Де стоять запобіжники на Volkswagen Polo седан

Запобіжники в моторному відсіку

Під капотом автомобіля знаходиться два БП. «А» і «С». Кожен з них відповідає за роботу конкретних систем автомобіля.

Якщо не працює, перевірте її справність і контакти в роз’ємі. Також перевірте вимикач на коробці передач на АКПП вимикач в селекторі. Якщо водійське скло опускається і піднімається з перебоями, через раз, найімовірніше справа в перегрів мотора. Поширена проблема, відома дилерам.

Якщо склопідйомники працюють некоректно, спробуйте їх запрограмувати. Для цього повністю відкрийте і закрийте кожне скло, продовжуючи утримувати кнопку в крайньому положенні секунди. Пристрій карбюратора Солекс і його несправності 52 30 А. електричні склопідйомники в задніх дверях.

Електрообігрів заднього скла в Polo автоматично відключається. Якщо не працює, перевірте клеми на нагрівальних елементах, справність кнопки і її контактів, а також проводку по кузову автомобіля. До кнопки можна дістатися, знявши рамку магнітоли.

Другий і третій слоти контролюють роботу електродвигуна вентилятора системи охолодження.

П’ятий націлений на коректну функціональність блоку управління електропакетом. Він знаходиться під рульовою колонкою.

Де знаходяться і схема живлення

На автомобілях Volkswagen Polo Sedan застосовується схема електропроводки з трьома монтажними блоками запобіжників і одним блоком реле. Ці елементи встановлені в моторному відсіку і в салоні.

Запобіжники в салоні

В салоні знаходиться найбільший БП «В» і реле, що підтримує роботу основних блоків. Розташування запобіжників під кермом досить складне. Щоб в них розібратися. скористайтеся схемою.

Де розташовані запобіжники?

Система Volkswagen Polo передбачає три блоки запобіжників (далі. БП), два з яких розташовані біля мотора, і один. всередині салону.

Контроль справності запобіжників

У разі відмови працездатності будь-якого пристрою автомобіля необхідно за допомогою таблиць 1 і 2 визначити, які (який) запобіжники обслуговують даний елемент. Потім необхідно вимкнути запалення.

У деяких випадках (відмова блоку управління двигуном, генератора, габаритних вогнів, прикурювача і інших) краще зняти негативну клему акумуляторної батареї. Потім за допомогою спеціальних діелектричних щипців (можна плоскогубців) необхідно демонтувати необхідні запобіжники.

Перевірка запобіжників без демонтажу з блоку може мати некоректний результат.

Запобіжники в прозорих корпусах можна проконтролювати візуальним методом. Слід пам’ятати, що такий метод контролю несправності не має 100%.у гарантію, так як мікротріщину проводить вставки іноді можна не помітити.

Краще використовувати мультиметр в положенні контролю «діод», «опір» або «прозвонка». Величина опору справного запобіжника приблизно дорівнює нулю. Опір перегорів запобіжника прямує до нескінченності (на мультиметри відображається «1»).

Блок під капотом

Монтажний блок запобіжників і плавких вставок встановлений на пластмасовому тримачі над акумуляторною батареєю в моторному відсіку.

На цьому все. Сподіваємося, що даний матеріал був Вам корисний. А якщо є що додати або залишилися питання, задавайте їх у коментарях.

Блок запобіжників Volkswagen Polo седан

Розглянуто автомобілі 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 року випуску

Де розташовані запобіжники.

Позначення запобіжника (номінальний струм, А)

Блок керування електродвигуном вентилятора системи охолодження, електродвигун вентилятора системи охолодження

Блок керування електродвигуном вентилятора системи охолодження

Для доступу до монтажного блоку A в моторному відсіку необхідно натиснути на фіксатор кришки запобіжників і знімаємо кришку

Запобіжники монтажного блоку А в моторному відсіку

Позначення запобіжника (номінальний струм, А)

Вимикач запалювання, перемикач освітлення, підрульові перемикачі, реле розвантаження контактів вимикача запалювання, реле паливного насоса, реле подачі палива при відкриванні дверей водія, реле ближнього світла фар, ланцюги запобіжників SВ4, SB20 SB56, реле стоянкових вогнів, реле електроживлення клеми 30

Блок управління підсилювача рульового управління

Блок управління вентилятора системи охолодження

Блок запобіжників і реле Volkswagen Polo седан в салоні.

Блок запобіжників знаходиться під кермом за пластиковою кришкою.

Щоб дістатися до запобіжників в салоні необхідно потягнути кришку монтажного блоку і зняти її

Позначення запобіжника (номінальний струм, А)

Підрульові перемикачі, насос омивача вітрового скла

Реле паливного насоса, блок керування двигуном

Регулятор напрямки пучків світла фар, ліхтарі підсвічування номерного знака

Блок управління ABS, вимикач ASR / ESP, підрульові перемикачі

Датчик швидкості автомобіля, селектор автоматичної коробки передач, блок управління електропакетом, вимикач запалювання

Регулятор напрямки пучків світла фар, мотор-редуктори в блок-фарах

Регулятор електроприводів зовнішніх дзеркал

Блок управління автоматичної коробки передач, багатофункціональний перемикач автоматичної коробки передач, селектор автоматичної коробки передач

Блок управління подушками безпеки

Елементи обігріву жиклерів омивача вітрового скла

Елементи підігріву датчиків концентрації кисню, клапан продувки адсорбера

Блок управління комбінації приладів, лампа протитуманного світла в лівому задньому ліхтарі

Реле стоянкових вогнів, головний пристрій звуковідтворення, блок управління електропакетом, вимикач запалювання

Блок управління комбінації приладів, підрульові перемикачі

Блок управління електропакетом, лампи спрямованого світла, плафон освітлення салону з затримкою вимикання, плафон освітлення багажника

Діагностичний роз’єм, блок управління кондиціонером, блок управління клімат-контролем, електромагніт блокування ключа у вимикачі запалювання

Блок управління електропакетом, блок управління двигуна, блок управління автоматичної коробки передач, перемикач автоматичної коробки передач (ручний режим)

Блок управління електропакетом, елементи обігріву зовнішніх дзеркал

Датчик тиску холодоагенту, реле компресора кондиціонера, блок управління вентилятора системи охолодження, блок управління кондиціонером, діагностичний роз’єм, блок управління опаленням і вентиляцією

Блок управління підсилювача рульового управління

Вимикач лампи світла заднього ходу в правому задньому ліхтарі

Схема розташування запобіжників на автомобілі Volkswagen Polo седан

Будь то непрацюючий електродвигун системи охолодження або недіючий омивач вітрового скла, не важливо. За всі елементи відповідають різні електронні системи автомобіля. Часом дивуєшся: автоматика тримає кермо влади над тобою або ти намагаєшся їй верховодити. Відразу згадується Термінатор з машинами, які захопили весь світ.

Творці перших автомобілів на ДВС виявилися б під сильним враженням, якби своїми очима виявили в нутрощах сучасних «залізних коней» набори мікросхем і безліч проводів.

Раніше в пошані був автомобіль-мандрівник, головне завдання якого полягало в мобільному переміщенні з пункту А в пункт В. Тепер тільки ледачі або бездарні автомобільні виробники залишають своє творіння без елементарних деталей, що створюють комфорт в машині.

У всьому винна електроніка і величезні темпи її розвитку. Чи не диво технології. обігрів заднього скла? Адже нічого складного тут немає, лише суцільна фізика: ланцюг замикається, струм подається на контакти, з’єднані тонкими нитками напруження на поверхні скла, провідник нагрівається, і процес відтавання запущений.

Volkswagen Polo седан. сучасний автомобіль, в якому захований цілий арсенал різних електронних «примочок», в тому числі і обігрівач заднього скла.

Головний контрольний пост, що розподіляє струм по всьому ланцюгу. це блок запобіжників. Він захищає мережу від перепадів напруги, які можуть вивести з ладу механізми автомобіля. Тому при виникненні неполадок з одним з вузлів седана Polo багато фахівців насамперед радять перевірити блок запобіжників. І вже потім за умови, що він функціонує справно, вивчати пошкоджені компоненти машини.

Енергію, що виробляється генератором, споживають практично всі елементи автомобіля. До них відносяться і світлові прилади, і різноманітні допоміжні системи, яких сьогодні хоч греблю гати, а також стандартні пристрої машини на зразок запалювання і стартера.

На кожен компонент на седані Polo передбачений свій вид запобіжника. Найважче доводиться тим запобіжників, які контролюють найголовніших споживачів електроенергії. світлотехнічне обладнання, вентилятор системи охолодження, компресор кондиціонера, а також горезвісний обігрівач заднього скла (так, на седані Polo він витрачає величезну кількість енергії).

блок реле

Більшість ланцюгів живлення електрообладнання автомобіля захищене плавкими запобіжниками. Потужні споживачі струму підключені через реле. Основний блок реле знаходиться під панеллю приладів з лівого боку (сторони водія).

Коментарі 86

Нема одного загального опису, для всіх. Максимально докладне знайшов тут: vsepredohraniteli.ru/Volkswagen/Polo-sedan.html

підкажіть де знаходиться запобіжник на ДГЗ

“Резерв» не запитані? Або в якихось подається постійний плюс або плюс від запалювання?

Найперша картинка. від Polo дорестайлінг

підкажіть може хто знає не працює прикурювач, запобіжник цілий

Хелп! Перестав працювати прикурювач, підсвічування горить і все.Поменял запобіжник, все одно не работет переставляти місцями 15-ти амперні, все також

Дивись запобіжник 2, контрольку або тестером перевір напругу на обох його контактах, врахуй, працює тільки при вкл. запалюванні. хай щастить !

У мене Polo 2013. Згорів попер. прикурювача, хотів по Вашій схемі взяти з резерву. 29, витягнув, вставив в 42, машина не заводиться (

Вітаю всіх. Днями відбулася проблема: став качати колеса і помер електронасос. Розібравши штекер прикурювача насоса виявив, що відвалився контакт серцевини. Далі перепаяти, але підключивши до прикурювача, він все одно не працював. Спробував насос на машині сусіда. Працює. Далі знайшов згорілий запобіжник. Купив в автопріблудах новий за 10 рублів. Замінив його. Підсвічування прикурювача горить, а сам не працює. Далі подивився багато відеоогляди. Пишуть всі по різному, але у мене вийшло так. Замінив згорілий запобіжник на новий, але не працює хоча запобіжник цілий. Тоді я взяв і витягнув сусідній синій запобіжник аналогічний згорілому і вставив його в обмін, а на місце витягненого вставив новий куплений і все запрацювало. Ви висновок ампермаж запобіжників не відповідає заявленому.

схожа ситуація Які перставлял місцями? Точніше який підійшов?

Вітаю драйвчане, помогите плиз, де на цій фотці передній правий і задній правий габаритні вогні?

Доброго часу доби. Підкажіть будь ласка вирішилося питання з запобіжниками на габарити

Немає запобіжників на габарити, вони заведені через якісь мізки я не знаю як це називається, я просто відключив акумулятор на 5 хвилин і все відновилося, тільки довелося потім стеклам і дзеркалам показувати що вони вміли робити габарити заробили як ні в чому не бувало.

схема запобіжників

Схема запобіжників на VW Polo sedan

2 (10 А). підрульові перемикачі, очищення скла. Якщо не працює омивач лобового скла, перевірте рівень рідини в бичка омивача, взимку перевірте чи не замерзла рідина в трубках системи і форсунках. Подайте харчування від акумулятора на помпу-насос, якщо не працює замініть новим. Якщо працює, перевірте проводку, роз’єми, клеми і правий подрулевой перемикач.

3 (5 А). бензонасос, блок системи управління двигуном. Якщо паливний насос перестав качати бензин і не створює потрібного тиску в паливній системі для роботи двигуна, перевірте крім цього, запобіжник 36, силовий запобіжник SA3 і реле R4, R8. Якщо бензонасос при підключенні безпосередньо до акумулятора не працює або працює з перебоями, замініть на новий.

6 (5 А). приладова панель. Якщо перестали працювати стрілки, датчики або дисплей бортового комп’ютера на приладовій панелі, перевірте крім цього, запобіжники 18, 20, 38. Перевірте також роз’єм з проводами з тильного боку панелі приладів.

7 (5 А). лампи освітлення держномери, коректор кута нахилу фар.

9 (5 А). антиблокування гальм ABS. Якщо перестала працювати система ABS і на приладовій панелі зажевріла однойменна лампа, перевірте силові запобіжники 1, 4 і SA5 під капотом, а також датчики, розташовані у коліс. Швидше за все їх дроти перетерли, обломилися або нещільно підключений роз’єм. Після слюсарних робіт з передньою підвіскою при складанні вузлів можуть забути встановити дроти датчиків в спеціальні тримачі, через це зазвичай вони і перетираються. Якщо якийсь датчик несправний, замініть його новим.

10 (5 А). ланцюг реле стартера, управління електрообладнанням, датчик швидкості. Якщо не працює стартер, перевірте крім цього, запобіжники 19, силовий запобіжник SA3 під капотом і реле R3. Якщо автомобіль з салону куплений недавно, і в морози перестав крутити стартер (клацає), швидше за все в ньому замерзло масло, потрібно прогріти автомобіль. Якщо автомобіль вже не новий і стартер не крутить, перевірте заряд акумулятора, при необхідності зарядити його або встановіть новий. Перевірте контакти клем на акумуляторі, якщо вони окислилися, очистіть їх внутрішню частину і міцно затягніть. Перевірте роботу стартера і реле, замкнувши контакти на втягуючому (при вимкненому передачі, на нейтрали).Якщо перестав працювати спідометр або працює з перебоями, швидше за все справа в датчику швидкості і його контактах.

11 (5 А) механізм коректора кута нахилу фар.

12 (5 А). електрорегулювання бічних дзеркал. Якщо перестали регулюватися дзеркала, перевірте проводку між кузовом і передніми дверима, і всередині самих дзеркал. Щоб включити підігрів дзеркал, поверніть джойстик регулювання дзеркал на 180 градусів.

14 (5 А). подушки безпеки. При запуску двигуна лампа подушок безпеки на приладовій панелі повинна загорятися приблизно на 5 секунд і гаснути. Якщо вона продовжує горіти, значить є несправність або збережена помилка аварії в пам’яті. Для установки точної причини потрібна діагностика.

15 (5 А). обігрів форсунок склоомивача. Обігрів форсунок працює при включенні обігріву дзеркал (поворот джойстика на 180 градусів). Якщо не працює, перевірте з’єднання та стан проводів під капотом в місці підключення до форсунок.

17 (10 А). е / м клапан адсорбера, лямбда-зонди.

18 (5 А). задня протитуманна фара, приладова панель.

19 (5 А). лампи передніх габаритних вогнів, аудіосистема, блок управління електрообладнанням, сигнал положення “запуск двигуна” ключа в замку запалювання.

20 (5 А). підрульові перемикачі, приладова панель. Див. Попер. 6.

21 (10 А). світло в салоні і багажнику. Якщо плафон освітлення не працює ні в одному положенні, перевірте лампи в ньому, перемикач і проводку. Якщо світ не загоряється тільки при відкритті дверей, перевірте кінцеві вимикачі в дверях, їх роз’єми і проводку від них до блоку управління.

22 (5 А). клімат-контроль, блокування ключа в замку запалювання. Якщо при включенні грубки і виставленні гарячої температури, дме холодне повітря, швидше за все у вас низький рівень антифризу в бачку або потрапило повітря в систему охолодження. Перевірте також чи не засмітилися повітрозабірники, вентилятор і радіатор, при необхідності почистіть. Справа може бути і в заслінках, перевірте щоб вони відкривалися і закривалися коректно. Якщо мотор обігрівача не крутиться зовсім, перевірте його справність, подавши на нього безпосередньо харчування 12 В.

23 (7,5 А). управління електрообладнанням, блок системи управління двигуном, селектор режимів АКПП.

25 (5 А). вентилятор радіатора, кліматична установка, датчик тиску. Якщо не працює вентилятор, см. Силової запобіжник 2.

26 (7,5 А). електропідсилювач керма. Якщо кермо став крутитися туго або з’явилися проблеми в роботі підсилювача, проврьте крім цього, силовий запобіжник SA4. Не залишайте припаркований автомобіль з повністю вивернутими колесами, а також не тримайте колеса вивернутими до упору більше 5 секунд, щоб уникнути поломок ЕУР. Сам ЕУР розташований на валу в рульовій колонці.

33 (5 А). вимикач стоп-сигналів. Якщо перестали горіти стоп-сигнали, перевірте крім цього, запобіжник 43, а також лампи, їх роз’єми і вимикач на педалі гальма, проводку.

34 (7,5 А). дальнє світло в правій фарі. Якщо не працює, перевірте лампу. Якщо не горять обидві фари, перевірте їх лампи і подрулевой перемикач світла.

35 (10 А). система управління двигуном, харчування подкапотного електрообладнання.

37 (25 А). підігрів передніх сидінь. Якщо перестало грітися одне з передніх сидінь, перевірте роз’єм і дроти під сидінням. Перевірте, чи приходить напруга на цей роз’єм. Якщо напруга є, швидше за все пропав контакт всередині сидіння або стався обрив елемента обігріву. Якщо напруги немає, перевірте проводку і кнопку включення.

38 (7,5 А). дальнє світло в лівій фарі, приладова панель. Див. Попер. 34.

39 (10 А). ближнє світло в правій фарі. Якщо не працює, перевірте крім цього, реле SA3, а також лампи і контакти в роз’ємах фар. Якщо все одно обидві фари ближнього світла не працюють, перевірте вимикач світла на приладовій панелі ліворуч від керма, його контакти, і подрулевой перемикач, проводку.

40 (30 А). вентилятор обігрівача / клімат-контролю / кондиціонера. Див. Попер. 22.

42 (15 А). прикурювач. Зазвичай працює тільки при включеному запалюванні. Якщо перестав працювати після підключення приладу, найімовірніше коротке замикання, для підключення приладів використовуйте додаткову розетку або перехідник. Якщо заміна запобіжника не допомагає, перевірте сам роз’єм, контакти в ньому, роз’єм підключення і проводку.

43 (15 А). покажчики поворотів, аварійна сигналізація, лампи стоп-сигналів, електрообладнання бортової мережі. Якщо не працюють поворотники, перевірте лампи і контакти в посадочних роз’ємах. Якщо поворотники почали блимати швидше або повільніше, перевірте всі роз’єми для ламп на предмет відсутності короткого замикання, а також проводку. Справа може бути і в підрульові перемикачі покажчиків поворотів.

44 (15 А). сирена сигналізації, датчик об’єму.

46 (20 А). звуковий сигнал. Зазвичай працює тільки при включеному запалюванні. Для того, щоб працював завжди, можна перепрошити блок управління. Якщо не працює, перевірте справність самого сигналу. Знаходиться з боку водія, під лівою фарою. Щоб до нього добратися, найзручніше зняти ліве переднє колесо і відкрутити підкрилок. Подайте на нього харчування, якщо працює, значить справа в проводці або рульовому вимикачі.

47 (20 А). передні склоочисники. Якщо “двірники” перестали працювати, перевірте підрульовий вимикач і мотор-редуктор. Взимку в нього могла потрапити і замерзнути вода. Огляньте також весь механізм на предмет засмічень і льоду. Перевірте, чи працює омивач. Якщо омивач теж не працює, спробуйте спочатку усунути несправність омивача, потім очищувачів. Справа може бути і в проводці / роз’ємах.

48 (25 А). центральний замок. замки дверей, багажника, люка бензобака. Якщо замки дверей не зачиняються, перевірте кінцеві вимикачі дверей, один з них міг вийти з ладу або пропав контакт в проводах між кузовом і однією з дверей. Перевірте також механізми замків дверей та їх приводи, проводку.

49 (5 А). ліхтар заднього ходу. Лампа одна, знаходиться праворуч. Якщо не працює, перевірте її справність і контакти в роз’ємі. Також перевірте вимикач на коробці передач (на АКПП вимикач в селекторі).

50 (25 А). електричний склопідйомник в двері водія. Якщо водійське скло опускається і піднімається з перебоями, через раз, найімовірніше справа в перегрів мотора. Поширена проблема, відома дилерам.

51 (25 А). електричний склопідйомник в двері переднього пасажира. Якщо склопідйомники працюють некоректно, спробуйте їх запрограмувати. Для цього повністю відкрийте і закрийте кожне скло, продовжуючи утримувати кнопку в крайньому положенні 1-3 секунди.

52 (30 А). електричні склопідйомники в задніх дверях. Див. Попер. 50 і 51.

53 (30 А). елементи обігріву заднього скла. Електрообігрів заднього скла в Polo автоматично відключається. Якщо не працює, перевірте клеми на нагрівальних елементах, справність кнопки і її контактів, а також проводку по кузову автомобіля. До кнопки можна дістатися, знявши рамку магнітоли.

56 (30 А). електрообігрів лобового скла.

запобіжники, volkswagen, polo, седан

57 (5 А). передня ліва і задня ліва лампи габаритів, паркувальний світло з лівої сторони.58 (5 А). передні праві і задні праві лампи габаритів, паркувальний світло з правого боку. Якщо не працюють габарити, перевірте крім цих, запобіжник 19 і реле R7, лампи, вимикач світла зліва від керма і проводку. Паркувальний світло включається при вимкненому запаленні зрушенням подрулевого перемикача поворотів в одне з положень. або загоряться тільки ліві габарити, або тільки праві. Функція для позначення парковки в темний час доби.

59 (10 А). ближнє світло в лівій фарі. Аналогічно попер. 39.

Блоки запобіжників «A» і «C»

Схема запобіжників досить проста. Блок А і блок С розташовані на акумуляторної батареї Фольксвагена Polo. Кого пропустили? Правильно. блок В. Його запхали під рульову колонку в салоні автомобіля. Крім того всередині приладової панелі з лівого боку знаходиться блок реле, додаткова підтримка іншим учасникам контролю.

Перестав працювати генератор або затих вентилятор системи охолодження на седані Polo? Тоді залазимо в блок А. Саме в ньому знаходяться запобіжники, що відповідають за обидва вузла автомобіля.

Щоб отримати доступ до монтажного блоку, необхідно натиснути на фіксатор кришки і зняти «ковпачок». Під кришкою виявимо 7 запобіжників. Більше всіх пропускає через себе струм генератор. Його потужність варіюється в межах 150-175А. Далі йдуть вимикач запалювання, підрульові перемикачі і різні реле (ближнє світло, паливний насос і т.д.). Номінальний струм запобіжника становить 110А. Потім слід блок управління електропідсилювачем керма (50А), ABS і вентилятор системи охолодження (по 40А). Два слота залишені під резерв.

Допомога в перерозподілі напруги надає блок С. Щоб в нього потрапити, потрібно в моторному відсіку від’єднати пластмасові кріплення з боків і зняти кришку. Перед нами відкриється ще 6 запобіжників. Їх схема в деякій мірі дублює ту, що встановлена ​​в блоці А.

Цілих два гнізда. перший і четвертий слоти відповідають за згадану вище секцію управління ABS (25 і 10А відповідно). Другий і третій слоти контролюють роботу електродвигуна вентилятора системи охолодження. П’ятий націлений на коректну функціональність блоку управління електропакетом. Останній роз’єм. запасний.

Блок під капотом

Монтажний блок запобіжників і плавких вставок встановлений на пластмасовому тримачі над акумуляторною батареєю в моторному відсіку.

Дивіться також