Як включити дальнє світло на Hyundai

Як на акценті включити світло?

Для включення дальнього світла фар, натисніть на перемикач від себе. Коли включений дальнє світло, горить також контрольна лампа включення дальнього світла фар. При перекладі важеля назад на себе, світло перемикається з далекого на ближній. Для подачі сигналу дальнім світлом переведіть важіль в положення на себе.

основний етап

Лампочки ближнього світла на Solaris змінюються наступним чином:

 • Спочатку необхідно зняти кришку, яка захищає внутрішній простір від попадання вологи і пилу. На заглушці є пелюстки, тому зробити це не складе особливих труднощів. просто провертаєте елемент проти годинникової стрілки, в результаті чого виступи вийдуть із зачеплення і вузол можна легко зняти.

Так виглядає заглушка в установленому стані

 • У відкритому просторі ви побачите сполучну колодку, її треба акуратно зняти, для цього беретеся за корпус елемента і, злегка похитуючи, тягнете у напрямку від корпусу. Іноді контакти прикипають і потрібно добре розворушити роз’єм, щоб він звільнився.

Після зняття відсуньте роз’єм в сторону, щоб він не заважав при подальших роботах

 • Лампочка ближнього світла в Hyundai Solaris зафіксована за допомогою спеціального затиску, щоб його звільнити, потрібно вивести з зачеплення один вус, який тримається за виступ на корпусі. Для цього потрібно натиснути на елемент і відсунути його в бік, після чого його можна відкинути.
 • Далі можна безперешкодно дістати несправний елемент і замінити на новий, тут все просто і додаткові роз’яснення не потрібні.

Коли фіксатор звільнений, лампа ближнього світла в Hyundai Solaris дістається без будь-яких проблем

Важливо! Пам’ятайте одне непорушне правило. ні в якому разі не можна торкатися до скляної частини виробу, беріть його за цоколь і акуратно ставте на місце.

Часто зустрічається питання, який запобіжник на ближнє світло в Hyundai Solaris і де він розташовується. Розповідаємо: елементи знаходяться в блоці, розташованому в салоні, на фото це другий ряд зверху відразу праворуч від жовтого вузла посередині, перший відповідає за ліву фару, другий. за праву. Якщо ви хочете відключити автоматичний ближнє світло, то просто витягніть запобіжник, обведений кружечком. (Washing machine. Також статтю Фара Kia Spectra: особливості.)

Без пінцета запобіжники дістати дуже складно

Як включати фари на Hyundai?

Щоб увімкнути світло в фарах, поверніть ручку А важеля перемикача навколо її осі.

Можливі несправності освітлення і світлової сигналізації та методи усунення

несправність метод усунення
Чи не горять окремі лампи фар і ліхтарів
перегоріли запобіжники Перевірте ланцюг і замініть запобіжники
Перегоріли нитки ламп замініть лампи
Пошкодження проводів, окислення наконечників проводів Перевірте, замініть пошкоджені дроти
Чи не вмикається ближнє / дальнє світло фар
Перегоріли нитки ламп замініть лампи
несправні вимикачі Замініть блок управління зовнішнім освітленням
Чи не працює стоп-сигнал
Несправний вимикач стоп-сигналу замініть вимикач
Чи не фіксуються важелі підрульового перемикача
Руйнування фіксаторів важелів Замініть пошкоджений перемикач
Покажчики повороту не вимикаються автоматично після проходження повороту
Пошкодження механізму повернення важеля перемикача покажчиків повороту в початкове положення Замініть перемикач покажчиків повороту і світла фар
Сигналізатор включення покажчиків повороту блимає з подвоєною частотою
Перегоріла одна з ламп покажчиків повороту замініть лампу
Місце встановлення Позначення (потужність, Вт)
Лампа ближнього / дальнього світла Н4 (55/60)
Лампа покажчиків повороту PY21W (21)
Лампа задніх покажчиків повороту P21W (21)
Лампа передніх протитуманних фар GE881 (27)
Лампа протитуманного світла в задньому ліхтарі PR21W (21)
Лампа ліхтаря освітлення номерного знака W5WL / L (5)
Лампа світла заднього ходу і додаткового стоп-сигналу W16W (16)
Лампа передніх габаритних вогнів W5WL / L (5)
Лампа задніх габаритних вогнів і стоп-сигналів 5W / P21 (21/5)
Лампа плафона освітлення багажного відділення W5W (5)
Лампа плафонів освітлення салону FESTOON (8)

Один день вивчення електричних схем мого Hyundai Solaris, «прозваніванія» запобіжників, всіляких роз’ємів, півгодини підсумкової установки. і Solaris знову піддався невеликому тюнінгу.

Як включити дальнє світло на Hyundai Solaris?

Ні для кого не секрет, що оптика будь-якого автомобіля є запорукою безпеки при пересуванні в темний час доби. Тому до вибору та встановлення оптики необхідно підійти з максимальною відповідальністю. У цій статті ми розповімо, як встановлюється лампа ближнього і протитуманного світла в автомобілі Hyundai Solaris і що необхідно врахувати при виборі оптики.

Ксенон в фарах автомобіля Hyundai Solaris

Щоб правильно вибрати лампи денного освітлення або ВТФ на Hyundai Solaris, не потрібно загострювати свою увагу на тюнінгованих і «крутих» лампочках. В першу чергу, будь-які лампи в оптику, будь то ходові вогні або протитуманні фари, необхідно орієнтуватися на їх практичність.

На сьогоднішній день існує кілька типів лампочок, які можна встановити в протитуманні фари Hyundai Solaris або ходові вогні:

 • Галогенки. Галогенні елементи являють собою штатний варіант освітлювальних пристроїв, який монтується ще при складанні транспортного засобу. Такі вогні в лампи ближнього світла зазвичай мають жовтий колір і в порівнянні з більш вдосконаленими варіантами ні менш практичні, так як частіше виходять з ладу.
 • Ксенон. Ксенон в ДГЗ на Solaris на сьогоднішній день є досить популярним варіантом, так як саме ксенон дозволяє значно збільшити світловий потік. У плані надійності ксенон. це більш довговічний тип оптики. Якщо у галогенних лампочок ресурс експлуатації складає не більше 500 годин, то у випадку з ксеноном цей показник становить близько 3 тисяч годин. Але необхідно враховувати, що в деяких країнах ксенон є забороненим, тому його експлуатація може призвести до штрафу. Тим більше, що часто неправильно встановлений або неякісний ксенон може призвести до засліплення водія зустрічного авто.
 • Світлодіоди. На відміну від ксенону, світлодіоди заборонені і вони користуються величезною популярністю у наших автомобілістів. Діоди, встановлені в ВТФ або передні або задні ліхтарі, матимуть більш низький рівень тепловиділення. Крім того, у водія є можливість підібрати необхідний колір освітлення. На відміну від ксенону, діоди мають більш високий термін служби, вони економічні, а при правильній установці ніколи не будуть засліплювати водіїв зустрічних авто.

При виборі протитуманних фар на Соляріс необхідно враховувати кілька моментів. По-перше, матеріал, з якого виготовляється фара, повинен бути склом. По-друге, необхідно звернути увагу на колір. Для забезпечення максимальної освітленості в негоду краще використовувати лампочки білого або жовтого кольорів. Тюнінгованих варіанти. сині, червоні та інші. не підходять, оскільки вони є найменш ефективними в таку погоду.

Як включити дальнє світло на Hyundai Santa Fe?

Для включення дальнього світла фар поверніть рукоятку від себе. Для ближнього світла фар поверніть рукоятку на себе. Для перекладу фар в режим миготіння додатково поверніть рукоятку на себе. Для включення дальнього світла фар перемикач повинен знаходитися в положені другого клацання.

включити, дальнє, світло, hyundai

Зняття і установка ВТФ

Як повинна зніматися фара Hyundai Solaris для заміни? В цілому дана процедура досить проста, з нею зможуть впоратися навіть початківці автомобілісти. Так що якщо ви не знаєте, як зняти фару, ознайомтеся з цим пунктом.

 • В першу чергу, щоб зняти праву або ліву фару, необхідно вимкнути живлення бортової мережі, скинувши акумуляторну клему.
 • Після цього звільняється роз’єм в ліхтарі.
 • Зробивши це, ви зможете побачити лампу. вона викручується і демонтується. Коли лампи в ліхтарі немає, викручуються болти і демонтується сама фара.

Таким чином, ви без проблем зможете звільнити місце для монтажу нових противотуманок. Накладки на фари або будь-які вії на фари в даному випадку не встановлюються, це актуально для ліхтарів ближнього і дальнього світла. Після установки нових ВТФ ставляться лампи, потім негативний вихід можна під’єднати до АКБ. Ця інструкція актуальна для транспортних засіб, обладнаних протитуманними ліхтарями з заводу.

Якщо ж ВТФ у вашій машині немає, ситуація з установкою буде складнішою. Тому вам доведеться не тільки вирізати місце на накладці бампера, але і підводити до нього проводку, а також встановлювати реле. Без допомоги фахівця розібратися в цьому питанні буде проблематично (автор відео. Hyundai Solaris).

Задні ліхтарі

До складу задніх ліхтарів входять покажчики повороту, габаритні вогні, стоп-сигнали, лампа протитуманного світла (в лівому ліхтарі) і лампа світла заднього ходу (в правому ліхтарі).

Додатковий стоп-сигнал встановлений у верхній частині заднього скла. Протитуманний світло в задньому ліхтарі можна включити перемикачем тільки в тому випадку, якщо ввімкнено ближнє світло. При виключенні фар задній протитуманний світло вимикається автоматично.

Покажчики правого або лівого повороту включаються лівим підрульовими перемикачами.

Покажчики повороту вимикаються вручну або автоматично при зворотному обертанні рульового колеса. У режимі аварійної сигналізації вимикачем аварійної сигналізації включаються всі покажчики повороту.

Електрокоректор світла фар

На автомобілі встановлюють електрокоректор світла фар, що дозволяє змінювати напрямок пучка світла фар у вертикальній площині в залежності від навантаження автомобіля.

Якщо фари раптом стали горіти тьмяно, а при включенні сигналу повороту починає блимати лампа габаритного вогню, відновіть контакт «масового» дроти з кузовом.

Конструктивні особливості фар і ліхтарів автомобіля Hyundai Solaris

На автомобілях застосовуються блок-фари, які об’єднують в собі лампи ближнього / дальнього світла, габаритні вогні і покажчики повороту. У фарах застосована так звана оптика прозорих стекол.

Приборная панель (органы управления),свет,печка,дворники

Плафон фари абсолютно прозорий і не має функцію розсіювання. Він виготовлений із пластику, більш прозорого, ніж скло, до того ж набагато легше скляного плафона. Шар захисного лаку оберігає його від дрібних пошкоджень (подряпин). В покажчиках повороту немає кольорових світлофільтрів, замість них використовуються лампи зі склом відповідного кольору.

Близький і дальнє світло фар включають лівим підрульовими перемикачами зовнішнього освітлення за допомогою реле, розташованих в монтажному блоці в підкапотному просторі.

Керуюча напруга подається на обмотки реле включення дальнього світла фар від перемикача зовнішнього освітлення, якщо він знаходиться в положенні включення світла фар.

Незалежно від положення перемикача зовнішнього освітлення можна короткочасно включати дальнє світло фар, переміщуючи на себе важіль перемикача.

На автомобілі в нижній частині переднього бампера встановлені протитуманні фари.

Їх можна включити тільки при включеному зовнішньому освітленні.

Перевірка і регулювання світла фар

Перевірку та регулювання світла фар проводите на спорядженому автомобілі (з повністю заправленим паливним баком, комплектом інструментів і запасним колесом).

Описаним способом із застосуванням розміченого екрану можна регулювати світло тільки фар з галогенними лампами розжарювання. Для регулювання світла фар з газорозрядними лампами звертайтеся на спеціалізований сервіс, який володіє оптичними стендами.

Попередньо перевірте і при необхідності доведіть до норми тиск повітря в шинах.

Встановіть автомобіль перпендикулярно гладкій стіні (наприклад, в гаражі) на відстані 3 м. Покладіть на сидінні водія вантаж масою 75 кг.

Розмітьте на стіні екран, як показано на малюнку. Поздовжня площина симетрії автомобіля повинна проходити по косильною волосіні 0 на екрані.

включити, дальнє, світло, hyundai

Вертикальні косильною волосіні 1 і 2 розташовані на рівній відстані від косильною волосіні 0. Відстань «А» між лініями 1 і 2 має дорівнювати відстані між центрами ламп ближнього світла фар. Качніть автомобіль збоку, щоб самоустановілісь пружини підвісок.

Виміряйте на автомобілі висоту центрів фар від землі. Це буде відстань h на екрані.

Где включается дальний свет фар автомобиля.

Встановіть регулятор електрокоректора світла фар на панелі приладів в положення, відповідне навантаженні автомобіля з одним водієм.

Рекомендується регулювати напрямок світлового плями для кожної фари окремо. Другу фару під час регулювання закрийте непрозорим матеріалом.

Так розташовані гвинти регулювання світла фар по горизонталі «А» і вертикалі «Б». Показано на лівій блок-фарі, знятої з автомобіля.

Відкрийте капот і, обертаючи регулювальний гвинт «А», відрегулюйте (якщо розташування світлових плям не відповідає малюнку) положення на екрані світлової плями для кожної фари по горизонталі і, обертаючи регулювальний гвинт Б, по вертикалі.

Фари вважаються відрегульованими, коли верхня межа лівих частин світлових плям збігаються з лінією 4, а вертикальні косильною волосіні 1 і 2 проходять через точки Е1 і Е2 перетину горизонтальних і похилих ділянок світлових плям.

«Плюси» установки «Екліпс» і «Прометей», як їх бачу я

Це не тільки корисно для ламп (холодні лампи горять швидше, ніж теплі), але і красиво в темний час доби. «Мерехтіння» дальнім, до речі, без змін. блимає швидко, і людям помітно.

 • – Збільшення ресурсу роботи ламп ближнього \ дальнього світла.

Чи часто ми включає дальнє світло? Можливо, люди, які проводять половину робочого часу за кермом у відрядженні. так. Я за два роки їзди на цій машині користувався дальнім світлом від сили 5% від загального часу. Весь інший час. ближнє світло. І що перегорить швидше? Тепер дальній горить на 30% від своєї потужності днем, а ближній горить в повну силу вночі \ ввечері.

 • – ДГЗ помітніше, ніж ближнє світло, і нікого не сліпить.

Коли назустріч їде машина з увімкненим дальнім світлом. що-небудь, та на адресу водієві такого автомобіля буде виголошено 99% всіх водіїв. Коли машина навантажена, або їде з пасажирами, але не обладнана автоматичним коректором фар, або водій не скористався ручним. теж неприємно.

Навіть коли ззаду їде машина просто «підстрибує» на купині. в дзеркало заднього виду здається, що тобі «блимають». У випадку з денними ходовими вогнями «Екліпс», горить нитка (лампа) дальнього світла на 30% від своєї потужності. це помітніше на дорозі, ніж ближнє світло, але в денний час доби абсолютно не сліпить зустрічні автомашини.

Світло рівномірно розподілений по фарі, «блимати» і дратувати ми вже точно нікого не будемо, це вже давно перевірено.

 • – Менше навантаження на електроланцюг.

Тут пояснювати багато не потрібно, лампа горить на 30% своєї потужності, натомість 100% ближнього. Відповідно, на більшості машин низького рівня заряду акумулятора замінюється його зарядкою від генератора.

 • – Тепер ручником вимикається не тільки ближнє світло в режимі ДГЗ, але і ближнє світло, включений підрульовими перемикачами, а також дальній.

Раніше ручником в моїй машині вимикалися тільки штатні ДГЗ, тобто ближній, коли він включений без габаритів. Тепер вимикається і ДГЗ, і ближній, і далекий. Габарити, включені в «ручному» режимі, горять. Нехай бачать нас на узбіччях

 • На старших комплектаціях, після установки даних блоків по наведеній нижче схемі, габарити не загоряються автоматично, працюють, лише коли ви їх включите.

Чого я хотів домогтися?

Спочатку Соляріс вже мають штатну систему денних ходових фар: заводиш машину, опускаєш ручник. і включається штатний ближнє світло. Але, як не дивно, багато власників даного автомобіля часто відключають цю фішку. хтось користується протитуманними фарами, хтось віддає перевагу китайські «гірлянди» на решітці радіатора, а деякий і зовсім задовольняються ручним включенням ближнього з габаритами, «коли потрібно».

Мене ж розклад включення фар після опускання ручника цілком влаштовував. Але, побачивши, з якою швидкістю перегорає ближнє світло у людей (а ми іноді зустрічаємося клубом власників Соляріс, обговорюємо поточні проблеми) і замінивши перегорілі лампи подрузі, перейнявся цією проблемою. І, вирішив її, причому в процесі система освітлення придбала деякі маленькі, але все ж плюси, крім надійних і довговічних ДГЗ.

«Мінуси»

«Прометей» і «Екліпс» призначені для роботи з галогеновими фарами. Ксенон я ставити поки не хочу, а гроші на покупку лінз та іншу доопрацювання фар. відкладу на майбутню покупку авто зі штатним ксеноновим світлом. Ну або що там ще придумають. А зараз краще куплю хороші дорогі галогенки. вони тепер і пропрацюють по максимуму (може потім ще і подарую кому), і світити будуть краще.