Скільки масла в КПП ВАЗ 2107

Обсяг масла в коробку

Якщо бути точними, то масло заливається не в коробку, а в картер КПП. При заміні здійснюється його заливка саме в картер, де і розташовується заливна пробка. Кількість масла, яке потрібно лити в картер КПП, залежить від того, скільки передач має коробка. Якщо коробка має п’ять ступенів, то буде потрібно не менше 1,6 літра. Для заправки 4-х ступінчастою КПП потрібно на 250 мл менше, тобто 1,35 літра.

Коробка на п’ять ступенів відрізняється від чотириступінчастою не тільки конструкцією, але і об’ємом картера. Різниця незначна, але при заміні мастильного матеріалу необхідно це враховувати.

Що потрібно для заміни масла в КПП ВАЗ 2107 і 2106

Звичайно, потрібно підійти до заміни масла в КПП з усією відповідальністю і уважністю, а також необхідно мати при собі наступні інструменти і витратні матеріали:

 • Трансмісійне масло. в залежності від кількості передач, обсяг масла різниться:
 • П’ятиступінчаста КПП. 1,6 літра;
 • Четирехступка. 1,35 літра;
 • Шестигранник на «12»;
 • Ключ на «17»;
 • Ємність на п’ять літрів. наприклад це може бути пластикова пляшка;
 • Спеціальний шприц для заправки масла;
 • ганчірка.
 • послідовність роботи

  Перед початком роботи машину доведеться загнати або на естакаду, або на оглядову яму. Без цього злити трансмісійне масло не вдасться.

  Замена масла в МКПП (коробке передач) ВАЗ 2106 (классика)

   Пробка зливного отвору на картері ретельно відтирається від бруду і пилу за допомогою дрантя. Протирається і заливний отвір, розташоване з правого боку картера.

  Самостійно змінюємо масло в коробці передач ВАЗ 2107

  Будь-який механізм потребує постійної мастилі, і коробка передач на автомобілі ВАЗ 2107 не виняток. На перший погляд, в процедурі заміни масла немає нічого особливого, і впоратися з цим може навіть початківець водій. Але це враження оманливе. Оскільки при заміні масла є ряд нюансів, на які слід звертати увагу. Спробуємо розібратися з ними по порядку.

  Скільки заливати масла в коробку ВАЗ 2107

  Обсяг масла, що заливається в коробку ВАЗ-2107 залежить від типу коробки передач. Наприклад, для 4-ступінчастих механізмів рекомендується 1,3 літра, а для 5-східчастих КПП. 1,6 літра.

  Мінеральне. найдешевше і посереднє масло. Має непогані змащувальні властивості, але тільки в теплу погоду, оскільки в зимовий сезон мінералка швидко застигає, що може викликати проблеми з запуском двигуна. Така мастило використовується в основному в вантажівках і старих машинах з великим пробігом. Мінеральне масло піддається заміні кожні 70 тисяч км. Напівсинтетичне. таке масло можна вважати оптимальним вибором для ВАЗ-2107, з урахуванням сучасних тенденцій. Ця відносно недорога мастило, що володіє хорошими змащувальні властивості. Її можна рекомендувати для ВАЗ-2107 без будь-яких застережень.

  скільки, масло, 2107

  Синтетичне. саме рідкісне і плинне масло з усіх представлених. Воно швидко проникає в деталі, забезпечує їх ефективну мастило і гідне охолодження, і тим самим захищає КПП від перегріву. Таке масло краще використовувати для іномарок, і буде зайвою витратою грошей для ВАЗ-2107.

  Тип в’язкості

  За цим параметром визначають підтримуваний маслом діапазон робочих температур. Від цього параметра залежить, в яких температурних умовах можна експлуатувати ВАЗ-2107. Отже, розглянемо відповідні параметри в’язкості для ВАЗ-2107:

  • SAE75W90. Даним параметром маркуються синтетичні і напівсинтетичні масла, призначені для експлуатації ВАЗ-2107 в будь-яку погоду. Така мастило підійде для регіонів з мінливим кліматом. Діапазон температур. від. (мінус) 40 до 35 градусів.
  • .SAE75W85. така мастило теж підходить для всесезонной експлуатації, але і має набагато більший діапазон підтримуваних температур. від. (мінус) 40 до 45 градусів.
  • SAE80W85. теж непоганий варіант, але з більш обмеженим температурним діапазоном. від. (мінус) 30 до 35 градусів.

  Періодичність заміни трансмісійного масла

  У керівництві по експлуатації автовиробник вказує точний період між замінами. Згідно з цим документом зміну трансмісійної рідини потрібно проводити один раз в 3 роки або кожні 60 тис. Км пробігу автомобіля. Якщо, звичайно, не буде інших причин провести заміну раніше терміну.

  • Міняти мастило слід на оглядовій ямі, естакаді або за допомогою підйомників.
  • Щоб стара суміш витекла швидко і в повному обсязі, заміну слід проводити, коли двигун прогрітий до робочої температури.
  • Під час заміни необхідно звернути увагу на наявність металевих складових в злитої рідини. Якщо така стружка присутній, то пора зайнятися ремонтом трансмісії.

  П’ятиступінчаста коробка ВАЗ 2107 має якийсь нюанс. У неї слід заливати трохи більше трансмісійної рідини. приблизно на 250 мл. Це пов’язано з конструктивними особливостями КПП

  Перевіряємо обсяг і стан масла

  Визначити рівень масла, що залишилося в КПП ВАЗ-2107 можна за допомогою мірного щупа, а також підручних пристосувань. Знадобиться мінімальний набір інструментів. На щупі є позначки Max і Min, на які треба орієнтуватися під час перевірки. Так, якщо рідина знаходиться нижче рівня Min, тоді буде потрібно ввести певний обсяг, поки масло не досягне позначки, що не перевищує рівень Max, тобто між Max і Min. це є найоптимальнішим рівнем.

  Якщо масло помутніло і потемніло, а також містить осад, в такому випадку однієї добавки буде недостатньо. Так, в даній ситуації слід виконати комплексну заміну масла.

  Перевірка рівня масла в КПП

  Для перевірки рівня масла в коробці передач потрібно виконати ряд простих дій.

  Сколько масла лить в заводскую пятиступку ваз?

  • Автомобіль встановлюється на оглядовій ямі.
  • Отвори для зливу і затоки масла на коробці передач очищаються за допомогою металевої щітки.
  • За допомогою ключа на 17 відкручується пробка з отвору для доливання масла.

  Вибір масла для МКПП ВАЗ-2107

  Логічно, що перед заміною масла спочатку треба вивчити кілька важливих параметрів. По-перше, звернемо увагу на вигляд масла. синтетичне, напівсинтетичне і мінеральне. Для «сімки» не варто витрачатися на дорогу синтетику, і оптимальним варіантом буде напівсинтетика.

  «Минералка», в свою чергу, рекомендована для машин з великим пробігом (також доведеться міняти масло частіше). Крім цього, важливо звернути особливу увагу на бренд, в’язкість і допуски. Для даної машини можна віддати перевагу продукт імпортних або вітчизняних фірм. Наприклад, добре себе зарекомендувало масло Shell Spirax S5 з вязкостнимі параметрами 75W-90, а також рівнем якості GL4 або GL5. До більш доступним варіантом можна віднести бренди Лукойл, Роснефть, G-Energy і інші.

  Необхідний рівень масла в картері двигуна ВАЗ 2107

  Абсолютно всі двигуни, які до останнього моменту встановлювали на «класику» мають одні і ті ж заправні ємності. Так, наприклад, в двигуні масло повинно бути 3,75 літра. Не завжди виходить відзначити цей рівень самостійно, так як не кожна каністра має прозору шкалу. Тому орієнтуватися потрібно ще й по щупі. На кожному щупі є спеціальні позначки MIN і MAX, які вказують мінімальний і максимально допустимий рівень масла в ДВС. Заливати необхідно до тих пір, поки рівень не буде знаходитися між ці двома позначками, приблизно посередині.

  Грубо кажучи, при заміні масла в двигуні ВАЗ 2107, вам знадобиться каністра з об’ємом 4 літри, так як вона піде практично повністю. У багатьох же СТО автомеханіки при заправці, заливають всю каністру цілком, так як 250 грам особливої ​​ролі не грають, за умови, що вони понад рекомендованого значення.

  Заправні обсяги і марки масел, рідин LADA (ВАЗ-2107 «Жигулі»)

  Найменування масла / рідини

  Процес заміни масла в коробці передач ВАЗ 2107

  Приготувавши інструменти, прогрів автомобіль і загнавши його на необхідну майданчик, можна починати сам процес заміни рідини:

  • Перебираємося під машину і ретельно, ганчіркою очищаємо піддон КПП від бруду;
  • Ключем на «17» відкручуємо пробку заливного отвору;
  • Потім, беремо шестигранник на «12» і їм відкручуємо зливну пробку;
  • Підставляємо під зливний отвір заздалегідь приготовлену ємність (потрібно обрізати верх у пляшки і все);
  • Ганчіркою очищаємо самі заглушки і весь простір поруч з ними;
  • Прикручуємо назад зливну пробку;
  • Тепер потрібно спеціальним шприцом, наповненим новим маслом, і вставленим в заливний отвір, залити рідину в коробку передач;
  • Заливати масло потрібно до тих пір, поки воно не почне виливатися назад;
  • Закручуємо назад пробку заливного отвору;
  • На цьому, процес заміни підійшов до кінця.

  варто відзначити, що обсяг масла в КПП повинен бути на колишньому рівні. Заміна повинна бути зроблена якісно, ​​тому що заміна масла це дуже важливий процес.

  Причини заміни трансмісійного масла в КПП ВАЗ 2107

  Коробка передач є агрегатом з масою деталей, що труться. Сила тертя особливо інтенсивно впливає на зуби шестерень в коробці, тому вони сильно нагріваються. Якщо вплив сили тертя вчасно не знизити, то зуби почнуть руйнуватися, а термін служби коробки буде дуже недовгим.

  Для зниження сили тертя використовується спеціальне трансмісійне масло. Але у нього теж є свій термін служби, після закінчення якого масло втрачає свої властивості і перестає виконувати свої функції. Єдиним варіантом вирішення цієї проблеми є заливка в коробку нової порції мастила.

  Краще моторне масло. чи існує воно?

  Але в російських умовах найчастіше потрібна частіша заміна даного розхідники. Виділимо кілька факторів, негативним чином впливають на термін дії корисних властивостей масла:

  • Часта їзда по бездоріжжю, курній і забрудненої місцевості, не передбаченої керівництвом користувача ВАЗ-2107
  • Регулярна їзда на високих швидкостях, недотримання ПДР
  • Двигун практично завжди працює на високих оборотах, через що перегрівається
  • Зміна клімату, перепади температур, випадання опадів і морози різко змінюються відлигою

  Як відомо, ВАЗ-2107 побудований на базі однойменної італійської моделі 1960-их років. Тому не дивно, що машина не пристосована для сучасних умов експлуатації, або активної їзди. З іншого боку, «сімка» відмінно адаптована до поганих доріг. з точки зору комфорту, але ніяк не витривалості. У зв’язку з цим в подібних випадках проводять більш часту заміну масла в МКПП, бажано кожні 50-60 тисяч кілометрів. З метою профілактики також не буде зайвим заздалегідь перевіряти обсяг і стан мастильного речовини.

  Перевіряємо обсяг і стан масла

  Визначити рівень масла, що залишилося в КПП ВАЗ-2107 можна за допомогою мірного щупа, а також підручних пристосувань. Знадобиться мінімальний набір інструментів. На щупі є позначки Max і Min, на які треба орієнтуватися під час перевірки. Так, якщо рідина знаходиться нижче рівня Min, тоді буде потрібно ввести певний обсяг, поки масло не досягне позначки, що не перевищує рівень Max, тобто між Max і Min. це є найоптимальнішим рівнем.

  скільки, масло, 2107

  Якщо масло помутніло і потемніло, а також містить осад, в такому випадку однієї добавки буде недостатньо. Так, в даній ситуації слід виконати комплексну заміну масла.

  скільки, масло, 2107

  Скільки масла в КПП (коробки передач) ВАЗ-2107

  ВАЗ-2107. автомобіль з класичного сімейства тольяттінського автозаводу, побудований на основі Fiat 124 і ВАЗ-2101. Машина з довгою родоводу, зарекомендувала себе в першу чергу як один з найбільш ремонтопридатність і доступних в експлуатації автомобілів в світі. Дана модель і на сьогоднішній день затребувана на вторинному ринку, її купують завдяки простій і дешевої конструкції. Більшість ремонтних ремонт у випадку з ВАЗ-2107 цілком вирішувані власними силами. Однією з найпоширеніших процедур є заміна витратних матеріалів. наприклад, вибір і заміна трансмісійного масла. Маючи справу з цим расходников, необхідно враховувати кілька параметрів, щоб правильно підібрати і замінити масло. У цій статті розглянемо, скільки знадобиться масла для МКПП ВАЗ-2107, а також як його вибрати виходячи з відомостей в’язкості, допуску, видів і кращих брендів.

  періодичність заміни

  Звернемо увагу на той факт, що регламент заміни трансмісійного масла залежить не тільки від пробігу. І все ж, в першу чергу треба виходити з нього. для ВАЗ-2107 він становить 70 тисяч кілометрів. Даний показник може варіюватися виходячи з умов, в яких експлуатується машина.

  Вибір масла для МКПП ВАЗ-2107

  Логічно, що перед заміною масла спочатку треба вивчити кілька важливих параметрів. По-перше, звернемо увагу на вигляд масла. синтетичне, напівсинтетичне і мінеральне. Для «сімки» не варто витрачатися на дорогу синтетику, і оптимальним варіантом буде напівсинтетика.

  «Минералка», в свою чергу, рекомендована для машин з великим пробігом (також доведеться міняти масло частіше). Крім цього, важливо звернути особливу увагу на бренд, в’язкість і допуски. Для даної машини можна віддати перевагу продукт імпортних або вітчизняних фірм. Наприклад, добре себе зарекомендувало масло Shell Spirax S5 з вязкостнимі параметрами 75W-90, а також рівнем якості GL4 або GL5. До більш доступним варіантом можна віднести бренди Лукойл, Роснефть, G-Energy і інші.

  скільки заливати

  Підібравши рідина, тепер можна визначитися з об’ємом. Так, для механічної 5-ступінчастою КПП стандартний рівень встановлений на позначці 1,6 літра, або 1,3 літра для 4-ступінчастої коробки. саме стільки масла треба заливати після повного очищення коробки передач від старого масла. Якщо цього не зробити, повний обсяг ввести не вийти.