Заміна датчика швидкості Ford Focus 1

Про датчик

Так за допомогою датчика швидкості можна точно дізнатися швидкість руху машини. Робота пристрою заснована на ефекті Холла. Сенсор подає ступінчасті сигнали на електронну систему управління, яка їх зчитує і далі відображає значення швидкості на приладовій панелі.

Блок управління двигуном розраховує інтервал між імпульсами, і після визначає швидкість автомобіля. На кожен кілометр шлях датчик швидкості видає приблизно 6 тисяч сигналів.

Розташування

Датчик швидкості зазвичай встановлюється на коробку передач, роздавальну коробку або редуктор ведучого моста. Він встановлюється через отвір у фланці за допомогою гвинтів. На Фокусі датчик розташований саме в корпусі КПП.

датчик, швидкості, ford, focus

вступ

Всі сучасні автомобілі оснащуються инжекторной системою подачі палива в двигун. На відміну від карбюраторного механізму на старих машинах, новий більш точно і економно витрачає бензин на кожен кілометр.

Це забезпечується електронною системою управління нерозривно пов’язаною з датчиками, які зчитують і передають на контролер всю потрібну інформацію про роботу автомобіля в цілому.

У даній статті мова піде про датчика швидкості на автомобілі Ford Focus.

Датчик швидкості Ford Focus

причини поломки

Даний механізм в системі управління автомобілем і рідко виходить з ладу. Але і з ним бувають несправності, які варто перерахувати:

 • Перегрів датчика. В процесі роботи трансмісія сильно нагрівається, що негативно впливає на сенсор. Датчик швидкості в своєму складі містить безліч електронних компонентів, в тому числі і конденсатор. Останній при високих температурах може функціонувати належним чином або зовсім перестати функціонувати.
 • Окислення контактів. Відбувається в основному по закінченню великого терміну служби. Також причина може бути в окисленні контактів датчика через проникнення вологи. Тому завжди слід враховувати цей фактор і вчасно наносити захисну мастило і стежити за станом контактів датчика.
 • Порушення цілісності проводки. Може відбуватися через вплив високих температур, коли ізоляція проводів пересихає і починає коротити на корпус. Також може виникати обрив проводки від механічного впливу рухливих частин автомобіля.
 • Проблеми з фіксатором. Виникають з поганого контакту між датчиком і контролером. Дану проблему вирішує фіксатор, який перешкоджає попаданню бруду і вологи. Для більш міцної фіксації може застосовуватися механічна засувка.
 • Зовнішні наводки. Можуть виникати через пошкодженої ізоляції проводів, які близько розташовані до кабелю датчика швидкості. Тому часто виникають електромагнітні наводки. Вони призводять до неправильної роботи електронної системи машини і некоректним показаннями спідометра.
 • Забруднення датчика металевою стружкою. Проблема виникає з сенсорами, де використовується постійний магніт. На чутливому елементі пристрої накопичується з часом металевий пил. Вона призводить до збоїв в роботі системи управління автомобілем, а на приладі часто відображається нульова швидкість. Несправність вирішується очищенням датчика від забруднення, для даної процедури потрібно попередній демонтаж.
 • Внутрішнє забруднення датчика. Виникає якщо корпус сенсора знімний. Необхідно його розібрати і почистити. Це нескладне дію здатне продовжити працездатність системи управління машиною при подальшій експлуатації.

ознаки несправності

Визначити несправність датчика швидкості можна за певними ознаками:

 • Проблеми в роботі спідометра і одометра. Виникають труднощі у визначенні швидкості і пройденої відстані автомобілем. Стрілки приладів хаотично рухаються, або завжди показують нульове значення.
 • Некоректна робота автоматичної коробки перемикання передач. Оскільки система управління машиною не може точно визначити швидкість руху від несправного датчика, то перемикання швидкостей буде проходити ривками. Дана несправність дуже небезпечна при русі на жвавій трасі, тому дану несправність варто вчасно усувати.
 • Відключення блокування гальм у певних моделей машин. Створена ця система для безпечного руху в аварійному режимі.
 • Зниження максимальної швидкості авто електронною системою управління. Створена для забезпечення безпеки при переміщенні і зниження навантаження на двигун для збереження його ресурсу.
 • Спрацьовування сигнальної лампи на панелі управління. Це сигналізує про помилку, що вказує на відсутність зв’язку контролера з датчиком швидкості.
 • Збільшення витрати палива. Відбувається через невірно одержуваної інформації блоком управління від датчика швидкості.
 • Зниження оборотів двигуна при різкому гальмуванні. У деяких моделях автомобілів система управління блокує роботу двигуна.
 • Зниження потужності машини. Авто з працею рухається в гору і особливо з додатковим навантаженням.
 • Відключення електричного підсилювача керма.
 • Примусово відключається система круїз-контролю.

Даний список несправностей може бути пов’язаний не тільки з датчиком швидкості, але і з іншими. Тому для точного визначення несправності автомобіля буде потрібна комплексна діагностика.

Інструкція по заміні

Багато власників автомобілів Ford Focus здійснюють заміну датчика з боку двигуна. Для виконання роботи, крім нової деталі, слід підготувати наступні матеріали й інструменти:

 • плоскогубці.
 • Проникаюче мастило WD-40.
 • Невелика кількість моторного масла.

Коли підготовчі роботи будуть закінчені, операцію по заміні датчика швидкості слід здійснювати в такій послідовності:

 • Прогріваємо двигун на невеликих оборотах до температури 80-90 градусів Цельсія.
 • відкриваємо капот.
 • знаходимо датчик.
 • Знімаємо колодку проводів.
 • Обробляємо інсталяційний штифт проникаючої мастилом WD-40.
 • Чекаємо 15-20 хвилин.
 • Плоскогубцями акуратно витягаємо штифт з отвору.
 • Потім необхідно зняти датчик швидкості з посадкового гнізда.
 • Змастити кільце ущільнювача нового вироби моторним маслом.
 • Встановити новий датчик і зафіксувати його положення штифтом.
 • Підключити колодку проводів.

Після заміни електронного датчика слід перевірити його працездатність. Для цієї мети слід завести двигун і дати йому попрацювати якийсь час. Якщо відхилень в роботі ДВС на холостих обертах не спостерігається, то слід проїхати на машині кілька кілометрів при різній швидкості руху.

Датчик швидкості автомобіля Ford Focus 1

Несправність навіть на перший погляд незначної деталі або електронного елемента двигуна, може істотно знизити ефективність роботи автомобіля. Датчик швидкості Ford Focus 1 відноситься до цієї категорії виробів, тому при виході його з ладу починає помітно збільшуватися витрата палива. Крім того, можливі перебої в роботі двигуна при різкій зміні частоти обертання коленвала, перестає працювати спідометр.

При виявленні подібних порушень в роботі автомобіля датчик слід перевірити і, при необхідності, замінити неробочий елемент. Всі дії по встановленню нового деталі можна виконати самостійно, і в цій статті буде докладно розглянута покрокова інструкція виконання такої роботи.

Де знаходиться датчик

Щоб здійснити заміну електронного датчика швидкості Ford Focus 1 необхідно знати, де знаходиться цей елемент. Ця деталь знаходиться на бічному виступі коробки передач, тому для виконання діагностичних операцій, а також робіт по заміні елемента рекомендується встановити автомобіль на яму або підйомник.

Можна спробувати дістатися до датчика швидкості з боку моторного відсіку, але виконувати роботу з такого становища слід з обережністю, щоб не пошкодити знаходяться в підкапотному просторі дроти та інші деталі.

причини поломок

Перш ніж приступити до ремонту автомобіля, слід дізнатися про причини, за якими ця деталь могла вийти з ладу. Найбільш часто така поломка виникає в результаті:

 • перепадів напруги.
 • механічного пошкодження.

В результаті стрибків напруги або з інших причин датчик швидкості може повністю вийти з ладу. В цьому випадку, відновити роботу системи визначення швидкості можна тільки установкою нового вироби. Іноді відновити працездатність системи вдається зачисткою контактних клем і відновлення цілісності проводки, звичайно за умови, що несправність була викликана відсутністю електричного контакту між провідниками.

Поради та рекомендації

При установці нової деталі можуть проявитися деякі проблеми, які краще вирішити оперативно. При виконанні робіт цього типу слід пам’ятати про наступне:

 • Якщо в комплекті нового датчика не було нового штифта, то можна використовувати стару деталь, попередньо вирівнявши її.
 • Процес вилучення штифта повинен здійснюватися без застосування надмірної сили.
 • Купувати деталь для заміни слід тільки в торгових точках, які заслуговують на довіру.

Якщо роботу по заміні датчика швидкості здійснювати акуратно, то після установки цього елемента працездатність системи визначення швидкості автомобіля Ford Focus повністю відновиться.

Що таке датчик швидкості

При управлінні автомобілем водієві обов’язково необхідно знати один з найважливіших параметрів. швидкість руху. На приладовій панелі для цих цілей розташовується спідометр, проте багато водіїв навіть не здогадуються, як працює цей прилад. Для його функціонування і необхідний датчик швидкості Ford Focus 1 (ДСА). Він формує спеціальний частотно-імпульсний сигнал, частота якого пропорційна швидкості транспортного засобу. Сигнал надходить в блок управління, обробляється згідно вбудований алгоритмам і видає на спідометрі поточну швидкість.

Кожен кілометр датчик швидкості передає 6000 імпульсів (цей показник може відрізнятися в залежності від моделі пристрою). Відповідно, при прискоренні автомобіля частота передачі імпульсів буде збільшуватися. Також датчик впливає на роботу холостого ходу і витрата палива, регулює подачу повітря в обхід дросельної заслінки. ЕБУ на основі даних від датчика визначає, прискорюється автомобіль чи ні. Якщо водій не натискає на педаль газу, то подача палива скорочується. Завдяки цьому, витрата зводиться до оптимального показника. Якщо датчик зламаний або відправляє невірну інформацію, витрата палива може збільшитися до 2 літрів на сотню і більше.

Несправності датчика швидкості не є критичними. У зв’язку з цим, їздити на машині з такою поломкою можливо, але після виникнення певних симптомів рекомендується оперативно перевірити коректність роботи всіх датчиків в авто.

процедура заміни

 • ключі на 17 і 13,
 • патрон від електродрилі,
 • дріт, викрутка, молоток;
 • засіб WD40.

Датчик розташовується в підкапотному просторі правіше мотора. Як тільки все приготовлено, можете починати роботу:

 • Вимкніть клеми від акумулятора.
 • Відрийте капот. Для додаткової зручності зніміть захист.
 • Рекомендується демонтувати повітряний фільтр і прибрати дроти, а також шланги для кращого доступу. Змотайте їх в невеликі макухи за допомогою дроту.
 • З-під машини необхідно зняти шлейф датчика. Для цього приберіть збоку захисний елемент, зламайте пластикове вушко. Тепер вам буде видно штифт.
 • Обробіть штифт з датчиком WD40.
 • За допомогою відповідного патрона від електродрилі зачепитеся за кінець штифта і обертальними рухами тягніть вгору. Будьте обережні і не зламайте штифт, інакше доведеться міняти і його.
 • Далі найважче. зняти датчик зі свого місця. Одна з методик передбачає обмотати деталь дротом. Далі одна людина тягне його вгору, а другий знизу машини обережно підбиває його молотком. Інший метод передбачає використання плоскогубців, але розмістити їх в обмеженому просторі важко.
 • Вставте новий датчик і забийте штифт не до кінця, залишивши його визирати на кілька міліметрів.

При певному везінні дістати датчик вийде за 5 хвилин. Іноді він настільки щільно сидить, що не допомагає навіть обробка WD40. У такій ситуації деякі вдаються до свердління і більш грубим способам. Головне. не пошкодити посадкове місце.

Купівля датчика

Щоб гарантовано виключити проблеми в майбутньому, необхідно встановити тільки оригінальний датчик швидкості. Його вартість відносно невелика, тому не варто економити і шукати більш дешеві аналоги. Вони, якщо й існують, за якістю залишають бажати кращого. Артикул датчика швидкості «Ford-Focus» 1 має наступні позначення:

 • FORD- 1 087 548, 1 953 481, 1 066 383, 1 062 545, 1 079 388, 1 085 854;
 • ERA- 550289.

Ці написи мають бути на коробці з новим датчиком швидкості. Також вам знадобиться спеціальний кріпильний штифт Ford 1 385 625 на той випадок, якщо ви зламаєте старий. Через корозію він нерідко приходить в непридатність. Його Прослідкуйте, щоб на упаковці були всі написи і фірмове лого FORD. Перевірте новий датчик на наявність пошкоджень та дефектів.

Заміна датчика швидкості Ford Focus 1

Коректну роботу окремих агрегатів забезпечують спеціальні датчики. Електронний блок управління отримує дані від датчиків, при цьому регулює роботу мотора і інших компонентів авто. Якщо такий зчитує компонент працює неправильно, то і ЕБУ посилає некоректні сигнали. Автомобілістам буде корисно знати, де знаходиться датчик швидкості «Ford-Focus 1», яке його призначення і як змінювати цей елемент. Подібні операції не вимагають від вас особливих навичок або спеціалізованих інструментів.

ознаки несправності

Приводом провести діагностику датчика є поява деяких симптомів у поведінці машини. Сюди входить наступне:

Замена датчика температуры ОЖ форд фокус 1. проблема с оборотами, повышенные и плавающие обороты

 • спідометр несподівано вимикається, при цьому стрілка падає до нуля;
 • на холостому ходу або при перемиканні передачі автомобіль може стихнути;
 • відчутний перевитрата палива;
 • погіршення відгуку педалі газу;
 • поява індикатора Check Engine на приладовій панелі.

Ці ознаки необов’язково свідчать про поломку ДСА, але діагностику ви можете почати саме з цього компонента.

причини поломки

Найбільш частою причиною поломки датчика є саме електрообладнання, тому слід ретельно перевірити дроти, що підходять до ДСА та контакти. Водіям слід провести візуальний огляд на наявність пошкоджень та окислення контактів. При необхідності зачистите брудні поверхні. Також використовуйте мультиметр, щоб переконатися у відсутності обривів в проводах.

Друга причина. знос троса спідометра. Згодом він зноситься, тому втрачає свою пружність. Його можна замінити. Якщо всі елементи в порядку, швидше за все датчик просто вийшов з ладу внаслідок природного зносу. Підпорядкувати такі елементи не вдасться, тому власникам Ford Focus необхідно купувати нову деталь.

Як провести діагностику

Для перевірки справності датчика швидкості водіям необов’язково звертатися в спеціалізовані сервісні центри. При наявності вольтметра тестування виконується в гаражних умовах. Є кілька способів, при цьому перший включає наступні кроки:

 • Необхідно зняти датчик з посадкового місця (про це докладніше йтиметься далі).
 • Сигнальна клема датчика підключається до одного висновку вольтметра, а другий висновок заземляется.
 • Далі датчик необхідно покриття і подивитися зміни показань вольтметра. Напруга має змінюватися від 0,5 до 10 вольт. Збільшення швидкості обертання повинно супроводжуватися зростанням напруги.

Другий спосіб. аналогічний за тим винятком, що вам не доведеться знімати сам датчик. Можна поставити автомобіль на домкрат, підключити вимірювальний прилад до ДСА та обертати колесо. При відсутності змін в напрузі і абсолютної цілісності всіх клем, а також контактів, звичайно ж, вихід тільки один. заміна датчика швидкості «Ford-Focus» 1.

Заміна датчика швидкості в домашніх умовах на Ford Focus 1 | салон Ford Focus 1

Знайдіть датчик швидкості і штифт штирькоторий фіксує датчик.

Зніміть колодку проводів датчика. Обробіть штифт рідиною WD Приступайте до вилучення штирі, для цього можна використовувати кусачки або плоскогубці.

Тепер приступайте до вилучення самого датчик швидкості. Тут потрібно відчувати, злегка розхитуючи його з боку в бік, датчик повинен вийти. Тепер підготуйте новий датчик швидкості Ford Focus 1. Датчик спідометра Ford Focus 1 його кільця ущільнювачів маслом, встановіть на місце і зафіксуйте штифтом.

Завдяки цьому, витрата зводиться до оптимального показника. Якщо датчик зламаний або відправляє невірну інформацію, витрата палива може збільшитися до 2 літрів на сотню і.

Заміна датчика швидкості в домашніх умовах на Ford Focus 1

Несправності датчика швидкості не є критичними. Причини поломки Найбільш частою причиною поломки датчика є саме електрообладнання, тому слід ретельно перевірити дроти, що підходять до ДСА та контакти.

Водіям слід провести візуальний огляд на наявність пошкоджень та окислення контактів. При необхідності зачистите брудні поверхні. Також використовуйте мультиметр, щоб переконатися у відсутності обривів в проводах.

Друга причина. знос троса спідометра.

Несправність датчика швидкості Ford Focus I

Згодом він зноситься, тому втрачає свою пружність. Його можна замінити. Якщо всі елементи в порядку, швидше за все датчик просто вийшов з ладу внаслідок природного зносу. Ознаки несправності Приводом провести діагностику датчика є поява деяких симптомів у поведінці машини.

Сюди входить наступне: Датчик спідометра Ford Focus 1 ознаки необов’язково свідчать про поломку ДСА, але діагностику ви можете почати саме з цього компонента. Як провести діагностику Для перевірки справності датчика швидкості водіям необов’язково звертатися в спеціалізовані сервісні центри. При наявності вольтметра тестування виконується в гаражних умовах. Симптоми вказують на необхідність заміни датчика швидкості, як правило, завжди одні й ті ж: Під час перемикань на ходу авто може просто стихнути.

Відсутність сигналу з датчика швидкості веде до неминучого перевитрати палива.

Погіршується відгук на педаль газу. Перед тим як замінити датчик швидкості Ford Focus 1 я вирішив вивчити проблему і прочитав техдокументації.

Озброївшись всіма необхідними знаннями та інструментами, вирішив провести самостійну заміну датчика швидкості Ford Focus 1.

Заміна датчика швидкості Ford Focus 1

Датчик температури охолоджуючої рідини встановлений тільки на двигуні Duratec 1,6i. Від’єднуємо клему «мінусового» дроти від акумуляторної батареї. Частково зливаємо з системи охолодження рідина (див. «Заміна охолоджуючої рідини»).

від’єднуємо колодку проводів від датчика.

знімаємо стопорну скобу, фіксуючу датчик.

Знімаємо гумове кільце ущільнювача з датчика. Кільце, яке зазнало втрат еластичність, з тріщинами, а також порване замінюємо. Для перевірки датчика приєднуємо до його висновків омметр. Опускаємо датчик в ємність з водою, нагрітою до температури кипіння. Температуру води контролюємо термометром (шкала якого повинна бути градуйована в межах не менше 10. 150 ° С). У міру остигання води вимірюємо опір датчика при температурі 90, 60, 40 і 20 ° С. У справного датчика опір має бути близьким до величинам, зазначеним у таблиці:

Температура води, ° С Опір датчика, кому
20 37,3 ± 5,5
40 16,1 ± 2,4
60 7,7 ± 1,2
90 2,8 ± 0,4

Несправний датчик замінюємо. Надягаємо кільце ущільнювача на новий датчик. Встановлюємо датчик температури охолоджуючої рідини в зворотній послідовності. Заповнюємо систему охолоджувальною рідиною і переконуємося у відсутності течі. При необхідності перевіряємо надійність кріплення датчика і замінюємо пошкоджені деталі.

Заміна датчика швидкості Ford Focus 1

Гайка маточини колеса затягнута великим моментом, тому послаблювати її затягування рекомендується, поки автомобіль стоїть на колесах. Знімаємо декоративний ковпак переднього колеса. Помічник утримує педаль гальма натиснутою.

Головкою «на 32» послаблюємо затяжку гайки маточини. Послаблюємо три гайки верхнього кріплення амортизаторной стійки (див. «Зняття і установка амортизаторной стійки»). Знімаємо переднє колесо (див. «Заміна колеса»). Від’єднуємо від поворотного кулака рульову тягу (див. «Заміна наконечника рульової тяги»). На автомобілі з ABS знімаємо датчик швидкості обертання колеса (див. «Заміна датчиків швидкості обертання коліс»). Знімаємо гальмівний диск (див. «Заміна гальмівного диска»). Від’єднуємо кульову опору від поворотного кулака (див. «Зняття і установка важеля передньої підвіски»).

Остаточно відвертаємо гайку маточини.

Знімачем спресовувати маточину в зборі з поворотним кулаком з хвостовика зовнішнього ШРУСа.

Виводимо хвостовик з отвору маточини.

Підвішуємо вал приводу на шнурі або дроті до пружини амортизаторной стійки.

Не можна нахиляти вал приводу більш ніж на 18 ° від осі корпусу внутрішнього шарніра. В іншому випадку внутрішній ШРУС може бути пошкоджений. Відвертаємо стягнутий болт кріплення амортизаторной стійки до поворотного кулака (див. «Зняття і установка амортизаторной стійки»).

Від’єднуємо поворотний кулак від амортизаторной стійки і знімаємо його.

Щипцями для зняття стопорних кілець стискаємо кільце і знімаємо його.

Пресом через оправлення (головку або відрізок труби відповідного діаметру) Випрессовиваемие маточину з поворотного кулака. При відсутності преса вибиваємо маточину ударами молотка через оправлення. Підходящої головкою або відрізком труби Випрессовиваемие підшипник з поворотного кулака. Через щільну посадки підшипник, як правило, руйнується, а на ступиці залишається внутрішнє кільце підшипника. Кільце можна спочатку зрушити зубилом, а потім в утворену щілину вставити дві монтажні лопатки і спресувати кільце підшипника. Ретельно очищаємо внутрішню поверхню поворотного кулака. Запресовувати новий підшипник в поворотний кулак до упору, прикладаючи зусилля до зовнішнього кільця підшипника. Для цього можна скористатися старим підшипником як оправкой. Встановлюємо стопорне кільце підшипника. Підклавши під внутрішнє кільце підшипника відрізок труби відповідного діаметру, запресовувати маточину в підшипник.

Стопорне кільце встановлюємо так, щоб воно не перекривало отвір датчика швидкості обертання колеса. Подальшу збірку виробляємо в зворотній послідовності.

Гайка маточини колеса розрахована на чотириразове використання (включаючи установку на заводі-виробнику). Перед кожною новою затягуванням.

керном робимо на ній позначку. Остаточно затягуємо гайку маточини моментом 316 Нм на автомобілі, що стоїть на колесах.

Самостійна заміна датчика швидкості Ford Focus 1

Вихід з ладу датчика швидкості на Ford Focus 1. одна з найбільш поширених поломок, які трапляються з цим автомобілем. Симптоми вказують на необхідність заміни датчика швидкості, як правило, завжди одні й ті ж:

 • Під час руху він несподівано вимикається, стрілка спідометра при цьому падає на позначку “0”. Холості оберти. “750” (як під час стоянки на місці).
 • Під час перемикань на ходу авто може просто стихнути.
 • Відсутність сигналу з датчика швидкості веде до неминучого перевитрати палива.
 • Погіршується відгук на педаль газу.

Перед тим як замінити датчик швидкості Ford Focus 1 я вирішив вивчити проблему і прочитав техдокументації. Озброївшись всіма необхідними знаннями та інструментами, вирішив провести самостійну заміну датчика швидкості Ford Focus 1.

Заміна датчика швидкості Ford Focus 1 своїми руками. покрокова інструкція

Прогрійте двигун до робочої температури. 2. Відкрийте капот.

Знайдіть датчик швидкості і штифт (штир), який фіксує датчик. Зніміть колодку проводів датчика.

Приступайте до вилучення штирі, для цього можна використовувати кусачки або плоскогубці.

Тепер приступайте до вилучення самого датчик швидкості. Тут потрібно відчувати, злегка розхитуючи його з боку в бік, датчик повинен вийти.

Тепер підготуйте новий датчик швидкості Ford Focus 1. Змазавши його кільця ущільнювачів маслом, встановіть на місце і зафіксуйте штифтом. Якщо нового штифта немає, то встановіть старий, попередньо вирівнявши його.

Збираємо інструмент, миємо руки, і перевіряємо роботу! Як бачите, заміна датчика швидкості Ford Focus нескладна і легко здійсненне робота, яку ви в силах виконати своїми руками.

Замена датчика скорости

Заміна датчика швидкості Ford Focus 1. Відео по заміні датчика своїми руками.

Як замінити датчик швидкості на Ford Focus 1? Для заміни датчика швидкості необхідно пролізти рукою до правої частини двигуна. Робити це можна і знизу. Для наочності дивіться відео по заміні датчика швидкості на автомобілі Ford Focus 1.

Де варто датчик спідометра на Ford Focus 1

Ford Fiesta проблеми заміни датчика швидкості. Ford Fiesta speed sensor replacement problems.

Замена датчика скорости, форд фокус1

Заміна датчика заднього ходу Ford Фокус2

Ford Focus 1, де знаходиться двигун і резистори обігрівача.

Ford Focus 1.6 Погано їде і майже не реагує на педаль газу.

Ford Focus 2 несправність приладовій панелі

ЯК УВІЙТИ В РЕЖИМ самодіагностики FORD FOCUS 1?

Що робити коли не працює спідометр

 • Технорот запчастини Ford
 • Ford Explorer 2004 інструкція по експлуатації
 • Чим погані Форди
 • Диск колеса Ford а 150
 • Датчики на FORD Focus
 • Ford Раптор 2015 габарити
 • Паливна система Ford Galaxy бензин
 • Тракторів для Ford
 • Заміна задніх ступичні підшипників Ford Focus 1
 • Розмір рамки Ford Focus 2
 • Ford Mondeo panther black
 • Ford Transit 1994 2000 тест драйв

Як поміняти датчик швидкості на Ford Focus 1 відео

Ford Fiesta проблеми заміни датчика швидкості. Ford Fiesta speed sensor replacement problems.

Чому відключається спідометр Ford фокус2 відповіді тут

Зняття шплінта датчика швидкості Ford Focus 2

Заміна датчика швидкості Ford Focus своїми рукаміВідео

«Машина смикається при розгоні», «Ford Focus смикається при розгоні», «На малих обертах машина смикається», «Смикається Ford Focus 2». ось так старанно я шерстив інтернет, намагаючись визначити причину того, що мій Ford Focus смикається при найменшій спробі торкнутися педалі газу. Але, я не відразу пов’язав цей факт з тим, що спідометр не працює. У підсумку, я зібрав всі симптоми несправною роботи свого форда:

 • Спочатку, періодично, а потім і зовсім перестає працювати спідометр
 • При малих обертах машина смикається при розгоні
 • Підвищений витрата палива
 • Збиваються свідчення бортового комп’ютера про витрату палива і про швидкісних даних раз схожі проблемою стикався але тоді знайшли швидко, замінили лямбда зонд і все мотор заробив в нормально.

Виявив, що у кого-то ще й плавають холості оберти, глухне машина і тд

У мене Ford Focus 2 2005 року, 1.6 л, 115 л / с, механічна 5-ти ступінчаста коробка передач. Забігаючи вперед, скажу, що різниці між датчиком механічних коробок Focus 1 і 2 немає. Та й впливає несправний датчик на роботу двигунів обох машин майже однаково.

Став шукати подібні проблеми у власників Ford Focus 1 і 2. як виявилося, мало ні у кожного була або є така проблема. І винен тому датчик швидкості (або «датчик спідометра»). Датчик швидкості Ford Focus виходить з ладу, комп’ютер не отримує від нього даних і не розуміє скільки і коли подавати палива, також, він не отримує даних про швидкість і не може показати витрата і вважати швидкість машини. Замовив штатний датчик швидкості Ford Focus 2, він такий же, як датчик швидкості Ford Focus 1.

Датчик швидкості Ford Focus SENSOR 550 289 (неоригінал),

Датчик швидкості МКПП Ford фокус1, Ford Focus 2 SENSOR

Оригінальний датчик коштує близько 2000 тисяч, але я знаю, що багато в чому, неоригінальні запчастини працюють не гірше, та й коштують набагато дешевше.

Заміна датчика швидкості

Інструмент для заміни датчика швидкості:

 • плоска викрутка
 • Бокорізи
 • монтажка
 • молоток

У мене і штифт і сам датчик вийшли на подив легко. Хоча, багатьом іншим власникам фокусів це давалося дуже важко і навіть датчик ламався і його нижня частина залишалася в коробці

Працювати краще удвох, один знизу (в ямі або на естакаді), один зверху. Датчик знаходиться на МКПП над лівим приводом. Щоб дістатися до нього, необхідно:

 • Зняти повітряний фільтр
 • Зняти захисну бічну кришку АКБ і застібку акумулятора
 • Подати на клеми акумулятора ток за допомогою зарядного пристрою або іншого акумулятора, щоб при від’єднанні клеми АКБ не заблокований штатний магнітофон
 • зняти акумулятор
 • Зняти акумуляторну «кошик» і відвести її в бік

Доступ зверху до датчика швидкості Ford Focus 2

А ось і штифт, який потрібно вийняти з коробки. На ньому стоїть шлейф, але його потрібно відразу зірвати плоскогубцями (що я вже зробив). А пласмассовий вушко датчика можна відразу відламати за допомогою плоскої викрутки, так як цей палець стирчить з корпусу коробки всього лише на кілька міліметрів.

На фото внизу показано, що одна людина зверху міцно затискає штифт бокорезами (не бійтеся, що не перекусіть, він литий), а інший. піддягає бокорізи монтажкой, опера її про корпус коробки і постукує по монтажка молотком.

Сам датчик теж міцно сидить в КПП, підставляємо під відламане вушко монтировку, в той час, як напарник зверху тягне датчик вгору, похитуючи його в сторони, постукуємо по монтуванні молотком

Перед тим, як встановити новий датчик швидкості, змастіть чистим моторним маслом гумові кільця ущільнювачів на датчику і все його посадочне місце, а так же сам штифт. Щільно і точно посадивши датчик, перевірте, чи збігаються отвір у вушку датчика і в корпусі коробки. Вставте змащений штифт і забийте його молотком так, щоб його торець виступав від вушка датчика на пару міліметрів.

Забиваємо палець датчика швидкості Ford Focus

Далі, залишається під’єднати штекер і зібрати всі зняті деталі.