє собою кульову опору, без якої неможливо уявити вузол, в якому необхідна рухливість в декількох площинах. Вона не тільки надійно фіксує кілька деталей, але і дозволяє їм бути рухливими по відношенню один до одного, для ефективної роботи механізму. Ця проста, але дуже важлива деталь постійно відчуває величезні навантаження, і вихід її з ладу загрожує втратою автомобілем керованості.

Саме пильовик є тим елементом, який продовжує термін служби ШРУСа. А від його цілісності і герметичності залежить стан усього вузла. Розрив або тріщина в пильовику привід для порушення герметичності захисту і проникнення всередину пилу і бруду. Потрапляючи в порожнину гранати, вони руйнують механізм, підвищують швидкість його зносу. Як правило, відновлювального ремонту захисний пильовик не підлягає.

При будь-якому з видів порушення цілісності пильовика. тріщинах, зламах, отворах, глибоких потертостях та інших механічних пошкодженнях необхідно якомога швидше постаратися замінити пильовик зовнішнього Шруса.

Якщо ігнорувати дану проблему, то це може привести до більш серйозних наслідків:

 • прямий доступ до гранати пилу, бруду і води, що в свою чергу веде до її повної поломки;
 • наявність абразиву при роботі ШРУСа може стати причиною його повного виходу з ладу.

Періодично проводити огляд стану зовнішнього пильовика ШРУСа рекомендують досвідчені автомеханіки, які знають, що проблеми з гранатою краще запобігти, ніж потім виконувати складний і дорогий ремонт.

Де краще проводити заміну?

Процес заміни шарніра і пильовика є не тільки складним, але і досить трудомістким, тому його самостійне проведення здійснити в умовах домашньої автомайстерні практично неможливо. Крім того, існує ймовірність неправильного виконання дій з розбирання або складанні вузла. А це може призвести до неправильної роботи авто, або зробити транспортний засіб повністю несправним. В результаті невелика економія коштів може вилитися у великі і непередбачені витрати. Краще не ризикувати, а довірити цю роботу професіоналам, які зможуть усунути проблеми в найкоротші терміни з наданням гарантії на проведені роботи.

Проводити заміну найкраще в автосервісі, в якість послуг якого є впевненість, адже слід довіряти свій автомобіль тільки справжнім професіоналам.