Помилка тиску в шинах Hyundai Крета

Датчики шин Hyundai Грета. важливі компоненти корейського кроссовера, що дозволяють контролювати показники тиску в колесах. При виникненні несправності, вони передають сигнал на панель приладів, і ви бачите загоряння лампочки. У більш дорогих комплектаціях сигнал передається на сенсорний дисплей SuperVision. Придбати вимірювальні елементи можна в дилерському центрі корейської компанії. Не радимо вдаватися до придбання продукції сумнівних виробників.

Навіть невелика різниця в накачуванні шин автомобіля призводить до посиленого зносу покришок. На допомогу прийде бездротової датчик тиску в шинах Hyundai Creta. Придбати його можна в нашій компанії, працює пристрій на частоті 433 МГц. Сигнал надходить в процесор, де обробляється і виводиться на панель приладів. У моделі Хенде Крета інформація відображається на екрані бортового комп’ютера.

помилка, тиску, шина, hyundai

Відключення датчика тиску в шинах Hyundai Creta

У всередині кожного колеса Hyundai Creta встановлений радіодатчик, який повідомляє про тиск в кожному колесі. Водієві про наявність проблем з тиском в шинах сигналізує спеціальна лампа-індикатор на панелі приладів. Основні умови для включення цього індикатора:

 • Тиск в будь-якої шині нижче необхідного мінімуму;
 • Виявлено швидке зниження тиск в будь-якої шині (наприклад, при проколі);
 • Несправність датчиків або приймача.

Тому перш за все потрібно перевірити тиск і саме колесо. Дуже часто датчики пошкоджуються при бортировки колеса і тоді вони не працюють або глючат. А також коли просто ставлять інші без датчиків (наприклад ту саму запаску в ній немає датчика). Найчастіше проблема з постійно загорающейся лампочкою виникає саме в холодну пору коли, коли сильно змінюється тиск. А ось відключати систему TPMS настійно не рекомендується!

Датчик давления в шинах Хендай Крета

Система контролю тиску в шинах відноситься до системи безпеки. Власне тому виробник не передбачив можливості відключення датчиків тиску. Через це багато автолюбителів почали шукати обхідні шляхи. Дехто намагався обдурити систему встановлюючи всі датчики в запаску. Але таке рішення не спрацьовує, тому що датчики включаються тільки при русі, за рахунок інерційного включення. Проте є можливість просто погасити лампу за допомогою сканера і спеціальних програм таких як HobDrive і Car Scanner ELM OBD2. Для прикладу на відео нижче показана робота з ХотДрайв. Тобто там просто скидається помилка і цього вистачає (за словами користувачів) на пробіг в 100-200 км.

Якщо у вас загорілося попередження ( «арфа») то перш за все перевірте тиск механічним манометром. До речі манометр повинен бути повірений, часто манометри можуть показувати не вірно. При нормальних показаннях манометра треба перевірити який з датчиків вийшов з ладу. В цьому випадку треба робити діагностику. Правда є спеціальні прилади які можуть визначити справність навіть датчика невстановленого на авто. На відео нижче показаний такий прилад.

Новий датчик для Крети має артикул 52933C1100. Якщо будете шукати аналоги, то вибирайте з робочою частотою 433 МГц. Після установки ніякої активації не потрібно. Досить просто проїхатися на авто, датчик визначиться автоматично, а також і місце його установки.

Нормальним показником тиску шин у Hyundai Крета є 2.30.7 кг / см2. Це відноситься до 16-ти і 17-дюймовим елементам. Багато автовласників недооцінюють важливість даного аспекту, хоча від нього залежить загальний комфорт їзди. Датчики тиску в шинах Hyundai Creta, якраз і відповідають за вимір і відображення даного показника на екрані приладової панелі.

Корейська кросовер, в незалежності від типу комплектації, оснащується датчиками. Не потрібно вірити стереотипам, насправді їх принцип роботи дуже простий: в кожне колесо вмонтований радіоелемент, що передає інформацію на приймач, розташований на приладовій панелі. У початкових комплектаціях Грета за відображення стану тиску відповідає лампочка. її загоряння свідчить про пробої колеса, або про вихід з ладу вимірювальних компонентів.

Фахівці впевнені, що стандартного набору обладнання цілком достатньо для нормального моніторингу даного показника. Але корейські розробники вирішили не зупинятися на досягнутому, оснастивши топову версію Hyundai Грета панеллю приладів SV. З її допомогою водій може стежити за станом показників кожного колеса в режимі реального часу.

Датчики Hyundai Creta вельми делікатні, тому з ними часто виникають проблеми. Заміну шин корейського кроссовера проводити самостійно не рекомендується. краще довірити роботу професіоналам, які володіють навичками установки датчиків тиску. Якщо відключити вимірювальні компоненти або встановити шини без них, то лампочка на панелі приладів буде постійно відображати несправність.

Існує два шляхи вирішення цієї проблеми: перепрошивка системи (не рекомендується, так як при установці вимірювальних елементів знову доведеться повторювати процедуру) і установка нових компонентів китайського виробництва (відрізняються низькою ціною і гарною якістю).

Як встановити датчик тиску повітря шин Hyundai Крета / Грета

Установка датчика тиску шин Hyundai Крета / Грета завжди пов’язана з роботами на шиномонтажі, тому що при його установці необхідно зняти колесо, розбортуватися його, встановити датчик тиску шин Hyundai Крета / Грета в штатне місце вентиля для надування і назад зібрати колесо. Як правило, датчики самостійно визначаються бортовим комп’ютером автомобіля після нетривалої поїздки. Але в ряді випадків самоактівація може не спрацювати. Якщо цього не відбулося, то слід звернутися в спеціалізований сервіс для примусової активації за допомогою професійного обладнання, що підключається до бортового комп’ютера автомобіля, в зв’язку з чим перед установкою датчиків в колеса слід зробити фотографії номерів датчиків.

Такі датчики працюють від батарейки, яка встановлена ​​в самому датчику. Слід пам’ятати, що у батарейки є свій термін придатності. Зазвичай це кілька років. Однак, якщо батарейка закінчилася, доведеться поміняти повністю весь датчик тиску повітря шин Hyundai Creta. а не саму батарейку.

Датчики тиску в шинах. Тиск в шинах на Hyundai Creta. як прибрати помилку датчиків і TPMS тиск в шинах Hyundai Крета r16

Щоденні перевірки і визначення несправностей Експлуатація автомобіля в зимовий період Поїздка на СТО Інструкція по експлуатації і технічного обслуговування Витратні матеріали для проведення технічного обслуговування Застереження і правила техніки безпеки при виконанні робіт на автомобілі Основні інструменти, вимірювальні прилади і методи роботи з ними Механічна частина двигуна 1, 6 MPI Механічна частина двигуна 2,0 MPI система охолодження система мастила система харчування система управління двигуном система впуску та випуску Електрообладнання двигуна Зчеплення Механічна коробка передач Автоматична коробка передач Роздавальна коробка і система повного приводу Приводні вали і осі Підвіска Гальмівна система Рульове управління Кузов Пасивна безпека система кондиціонування і обігрівач Електросистеми і електронних схем Тлумачний словник

Світова прем’єра компактного кросовера Hyundai ix25 відбулася навесні 2014 року на Пекінському автосалоні. Під назвою Creta (в Honor грецького острова Крит) автомобіль був представлений роком пізніше в Індії.

Виходячи з того, що модель спочатку замислювалася як глобальна, дизайнери створили досить оригінальний, але в той же час універсальний вигляд, який сподобається автомобілістам різних країн і континентів. Автомобіль витриманий в фірмової концепції «рідка скульптура 2.0», що об’єднує в собі плавні і гнучкі косильною волосіні з динамічністю і навіть деякою агресивністю. В цілому Hyundai Creta вийшов спортивним, динамічним, потужним, але разом з тим витонченим і легким.

Функціональний, але при цьому досить витончений інтер’єр цілком відповідає зовнішності автомобіля. Якість збірки, матеріали обробки і ергономіка на найвищому рівні. Причому це відноситься до виконання як зі шкіряною, так і зі звичайною тканинної обшивкою. Як і належить кросоверу, нехай навіть компактному, його салон відзначається простором: навіть на задніх сидіннях місця достатньо пасажирам будь-якої комплекції.

Обсяг багажника Hyundai Creta в звичайному стані складає 431 л. При необхідності можна скласти спинки задніх сидінь, збільшивши корисний простір до 1280 л. Як і у більшості сучасних автомобілів, спинки задніх сидінь можуть складатися окремо в пропорції 60:40.

Лінійка силових агрегатів, що встановлюються на Hyundai Creta, представлена ​​двома рядними чотирициліндровими бензиновими двигунами з робочими обсягами 1,6 л і 2,0 л потужністю відповідно 123 л. с. і 149 л. с. Дизельні агрегати на вітчизняному ринку пропонувати навіть не планують: за розрахунками маркетологів, попит на таку версію буде мінімальним.

Механічна коробка передач йде тільки в парі з базовим 1,6-літровим мотором. Шестиступінчастий «автомат» доступний в комбінації з усіма силовими агрегатами, а повноприводна трансмісія з багатодисковою муфтою пропонується тільки для «топових» дволітрових двигунів.

Передня підвіска всіх версій представлена ​​стали вже традиційними стійками Mc-Ferson зі стабілізатором поперечної стійкості. Повнопривідні машини обладнані задньою підвіскою зі стабілізатором, а на передньопривідних встановлена ​​звичайна торсіонна балка. Гальма всіх коліс дискові, причому на передніх колесах. ще й вентильовані. Рульове управління в залежності від типу силового агрегату обладнано гідравлічним або електричним підсилювачем.

На окрему увагу заслуговує кузов Creta. Його силова структура, названа HIVE, забезпечує максимальну в цьому класі автомобілів жорсткість, а також підвищену структурну міцність і безпеку в разі аварії. Також заявлено, що дах кросовера володіє підвищеною вантажопідйомністю завдяки збільшеній кількості поперечок з високоміцних сталей.

Пропонується три рівні комплектації Hyundai Creta: Start, Active і Comfort. У базовій версії є дві подушки безпеки, ABS, гідропідсилювач рульового управління, система динамічної стабілізації, регулювання передніх сидінь по висоті, аудіосистема з радіоприймачем і роз’ємами USB і Aux, зв’язок Bluetooth, електросклопідйомники і система контролю тиску в шинах. На такі машини встановлені 16-дюймові штамповані колеса, дзеркала тут з ручним регулюванням, а рульову колонку можна налаштувати тільки по висоті.

«Середня» комплектація Active на додаток до перерахованого включає кондиціонер, електропривід і підігрів зовнішніх дзеркал, підігрів передніх сидінь і ключі з кнопками управління центральним замком. За додаткову плату пропонується пакет Winter з підігрівом задніх сидінь і керма.

У максимальному оснащенні Creta має шість подушками безпеки, автоматичним клімат-контролем, регулюванням керма по вильоту, заднім парктроніком, багажними рейлінгами на даху і легкосплавними колісними дисками, а замість гідравлічного підсилювача рульового управління встановлений електричний. В якості додаткової опції пропонується пакет Advanced з підігрівом задніх сидінь, керма, вітрового скла і форсунок омивача, мультимедійною системою з CD-ресивером і сенсорним екраном, камерою заднього виду і комбінацією приладів Supervision.

Завдяки вдалому поєднанню дизайну, надійності, гарного оснащення і доступної ціни Hyundai Creta користується заслуженою популярністю на автомобільному ринку.

У цьому посібнику наводяться вказівки по експлуатації і ремонту Hyundai Creta (ix25), що випускається з 2015 року.

Коробка передач: п’ятиступінчаста механічна або шестиступінчаста автоматична

Роки випуску: з 2015 року по теперішній час

Коробка передач: шестиступінчаста автоматична

Датчик тиску шин Hyundai Creta. важливий елемент пристрою автомобіля

Датчик тиску повітря шин для Hyundai Крета / Грета. це необхідний елемент в пристрої сучасного автомобіля, який дозволяє зробити використання автомобіля більш комфортним і безпечним. Цей продукт допомагає знизити ваші витрати на покупку нових шин, тому що різниця в тиску шин впливає на знос шин. Різниця тиску шин або низький рівень тиску впливає на безпеку на дорозі і гальмування. Не слід нехтувати установкою / заміною датчиків тиску повітря в шинах. Ваші витрати на придбання датчиків тиску шин для Hyundai Крета / Грета будуть однозначно виправдані.

Дії в надзвичайних ситуаціях Hyundai Creta з 2015 р Система контролю тиску в шинах

Система контролю тиску в шинах (TPMS)

Система контролю тиску в шинах (TPMS), тип А

У холодну погоду необхідно щомісяця перевіряти тиск в кожній з шин, включаючи запасне колесо (при наявності), і при необхідності доводити рівень тиску в шинах до рекомендованого виробником (вказується на інформаційних табличках автомобіля і рівня тиску в шинах; якщо на автомобілі встановлені шини, що мають відмінний від зазначеного на табличках розмір, необхідно визначити для них відповідний рівень тиску.)

В якості додаткової системи безпеки автомобіль може бути обладнаний системою контролю тиску в шинах (TPMS), яка забезпечує індикацію значного зниження тиску в одній або декількох шинах за допомогою сигналізатора низького тиску в шинах. Якщо загоряється сигналізатор низького тиску в шинах, необхідно якомога швидше зупинити автомобіль, перевірити стан шин і довести в них рівень тиску до норми. Продовження руху при низькому тиску в шинах може привести до перегріву і механічного руйнування шин. Експлуатація шин при тиску нижче норми призводить до збільшення витрати палива, скорочення терміну служби шин, а також може вплинути на керованість і довжину гальмівного шляху автомобіля.

Зверніть увагу, що використання системи TPMS не рятує від необхідності правильного обслуговування шин або підтримки в них належного тиску, навіть якщо зниження рівня тиску недостатньо для спрацьовування сигналізатора низького тиску в шинах системи TPMS.

В автомобілі також передбачений індикатор несправності системи TPMS, що забезпечує контроль її належного функціонування. Індикатор несправності TPMS об’єднаний з індикатором низького тиску в шинах. Коли система виявляє несправність, індикатор починає блимати протягом приблизно однієї хвилини, потім світиться безперервно. Ця послідовність продовжиться після наступних запусків транспортного засобу, поки існує несправність. Коли горить індикатор несправностей, система, можливо, буде не в змозі виявити або сигналізувати про низький тиск в шинах, як годиться. Несправність системи TPMS може бути викликана різними причинами, включаючи установку або заміну шин або коліс. Завжди перевіряйте показання індикатора несправності системи TPMS після заміни однієї або декількох шин / коліс або заміни їх місцями, щоб переконатися в працездатності системи TPMS.

ПрімечаніеЕслі індикатор TPMS не світиться протягом трьох секунд після повороту ключа запалювання в положення «ON» ( «Вкл.») Або при працюючому двигуні або буде горіти після миготіння протягом приблизно однієї хвилини, рекомендується звернутися до дилера Hyundai.

Індикаторний пристрій низького тиску в шині

Коли включений індикатор Попередження системи контролю тиску в шинах, це означає, що в одній або декількох шинах тиск значно нижче рекомендованого.

При включенні будь-який з ламп індикаторного пристрою негайно знизьте швидкість, уникаючи різких поворотів і з огляду на те, що гальмівний шлях може бути збільшений. Слід якомога швидше зупинитися і перевірити шини.

Накачайте шини до належного рівня тиску, вказаного на табличці автомобіля або наклейці з інформацією про тиск в шинах, розташованої на лицьовій панелі центральної стійки з боку водія.

Якщо неможливо дістатися до станції технічного обслуговування або тиск в шині не підтримує на належному рівні після накачування повітря, замініть колесо спустила шина запасним.

Как потушить лампочку TPMS на автомобиле Hyundai Creta

Після цього індикаторний пристрій низького тиску в шині може блимати протягом приблизно однієї хвилини, а потім продовжує світитися безперервно після наступного запуску двигуна і протягом близько 20 хвилин безперервного руху, до тих пір, поки колесо з низьким тиском не буде відремонтовано та встановлено назад на автомобіль.

Увага холодну погоду сигналізатор низького тиску в шинах може спалахнути, якщо в шині встановлено тиск, рекомендоване для теплої погоди. Це не означає несправність системи TPMS, оскільки зниження температури призводить до пропорційного зниження тиску в шінах.Прі русі з області з низькою температурою в область з високою температурою і навпаки, а також якщо зовнішня температура значно вище або нижче, необхідно перевірити тиск в шинах і довести його до рекомендованого уровня.Слішком низький тиск в шинах може призвести до втрати керування автомобілем і збільшення гальмівного шляху. Продовження руху при низькому тиску в шинах може привести до перегріву і механічного руйнування шин.

У разі несправності системи контролю тиску в шинах індикаторний пристрій низького тиску буде блимати протягом однієї хвилини і потім почне горіти безперервно. Якщо система здатна вірно попередити про недостатній тиск одночасно зі збоєм системи, включиться індикатор несправності TPMS.

УВАГА Індикатор несправності системи TPMS може також загорятися при проїзді поблизу кабелів електропередач або радіопередавачів, наприклад поблизу поста автомобільної інспекції, державних установ, радіомовних станцій, військових об’єктів, аеропортів, передавальних станцій і т. Д. Що виникають при цьому перешкоди можуть викликати збій в роботі системи контролю тиску в шинах (TPMS).- Індикатор несправності TPMS може горіти в разі використання в автомобілі ланцюгів проти ковзання або деяких окремо придбаних приладів (ноутбуки, мобільний зарядний пристрій, дистанційний стартер, система супутникової навігації і т. д.). Це може заважати нормальному функціонуванню системи контролю тиску в шинах (TPMS).

Заміна шини, обладнаної системою TPMS

Кожне колесо обладнано датчиком тиску повітря в шинах, встановленим в шині за штоком вентиля. Повинні використовуватися сумісні з системою TPMS колеса. Обслуговування шин рекомендується проводити у офіційного дилера Hyundai.

Навіть при заміні спущеною шини запасний індикаторний пристрій низького тиску в шині буде блимати або безперервно горіти до виконання ремонту спущеною шини і зворотного її установки на автомобіль.

Після заміни спущеною шини запасний індикаторний пристрій низького тиску може блимати або спалахнути через кілька хвилин, оскільки датчик TPMS, встановлений на запасне колесо, що не запущено.

Після підкачки спущеною шини до досягнення належного тиску і її установки на автомобіль рекомендується звернутися до офіційного дилера компанії Hyundai для запуску датчика TPMS, встановленого на запасному колесі. Індикатор несправності TPMS і індикатор низького тиску в шинах вимикаються через кілька хвилин після початку руху.

Якщо через кілька хвилин після початку руху індикатор не відключається, рекомендується звернутися до офіційного дилера Hyundai для перевірки системи.

ВНІМАНІЕПрі заміні спочатку встановленого колеса запасним датчик TPMS на запасному колесі необхідно запустіть.Отключеніе датчика TPMS на встановленому спочатку колесі рекомендується виконувати у дилера Hyundai. Якщо датчик TPMS на первісно встановленому колесі, розташованому в тримачі запасного колеса, залишається активний, система контролю тиску в шинах може працювати неправільно.Рекомендуем обслуговувати систему у офіційного дилера Hyundai.

Ви можете не визначити шину з низьким тиском, просто подивившись на неї.

Завжди використовуйте справний манометр для вимірювання тиску в шинах. Зверніть увагу, що тиск в гарячій шині (після руху автомобіля) буде вище, ніж в холодній.

ПрімечаніеВираженіе «холодна шина» означає, що автомобіль простоював протягом трьох годин або проїхав менше 1,5 км за тригодинний період. Дайте шині охолонути перед вимірюванням тиску. Завжди стежте за тим, щоб перед накачуванням до рекомендованого тиску шина була холодною. ВНІМАНІЕЕслі автомобіль обладнаний системою контролю тиску в шинах, рекомендуємо використовувати шинний герметик, схвалений Hyundai. Рідкий герметик може пошкодити датчик тиску в шині.

Неналежне використання, зміна або вимкнення засобів системи контролю тиску в шинах (TPMS) може вплинути на можливості системи щодо оповіщення водія про зниження тиску в шинах або несправності системи TPMS. Неналежне використання, зміна або вимкнення засобів системи контролю тиску в шинах (TPMS) може призвести до втрати гарантії на дану систему автомобіля.

Система контролю тиску в шинах (TPMS), тип В

Тиск в шинах можна перевірити в інформаційному режимі на комбінації приладів.

Тиск повітря в шині відобразиться через кілька хвилин їзди після першого запуску двигуна.

Якщо тиск не відображається після зупинки автомобіля, виводиться повідомлення «Drive to display» ( «Почніть рух для відображення»), Перевірте тиск в шинах після початку руху.

Показання значення тиску в шинах можуть відрізнятися від значень, отриманих при вимірюванні за допомогою шинного манометра.

Одиниці виміру тиску в шинах можна змінити в настройках користувача на комбінації приладів.

ВНІМАНІЕІзбиточное або недостатній тиск може зменшити термін служби шини, негативно вплинути на керованість транспортного засобу і привести до раптового розриву шини, який може стати причиною втрати керування та дорожньо-транспортної пригоди.

У холодну погоду необхідно щомісяця перевіряти тиск в кожній з шин, включаючи запасне колесо (при наявності) і при необхідності доводити рівень тиску в шинах до рекомендованого виробником (вказується на інформаційних табличках автомобіля і рівня тиску в шинах).

ПрімечаніеЕслі на автомобілі встановлені шини, що мають відмінний від зазначеного на табличках розмір, необхідно визначити для них відповідний рівень тиску.

В якості додаткової системи безпеки автомобіль може бути обладнаний системою контролю тиску в шинах (TPMS), яка забезпечує індикацію значного зниження тиску в одній або декількох шинах за допомогою сигналізатора низького тиску в шинах. Якщо загоряється сигналізатор низького тиску в шинах, необхідно якомога швидше зупинити автомобіль, перевірити стан шин і довести в них рівень тиску до норми. Продовження руху при низькому тиску в шинах може привести до перегріву і механічного руйнування шин.

Експлуатація шин з тиском нижче норми призводить до збільшення витрати палива, скорочення терміну служби шин, а також може вплинути на керованість і довжину гальмівного шляху автомобіля.

В автомобілі також передбачений індикатор несправності системи TPMS, що забезпечує контроль правильності роботи системи. Індикатор несправності TPMS об’єднаний з індикатором низького тиску в шинах. Коли система виявляє несправність, індикатор починає блимати протягом приблизно однієї хвилини, потім світиться безперервно. Ця послідовність продовжиться після наступних запусків транспортного засобу, поки існує несправність.

Коли горить індикатор несправностей, система, можливо, буде не в змозі виявити або сигналізувати про низький тиск в шинах, як годиться. Несправність системи TPMS може бути викликана різними причинами, включаючи установку або заміну шин / коліс.

Завжди перевіряйте показання індикатора несправності системи TPMS після заміни однієї або декількох шин / коліс або заміни їх місцями, щоб переконатися в працездатності системи TPMS.

помилка, тиску, шина, hyundai

ПрімечаніеОбратітесь до найближчого офіційного дилера Hyundai і перевірте систему в разі виникнення однієї із зазначених нижче сітуацій.1. Індикатор низького тиску в шинах / несправності TPMS не світиться протягом трьох секунд після переведення ключа запалювання в положення «ON» ( «Вкл.») Або запуску двігателя.2. Індикатор несправності TPMS залишається включеним після миготіння протягом приблизно однієї мінути.3. Індикаторний пристрій положення шини з низьким тиском залишається включеним.

Покажчик положення шини з низьким тиском і індикатор тиску в шинах

Коли включені попереджають індикатори системи контролю тиску в шинах, це означає, що в одній або декількох шинах тиск значно нижче рекомендованого. Індикаторний пристрій положення колеса з низьким тиском вказує, в якій шині тиск нижче норми, включаючи відповідну лампу положення.

Накачайте їх до належного рівня тиску, вказаного на табличці автомобіля або наклейці з інформацією про тиск в шинах, розташованої на лицьовій панелі центральної стійки з боку водія.

Індикаторний пристрій низького тиску в шині буде горіти, а індикатор несправності TPMS може блимати протягом однієї хвилини, а потім буде безперервно горіти (при швидкості руху автомобіля більше 25 км / ч. Протягом приблизно 20 хвилин) до тих пір, поки колесо з низьким тиском не буде відремонтовано та встановлено назад на автомобіль.

ПрімечаніеЗапасное колесо не оснащено датчиком тиску в шині.

Індикатор несправності системи TPMS (система контролю тиску в шинах)

У разі несправності системи контролю тиску в шинах індикаторний пристрій низького тиску буде блимати протягом однієї хвилини і потім почне горіти безперервно.

В цьому випадку необхідно якомога швидше звернутися до офіційного дилера компанії Hyundai для перевірки системи.

Примітка разі несправності в системі TPMS індикатор низького тиску не буде доступний широкому навіть при недостатньому тиску в шинах автомобіля.Індікатор несправності системи TPMS може також загорятися після миготіння приблизно протягом однієї хвилини при проїзді поблизу кабелів електропередач або радіопередавачів, наприклад поблизу поста автомобільної інспекції, державних установ. радіомовних станцій, військових об’єктів, аеропортів, передавальних станцій і т. д.Кроме того, індикатор несправності системи TPMS може горіти в разі використання ланцюгів протиковзання або електронних пристроїв (комп’ютери, зарядні пристрої, дистанційні стартери, система супутникової навігації і т. д. ). Це може заважати нормальній роботі TPMS.

Новая Hyundai Creta сломалась! Ошибка системы TPMS!

Якщо спустила шина, загориться «Low Tire Pressure». Відремонтуйте натравила шину у офіційного дилера Hyundai якомога швидше або замініть колесо.

ВНІМАНІЕЗапрещается використовувати кошти для ремонту проколів, не схвалені дилером Hyundai, для ремонту і / або надування шини з низьким тиском. Шинний герметик, що не схвалений дилером Hyundai, може пошкодити датчик тиску в шині.

Запасне колесо (при наявності) не обладнане датчиком тиску. При заміні шини з низьким тиском (спущеною) на запасну індикаторний пристрій низького тиску в шині залишиться включеним.

Індикатор несправності TPMS також залишається включеним після миготіння протягом приблизно однієї хвилини, якщо автомобіль рухається зі швидкістю близько 25 км / ч приблизно 20 хвилин.

Після підкачки оригінальної шини, обладнаної датчиком контролю тиску, до досягнення рекомендованого тиску і її установки на автомобіль індикатор низького тиску в шинах і індикатор несправності TPMS вимикаються через кілька хвилин після початку руху.

Якщо через кілька хвилин індикатори вимикаються, зверніться до офіційного дилера Hyundai.

Кожне колесо обладнано датчиком тиску повітря, встановленим в шині за штоком вентиля (крім запасного колеса). Повинні використовуватися сумісні з системою TPMS колеса. Обслуговування шин рекомендується завжди виробляти у офіційного дилера Hyundai.

Завжди використовуйте справний манометр для вимірювання. Зверніть увагу, що тиск в гарячій шині (після руху автомобіля) буде вище, ніж в холодній.

ПрімечаніеВираженіе «холодна шина» означає, що автомобіль простоював протягом трьох годин або проїхав менше 1,6 км за тригодинний період. Дайте шині охолонути перед вимірюванням тиску. Завжди стежте за тим, щоб перед накачуванням до рекомендованого тиску шина була холодною. УВАГА Система TPMS не призначена для оповіщення про раптове пошкодження шини, викликаному зовнішніми факторами, наприклад гострими предметами на дороге.- Якщо поведінка автомобіля на дорозі стає нестійким, негайно зніміть ногу з педалі газу, плавно і з невеликим зусиллям натисніть на педаль гальма і повільно зупиніть автомобіль у безпечному положенні на дороге.- Неналежне використання, зміна або вимкнення засобів системи контролю тиску в шинах (TPMS) може вплинути на можливості системи щодо оповіщення водія про зниження тиску в шинах або несправності системи TPMS. Неналежне використання, зміна або вимкнення засобів системи контролю тиску в шинах (TPMS) може призвести до втрати гарантії на дану систему автомобіля.- Забороняється проводити модифікацію транспортного засобу, так як це може вплинути на функціональність системи TPMS.- Доступні на ринку колеса не оснащені датчиками TPMS. Для забезпечення безпеки рекомендується використовувати деталі для заміни від офіційного дилера Hyundai.- Якщо використовуються доступні на ринку колеса, обов’язково повинні використовуватися схвалені дилером Hyundai датчики TPMS. Якщо транспортний засіб не обладнано датчиком TPMS або система TPMS не працює належним чином, транспортний засіб може не пройти обов’язковий технічний огляд.

помилка, тиску, шина, hyundai

Основна інформація щодо тиску в шинах вказана на табличці прямо на кузові. Відкриваєте двері водія і на стійці дверей бачите дві таблички. На одній з них і показано що, шини які можна застосовувати для Крети 205 / 65R16 і 215 / 60R17. І там же при нормальному завантаженні тиск треба підтримувати 2,3 Атм (

2,3 бар), а при максимальній масі 2,5 Атм (

Більш детальна інформація дана в керівництві по експлуатації. Тут додані відомості про необхідність підкачувати шини в разі зниження температури повітря та при руху в умовах високогір’я. Тобто буквально влітку і взимку треба підтримувати однаковий тиск. Для розрахунку майте на увазі що тиск в 1 кПа приблизно дорівнює 0,01 Атм і одно 0,01 бар. Наприклад якщо взимку виїхати з гаража в якому 10 ° С з тиском 2,3, а на вулиці температура.20 ° С, то тиск впаде до 2,0. І навпаки, якщо на вулиці 30 ° С, то тиск підніметься до 2,5. Тому зимовий час можна додавати по 0,19 атм. Зниження тиску відбувається на 7 кПа при кожних 7 градусах.

Переваги датчиків тиску повітря в шинах Hyundai Крета

Основні переваги описуваних приладів полягають в наступному:

 • Не потрібно переробка дисків. вони монтуються замість штатних вентилів.
 • Значний термін служби. не менше семи років.
 • Висока точність і надійність приладу.

Описуваний датчик тиску в шинах Hyundai Грета сприяє підвищенню безпеки руху. Водій отримує попередження про раптову витоку повітря, і встигає вжити необхідних заходів: знизити швидкість і зупинитися. Тим самим мінімізується ризик аварій.

Наша компанія є постачальником виключно оригінальних комплектуючих для автомобілів корейського виробництва. Ми реалізуємо тільки якісні запчастини. пропоновані датчики тиску в шинах Hyundai Creta мають сертифікати відповідності російським і міжнародним стандартам. Вироби проходять перевірки в незалежних лабораторіях в нашій країні і демонструють високу точність вимірювань.

Застосовується для визначення рівня повітря в шинах. Відомо, що тиск повітря в шинах може коливатися в залежності від температури повітря, а також стилю водіння. Тому датчик тиску шин Hyundai Крета / Грета допомагає стежити водієві за рівнем повітря своїх шин.

Датчики тиску розрізняються по артикулу і тому, до яких моделям автомобілів вони підходять. Датчик тиску шин Hyundai Creta використовується для декількох моделей. Датчик тиску повітря в шинах Hyundai Creta призначений для автомашин Hyundai. На сторінці вище можна більш детально ознайомитися до яких марок та моделей автомобілів підходить датчик тиску шин Hyundai Creta. Цей датчик може встановлюватися на будь-яке колесо машини незалежно будь то ліве / праве, переднє / заднє колесо.

Пристрій датчика тиску в шинах

Конструкція сенсора максимально проста. агрегат влаштований гранично примітивно і складається з таких окремих блоків.

 • Стандартний сосок типу Schrader, що встановлюється на диски машини.
 • брудозахисний ковпачок.
 • Корпус сенсора, що монтується на вентиль.
 • Усередині корпусу знаходиться мембрана цифрового манометра, радіопередавач, елемент живлення.
 • Приймач, вбудований в приладову панель.

Яка-небудь кнопка активації або скидання відсутня. прилад повністю автоматичний.

Де стоять датчики тиску в шинах на Hyundai Крета

Заводські сенсори знаходяться безпосередньо усередині коліс (в порожнині покришки). Приймач встановлений під торпедою приблизно посередині, за мультимедійною системою.

При цьому деякі користувачі не знають, що сенсор номер 5 (їх там дійсно 5 штук) розташований всередині запаски.

Як налаштувати датчики тиску шин

Калібрування справної деталі не викликає ускладнень. Для правильної роботи сенсора необхідно тільки його змонтувати на диск, і проїхати на машині 2-3 км із середньою швидкістю. Після чого, настройка завершена.

Які датчики тиску в шинах стоять на Hyundai Creta

Радіо датчики тиску в шинах Hyundai Крета встановлюються для контролю стану коліс і безпеки водіння.

Штатні прилади є комплект з 4 передавачів, що вмонтовуються усередині коліс і приймача, розташованого під торпедою автомобіля. Сам сенсор являє собою невеликий пластиковий девайс, прикручений саморізом з внутрішньої сторони до соску. Інші кріплення відсутні. корпус просто підвішений в повітрі.

Як працюють датчики тиску

Штатний сенсор випускається під каталожними номером: 52933c1100. Принцип роботи та зчитування інформації такий.

 • Під час пересування автомобіля, внутрішня мембрана сенсора замикається під дією відцентрової сили.
 • Сигнал від електронного манометра надходить на радіопередавач.
 • Приймач всередині машини отримує дані і порівнює їх з еталонними (попередньо встановлена ​​програма).
 • У разі невідповідності фактичних і заданих параметрів прилад посилає імпульс на бортовий комп‘ютер і загоряється відповідний індикатор приладової дошки.
 • Для різних модифікацій машини, апаратура працює з відмінностями. Наприклад, в простих комплектаціях є тільки лампа, що говорить про проблеми з тиском всередині коліс. Топові збірки обладнані спеціальними дисплеями, де виводиться інформація в реальному часі про точне тиску в кожній шині.

Загорівся датчик тиску в гумі Hyundai Крета: що робити

Коли на приладовій дошці горить сигналізатор тиску всередині колеса, насамперед необхідно перевірити точність спрацьовування.

 • Для моделей авто, де немає спеціального дисплея, потрібно перевірити фактичні показники всередині кожної шини. При наявності оного, панель сама покаже, де саме несправність. Еталонні значення знаходяться на металевій пластині на двері водія.
 • При необхідності колесо підкачуються і після 2-3 км пробігу, індикатор гасне.
 • Якщо лампа продовжує горіти, значить 1 з 4 сенсорів спрацював неправильно або вийшов з ладу.

Установка сенсорів тиску в шинах

Поставити сенсор в колесо автомобіля самостійно. важко. З огляду на підвищену чутливість і мінімальної міцності корпусу, може призвести до пошкодження деталь. Однак це можливо.

 • Вставити в колесо сосок.
 • Одягти одну сторону покришки.
 • Прикрутити до золотника датчик.
 • Акуратно забортіровать шину.
 • Накачати колесо.