Заміна задніх гальмівних колодок Peugeot 308

Заміна задніх гальмівних колодок (Звіт)

На останньому ТО близько півтора місяці тому сказали, що колодкам заднім залишилося зовсім не багато бегать.Т.к. колодки я в змозі поміняти сам і переплачувати за цю не складну процедуру я не хотів до всього хочеться своїми руками зробити 🙂

Ще помітив, що колодки почали небагато затискати колеса після щільного гальмування значить вони там закисли, за майже 3 роки я вважаю що це нормально 🙂

Замовив колодки в Екзісте. Номер колодок по Сервіс Боксу 4254.28, гальмівна система TRW і колодки соотвественно TRW. пройшли 61 т.км і залишилося ще 2-3 мм.Вибір припав на ATE Original. На передніх гальмах стоять теж ATE і колодки мені подобаються, тому вирішив що і ззаду буде ATE.Артікул АТО. 13.0460-2740.2

Що мені знадобилося, щоб ця справа поміняти:

Ключем на 13 відкручуємо болт супорта, ключем на 15 притримуємо направляючу щоб не проворачівало.Открутілось без проблем до речі 🙂

Акуратно опускаємо супорт вниз щоб не заважав і витягуємо колодкі.Колодкі дейстівітельно закисли в напрямних, довелося вибивати їх молодком.Самі напрямні пластитом так само замінюємо на нові, що йдуть в комплекті з колодками

і наченается процедуру вдавлення-вкручування ціліндра.У мене є спеціальна пріспасоба, зручно, швидко і легко:) Купував ще давно на авторинку. 300р все задоволення! 🙂

Збираємо все назад, прокачуємо гальма і все готово! Ура! Тепер можна спокійно зимувати!

З правого боку знос колодок більш менш рівномірний, а зліва внутрішня колодка стерлася більше, це колесо більше всіх підтискав! Ще помітив, що сам гальмує склад почав відшаровуватися від основи, вчасно поміняв!

Ще недавно купив собі в прикурювач зарядник з двома USB виходами :)) переробив харчування відеореєстратора на USB штекер і залишився вільний вихід для зарядки телефону. У мене смартфон на Android, тому зарядка в машині не буде зайвою 🙂 :):) І виглядає дуже приємно 🙂

Заміна передніх гальмівних дисків і колодок. Заміна задніх гальмівних колодок.

Нарешті добрався я до гальм. Провів суботник в гаражі :-)) Гальмівні диски Remsa арт. 6604.10

Колодки гальмівні передні Remsa арт. 1323.00

Для заміни цього комплекту потрібен наступний інструмент: 1.Ключ ріжковий 19 мм; 2.Трещетка з голівкою 13мм; 3.Біта Torx T55 (для відкручування двох болтів кріплення супорта (у кого-то це головка Е16); 4.Біта Torx T30; 5.Очістітель гальм (я користувався WURTH); 6. Мідна мастило (в моєму випадку. це MANNOL 9896 Kupferpaste); 7.Смазка для супортів VMPAUTO МС-1600 (її я користувався для напрямних і під пилюжником циліндра); 8. Плоска викрутка. щітка і ін. інструмент завжди є в гаражі :-)).

Попередньо шприцом відкачав трохи гальмівної рідини з бачка, тому що при вдавливании циліндра рідина може перелити.

Відкручую болт кріплення до нижньої напрямної, щоб підняти верхню частину супорта.

Циліндр вдавлювало руками, підклавши шматок металевої смуги 5 мм (це може бути плоский напилок і т.д.), так зручніше тиснути і контролювати глибину вдавліванія.Затем, не без зусиль відкручую два болти кріплення супорта і знімаю.

Болти надалі трохи змазав мастилом супортів

Відкручую два гвинти Т30 і снтмаю диск.

Диск прикипів, збивав молотком. Вироблення близько 2 мм з кожного боку.

Щоб відтворити диск прикипав, змастив мідної мастилом

Виколупую старі колодки і приступаю до очищення накипу, мастилі напрямних мастилом VMPAUTO МС-1600, місць контакту скоби супорта з поверхнею колодок і металевих фіксаторів колодок мастилом MANNOL 9896 Kupferpaste).

Новий диск з якісним тисненням тексту на торці. Пильовики направляючих побризкав силіконовою змазкою

Збірка в зворотному порядку, після чого кілька разів натискають на педаль гальма, поки не пропаде м’якість.

Задні колодки Remsa арт.1382.00: Інструмент: 1.Ключ ріжковий на 15мм; накидний ключ на 13мм; знімач супортів для зміни колодок.

Принцип той же. Дві напрямних. Ключем на 13 відкручую, ключем на 15 утримую.

Старі видно з заводу не мінялися, прикипіли намертво, трохи видер.

Пристосуватися (без якої довелося б дуже туго) вдавлюю циліндр, повертаючи за годинниковою стрілкою.

Трос ручника не знімав, тому що це не обов’язково, мені не заважав.

Мідної мастилом ще змастив натискну частина циліндра. Ставлю колодки і збірка в зворотному порядку.

Заміна задніх гальмівних колодок

“Ех, міняти так міняти”. подумав я і вирішив разом з передніми колодками замінити і задні.

Окремим постом я це виділяю, щоб пижеводи не повторювали моїх помилок. Для заміни задніх гальмівних колодок на Peugeot 308 потрібен спеціальний інструмент! Називається він “Набір для розведення гальмівних циліндрів”. Будьте пильні.

Загалом, процедура та ж, що і на передніх колодках. Назад я купив Bosch 0 986 461 769.

Домкрачувати машину і знімаємо колесо.

Відкручуємо обидва болта кріплення супорта і відводимо його в сторону. За допомогою набору вичавлюємо циліндр, попутно перевіряючи рівень гальмівної рідини в бачку.

Ставимо нові колодки і збираємо все в зворотному порядку.

Знос на задніх колодках так само був критичним, т.ч. заміна вже була необхідна.

Бережіть себе. вчасно перевіряйте гальма =)

До речі, ось і сам інструмент. Force 65803.

Peugeot 308 2008, двигун бензиновий 1.6 л., 120 л. с., передній привід, автоматична коробка передач. планове ТО

Спеціалізований сервіс Peugeot

У порівнянні з передніми, на задні колодки доводиться менше навантаження. Відповідно, їх рідше треба міняти. Стандартний регламент виробника. від 35 до 50 тисяч кілометрів, в залежності від стилю експлуатації автомобіля і типу продукції, встановленої на задніх супортах. Колодки бувають органічними, полуорганіческімі і керамічними. всі вони демонструють різну інтенсивність зносу.

Деяким власникам здається, що для установки нового комплекту не потрібно звертатися до майстрів сервісного центру. Це помилкова думка. Для отримання доступу до старого комплекту необхідно чітко розбиратися в правильній послідовності дій при розбиранні. Треба розуміти, що нові колодки мають велику товщину, і щоб вони нормально потрапили в супорт, треба відрегулювати його поршні, використовуючи спеціальний інструмент. В іншому випадку виникає ризик пошкодження диска. З цього випливає висновок. комплексна заміна задніх гальмівних колодок Peugeot 308 можлива тільки в сервісному центрі.

типові несправності

Знос. це природне явище, тому воно не береться до уваги при формуванні списку несправностей.

  • Тріщини на робочій поверхні.
  • Відшарування робочого покриття від основи.
  • Зміна структури колодок внаслідок перегріву. Виникає, як правило, при використанні підробок.
  • Обрив вушок кріплення колодок.

особливості заміни

Як виробник, так і майстри відзначають: при проведенні заміни необхідно встановити новий комплект як з правого боку, так і з лівого. Це пояснюється тим, що гальмівна система повинна рівномірно розподіляти навантаження. В іншому випадку різка зупинка може призвести до виникнення заносу.

Автомобіль вивішується на гідравлічному підйомнику. Далі з нього знімаються задні колеса, щоб отримати вільний доступ до системи. З супорта демонтується старий комплект зношених колодок. Потім слід регулювання поршнів супорта. На фінальному етапі встановлюється новий набір оригінальних колодок, прикручуються колеса. Завдання майстра полягає в перевірці працездатності системи.

У перші дні буде спостерігатися підвищена модуляція. Згодом вона пропаде. Причиною її виникнення є те, що колодки ще не притерлися до диска.

Компанія DDCAR обслуговує гальмівні системи, виконуючи повний комплекс сервісних робіт.

Заміна задніх гальмівних колодок Peugeot

На дискової гальмівній системі Заміна задніх колодок Peugeot 308 точно така ж як і заміна передніх гальмівних колодок даного автомобіля. Все досить просто, тому за таку процедуру можна сміливо братися і своїми руками. Але все ж якщо ніколи до цього не доводилося самостійно змінювати колодки на Peugeot 308, то перегляд відео вельми полегшить завдання.

Вам знадобиться знімати колесо, відкрутити два болта напрямних гальмівного супорта заднього колеса, зняти супорт і виймуть старі колодки, а потім перед установкою нових колодок очистити посадочне місце від бруду і втиснути поршень супорта щоб назад встановити на нові гальмівні колодки.

Установка задніх колодок Peugeot 308 в зворотному порядку причому потрібно сильно натискати на пружини гальмівних колодок.

Як без складнощів замінити задні колодки на Peugeot 308,3008,408.

Принцип заміни у цих моделей абсолютно однаковий. Інструмент який знадобиться, викрутка, молоток, ріжковий ключ на 15 і на 13, можна і довгу головку з воротком, кому як зручніше, і власне інструмент, він показаний на фото, по вкручування поршня в супорт.

Знімаємо колесо. Відкручуємо сам супорт з напрявляются двома ключами 13 і 15, молотком збиваємо його з диска. Потім викруткою і молотком вибиваємо гальмівні колодки з скоби.

Проводимо заміну металевих проставкок, під ними слід обов’язково почистити іржу металевою щіткою. Спеціальним пристосуванням укручуємо за годинниковою стрілкою поршень всередину, затоплюючи його, якщо такого немає, то доведеться помучитися зручніше засобами, іншого виходу на жаль немає.

Пристосування встановлюємо між гальмівним циліндром і самим супортом

Так само не забудьте перевірити напрямні на самій скобі, рідко, але трапляється, що вони закисають з порваного гумового манжета, в разі якщо це сталося, необхідно обов’язково отримати обидва направляючого штока, видалити з них бруд, зашкуріть і рясно змастити.

Встановлюємо гальмівні колодки, прикручуємо все інше на місце, там де було))).

Зняття задніх гальмівних колодок проводите в наступному порядку:

1) включите 1-ю передачу і встановіть упори під колеса;

2) підійміть домкратом автомобіль з боку знімається колеса;

4) зніміть фільтр напруги бачка з гальмівною рідиною;

5) відкачати з бачка за допомогою шприца частина гальмівної рідини;

11) якщо у накладок гальмівних колодок зникла канавка А (рис. 9.11), необхідно обов’язково замінити гальмівні колодки;

12) очистіть гальмівний супорт і гальмівний диск від пилу і бруду;

13) за допомогою затиску 1 (див. Рис. 9.5) втопите поршень в циліндр до упору.

Установку задніх гальмівних колодок проводите в наступному порядку:

Внутрішня гальмівна колодка має виступ.