ВАЗ 2106 реле стартера де знаходиться

Блок запобіжників ВАЗ 2106

Блоки плавких запобіжників ланцюгів електроустаткування (основний і додатковий) встановлені в салоні зліва від рульової колонки під панеллю приладів. Номери запобіжників нанесені на кришках блоків. Залежно від сили максимального струму запобіжники мають різні кольори.

Розглянуто автомобілі ВАЗ 2106 з двигунами 21011, 2103, 2106

Плафони. Звукові сигнали. Розетка. Прикуриватель. Лампи стоп сигналу в задніх ліхтарях. Ліхтарі сигналізації відкритих передніх дверей. Годинники

Склоочисник і реле склоочисника. Електродвигун омивача вітрового скла. електродвигун опалювача

Ліві фари (дальнє світло) і контрольна лампа включення дальнього світла

Лівий передній ліхтар (габаритне світло). Правий задній ліхтар (габаритне світло). Лампа освітлення багажника. Лампа ліхтаря освітлення номерного знака. Лампи освітлення приладів. Лампа освітлення прикурювача

Правий передній ліхтар (габаритне світло). Лівий задній ліхтар (габаритне світло). Лампа ліхтаря освітлення номерного знака. Подкапотная лампа. Контрольна лампа габаритного світла

Покажчик тиску масла з контрольною лампою. Покажчик температури охолоджуючої рідини. Покажчик рівня палива з контрольною лампою резерву. Контрольні лампи включення гальма стоянки і рівня гальмівної рідини. Покажчики повороту і відповідна контрольна лампа. Контрольна лампа заряду акумуляторної батареї. Контрольна лампа управління повітряної заслінкою карбюратора. Запірний клапан карбюратора. Тахометр. Лампи світла заднього ходу. Лампа освітлення речового ящика. Обмотка реле обігріву заднього скла

Регулятор напруги. Обмотка збудження генератора

Електродвигун вентилятора системи охолодження двигуна

Покажчики повороту в режимі аварійної сигналізації

Заміна реле склоочисника (PC514)

Реле склоочисника розташоване в салоні на лівій боковині кузова під панеллю приладів і призначене для забезпечення переривчастого режиму роботи.

Для виконання роботи будуть потрібні два пластмасових тримача оббивки.

РЕЛЕ ваз 2106. ОБОЗНАЧЕНИЯ

Знявши ущільнювач з відбортовки передньої стійки дверей водія, викруткою піддягаємо оббивку боковини і знімаємо її, виймаючи два тримачі з отворів в боковині (власники при цьому, як правило, руйнуються). відгинаємо шумоізоляцію.

Від’єднуємо колодку проводів реле від джгута. Роз’єм знаходиться знизу панелі приладів

Хрестовій викруткою відвертаємо два самореза і знімаємо реле

Установка виконується в зворотній послідовності. Оббивку боковини закріплюємо новими власниками.

Заміна реле-переривника покажчика повороту і аварійної сигналізації (231.3747 або 23.3747)

Реле-переривник встановлено на перегородці моторного відсіку за щитком приладів. Реле призначене для отримання переривчастого світлового сигналу покажчиків повороту як в режимі аварійної сигналізації, так і в режимі вказівки повороту і контролю справності ламп покажчиків повороту. При перегорання лампи, реле подвоює частоту миготіння.

Знімаємо щиток приладів (див. С. 174, «Щиток приладів. зняття і установка»).

Торцевих ключем на 10 мм відвертаємо гайку кріплення реле. Під гайкою знаходяться наконечники двох «масових» проводів.

Подключение реле стартера ваз 2106,как поставить реле стартера на ваз 2106.

Установка всіх знятих деталей виконується в зворотній послідовності.

Заміна реле включення світла фар (90.3747-10 або 113.3747-10)

Два реле включення ближнього і дальнього світла встановлені в моторному відсіку на верхній частині правого бризковика.

Хрестовій викруткою відвертаємо саморез кріплення і знімаємо реле. Під кронштейном кріплення реле дальнього світла знаходиться наконечник масового «проводи».

А. реле включення дальнього світла, Б. реле включення ближнього світла.

Помітивши або запам’ятавши розташування проводів, від’єднуємо їх від висновків реле. Для зручності можна послідовно отсоединяя дроти, відразу підключати їх до справного реле.

Установка всіх знятих деталей виконується в зворотній послідовності.

Заміна реле контрольної лампи заряду акумуляторної батареї (РС702)

Реле встановлено в моторному відсіку на верхній частині правого бризковика. Реле служить для включення контрольної лампи на щитку приладів при виникненні несправності в ланцюзі заряду акумуляторної батареї. При включеному запалюванні контрольна лампа горить, а після запуску двигуна (при справній ланцюга заряду) лампа повинна згаснути

Хрестовій викруткою відвертаємо два самореза кріплення і знімаємо реле. Під одним з саморізів закріплений «масовий» провід.

Помітивши або запам’ятавши розташування проводів, від’єднуємо їх від висновків реле. Для зручності можна послідовно отсоединяя дроти, відразу підключати їх до справного реле.

Установка реле виконується у зворотній послідовності.

Заміна реле включення вентилятора радіатора системи охолодження (90.3747-10 або 113.3747-10)

Реле включення вентилятора радіатора системи охолодження, встановлено в моторному відсіку на верхній частині лівого бризковика.

Хрестовій викруткою відвертаємо саморез кріплення і знімаємо реле.

Помітивши або запам’ятавши розташування проводів, від’єднуємо їх від висновків реле. Для зручності можна послідовно отсоединяя дроти, відразу підключати їх до справного реле.

Електричні схеми (запобіжники і реле) електрообладнання ВАЗ 2106

Новий блок запобіжників ВАЗ 2106 або блок запобіжників 2106 євро

Установка. Як правильно підключити блок.

Для початку необхідно відключити масу від акумулятора. Потім відкручуємо старий блок запобіжників, акуратно, щоб не злетіли дроти з клем.

Після того, як ви відкрутили блок необхідно його відвести вниз, наскільки це дозволяють зробити дроти.

Важливо. Встановлювати перемички потрібно на ті дроти, які йдуть з напругою з підкапотного простору, тобто з дроту джерела напруги, встановлювати до запобіжника. Якщо підключити перемичку після запобіжника, то вийде що через один запобіжник проходить струм, який живить два споживача.

Далі по черзі знімаємо по одному дроту (починаючи з 1 запобіжника) зі старого блоку і переставляємо на новий, і так до останнього блоку. Після установки всіх проводів, потрібно перевірити, чи правильно підключено, зробити це досить легко. Наприклад, включаємо ближнє світло і витягуємо запобіжник. відповідно повинна згаснути ліва фара, вставляємо запобіжник на місце, витягуємо запобіжник, повинна згаснути права фара. Якщо це сталося, то ці ланцюги підключені правильно. За аналогією необхідно протестувати інші ланцюги.

Якщо ж при витягуванні одного запобіжника все одно горять дві фари (наприклад, чи працює обладнання). то перемичка встановлена ​​неправильно, перевірте схему підключення.

Де Знаходиться Реле Стартери ВАЗ 2106

Перевірка і заміна реле стартера ВАЗ 2107

На відміну від минулих моделей “класики”, ВАЗ 2107 має додатковий елемент в ланцюзі управління стартером. реле стартера. Як будь-яка деталь авто, реле може вийти з ладу, що зробить неможливим пуск двигуна. Виявити і прибрати несправність можна самостійно, для цього досить знати де знаходиться реле стартера на ВАЗ 2107 і мати мінімум інструменту для перевірки і підміни.

Заміна реле стартера на ВАЗ

Чому реле стартера перестає функціонувати? Це може бути кілька причин. По-перше, матеріали можуть бути знищені з старості. По-друге, обмотка може горіти. І, нарешті, по-третє, п’ятаки всередині самого реле можуть горіти.

Де Знаходиться Реле Стартери На ВАЗ 2106

Релейний стартер в автомобілях марки ВАЗ 2106 і його ремонт

Ремонт реле стартера

Існує кілька серйозних збоїв, які можуть виникнути при роботі з стартовим реле ВАЗ 2106. Зняття і заміна реле включення стартера ВАЗ на кришці. Реле стартера реле знаходиться. Перший. знос механічної дроту, другий. спалювання п’яти, а третій. закриття. Кожен з цих відмов можна визначити, розібравши реле стартера.

Крім того, щоб перевірити працездатність реле стартера, ви можете використовувати спеціальний тестер, який хороший для виявлення ланцюга в ланцюзі.

Реле на стартер на ВАЗ 2106

Втягує реле стартера

Конструкція реле в стартері автомобіля ВАЗ 2106 вважається досить таки не складною, і кожен хоч трохи захоплений автомобіліст без праці зможе його розібрати і зібрати самостійно. Однак зняти і потім назад встановити втягує реле для багатьох виявляється завданням непосильним. Однак професіонали справляються з цим без праці.

Якщо у вас виникли підозри на поломку втягує реле вашого авто, то потрібно неодмінно це перевірити. Реле в ВАЗ 2106, як і в інших моделях автомобілів, працює як електромагніт. Для того, щоб перевірити його справність, потрібно замкнути його металевим предметом, наприклад, викруткою. Якщо стартер почне обертатися, то несправність дійсно в реле. Якщо ж ви почуєте клацання втягує реле, але стартер не почне обертатися, то поломку потрібно шукати саме в ньому самому.

Чому реле стартера може припинити функціонувати? Причин може бути декілька. По-перше, від старості можуть зруйнуватися матеріали. По-друге, може згоріти обмотка. І, нарешті, по-третє можуть згоріти п’ятаки всередині самого реле.

Старетр автомобіля: основне призначення

Рано чи пізно кожному власнику автомобіля, незалежно від його марки і моделі, доводиться зіткнутися з тією проблемою, що його транспортний засіб відмовляється заводитися. Насамперед, природно, перевіряється рівень палива, заряд акумулятора, електроніка. Якщо все це не викликає ніяких нарікань і сумнівів в справності, то швидше за все справа саме в стартері. Адже саме від нього залежить успішний пуск двигуна.

В даний час на автомобілі даної моделі встановлюються, як правило, реле 35.3708 з торцевим колектором.

Однак на деяких екземплярах ВАЗ 2106 можуть виявитися встановленими стартери, вироблені в Німеччині або Білорусії, т. К. Їх можна взаімозамене зі стартером 35.3708.

У більш ранній час, приблизно в 70-80 роках, також встановлювали стартер СТ-221.

Втягує реле стартера

Конструкція реле в стартері автомобіля ВАЗ 2106 вважається досить таки не складною, і кожен хоч трохи захоплений автомобіліст без праці зможе його розібрати і зібрати самостійно. Однак зняти і потім назад встановити втягує реле для багатьох виявляється завданням непосильним. Однак професіонали справляються з цим без праці.

Якщо у вас виникли підозри на поломку втягує реле вашого авто, то потрібно неодмінно це перевірити. Реле в ВАЗ 2106, як і в інших моделях автомобілів, працює як електромагніт. Для того, щоб перевірити його справність, потрібно замкнути його металевим предметом, наприклад, викруткою. Якщо стартер почне обертатися, то несправність дійсно в реле. Якщо ж ви почуєте клацання втягує реле, але стартер не почне обертатися, то поломку потрібно шукати саме в ньому самому.

Чому реле стартера може припинити функціонувати? Причин може бути декілька. По-перше, від старості можуть зруйнуватися матеріали. По-друге, може згоріти обмотка. І, нарешті, по-третє можуть згоріти п’ятаки всередині самого реле.

Ремонт реле стартера

Є кілька основних поломок, з якими ви можете зіткнутися в процесі роботи з реле стартера автомобіля ВАЗ 2106. Перше. це знос механічного дроти, друге. обгорання п’ятаків, і третє. замикання. Кожну з цих поломок можна визначити при розбиранні реле стартера.

Також для перевірки справності реле стартера можна використовувати спеціальний тестер, який добре справляється з визначенням замикання в ланцюзі.

Якщо, розібравши дану деталь, ви виявите на ньому подряпини або задираки, їх потрібно усунути за допомогою наждаку. Деталі, на яких є істотні знос, можна виправити за допомогою прокладок, проте це не завжди приносить бажаний результат. Іноді більш результативним буде заміна їх на нові. Пошкоджену ізоляцію також варто обов’язково замінити на нову. Колектори зі зношеними або розхитаними пластинами ремонту не підлягають, їх потрібно неодмінно замінити.

Якщо є помітні зриви або пошкодження різьблення, то варто нарізати нову або використовувати так звані ввертиши.

При наявності несправностей в обмотках збудження слід розібрати корпус, зняти гвинти кріплень наконечників і клеми. Котушки при цьому потрібно добре просушити і просочити ізоляційним лаком. Контакти, які окислилися, потрібно зачистити, а ті, які зварилися, замінити на нові.

Втулки на стартер автомобіля ВАЗ 2106 змінюються в тому випадку, якщо вони мають значний знос або на них виявлені задираки. Для визначення зносу цих самих втулок потрібно виміряти зазор валика. Якщо він буде більше 0,2 мм, то втулки зносилися і підлягають заміні.

Складання деталей стартера автомобіля ВАЗ 2106 проводиться в порядку зворотному тому, в якому ви його розбирали.

При проведенні всіх зазначених вище робіт не слід забувати про техніку безпеки і ні в якому разі їх не порушувати.