ВАЗ 2107 Заміна інжектора Tap of the Pece Video. Заміна крана нагрівача Vaz 2107

Мета та принцип експлуатації крана печі на VAZ 2107

Коротше кажучи, мета печейного крана. дати водієві можливість перемикатися між режимами “літа” та “зимові” нагрівання салону. Щоб зрозуміти, про що ми говоримо, вам потрібно розібратися, як працює система опалення “Сім”.

Крани палива на всіх семи без винятку були мембраною та

Отже, двигун Vaz 2107 охолоджується антифризною циркуляцією в сорочці, що склалася. Антифриз проходить через сорочку, бере тепло від двигуна і нагрівається до кипіння. Цю киплячу рідину потрібно якось охолонути. Для цього антифриз через систему спеціальних труб надсилається з сорочки до головного радіатора, який постійно підірве масивний вентилятор.

У системі охолодження є два радіатори

Проходячи через головний радіатор, антифриз охолоджується і повертається до двигуна, до наступного циклу охолодження. Радіатор (який на початку “семи” проводили виключно з міді) після проходження антифриз сильно нагрівається. Вентилятор, який постійно видуває цей радіатор, створює потужний потік гарячого повітря. У холодну погоду це повітря йде до салону.

Детальніше про систему охолодження читайте VAZ 2107: https: // bumper.Guru/Klassicheskie-Modeli-Vaz/Sistema-Ohdazhdeniya/Radiator-Vaz-2107.HTML

Окрім основного радіатора в “семи”, є невеликий нагрівальний радіатор. Саме на ньому встановлений нагрівальний кран.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Нагрівальний клапан на “Сім” кріпиться безпосередньо до радіатора плит

Взимку цей кран постійно відкритий, так що гарячий антифриз з основного радіатора переходить до плитного радіатора, нагріваючи його та він. Невеликий радіатор має власний невеликий вентилятор, який постачає тепле повітря безпосередньо до внутрішніх приміщень автомобіля вздовж спеціального повітряного багажника.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Система опалення “Сім” має власний вентилятор і складна система повітряного трубопроводу

Влітку немає потреби в нагріванні кабіни, тому водій закриває нагрівальний клапан. Це дає можливість використовувати вентилятор нагріву без нагрівання салону (наприклад, для вентиляції або коли ублюдок доручено). Тобто, нагрівальний клапан необхідний для швидкого перемикання між невеликими та великими колами антифризної циркуляції в системі нагріву “Сім”.

Фальф плита

Через просту конструкцію несправностей у системі опалення салону VAZ-2107, їх не так багато. Вони поділяються на механічні та електричні. Механічні несправності включають:

 • заклинює кран подачі антифриз;
 • засмічення радіатора;
 • скелі кабелів механізму приводу;
 • Сонця.

Кран нагрівача та радіатор-«слабкі» місця у плиті VAZ-2107. Якщо взимку кран працює часто, то з настанням літа він заблокований і залишається в цьому положенні. Через це він забирає, і коли зима намагається відкрити його, призвело до перерви в контрольному кабелі.

Важко “перемішати” кран “перемішати”, заклинений в одному положенні, тому простіше замінити несправний вузол. А перекриття подачі антифриз впливає на радіатор. Відсутність руху рідини протягом тривалого періоду (під час роботи автомобіля влітку, коли печі не використовується) призводить до інтенсивного утворення оксидів всередині радіатора, які засмічують трубопроводи теплообмінника. Через це ємність радіатора падає, і з нимі продуктивність плити.

Розрізаний радіатор нагрівача промивається, але якщо є багато відкладень, то вийміть їх лише механічно, і для цього радіатор припаяться. Сліпати його назад важко, а іноді простіше замінити теплообмінник, ніж промити.

Субтени також є загальною поломкою. Вони виникають у місцях з’єднання труб, а також якщо в радіаторі з’явилася тріщина. У першому випадку плями усуваються за допомогою затягування затискачів кріплення, у другому. пайки або заміни радіатора.

Електричні несправності включають спалювання електродвигуна, розрив у ланцюзі живлення та зрив ключа управління.

Поширені несправності крана палива

Усі несправності крана палива на VAZ 2107 якимось чином пов’язані з порушенням жорсткості цього пристрою. Давайте перерахуємо їх:

 • Кран палива почав просочуватися. Неможливо не помітити цього: під ногами пасажира, що сидить на передньому сидінні. Як правило, витік відбувається через те, що мембрана в паливному крані стала абсолютно непридатною. Зазвичай це спостерігається після двох.трьох років роботи крана;
 • Кран палива заклинив. Все просто: згаданий вище мембранний паливний кран підлягає окисленню та корозії. Майже всі водії в нашій країні закривають цей кран у теплий сезон. Тобто, щонайменше, три місяці на рік, кран знаходиться у закритому положенні. І цих трьох місяців достатньо для того, щоб ротаційний стрижень в крані окислювався і міцно «вирізаний» до корпусу пристрою. Іноді можна перетворити такий стрижень лише за допомогою плоскогубців;
 • Витік антифриз з.під затискачів. На деяких “семи” (це, як правило, останні моделі) кран прикріплений до насадок сталевих затискачів. Ці затискачі з часом послаблюються і починають просочуватися. І це, мабуть, найбільш незначна проблема з краном палива, з якою може зіткнутися автомобіліст. Щоб вирішити це, достатньо просто затягнути мріяний затискач плоскою викруткою;
 • Кран не відкривається або не закривається повністю. Проблема пов’язана з внутрішнім забрудненням пристрою. Не секрет, що якість антифриз на внутрішньому ринку палива та мастильних матеріалів залишає бажати кращого. Крім того, є також підроблений теплоносій (як правило, антифриз відомих брендів підроблений). Якщо водій використовується для економії на антифризі, то поступово паливний кран забивають брудом та різними хімічними домішками, які мають достатку в поганій якості антифризу. Ці домішки утворюють жорсткі грудочки, які не дозволяють водієві повернути стебло крана на зупинку і повністю закрити (або відкрити). Крім того, антифризи з поганою якості можуть спричинити швидку корозію внутрішніх частин стандартного мембранного крана семи, і це також може запобігти нанесеному палива клапана. Рішення проблеми очевидно: по-перше, видалити та ретельно промити засмічений кран, по-друге, використовувати лише високоякісну рідину охолодження.

Невисока крана нагрівача

Незважаючи на вдосконалений дизайн, кран нагрівача на «класиці» залишається одним із найбільш проблемних вузлів через часті збої.

Деякі власники автомобілів вважають за краще взагалі не користуватися ним, залишаючи у відкритій положенні.з’єднання, блокуючи потік теплого повітря в салон.

Це не вихід із ситуації, тепло все одно буде діяти, особливо якщо є навіть найменші проблеми з демпфером.

Причини розбиття крана найчастіше:

У першому випадку кран нагрівача просто перестає працювати, заважаючи йому відкритись або блокувати трубопровід. Але найчастіше виникає інша проблема. витік, що є причиною розгрівання тіла.

Чітка ознака щільності крана. це зниження рівня теплоносія в розширювальному резервуарі, мокрий килим під безладом, специфічний запах або сміливий нальоту на лобовому склі. результат випаровування антифризу або антифризу.

Більшість конструкцій кранів нагрівача мають неколаксивний випадок, який виключає можливість їх ремонту.

Сорти паливних кранів

Оскільки паливний клапан на VAZ 2107 є надзвичайно коротким пристроєм, після двох років роботи крана неминуче виникне питання його заміни. Однак паливні крани відрізняються як надійністю, так і за дизайном. Тому варто з ними розібратися з ними детальніше.

Мембранний кран

Мембранний кран був встановлений на всіх “семи”, які коли-небудь зійшли з конвеєра. Знайти цей кран у продажу дуже просто: це майже в кожному магазині запасних частин. Ця деталь недорога. лише 300 або близько того.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Мембранний нагрівальний кран на “Сім” ніколи не відрізнявся надійністю

Але власник автомобіля не повинен спокусити низьку вартість мембранного крана, оскільки він дуже ненадійний. І буквально через два.три роки водій знову побачить піт теплоносливих рідів у салоні. Тому розміщення мембранного крана палива на “сім” повинно бути лише в одному випадку: якщо автомобіліст не знайшов нічого більш підходящого.

Кульова крана

Кульовий паливний клапан. більш прийнятний варіант для встановлення на VAZ 2107. Завдяки особливостям дизайну кульового крана набагато надійніший, ніж мембрана. Сталева сфера з невеликим через отвір посередині з’являється у вигляді елемента закриття в кулькових клапанах. Ця область прикріплена до довгого стрижня. І вся ця конструкція встановлена ​​у сталевому корпусі, оснащеному двома трубами різьблення. Щоб відкрити кран, достатньо, щоб повернути свій стрижень на 90 °.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Основним елементом кульового крана є сталева зона замикання

З усіма перевагами, кульовий кран має один значний недолік, який змушує багато водіїв відмовляються купувати його. Сфера в крані. сталь. Хоча виробники кранів запевняють, що ці ділянки виготовлені лише з нержавіючої сталі, практика показує, що в агресивному антифризму вони дуже легко окислюються та іржаві. Особливо в період довгого літнього простою, коли кран не відкривається протягом декількох місяців. Але якщо водій змушений вибирати між мембранним краном і м’ячем, то, звичайно, слід вибрати м’яч.

Керамічний елемент

Найбільш розумним рішенням при заміні паливного крана на Vaz 2107 буде покупка керамічного крана. Зовні цей пристрій практично нічим не відрізняється від кулі та мембранного крана. Різниця полягає лише в дизайні блокуючого елемента. Це пара плоских, щільно приведених один до одного, керамічні записи, розміщені в спеціальному рукаві. У цьому рукаві є отвір для стрижня.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Керамічний кран. найкращий варіант для Vaz 2107

Коли стрижень перетворюється, відстань між пластинами збільшується, відкриваючи шлях до античасто. Переваги керамічного крану очевидні: він надійний і не підлягає корозії. Єдиний недолік цього пристрою, незважаючи на високу ціну, водію настійно рекомендується придбати саме керамічний кран. Це дозволить вам довго забути про антифризний салон.

Водопровідний кран

Деякі драйвери, втомилися від постійних проблем із стандартним краном палива семи, вирішують проблему докорінно. Вони відправляються не до магазину автозапчастин, а до сантехнічного магазину. І купити там звичайний кран. Зазвичай це китайський кульовий кран для труб діаметром 15 мм.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Деякі драйвери встановлюють звичайні крани на VAZ 2107

Варто такого максимуму на 200. Після цього видаляється повний мембранний кран із «семи», шланг здійснюється в нішу, де він стояв, а кран палива кріпиться до шланга (як правило, він фіксується сталевими затискачами в тому ж сантехнічному магазині). Ця конструкція служить на диво тривалий час, і у випадку з корозією та заклинюванням процедура заміни такого крана займає лише 15 хвилин. Але це рішення також має недолік: водний кран неможливо відкрити з кабіни. Щоразу, коли водій хоче використовувати обігрівач, йому доведеться зупинити машину і піднятися під капот.

Говорячи про водні крани, я не можу не згадати одну історію, чия свідок була особисто. Знайомий драйвер встановив під капотом китайський кран. Але кожного разу на морозі, щоб відкрити його, він категорично не хотів. Він вирішив проблему наступним чином: ніша, в якій раніше був кран повного часу, він трохи розширився за допомогою звичайних металевих ножиць. На ручці, що відкривається кран, він просвердлив отвір. У цьому отворі він вставив гачок, зроблений із звичайної тривалої в’язання голки. Інший кінець в’язаючої голки, яку він приніс у салон (під рукавицею). Тепер, щоб відкрити кран, йому просто потрібно було витягнути в’язальну кімнату. Звичайно, таке “технічне рішення” не можна назвати елегантним. Однак головне завдання, щоб піднятися під капюшон-людина все ще вирішила.

Етапи незалежної заміни

Заміна крана нагрівача на VAZ 2107, відео якого надається в кінці статті, процедура досить проста, що не вимагає від власника спеціалізованих навичок автосалону, ретельно виконати всі етапи: виконати його:

Детальніше: Звичайне споживання палива на 100 км

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

 • Автомобіль розміщується в кімнаті з спостережливою ямою або забивають у спеціалізований шлях для ремонту транспортних засобів. Важливо врахувати, що вся робота повинна здійснюватися виключно, коли двигун машини охолоджується, інакше власник може отримати опіки рук з нагрітих рідин та металевих частин двигуна картера.
 • Дочекавшись охолодженням двигуна, вони починають злити його теплоносій, це робиться через спеціалізовану пробку в картері, встановивши попередньо порожню ємність вниз.
 • Далі, у пасажирському відділенні рукавичка та нижня полиця з дюфеля під ним видаляються з боку пасажира. Відкрито доступ до правого повітряного протоку, який також підлягає демонтажу. Відкрутіть його кріплення.

Декоративні елементи кабіни, зняті раніше, кріпляться до їх місць, злив теплоносія на картері двигуна закручена, система наповнена антифризом і запускається машина, після чого варто обережно оглянути трубу на протікання, і якщо їх не виявлено, то транспортний засіб можна керувати. Також спостерігайте за поетапним виконанням заміни крана нагрівача Vaz 2107:

Серед автомобілістів є думка, що заміна крана нагрівача Vaz 2107 робиться, коли він просочується. Це не зовсім так. У більшості випадків його потрібно змінювати у зв’язку з його заклиненням, причиною якого є забруднення, яке зберігається всередині. І цей неприємний факт виявляється при спробі відкрити або закрити його при зміні температури навколишнього середовища. навесні чи осені. Звичайно, бувають випадки, коли кран починається, а на килимі під стопами пасажира. це мокра пляма, утворена з тече охолодження.

В обох випадках існує лише одне рішення. негайне заміна крана стрічки. Для цього вам потрібно придбати новий кран (бажано кераміку), запасні гумові прокладки для крана та труби та затискача з діаметром до 23 мм, якщо ви ще не встановили його взамін на фабрику. Деякі власники автомобілів Vaz встановлюють звичайний нагрівач сантехніки замість стандартного фабричного крана. Цей варіант має ряд переваг, але він не застосовується до автомобілів VAZ 2105 та 2107 через наявність повітряних протоків, які закривають доступ до нього. Заміна крана не потребує використання спеціального інструменту, вам знадобиться:

Ми негайно відповімо на питання про те, що визначає заміну звичайного крана керамікою. Практика показала, що керамічний кран кращий, оскільки він позбавлений усіх недоліків стандарту. Більше того, він повністю відповідає всім вимогам, як в кріпленнях, так і в пропускній здатності. Саме з цих причин експертів рекомендується замінити стандартний кран Vaz.Gheater новим, який має керамічний елемент

Робота виконується на охолодженому двигуні, щоб уникнути можливих опіків. Спочатку вам потрібно відключити подачу труби під капотом.

Детальніше: Масло для BMW F30

Далі, у кабіні, ми видаляємо полицю Дафделя та корпус корпусу, під яким нагрівач. У транспортних засобах VAZ 2105 та 2107, щоб отримати доступ до крана, необхідно зняти правильну повітряну протоку, в той час як в інших класичних моделях немає повітряного каналу.

Необхідно зняти канал на VAZ 2107 особливо обережно, оскільки крім кріпильної гайки, який легко відкручений на 10 ключем 10, він щільно зберігається на засувках. Проток слід ретельно вилучити з усіх засувок, не порушуючи їх, інакше ступінь системи подачі повітря буде порушена, і в результаті її ефективність знижується. Якщо, незважаючи на всю точність, протока була пошкоджена, краще замінити його або ретельно ущільнюватися при складанні. Тоді кран нагрівача безпосередньо замінюється:

 • Болт кріплення кріплення кабельного кабелю відкручений і його наконечник видаляється з важеля крана;
 • Два болти відкручені вкладенням крана до печі, тоді як необхідно врахувати два пункти:
 • Зафіксуйте нижню гайку в канавку, щоб вона не випадала. Це можна зробити за допомогою пластиліну;
 • Вилучивши кран з печі, витік певна кількість теплоносія. Тому краще поставити під неї губку або ганчірку;
 • Вся структура видаляється з тіла;
 • Металевий адаптер, призначений для одягання труби, що постачається, відкручений.

Старий клапан обігрівача видаляється, ви можете почати встановлювати новий. У цьому випадку заміна старих гумових прокладок виконується з новим.

Робота виконується у зворотній послідовності і не повинна викликати труднощів, за винятком однієї хвилини. при фіксації кожуха керуючого кабелю, переконайтеся, що рух важеля управління для крана нагрівача повністю відкривається і закриває. В іншому випадку кріплення кожуха слід відрегулювати, поки не буде досягнуто позитивного результату. Далі вам потрібно надіти та затягнути подачу труби.

Перш ніж продовжити збірку протоки, потрібно переконатися, що система тісна. Для цього потрібно почати і розігріти двигун. Таким чином, ви побачите відсутність течії в місцях кріплення крана нагрівача та видалення можливих пробних проб у системі охолодження. Якщо все добре, а охолоджуюча рідина не триває, ви можете безпечно встановити повітряний канал, кожух суєти та полицю на місці. Нарешті, перевірте рівень охолоджуючої рідини, якщо це необхідно, поділіться.

Заміна крана піч закінчується. Закінчивши цю роботу самостійно один раз, в майбутньому ви можете замінити кран плики без проблем. Ви повинні пам’ятати лише про функції VAZ 2105 та 2107, якщо вам потрібно замінити кран в інших транспортних засобах бренду Vaz.

Процедура заміни крана нагрівача

Ви повинні знати, що заміна крана нагрівача повинна здійснюватися з холодним двигуном. Це дозволить уникнути всіх видів неприємностей, пов’язаних з нагрітою охолоджувачем. Зрозуміло, що будь.які маніпуляції, пов’язані з складом та розбиранням автомобілів, повинні проводитися в певній послідовності. Це однаково стосується роботи, таких як заміна мовчазних блоків та заміна крана нагрівача.

Видалення цього крана здійснюється в цьому порядку:

 • Після того, як автомобіль готується до ремонтних робіт, необхідно отримати доступ до відсіку двигуна,
 • У моторному відсіку, використовуючи викрутку, послаблюйте затягування затискання шланга подачі, після чого шланг видаляється з нижньої труби крана нагрівача,
 • Нижній важіль блоку управління системою вентиляції встановлений у крайньому правому положенні. У цьому випадку повітряні жалюзі на бічних протоках закриті,
 • Корпус коробки одягу та полиці Даффеля видаляються,
 • Горіх правого повітряного протоку до тіла відвертається. Це робиться за допомогою ключа 10 кінців для 10. Після цього протока видаляється з шпильки і відключається від бічного дефлектора приладної панелі,
 • Послабити болт стрижня приводу нагрівального крана, використовуючи для цього кінцевий ключ,
 • Оболонка оболонки звільняється з.під кронштейна, після чого кінчик тяги видаляється з крана важеля кабіни,
 • Дві болти кріплення крана до радіатора печі відвертаються. Для цього вам потрібен 10.разовий ключ для 10. На цьому етапі вам все одно потрібно виправити нижню вбудовану гайку, щоб вона не випадала з гнізда. Для цих цілей ви можете використовувати пластилін,
 • Тепер, насправді, ви дійшли до місця, де знаходиться кран нагрівача. На цьому етапі його знімають. його труба знімається з ущільнення, яка розташована у розділі моторного відділення. Також є гумова прокладка. вона відіграє роль ущільнення на стику фланців крана нагрівача та радіатора плит. На момент видалення з радіатора нагрівача трохи охолоджуюча рідина може призвести до. Вам потрібна ганчірка, щоб її зібрати,
 • Дві болти кріплення труби до крана поллора відвертаються. Для цього ключ використовується для 10,
 • Трубу знімають. Місце, де клапан нагрівача (його фланець) і труба також ущільнена, також запечатаний гумовим прокладанням.

Про цю роботу над розібранням Асамблея завершена. Ви повинні перейти до встановлення крана нагрівача. Це робиться в наступній послідовності:

 • Видалені гумові прокладки обов’язкові замінені новими,
 • У послідовності зворотного наведеного вгорі встановлено кран нагрівача,
 • Важіль контролю нагрівача рухається в крайньому правому положенні,
 • Необхідно заповнити відсутню кількість теплоносія,
 • Після того, як заправка системи охолодження здійснюється рідиною, необхідно перевірити герметичність сполук між одиничним краном та радіатором печі, а також шлангом. При необхідності деталі слід витягнути,
 • Далі, збірка всіх частин здійснюється у зворотному порядку.

Слід зазначити, що ці роботи, а також коригування клапанів можуть бути виконані вами самостійно або за допомогою фахівців з обслуговування автомобілів.

Заміна крана нагрівача на вазу

На VAZ 2107 Заміна крана нагрівача. одна з найважливіших ремонтних робіт. Зрештою, ця частина несе відповідальність за регулювання температури повітря в машинній кабіні. Використання крана залежить від моделі автомобіля. Наприклад, VAZ 2108 все ще обладнаний спеціальним демппером для подачі повітря, і на моделях VAZ 2110 і вище немає крана і вище. На VAZ 2107 клапан нагрівача заміна якого буде крок за кроком, буде представлена ​​в цій статті, виконує функцію подачі теплоносія двигуна в радіатор. Це допомагає нагріти повітря в інтер’єрі автомобіля.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача
2107, інжектора, video, кран, нагрівача
2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Механізм управління

Контроль за плитою VAZ 2107. Він складається з клавіатури на вентиляторі та блоку повзунок. Встановлено механізм управління на центральній консолі у верхній частині, що забезпечує легкий доступ до елементів.

Повзунки механізму управління. три, і кожен з них керує його елементом:

 • Верхній відповідає за подачу антифриз у радіаторі, і він підключений кабелем з краном, встановленим на вхідній трубі. Екстремальне ліве положення повзунка. кран закрито (плита не зігрівається), правий. кран відкритий (антифриз потрапляє в радіатор).
 • Середній. управління демпфером літака. Переміщуючи його вліво, демпфер блокує подачу повітря з вулиці (закритий циркуляція повітря в салоні), праве положення. повітря з відкритим повітрям (повітря з вулиці потрапляє в кабіну).
 • Нижні контролює відтінок розподілу потоку через повітряні протоки. Ліва положення. Потік подається збоку та центральних дефлекторів, правого. у зоні лобового скла. Кожне з цих повзунок встановлюється в будь.якому положенні для досягнення оптимальної роботи печі.

Змініть нагрівальний клапан на VAZ 2107

Відкривши протікаючий кран, власник “Сім” буде змушений його замінити. Цей пристрій не підлягає ремонту, оскільки неможливо знайти запасні частини для продажу мембрани вазу крану (і, крім того, розібрати тіло стандартного мембранного крана на «семи», не порушуючи його, це дуже важко). Тож залишилось лише один варіант: Заміна деталі. Але перед початком роботи ми вирішимо інструменти. Ось що нам потрібно:

 • Набір клогу, що засмічують;
 • плоскогубці;
 • Хрестова викрутка;
 • Новий паливний кран для VAZ 2107 (бажано кераміка).

Послідовність роботи

Перш за все, необхідно заглушити двигун Vaz 2107 і добре його охолонути. Зазвичай це займає 40 хвилин. Без цієї підготовчої операції будь.який дотик до нагрівальних кранів може призвести до серйозних опіків рук.

 • Тепер машина відбиває інтер’єр автомобіля. Самостійні гвинти, що містять полицю одягу та рукавички, відкручені. Відсік для рукавичок акуратно витягується з ніші, доступ до паливних кранів з внутрішніх приміщень.
 • Шланг уздовж якого антифриз потрапляє в радіатор нагріву, видаляється з крана. Для цього затискач, на якому тримається труба, ослаблений викруткою. Після цього шланг витягується з труби вручну.

Принцип роботи

Система опалення працює просто. щоб забезпечити нагрівання повітря, водій через верхній повзунок відкриває кран подачі антифриз у радіатор плит. Якщо демпфер літака відкритий (середній повзунок знаходиться в крайньому правому положенні), то потік повітря через коробку, що розділяє вологу, і демпфер потрапляє в корпус плиту. Проходячи через радіатор, повітря нагрівається, а потім рухається залежно від місця розташування решти жалюзі.

Якщо нижній повзунок буде переміщений праворуч, то нагріте повітря піде до області лобового скла та з лівим положенням. до центру салону та до бічних окулярів. Щоб надати зігріте повітря до ніг, водій повинен знизити важіль нижньої демпфера вниз.

Під час руху з великими швидкостями потік повітря, який проходить через повітряні вміст, рухається інтенсивно, тому не потрібно увімкнути вентилятор. Але якщо швидкості руху недостатньо, вентилятор створює примусовий циркуляцію.

За допомогою демпфера та вентилятора водій керує плитою. встановлює швидкість руху повітря, ступінь опалення та розповсюдження розповсюдження.

Фальф плита

Через просту конструкцію несправностей у системі опалення салону VAZ-2107, їх не так багато. Вони поділяються на механічні та електричні. Механічні несправності включають:

 • заклинює кран подачі антифриз;
 • засмічення радіатора;
 • скелі кабелів механізму приводу;
 • Сонця.

Кран нагрівача та радіатор-«слабкі» місця у плиті VAZ-2107. Якщо взимку кран працює часто, то з настанням літа він заблокований і залишається в цьому положенні. Через це він забирає, і коли зима намагається відкрити його, призвело до перерви в контрольному кабелі.

Важко “перемішати” кран “перемішати”, заклинений в одному положенні, тому простіше замінити несправний вузол. А перекриття подачі антифриз впливає на радіатор. Відсутність руху рідини протягом тривалого періоду (під час роботи автомобіля влітку, коли печі не використовується) призводить до інтенсивного утворення оксидів всередині радіатора, які засмічують трубопроводи теплообмінника. Через це ємність радіатора падає, і з нимі продуктивність плити.

Розрізаний радіатор нагрівача промивається, але якщо є багато відкладень, то вийміть їх лише механічно, і для цього радіатор припаяться. Сліпати його назад важко, а іноді простіше замінити теплообмінник, ніж промити.

Субтени також є загальною поломкою. Вони виникають у місцях з’єднання труб, а також якщо в радіаторі з’явилася тріщина. У першому випадку плями усуваються за допомогою затягування затискачів кріплення, у другому. пайки або заміни радіатора.

Заміна крана плитки для інжектора Vaz 2107

Клапан нагрівача Vaz 2107. це елемент системи охолодження і призначений для регулювання подачі теплоносія в радіатор “плитки”.

У своєму відкритому положенні гарячий антифриз або антифриз потрапляє в радіатор, який нагріває повітря, накачане вентилятором. Таким чином, салон нагрівається в холодний сезон.

У теплий сезон кран блокується, завдяки якому охолоджуюча рідина обходить «плиту», не впливаючи на температуру в салоні. Всі домашні «класичні» машини, а також VAZ 2108, 2109, 2110, 2113-15 оснащені таким краном.

Невисока крана нагрівача

Незважаючи на вдосконалений дизайн, кран нагрівача на «класиці» залишається одним із найбільш проблемних вузлів через часті збої.

Деякі власники автомобілів вважають за краще взагалі не користуватися ним, залишаючи у відкритій положенні.з’єднання, блокуючи потік теплого повітря в салон.

Це не вихід із ситуації, тепло все одно буде діяти, особливо якщо є навіть найменші проблеми з демпфером.

Причини розбиття крана найчастіше:

У першому випадку кран нагрівача просто перестає працювати, заважаючи йому відкритись або блокувати трубопровід. Але найчастіше виникає інша проблема. витік, що є причиною розгрівання тіла.

Чітка ознака щільності крана. це зниження рівня теплоносія в розширювальному резервуарі, мокрий килим під безладом, специфічний запах або сміливий нальоту на лобовому склі. результат випаровування антифризу або антифризу.

Більшість конструкцій кранів нагрівача мають неколаксивний випадок, який виключає можливість їх ремонту.

Заміна крана нагрівача

Процес заміни крана, хоча він вимагає певного витраченого часу, не особливо складно, і його легко зробити своїми руками. Для цього вам знадобиться:

 • набір гайкових ключів;
 • викрутка з хрестоподібним кажаном;
 • контейнер для осушення теплоносія;
 • Новий кран нагрівача з прокладками;
 • Автомобільний герметик;
 • Ветош.

Спочатку ми беремо сам кран. Номер каталогу оригінальної запасної частини-21010-8101150-00. У продажу ви можете знайти аналоги, представлені в таблиці.

Ні в каталозі Виробник Механізм свердління
21010-8101150-00 OKA DAAZ OATS

Метал
21010-8101150-00 Явва

Керамічний
2101-8101150 Бутлер Великобританія Керамічний
21010-8101150-00 МАЙСТЕР-Спорт Німеччина Керамічний

Зверніть увагу на крани за допомогою механізму блокування кераміки. Вони тривають довше через те, що кераміка не може бути окислена.

Встановлюємо машину на яму або шляхопроводу. Якщо двигун гарячий, ми, безумовно, дозволяємо йому охолонути.

Відкрутіть зливну пробку на радіаторі, встановивши під ним контейнер і відкривши кришку затоки.

Відкрийте капюшон, знайдіть дві труби радіатора “печі” з боку пасажира. Послабте затискачі та відключіть шланги викруткою. Використовуючи 7.eye Key до 7, ми повертаємо болти, що фіксують радіатор, знімають гумову ущільнювач.

Ми переходимо до салону до місця пасажира. Відкрийте рукавичку, і за допомогою перехресної викрутки ми відкрутимо гвинти, що фіксують корпус рукавички. Ми його витягуємо.

Далі вийміть полицю Даффеля, вам потрібно відкрутити гвинти поперечним лезом.

Вгору 10 ми відкрутили гайку аерографної кронштейна. Вийміть кронштейни нагрівача. Ми виймаємо правильний повітряний канал.

7.wrench закручує кріплення кабелю крана. Покладіть кабель убік.

Ми відкрутимо два болти кранів до радіатора на 10. Ми його витягуємо. У цьому випадку теплоносія буде текти з радіатора. Будьте готові використовувати ганчірку.

Ми встановлюємо новий кран на місці, не забуваючи змінити гумові прокладки та змащувати перехрестя його радіатором з автомобілем. Ми кріпимо кабель управління, перевіряючи його напругу.

Ми збираємо все, що ми розібрали у зворотному порядку. Ми не встановлюємо рукавичку, поки не перевіримо герметичність кранів та його роботи.

Скрутіть зливну пробку на радіатор охолодження. Влийте охолоджуючу рідину в шию. Запустіть двигун, зігріть його до увімкнення вентилятора. Перевірте, чи є витоки з крана. Якщо все в порядку, покладіть на рукавичку коробку.

Результат заміни

Після заміни крана нагрівача перевірте його роботу, увімкнувши її, повністю відкривши повітряну паркану і відкривши потік теплоносія в радіатор “печі”. Під час блокування потоку температуру насосного повітря слід значно знизити.

Якщо до ремонту він відбувався з крана, протріть лобове скло з внутрішньої сторони спиртним розчином, щоб усунути нальоту та висушити килим.

Тепер ви можете повністю регулювати клімат у салоні, а не турбуватися про витік теплоносія, принаймні на деякий час.

Як відомо, всі ремонтні роботи, включаючи ремонт VAZ 2107, починають з впровадження підготовчих маніпуляцій. Сюди входить промивання автомобілів, включаючи відсік для двигуна, очисні різьбові стики із забруднення, а також встановлення машини на шляхопроводу. Точний діагноз також має значне значення. Зокрема, не важко визначити, що заміна крана стрічки потрібна. Куляри теплоносія вказують на порушення напруги цього вузла. Вони будуть видно на підлозі біля ніг переднього пасажира. Загалом, заміна цього вузла є частиною операції, такої як ремонт печі. До речі, якщо кран нагрівача текла, то його ремонт не здійснюється. лише заміна. Для того, щоб робота була успішно завершена, вам знадобиться новий клапан обігрівача на Vaz 2107, а крім того, нові гумові прокладки крана нагрівача в кількості двох штук і хатина хробака з діаметром шістнадцяти трьох міліметри, а також достатня кількість охолоджуючої рідини.

Процедура заміни крана нагрівача

Ви повинні знати, що заміна крана нагрівача повинна здійснюватися з холодним двигуном. Це дозволить уникнути всіх видів неприємностей, пов’язаних з нагрітою охолоджувачем. Зрозуміло, що будь.які маніпуляції, пов’язані з складом та розбиранням автомобілів, повинні проводитися в певній послідовності. Це однаково стосується роботи, таких як заміна мовчазних блоків та заміна крана нагрівача.

Видалення цього крана здійснюється в цьому порядку:

 • Після того, як автомобіль готується до ремонтних робіт, необхідно отримати доступ до відсіку двигуна,
 • У моторному відсіку, використовуючи викрутку, послаблюйте затягування затискання шланга подачі, після чого шланг видаляється з нижньої труби крана нагрівача,
 • Нижній важіль блоку управління системою вентиляції встановлений у крайньому правому положенні. У цьому випадку повітряні жалюзі на бічних протоках закриті,
 • Корпус коробки одягу та полиці Даффеля видаляються,
 • Горіх правого повітряного протоку до тіла відвертається. Це робиться за допомогою ключа 10 кінців для 10. Після цього протока видаляється з шпильки і відключається від бічного дефлектора приладної панелі,
 • Послабити болт стрижня приводу нагрівального крана, використовуючи для цього кінцевий ключ,
 • Оболонка оболонки звільняється з.під кронштейна, після чого кінчик тяги видаляється з крана важеля кабіни,
 • Дві болти кріплення крана до радіатора печі відвертаються. Для цього вам потрібен 10.разовий ключ для 10. На цьому етапі вам все одно потрібно виправити нижню вбудовану гайку, щоб вона не випадала з гнізда. Для цих цілей ви можете використовувати пластилін,
 • Тепер, насправді, ви дійшли до місця, де знаходиться кран нагрівача. На цьому етапі його знімають. його труба знімається з ущільнення, яка розташована у розділі моторного відділення. Також є гумова прокладка. вона відіграє роль ущільнення на стику фланців крана нагрівача та радіатора плит. На момент видалення з радіатора нагрівача трохи охолоджуюча рідина може призвести до. Вам потрібна ганчірка, щоб її зібрати,
 • Дві болти кріплення труби до крана поллора відвертаються. Для цього ключ використовується для 10,
 • Трубу знімають. Місце, де клапан нагрівача (його фланець) і труба також ущільнена, також запечатаний гумовим прокладанням.

Про цю роботу над розібранням Асамблея завершена. Ви повинні перейти до встановлення крана нагрівача. Це робиться в наступній послідовності:

 • Видалені гумові прокладки обов’язкові замінені новими,
 • У послідовності зворотного наведеного вгорі встановлено кран нагрівача,
 • Важіль контролю нагрівача рухається в крайньому правому положенні,
 • Необхідно заповнити відсутню кількість теплоносія,
 • Після того, як заправка системи охолодження здійснюється рідиною, необхідно перевірити герметичність сполук між одиничним краном та радіатором печі, а також шлангом. При необхідності деталі слід витягнути,
 • Далі, збірка всіх частин здійснюється у зворотному порядку.

Слід зазначити, що ці роботи, а також коригування клапанів можуть бути виконані вами самостійно або за допомогою фахівців з обслуговування автомобілів.

Заміна крана нагрівача на вазу

На VAZ 2107 Заміна крана нагрівача. одна з найважливіших ремонтних робіт. Зрештою, ця частина несе відповідальність за регулювання температури повітря в машинній кабіні. Використання крана залежить від моделі автомобіля. Наприклад, VAZ 2108 все ще обладнаний спеціальним демппером для подачі повітря, і на моделях VAZ 2110 і вище немає крана і вище. На VAZ 2107 клапан нагрівача заміна якого буде крок за кроком, буде представлена ​​в цій статті, виконує функцію подачі теплоносія двигуна в радіатор. Це допомагає нагріти повітря в інтер’єрі автомобіля.

Як працює система крана нагрівача

Справа в тому, що для охолодження двигуна, як відомо, проти. Це спеціальна рідина, яку власник автомобіля наливається в радіатор. Ця рідина має здатність нагріватися і тим самим знижувати температуру двигуна. Це така вже гаряча рідина, яка потрапляє в радіатор нагрівача кабіни і спостерігається поступове нагрівання повітря. Але це відбувається лише тоді, коли кран нагрівача відкритий. Якщо він закритий, повітря вже не тепле. Зрештою, радіатор автомобіля підключений не лише до системи охолодження двигуна, але і до вентилятора. І він, як відомо, виводить холодне повітря назовні, яке проходить через радіатор і нагрівається лише в тому випадку, якщо є прийом. Чим більше кран нагрівача відкритий, тим сильніше повітря в кабіні буде нагрітись і навпаки. Цей принцип використовується на “Сім” поки що. Але пізніші моделі, починаючи з VAZ 2108, також мають демпфер, який автоматично регулює температуру. Кран у цьому випадку працює, як описано вище, і демпфер визначає напрямок повітря. Коли він відкритий, повітря повністю йде до радіатора, де кран відкритий. Коли демпфера закрита, повітря не протікає через радіатор. Комбінована версія часто використовується, коли частина повітря надходить назовні, а інша від радіатора. Що стосується контролю демпфера, то це відбувається одночасно з контролем крана.

Заміна крана нагрівача на VAZ 2107

Кран нагрівача потрібно відремонтувати або замінити у випадках, коли повітря не переходить від холоду на гарячу. Реконструкція не потребуватиме терміновості, але все.таки того, що водій хоче замерзнути в салоні і підпорядкувати його пасажирам. І якщо досі нагрівач протікає з крана, то настав час звучати тривогу і взяти заміну, оскільки повітря в цьому випадку залишає систему охолодження, входячи в салон. Це врешті.решт призводить до поганих наслідків, таких як неприємний запах у салоні, змочика від оббивки килима та інших проблем. Бажано замінити кран нагрівача керамічною версією на VAZ 2107. Такі крани, особливо внутрішнє виробництво, дешеві, але дуже високі якості, що є парадоксальним у цьому випадку.

Перш ніж замінити кран нагрівача на VAZ 2107, вам потрібно озброїти себе такими інструментами:

 • викрутки;
 • контейнер, де об’єднається теплоносій;
 • ключ з палатою в 10;
 • Ключ до 13.

Не кажіть, що робота повинна проводитись на спостережній ямі або шляхопроводі. Деякі використовують джек у своїй роботі, але для людей із зайвою вагою відкручують форсунки з землі, буде трохи проблематичним. Зрештою, заміна крана нагрівача Vaz 2107. це не проста річ! Отже, ми переходимо до прямої заміни:

 • Ми зливаємо охолоджуючу рідину, встановлюючи контейнер під двигуном машини, що стоїть на спостережній ямі (вам просто потрібно відкрутити зливну пробку);
 • Після того, як рідина буде завершена, вам потрібно перейти на форсунки (не слід видалити контейнер, оскільки він все одно знадобиться);
 • Ми відкручуємо форсунки, оскільки вони також залишалися в них;
 • Кожна труба прикріплена затискачем, який потрібно розслабити;
 • Ми дістаємося до основної труби, яка йде від двигуна до кранів для плит;
 • Ми випускаємо затискачі труби та очищаємо нитки двох шпильок крана нагрівача металевою щіткою (рекомендується попередньо обробити шпильки WD 40).

Увага: Обробка за допомогою спеціального складу шпильок та різьбових з’єднань дуже важлива. Зрештою, якщо цього не зроблено, в процесі відкручення проблеми не є невеликою проблемою. Шпильки. ті самі болти, капелюхи яких сидять у пластиковому тілі крана нагрівача. Що стосується горіхів, вони самостійні та з пластиковим кільцем, що вже вказує на складний процес відкручення. Тому вам не потрібно лінуватися, але сполуки повинні бути ретельно оброблені. Зрештою, це займе лише кілька хвилин, і час для відкриття заощадить близько години.

Заміна крана нагрівача Vaz 2107, відео, про яке ви можете переглянути тут

 • Вийміть форсунки, осушуючи рідину, що залишилася в них;
 • Ми йдемо до інтер’єру автомобіля;
 • Видаліть оболонку бічних торпед Vaz 2107;
 • Ми дістаємось до затискачів труб, і якщо вони не виглядають дуже, ми їх замінюємо (для цього їх потрібно відкрутити навіть біля радіатора);
 • Ми беремо ключ у 10 і відкручуємо гайки, що фіксують кран плиту (ви повинні знати, що під час видалення з нагрівача рідина може заливати, і потрібно буде використовувати ганчірку для її збору);
 • Ми повертаємось до салону і підтягуємо кран нагрівача (вам потрібно це зробити з пасажирських сидінь);
 • Ми видаляємо пружинну засувку з крана нагрівача;
 • Вивільнення керуючого кабелю з крана.

Після цього ви можете спокійно взяти встановлення нового крану. Як було сказано вище, рекомендується замінити нагрівальний кран на Vaz 2107 за допомогою керамічного крана, хоча звичайний. Це значно знижує ймовірність підкислення, яка часто виникає з варіантами металу. Так:

У цьому випадку буде добре використовувати наступні поради. У магазині вам потрібно придбати кульковий кран для водопостачання, що дозволить вам закрити та відкрити доступ більш зручно та добре заощадити. Під капотом вам потрібно буде вирізати спеціальну довгу плиту, враховуючи розмір нового крана.Тут варто зазначити, що деякі роблять навпаки і спочатку прикручують кран до тіла, а потім до кабелю. Але в цьому випадку дуже проблематично встановити пружинний кабель із фіксатором.Установка проводиться у зворотній послідовності видалення. Крім того, вам потрібно знати, що при встановленні нового крана корисно використовувати герметик, який захистить від витоків. Герметик застосовується в місцях, де поєднуються форсунки. Також необхідно покласти гумові ущільнення (фото нижче), місце якого між краном та тілом.

Зрештою, всі труби повинні бути затягнуті затискачами. Ви можете поставити нові, ви можете використовувати старе. Кому як. Після цього потрібно перевірити, як працює система, і насолоджуватися теплом у салоні. Деякі важливі поради:

Інструменти та інструменти безпеки

Вам не знадобляться спеціальні інструменти для ремонту, підготуйтеся:

 • новий кран;
 • ключі до 7 та 10;
 • Перехресна викрутка;
 • Пасатігі;
 • Потужність.

Ремонт проводиться на охолодженому двигуні, щоб уникнути опіків.

Вибір був зупинений на крані Лузара, стаття 2101-8101150. Що, згідно з описом, містить два керамічні блокування елементів, які запобігають “підкисленню” крана, і гарантує повну напруженість. Ну, час скаже.

Як замінити резервуар на плиті VAZ 2107

 • Ми зливаємо пару літрів теплоносія з радіатора;
 • Видаліть полицю під рукавичком та самом рукавичкою;
 • Вийміть труби з печі, зверніть увагу, якщо вони вже важкі або є тріщини, краще їх замінити;
 • Відкрутіть гумову ущільнювач і вийміть його з труб;
 • Відкрутіть гайку кронштейна повітряної лампи;
 • Ми розстебаємо засувки протоки і обережно видалимо його;
 • Відкрутіть болт кріплення кабельної кришки та вийміть кабель;
 • Видаліть радіатор плитки з форсунками.

Зніміть радіатор плитки VAZ 2107

Далі ми змінюємо кран на новий. Повністю з краном, були нові прокладки та кріплення. Покладіть все нове, і навіть надягайте герметик. Ми проводимо збірку у зворотному порядку.

Змініть кран плитки VAZ 2107

Не негайно встановіть канал, рукавичку та полицю, поки ви не перевірите жорсткість системи.

Ми додаємо до рівня антифриз або антифриз, не забувайте відкрити кран плики та вийняти трубку з дросельної заслінки на інжекторі (або з колектора в двигуні карбюратора). Ось стаття “Як правильно вилити рідину в систему охолодження VAZ 2107”.

Ми запускаємо машину, зігріємо двигун, видалимо пробку повітря, якщо потрібно, додаємо антифриз, якщо це необхідно. Ми дивимось на результат. Якщо витоків немає, то встановіть решту деталей.

Як працює система крана нагрівача

Справа в тому, що для охолодження двигуна, як відомо, проти. Це спеціальна рідина, яку власник автомобіля наливається в радіатор. Ця рідина має здатність нагріватися і тим самим знижувати температуру двигуна. Це така вже гаряча рідина, яка потрапляє в радіатор нагрівача кабіни і спостерігається поступове нагрівання повітря. Але це відбувається лише тоді, коли кран нагрівача відкритий. Якщо він закритий, повітря вже не тепле. Зрештою, радіатор автомобіля підключений не лише до системи охолодження двигуна, але і до вентилятора. І він, як відомо, виводить холодне повітря назовні, яке проходить через радіатор і нагрівається лише в тому випадку, якщо є прийом. Чим більше кран нагрівача відкритий, тим сильніше повітря в кабіні буде нагрітись і навпаки. Цей принцип використовується на “Сім” поки що. Але пізніші моделі, починаючи з VAZ 2108, також мають демпфер, який автоматично регулює температуру. Кран у цьому випадку працює, як описано вище, і демпфер визначає напрямок повітря. Коли він відкритий, повітря повністю йде до радіатора, де кран відкритий. Коли демпфера закрита, повітря не протікає через радіатор. Комбінована версія часто використовується, коли частина повітря надходить назовні, а інша від радіатора. Що стосується контролю демпфера, то це відбувається одночасно з контролем крана.

Заміна крана нагрівача VAZ-2107 здійснюється в присутності наступних поломок:

 • Надмірний знос тюленів та прокладок.
 • Знищення корпусу пристрою.
 • Наявність шкали на внутрішній поверхні.
 • Прокладки та ущільнення працюють нормально, поки в системі охолодження не затоплюється антифриз високої якості, а його рівень нормальний.
 • Масштаб утворюється при використанні води замість спеціальних рідин.

Коли справа знищена, з’являється витік, його можна виявити за наступними ознаками:

 • Поява жирного падіння на лобове скло та бічні вікна.
 • Зниження рівня антифриз у резервуарі.
 • Вологі плями або калюжі з’являються на підлозі біля ніг пасажира.

У випадку, якщо кран нагрівача тече, спробуйте трохи затягнути болти ключем до “10”. Якщо ви не можете позбутися витоку, необхідно замінити кран нагрівача VAZ-2107. Зверніть увагу, що антифриз містить велику кількість шкідливих компонентів, тому витягнути з ремонтом небажано. Якщо кран не вмикається на машину, для цього є кілька причин:

 • Якщо важіль регулювання рухається без опору, то, швидше за все, кабель приводу вилетів з затискачів.
 • Під час засмічення крану важіль рухається дуже щільно.

Спроба ремонту цього пристрою не варта, простіше встановити новий. На автомобілі VAZ-2107, недоцільно здійснити ремонт крана плит-вартість нового досить низька. Деякі автомобілісти, замість того, щоб щорічно купувати новий кран, встановлюють кран. І відкрити двічі на рік і закрити його. Не дуже зручно, але надійний і довговічний.

Діагностика несправностей платного крана

Як і всі інші елементи, кран також зазнає помилок. Мабуть, найпоширенішим поломкою є знос прокладок і кранів, що супроводжується витоком теплоносія. Основна його небезпека полягає у втрату охолоджувального компонента, який можна здійснити в невеликих кількостях. З часом листя антифриз, і двигун починає перегріватися.

Дізнатися про це досить просто. Перш за все, зверніть увагу на стан окулярів, якщо вони почнуть покриватися випаровуванням у вигляді липкої компонента теплоносія, то це чіткий знак того, що антифриз впав у кабіну машини. Друга особливість. це калюжа антифриз, яка утворюється під килимом пасажирських сидінь. У цьому випадку спочатку перевірте щільність кріплення крана та болти затягнуться. Якщо це не дає позитивного результату, але антифриз все ще з крана, то елемент вже потрібен для заміни елемента. Спробуйте зробити це якомога швидше, оскільки будь.який антифриз має високу токсичність, що дуже небезпечно для здоров’я.

Основна проблема діагностики виникає, коли автомобіль працює на воді. Справа в тому, що вода практично не має запаху, і її випаровування не містить видимих ​​ознак. У цьому випадку необхідно перевірити рівень води в резервуарі для розширення якомога частіше.

2107, інжектора, video, кран, нагрівача

Ще одна несправність. це літаючий кабель від важеля нагрівача. Трапляється, що кран не відповідає на зміну положення важеля контролю. У той же час, важіль стає не таким тісним, а вентилятор лише рухає холодне повітря. У цьому випадку кабель одягнений на місце, регулюється та фіксується.

Остання проблема крана. його засмічення. Визначення також досить просте, але ви можете легко заплутати з засміченням самого радіатора, тому зверніть особливу увагу на те, наскільки щільно відбувається замикання та розблокування. Кран піддається як заміні, так і простому чистку.

Інструкції із заміни

Ремонт крана нагрівача. це замінити його. Це не складна процедура, тому ви можете здійснити ремонт вдома.

Для проведення процедури потрібно підготувати інструменти та необхідні матеріали:

 • набір ключів;
 • Перехресна викрутка;
 • новий кран;
 • плоскогубці;
 • затискач діаметром близько 23 мм;
 • гумові прокладки;
 • ганчірки;
 • герметик;
 • ємність до дренування робочої рідини;
 • охолоджуюча рідина.

Нова частина для постановки, що є кращим керамічним краном або металом, краще придбати продукт за допомогою керамічного блокування механізму. Він відповідає всім вимогам щодо пропускної здатності та кріплення. Крім того, це триватиме довго, оскільки кераміка не сприйнятлива до окислювальних процесів.

Для того, щоб зробити його зручнішим для проведення ремонту, краще встановити машину на спостереженні канавки або їхати до шляху або підйому.

Демонтаж крана нагрівача крана нагрівача Vaz 2107 здійснюється поетапно:

 • Робота починається з стоку теплоносія. Для цього захист Картера спочатку видаляється.
 • Далі, під радіатором, замініть підготовлений контейнер, відкрутіть зливну кришку на радіаторі і злийте охолоджуючу рідину.
 • На наступному етапі ми відкриваємо капюшон і шукаємо труби, що йдуть до радіатора нагрівача. Вони розташовані ближче до пасажирської сторони. Ми послаблюємо затискачі, відкрутивши кріпильну викрутку та відключити форсунки. Ключ до “7” ми відкрутили кріплення, що тримають радіатор.
 • Щоб завершити наступний етап роботи, необхідно переїхати до інтер’єру пасажирських ущільнювачів. За допомогою викрутки з поперечною у формі ми відкрутимо гвинти, які фіксують корпус корпусу. Ми демонтуємо рукавичку.
 • Далі, відкручуючи гвинти, що фіксують полицю одягу, ми її демонтуємо.
 • Під полицею є кран піч. Щоб отримати доступ до нього, вам потрібно зняти правильний повітряний канал. Для цього вам потрібно відкрутити гайку кронштейна на клавіші “10” і від’єднати канат з засувок, які його фіксують.
 • Скручуючи ключ на болті “7” кріплення кожуха кабелю, який керує краном, ми знімаємо наконечник з важеля крана.
 • Відкриваючи кріплення, ми демонтуємо кран.
 • Ми встановлюємо нову частину на звичайне місце, змінюючи прокладки та змащуємо місце контакту з герметиком радіатора.
 • Ми кріпимо кабель, перевіряючи його напругу. Деталі встановлені на місці у зворотному порядку.
 • Далі скрутіть вилку на радіатор і заповніть антифриз або антифриз. Перевірте, щоб не було витоку. Тепер ви можете накрутити відсік рукавички.

Процедура заміни крана нагрівача

Ви повинні знати, що заміна крана нагрівача повинна здійснюватися з холодним двигуном. Це дозволить уникнути всіх видів неприємностей, пов’язаних з нагрітою охолоджувачем. Зрозуміло, що будь.які маніпуляції, пов’язані з складом та розбиранням автомобілів, повинні проводитися в певній послідовності. Це однаково стосується роботи, таких як заміна мовчазних блоків та заміна крана нагрівача.

Видалення цього крана здійснюється в цьому порядку:

 • Після того, як автомобіль готується до ремонтних робіт, необхідно отримати доступ до відсіку двигуна,
 • У моторному відсіку, використовуючи викрутку, послаблюйте затягування затискання шланга подачі, після чого шланг видаляється з нижньої труби крана нагрівача,
 • Нижній важіль блоку управління системою вентиляції встановлений у крайньому правому положенні. У цьому випадку повітряні жалюзі на бічних протоках закриті,
 • Корпус коробки одягу та полиці Даффеля видаляються,
 • Горіх правого повітряного протоку до тіла відвертається. Це робиться за допомогою ключа 10 кінців для 10. Після цього протока видаляється з шпильки і відключається від бічного дефлектора приладної панелі,
 • Послабити болт стрижня приводу нагрівального крана, використовуючи для цього кінцевий ключ,
 • Оболонка оболонки звільняється з.під кронштейна, після чого кінчик тяги видаляється з крана важеля кабіни,
 • Дві болти кріплення крана до радіатора печі відвертаються. Для цього вам потрібен 10.разовий ключ для 10. На цьому етапі вам все одно потрібно виправити нижню вбудовану гайку, щоб вона не випадала з гнізда. Для цих цілей ви можете використовувати пластилін,
 • Тепер, насправді, ви дійшли до місця, де знаходиться кран нагрівача. На цьому етапі його знімають. його труба знімається з ущільнення, яка розташована у розділі моторного відділення. Також є гумова прокладка. вона відіграє роль ущільнення на стику фланців крана нагрівача та радіатора плит. На момент видалення з радіатора нагрівача трохи охолоджуюча рідина може призвести до. Вам потрібна ганчірка, щоб її зібрати,
 • Дві болти кріплення труби до крана поллора відвертаються. Для цього ключ використовується для 10,
 • Трубу знімають. Місце, де клапан нагрівача (його фланець) і труба також ущільнена, також запечатаний гумовим прокладанням.

Про цю роботу над розібранням Асамблея завершена. Ви повинні перейти до встановлення крана нагрівача. Це робиться в наступній послідовності:

 • Видалені гумові прокладки обов’язкові замінені новими,
 • У послідовності зворотного наведеного вгорі встановлено кран нагрівача,
 • Важіль контролю нагрівача рухається в крайньому правому положенні,
 • Необхідно заповнити відсутню кількість теплоносія,
 • Після того, як заправка системи охолодження здійснюється рідиною, необхідно перевірити герметичність сполук між одиничним краном та радіатором печі, а також шлангом. При необхідності деталі слід витягнути,
 • Далі, збірка всіх частин здійснюється у зворотному порядку.

Слід зазначити, що ці роботи, а також коригування клапанів можуть бути виконані вами самостійно або за допомогою фахівців з обслуговування автомобілів.

Заміна крана нагрівача на вазу

На VAZ 2107 Заміна крана нагрівача. одна з найважливіших ремонтних робіт. Зрештою, ця частина несе відповідальність за регулювання температури повітря в машинній кабіні. Використання крана залежить від моделі автомобіля. Наприклад, VAZ 2108 все ще обладнаний спеціальним демппером для подачі повітря, і на моделях VAZ 2110 і вище немає крана і вище. На VAZ 2107 клапан нагрівача заміна якого буде крок за кроком, буде представлена ​​в цій статті, виконує функцію подачі теплоносія двигуна в радіатор. Це допомагає нагріти повітря в інтер’єрі автомобіля.

Інструменти для ремонту

На автомобілі VAZ-2107 ремонт можна виконати за допомогою стандартних інструментів. Вам знадобиться присутність:

 • Кілька гайкового ключа. на “7”, “8”, “10”.
 • Хрест і плоскі.
 • Плахобс.
 • Новий Кранек з плитою.

Зверніть увагу на те, що краще придбати керамічний кран, а не дешевий, встановлений за замовчуванням. Кераміка має набагато більше терміну служби, деталі не зношуються так багато, масштаб і забруднення не утворюються на поверхні. Купіть заздалегідь кран VAZ-2107.

На вітчизняному ринку автозапчастин новий кран нагрівача представлений широким спектром як різних виробників, так і типів виконання внутрішнього механізму: кераміка, м’яч та мембрана. Найбільш довговічний оперативний період має кераміку, яка також має високу теплопровідність, з цієї причини автовиробник і рекомендує використовувати цю частину для заміни крана нагрівача на VAZ 2107 на інжектор або двигун карбюратора.

Вибираючи нові деталі для усунення поломок, слід надати перевагу тим, хто сертифікований автовиробником та мати такі статті:

 • Кран нагрівача (мистецтво. 2101. 8101150. 22);
 • Нові герметичні прокладки (мистецтво. 85 );
 • Нова труба крана радіатора печі (мистецтво. 85 );
 • Дві металеві стягнення труби (мистецтво. 85 );
 • Банк нового теплоносія.

Заміна несправної частини не потребує використання будь.якого спеціалізованого інструменту, вся робота можлива за допомогою таких клавіш:

 • набір стандартних викруток;
 • Два клавіші Rozkovo. одиничні клавіші діаметром 7 і 10 мм;
 • звичайні плоскогубці;
 • герметик;
 • порожній контейнер щонайменше 4 літри. для осушення теплоносія двигуна;
 • Рукавички для рук, які захищають їх від випадкових пошкоджень.

Сервісні центри, ліцензовані AVTOVAZ, здійснюють усунення цієї несправності на 1500. 2000 рр., Включивши вартість нових запасних частин, а в приватних семінарах вам потрібно буде заплатити від 1000 до 1500 за цю роботу (ціни на грудень 2020). Прочитавши крок.кроці, опис нижче, ви можете легко виконати всі етапи ремонту своїми руками.

ВАЗ 2107 Інжектор

Клапан нагрівача є частиною системи охолодження. Це залежить від його справності, наскільки добре буде працювати взимку. У статті обговорюються несправності, в яких необхідно замінити кран нагрівача радіатора на автомобіль VAZ 2107, а також на крок.кротеч.інструкцію, як це зробити своїми руками.

Коли вам потрібно змінити?

Кран нагрівача автомобіля призначений для регулювання запасу теплоносія. Якщо він відкритий, теплоносія потрапляє в нагрітий стан у радіатор і нагріває повітря, що надходить ззовні, циркулює завдяки вентилятором. Нагріте повітря подає для обігріву салону взимку. Для літнього періоду TAP перекриває потік теплоносія в радіатор, і він обходить плиту, тому це не впливає на мікроклімат салону.

Клапан нагрівача VAZ 2107

Заміна платного крана необхідна у випадку заклинювання. Це пов’язано з окисленням механізму відключення, а також забрудненням, які осідають на внутрішніх стінах.

Часто піч.кран повинен бути змінений, якщо він почав текти, що є наслідком розгріву його тіла. У цьому випадку рівень охолоджуючої рідини в резервуарі розширення знижується, на підлозі під ногами переднього пасажира з’являється мокра пляма, яка утворюється внаслідок витоку, з’являється специфічний запах антифризу або антифриз.

В основному, тіло кранів нагрівача не розуміє, тому їх ремонт неможливий. Якщо виявлено несправність, частина повинна бути замінена (автор відео. це Єна Пон).

Інструкції із заміни

Ремонт крана нагрівача. це замінити його. Це не складна процедура, тому ви можете здійснити ремонт вдома.

Інструменти та матеріали

Для проведення процедури потрібно підготувати інструменти та необхідні матеріали:

 • набір ключів;
 • Перехресна викрутка;
 • новий кран;
 • плоскогубці;
 • затискач діаметром близько 23 мм;
 • гумові прокладки;
 • ганчірки;
 • герметик;
 • ємність до дренування робочої рідини;
 • охолоджуюча рідина.

Нова частина для печі

Вирішуючи питання про те, що краще керамічний кран або металевий, краще придбати продукт за допомогою керамічного блокування механізму. Він відповідає всім вимогам щодо пропускної здатності та кріплення. Крім того, це триватиме довго, оскільки кераміка не сприйнятлива до окислювальних процесів.

Етап

Для того, щоб зробити його зручнішим для проведення ремонту, краще встановити машину на спостереженні канавки або їхати до шляху або підйому.

З міркувань безпеки слід проводити роботу на охолодженому двигуні.

Заміна крана нагрівача Vaz 2107 здійснюється поетапно:

 • Робота починається з стоку теплоносія. Для цього захист Картера спочатку видаляється.
 • Далі, під радіатором, замініть підготовлений контейнер, відкрутіть зливну кришку на радіаторі і злийте охолоджуючу рідину.
 • На наступному етапі ми відкриваємо капюшон і шукаємо труби, що йдуть до радіатора нагрівача. Вони розташовані ближче до пасажирської сторони. Ми послаблюємо затискачі, відкрутивши кріпильну викрутку та відключити форсунки. Ключ до “7” ми відкрутили кріплення, що тримають радіатор.
 • Щоб завершити наступний етап роботи, необхідно переїхати до інтер’єру пасажирських ущільнювачів. За допомогою викрутки з поперечною у формі ми відкрутимо гвинти, які фіксують корпус корпусу. Ми демонтуємо рукавичку.
 • Далі, відкручуючи гвинти, що фіксують полицю одягу, ми її демонтуємо.
 • Під полицею є кран піч. Щоб отримати доступ до нього, вам потрібно зняти правильний повітряний канал. Для цього вам потрібно відкрутити гайку кронштейна на клавіші “10” і від’єднати канат з засувок, які його фіксують.
 • Скручуючи ключ на болті “7” кріплення кожуха кабелю, який керує краном, ми знімаємо наконечник з важеля крана.
 • Відкриваючи кріплення, ми демонтуємо кран.
 • Ми встановлюємо нову частину на звичайне місце, змінюючи прокладки та змащуємо місце контакту з герметиком радіатора.
 • Ми кріпимо кабель, перевіряючи його напругу. Деталі встановлені на місці у зворотному порядку.
 • Далі скрутіть вилку на радіатор і заповніть антифриз або антифриз. Перевірте, щоб не було витоку. Тепер ви можете накрутити відсік рукавички.

Це заміна крана плитки Vaz 2107 завершена. Знаючи, як замінити танк інжектора VAZ та завершити все своїми руками, ви можете заощадити на технічному обслуговуванні автомобіля в службі автомобіля.

VAZ “Classics” Піч, яка включає популярну “Сім”, іноді може спричинити неприємності не тільки взимку, але і влітку. VAZ 2107 Кран нагрівача. це найбільш ненадійна деталь у внутрішній системі опалення. Під час експлуатації він може як текти і закликати у відкритому або закритому положенні. У будь.якому з цих випадків необхідний ремонт або заміна резервуара обігрівача Vaz 2107.

Що таке кран Vaz 2107

Тепло антифриз, що циркулює в системі охолодження двигуна, використовується для нагрівання салону VAZ 2107. Для вибору тепла використовується радіатор нагрівача, який підключений до системи охолодження з двома шлангами. Вентилятор нагрівача проводить потік повітря через радіатор, який нагрівається і потрапляє до внутрішніх приміщень. Однак нагріте повітря не завжди необхідне в салоні. Якщо ви влітку ввімкнете дме склянки, щоб вони не допакували під час дощу, нагрівання повітря буде непотрібним. Щоб виключити нагрівання повітря, TAP VAZ 2107 включається в систему опалення, що запобігає гарячій антифризній плиті в радіаторі. Тоді повітря, що постачається вентилятором, не нагрівається, і салон не нагрівається в теплий сезон.

Кран закріплений на радіаторі двома болтами, а гумову прокладку використовується для ущільнення з’єднання. Робоча частина крана підключена за допомогою жорсткого керуючого кабелю з важелем на передній панелі машини. Перемістивши важіль, ви можете відкрити та закрити кран, регулюючи температуру повітря, що надходить у внутрішню частину автомобіля.

Як правило, взимку танк плитки Vaz 2107 відкритий, а влітку вона повністю закрита.

Несправність крана нагрівача Vaz 2107

Основною причиною несправності крана нагрівача є знос нафтових ущільнень та прокладок. Результатом є падіння рівня антифризу в системі охолодження та перегріву двигуна.

Витік антифризу з крана нагрівача може бути виявлений по появі крапель або калюж у салоні в районі ніжок пасажира. Витік також проявляється в конденсації антифриз на вікнах у вигляді жирної речовини. Останнє не відбувається, якщо вода затоплена в систему охолодження замість антифризу. Тоді варто звернути увагу на іншу ознаку витоку теплоносія. падіння його рівня в резервуарі для розширення.

Коли витік охолоджуючої рідини в області крана нагрівача, ви повинні спробувати затягнути болти і перевірити кріплення щільності. Якщо витік не зупиняється, необхідно замінити або відремонтувати клапан кран Vaz 2107.

Примітка: Антифриз містить компоненти, шкідливі для здоров’я, тому його витік повинен бути усунений якомога швидше.

Танк плитки VAZ 2107 може засмічувати і перестанити перемикання. Ця несправність усувається шляхом очищення або заміни крана. Досі неможливо переключити кран, коли з нього вирвався кабель управління. Проблема легко усунута: кабель повинен бути поставлений на місце і виправлено.

Визначте, чому кран нагрівача не перемикається, просто:

 • Якщо кабель пролетів, регулюючий важіль легко рухається, не відповідаючи опору;
 • Якщо його забивають і заклиняють кран, важіль починає дуже щільно рухатися, клин.

Ремонт крана нагрівача Vaz 2107 складається лише в очищенні його у разі засмічення. В інших випадках його потрібно змінити.

Ось кілька порад щодо кранів печі:

Що потрібно для заміни крана нагрівача Vaz 2107

Операція заміни досить проста і не потребує спеціальних інструментів та обладнання. Перед початком роботи необхідно злити антифриз із системи охолодження, для якої необхідно підготувати особливу ємність. Це також знадобиться:

 • гайкові ключі на 7 та 10;
 • Хрестова викрутка;
 • Пасатігі;
 • Новий клапан обігрівача VAZ 2107.

Кран краще придбати кераміку, а не стандарт. Його деталі не так інтенсивно зношуються, а поверхня не зростає в забрудненні і трохи.

Заміна крана нагрівача Vaz 2107

Перш ніж почати замінювати, слід зачекати, поки двигун охолоне вниз. Перед початком роботи необхідно злити антифриз у підготовленій ємності. Заміна крана нагрівача Vaz 2107 полягає в наступному:

 • Від’єднайте подачу труби печі, яка розташована в моторному відсіку;
 • Вийміть протоку плитки, розташованої праворуч під передньою панеллю;

[Порада] Примітка: протока кріпиться не лише з гайками, але і з пластиковими засувками. Тому демонтаж протоку повинно здійснюватися ретельно, щоб не пошкодити засувки. В іншому випадку жорсткість та ефективність подачі повітря до правого скла будуть порушені. Протоки з пошкодженими засувками доведеться замінити.[/ПОРАДА]

 • Відкрутіть кожух керуючого кабелю і покладіть останній з крана нагрівача;
 • Відкрутіть два гайки, що кріплять кран до радіатора печі (при вилученні крана можлива витік антифриз, тому необхідно покласти під нього ганчірку або губку);
 • Вийміть кран нагрівача;
 • Відкрутіть адаптер, на якому надягається труба подачі;
 • Замініть гумові прокладки між краном та адаптером, натисніть і плитою;
 • накрутити адаптер до нового крана;
 • Встановіть кран на місце, затягніть кріпильні горіхи;
 • Прикріпіть кабель управління, регулюючи його так, щоб кран був повністю відкритим/закритим при переміщенні важеля на передній панелі;
 • Встановіть та виправте протоку та кожух кабелю;
 • Налякайте годувальну трубу до крана;
 • заповнити систему антифриз;
 • Переконайтесь, що витоків немає;
 • Почніть і розігрійте двигун, видаліть пробні пробки;
 • Додайте антифриз до розширювального резервуара до необхідного рівня.

Заміна крана нагрівача Vaz 2107 завершена, “Сім” готовий до роботи.

Напевно, всі водії “класику” вази мали проблеми з пташеняткою плитою, яка постійно тече і виходить з ладу, так що її потрібно змінювати майже кожен сезон. Тому у мене була ідея замінити її звичайною сантехнікою, як і багато водіїв.

Спочатку я думав поставити його під капот, що, з одного боку. Але, подивившись під ним, мені довелося відмовитися від цієї ідеї. в інжекторній машині, на відміну від карбюратора, він заважає впускному колектора, є дуже мало місця, навіть для видалення старих труб здається дуже важким. Тому було вирішено поставити кран всередині кабіни.

Сантехнічний кран для гарячої води “метелик” 1/2 “. кращий італійський, з м’яким рухом, латунь.Борер 1/2” для нього. 2 шт.Пристосування для кута 1/2 “16 мм. 2 шт Чим довше, чим краще труба печі велика (відволікаю). 1шт.Прокладка крана нагрівача. 1 ПК.Силіконо-високотемпературна (червона) затискачі 2-3 см силіконового герметика-3 ПК.Fum-love або льон (я думаю, це буде краще)

Нам знадобиться інструменти: голова на 10 та роги, викрутки, плоскогубці, круглий файл, ніж або канцелярський лезо, ліхтарик.

Для початку нам потрібно злити охолоджуючу рідину з радіатора плитки, для цього ми відкрутимо затискач у салоні двигуна і видалимо трубу, що перебуває в ефірі (6) з вежі крана (2), злийте рідину. Потім, у кабіні, вийміть полк рукавички та полиці під панеллю для кращого доступу до пташенят, вони кріпляться до звичайних гвинтів.Тепер ми знімаємо сам кран (4), для цього ми відкрутимо привідний кабель (5) та кріпильну гайку до радіатора, виймаємо кран з моторного відсіка. Це потрібно зробити обережно, оскільки витоки теплоносія, що залишилися в радіаторі, можливі.Потім ми видаляємо підготовку з крана, який вийшов у моторний відсік, ми покладемо його назад до радіатора печі, оскільки фланги однакові.

Тепер ми попередньо збираємо всю структуру: ми накручуємо на куті (7) до водного крана на обох кінцях, на них фітинги (8), ми кладемо трубу (1) з федеральною арматурою (2) для однієї Кінець, і ми беремо другу в моторний відсік. Оскільки металевий розділ (3) з отворами меншого діаметра, ніж наша нова підгонка, встановлюється між відсіком двигуна та кабіною, отвір повинен бути розширений круглим файлом, ну або свердлом, який буде під рукою. Ми регулюємо насадку в довжину і, якщо необхідно, вирізаємо, також визначаємо кути з’єднання крана з кутами, щоб зручно відкрити/закрити кран.Коли все обладнано з нами, ми робимо остаточну збірку структури. Спочатку ми очищаємо всі з’єднання та знежирені. Посадка нитків на тонусі фум або льон, покрита герметиком, арматура мазає тонким шаром, надягайте форсунки і затягніть затискачами. Ми також кладемо прокладку на герметик і затягнемося, намагаємось не тягнути її, інакше вона може вичавити. Не забувайте про невелику експозицію герметика, як зазначено на упаковці.Оскільки перед контактом з охолоджуючою рідиною, герметик повинен повністю полімеризувати, витримувати зібрану структуру близько доби, поки він повністю не висихає.Потім ми додаємо в резервуар дреновану рідину і нагріваємо двигун до робочої температури з відкритим краном, зауважте, що це не витік і, якщо потрібно, підтягніть його вгору.Правда, з часом сухий союзник антифриз був знайдений на різьблених сполуках.