Як поміняти передні колодки на газелі

Про ресурс

Зазвичай власники кажуть про цифру в 40 тисяч кілометрів. До цього терміну стираються колодки гальмівні передні «ГАЗелі Next» і «Бізнес». Але також відзначимо, що рідні «горьківські» накладки виходжують лише 25 тисяч.

поміняти, передні, колодка, газелі

Зверніть увагу

Змінюючи передні колодки «ГАЗелі», слід перевірити стан пильовика напрямних супорта, а також захисного чохла робочого поршня. При наявності тріщин або розривів елементи підлягають заміні. Їх можна взяти з ремкомплекта. Його для автомобілів серії “Бізнес” і 960 для нових “Next”. Переміщення пальців має бути легким. Якщо вони рухаються важко або зависли в одному положенні, елементи підлягають заміні.

Заміна передніх колодок ГАЗель бізнес

Покажемо вам як правильно своїми руками замінити передні гальмівні колодки на Газелі. Знімаємо з гайок захисні ковпачки, самі гайки бувають на 14 і 13. Машину піднімаємо за балку, відразу обидва колеса.Откручіваем і знімаємо колесо. Відкручуємо верхню направляючу супорта. Далі беремо звичайний ріжковий ключ і “Розклинювальні” колодки. Ми залишаємо одну стару колодку і зводимо з нею супорт.

Заодно дивимося стан напрямних, як вони ходять, чи цілі пильовики. Якщо пильовики порвані, то обов’язково міняємо їх. Новий пильовик натягується за допомогою плоскої викрутки. Напрямні змащуємо спеціальним мастилом (в нашому випадку це Bosch superfit).

Відео заміна передніх гальмівних колодок в ГАЗель:

Резервне відео по заміні передніх гальмівних колодок в Газелі:

Як бачите передні гальмівні колодки дуже легко поміняти своїми силами, при цьому не потрібно спускати гальмівну рідину, щоб гальмівний циліндр засунути в супорт.

Ось і заскрипіли передні колодочки Причому так сильно, відразу стало зрозуміло що знос напределе. Чесно кажучи був здивований рідний комплект відходив 24.000км, натомість були куплені інші (останнє фото), вони зазвичай тисяч 40.000км ходили, а тут всього 19.000км. Як багато писали в тій записи вони буду скрипіти і т.д. Коротше більшість говрят що даремно їх поставив) Не одного писку, скрипу за цей час не було, так що мабуть у кого як і хто де купив). А ось що стояли з заводу пісчано тільки так

Замена передних колодок на газели Next

Днем трохи потеплело.20) На сонечку працювати можна, не поспіхом поміняли, попутно був підтягнутий хомутик, антифриз підкопував, ну і ресори протягнули передні, для профілактики) Задні ресори і кузов весь минулої неділі пройшлися з протяжкою.

P.s Змінюючи колодки, батя згадав що влітку поміняв обидві сторони за 12 хвилин) Я нібито, навіщо такий поспіх була)? Відповідь була проста, залишалося 12 хвилин щоб їхати по маршруту на свого часу, коло втрачати не хотілося, тому довелося напречься) Я тільки гайки колеса откручивал напевно 12 мнуть, є до чого прагне мені)

«ГАЗель». дуже поширений в Росії автомобіль. Широкою популярністю він користується через невисоку вартість. При регулярній роботі така машина окупається за 2-3 роки. Але обслуговувати такий автомобіль у дилера дуже дорого. Поміняти передні колодки «ГАЗелі» у нього коштує близько трьох тисяч рублів. Ми ж розповімо, як заощадити і зробити обслуговування самостійно, вклавшись в 700-900 рублів.

Ціни і виробники

В якості гарного аналога багато радять колодки від NIPPON. Їх У комплект входять 4 накладки.

«ГАЗель». це, мабуть, єдиний автомобіль, де оригінальні деталі коштують дешевше, ніж аналоги.

Приступаємо до роботи

Щоб поміняти на «ГАЗелі» колодки передні, потрібно піддомкратити її передню частину. Приставляє гідравлічної домкрат до рами (бо до «балці» він не упреться, так як вона занадто низько знаходиться). Також зриваємо колісні болти. На вивішеному «передку» остаточно їх відкручуємо і знімаємо колесо. Для більшої зручності викручуємо кермо в крайнє положення (щоб гальмівний супорт визирав з-під колісної арки). Потім за допомогою ключа на 17 виймаємо болт, що кріпить скобу. Прокручуємо навколо другого направляючого пальця корпус скоби. Так нам відкриється доступ до зношених накладок. Їх можна сміливо виймати руками, без будь-яких інструментів. Потім очищаємо від бруду уступи підстави і напрямні пази, на які буде впиратися накладка.

Все, на цьому процедура заміни передніх колодок «ГАЗелі» успішно завершена. Тепер можна збирати колесо і переходити до сусідньої стороні. Процедура виконується аналогічним чином. Якщо ви злили частину рідини, не забудьте її долити в бачок. Для «ГАЗелі» рекомендується використовувати рідину «РосьДот» четвертого класу.

Як замінити колодки передні «ГАЗелі»? Інструменти

Зазвичай на цю процедуру йде не більше 40 хвилин часу.

Отже, ми з’ясували, як замінити на автомобілі «ГАЗель» передні колодки, які ознаки несправності і ціна нових елементів. Процедура заміни досить проста і з нею впораються навіть новачки. Все, що вам потрібно. набір ключів і домкрат.

Заміна передніх колодок ГАЗель відео

Покажемо як своїми силами провести швидку заміну передніх гальмівних колодок в ГАЗель Next. Знімаємо захисні пластикові ковпачки, зриваємо колеса, піднімаємо машину на домкрат. На Next гальмівні диски набагато товщі, ніж на звичайній Газелі, гальма взагалі посилені. Болти напрямних під ключ на 14. Зачищаємо їх і відкручуємо, притримуючи ключем на 17 саму напрямну. Супорта тут з двома циліндрами, відкрутивши одну направляючу вгору його підняти не вдасться, тому в нашому випадку необхідно відкручувати відразу дві напрямних. Після цього відводимо убік наш супорт, його потрібно на щось покласти, щоб не тягнуло шланг або можна просто підвісити. Тепер знімаємо самі колодки, вони коштують досить сутужно, тому можете допомогти зрушити їх з місці за допомогою викрутки. На внутрішніх колодках є Ськріпун:

Це невеликі металеві пластинки знімаємо з старих колодок і поставимо на нові (в комплекті з новими гальмівними колодками вони не йшли). Зводимо супорт, якщо він не сильно тугий, то зробити це можна за допомогою викрутки. Ставимо нові гальмівні колодки. Також в обов’язковому порядку перевіряємо як ходять напрямні, їх загальний стан і цілісність. Навіть є все добре, краще провести профілактичну мастило.

Відео заміна передніх гальмівних колодок в ГАЗель Next:

Резервне відео заміни передніх гальмівних колодок в ГАЗель Next:

Заміну гальмівних колодок виробляємо одночасно на обох передніх колесах автомобіля при зменшенні товщини накладок до 3 мм.

Перші 80-100 км пробігу після установки нових накладок, поки вони не приробили, слід дотримуватися обережності при гальмуванні, так як гальмівний шлях автомобіля може бути дещо збільшений.

У цей період необхідно уникати затяжних гальмувань, щоб не перегрівати гальмівні накладки в процесі підробітки.

Притримуючи направляючий палець ключем «на 17», відвертаємо і виймаємо болт кріплення скоби.

Повертаємо корпус гальмівної скоби навколо другого направляючого пальця, при цьому відкривається доступ до колодок

УВАГА: Не можна натискати на педаль гальма при відведеної скобі.

Якщо виявлені на ньому розриви або тріщини, його необхідно замінити на новий (див. «Заміна скоби гальма переднього колеса автомобіля ГАЗель»);

Виймаємо старі і встановлюємо нові гальмівні колодки, попередньо очистивши від бруду напрямні пази і уступи підстави, на яке спираються колодки.

Розсувними пассатижами утапливаем поршень в скобу.

Для полегшення витіснення гальмівної рідини з циліндра корпусу допускається відкриття клапана прокачування, попередньо слід надіти на нього гумовий шланг.

Закрити клапан прокачування, як тільки поршень повністю втопиться в циліндр корпусу.

Повертаємо і встановлюємо скобу в зворотній послідовності, переконавшись в правильності розташування пружин колодок і установки чохлів пальців.

Загортаємо болт кріплення пальця і ​​затягуємо його моментом 32-39 Нм (3,2-3,9 кгс м);

Аналогічно замінюємо гальмівні колодки іншого переднього колеса.

Перед початком руху кілька разів натискаємо на педаль гальма, поки на ній не стане відчуватися опір, для самоустановки передніх гальмівних механізмів.

На автомобілі ГАЗель Некс гальмівна система трохи могутніше ніж на звичайній Газальке. Щоб замінити передні гальмівні колодки на Газелі Next потрібно буде ключиком на 14 відкрутити напрямні супорта (притримуючи при цьому ключем на «17»). Колодки з направляючої скоби дістаються плоскою викруткою. На внутрішньої колодці варто антіскріповая пластинка, тому якщо в комплекті нових колодок такої пластини немає, то не забудьте зняти її і переставити. Гальмівний супорт двох поршневий, тому краще вдавлювати їх монтажкой або спеціальним пристосуванням. Загалом нічого нового, все як завжди, а упевниться в цьому можна просто переглянувши відео із заміни передніх колодок на Газелі Next.

Підпишись на наш канал в Я ндекс.Дзене

Ще більше корисних порад в зручному форматі

При старті з місця дуже сильно все трясеться на Газелі

Чи треба міняти масло в двигуні за терміном експлуатації?

Який обсяг системи охолодження ГАЗель Бізнес?

Підбираємо колодки правильно

Також зверніть увагу на маркування. Вони повинні бути сертифіковані за європейськими стандартами.

напівметал

Тут в складі знаходиться від 30 до 65% металу. Найчастіше це залізний, графітовий або мідний порошок, який змішувався з різними неорганічними компонентами. Крім цього, в складі можна знайти спеціальні речовини-модифікатори, які впливають на ефективність. Серед плюсів таких колодок. відмінна тепловіддача, але ось серед мінусів. дуже швидкий знос, а також сильний шум в процесі гальмування.

Товари та бренди

Сучасний ринок насичений різними запчастинами і витратними матеріалами.

ЮКА «ТІІР»

Це вітчизняний виробник, але незважаючи на це, багато хто використовує дані гальмівні колодки. “ГАЗель Бізнес” та інші моделі від ГАЗ, навіть найновіші, оснащуються ними.

Високотехнологічні вироби завдяки застосуванню спеціального композитного матеріалу отримали золоту медаль за якість. Ці вироби мають одну перевагу. При своїх стабільних властивості в будь-яких умовах вони відрізняються підвищеним ресурсом. У складі як задніх, так і передніх колодок немає азбесту. А відмінні фрикційні властивості роблять процес гальмування дуже ефективним. Колодки користуються хорошим попитом серед власників «Газелей».

Компанія випускає гальмівні колодки ( «ГАЗель») в декількох серіях. Так, є економсерія, комфорт, а також еліт. Навіть у бюджетній серії ці витратні матеріали мають відмінні властивості і характеристиками.

органіка

Тут в складі деталі волокна, виготовлені зі скла, кевлара або інших вуглецевих компонентів. Також тут можна знайти смолу і гуму. Ці вироби максимально м’які для дисків. Їх робота практично не супроводжується шумом. Однак серед мінусів. низька ефективність гальмування у вологих або мокрих умовах. До того ж органічні гальмівні колодки створюють занадто багато пилу.

види колодок

Так, робочі температури багато в чому залежать від матеріалу, з якого виробник виготовив колодки. Існує чотири види за матеріалом.

ГАЗ Expert

Під цією торговою маркою пропонуються колодки гальмівні задні ( «ГАЗель» і «Валдай» в тому числі), а також деталі для передніх гальм. Крім того, ці вироби підходять і на моделі «Бізнес» та «Next», а також на «Соболь». Це якість, яке гарантовано максимальним рівнем характеристик. У складі колодок використовувалися найсучасніші і прогресивні фрикційні матеріали.

Матеріал колодок створений так, щоб не завдати шкоди гальмівного диску. Гарантується самий мінімальний знос поверхні диска. Повністю виключаються подряпини і задираки. Вони стабільні і передбачувані на будь-яких швидкостях, при будь-яких температурах і рівні тиску. Цілком придатні гальмівні колодки. «ГАЗель Next» з ними поводиться дуже добре.

керамічні вироби

Це максимум ефективності, але при цьому і саме дорозі виріб. Тут якість гальмування набагато краще, ніж з іншими колодками. Кераміка більш стійко витримує високі температури, а характеристики не втрачаються при попаданні вологи. У складі можна знайти різні керамічні волокна, метал. Ці вироби більш щадяще відносяться до дисків, практично не гріються, і від них менше пилу. Ціна. найвища серед інших.

Як замінити передні колодки на газелі

Заміну гальмівних колодок виробляємо одночасно на обох передніх колесах автомобіля при зменшенні товщини накладок до 3 мм.

Перші 80-100 км пробігу після установки нових накладок, поки вони не приробили, слід дотримуватися обережності при гальмуванні, так як гальмівний шлях автомобіля може бути дещо збільшений.

У цей період необхідно уникати затяжних гальмувань, щоб не перегрівати гальмівні накладки в процесі підробітки.

Притримуючи направляючий палець ключем «на 17», відвертаємо і виймаємо болт кріплення скоби.

Повертаємо корпус гальмівної скоби навколо другого направляючого пальця, при цьому відкривається доступ до колодок

УВАГА: Не можна натискати на педаль гальма при відведеної скобі.

Якщо виявлені на ньому розриви або тріщини, його необхідно замінити на новий (див. «Заміна скоби гальма переднього колеса автомобіля ГАЗель»);

Виймаємо старі і встановлюємо нові гальмівні колодки, попередньо очистивши від бруду напрямні пази і уступи підстави, на яке спираються колодки.

Розсувними пассатижами утапливаем поршень в скобу.

Для полегшення витіснення гальмівної рідини з циліндра корпусу допускається відкриття клапана прокачування, попередньо слід надіти на нього гумовий шланг.

Закрити клапан прокачування, як тільки поршень повністю втопиться в циліндр корпусу.

Замена передних колодок ГАЗель

Повертаємо і встановлюємо скобу в зворотній послідовності, переконавшись в правильності розташування пружин колодок і установки чохлів пальців.

Загортаємо болт кріплення пальця і ​​затягуємо його моментом 32-39 Нм (3,2-3,9 кгс м);

Аналогічно замінюємо гальмівні колодки іншого переднього колеса.

Перед початком руху кілька разів натискаємо на педаль гальма, поки на ній не стане відчуватися опір, для самоустановки передніх гальмівних механізмів.

Заміну гальмівних колодок виробляємо одночасно на обох передніх колесах автомобіля при зменшенні товщини накладок до 3 мм. Перші 80-100 км пробігу після установки нових накладок, поки вони не приробили, слід дотримуватися обережності при гальмуванні, так як гальмівний шлях автомобіля може бути дещо збільшений. У цей період необхідно уникати затяжних гальмувань, щоб не перегрівати гальмівні накладки в процесі підробітки.

Знімаємо переднє колесо. 1. Притримуючи направляючий палець ключем «на 17», відвертаємо і виймаємо болт кріплення скоби. 2.Замена гальмівних колодок переднього колеса автомобіля ГАЗель Повертаємо корпус гальмівної скоби навколо другого направляючого пальця, при цьому відкривається доступ до колодок.

стан чохлів направляючих пальців. При виявленні руйнувань чохол необхідно замінити;

переміщення пальців в підставі. Переміщення має бути легким, без заїдання. При виявленні утрудненого переміщення пальців зробити їх розбирання і при необхідності заменіть.3. Виймаємо старі і встановлюємо нові гальмівні колодки, попередньо очистивши від бруду напрямні пази і уступи підстави, на яке 4. розсувні пассатижами утапливаем поршень в скобу. Для полегшення витіснення гальмівної рідини з циліндра корпусу допускається відкриття клапана прокачування, попередньо слід надіти на нього гумовий шланг.

Закрити клапан прокачування, як тільки поршень повністю втопиться в циліндр корпусу.

Повертаємо і встановлюємо скобу в зворотній послідовності, переконавшись в правильності розташування пружин колодок і установки чохлів пальців. Загортаємо болт кріплення пальця і ​​затягуємо його моментом 32-39 Нм (3,2-3,9 кгс м);

Аналогічно замінюємо гальмівні колодки іншого переднього колеса. Перед початком руху кілька разів натискаємо на педаль гальма, поки на ній не стане відчуватися опір, для самоустановки передніх гальмівних механізмів.

Покажемо вам як правильно своїми руками замінити передні гальмівні колодки на Газелі. Знімаємо з гайок захисні ковпачки, самі гайки бувають на 14 і 13. Машину піднімаємо за балку, відразу обидва колеса.Откручіваем і знімаємо колесо. Відкручуємо верхню направляючу супорта. Далі беремо звичайний ріжковий ключ і “Розклинювальні” колодки. Ми залишаємо одну стару колодку і зводимо з нею супорт.

Заодно дивимося стан напрямних, як вони ходять, чи цілі пильовики. Якщо пильовики порвані, то обов’язково міняємо їх. Новий пильовик натягується за допомогою плоскої викрутки. Напрямні змащуємо спеціальним мастилом (в нашому випадку це Bosch superfit).

Відео заміна передніх гальмівних колодок в ГАЗель:

Резервне відео по заміні передніх гальмівних колодок в Газелі:

Як бачите передні гальмівні колодки дуже легко поміняти своїми силами, при цьому не потрібно спускати гальмівну рідину, щоб гальмівний циліндр засунути в супорт.

Як поміняти передні гальмівні колодки на газелі

Покажемо вам як правильно своїми руками замінити передні гальмівні колодки на Газелі. Знімаємо з гайок захисні ковпачки, самі гайки бувають на 14 і 13. Машину піднімаємо за балку, відразу обидва колеса.Откручіваем і знімаємо колесо. Відкручуємо верхню направляючу супорта. Далі беремо звичайний ріжковий ключ і “Розклинювальні” колодки. Ми залишаємо одну стару колодку і зводимо з нею супорт.

Заодно дивимося стан напрямних, як вони ходять, чи цілі пильовики. Якщо пильовики порвані, то обов’язково міняємо їх. Новий пильовик натягується за допомогою плоскої викрутки. Напрямні змащуємо спеціальним мастилом (в нашому випадку це Bosch superfit).

Відео заміна передніх гальмівних колодок в ГАЗель:

Резервне відео по заміні передніх гальмівних колодок в Газелі:

Як бачите передні гальмівні колодки дуже легко поміняти своїми силами, при цьому не потрібно спускати гальмівну рідину, щоб гальмівний циліндр засунути в супорт.

Заміну гальмівних колодок виробляємо одночасно на обох передніх колесах автомобіля при зменшенні товщини накладок до 3 мм.

Перші 80-100 км пробігу після установки нових накладок, поки вони не приробили, слід дотримуватися обережності при гальмуванні, так як гальмівний шлях автомобіля може бути дещо збільшений.

У цей період необхідно уникати затяжних гальмувань, щоб не перегрівати гальмівні накладки в процесі підробітки.

Притримуючи направляючий палець ключем «на 17», відвертаємо і виймаємо болт кріплення скоби.

Повертаємо корпус гальмівної скоби навколо другого направляючого пальця, при цьому відкривається доступ до колодок

УВАГА: Не можна натискати на педаль гальма при відведеної скобі.

Якщо виявлені на ньому розриви або тріщини, його необхідно замінити на новий (див. «Заміна скоби гальма переднього колеса автомобіля ГАЗель»);

Виймаємо старі і встановлюємо нові гальмівні колодки, попередньо очистивши від бруду напрямні пази і уступи підстави, на яке спираються колодки.

Розсувними пассатижами утапливаем поршень в скобу.

Для полегшення витіснення гальмівної рідини з циліндра корпусу допускається відкриття клапана прокачування, попередньо слід надіти на нього гумовий шланг.

Закрити клапан прокачування, як тільки поршень повністю втопиться в циліндр корпусу.

Повертаємо і встановлюємо скобу в зворотній послідовності, переконавшись в правильності розташування пружин колодок і установки чохлів пальців.

Загортаємо болт кріплення пальця і ​​затягуємо його моментом 32-39 Нм (3,2-3,9 кгс м);

Аналогічно замінюємо гальмівні колодки іншого переднього колеса.

Перед початком руху кілька разів натискаємо на педаль гальма, поки на ній не стане відчуватися опір, для самоустановки передніх гальмівних механізмів.

Заміну гальмівних колодок виробляємо одночасно на обох передніх колесах автомобіля при зменшенні товщини накладок до 3 мм. Перші 80-100 км пробігу після установки нових накладок, поки вони не приробили, слід дотримуватися обережності при гальмуванні, так як гальмівний шлях автомобіля може бути дещо збільшений. У цей період необхідно уникати затяжних гальмувань, щоб не перегрівати гальмівні накладки в процесі підробітки.

Знімаємо переднє колесо. 1. Притримуючи направляючий палець ключем «на 17», відвертаємо і виймаємо болт кріплення скоби. 2.Замена гальмівних колодок переднього колеса автомобіля ГАЗель Повертаємо корпус гальмівної скоби навколо другого направляючого пальця, при цьому відкривається доступ до колодок.

стан чохлів направляючих пальців. При виявленні руйнувань чохол необхідно замінити;

переміщення пальців в підставі. Переміщення має бути легким, без заїдання. При виявленні утрудненого переміщення пальців зробити їх розбирання і при необхідності заменіть.3. Виймаємо старі і встановлюємо нові гальмівні колодки, попередньо очистивши від бруду напрямні пази і уступи підстави, на яке 4. розсувні пассатижами утапливаем поршень в скобу. Для полегшення витіснення гальмівної рідини з циліндра корпусу допускається відкриття клапана прокачування, попередньо слід надіти на нього гумовий шланг.

Закрити клапан прокачування, як тільки поршень повністю втопиться в циліндр корпусу.

Повертаємо і встановлюємо скобу в зворотній послідовності, переконавшись в правильності розташування пружин колодок і установки чохлів пальців. Загортаємо болт кріплення пальця і ​​затягуємо його моментом 32-39 Нм (3,2-3,9 кгс м);

Аналогічно замінюємо гальмівні колодки іншого переднього колеса. Перед початком руху кілька разів натискаємо на педаль гальма, поки на ній не стане відчуватися опір, для самоустановки передніх гальмівних механізмів.

Як поміняти передній гальмівний диск на газелі Next

І так переможний кінець всієї історій тряскою 9 бальною і з вібрацією на педаль гальма при гальмувань

2 тижні я їздив до офіцій для вирішення цієї проблеми, коли вона почала вже раельно діставати, тому що неможливо було гальмувати, так як сильно (жахливо) трясло машину і било педаль гальма, в цей час кермо просто неможливо було тримати на руках

Особливо обдаровані інженери і горе-фахівці ГАЗ центру Луидор в г Уфі виконали багато робіт, які просто дістали мене, з простою тратою часу 1. Першим же ділом вони розвели мені задні колодки, після коториго мало все бути просто чики пуки, але на жаль

Другим справою вони поміняли мені нові гальмівні колодки (G part) на яких пробігу було кілометрів 800-900 знову на ті ж (G part) колодки, але вже абсолютно нові, запевняючи мене що все буде чікі пуки, але на жаль

При третьому відвідувань вже справа зайшла глибше, вони поміняли мені задні праві маточину в зборі з гальмівним барабаном, що теж ніякого результату не дало

Зробили сходження, яке теж не дало результатів і кожен раз коли коли я до них заїжджав вони піднімали машину на домкрати і старанно їхали на місці, після всього цього опускали машину і говорили що все просто ЗБС у мене

Моїм нервах прийшов кінець, і я вирішив поїхати в інший автосалон ГАЗ, думав може там зроблять мені машинку мою, і послухають мене, але там фахівці виявилися ще грамотніше, вони мене запевняли в тому що вся проблем тільки в балансуванні передніх коліс (а балансування я вже 3 рази робив за останні 2 тижні при тому що не їздив практичний), але будь що буде, заїдемо, нехай буде по вашим капризам

З 9 ранку до обіду (12:00) мені робили балансування передніх коліс, притому тих, які я вчора ввечері тільки перекинув на нові диски і отбалансірвал по 0 / 0.І так зняв він означає колеса, попросив я його не знімаючи важки з дисків покриття його на верстаті, про боже- цей горе верстат показує дисбаланс, порядку 35/50, зняв важки і ще раз покрутив, дисбаланс вже 65/95 (цього просто ніяк не може бути на нових дисках з новою гумою) Ну і почав він мені колесо балансувати, шкода цю комедію дивився я один У офіційного дилерського центру ГАЗ немає важків! це просто 3,14 здец. Отбалансировал він мені колесо моє по 0/0, каже що ось так от мабуть, далі цікавіше Коли цей профі зняв колесо з верстата балансування я змусив його назад поставити на верстат і ще раз покриття, і що ви думаєте, дисбаланс 25/30 гр на тому колесі яке взагалі не їздив ще по наших дорогах, а тільки що був знятий з того ж верстата, ну ви зрозуміли про що я все зроблене просто нічого! верстат залупа- ну а майстер продовження тієї самої залу

Як тільки типу збалансовані мені колеса, я посадив до себе майстра приймальника і поїхав показувати що вони мені зробили, і як вони мені усранілі причину всіх бід Як було-так і все залишилося Пішов до гори інженеру пояснювати що вся справа в дисках і барабанах. але немає, він мені запевняє що справа в задніх гальмівних колодках які треба розвести і прокачати тормоза.Прокачалі вони мені гальма, методом самопливу, і розвели задні гальмівні колодки, це кож вдруге

Коротше я весь на нервах забрав машину і поїхав додому За ці 2 тижні я вже зрозумів, що ніхто далі гальмівних колодкок нікуди не піде, і вирішив все зробити сам, хоч нерви целее будуть Будинки заліз в Авито, обдзвонив всіх токарів, і ні один не взявся за мою справу, все в один голос відмовляються коли чують слово ГАЗель, вірніше гальмівні диски від газелі, типу від легкових тільки точимо

Вирішив зателефонувати тестю, знаючи що брат його працює все життя токарем на заводі розмова вдалася, коротше знімаю і везу, перемога не за горами

Стартанул в село до себе, там з батьком швиденько розібрали, одне слово тільки швидко, виявляється все на фіксаторах різьблення сидить, все в клею, довелося попотіти що відкрутити все болти, але як то кажуть, не таке ще бачили, ми росіяни нам все непочем

Першим зняли і проточили передні диски, все таки мої підозри були напраснимі.На дисках насправді була кривизна, на одному по товщині (як пропелер), на іншому по висоті (типу букви О). Проточили і поставили все на свої місця, поїхав кататися, і що я бачу, це справжнє диво, немає биття і тряски!

Заодно коли був доступ до токарного верстата (а верстат то у нас не у якогось Альоші в гаражі, а такий на якому можна наточити голку, той самий на якому дядько робить деталі для авіаційної промисловості) вирішили і задні барабани перевірити і проточити, і знову таки не непрасно виявилося, той барабан котрий мені поміняли офіціали виявився рівним, а ось той який з заводу стояв, він був еліпсом, можна було отпереліть аж на око

Після проточки дисків і барабанів зібрав все з нового житла, і перед і зад з нвие колодками, щоб уже було напевно, передні колодки поставив LYNX (написано що японські, за штуку.Направляйкм супорта змазав високотемпературної мастилом, а все маточини так само як і було постаділ на фіксатор різьби

невелике відео про заміну гальмівного диска

Дуже навіть отличненько. Без зайвого говоруна.

Одного не зрозумію, якщо зібрався знімати диск разом з маточиною, чому б не поміняти і підшипники відразу?

Palitros ну цінник на підшипник як би немаленький близько 4К

Тому що коли робив було мало інформації по заміні, а на рахунок підшипника 50000 проїхав і нічого, а в сумі 300000км

ВАСЯ ВАМВАК. скинь відео як шпильки міняти на Next передня маточина

КОЛИСЬ так не робіть, тільки потшібнік наебнете, болти задній і передні відкручувати НЕ НАДО.шістегранік на 8 і все, дуже просто.

Замена передних тормозных колодок на Газели

ВАСЯ ВАМВАК я і не стверджую що тільки так робити, спочатку я сказав як робити, і про шестигранник який зламав

Гальмівний диск замінюємо в разі появи тріщин або сильних задирів на його поверхнях, а також при зносі його до товщини менше 19 мм.

Головкою «на 14» відвертаємо шість болтів кріплення гальмівного диска до маточини.

При цьому від провертання маточину можна застопорити або натиснувши на гальмівну педаль

Якщо немає помічника, вставити металевий стрижень (монтажну лопатку) між колісними шпильками і впершись його в підлогу

Знімаємо скобу (див. Заміна скоби гальма переднього колеса) і кладемо її поруч на балку так, щоб не натягався гальмівний шланг.

УВАГА: Не можна натискати на педаль гальма при знятої скобі.

Розсувними пассатижами або спеціальним ключем «на 50» з штатного набору відвертаємо ковпак маточини.

Плоскогубцями расшплінтовиваем регулювальну гайку і виймаємо шплінт

Спеціальним ключем з штатного набору або голівкою «на 36» відвертаємо регулювальну гайку

Обережно притримуючи зовнішній підшипник від випадання, знімаємо маточину і гальмівний диск.

Встановлюємо новий гальмівний диск на маточину, змастивши його посадковий пасок і болти графітним мастилом.

Затягуємо шість болтів кріплення диска

Встановлюємо маточину в зборі з диском на автомобіль в послідовності, зворотній зняттю.

Подальшу збірку ведемо у зворотній послідовності.

Про ресурс

Зазвичай власники кажуть про цифру в 40 тисяч кілометрів. До цього терміну стираються колодки гальмівні передні «ГАЗелі Next» і «Бізнес». Але також відзначимо, що рідні «горьківські» накладки виходжують лише 25 тисяч.

Заміна задніх гальмівних колодок ГАЗель

Ми поговоримо з приводу заміни задніх гальмівних колодок на автомобілі ГАЗель.

В період експлуатації автомобіля зносу піддаються всі деталі, і гальмівна система не виняток. Гальмівні елементи зношуються і підлягають заміні. Природно що найбільше зносу піддаються гальмівні колодки.

На автомобілі ГАЗель є спеціальний отвір через яке можна перевірити стан колодок. Воно розташоване в гальмівному щиті заднього колеса, там буде заглушка. Якщо товщина накладок менше 2 мм, то колодки потрібно терміново міняти.

Заміна гальмівного барабана і колодок задніх коліс

Колодки задніх коліс замінюємо в разі їх ушкоджень, замасливания і зносі накладок до товщини менше 1 мм. Барабан замінюємо при його пошкодженні, тріщинах, а також спрацювання робочої поверхні до діаметра більше 283 мм.

Гальмівні барабани проточуються в зборі з маточинами, тому встановлюємо зняті барабани тільки на свої колишні місця. Нові барабани перед установкою на автомобіль заводська інструкція рекомендує проточити в зборі з маточиною. Не можна натискати на педаль гальма після зняття гальмівного барабана.

Переставляємо зняті деталі на нові колодки.

Встановлюємо нові гальмівні колодки в зворотній послідовності, після чого регулюємо зазор між колодками і гальмівним барабаном

Гальмівний барабан на маточину встановлюється тільки в одному положенні, так як отвори під гвинти виконані з перемінним по колу кроком.

Встановлюємо колеса і кілька разів натискаємо на педаль гальма для самоустановки елементів гальмівних механізмів.

Зверніть увагу

Отже, ми з’ясували, як замінити на автомобілі «ГАЗель» передні колодки, які ознаки несправності і ціна нових елементів. Процедура заміни досить проста і з нею впораються навіть новачки. Все, що вам потрібно. набір ключів і домкрат.

Як замінити колодки передні «ГАЗелі»? Інструменти

Зазвичай на цю процедуру йде не більше 40 хвилин часу.

Заміна передніх гальмівних колодок на ГАЗель

У сьогоднішній нашій статті ми продовжимо тему про гальмівну систему ГАЗель. Якщо ви ще не читали нашу попередню статтю про гальмівну систему ГАЗель (Газ 2705) то радимо Вам ознайомитися з нею. У ній ви дізнаєтеся, як складається гальмівна система, які особливості є в ній і багато іншого, в загальному читайте. Ну а в сьогоднішній статті мова піде про те, як робити заміну гальмівних колодок на передніх колесах Газ 2705. Може бути, кому то ця стаття здасться не цікава, тому що хто то вже має досвід заміни гальмівних колодок, ну а хто то це ще не раз не робив.

Перше що потрібно пам’ятати при заміні колодок це те, що колодки на колесах змінюються одночасно на двох колесах, а не так що подивився на колодки, а на цьому колесі колодки ще начебто нічого, їх міняти не буду, а на цьому колесі поміняю, а другі колодки будуть мені запасними. Не економте на цьому, наш вам рада.

Після того як ви зняли старі колодки можна встановлювати на їх місце нові, але перед тим як їх встановити не забудьте очистити від бруду напрямні пази супорта. Отже, пази супорта очищені, колодки вставлені, тепер Вам потрібно перевірити гумові манжети на напрямних пальцях супорта, а також на гальмівному циліндрі. Вони повинні бути цілими, чи не порваними. Так як ці гумові елементи захищають циліндр і направляючі пальці від попадання бруду і вологи всередину їх. Якщо гумові манжети надірвані, обов’язково замініть їх.

Наступним етапом в заміні гальмівних колодок йде утапливание гальмівного циліндра всередину супорта. Це можна зробити за допомогою розсувних щипців рис. 4. але виходячи зі свого досвіду, найкраще це зробити перед тим як зняти старі колодки, за допомогою потужної викрутки. В супорті є отвір, через яке можна вставити викрутку між циліндром і колодкою, і бічним посилимо втопити циліндр всередину супорта. Після того як циліндр втоплений повертаємо і збираємо супорт в зворотній послідовності того як це робили при його розбиранні. Ну ось і все, колодки замінені, автомобіль готовий до експлуатації.

Передні колодки «ГАЗелі». ціна, заміна, виробники

«ГАЗель». дуже поширений в Росії автомобіль. Широкою популярністю він користується через невисоку вартість. При регулярній роботі така машина окупається за 2-3 роки. Але обслуговувати такий автомобіль у дилера дуже дорого. Поміняти передні колодки «ГАЗелі» у нього коштує близько трьох тисяч рублів. Ми ж розповімо, як заощадити і зробити обслуговування самостійно, вклавшись в 700-900 рублів.

Ціни і виробники

В якості гарного аналога багато радять колодки від NIPPON. Їх У комплект входять 4 накладки.

«ГАЗель». це, мабуть, єдиний автомобіль, де оригінальні деталі коштують дешевше, ніж аналоги.

Як замінити колодки передні «ГАЗелі»? Інструменти

Зазвичай на цю процедуру йде не більше 40 хвилин часу.

Зверніть увагу

Змінюючи передні колодки «ГАЗелі», слід перевірити стан пильовика напрямних супорта, а також захисного чохла робочого поршня. При наявності тріщин або розривів елементи підлягають заміні. Їх можна взяти з ремкомплекта. Його для автомобілів серії “Бізнес” і 960 для нових “Next”. Переміщення пальців має бути легким. Якщо вони рухаються важко або зависли в одному положенні, елементи підлягають заміні.

Приступаємо до роботи

Щоб поміняти на «ГАЗелі» колодки передні, потрібно піддомкратити її передню частину. Приставляє гідравлічної домкрат до рами (бо до «балці» він не упреться, так як вона занадто низько знаходиться). Також зриваємо колісні болти. На вивішеному «передку» остаточно їх відкручуємо і знімаємо колесо. Для більшої зручності викручуємо кермо в крайнє положення (щоб гальмівний супорт визирав з-під колісної арки). Потім за допомогою ключа на 17 виймаємо болт, що кріпить скобу. Прокручуємо навколо другого направляючого пальця корпус скоби. Так нам відкриється доступ до зношених накладок. Їх можна сміливо виймати руками, без будь-яких інструментів. Потім очищаємо від бруду уступи підстави і напрямні пази, на які буде впиратися накладка.

Все, на цьому процедура заміни передніх колодок «ГАЗелі» успішно завершена. Тепер можна збирати колесо і переходити до сусідньої стороні. Процедура виконується аналогічним чином. Якщо ви злили частину рідини, не забудьте її долити в бачок. Для «ГАЗелі» рекомендується використовувати рідину «РосьДот» четвертого класу.

Про ресурс

Зазвичай власники кажуть про цифру в 40 тисяч кілометрів. До цього терміну стираються колодки гальмівні передні «ГАЗелі Next» і «Бізнес». Але також відзначимо, що рідні «горьківські» накладки виходжують лише 25 тисяч.

Отже, ми з’ясували, як замінити на автомобілі «ГАЗель» передні колодки, які ознаки несправності і ціна нових елементів. Процедура заміни досить проста і з нею впораються навіть новачки. Все, що вам потрібно. набір ключів і домкрат.