Як зробити виворіт на ВАЗ 2107

Як зробити виворіт на ВАЗ 2107

СКАЖЕНИЙ виворіт НА Жигулі ЗА 300 РУБ!

Сходження. цей термін означає те, як колеса будуть сходиться між собою щодо дороги. Ось наприклад на задні-приводних автомобілях колеса стоять під позитивним кутом, а на передньому приводі під негативним як показано на фото. А зроблено це все для того, щоб при рушанні з місця і при подальшій їзді колеса вирівнювалися і ставали повністю рівно.

При неправильно відрегульована сходження, покришки у автомобіля можуть набагато швидше зноситься ніж при відрегульованому сходження, тому завжди стежте за ним і по можливості регулюйте!

Які інструменти мені знадобляться для регулювання? Для регулювання буде обов’язково потрібен штангенциркуль, а так же набір основних гайкових ключів, кліщі виду «Кобра», звичайна нитка не довгий і незвичайна нитка з прив’язаними на обох її кінцях гачками.

Ще вам знадобиться брусок товщиною «22 мм», і ще один брусок тільки вже товщиною «6 мм».

Коли потрібно регулювати розвал і сходження? Вони підлягають регулювання, при:

 • Зміна траєкторії руху автомобіля, припустимо ви їдете прямо а автомобіль в цей час веде в бік.
 • А так же при видимих ​​відхилень заданих кутів установки коліс, в зв’язку з цим буде спостерігатися нерівномірний і передчасний знос шин, а так само підвищиться витрата палива автомобілем і внаслідок чого через це можуть передчасно вийти з ладу деталі підвіски.
 • Ще перевіряти розвал і сходження потрібно після аварії, при якій були пошкоджені і замінені необхідні деталі підвіски.

Дублікати не знайдені

Дійсно, навіщо вони стільки всього туди понасовалі?

на фотке важелі НЕ стокові а помаранчеві Стінгер судячи з фото) на стік важелях поменше кут буде

А потім дорожникам відмивати таких кулібіних.

У чому сенс? Мені здається. повернеш так кермо і колеса відлетять у шістки.

дрифт-одним словом (на льоду думаю саме то на класиці)

чим би дитя не тішилося аби ебать не просила

на трасі кілька разів бачив як при обгоні кульові вилітають і колеса стають в таке ж становище

виворіт роблять щоб дубасити боком, на жигулі по льоду саме воно навик напрацьовувати

Ну для цього треба відслужити і відсидіти.

але ж справжня пацанська тачка повинна бути занижена! ну і бажано червона і з блискавками що б швидше їздила

тут важливо не те як машина виглядати, а то як вона може ебашіть боком, тому сильно занижувати не потрібно, інакше на швидкості все днище раз’ебет

Природно для понтів. Вже дуже реальні пасу люблять дешеві понти. Сам я не знаю який в цьому понт, напевно такий же як і в тонування в нуль і обрізаних пружинах.

Не порівнюйте бпанщіну і навколоспортивних машіну.жігулі в порівнянні з японцями стоять як жуйка в порівнянні з вантажівкою жуйки, а вчитися дрифту (тобто «вбивати» машину) у багато разів дешевше на вітчизняному автопромі, плюс ремонтувати простіше, адже більшість з малого детсва знають че в них й до чого. П.С більшість професійних гонщиків починали з нелегала на дешевих руїна.

Підготовчий етап і схема налагодження кутів установки передніх коліс на Lada 2107

Збалансовані диски, шини з оптимальним тиском повітря і рівний майданчик. це далеко не повний список необхідних умов, коли регулювання розвалу сходження коліс своїми руками пройде без помилок. Не менш важливі, здавалося б, незначні фактори:

 • Відсутність надмірного люфту в вузлах передньої підвіски.
 • Нормальний вільний хід рульового управління.
 • Рівень затяжки сполук ходової частини.
 • Справний стан амортизаційної системи.

Щоб настройка ходової частини була коректною, бажано навантажити машину: на кожне крісло покласти по 60-70 кг, а в багажник. 40-50 кг. Власне, регулювання можна виконувати і на порожньому авто, але назвати її точної навряд чи можливо. Геометрія, встановлена ​​в документації виробника, виконується за схемою: кастор. розвал. сходження.

Кермо виставляється в напрямку прямолінійного вектора руху, після чого слід покачати кузов машини з боку кожного колеса, щоб вибрати люфти підвіски. Перед тим, як приступити до установки своїми руками величин розвал сходження на автомобілі ВАЗ 2107, потрібно перевірити рівень пального в паливному баку, і при необхідності долити до повного стану. Також не забуваємо зняти декоративні ковпаки на дисках.

кут розвалу

Відхилення площини обертання колеса від вертикальної косильною волосіні, яка проходить точно через центр площі дотику шини з поверхнею дороги. Цей кут задається також регулювальними шайбами ​​на обох болтах осі нижнього важеля.

Кількість шайб завжди має бути однаковим, так само як і їх товщина. Це дозволяє домогтися правильного положення коліс при роботі підвіски.

Lada 2107 дрифт зима Logbook Про дрифт важелі

Процес розбирання думаю нікому не цікавий. Тому виділю тільки кілька моментів, решта жувати не буду. Спадщина дісталася нам втомлене: аморти, пружини, сошки, скручування, маточини. Все під заміну. Ось, наприклад, дивне рішення знайшлося при знятті аморт. Під кріплення підкладені гайки. Природно кріплення були вже зламані і навіть заварені знову. Підкладені гайки не дозволяли працювати кронштейну як слід, площини прилягання не було. Залишимо на совісті минулого власника)) Як і мляві до розриву обплетення гальмівні шланги. Кронштейн амортизатора повинен стояти ось так:Що мені не сподобалося в зелених

(На момент зняття швидше рудуватих)))) важелях і це я побачив і в копіях червонуватого кольору, які не так давно з’явилися в продаже.Колея.Огроменннннная мати її колія передніх коліс. Припускаю, що таким пекельним розширенням домагалися зростання вивороту. Деякі хлопці-тюнери для отримання вивороту ще ставлять бутери і проставки.Хлопці, нічого хорошого в цьому немає. Ви за свої кошти домагаєтеся некерованості авто. Хоча якщо главное чтоб тюнінг було видно, тоді все вогонь))Але ні ті часи для видного тюнінгу))Руйнування. Тут теж цікаво.Максимальний держак у шини в той момент, коли вона знаходиться перпендикулярно в дорозі. Збільшуємо руйнування, втрачаємо площа плями контакту шини з дорогою. Чим менше контакт фронтального колеса з дорогою, тим більше зносить пику. І немає б домагатися більшого плями контакту за рахунок найменшого розвалу. Все роблять напротів.Кастор.Через велику кастору кермо ледве крутиться. З’являється ефект піддомкрачування. Зверніть увагу, як піднімається авто при вивороті. Коли ви крутите кермо на цих важелях. У вас починає підніматися і опускати перед автомобіля. Через конфігурації висоти змінюються характеристики і розвалу, сходження. Змінюється зчеплення з дорогою. Тому ви свою жигу починаєте ловити при перекладки. Зчеплення з дорогою на фронтальних колесах то зменшується, то збільшується. Після чого тюнінгу на дорозі виникає автомобіль, водію якого сигналять і кричать у вікно: «Гей, друган, у тебе кульову вирве ». А ще вас раді бачити продавці смугастих палиць.

Гаразд, що я все про погане. Давайте про хороше. Крутити нові залізяки пріятно.Особенно коли вони підходять.

На перед поставили нові кульові TRS від Трек. Вибрав їх тому що вони все верхні, а ще, це, напевно, в першу чергу, тому що вони червоні). Вид знизу вийшов дуже стильний. Все в синьо червоних тонах. око радує.

Ну так от, про що це я. Головна інтрига.

Вирішили поміряти гальма 2108. Під 13 колеса. Ииии да.Оні встали, супорта не впираються, виворіт не зменшується. Супорт також варто спереду.

Покрутили, покрутили все. Але собі ставити їх не став. Все-одно шину використовую на 14.

Пружини в статиці зробили трохи коротше, ніж стандарт. Серійні пружинки м’які тачка на них прям як диван)) а у нас тут ніби гонка)) А різані Niva пружини занадто жорсткі. Зробили передні пружини жорсткістю 65 кг / Washing machine, задні 24 кг / Washing machine. Амортизатори природно теж не сток.Цель отримати зацеп на морді і керованість.Варіант не остаточний буду тестувати. Але в теорії все повинно бути мега крутяцкі. Так, і раз така справа, жорсткі пружини і тп. Поставили підсилювач подпружінніка. Бачив пару ЖИГ з вирваними склянками і тріщинами в цьому місці. Вирішив убезпечити і підстрахуватися, коротше

Процес виставлення кутів

Для роботи в домашніх умовах вам знадобляться наступні інструменти і пристосування:

 • Набір гайкових комбінованих ключів;
 • штангенциркуль;
 • Міцна нитка або волосінь з гачками на кінці. якщо їх немає, то потрібно буде придумувати, як прив’язатися до колеса;
 • Два бруска. перший товщиною 6 мм, а другий. 22 мм.

Також може знадобитися спеціальна або звичайна лінійка. є такий метод регулювання теж.

Опасный ,но бесплатный выворот на ВАЗ своими золотыми руками. Мечта? НЕТ-Суровая реальность!

Перш ніж приступати до установки кутів коліс, необхідно перевірити тиск в шинах, переконатися в тому, що немає радіального і осьового биття покришок, люфту підшипників маточин, люфту на верхніх кульових опорах і вільного ходу керма.

При виявленні чогось з перерахованого усуваємо несправність. Далі діємо в такому порядку.

Заганяємо автомобіль на рівну площадку, виставляємо положення рульового колеса в режим руху по прямій. для цього потрібно проїхати пару раз вперед і назад, щоб зрозуміти, що автомобіль нікуди не зміщується, і притискаємо підвіску, чинячи тиск на передній і задній бампер в 50 кгс по кілька разів поспіль.

Перевірка кута по нитці і штангенциркулем

Перевіряємо кути установки коліс. Для цього закріпіть поруч з колесом схил, щоб він проходив точно по його центру, як це показано на фото вище. Зупиніть його кочення і заміряйте відстань від верхнього і нижнього країв обода до нитки. Отримана різниця буде показником розвалу.

БЕШЕНЫЙ ВЫВОРОТ НА ЖИГУЛИ ЗА 300 РУБ!

Порада! Якщо штангенциркуля немає, скористайтеся звичайною лінійкою.

сходження коліс

Це різниця в відстані між точками спереду і ззаду внутрішніх частин ободів коліс.

Регулювання і перевірка кутів коліс повинна проводитися в майстернях, де для цього є все необхідне. Вручну ви теж можете багато чого підправити, не рахуючи кут поздовжнього нахилу осі повороту.

Цікаво! Найбільш точні дані при виставленні кута коліс можна отримати при роботі з завантаженим автомобілем на 320 кг. це приблизна вага чотирьох осіб, які перебувають в салоні, 50 кг вантажу в багажному відсіку. При цьому палива в бак має бути залито до повної.

В ідеалі значення всіх перерахованих кутів після проходження технічного обслуговування повинно відповідати наступним величинам (в дужках вказуються значення для ненавантаженого автомобіля):

 • Кут поздовжнього нахилу. 4 ° ± 30 ‘(3 ° ± 30’);
 • Розвал коліс. 4 ° 30’20 ‘(0 ° 5’20’);
 • Сходження. 2. 4 (3. 5) мм.

Саме на ці значення будемо орієнтуватися при роботі

Як зрозуміти, що потрібно виставити сход-розвал

На думки про необхідність такої процедури вас може наштовхнути наступне:

 • Під час їзди машину веде в сторону і постійно доводиться вирівнювати курс. Не помиліться, так як подібний ефект може виникати, коли рухаєтеся по нерівній або похилій дорозі. Прокатаєтеся в різних місцях і в різних напрямках по рівній дорозі, щоб не бути обдуреними.
 • Спостерігається швидкий і нерівномірний знос покришок і деталей підвіски. Автомобіль став жорсткішим реагувати на наїзди на купини. Показник витрати палива невиправдано виріс.
 • Якщо автомобіль потрапив в ДТП, навіть не дуже серйозне, рекомендується, як мінімум, перевірити кут сходження коліс, так як ударний імпульс навіть при наїзді на ямку здатний збити настройки підвіски.
 • Перевірка також рекомендована після проходження 15 000 км.

Ми вже писали, що заміна деяких деталей підвіски теж вимагає подальшої регулювання схід-розвалу. До таких не належать:

Втулка стабілізатора для автомобілів ВАЗ

 • Втулки стабілізатора;
 • Стабілізатор в зборі;
 • Втулки амортизатора і він сам;
 • Підшипники маточини.

А ось після заміни наступних деталей перевірка строго обов’язкове:

 • Кермові наконечники і тяги в зборі;
 • Укорочені або подовжені пружини;
 • Маятник рульового управління;
 • Рульова колонка;
 • Верхні і нижні важелі;
 • Балки в зборі;
 • сайлентблоки;
 • проставки.

Підготовка до регулювання розвалу-сходження

Регулювати кути установки коліс рекомендується на завантаженій машині. Навантаження повинна бути такою, щоб відповідати машині з 4 людьми в салоні, з 50 кг вантажу в багажнику і з повним баком.

Також необхідно перевірити тиск в шинах, яке повинно відповідати нормі.

Самостійна регулювання дозволяє заощадити на оплаті послуг СТО. Регулювання кутів не вимагає занадто високої точності, тому навіть на спеціалізованих станціях вона виконується у відповідності зі старою методикою, яка потребує спеціалізованого обладнання. Точність регулювання, яку можна забезпечити в домашніх умовах, цілком достатня для безпроблемної експлуатації автомобіля. Процес регулювання не є незворотнім процесом і, якщо у вас виникають сумніви щодо правильності регулювання, завжди можна звернутися на спеціалізовану, обладнану за останнім словом техніки, станцію технічного обслуговування.

Розвал сходження своїми руками на ВАЗ 2107

Регулювання розвалу-сходження. робота, яку обов’язково потрібно виконати після проведення ремонту підвіски із заміною наконечників рульових тяг, кульових, сайлентблоков. Перш ніж дізнатися як зробити розвал-сходження своїми руками на ВАЗ 2107, слід варто познайомитися з суттю термінів і чому так важлива їх правильне регулювання.

Кут кастору: вимір і налагодження

кут Кут між вертикаллю і віссю обертання колеса при повороті керма, що забезпечує автоматичне вирівнювання шин за рахунок руху, становить 4º ± 30 ‘для завантаженого і 3º ± 30’. для незавантаженого авто. Вимірювання кута проводиться за допомогою спеціалізованих шаблонів.

 • будь-яка регулювання кута кастору на ВАЗ 2107 своїми руками впливає на розвал і фактично не змінює сходження коліс;
 • похибка величини кута кастору між правим і лівим бортом. не більше 30 ‘;
 • П-подібні шайби необхідно монтувати пазом вниз.

Налаштування параметра здійснюється шляхом перестановки шайб на болтах, які фіксують нижній важіль щодо його осі (розташовані на торцях осі). Збільшення кута забезпечується монтажем шайби на болт, що знаходиться ближче до салону.

Підготовчий етап і схема налагодження кутів установки передніх коліс на Lada 2107

Збалансовані диски, шини з оптимальним тиском повітря і рівний майданчик. це далеко не повний список необхідних умов, коли регулювання розвалу сходження коліс своїми руками пройде без помилок. Не менш важливі, здавалося б, незначні фактори:

 • Відсутність надмірного люфту в вузлах передньої підвіски.
 • Нормальний вільний хід рульового управління.
 • Рівень затяжки сполук ходової частини.
 • Справний стан амортизаційної системи.

Щоб настройка ходової частини була коректною, бажано навантажити машину: на кожне крісло покласти по 60-70 кг, а в багажник. 40-50 кг. Власне, регулювання можна виконувати і на порожньому авто, але назвати її точної навряд чи можливо. Геометрія, встановлена ​​в документації виробника, виконується за схемою: кастор. розвал. сходження.

Кермо виставляється в напрямку прямолінійного вектора руху, після чого слід покачати кузов машини з боку кожного колеса, щоб вибрати люфти підвіски. Перед тим, як приступити до установки своїми руками величин розвал сходження на автомобілі ВАЗ 2107, потрібно перевірити рівень пального в паливному баку, і при необхідності долити до повного стану. Також не забуваємо зняти декоративні ковпаки на дисках.

Спільноти ВАЗ: Ремонт і Доопрацювання Блог Регулювання розвалу сходження коліс на ВАЗ 2107

Я тут вирішив сходження настроіть.В кінці буде теорія.Взял я волосінь і відрізав пластинки і зробив їх гострим куточком.

Взяв м’яку пружинку і з’єднав дві волосіні з куточками.

Далі виготовив з бруска два бруска, один 22мм другий 6мм.

В результаті вийшла ось така конструкція.

Для виконання роботи з перевірки сходження коліс, використовуємо міцну нитку з прив’язаними на кінцях гачками. Зачіпляються гачки за протектор на рівні осей задніх і передніх коліс. Так як колія задніх коліс менше колії передніх на 44 мм, підкладаємо під нитку до боковини кожного заднього колеса брусок товщиною 22 мм.

Встановлюємо рульове колесо в таке становище, щоб нитка торкнулась боковини шини переднього колеса в діаметрально протилежних точках.

Закріплюємо нитку на протектора з протилежного боку ВАЗ 2107 і під нитку на боковину заднього колеса підкладаємо брусок товщиною 6 мм.

Таким чином, загальна товщина брусків з одного боку заднього колеса складе 28 (226) мм. При сходженні 1 мм для одного переднього колеса нитка повинна злегка торкнутися боковини його шини в діаметрально протилежних точках.

А тепер теорія з інтернета.Угли установки коліс (розвал-сходження). конструктивні параметри, що визначають положення коліс на автомобілі в режимі прямолінійного руху і в поворотах. Відхилення кутів установки коліс від нормативних значень може стати причиною нестійкого руху (мимовільний відведення від прямолінійного напряму, «нишпорення»), нерівномірного і передчасного зносу шин і деталей підвіски, а також підвищеної витрати топліва.Угол поздовжнього нахилу осі повороту (кастер). це кут між вертикаллю і віссю повороту колеса при вигляді збоку. Кут регулюється зміною кількості регулювальних шайб на болтах кріплення осі нижнього важеля, підвіски, що забезпечує стабілізацію коліс при прямолінійному русі автомобіля.Угол розвалу коліс. це кут між площиною обертання колеса і вертикальної прямої, що проходить через центр плями контакту шини з поверхнею дороги. Кут розвалу коліс на регулюється одночасною зміною кількості регулювальних шайб однакової товщини на обох болтах кріплення осі нижнього важеля, що забезпечує правильне положення колеса при роботі подвескі.Схожденіе коліс. різниця у відстанях між передніми і задніми точками внутрішньої частини ободів правого і лівого колес.Проверку і регулювання кутів установки передніх коліс на ВАЗ 2107 рекомендується проводити на стенді в спеціалізованій майстерні, проте операцію з перевірки кутів установки передніх коліс на автомобілі (за винятком перевірки кута поздовжнього нахилу осі повороту) можна виконати з достатньою точністю своїми рукамі.Более точні результати дає контроль кутів на завантаженому автомобілі під статичним навантаженням 320 кг, що приблизно відповідає вазі чотирьох осіб, розміщених на сидіннях, і вантажу 50 кг в багажнику. Паливний бак на автомобілі повинен бути повністю заправлен.После проведення першого технічного обслуговування і подальшої експлуатації значення кутів має відповідати наступним величинам:. кут поздовжнього нахилу осі повороту коліс: 4 ° ± 30 ‘(3 ° ± 30’);. кут розвалу коліс: 4 ° 30’20 ‘(0 ° 5’20’);. сходження коліс: 2. 4 (3. 5) мм. в дужках вказані значення кутів на ВАЗ 2107 без нагрузкі.Перед перевіркою кутів установки коліс (розвал. сходження) перевіряємо тиск повітря в шинах, відсутність осьового і радіального биття шин, люфт в підшипниках маточин, люфт у верхніх кульових опорах підвіски і вільний хід рульового колеса. При необхідності усуваємо виявлені несправності. Перед контролем кутів, рульове колесо встановлюємо в положення прямолінійного руху автомобіля. «Протискуєте» підвіску ВАЗ 2107, приклавши 2-3 рази вертикальне зусилля 40-50 кгс спочатку до заднього бамперу, а потім до переднему.Проверку кутів установки коліс (розвал. сходження) на ВАЗ 2107 проводимо в такій черговості:. кут поздовжнього нахилу осі повороту коліс (перевірка і регулювання кута поздовжнього нахилу коліс можлива тільки в спеціалізованій майстерні);. кут розвалу коліс (перевірку кута розвалу коліс можна провести самостійно, але регулювання кута розвалу коліс можлива тільки в спеціалізованій майстерні);. сходження коліс (перевірку і регулювання сходження коліс на ВАЗ 2107 можна провести самостійно).Проверяем кути розвалу коліс1. Перш за все потрібно підготувати автомобіль до регулювання розвалу схожденія.2. Виконуємо підготовчі роботи, необхідні перед перевіркою кутів установки колес.3. Штангенциркулем вимірюємо відстань від нитки схилу до верхньої і нижньої точок обода і визначаємо різницю расстояній.Разніца в 3 мм приблизно відповідає розі розвалу 30′.Схожденіе колес.Схожденіе коліс на ВАЗ 2107 регулюється зміною довжини рульових тяг шляхом обертання їх різьбових муфт. Це забезпечує правильне положення передніх коліс автомобіля при різних швидкостях і радіусах поворота.1. Готуємо автомобіль до виконання операцій.2. Виконуємо підготовчі роботи, необхідні перед перевіркою кутів установки колес.3. Для виконання роботи з перевірки сходження коліс, використовуємо міцну нитку з прив’язаними на кінцях гачками. Зачіпляються гачки за протектор на рівні осей задніх і передніх коліс. Так як колія задніх коліс менше колії передніх на 44 мм, підкладаємо під нитку до боковини кожного заднього колеса брусок товщиною 22 мм.4. Встановлюємо рульове колесо в таке становище, щоб нитка торкнулась боковини шини переднього колеса в діаметрально протилежних точках.5. Закріплюємо нитку на протектора з протилежного боку ВАЗ 2107 і під нитку на боковину заднього колеса підкладаємо брусок товщиною 6 мм.Такім чином, загальна товщина брусків з одного боку заднього колеса складе 28 (226) мм. При сходженні 1 мм для одного переднього колеса нитка повинна злегка торкнутися боковини його шини в діаметрально протилежних точках.Регуліруем сходження коліс на ВАЗ 2107 самостоятельноДля цього: 1. Двома ключами на 13 мм послаблюємо стягнуті хомути муфти зовнішньої рульової тягі.2. Розсувними пассатижами обертаємо муфту і регулюємо довжину тяги до зникнення зазорів між ниткою і боковиною шини переднього колеса.3. Затягуємо стягнуті хомути.Аналогічную роботу проводимо з іншим колесом і добиваємося сумарного сходження передніх коліс 2 мм.Для установки сходження одного колеса, рівного 1,5 мм, під нитку необхідно підкласти брусок товщиною 31 (229) мм, для сходження 2 мм. 34 ( 2212) мм відповідно.

Кут установки коліс

Або по-іншому. розвал-сходження. Це параметри конструкції, що визначають поточний стан коліс, коли автомобіль рухається по прямій косильною волосіні і на поворотах. В ідеалі автомобіль по рівній поверхні повинен завжди рухатися в заданому положенні керма.

При відхиленні цього параметра з’являється курсова нестійкість, водієві постійно доводиться тягнути кермо в сторону, щоб утримати потрібний напрямок.

Цікаво! Через їзди з такими настройками кута установки коліс починають швидше стиратися покришки, страждають деталі підвіски і істотно зростає витрата палива, так як автомобіль, що рухається постійно відчуває якесь опір.