Яке масло в коробках Jetta 6

Заміна масла в КПП «Volkswagen Jetta 6». чому і як змінюють, яке масло підходить для кожного виду коробок

Своєчасне оновлення мастильного речовини в VW Jetta з будь-яким типом трансмісії є однією з умов довгої і бездоганної роботи цього агрегату. Спосіб заміни масла в коробці «Jetta 6», а також необхідні для цієї операції витратні матеріали та інструменти залежать від типу трансмісії.

масло, коробка, jetta

Трансмісія (коробка перемикання передач) є невід’ємною частиною автомобіля, але її робота безпосередньо залежить від кількості і стану мастильної рідини. Тому масло в КПП «Jetta 6» потрібно міняти не тільки з дотриманням процедури, але і вчасно, причому пробіг між замінами залежить від багатьох факторів.

механіка

У коробок цього типу є 2 істотні переваги:

 • в них за один раз можна замінити весь обсяг трасміссіонкі;
 • конструкція агрегату не передбачає ніяких додаткових дій типу заміни фільтра.

Заміну масла в коробці «Jetta 6» (механіка) проводять за стандартною схемою. Тобто, підготувавши машину, зливають стару рідину і ллють нову, потім перевіряють рівень. Але для перевірки рівня доведеться відкрутити верхню (заливну) пробку. Заповнювати агрегат мастильним речовиною через цей отвір незручно, тому використовують стандартну заливну систему, яку підключають до розташованого зверху Сапун. Висота верхнього «заливного» отвори відповідає повному рівню мастильної рідини для холодного агрегату, тому, як тільки трансміссіонку почала витікати, перестають подавати її. Більш докладно весь цей процес ми показували тут (Заміна масла в МКПП Volkswagen Джетта).

Незалежно від кількості ступенів, в МКПП заливають будь-які рідини, відповідні допуску VAG G070726A2. Обсяг залежить від числа передач і типу трансмісії, тому орієнтуйтеся на ті дані, які вказані в інструкції з експлуатації машини.

На «Джетту» ставили різні типи роботизованих трансмісій, причому до кожної з них необхідно застосовувати власний порядок дій при заміні масла в коробці VW Jetta. Агрегати з сухим зчепленням багато в чому схожі на механічні аналоги. Різниця тільки в тому, що пересуває шестерні всередині трансмісії не водій через привід, а електронний блок управління (ЕБУ) за допомогою мехатроніка. Останній є складним пристроєм, в якому поєднуються гідравлічний привід, аналогічний вживаному в автоматичних КПП і подача команд за допомогою електричних сигналів.

З цієї причини в мехатронік заливають гідравлічну рідину G004000M2, але проводити таку заміну необхідно в умовах автосервісу, адже після потрібно настройка цього складного модуля за допомогою спеціального обладнання. Крім того, VAG радить заповнювати трансмісія не синтетичним, а мінеральним мастильним речовиною.

Така рекомендація з’явилася через невдалу конструкцію агрегату. З якоїсь причини синтетика з картера основного механізму потрапляла всередину мехатроніка, що призводило до короткого замикання і складний модуль виходив з ладу.

Після видалення відпрацювання заливають новий продукт і контролюють рівень по витіканню з відповідного отвору. Але в агрегатах з мокрим зчепленням повна зміна можлива лише в умовах автосервісу, адже частина мастила залишається всередині механізму. Якщо немає можливості скористатися професійним обладнанням, то можна поступити так:

 • поміняти рідина.
 • Завести мотор на кілька хвилин, щоб вміст перемішалося.
 • Знову поміняти трансміссіонку.

Такий порядок дій дозволяє видалити 90-95% масла в коробці «Джетта» 5-6 поколінь, завдяки чому нова рідина прослужить помітно довше, та й ресурс агрегату буде знижуватися не так швидко. Багато корисної інформації з цього питання ви знайдете тут (заміна масла в ДСГ Jetta 6).

Шосте покоління Volkswagen Jetta оснащували гідроавтоматом Aisin TF-60SN, але разом з японським зустрічається і німецька назва VAG 09G. Японський автомат невимогливий до марки гідравлічної рідини, тому в нього можна лити будь-які продукти, що відповідають німецькому VAG G055025A2 і японському допуску Toyota ATF Type T-IV.

Агрегат вкрай вимогливий до якості рідини, брудне масло в коробці «Фольксвагена Джетта» швидко вбиває надійний модуль.

замена масла в МКПП 6

Заміну масла в коробці «Jetta 6» з АКПП виконують досить дивним, на погляд багатьох автолюбителів, способом. його заливають через зливний отвір. А після заливки певного обсягу мастила відключають заливну систему і дивляться, потекло з цього отвору чи ні. Випливає мастило каже, що необхідний рівень досягнутий, якщо ж вона не тече, то доливають ще трохи, потім знову перевіряють кількість цим же способом. Причина такої дивної способу криється в конструкції агрегату, адже у нього:

 • немає нормального заливного отвору, через яке можна контролювати обсяг мастильного речовини;
 • в зливний отвір вкручена контрольна трубка, верхній зріз якої відповідає нормальному рівню рідини.

Цей же спосіб застосовують і на інших автомобілях VAG, оснащених АКПП Aisin TF-60SN. Більш детальну інформацію по обслуговуванню машини з цим агрегатом ви знайдете тут (Заміна масла АКПП Volkswagen-Джетта).

Як замінити масло

Процедура заміни масла в КПП «Джетта» 1,6 і моторів іншого об’єму індивідуальна для кожного типу трансмісії, але загальний порядок дій однаковий:

 • постановка машини на яму або естакаду;
 • зняття захисту двигуна;
 • слив відпрацювання;
 • заливка нової рідини;
 • установка на місце захисту двигуна.

Проте, при заміні масла в КПП «Jetta 6» необхідно враховувати тип трансмісії і особливості її конструкції.

Чому важлива своєчасна заміна масла

Незалежно від типу коробки передач, трансмісійне масло виконує кілька важливих функцій:

 • охолоджує тертьові поверхні, відводячи тепло від них до корпусу агрегату;
 • знижує тертя шестерень і підшипників, завдяки чому скорочується знос тонкого шару загартованого металу на їх поверхні;
 • знижує шум від роботи механізму.

Під впливом високих температур і інших чинників масло поступово втрачає змащувальні і охолоджуючі властивості, що призводить до прискореного зносу деталей механізму. Результатом цього стає забруднення рідини металевим пилом, а також продуктами окислення органічної основи масла. Поки мастило чиста і коробка повністю справна, цей процес розвивається дуже повільно.

Трансмісійне масло з металевим пилом

Але з якогось моменту прискорюється забруднення рідини і знос поверхонь тертя. Тому, якщо масло в КПП «Jetta 6» не змінювали до початку сильних деструктивних процесів, то подальша зміна рідини вже не могла врятувати агрегат від швидкої поломки.

В АКПП до подрібненого металу додається пил і зола згорілих через перевантаження фрикційних, які забезпечують необхідні режими роботи агрегату, блокуючи ті або інші елементи планетарних редукторів.

Крім того, в роботизованою і автоматичної трансмісії мастило виконує роль гідравлічної рідини, забезпечуючи роботу гідроциліндрів. Будь-які забруднення, що потрапили в мастило, порушують роботу гідросистеми. Фільтр частково вловлює їх, але це ефективно лише поки масло в КПП «Jetta 6» відносно чисте. Тому при сильному забрудненні він не може зберегти гідросистему від бруду.

Які коробки ставили на «Volkswagen Jetta 6»

Цей автомобіль оснащували наступними типами трансмісій:

 • п’яти- і шестиступінчастою механікою (МКПП);
 • шестиступінчастим гідроавтоматом (АКПП);
 • семиступінчастим роботом (РКПВ, ДСГ або DSG).

Своєчасне оновлення мастильного речовини в VW Jetta з будь-яким типом трансмісії є однією з умов довгої і бездоганної роботи цього агрегату. Спосіб заміни масла в коробці «Jetta 6», а також необхідні для цієї операції витратні матеріали та інструменти залежать від типу трансмісії. Дотримуйтесь рекомендацій цієї статті. і трансмісія автомобіля буде довго працювати без серйозних проблем.

Як замінити масло

Процедура заміни масла в КПП «Джетта» 1,6 і моторів іншого об’єму індивідуальна для кожного типу трансмісії, але загальний порядок дій однаковий:

 • постановка машини на яму або естакаду;
 • зняття захисту двигуна;
 • слив відпрацювання;
 • заливка нової рідини;
 • установка на місце захисту двигуна.

Проте, при заміні масла в КПП «Jetta 6» необхідно враховувати тип трансмісії і особливості її конструкції.

Заміна масла МКПП Джетта

Простий в плані самостійного проведення варіант. Заздалегідь готують масло, інструмент, підйомник для авто. Порядок дій:

 • Зняти захист картерной піддону.
 • Відкрутити пробку зливу, підставити під отвір тару для відпрацювання. Пробка розташована під шрусом зліва, її відкручують шестигранником.
 • Почекати, поки відпрацювання витече. Знайти пробку затоки. контрольну. Дивитися потрібно близько шруса справа. Цю пробку відвернути, влити масляну суміш.

Можна використовувати нагнітач, деякі майстри проводять роботу без нього. Поставити захист на місце назад, завершити процедуру.

При затоці нової мастила слід уникати переливів

Перевірка рівня масла в АКПП Jetta 6

Конструктивно масляний щуп в даних моделях АКПП просто відсутня. Перевірка ж рівня масла виконується із застосуванням зливної пробки:

Aisin 09G (TF60-SN)

Замінити масло в даному японському автоматі можна декількома способами. Так повна заміна рідини в даному АКПП зажадає обсяг масла не менше 10 літрів, а ось часткова заміна обійдеться 7 літрами масла для АКПП. Також з витратних матеріалів, що підлягають заміні, варто виділити фільтр Meyle 100 325 0009 і прокладку Meyle 100 139 0002.

Масло в Volkswagen Джетта: АКПП, МКПП і ДСГ

Масло в коробку автомат Jetta потрібно заливати кожні 50 тис. Км пробігу (приблизно), інтервал обслуговувань для механіки менше. Регулярне проведення сервісних робіт гарантує відмінний стан коробки передач, тривалу експлуатацію. Виконувати роботи можна в гаражі своїми силами або в сервісному центрі.

Як робити заміну масла в КПП Volkswagen Джетта

Порядок проведення робіт залежить від типу коробки передач. Дотримуватися його потрібно обов’язково.

Заміна масла в 6-МКПП VW Jetta 6 2012 р.в., докладний опис.

Низький рівень масляної рідини в АКПП Volkswagen Jetta. головна причина поломок фрикционов. Через зниженого тиску рідини вони недостатньо щільно притискаються до дисків зі сталі, ті не контактують один з одним так, як повинні. В результаті накладки перегріваються, обугливаются, починають руйнуватися і сильно забруднюють масляну суміш.

Від якості технічні рідини залежить експлуатація авто

Гарне в масло АКПП Volkswagen Jetta 5 забезпечить повноцінний відведення тепла, якісне змазування деталей, запобіжить різні несправності системи. Забруднена рідина. це, по суті, абразивні суспензії, що створюють під значним тиском пескоструй. Інтенсивне вплив на гідроблок викликає витончення стінок в областях розташування клапанів регулювання. Підсумок. зростання ризиків протікання.

Замена масла в 6-МКПП VW Jetta 6 2012 г.в., подробное описание.

avtoexperts.ru

Один з найбільш нагальних для автолюбителів питань. чи варто міняти в коробці перемикання передач свого «залізного коня» трансмісійну рідина і коли це краще робити, став приводом для безлічі суперечок. Сьогодні ми відповімо на цей і супутні питання.

Коробка передач і її «нутрощі»: навіщо потрібно трансмісійне масло?

Коробка перемикання передач служить для передачі крутного моменту від двигуна на колісні осі. Кожен такий агрегат має кілька ступенів (в сучасних КПП незалежно від конструкції. від п’яти і вище), за допомогою яких водій може знижувати або підвищувати передачі, і, відповідно, зменшувати або збільшувати крутний момент, що передається на провідні колеса, впливаючи на швидкість пересування автомобіля.

Коробки передач діляться на кілька типів:

 • механічні (коли передачі перемикає сам водій за допомогою ручки-селектора і механізму зчеплення коробки з двигуном);
 • автоматичні (передачі перемикаються автоматизованих систем ой системою без участі водія);
 • роботизовані (різновид механічної коробки передач, в якій функції зчеплення і перемикання передач виконуються автоматизованих систем ой системою управління);
 • безступінчаті варіатори (перехід з рівня на рівень здійснюється плавно за допомогою передачі крутного моменту від двигуна на ведучі колеса через фрікціони).

Незалежно від типу КПП для злагодженої роботи її механізмів використовується трансмісійне масло. Його функція. змащувати поверхні тертя механізмів коробки передач (шестерні, ролики, вали, підшипники), оберігаючи агрегат від перегріву, корозії внутрішніх поверхонь і, тим самим, продовжуючи термін його експлуатації. Але приходить час, коли залите ще на конвеєрі в коробку передач масло старіє і втрачає свої основні характеристики, серед яких головною є його в’язкість. Якщо вчасно не змінити масло в коробці передач, то можливий вихід її механізмів з ладу, що може призвести до серйозних і дорогим ремонтом. Тому кожен автолюбитель повинен стежити за станом трансмісійного масла в КПП свого автомобіля і змінювати його відповідно до рекомендацій заводу-виробляй теля або фахівців сервісного центру, на якому обслуговується машина.

Трансмісійне масло: терміни експлуатації

Терміни використання масла для коробок передач різняться в залежності від їх типу.

Масло в механічній коробці передач має більший ресурс (це пов’язано з простотою конструкції трансмісії в порівнянні з АКПП): виробник рекомендує міняти його після тривалих пробігів. від 80-100 до 150-200 тисяч кілометрів, в залежності від того, в яких умовах експлуатувався автомобіль. У деяких посібниках з експлуатації автомобілів, оснащених «механікою» можна зустріти позначку. «трансмісійне масло для КПП не змінюється протягом усього терміну експлуатації». Якщо з першими все зрозуміло (як тільки підійде термін. їдемо на СТО і міняємо відпрацьоване своє трансмісійне масло на нове), то як вчинити з другими? Експерти радять регулярно проводити перевірку рівня масла в коробці передач і його стану. Якщо рівень трансмісійного масла впав. слід його долити. При повній заміні масла обсяг доливається трансмісійної рідини залежить від ємності кожної окремої КПП плюс деяка кількість тієї ж рідини для витіснення старого масла (характерно для автоматичних трансмісій).

Увага: доливаємо тільки те масло, яке було залито в коробку на заводі (можна дізнатися у офіційних дилерів), змішання різних за типом масел може привести до випадання в осад хімічних речовин, які можуть відкластися на поверхнях, що труться деталей механізму КПП і привести до їх поломки.

Стан масла в КПП перевіряємо на СТО: якщо в рідині виявлена ​​стружка, істотний осад з домішок використовуваних в складі трансмісійного масла присадок, то краще її замінити повністю.

Трансмісійна рідина, що застосовується в автоматичних коробках передач і варіатора, вимагає заміни на менших пробігах, ніж у механічних КПП. В середньому, заміна ATF (Automatic Transmission Fluid) проводиться на другому або третьому ТО. тобто при пробігу від 60 до 90 тисяч кілометрів. Причиною настільки ранній заміни рідини для трансмісії в тому, що АКПП на відміну від «механіки» є більш складним агрегатом, зі своєю системою охолодження. Складні умови експлуатації машини і, відповідно коробки- «автомат», призводять до того, що циркуляція трансмісійної рідини утруднюється, отже вона менш ефективно змащує тертьові поверхні механізмів, гірше охолоджує їх, перемикання передач відбуваються повільніше. Якщо ви помітили, що коробка «тупить», то, швидше за все, прийшов час змінити стару ATF на нову.

Види трансмісійних рідин для МКПП і АКПП автомобілів

Трансмісійні рідини відрізняються один від одного за двома основними параметрами: кінематичної в’язкості і хімічним складом.

За своїм хімічним складом ці рідини, як і масла для двигунів автомобілів, діляться на мінеральні, напівсинтетичні е і синтетичні. Мінеральні трансмісійні масла в основному використовувалися в старих автомобілях вітчизняного виробництва. В даний час автомобільні виробники рекомендують заливати в коробки передач трансмісійні рідини на синтетичній основі. Вони краще пристосовані до роботи в широкому діапазоні температур, витримують великі навантаження, довше зберігають робочий стан, і, отже, вимагають не такої частої заміни, як мінеральні та напівсинтетичні е масла.

За кінематичної в’язкості трансмісійні рідини поділяють на дві класифікації: за індексом в’язкості (SAE) і класу в’язкості (API). Розглянемо особливості обох класифікацій.

Класифікація трансмісійних масел по SAE:

 • Рідини для експлуатації авто при низьких температурах ( «зимові»). позначаються як 70W, 75W, 80W і 85W, де W. індекс в’язкості;
 • Рідини для експлуатації авто при високих температурах ( «літні»). позначаються як 80W, 85W, 90W, 140W і 250W;
 • Універсальні рідини (підходять для експлуатації в різних кліматичних умовах). позначаються як 75W-90, 80W-140.

Класифікація трансмісійних рідин по API (GL):

 • GL 1. це рідини без присадок, які призначені для використання в МКПП не оснащені синхронізаторами вантажних машин;
 • GL 2. рідини з присадками, що протистоять зносу, для тракторів та іншої сільськогосподар ної техніки, яка працює в середньо умовах;
 • GL 3. рідини з присадками, що протистоять зносу (до 2.7% в загальному обсязі масла), які рекомендовані для використання в коробках передач вантажних авто, що працюють в середньо умовах;
 • GL 4. рідини для універсальних умов роботи (в їх складі. до 4% протизносних присадок) КПП різних видів транспортних засобів. від легкових автомобілів до вантажних машин і автобусів. Використовуються як для трансмісій з несінхронізірова тах або синхронізація ими передачами.
 • GL 5. рідини для КПП транспортних засобів, що працюють в надзвичайно складних умовах. У їх складі. до 6.5% мультіфункціонал ьних присадок (протипінні, протизадирні і т.д.);
 • GL 6. рідини для гіпоїдних передач, які в своєму складі мають до 8.5% протистоять зносу присадок. Використовуються для КПП автомобілів з потужними високою частотою ми двигунами.

У механічних коробках передач виробники рекомендують використовувати трансмісійні рідини з SAE 75W-90 і API GL.3 (для МКПП старих автомобілів), API GL.4 або API GL.5 (для МКПП сучасних моделей).

Експлуатаційні рідини для АКПП не прив’язують до певних класів. їх стандарти встановлюють самі виробники масел для транспортних засобів. Автоматичні коробки передач заправляються трансмісійними рідинами ATF з особливим хімічним складом. в них, як правило, міститься більший відсоток присадок, що перешкоджають піноутворення. Це пов’язано з конструктивними особливостями такої КПП: утворюється в процесі експлуатації піна може перекрити керуючий соленоїд, який регулює подачу тиску на клапан гидроблока, і передачі не включатимуться.

Рідини для автоматичних коробок передач також розрізняють за кольором. зазвичай вони червоні, в деяких випадках. зелені або сині. Існують спеціальні трансмісійні рідини, які призначені для безступінчатих воротарів.

У будь-якому випадку, перш ніж зважитися на заміну масла в МКПП або АКПП потрібно з’ясувати, які рідини радить виробник і неухильно дотримуватися його рекомендацій і технічним регламентам.

Перевірка рівня масла в АКПП Jetta 6

Конструктивно масляний щуп в даних моделях АКПП просто відсутня. Перевірка ж рівня масла виконується із застосуванням зливної пробки:

 • автомобіль встановлюється на рівну поверхню
 • проводиться прогрів масла в АКПП до 35%
 • відкручується зливна пробка

Рясна текти говорить про те, що мало потрібно злити. Очікуємо коли вона перетвориться в цівку і закручуємо зливну пробку. Якщо відкрутивши пробку, не побачили течі масла і зовсім, то його потрібно доливати до рівня і повторити перевірку.

DSG7 DQ200

Роботизована семиступінчаста коробка DSG 7 DQ200 працює за принципом сухого зчеплення, вимагаючи мінімум трансмісійної рідини при заміні. Мова в даному випадку йде лише про 2 літрах масла для коробки 1 літра робочої рідини для мехатроніка.

Масло для DSG 7 DQ200

Роботи DSG 7 DQ200 працюють безпосередньо з бензиновими моторами:

 • з 1,4 літровим з потужністю в 122 к.с.
 • з 1,4 літровим з потужністю в 125 к.с.
 • з 1,4 літровим з потужністю в 150 к.с.

Вибір масла АКПП Jetta в дану трансмісію не блищить різноманітністю, адже дана коробка працює виключно на оригінальному ваговском трансмісивному маслі G 052 512 A2 для коробки і G 004 000 M2 для мехатроніка.

Масло VAG G 052 512 A2. 1500р. Масло VAG G 004 000 M2. 950р.

Масло в АКПП і ДСГ Volkswagen Jetta 6

Змінюючи масло АКПП Volkswagen Jetta 6, далеко не кожен водій чітко розуміє, який вид автоматичної трансмісії встановлений саме на його автомобілі, на якому трансмісивному маслі дана коробка працює і яким чином проводиться його заміна. Адже це може бути як класична гідромеханічна коробка, так і преселективний робот.

З якою періодичністю проводити заміну масла в АКПП Volkswagen Jetta 6

Заміна масла АКПП Jetta 6 проводиться не рідше кожних 65 000 км пробігу. Про це свідчить регламент виробника. В реалі ситуація може складатися і з іншого. Не рідко заміна масла в АКПП Volkswagen Jetta потрібно і при меншому пробігу. Всьому виною складні умови експлуатації автомобіля і агресивний стиль водіння безпосереднього водія.

Не забувайте про двигун!

Сучасні двигуни концерну VAG групи досить вимогливі до якості мастильного матеріалу, а з огляду на наявність підробки на ринку, а так само кількість сумнівних виробників, автовласникові необхідно приділяти особливу увагу підбору правильного продукту як в бензиновий (FSI і TSI), так і в дизельний (TDI) агрегати. Детальніше про те, яке масло заливати в двигун Volkswagen Jetta 6. а так само про встановлені заводом виробником інтервалах обслуговування і способах самостійної заміни Ви дізнаєтеся перейшовши за посиланням.

Трансмісійна рідина для Aisin 09G (TF60-SN)

Класичний гідравлічний автомат Aisin 09G (TF60-SN) можна споглядати тільки на моделях Volkswagen Jetta 6 з об’ємом мотора 1,6 літрів, а також потужністю в 105 і 110 кінських сил. В даному автоматі використовується трансмісійне масло G055025A2 яке вважається оригінальним і випускається автовиробником, або ж його безпосередні дешевші аналоги Valvoline ATF 866885, Mobil 3309 і так далі.

Масло для АКПП 09G. 1600р. Масло Mobil 3309. 550р.

Заміна масла МКПП Джетта

Простий в плані самостійного проведення варіант. Заздалегідь готують масло, інструмент, підйомник для авто. Порядок дій:

 • Зняти захист картерной піддону.
 • Відкрутити пробку зливу, підставити під отвір тару для відпрацювання. Пробка розташована під шрусом зліва, її відкручують шестигранником.
 • Почекати, поки відпрацювання витече. Знайти пробку затоки. контрольну. Дивитися потрібно близько шруса справа. Цю пробку відвернути, влити масляну суміш.

Можна використовувати нагнітач, деякі майстри проводять роботу без нього. Поставити захист на місце назад, завершити процедуру.

При затоці нової мастила слід уникати переливів

Заміна масла в коробці автомат Джетта

Заміну масла в АКПП VW Jetta часто проводять разом з ремонтом всієї коробки або відновлюють з метою усунення масляних протікання. Виробник стверджує, що затоку трансмісії робить на весь період служби автомобіля, але це вірно лише частково. Масло в АКПП концерн заливає дійсно з запасом. приблизно на 100 тис. Км, оскільки машини експлуатують довше, потрібні додаткові обслуговування.

Обслуговування коробки передач. основне плановий захід

 • ефективне змазування тертьових поверхонь, робочих механізмів;
 • зниження механічних навантажень на вузли;
 • відведення тепла, що утворюється під час роботи;
 • усунення мікрочастинок, що з’явилися в результаті природного зносу, корозії.

Масло для КПП NNL VW Jetta 6 дає витоку через знос сальників, в результаті видалення поверхонь валів, появи зазорів між ущільнювачами. Причина може бути в люфт первинного вала КПП, пошкодженні шару герметика в місцях з’єднань. Також слід перевірити болти. вони повинні бути з’єднані досить щільно.

Низький рівень масляної рідини в АКПП Volkswagen Jetta. головна причина поломок фрикционов. Через зниженого тиску рідини вони недостатньо щільно притискаються до дисків зі сталі, ті не контактують один з одним так, як повинні. В результаті накладки перегріваються, обугливаются, починають руйнуватися і сильно забруднюють масляну суміш.

Від якості технічні рідини залежить експлуатація авто

Гарне в масло АКПП Volkswagen Jetta 5 забезпечить повноцінний відведення тепла, якісне змазування деталей, запобіжить різні несправності системи. Забруднена рідина. це, по суті, абразивні суспензії, що створюють під значним тиском пескоструй. Інтенсивне вплив на гідроблок викликає витончення стінок в областях розташування клапанів регулювання. Підсумок. зростання ризиків протікання.

Заміна масла в ДСГ Джетта

Заміна масла в ДСГ 7 Volkswagen Jetta виглядає наступним чином:

 • Заглушити мотор, виставити селектор коробки в Р положення, відкрутити пробку зливу.
 • Злити першу порцію, вийняти трубку з пластика.
 • Дістатися до масляного фільтра, оптимально без проведення складних демонтажних робіт.
 • Підкласти ганчірку, трохи пріоткрутіть кришку, дати відпрацювання стекти в картер, знову відвернути і прибрати її в сторону.
 • Видалити залишки масла (можна шприцом), встановити новий фільтр.
 • Закрутити кришку і повернутися під машину, щоб викрутити трубку до упору.
 • Затягнути трубку, вкрутити перехідник і кран.
 • Підвісити замінник вище коробки, залити нову технічні рідини. За мануалу потрібно вливати 7.2 л, на практиці вистачає 5 л.
 • Закрити кран, завести мотор, почати прогрів.

При самостійному проведенні таких робіт потрібно обов’язково перевіряти рівень масляної суміші, її температуру. У холодному і теплому вигляді обсяги технічні рідини будуть різними.

Для зручності проведення робіт авто піднімають із застосуванням спеціального обладнання

Важливо! Червоне, коричневе, чорне масло відпрацювало своє і вимагає заміни. Тому після 50 тис. Км пробігу заливати нове рекомендовано в будь-якому випадку.

Заміна масла в АКПП Jetta

У Volkswagen Jetta 2012 Ми замінили масла в АКПП роблять частково або повністю. Часткові роботи виконувати простіше, власник впорається з ними самостійно. Основні заходи зводяться до відкручування зливу піддону і загонками авто на естакаду, зборі масла в підготовлену ємність. Випливає зазвичай не більше 40% обсягу відпрацювання, решта буде в гідротрансформаторі. Процедура більше схожа нема на заміну, а на оновлення.

Повне заливання нової відпрацювання передбачає збільшений обсяг ATF. в півтора рази більше, ніж в ході часткового оновлення. Ціна теж вище, самостійно виконати роботи важче. Альтернативний варіант. звернутися в сервісний центр, заздалегідь уточнивши, чи надає обрана компанія згадані послуги.

 • Відкрутити пробку зливу, злити відпрацювання.
 • Скрутити АКПП піддон, який зафіксований болтами і герметизирующим засобом.
 • Отримати доступ до АКПП фільтру, який слід промивати або замінювати при кожній зміні трансмісійної рідини на нову.
 • Зібрати пил, стружку інші металеві включення із застосуванням магнітів.
 • Очистити ці елементи, промити і витерти насухо сам піддон.
 • Повернути фільтр назад, замінити прокладку.
 • Закрутити пробку зливу, встановити нову прокладку на коробку АКПП.

Масло заливати через спеціально передбачене для цього технологічний отвір затоки (там, де розташований щуп коробки автомат АКПП), по ньому перевірити масло строго в холодному режимі. Протестувати рівень рідини після завершення заміни і проїзду близько 20 км, тепер уже на гарячій коробці. Якщо потрібно, додати масло до рівня. Регулярність обслуговувань буде залежати від пробігу, манери водіння, інших параметрів. Рекомендований кілометраж. це одне, і зовсім інше. реальний стан трансмісії, яке слід перевіряти окремо.

Регулярно перевіряти рівень затоки технічні рідини обов’язково

Як робити заміну масла в КПП Volkswagen Джетта

Порядок проведення робіт залежить від типу коробки передач. Дотримуватися його потрібно обов’язково.

Перевірка рівня масла в коробці Volkswagen Джетта

Своєчасної заміни для нормальної роботи автомобіля вистачає не завжди. Додатково слід регулярно проводити перевірки системи на предмет рівня масла. Коли речовини мало, роблять долив, додатково перевіряють стан, колір, запах, аналізують рідина на предмет наявності інших тривожних показників. наприклад, змінений відтінок, аромат, сторонні домішки.

Перевірка рівня. проста процедура, її легко зробити своїми силами

 • Очистити зону біля щупа щоб уникнути попадання забруднюючих сторонніх речовин всередину системи.
 • Прогріти двигун (проїхати на авто хвилин 10).
 • Вийняти масляний щуп, протерти його ганчіркою без ниток і ворсу, вставити назад.
 • Витримати паузу в 5 секунд, знову вийняти щуп, оцінити показник рівня трансмісійної рідини.

Якщо речовини недостатньо, зробити долівку шприцом або іншим зручним способом. Домішки металу, сліди рідини, бруду на щупі вказують на те, що механізми коробки сильно зношені. Дуже темна, особливо бура, темно-червона, чорна рідина, також вказує на який витрачено ресурс відпрацювання.

Яке вибрати масло в КПП VW Jetta

Для заміни масла в автоматі Volkswagen Jetta потрібно правильно вибрати продукт. Концерн рекомендує синтетику і напівсинтетику. Заміни допустимі, головне, щоб мастило мала оптимальний клас.

 • VAG G 055 025 A2;
 • Mobil ATF 3309.

В МКПП можна заливати VAG G 052512A2 або аналоги типу 75W90, API GL-4 / GL-5.

Скільки масла в коробці Volkswagen Джетта

Обсяг АКПП складає близько 6-7 л, МКПП. 2 л. Для заміни змащення беруть із запасом, особливо якщо потрібна промивка. Використовувати найзручніше шприц.