Ford Focus 3 заміна масла в роботі

Заміна масла в Powershift Ford Focus 3 своїми руками

Процедура заміни масла в коробці Powershift Ford Focus 3 своїми руками при наявності певного інструменту і ремонтних навичок неможливо особливо трудомісткою. Для проведення повної заміни з заміщенням відпрацьованого речовини необхідно:

 • Підняти автомобіль на підйомнику і провести огляд на предмет патьоків і запотівання корпусу.
 • Через зливний отвір почати зливати відпрацьований матеріал самопливом в спеціально підготовлену тару. Ця процедура займе приблизно 2 години.
 • Розкрити корпус коробки для проведення заміни масляного фільтра і магнітів, а також видалення залишків відпрацьованого речовини.
 • Через заливний отвір, яке розташоване в підкапотному просторі, за допомогою простої воронки залити речовина до рівня, визначеного на контрольній пробці.
 • Перевірити працездатність агрегату при заведеному двигуні стоячи на місці.
 • Провести процедуру заміщення ще один раз з повним зливом речовини і затокою нового матеріалу.

Часткова зміна полягає в зливі відпрацьованого матеріалу і в простому доливе з розкриттям коробки для зміни фільтра. Долив необхідно проводити відповідно до поділами на контрольній пробці.

ford, focus, масло, робот

Заміна масла в powershift Ford

РКПВ Powershift вкрай чутлива до якості і стану трансмісійного масла, а також до його рівня в системі. Всі поширені несправності РКПВ Powershift, в першу чергу, обумовлені низьким рівнів масла або його забрудненням.

Вартість заміни масла в РКПВ Powershift

У наших автосервісах одні з найбільш прийнятних цін на ремонт і обслуговування коробки передач Powershift Ford і Volvo (6DCT250 або 6DCT450). Зокрема, вартість послуг по заміні масла РКПП Пауер шифт «під ключ» у нас складає всього 10 500 руб.

Процедура заміни масла і масляного фільтра

Заміну зовнішнього масляного фільтра в КПП Powershift без заміни трансмісійного масла слід робити через кожні 20 000. 25 000 км пробігу. А кожні 40 000. 45 000 км пробігу або 2. 3 роки експлуатації (в залежності, що настане раніше) рекомендується проводити заміну фільтра і трансмісійного масла повністю.

Для чого необхідна заміна масла і масляного фільтра

При експлуатації автомобіля відбувається природний знос його деталей. Те ж саме відбувається і з елементами трансмісії. Йде стирання фрикційних дисків зчеплення, знос внутрішніх елементів редуктора. Утворюється при цьому механічна бруд розподіляється в маслі, далі потрапляє в гідроблок «мехатроніка», відкладається в його каналах, виводить з ладу соленоїди і сприяє залипання клапанів.

Для очищення масла в конструкції РКПВ Powershift передбачено 2 фільтра: внутрішній (грубої очистки) і зовнішній (тонкої очистки). При забрудненні фільтра відбувається порушення тиску масла в коробці перемикання передач, що призводить до некоректної її роботі і викликає подальший знос механічної частини трансмісії:

 • вихід з ладу вилок включення і виключення передач;
 • значне підвищення заданої температури трансмісії;
 • розвалювання підшипників і шестерень первинних і вторинних валів;
 • втрата еластичності, «видавлювання» прокладок, сальників і ущільнювачів;
 • поява «задирів», тому що частина складових трансмісії буде працювати без змащення.

Схожий процес відбувається і при низькому рівні масла, а також при низькому його якості. У свою чергу, низький рівень трансмісійної рідини утворюється внаслідок протікання сальників коробки передач (детальніше тут: Заміна сальників на РКПВ Powershift).

 • камера електронно-механічного блоку ТСМ (мехатроніка);
 • камера механічної частини (редуктора);
 • камера зчеплення.

У зв’язку з цим необхідно принципово частіше міняти зовнішній масляний фільтр на коробці Пауер шифт, а також стежити за рівнем і станом масла в трансмісії. Ця процедура особливо важлива для автомобілів, що експлуатуються у важких дорожніх умовах (часте рух в пробках, експлуатація при температурі ніже.10, «буксування», «агресивний» стиль їзди) і автомобілів, чий пробіг становить понад 100 000 км.

Ми ремонтуємо КПП PowerShift з 2012 року

Потрібна консультація? Телефонуйте! Наші майстри з радістю дадуть відповідь на будь-які питання!

Заміна масла в роботі Ford Focus 3. основна планова процедура обслуговування роботизованою коробки даної моделі. Focus 3-го покоління не здобув лаври бестселера ринку на відміну від попередньої моделі, проте, тим не менш, продавався досить значними накладами. Причиною зменшення попиту послужила саме недосконала конструкція роботизованою коробки, яка є фактично безальтернативною на даному автомобілі.

Перевірка рівня масла в коробці робота Ford Focus 3

Для перевірки рівня трансмісійного масла Ford Focus 3 Powershift застосовується спеціальна контрольна пробка. Дана деталь розташована в нижній частині корпусу поряд з зливною пробкою. Для перевірки рівня необхідно підняти автомобіль на підйомнику і за спеціальними вказівниками подивитися актуальний рівень рідини. При цьому процедуру необхідно здійснювати тільки на прогрітому агрегаті, так як на «холодну» трансмісійна рідина природним чином знижується. На відміну від класичного щупа, при перевірці рівня за допомогою пробки неможливо оцінити актуальний стан самої рідини і наявності надмірної кількості металевої стружки. Саме тому при кожному доливе або повну зміну рідини необхідно проводити заміну масляного фільтра, що потребують часткового розкриття корпуса самої коробки.

Коли потрібно міняти масло в АКПП Ford Focus 3 Powershift

Відповідно до регламенту робіт, що проводяться з обслуговування даної моделі, планова заміна масла Powershift Ford Focus 3 проводиться раз в 120000 кілометрів пробігу. Раніше така процедура зовсім була відсутня в переліку необхідних, вважалося, що трансмісійна рідина залита на весь термін служби агрегату. І на практиці далеко не всім вдавалося досягти заявленого ресурсу агрегату в 150000 кілометрів пробігу без проведення будь-яких робіт з усунення позаштатних ситуацій і тим більше без заміни масла.

Однак виникають у власників вже на пробігах в 100-130 тисяч кілометрів неполадки з роботою коробки змусили виробника включити дану процедуру заміни масла в список необхідних робіт.

При цьому навіть інтервал в 120000 кілометрів не дозволяє з упевненістю говорити про підвищення надійності в разі заміни. В силу специфіки конструкції коробка від Ford містить в собі велику кількість конструктивних недоліків, які відображаються не тільки в комфортній їзді, але і досить сильно впливають на надійність. Так, проблема перегріву і виходу з ладу окремих механічних частин, а в деяких випадках і електронного блоку управління разом з актуаторами, так і не була вирішена.

З огляду на великий пробіг, заміни трансміссіонкі під гарантійні зобов’язання роботи з коробкою практично не потрапляють. Саме тому відповідальні автовласники для продовження терміну служби агрегату, хоча б до заявлених виробником значно скорочують вказаний інтервал, змінюючи масло не рідше, ніж кожні 30-40 тисяч кілометрів пробігу. При цьому незалежно від виду такої зміни змінюється і масляний фільтр з магнітами, так як утворення надмірної кількості металевої стружки в процесі роботи також входить до переліку невиліковних «болячок» даної коробки.

Перевірка рівня масла в Ford Focus-3

Оскільки коробка передач Powershift в Ford Focus відноситься до розряду необслуговуваних,

перевірити рівень масла звичним способом (за допомогою щупа) не вийде. Щупа як такого просто немає. Перевірити рівень масла можна через контрольний отвір. воно знаходиться в нижній частині автомобіля. Автомобіль потрібно підняти домкратом або будь-яким іншим способом. При цьому піддон картера знімати не потрібно, достатньо отримати доступ контрольному отвору, воно розташоване поруч із зливним і заливним. Відкривши пробку, потрібно уважно оглянути горловину. Якщо вона суха і слідів масла не видно. потрібно долив.

Як визначити, що масло втратило свої властивості? Про те, що масло пора міняти, свідчать наступні ознаки:

 • Специфічний запах гару;
 • Вкраплення металевої стружки в рідині;
 • Наявність осаду. пластівців гару і пилу;
 • Зміна кольору. відпрацьоване масло зі світлого стає темно-коричневим.

Якщо при перевірці виявлено ці ознаки, то долив масла ситуацію не врятує. Таку рідину треба міняти повністю, і затягувати з цим не можна. Згідно зі статистикою, більше половини всіх поломок трансмісії Ford Focus 3 відбувається через погане масла.

Етапи заміни масла в АКПП. FORD FOCUS 3

Міняти масло в АКПП Ford Focus 3 зовсім не складно, процедура проводиться в кілька етапів. У спеціалізованих сервісах для відкачування масла використовують особливі насоси, що забезпечує повний злив рідини. Самостійна зміна масла проводиться в кілька етапів.

 • Перед початком процедури рекомендується прогріти машину протягом декількох хвилин. Тепле масло більш рідке і швидше втекти.
 • Далі потрібно помістити машину на підйомник або підняти за допомогою домкрата. Також підійде яма в гаражі.
 • Демонтувати нижню захист двигуна (картер) для доступу до зливним отворів.
 • Очистити робочу поверхню від бруду металевою щіткою.
 • Так як коробка Powershift має двокамерну конструкцію, пробок для зливу теж буде дві. Потрібно встановити ємність і акуратно відкрутити пробки шестигранником. Бажано зливати відпрацьовану рідину з камер по черзі. гаряче масло може потрапити на шкіру і викликати опік.

Поки стікає трансмісійна рідина, можна поміняти масляний фільтр. На Ford Focus він розташований лівіше корпусу коробки.

 • Після того як масло повністю стече, потрібно знежирити пробки спеціальною рідиною і покрити їх шаром герметика, після чого акуратно вкрутити їх на місце і добре затягнути.
 • Далі можна заливати нове масло. Для цього відкручуються дві пробки. заливного отвору (знаходиться у верхній частині АКПП) і контрольного (поруч із зливними отворами). В процесі заливки потрібно стежити за контрольним отвором. процес буде завершений, коли з нього потече свіже масло.
 • Після цього автомобіль повинен попрацювати 10-15 хвилин, щоб масло рівномірно розподілилася всередині коробки. Після цього потрібно перевірити рівень масла, при необхідності долити невелику кількість.

Важливо! Ні в якому разі не можна забувати про використання герметика. Пробки на Ford Focus виготовляються з міді, тому додаткове ущільнення. обов’язкова умова.

Крім масла, знадобляться наступні матеріали:

 • Масляний фільтр;
 • Кільця-ущільнювачі;
 • Щітка по металу;
 • Засіб для знежирення поверхні;
 • Шлицевая і хрестова викрутки;
 • Ємність для відпрацьованого масла.

Додатково потрібно запастися підходящої дрантям. Процес заміни масла. досить брудна робота.

Заміна масла в АКПП powershift. Ford Focus 3

Затребуваність автомобіля Ford Focus не викликає сумнівів, про це свідчать високі показники продажів машин даної марки. Динамічність, високий рівень комфорту і невелика витрата палива. ці переваги зробили Ford Focus одним з найуспішніших в історії компанії. На автомобілях цієї конфігурації встановлюють АКПП Powershift, робот-коробку з двома зчепленнями.

Для безперебійної роботи автоматичної коробки перемикання передач (АКПП) використовується трансмісійне масло. Цей витратний матеріал захищає коробку від зносу протягом певного часу, після чого масло потрібно міняти. Якщо мова йде про автомобілі марки Ford Focus 3, заміна масла в АКПП powershift не займає багато часу і не вимагає застосування спеціального устаткування.

Частота заміни масла

Останнє покоління автомобілів Ford Focus оснащується Powershift. напівавтоматичною коробкою передач. За заявою виробника, трансмісійна рідина в цій коробці розрахована на весь термін експлуатації і в заміні не потребує. Як показує практика, ця заява не зовсім відповідає істині. Заміна масла в роботі Ford Focus 3 все ж потрібна, особливо в умовах російських доріг. Міняти масло доведеться через 60 тисяч кілометрів пробігу. Виробник не прописує в мануалі точний регламент заміни, проте стежити за станом масла все ж доведеться. Будь-яка трансмісійна рідина з часом втрачає свої властивості, причин тому може бути декілька:

 • Зміна температур. в російському кліматі, де потепління змінюються заморозками, масло може загуснути або стати занадто рідким;
 • Недбала їзда. перевищення швидкості, різкі маневри, робота двигуна на високих оборотах;
 • Погані дороги або бездоріжжі. пил і бруд в цьому випадку неминуче виявляться всередині АКПП.

Несприятливі умови експлуатації можуть стати причиною серйозних поломок, аж до капітального ремонту трансмісії. Щоб уникнути дорогого ремонту, важливо уважно стежити за станом масла і вчасно міняти його.

Підбір трансмісійного масла для АКПП FORD

Багато автолюбителів стикаються з проблемою підбору трансмісійного масла. При зміні трансмісійної рідини настійно рекомендується використовувати марку масла, рекомендовану виробником. Автомобілі Ford Focus в цьому відношенні досить примхливі. неправильно підібрана рідина спричинить поломку всієї коробки. У питанні вибору масла для АКПП Powershiftекономія недоречна, оптимальним варіантом стане трансмісійна рідина сертифікації WSS-M2C936-A. Допускається використання наступних масел:

Castrol Transmax Dual; Liqui Moly Doppelkupplungsgetriebe-Oil 8100; Valvoline MaxLife DCT; Motul Multi DCTF.

Ці аналоги мають відповідний рівень в’язкості і набір синтетичних добавок.

Важливо! Ні в якому разі не можна змішувати різні марки масел. це призведе до поломки АКПП.

Переваги своєчасної заміни масла в АКПП

Своєчасна заміна масла в powershift не тільки продовжить термін служби автомобіля в цілому, але і забезпечить ряд очевидних переваг:

 • Знизиться рівень зношеності фрикційних дисків і шестернею;
 • Робота АКПП стане практично безшумної;
 • Буде забезпечено високий ККД, передача крутного моменту буде проходити з мінімальним опором;
 • Знизиться ймовірність поломки планетарного механізму;
 • Буде збережена максимальна потужність двигуна.

Важливо! Якість масла, що заливається має вирішальне значення, погана рідина призведе до передчасного зносу внутрішніх вузлів АКПП.

Заміна масла в АКПП. FORD. процес нескладний і відносно недорогий. Проводити процедуру бажано в спеціалізованому сервісному центрі, проте вартість такої послуги буде досить велика. Замінити масло цілком можна і самостійно. це допоможе заощадити кошти і продовжити термін служби автомобіля. Головне правило. стежити за рівнем і станом трансмісійної рідини, щоб не пропустити появу тривожних симптомів. Нехтування може коштувати дорого. ремонт АКПП Powershift виллється в кругленьку суму. Проявіть трохи уваги до свого автомобіля, це напевно допоможе уникнути дорогого ремонту у майбутньому.

Заміна масла в АКПП Ford Focus 3, поетапне опис процедури

Renumax- унікальний засіб для видалення подряпин! Не витрачайте гроші на перефарбовування! Тепер Ви самі зможете всього за 5 секунд прибрати будь-яку подряпину з кузова Вашого автомобіля.

Революційний продукт від японської компанії Wilsson Silane Guard. інноваційне водовідштовхувальне покриття, що додає кузову автомобіля сяючий блиск до 1 року.

Зміна мастила в «автоматиці» Ford Focus 3 не розглядається регламентацією виробника. Це обумовлено точністю підбору всіх вузлів і частин системи. Змащуюча рідина вимагає зміни лише в період заміни всієї коробки передач. Але є винятки з правил, коли в автоматичну коробку потрібно залити нову порцію масла.

Заміна масла в роботі Ford Focus 3

вибір масла

Масло трансмісійне 75W FE (7U7J-M2C200-BA / CA)

Вибирати масло в АКПП Ford Focus 3 слід з позиції виробника і обсягу. Оригінальний продукт, який використовує автомобільна компанія, відповідає наступному індексу: масло трансмісійне 75W FE (7U7J-M2C200-BA / CA). Продукт має специфікацію «WSS-M2C200-D2». Фахівці вказують на недопущення використання альтернативної технічної рідини з урахуванням збільшення ймовірності відмов трансмісійного агрегату.

Другим аспектом є необхідний обсяг, який передбачає заміну масла в коробці Ford Focus 3. Заправний обсяг встановлений на рівні 2,0 л. Але не видаляється залишок масла відзначений на рівні 150-200 мл. Тому для заправки знадобиться приблизно 1,8 л технічної рідини.

Промивання коробки при простій заміні масла проводити не слід. Таку операцію виконують тільки в разі ремонту при розбиранні агрегату. Зробити якісно це вийде тільки в такому випадку. Звичайний затоку / слив або робота короткий термін на новому складі з подальшим зливом нічого не змінять.

Оскільки коробка Power Schift відрізняється від класичного автомата, а масло заливається на весь термін служби, то і функція фільтрації рідини не передбачена. Чи не перевантажуйте себе пошуком змінного фільтруючого елемента. Робота агрегату трансмісії більше нагадує звичайну «механіку».

Ford Focus Hatchback Білий “Фокс” 1.6 125 л / с 2012 року на DRIVE2

З моменту покупки Фокс пробіг 8000км. І зараз пробіг 73000км з копійкою. Пора замінити масло. Робота не сложная.1) Зняв захист (дивна система із заставними чому не можна було зробити все простіше).2) Відкрутив гайку, злив масло.3) Відкрутив фільтр масляний (сподобалося, що до нього легкий доступ. На двенашке я постійно обливався). Встановив новий.4) Залив нове масло)))) В коробці масло міняти теж в принципі без проблем.1) Зняв колесо з боку водія сторони.2) Зібрав довгий ключ щоб подлесть до технологічного отвору (щоб було простіше, я відвернув нижню подушку і монтажної рухав коробку).Коли відвернув заглушку в технологічному отворі, то витекло трохи масла. Потім відвернув нижню заглушку і злив масло, що залишилося. Вийшло злити приблизно 1.4 літра. Загорнув нижню заглушку. Потім шприцом зі шлангом приблизно стільки ж і залив (поки не потекло масло з отвору, через який проводилося закачування масла).

От і все. Робота зайняла приблизно 2 години))) Всім добра!

Регламент проведення ТО по автоматичній коробці

Напівавтоматична коробка передач є варіантом роботизованої трансмісії з двома зчепленнями. Коробка характеризується швидким перемиканням практично без втрати потужності. Агрегат з’явився як противагу німецьким аналогічним пристроям типу DSG. Коробка спочатку встановлювалася з мотором 2,0 л, а трохи пізніше була доступна і з силовим агрегатом 1,6 л.

На початковому етапі експлуатації спостерігалися проблеми з роботою агрегату, перемиканням передач, але питання надмірної примхливості відпало саме собою після впровадження досконалішого програмного забезпечення управління його работой.ное використання автоматичної трансмісії вимагає своєчасного технічного обслуговування. Особливістю використання напівавтоматичного коробки на актуальної моделі є відсутність необхідності в регулярному ТО. Позиція, яка вказує, коли потрібно на Ford Focus 3 заміна масла в АКПП, відсутня в регламентному переліку.

Заміна масла в АКПП Ford Focus 3 в СТО

Практика експлуатації автомобіля показала, що заміна масла в КПП Ford Focus 3 потрібно по ряду причин:

 • після проведення ремонту в зв’язку з появою сторонніх шумів, проблем в роботі агрегату;
 • при появі течі на корпусі;
 • в профілактичних цілях.

Фахівці технічних сервісів не дають однозначних вказівок по пробігу, коли профілактична заміна рекомендується. При заміні в цілях профілактики говорять про 100 тисяч км, але частіше радять не проводити цю операцію.

Навіть з урахуванням того, що витрати тут будуть не дуже великі, приймайте рішення про майбутню на Ford Focus заміні масла в коробці передач індивідуально для конкретного випадку. Наприклад, таку операцію виконують одночасно з заміною дисків зчеплення.

Як поміняти масло в коробці робот на Ford Focus 3

Характеристики автомобіля: Габарити авто такі, довжина. 3979, ширина. 1100, висота. 1084 мм. Колісна база складає 2373 мм. Дорожній просвіт 121 мм. Автомобіль оснащується гібридним силовим агрегатом. 4-циліндровий двигун обладнаний системою забезпечує вихідну потужність мотора. На кожен циліндр доводиться по 4 клапана. Діаметр одного циліндра становить 73 мм, хід поршня. 79 мм. Колінвал двигуна і розганяється до 4000 оборотів в хвилину. Максимальний крутний момент утримується аж до 5000 оборотів в хвилину.

Дивіться ВІДЕО про як поміняти масло в коробці робот на Ford Focus 3.

Міркування автовласника на ім’я Андронік: Ціна, багажник, просвіт дорожній, доступність запчастин

Оригінальна назва: Focus робот вашталтен 3 уштиш? Т? Шт? кице Ford

Сміх в темі: Правильно розставляти. розділові знаки, це ж, так: просто.

специфіка заміни

Звертатися до спеціалізованого сервісного центру Ford дорого. Щоб уникнути переплат, автовласники нерідко воліють здійснювати заміну самостійно. Втрата працездатності коробки обумовлена ​​низкою зовнішніх показників, що впливають на систему вкрай негативно.

Завод-виробник настійно рекомендує не міняти масло. Але після 100 000 км шляху, за порадою досвідчених водіїв, це все ж слід зробити, так як непередбачений регламент заміни масляного компоненту не вважається гідністю системи.

Щоб переконатися, що термін зміни масляного компонента в автоматиці Ford Focus 3 підійшов, слід провести елементарний тест. Процедура допомагає виявити функціональну особливість мастила, тобто чи справляється рідина з призначенням при певних умовах. Для визначення показників береться проба масляного розчину з КПП і здійснюється візуальна оцінка складу.

Якщо масло набуло більш темний відтінок і втратило необхідні в’язкі якості, його потрібно замінити. Нерідкі випадки, коли в змащувальному складі виявляються сторонні домішки і забруднення. Наприклад, металевий пил. Такі забруднення свідчить про вироблення елементів системи. Звичайна зміна змащуючого матеріалу в «автоматиці» буде марною від зносу.

Як самостійно зробити заміну масла в коробці-автомат Ford Focus 3

На автомобілях Ford Focus третього покоління встановлювалася напівавтоматична коробка передач з числом робочих діапазонів. 6 під індексом Power Schift (DPS6 / 6DCT250). Передачі перемикаються двома сервоприводами, які розташовані на корпусі самого агрегату. Експлуатація такого типу трансмісії передбачає, що заміна масла в АКПП Focus 3 не потрібно. При щадному режимі експлуатації агрегат проявляє себе досить надійно, і не доставляє власнику автомобіля проблем.

Обсяг масла в роботі Ford Focus 3

Обсяг роботизованою коробки в даній моделі становить 5 л. У порівнянні з іншими автоматичними агрегатами дане значення вважається невеликим, що виходить із специфіки конструкції робота. фактично механічною коробки з декількома зчепленнями і електронними блоком управління перемиканнями передач. При цьому показник обсягу жодним чином не позначається на надійності і ресурсі самої коробки. Головною умовою є підтримання даного рівня в регламентованому стані. В процесі зміни рідини при переливу і перевищенні обсягу речовини необхідно злити надлишки через зливну пробку до оптимального значення.

Відповідно, для повної заміни з заміщенням відпрацьованого речовини потрібно близько 9-10 л рідини, тоді як для часткового затоки близько 3 л. У разі ж браку матеріалу і недоливу до оптимального стану виробник настійно не рекомендує експлуатацію автомобіля, щоб уникнути перегрівів, поломок механічних частин і виникнення помилок в електронному блоці.

Яке масло в коробці Powershift Ford Focus 3

Виробник автомобіля в керівництві по експлуатації призводить найменування різних брендів, які пройшли сувору сертифікацію на відповідність своїх виробів для застосування в поєднанні з даними роботом. Всі вони відповідають стандартам ATF-IV, який регламентує не тільки склад і омивають властивості трансмісійної рідини, але і температурний режим експлуатації автомобіля. Крім того, на ринку серед інших виробників присутній 3 види масел, серед яких власник на свій розсуд також може вибрати необхідний матеріал для заміни масла:

 • Напівсинтетика користується в даних агрегатах невеликою популярністю, так як за своїми характеристиками значно поступається більш сучасною синтетиці при невеликій різниці у вартості. Однак такий склад із застосуванням сучасних присадок досить рідко піддається підробці і має меншу плинністю, що обумовлює його деяку популярність.
 • Мінеральні речовини практично не використовуються в даних моделях в силу своїх посередніх охолоджуючих і омивають властивостей, навіть з урахуванням найнижчої вартості. Такий матеріал в силу архаїчності потяга просто не може забезпечити належний температурний режим в сучасному агрегаті, а також запобігти знос механічних частин в результаті тертя. Відповідно, даний вид користується найменшою популярністю.
 • Синтетика. найпопулярніший вид серед всіх конкурентів, незважаючи на високу вартість і певний шанс придбання контрафактного вироби. За своїми характеристиками набагато перевершує конкурентів, саме такі масла рекомендовані виробником як використання. Виготовляється із застосуванням великої кількості сучасних присадок, що дозволяє досить тривалий час зберігати основні властивості, ефективно омивати агрегат, запобігаючи механічні пошкодження руйнування окремих частин, а також підтримувати оптимальну температуру коробки при високих температурах.

Заміна масла в Powershift Ford Focus 3 своїми руками

Процедура заміни масла в коробці Powershift Ford Focus 3 своїми руками при наявності певного інструменту і ремонтних навичок неможливо особливо трудомісткою. Для проведення повної заміни з заміщенням відпрацьованого речовини необхідно:

 • Підняти автомобіль на підйомнику і провести огляд на предмет патьоків і запотівання корпусу.
 • Через зливний отвір почати зливати відпрацьований матеріал самопливом в спеціально підготовлену тару. Ця процедура займе приблизно 2 години.
 • Розкрити корпус коробки для проведення заміни масляного фільтра і магнітів, а також видалення залишків відпрацьованого речовини.
 • Через заливний отвір, яке розташоване в підкапотному просторі, за допомогою простої воронки залити речовина до рівня, визначеного на контрольній пробці.
 • Перевірити працездатність агрегату при заведеному двигуні стоячи на місці.
 • Провести процедуру заміщення ще один раз з повним зливом речовини і затокою нового матеріалу.

Часткова зміна полягає в зливі відпрацьованого матеріалу і в простому доливе з розкриттям коробки для зміни фільтра. Долив необхідно проводити відповідно до поділами на контрольній пробці.

Заміна масла в роботі Ford Focus 3

Заміна масла в роботі Ford Focus 3. основна планова процедура обслуговування роботизованою коробки даної моделі. Focus 3-го покоління не здобув лаври бестселера ринку на відміну від попередньої моделі, проте, тим не менш, продавався досить значними накладами. Причиною зменшення попиту послужила саме недосконала конструкція роботизованою коробки, яка є фактично безальтернативною на даному автомобілі.

Перевірка рівня масла в коробці робота Ford Focus 3

Для перевірки рівня трансмісійного масла Ford Focus 3 Powershift застосовується спеціальна контрольна пробка. Дана деталь розташована в нижній частині корпусу поряд з зливною пробкою. Для перевірки рівня необхідно підняти автомобіль на підйомнику і за спеціальними вказівниками подивитися актуальний рівень рідини. При цьому процедуру необхідно здійснювати тільки на прогрітому агрегаті, так як на «холодну» трансмісійна рідина природним чином знижується. На відміну від класичного щупа, при перевірці рівня за допомогою пробки неможливо оцінити актуальний стан самої рідини і наявності надмірної кількості металевої стружки. Саме тому при кожному доливе або повну зміну рідини необхідно проводити заміну масляного фільтра, що потребують часткового розкриття корпуса самої коробки.

Коли потрібно міняти масло в АКПП Ford Focus 3 Powershift

Відповідно до регламенту робіт, що проводяться з обслуговування даної моделі, планова заміна масла Powershift Ford Focus 3 проводиться раз в 120000 кілометрів пробігу. Раніше така процедура зовсім була відсутня в переліку необхідних, вважалося, що трансмісійна рідина залита на весь термін служби агрегату. І на практиці далеко не всім вдавалося досягти заявленого ресурсу агрегату в 150000 кілометрів пробігу без проведення будь-яких робіт з усунення позаштатних ситуацій і тим більше без заміни масла.

Однак виникають у власників вже на пробігах в 100-130 тисяч кілометрів неполадки з роботою коробки змусили виробника включити дану процедуру заміни масла в список необхідних робіт.

При цьому навіть інтервал в 120000 кілометрів не дозволяє з упевненістю говорити про підвищення надійності в разі заміни. В силу специфіки конструкції коробка від Ford містить в собі велику кількість конструктивних недоліків, які відображаються не тільки в комфортній їзді, але і досить сильно впливають на надійність. Так, проблема перегріву і виходу з ладу окремих механічних частин, а в деяких випадках і електронного блоку управління разом з актуаторами, так і не була вирішена.

З огляду на великий пробіг, заміни трансміссіонкі під гарантійні зобов’язання роботи з коробкою практично не потрапляють. Саме тому відповідальні автовласники для продовження терміну служби агрегату, хоча б до заявлених виробником значно скорочують вказаний інтервал, змінюючи масло не рідше, ніж кожні 30-40 тисяч кілометрів пробігу. При цьому незалежно від виду такої зміни змінюється і масляний фільтр з магнітами, так як утворення надмірної кількості металевої стружки в процесі роботи також входить до переліку невиліковних «болячок» даної коробки.

У підсумку заміна масла в роботі Ford Focus 3 представляється найважливішою, в силу специфіки даного агрегату, процедурою з підтримки її працездатності. Без скорочення інтервалу до мінімальних значень дана коробка з великою ймовірністю потребують значних вкладень в ремонтні роботи до досягнення встановленого пробігу в 150 тисяч кілометрів.

Коли потрібно міняти масло на Ford Focus

Залита виробником мастило має відмінні характеристики і здатна відпрацювати заявлений експлуатаційний період автомобіля. Але їзда по неякісним дорогах і складні погодні умови несприятливо впливають на системи, деталі і вузли машини, трансмісійне масло позбавляється корисних якостей. Відповідно, заміна масла в МКПП на Ford Focus 3 повинна виконуватися частіше, якщо автомобіль експлуатується постійно і нещадно.

При 25-тисячному пробігу варто перевіряти рівень регулярно, попутно контролюючи консистенцію, зовнішній вигляд масла. Після чергових 100 000 км шляху МКПП потребує повної заміни мастила.

підготовчі процедури

Щоб заміна масла в МКПП на Ford Focus 3 пройшла успішно, потрібно приготувати інструменти та витратні матеріали:

 • порцію робочої рідини (не менше 4 літрів);
 • багатогранники, ключі;
 • ємність для зливу відпрацьованого масла;
 • серветки х / б або ганчір’я;
 • заправний шприц;
 • захисні рукавички.

Мастильні матеріали при їзді розігріваються, знаходять рідкий стан, що полегшує їх злиття. Тому заміну масла бажано проводити при гарячому двигуні.

Як поміняти масло в коробці передач Ford Focus 3

З огляду на, що на авто 3 покоління Ford Focus варто МКПП, допустимо сервісне обслуговування цього автомобіля в гаражних умовах. Однак у майстри повинні бути навички проведення діагностики і заміни в картері мастильних матеріалів.

Яке масло заливати в КПП Ford Focus

Для вибору мастильних матеріалів потрібно знати їх експлуатаційні та технічні особливості. Для шестерень механічної коробки рекомендується трансмісійна рідина, що має показники WSD-M2C200-C, в АКПП дозволяється заливати рідини WSS-M2C200-D2. При дотриманні класності, року випуску забезпечити безперебійну роботу КПП здатні оригінальна продукція Ford і якісні аналоги. Для МКПП рекомендуються рідини з в’язкістю 80W-90 (стабільний клімат) і 75W-90 (північні регіони).

процес заміни

Для розігріву мастила можна запустити двигун, покататися пару кілометрів. Потім автомобіль заганяють на яму, глушать мотор, віджимають гальма. Далі діють так:

 • Відкручують болти, демонтують піддон. Це полегшує доступ до заливний і зливає пробках, які слід скрутити ключами, попередньо підставивши під слив піддон. Є модифікації КП без зливної пробки. Тому для зливу мастила доведеться скористатися отвором, що фіксує передачу.
 • Для відгвинчування зливної пробки використовують ключ на 19, для заливний підійде шестигранник на 8.
 • Відпрацьовану мастило зливають в ємність, встановлену під отвором. Буде потрібно не менше 15 хвилин.
 • Після повного стікання трансмісійної рідини зливну пробку ставлять на місце.
 • Перевіривши термін придатності рідини, спеціальним шприцом вливають близько 1.5 літра в заливальний отвір. Хвилин через 45-50 рідину потрібно злити. Ця процедура дозволяє очистити деталі трансмісійної системи від грязьових відкладень, металевої стружки, залишків олії.
 • Тепер можна лити рідину (обсяг 2.0-2.4 літра. Залежить від виду КПП). Рівень повинен знаходитися врівень із зливним отвором або нижче його на 5 мм. Перевірити можна зігнутої дротом або пальцем.
 • Нарешті, закручують зливний болт, ставлять назад вилучені елементи.
 • Трансмісія Ford Focus має складну конструкцію. ремонтувати її може бути важко. Підтримувати працездатність простіше і дешевше. При відпрацьованої мастилі швидко зношуються деталі коробки передач і елементи ущільнювачів, погіршуються властивості сальників. як підсумок, підвищується ймовірність виникнення важкої поломки. Щоб уникнути проблем і не платити за ремонт величезні гроші, періодично перевіряйте стан свого авто, а також своєчасно міняйте витратні матеріали.