Запобіжники та естафета на новій Nissan Almera; позначення. Де реле…

Nissan Almera N16 Wiper Relay, де знаходиться

Я зіткнувся з деякими незручностями у вигляді замерзання двірників у режимі інтермпінгу. Режими, що спливають з ударом, але на переривчастій хвилі і повіситься на підлогу, ви не переходите в інший режим або не постукаєте на бордо (оскільки за стійкою є реле) та скляний навідник режим теж не активний. Настав час на роботі. Я вийняв реле скручування з болтом менше 10 ключем (але це зручніше, ніж рукавичка з невеликою храпою, яку я навіть не зняв навіть. Відкрутнувши ящиків на засувках, і ось це в руці. Щоб відродити його, мені потрібні були інструменти: невеликий храповик із 10, наждачний папір (2000), поява станція (це просто зручніше для неї) або водяний солдат від 45, щоб зігрітися і встигнути витягнути реле з дошка. Шафа для металу на металі. і герметик або якийсь клей. Він сам використовував термічні гриби. все. Я думав, що ти можеш обійтися без паянок, це зовсім не буде просто зручно. Таким чином, у вас є велика реле в руках, перетворюючи його з суперечкою, ви вставляєте плоску викрутку в край кішки і збиваєте тіло від себе та до дна, а також з навпаки (вибачте за фотографії, які ви зробили ” t Вибачте) Потім з плоскогубцями я витягнув ша прямо за канатами, а потім зняв з контактної частини кузова реле. Зараз в його руках була плата та невелика естафета з п’ятьма контактами, припаяною в плані, на ша. Якщо є чоловік, що з’являється, ви можете випадати, залишити його на місці і почніть різати реле майже на реле контактів, щоб пильно пильно до металу по всьому периметру, а потім вийміть корпус і використовуйте наждачний папір, щоб очистити кенактичні гранули з Усі сторони, у мене був чорний. Після очищення ущільнюйте тіло герметиком і збирайте у зворотному порядку. Це мені допомогло. Все почало працювати, як у новому естафеті. Прошу вибачення, якщо не зрозуміло щось, я поясню. Я не сфотографував, бо не думав очолити БЗ, я пообіцяв покращитися в майбутньому)

Ціна питання: 0 ₽ Пробіг: 363 500 км

Де є естафета двірників Nissan Almera ~ Vivauto.Ру

де ретрансляція склоочисників для Nissan Almera

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Зима.режими Wiper не працюють

Всім привіт. Моя поточна проблема полягає в тому, що режими склоочисника не працюють, скажи мені, що робити

Вони кажуть, що проблема зазвичай в самому важелі склоочисника.

Дилер і замініть його під гарантією.

Справа в тому, що у мене найближчий дилер 1500 км. Я справді не хочу залишати мене, і через це

На жаль, у мене немає інших версій.

Усі, хто мав такі проблеми. Я вирішив замінити ручки (я побачив 3 людини з цією проблемою в Інтернеті. Всі вони вирішили те саме)

Ну, тоді ми змінимося. спасибі за пораду.

і який режим не працює конкретно. Наприклад, моя пара пари. це помилка. Потоки пішли, але пензлі не рухалися. Він почав тягнути сильніше. Зароблений. Це навіть зручно, я кілька разів натискав на скло, притиснув його сильніше. Кисті махали 3 рази. Не поспішайте змінюватись, це може влаштуватися. Я так сильно втратив годинник.

Я також мав несправності з склоочисниками.

Режими таймера зиму: склоочисник 1-2 рази, потім пауза та наступний цикл. Повний уривок за необхідності.

Гуру стабільний, що робити, що тягнути, дивитися? Я справді не хочу ходити до дилера.

Поки вони не забили проблему. Але все одно я хотів би вирішити це, бо це дратує.

Якщо я не забуду, я записую відео, щоб було зрозуміло, що відбувається.

Не хвилюйтеся, багато працюйте з важелем, він може заспокоїтися. Це сталося з багатьма на різних пристроях. Наприклад, у мене був глюк з годинником, через рік він зник, як тільки я склеював китайців.

Погода зараз нормальна, склоочисники рідко потрібні. Йде дощ. Я подивлюсь, чи він убережи чи ні.

Я також мав несправності з склоочисниками.

Режими таймера зиму: склоочисник 1-2 рази, потім пауза та наступний цикл. Повний уривок за необхідності.

Така невдача сталася, з’являється з застуди після відлиги, я не знаю, з чим пов’язано, намагався з’ясувати на форумі, порадив мені вбити, як вбити, а потім все працювало нормально один раз, ті самі методи обробки Стандартне радіо, коли звук не працює, видаліть ключ запалювання, зачекайте хвилину, запустіть і працюйте все, а потім рахувати)))))))))

У мене є глюк у першому режимі, де ви можете регулювати швидкість щітки склоочисника, щоб цей режим взагалі не працює і така зручна річ. Можливо, чому довіряти?

У мене є глюк у першому режимі, де ви можете регулювати швидкість щітки склоочисника, щоб цей режим взагалі не працює і така зручна річ. Можливо, чому довіряти?

Немає зв’язку. Якщо у вас є досвід роботи з тестером, схема та набряки. Ви можете побачити машини самостійно.

У мене є глюк у першому режимі, де ви можете регулювати швидкість щітки склоочисника, щоб цей режим взагалі не працює і така зручна річ. Можливо, чому довіряти?

Була та сама проблема, прочитана на сайті. Я нічого не знайшов. Я вирішив це зрозуміти. Ми розібрали підкладку рульову колонку, і тепер це «неприємності» від перемикача склоочисника режиму склоочисника, вийдуть два дроти, один з яких випав при паярі. Пайка. Проблема пішла

До речі, моя проблема з майбутніми двірниками зникла. Все працює безвідмовно.

Можливо, реле має окислі контакти, і врешті.решт “розвинений”

Так, транзакції справді були відремонтовані, я все зробив завдяки всім. : 040:

Вам також може сподобатися

 • Перш за все, обкладинка Hyundai Accent Valve. Пристрій для електричного відкриття шиї, що наповнюється маслом, для заповнення масла в двигун внутрішнього згоряння. Пристрій додається.
 • Тепер він контролює 40-дюймові колеса і має зовсім іншу підвіску.Jeep Gladiator все ще є рідкісним видом на дорогу, оскільки пікап. Однак його механічно.
 • Модель Lifan Solano використовує наступні моторні олії, 10 Вт-40 та 5 Вт-40, залежно від в’язкості. Синтетичний або напівсинтетичний. Виробник автомобілів радить мені.
 • Отримайте безкоштовну інформацію про ціну дилера, заповнивши свою контактну інформацію!Секс продається, але позашляховики роблять це. З часу Jaguar F-Pace, два G.
 • Ford Focus Фільтр Fandy Ford Focus 2: Заміна, вибір, фото, Відновлення відео паливного фільтра Ford Focus 2.7. Дизельний двигун зручніший, як і там, де ні.
 • Огляд власника Nissan Note. Відремонтувати самостійно. А для єнота було встановлено, що праве бічне дзеркало не працює, а не керується кнопками. Тільки сформований. Знову ж таки, води.

Я зіткнувся з такою проблемою, що склоочисники в першому положенні роблять 1 хід і не йдуть далі, і всі інші позиції працюють без недоліків. В чому може бути проблема? І скільки коштує ця проблема. Заздалегідь дякую.

Мета реле в підрозділах моніторингу Nissan Almera Classic

Місце і місце призначення естафети в Nissan Nissan Nissan Classic Nissan Я дуже радий бачити себе.

Мета попередження в класичному салоні Nissan Almera

Мета запобіжників у монтажному блоці, розташованому в салоні Nissan Nissan. це класична Альмерія

Проблема збережена? Я рідко, але періодично трапляється з 1 швидкістю

Контакти в ручці повинні бути знайдені. Я чув про таку проблему.

Якщо є несправності весь час, так, проблема полягає в комутаторі (ручках) рульового стовпця, ви можете побачити ціну в екзистенційних чи інших місцях

Запобіжники та естафета в Nissan Almera N16

Загалом автомобіль має 2 блоки з запобіжниками та 1 естафетним блоком. Ці схеми та розташування підходять лише для тіла. N16 Випуск з 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 та 2006.

Блок у салоні включає кілька запобіжників та естафети. На задній частині цього блоку. 3 важливіші реле. Решта двох розміщуються під капот. В одному є лише естафета лише в запобіжниках. Діаграма та таблиці дають точний опис усіх блоків. Розташування блоків та декодування їхніх запобіжників.

Блок запобіжників у кабіні

Щоб отримати доступ до нього, ми відкриваємо двері водія, на нижній панелі зліва ми відкриваємо міні.рукавичку, попереду блоку. Ми витягуємо всю кишеню з панелі.

Фотографії блоків з різних машин для порівняння положення запобіжників.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Схема першого блоку з нумерацією для таблиці нижче

1-10A Дзеркала 2-10A Лампи символів Стоп 3-15A Електро-Zone 4-7.5A для додаткового електрика 5-000 тривоги та повернення сигналу 6-10А для додаткового електрика 7-20A опалення заднього вікна 8-10а Датчик кисню 9-10A Додатковий електричний пакет 10. 10A Електро.пакет 11. 10A Контролер автоматична коробка передач 12. 10A Електростет (T.Е. Весь керування всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де плита є плитою) 13. 10A внутрішня лампа 14. 15a електромер вентилятора кабіни (нагрівач/кондиціонер) 15. 10a кондиціонер 16. 15a Електротор вентилятора салону (нагрівач/кондиціонер 17. 10a Система впорскування палива 18. 10A Подушки безпеки.- 24. 20A Додатковий електричний пакет 25. 20A не використовується лобовим склом 26. 7,5A для додаткового електрика 27. 15A шайби передньої та/або задньої вікон (на перемикачі керма) 28. 15a А.задня машина 29. 15A бензинова зона 30. 10A спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива 31. 10a ABS 32. 10A Резерв 33. 15A Резерв 34. 20A Резерв

R1 реле фари R2 R2 Контрольні реле свердловину вино R3 для скляних підйомників R4 реле задні тумани реле

На задній частині блок салону, якщо ви повністю витягнете його, буде тарілка з 3 реле.

Фотографії та схема додаткової таблички

R1 реле запалювання R2 двигуна Vyphenier Engine R3 реле додаткового обладнання (електричні акції)

Блок кордону в моторному відділенні

Необхідно відкрити капюшон і відкрити кришку блоку символами. Цей блок розташований праворуч від двигуна. поруч із акумулятором.

Кілька фотографій відкритих блоків з різних машин. для порівняння.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Розташування другого та третього блоків під капотом

запобіжники, естафета, nissan, almera

Схема з позначенням таблиці розшифровки

І 100A генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) в електричних вікнах 40A з регулятором 40A вентиляторів охолодження D 40A Cutor Cutor E 30A для дизельних дизельних двигунів G 80A H 80A Домашня кількість живлення, I 50A ABS J 30A до землі. Запарювання Перемкніть від акумулятора на 30a ABS/esp l 30a esp m 30a lef better 32 20a. 36 15A FARA, система вмикання ближнього світла в денний 37 10A задні туманні світильники 38 10A, освітлювальний номерний знак 39 10a Claron, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40 15A аудіо, навігація, РК.дисплейДисплей 41 10A Система управління двигуном 42 10A Котушка запалювання 43 15a не використовується 44 10a не використовується

Блок ретрансляції в моторному відділенні

Розташований у правому крилі, поруч із резервуаром миття рідини.

Схема третього блоку з реле

R1 3.й реле вентилятора радіатора (25221E) R2 передній вентилятор PTF (25224QA) R3 A Concondate Relay E6 (25224D) R4 Sound Signal Relay (25620) RADIATER REAY (25224J) R6, світло (25224A) R7 Starter (25224G)

Як виглядає робочий і спалений запобіжник

Я думаю, що цей запис необхідний для всіх власників Almera N16.

Список, запчастини та витратні матеріали для Nissan Almera N16

Запчастини та коди витратних матеріалів. Nissan Almera UK Make (N16E) 1.8-2005

Autocosmetics LN2502. Засіб у розкол

Nissan Almera N16 Block Block. Nissan Almera, 1.8 л., 2005 на Drive2

1.Дзеркало2.Світильники зупинки Sinals3.Electro.stop 4.порожній5.Тривога і поверніть сигналізацію тривогу.порожній7.Опалення заднього вікна8.Кисень датчик9.порожній10.Електричний пакет11.Контролер AKP12.Електричний пакет (t.Е. Весь управління всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де знаходиться плита) 13.Салон Lamp14.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер) 15.Кондиціонер16.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер17.Система вприскування палива18.Подушки безпеки19.порожні 20.Контролер двигуна21.Запустити сигнал22.Сигарета легше23.порожній24.порожні 25.Clearyer26 для лобового скла26.порожній27.Шайба переднього та/або заднього вікна (на перемикачі керма) 28.Шайба заднього вікна29.Газовий насос 30.Спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива31.Abs32.Пральна машина заднього вікна33.Туманні фари34.Електричний привід та реле електричного приводу фари Ditch35 та 36, система включення ближнього світла в денний час37.Задній туманний ламп38.Розміри, Lectral Swighting39.Klakson, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40.Аудіо, навігація, РК.дисплей41.Система управління двигуном42.Запалювання котушка43.порожній 44.Порожні вставки: A-генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B-електричні скляні підйомники та D-регулятори вентиляторів охолодження є дизельним для дизельного основного джерела живлення, заземлення перемикача запалювання з батальйонного ESPL-EPM-BENCER фари

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Nissan Almera N16 Frounder та естафета

запобіжники, естафета, nissan, almera

Блок запобіжників на Nissan Almera. Декодування та розташування.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Розшифровка запобіжника салону.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Забороти в салоні:

1-Mirrors2-Stop-Signaling Lamps3-Електрична морква (сигаретна запальничка) 4-ти не має фуз5-лампи панелі панелі панелі N, нагріваючи датчик заднього вікна8-оксигену (у разі відмови від цього запобіжника, автомобіль може не працює правильно) 9. запобіжник не виявляється 10- електричний пакет11. контролер AKP12. відповідає за підсвітку приладової панелі, підсвічування всіх комутаторів, де є плита, також відповідає за поворотні сигнали.13. Lamp Light Light14. Бротор печі та кондиціонування повітря15. кондиціонер16. Електродвигун салону вентилятора17. Система впорскування палива18. Подушки подушок безпеки19. Запобіжник не забезпечений 20. Контролер двигуна. Сигаретне освітлення22. Сигаретні ліхтарі23. Непородовий запобіжник сигарет22. War Glass26. без фузе27. шайба переднього або заднього вікна28. пральна машина заднього вікна29. газовий насос (коли автомобіль згоріть, автомобіль навіть не починається) 30. відповідає за роботу Спідометр, тахометр, датчик температури та рівень палива.31-ABS (деякі вимикають через неправильну роботу датчиків ABS)

Розшифровка запобіжників під капотом.

запобіжники, естафета, nissan, almera

акумулятора (струм збудження для генератора акумулятора) 40-аудіо, навігація, LCD-display41-двигуна Control System42-ґрунтовка COIL43-EMPTY44-Порожній

Гладкі вставки: A. генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B. електричні вікна та D. регулятори теплоносія. для дизельного двигуна. для дизельного дизеля. основного джерела живлення, ланцюга заземлення. ABSJ. до перемикача запалювання від акумулятора. ABS / ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS ESPL. ESPM. пральна машина формувачів

Список запобіжників Nissan Almera (N16). Drive2

запобіжники, естафета, nissan, almera

1.Дзеркало2.Світильники зупинки Sinals3.Electro.stop 4.порожній5.Тривога і поверніть сигналізацію тривогу.порожній7.Опалення заднього вікна8.Кисень датчик9.порожній10.Електричний пакет11.Контролер AKP12.Електричний пакет (t.Е. Весь управління всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де знаходиться плита) 13.Салон Lamp14.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер) 15.Кондиціонер16.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер17.Система вприскування палива18.Подушки безпеки19.порожні 20.Контролер двигуна21.Запустити сигнал22.Сигарета легше23.порожній24.порожні 25.Clearyer26 для лобового скла26.порожній27.Шайба переднього та/або заднього вікна (на перемикачі керма) 28.Шайба заднього вікна29.Газовий насос 30.Спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива31.Abs32.Пральна машина заднього вікна33.Туманні фари34.Електричний привід та реле електричного приводу фари Ditch35 та 36, система включення ближнього світла в денний час37.Задній туманний ламп38.Розміри, Lectral Swighting39.Klakson, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40.Аудіо, навігація, РК.дисплей41.Система управління двигуном42.Запалювання котушка43.порожній 44.Порожні вставки: A-генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B-електричні скляні підйомники та D-регулятори вентиляторів охолодження є дизельним для дизельного основного джерела живлення, заземлення перемикача запалювання з батальйонного ESPL-EPM-BENCER фари

Перемикач склоочисників з коректором частоти. Nissan Almera, 1.4 л., 1996 р. На Drive2

Все почалося з замерзання склоочисників у першому режимі. Прочитавши запис Джампіра про відмову склоочисників, я вирішив, що у мене така ж проблема. Знявши естафету, він почав її розбирати і, через недосвідченість, порушив цю справу. Спочатку виплата платежу як плата здавалася цілком нормальною. Якщо так, я замовив реле, що використовується, воно прийшло, кажуть, не працює! Че для сміття, я подумав, і демонтував його, але вже з особливою обережністю. Я взяв обидві дошки, почав ретельно вивчати їх на дефект. Я виявив, що обидва чоботи паяльних робіт були не такими гарячими. Я щойно згадав, що робочий партнер сказав, що у нього є перемикач з коректором частоти. Це мене зацікавило, і я почав шукати інформацію, якщо у нас такий перемикач, і це. І я навіть знайшов детальний звіт у Nissan Club, як це все реалізувати. Потрібно було лише перемикач з коректором частоти та семиконтактним реле (число 28510-1M210).Я замовив перемикач, його вартість 300R доставка становить 350R, я не знайшов естафету (я вирішив зробити один з двох). Я купив паяльний праску, резистор та кондер правої номінальної вартості, з однієї реле взяли одну лапу або частину нижньої вилки і припаяли це добре в іншу естафету (є місця для цього).Я поклав плату в цілу справу і поклав її назад на машину. За допомогою демонтажу перемикача те саме. це просте, відкручене 6 гвинтів, вирізав верхню кришку механіки рульового управління, зняли пластикове кільце зі замка запалювання, сама нижня кришка була в його руках, а потім скрутила 2 гвинти, які тримають Перемикач і відключив дві чіпси, перемикач видаляли та замінювали потрібним. Як результат, все працює, частота змінюється, склоочисники не замерзають, я задоволений)

запобіжники, естафета, nissan, almera

запобіжники, естафета, nissan, almera

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Який запобіжник, де на Nissan H16. Nissan Almera, 1.8 л., 2006 р. На Drive2

Запобіжники в кабіні A/M N16 2003. 1.8at

1.Дзеркало2.Світильники зупинки Sinals3.Electro.stop 4.порожній5.Тривога і поверніть сигналізацію тривогу.порожній7.Опалення заднього вікна8.Кисень датчик9.порожній10.Електричний пакет11.Контролер AKP12.Електричний пакет (t.Е. Весь управління всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де знаходиться плита) 13.Салон Lamp14.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер) 15.Кондиціонер16.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер17.Система вприскування палива18.Подушки безпеки19.порожні 20.Контролер двигуна21.Запустити сигнал22.Сигарета легше23.порожній24.порожні 25.Clearyer26 для лобового скла26.порожній27.Шайба переднього та/або заднього вікна (на перемикачі керма) 28.Шайба заднього вікна29.Газовий насос 30.Спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива31.Абспрес Блоу Ферчери в салоні

Frontier Bloc під капюшоном

32.Пральна машина заднього вікна33.Туманні фари34.Електричний привід та реле електричного приводу фари Ditch35 та 36, система включення ближнього світла в денний час37.Задній туманний ламп38.Розміри, Lectral Swighting39.Klakson, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40.Аудіо, навігація, РК.дисплей41.Система управління двигуном42.Запалювання котушка43.порожній 44.Порожні вставки: A-генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B-електричні скляні підйомники та D-регулятори вентиляторів охолодження є дизельним для дизельного основного джерела живлення, заземлення перемикача запалювання з батальйонного ESPL-EPM-BENCER фари

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Реле. схема переривання

Призначення Що є те, що відповідає за / що забезпечує
К 1 Фара
К 2 Дросельна заслінка
К 3 Вікна
K 4 Боротьба ззаду
К 5 Запалювання
К 6 Паливне обладнання
К 7 Електричне обладнання
К 8 Застереження
K 9 Застереження
К 10 Застереження
К 11 Застереження
К 12 Зупиніть сигнали
К 13 Підсвічування
К 14 Салонне освітлення
К 15 Застереження
К 16 Застереження
К 17 Застереження

Nissan Almera N16 Nissan Almera Nalon Nocee of Nackents і Reale з Алементів управління, з боку водія. Для доступу необхідно зняти рукавичку, що є кришкою блоку.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Діаграма блок кордону в кабіні Nissan Almera N16

Провід. Термінал Сила струму Призначення
1 10a Дзеркала
2 10a Світильники стоп.сигналу
3 15A Електро.зупинка
4 7,5А Під додатковим електриком
5 000 Аварійна тривога та сигнал повороту
6 10a Під додатковим електриком
7 20A Обігрів заднього скла
8 10a Датчик кисню
9 10a Додатковий електричний пакет
10 10a Електричний пакет
одинадцять 10a Контролер AKP
12 10a Електричний пакет (t.Е. Весь управління всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, панель підсвітки, де знаходиться плита)
13 10a Салонна лампа
14 15A Салон вентилятор електродвигун (нагрівач/кондиціонер)
15 10a Кондиціонер
16 15A Електричний двигун вентилятора салону (нагрівач/кондиціонер
17 10a Система вприскування палива
18 10a Подушки безпеки
19 20A Додатковий електричний пакет
20 10a Контролер двигуна
21 10a Запусковий сигнал
22 15A Запальничка
23 Не використовується
24 20A Додатковий електричний пакет
25 20A Очищувач лобового скла
26 7,5А Під додатковим електриком
27 15A Пральна машина передньої та/або задньої склянки (на перемикачі керма)
28 15A Пральна машина заднього вікна
29 15A Бензиновий насос
тридцять 10a Спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива
31 10a Абс
32 10a Резервувати
33 15A Резервувати
34 20A Резервувати
Реле
Місцезнаходження Призначення
R1 Естафета фари
R2 РЕЛЕЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОНТРОЛЬНІСТЬ
R3 Віконна реле Windows
R4 Реле заднього туманного світла

На задній частині монтажного блоку є три важливі реле.

Реле.ланцюг у салоні Nissan Almera N16

 • R1. реле запалювання
 • R2. реле двигуна Vyprefinator
 • R3-коефіцієнт додаткового обладнання (електричні АКС)

Схема встановлення кордону

Маркування / ампеса За що він несе відповідальність (з описом)
F (F-1) / 20 Бокові дзеркала
F (F-2) / 5 Зупиніть сигнали
F (F-3) / 10 Автомобільна розетка
F (F-4) / 10 Додаткова електрична мережа
F (F-5) / 20 Надзвичайна ситуація, поворотні сигнали
F (F-6) / 30 Застереження
F (F-7) / 30 Обігрів заднього скла
F (F-8) / 7.5 Датчик кисню
F (F-9) / 10 Застереження
F (F-10) / 10 Вікна
F (F-11) / 10 Автоматичний контролер передачі
F (F-12) / 10 Нагрівач плит, запальничка для сигарет, салони освітлення
F (F-13) / 30 Підсвічування коробки одягу
F (F-14) / 30 Вентилятор нагрівача
F (F-15) / 10 Система кондиціонування
F (F-16) / 15 Система палива, бензиновий насос
F (F-17) / 15 Система безпеки
F (F-18) / 10 Застереження
F (F-19) / 10 Датчик живлення
F (F-20) / 10 Автомобільний сигнал
F (F-21) / 5 центральний замок
F (F-22) / 5 Застереження
F (F-23) / 5 Система електроенергії
F (F-24) / 5 Склоочисники лобового скла
F (F-25) / 5 Шайби передніх фар
F (F-26) / 5 Пральна машина заднього вікна
F (F-27) / 20 Паливне обладнання (додатково)
F (F-28) / 15 Спідометр, тахометр, датчики
F (F-29) / 15 Система стабілізації мужності
F (F-30) / 20 ABS (ABS)
F (F-31) / 15 Застереження
F (F-32) / 15 Застереження

Оригінальні запобіжники від 120. 130 за штуку, аналоги високої якості від 100 за штуку.

Ознаки несправності запобіжників

 • Після запуску живлення на приладовій панелі індикатор горить, повідомляючи про наявність поломів у відділенні двигуна;
 • Блок живлення не входить в обладнання, але механізм неактивний;
 • Монтажний блок на контакт з високою температурою;
 • У кабіні чути запах розтопленого пластику.

Причини невдачі запобіжників

 • Порушення умов технічного огляду, саме тому модулі потрапили в непридатний стан;
 • Придбання неорінальних запасних частин, компонентів;
 • Установка з порушенням процесу процесу;
 • Механічне пошкодження блоку. Модулі, сусідні деталі;
 • Коротке замикання в електричному ланцюзі;
 • Пошкодження ізоляції електропроводки;
 • Окислення клем;
 • Слабке кріплення контактної дошки;
 • Вода з води, утворення конденсату.

Nissan Almera Classic та N16 запобіжників

Опис транспортних засобів Nissan

Якщо будь-яка несправність, пов’язана з електричним обладнанням, виникла у вашому автомобілі, то, перш за все, вам слід почати перевіряти блок запобіжників (далі-BP). Цей матеріал допоможе вам дізнатися, де розташовані класичні запобіжники Nissan Almera, для яких вони відповідають, і як їх правильно перевірити та замінити.

Схема позначає місця, де в класиці Nissan Almera N16 є блоки гладких пристроїв

Розташування та електричний ланцюг

У машині Nissan Almera Classic N16 є кілька запобіжників запобіжників, відповідальних за функціонування електричного обладнання.

Один з них розташований у машині, приблизно два інші. в моторному відділенні. На передній стороні блокрозу, розташованого в кабіні транспортного засобу, встановлено кілька запобіжників запобіжників (далі. pp) та реле.

З іншого боку пристрою, є ще три основні реле.

У моторному відділенні є два живлення. В одному з них є естафета, а в іншій. лише пристрої запобіжників. Нижче наведені схеми всіх трьох блоків, а також опис запобіжників у них.

Живлення в салоні

Розташування запобіжника на ВР, встановленому в салоні автомобіля

Для чого ці елементи? Нижче наведено таблицю з позначенням кожного ПП.

Ви також можете помітити кілька естафетів, мета якої не описана в таблиці. Їх слід відрізнити окремо, оскільки реле призначене для більш потужних споживачів напруги.

Забезпечує продуктивність задніх світильників туманів.

Що стосується пристрою під номером 22, який відповідає за робочу здатність сигарети. У моделях Nisan Almera Classic N16, легша невдача для сигарет є поширеною проблемою. Це навіть можна назвати хворобою, оскільки багато автомобілістів стикаються з цією несправністю.

Якщо ви помітили, що запальничка для сигарет не працює, то спочатку перевірте безпеку запобіжника. Можливо, проблема в ній саме в ній. Однак багато власників автомобілів працюють на сигаретній запальничці як джерело живлення для різних споживачів електроенергії. Зокрема, це може бути.Реєстратори, спеціальні освіжувачі повітря, DVD.гравці та ноутбуки.

Звичайно, навіть із перетворювачем напруги, запальничка для сигарет просто не в змозі впоратися з таким завданням. Тож якщо ПП вийшов з ладу, ви можете припустити, що вам пощастило. В іншому випадку вам доведеться змінити запальничку сигарети, ще гірше, якщо сам установка блокує через це.

Як ви пам’ятаєте, на початку статті ми згадували, що на задній частині блокрона, яка розташована в пасажирському відділенні, також є кілька естафети. Якщо блок повністю демонтується, то реле буде виглядати щось подібне, показане на фотографії.

Три естафети, розташовані на задній частині кріплення PSU у салоні автомобіля

Забезпечує функціонування котушки запалювання. Коли він не вдасться, початок двигуна буде неможливим.

Відповідає за експлуатацію нагнітача двигуна.

Цей пристрій забезпечує експлуатацію додаткових живильників напруги, тобто насправді всі електричні аксесуари.

ВР у моторному відділенні

По.перше, розглянемо схему та опис ПСУ з плавальними пристроями, яка розташована в моторному відділенні між акумулятором та двигуном.

Заміна запобіжників Nissan Almera N16

Послідовність дій при заміні запобіжників у салоні:

 • Ми встановлюємо машину на плоскому майданчику, забезпечуємо заходи безпеки, фіксуємо взуття, стискаємо паркувальне гальмо;
 • Відкрийте двері водія, у нижній частині торпеди ми видалимо відсік одягу. За ним. монтажна одиниця;
 • Акуратно притисніть запобіжник з пінцетами відповідно до серійного номера. Для спрощення процесу ідентифікації модуля на задній частині кришки вказується маркування, різання;
 • Ми вставляємо новий запобіжник, перевіряємо обладнання.

Якщо є потреба замінити весь кріпильний блок, то додатково вам потрібно відкрутити два болти. плату дошки, відключіть колодки з проводами.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Заміна запобіжників у моторному відділенні Nissan Almera N16:

 • Зупиніть двигун, відкрийте капюшон;
 • З правого боку, біля Zhabo, є кріплення, він упакований у пластиковий корпус.

Для доступу до модулів необхідно заклинати пластикову кришку, знайти запобіжник відповідно до серійного номера, вказаного на спині. Потім замінити.

Nissan Almera | Bort Electric Network | Nissan Almera

Дизайн та функції частини елементів електричної мережі автомобіля обговорюються вище, описуючи конкретні продукти та системи. Цей розділ надає відсутню інформацію.

Для захисту одиниць електричного обладнання та електропроводки від перевантажень та коротких ланцюгів, використовується в установках встановлених у встановленні запобіжник. Блок, розташований у салоні автомобіля під підкладкою лівої сторони приладової панелі (рис. 8.17), включають запобіжники, перелічені в таблиці. 8.7.

Таблиця 8.7 ланцюгів, захищені запобіжниками, встановленими в кабіні

Окрім запобіжників, реле встановлюється в блоках встановлення (рис. 8.19 і 8.20).

Деякі реле та електричні блоки встановлюються окремо від монтажних блоків (рис. 8.21).

На вкладці Кольору в кінці книги показані схеми основних систем електричного обладнання. Позначення кольору проводів наведені в таблиці. 8.1.

Таблиця 8.8 ланцюгів, захищені запобіжниками, встановленими в моторному відділенні

Запобіжники та естафета під капотом

 • Fuses та естафета Nissan Almera N16, 2000. 2006
 • І генератор 100A (зарядка на акумуляторі)
 • У 40A електричні вікна
 • З регулятором теплоносія 40A
 • D 40A регулятор вентилятора охолодження
 • E 30a для дизельних двигунів
 • F 60A для дизельних двигунів
 • G 80a для дизельних двигунів
 • H 80a Основне джерело живлення, ланцюг заземлення
 • I 50a abs
 • J 30a до перемикача запалювання від акумулятора
 • До 30a abs/esp
 • L 30a esp
 • M 30a шайба далеко
 • 32 20A МАЙСЬКА МАЙКА
 • 33 15a Fog Fight
 • 34 15A Електричний привід та реле електричного приводу дросельної заслінки
 • 35 15a Фари, система входу в денний час у денний час
 • 36 15A Фари, сусідня система включення в денний час
 • 37 10A задні туманні фари
 • 38 10A Розміри, освітлення номерних знаків
 • 39 10A Кларон, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі від акумулятора)
 • 40 15A аудіо, навігація, РК.дисплей
 • 41 10A Система управління двигуном
 • 42 10A котушка запалювання
 • 43 10а, наприклад,
 • 44 20A ECU Двигун

Блокуйте естафета

Він розташований з правого крила, збоку бочки з миттям рідини.

 • R1 3.й реле вентилятора радіатора (25221e)
 • R2 передні тумани PTF (25224QA)
 • R3 кондиціонер Етре Е6 (25224D)
 • R4 звуковий сигнал реле (25620)
 • Реле вентилятора радіатора R5 (25224J)
 • Фари R6, світло (25224a)
 • R7 Starter (25224G)

Інформація не підходить? Виберіть правильний варіант у повному описі всіх моделей.

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Nissan Almera: Розташування запобіжників у салоні

Запобіжники в Nissan Almera Classic можуть бути в різних частинах автомобіля. Зазвичай це:

Схема запобіжників у Nissan Almera для частини салону представлена ​​наступним набором елементів. Окремо серед них виділяється естафета:

Реле в Nissan Almera N16 (як і інші моделі цього автомобіля) призначені для споживання більш потужними вузлами

Вам потрібно звернути увагу на таке маркування:

 • R1 (відповідальний за роботу фари. світло як поблизу, так і віддалену);
 • R2 (про свою відповідальність-дросель дросельної заслінки);
 • R3 (електричні вікна);
 • R4 (світильники для задніх туманів).

Реле, розташована з іншого боку живлення живлення, також має власну мету. Їх “обов’язки” будуть такими:

 • R1 (Увімкнення котушки запалювання-вихід із системи блокує роботу автомобіля);
 • R2 (ін’єкція двигуна);
 • R3 (функціонування додаткових споживачів. різних автомобільних електричних аксесуарів).

Оригінальні запобіжники від 120. 130 за штуку, аналоги високої якості від 100 за штуку.

Ознаки несправності запобіжників

 • Після запуску живлення на приладовій панелі індикатор горить, повідомляючи про наявність поломів у відділенні двигуна;
 • Блок живлення не входить в обладнання, але механізм неактивний;
 • Монтажний блок на контакт з високою температурою;
 • У кабіні чути запах розтопленого пластику.

Причини невдачі запобіжників

 • Порушення умов технічного огляду, саме тому модулі потрапили в непридатний стан;
 • Придбання неорінальних запасних частин, компонентів;
 • Установка з порушенням процесу процесу;
 • Механічне пошкодження блоку. Модулі, сусідні деталі;
 • Коротке замикання в електричному ланцюзі;
 • Пошкодження ізоляції електропроводки;
 • Окислення клем;
 • Слабке кріплення контактної дошки;
 • Вода з води, утворення конденсату.

Заміна запобіжників Nissan Almera N16

Послідовність дій при заміні запобіжників у салоні:

 • Ми встановлюємо машину на плоскому майданчику, забезпечуємо заходи безпеки, фіксуємо взуття, стискаємо паркувальне гальмо;
 • Відкрийте двері водія, у нижній частині торпеди ми видалимо відсік одягу. За ним. монтажна одиниця;
 • Акуратно притисніть запобіжник з пінцетами відповідно до серійного номера. Для спрощення процесу ідентифікації модуля на задній частині кришки вказується маркування, різання;
 • Ми вставляємо новий запобіжник, перевіряємо обладнання.

Якщо є потреба замінити весь кріпильний блок, то додатково вам потрібно відкрутити два болти. плату дошки, відключіть колодки з проводами.

Заміна запобіжників у моторному відділенні Nissan Almera N16:

 • Зупиніть двигун, відкрийте капюшон;
 • З правого боку, біля Zhabo, є кріплення, він упакований у пластиковий корпус.

Для доступу до модулів необхідно заклинати пластикову кришку, знайти запобіжник відповідно до серійного номера, вказаного на спині. Потім замінити.

Як змінити сигаретку запальничку

Заміна запальничої сигарети Nissan Almera

Якщо це не запобіжник, то попереду глобальна заміна. У цьому випадку наступний крок.By.кроки стане в нагоді:

 • Негативні клеми проводки відключені. Тепер потрібно буде зняти підкладку з тунелю підлоги.
 • Витягніть картридж.
 • Пропустіть прокладки з дротом деталі та лампи від підсвічування в отвори, зроблені в підлозі.
 • Стисніть екран з лампи, щоб її лапи могли вийти з прорізів, розташованих у світлодіодах. Видали це.
 • Клацніть на засувку для гніздування, щоб вона могла вийти з тканини з світлом.
 • Натисніть на гніздо назовні. воно повинно вийти з облицювання.
 • Вийміть гніздо з запальнички для сигарети. все вийде, якщо проїдеш блок з проводами через отвір.
 • Тепер нагрійте спіраль від запальнички сигарети щонайменше на 20 секунд. Після цього картридж повинен повернутися до вихідного положення клацанням. Якщо цього не відбудеться, його слід відрегулювати шляхом миготіння або згинання його контактів.
 • Стисніть пластикові засувки з Simplele і виштовхуючи його, тим самим витягуючи його з облицювання.
 • Зберіть усе у зворотному порядку. Коли світло світла встановлено, воно повинно входити в слот, зроблений на обшивці.

Мені сподобався пост? Не будьте егоїком та оцінюйте публікацію. Вам це не важко, але автор приємний. Дякую.

Зовнішній вигляд

Такий мініатюрний пристрій стандартно. це трохи взаємопов’язані таблички. Весь корпус зазвичай органічно покритий склом. Виробництво може переходити з різних матеріалів, але, як правило, елемент може легко танути між ними (останній. лише частина загального закритого електричного ланцюга).

Перевірка запобіжника на продуктивність.

Отже, є підозра, що Nissan Almera N15 (H16) не розпочато через спалений запобіжник? Щоб позбутися проблеми, вам потрібно знати, де розташовані ці деталі.

Кожен елемент системи безпеки, доступної в салоні, обов’язково позначений. Зазвичай це буква F. вона позначає показник ставлення самого елемента до ланцюга, який матиме низьку потужність (на діаграмах реле газового насоса, як правило, позначається як F13). Відповідно до цього, ви можете обчислити струм струму: Для цього потужність пристрою повинна бути розділена на число 220. результат буде струмом з одиницею вимірювання в амперах.

Запалування на газо.насосному ланцюзі Nissan

Ці фігури стане в нагоді при виборі нових частин. тут струм буде 15 амперів. Ще одна порада експертів корисна. найкраще поставити оригінальні запчастини (дешева китайська може спричинити постійну заміну).

Де є естафета двірників Nissan Almera ~ Vivauto.Ру

де ретрансляція склоочисників для Nissan Almera

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Зима.режими Wiper не працюють

Всім привіт. Моя поточна проблема полягає в тому, що режими склоочисника не працюють, скажи мені, що робити

Вони кажуть, що проблема зазвичай в самому важелі склоочисника.

Дилер і замініть його під гарантією.

Справа в тому, що у мене найближчий дилер 1500 км. Я справді не хочу залишати мене, і через це

На жаль, у мене немає інших версій.

Усі, хто мав такі проблеми. Я вирішив замінити ручки (я побачив 3 людини з цією проблемою в Інтернеті. Всі вони вирішили те саме)

Ну, тоді ми змінимося. спасибі за пораду.

і який режим не працює конкретно. Наприклад, моя пара пари. це помилка. Потоки пішли, але пензлі не рухалися. Він почав тягнути сильніше. Зароблений. Це навіть зручно, я кілька разів натискав на скло, притиснув його сильніше. Кисті махали 3 рази. Не поспішайте змінюватись, це може влаштуватися. Я так сильно втратив годинник.

Я також мав несправності з склоочисниками.

Режими таймера зиму: склоочисник 1-2 рази, потім пауза та наступний цикл. Повний уривок за необхідності.

Гуру стабільний, що робити, що тягнути, дивитися? Я справді не хочу ходити до дилера.

Поки вони не забили проблему. Але все одно я хотів би вирішити це, бо це дратує.

Якщо я не забуду, я записую відео, щоб було зрозуміло, що відбувається.

Не хвилюйтеся, багато працюйте з важелем, він може заспокоїтися. Це сталося з багатьма на різних пристроях. Наприклад, у мене був глюк з годинником, через рік він зник, як тільки я склеював китайців.

Погода зараз нормальна, склоочисники рідко потрібні. Йде дощ. Я подивлюсь, чи він убережи чи ні.

Я також мав несправності з склоочисниками.

Режими таймера зиму: склоочисник 1-2 рази, потім пауза та наступний цикл. Повний уривок за необхідності.

Така невдача сталася, з’являється з застуди після відлиги, я не знаю, з чим пов’язано, намагався з’ясувати на форумі, порадив мені вбити, як вбити, а потім все працювало нормально один раз, ті самі методи обробки Стандартне радіо, коли звук не працює, видаліть ключ запалювання, зачекайте хвилину, запустіть і працюйте все, а потім рахувати)))))))))

У мене є глюк у першому режимі, де ви можете регулювати швидкість щітки склоочисника, щоб цей режим взагалі не працює і така зручна річ. Можливо, чому довіряти?

У мене є глюк у першому режимі, де ви можете регулювати швидкість щітки склоочисника, щоб цей режим взагалі не працює і така зручна річ. Можливо, чому довіряти?

Немає зв’язку. Якщо у вас є досвід роботи з тестером, схема та набряки. Ви можете побачити машини самостійно.

У мене є глюк у першому режимі, де ви можете регулювати швидкість щітки склоочисника, щоб цей режим взагалі не працює і така зручна річ. Можливо, чому довіряти?

Була та сама проблема, прочитана на сайті. Я нічого не знайшов. Я вирішив це зрозуміти. Ми розібрали підкладку рульову колонку, і тепер це «неприємності» від перемикача склоочисника режиму склоочисника, вийдуть два дроти, один з яких випав при паярі. Пайка. Проблема пішла

До речі, моя проблема з майбутніми двірниками зникла. Все працює безвідмовно.

Можливо, реле має окислі контакти, і врешті.решт “розвинений”

Так, транзакції справді були відремонтовані, я все зробив завдяки всім. : 040:

Вам також може сподобатися

 • Перш за все, обкладинка Hyundai Accent Valve. Пристрій для електричного відкриття шиї, що наповнюється маслом, для заповнення масла в двигун внутрішнього згоряння. Пристрій додається.
 • Тепер він контролює 40-дюймові колеса і має зовсім іншу підвіску.Jeep Gladiator все ще є рідкісним видом на дорогу, оскільки пікап. Однак його механічно.
 • Модель Lifan Solano використовує наступні моторні олії, 10 Вт-40 та 5 Вт-40, залежно від в’язкості. Синтетичний або напівсинтетичний. Виробник автомобілів радить мені.
 • Отримайте безкоштовну інформацію про ціну дилера, заповнивши свою контактну інформацію!Секс продається, але позашляховики роблять це. З часу Jaguar F-Pace, два G.
 • Ford Focus Фільтр Fandy Ford Focus 2: Заміна, вибір, фото, Відновлення відео паливного фільтра Ford Focus 2.7. Дизельний двигун зручніший, як і там, де ні.
 • Огляд власника Nissan Note. Відремонтувати самостійно. А для єнота було встановлено, що праве бічне дзеркало не працює, а не керується кнопками. Тільки сформований. Знову ж таки, води.

Я зіткнувся з такою проблемою, що склоочисники в першому положенні роблять 1 хід і не йдуть далі, і всі інші позиції працюють без недоліків. В чому може бути проблема? І скільки коштує ця проблема. Заздалегідь дякую.

Мета реле в підрозділах моніторингу Nissan Almera Classic

Місце і місце призначення естафети в Nissan Nissan Nissan Classic Nissan Я дуже радий бачити себе.

Мета попередження в класичному салоні Nissan Almera

Мета запобіжників у монтажному блоці, розташованому в салоні Nissan Nissan. це класична Альмерія

Проблема збережена? Я рідко, але періодично трапляється з 1 швидкістю

Контакти в ручці повинні бути знайдені. Я чув про таку проблему.

Якщо є несправності весь час, так, проблема полягає в комутаторі (ручках) рульового стовпця, ви можете побачити ціну в екзистенційних чи інших місцях

Запобіжники та естафета в Nissan Almera N16

Загалом автомобіль має 2 блоки з запобіжниками та 1 естафетним блоком. Ці схеми та розташування підходять лише для тіла. N16 Випуск з 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 та 2006.

Блок у салоні включає кілька запобіжників та естафети. На задній частині цього блоку. 3 важливіші реле. Решта двох розміщуються під капот. В одному є лише естафета лише в запобіжниках. Діаграма та таблиці дають точний опис усіх блоків. Розташування блоків та декодування їхніх запобіжників.

Блок запобіжників у кабіні

Щоб отримати доступ до нього, ми відкриваємо двері водія, на нижній панелі зліва ми відкриваємо міні.рукавичку, попереду блоку. Ми витягуємо всю кишеню з панелі.

Фотографії блоків з різних машин для порівняння положення запобіжників.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Схема першого блоку з нумерацією для таблиці нижче

1-10A Дзеркала 2-10A Лампи символів Стоп 3-15A Електро-Zone 4-7.5A для додаткового електрика 5-000 тривоги та повернення сигналу 6-10А для додаткового електрика 7-20A опалення заднього вікна 8-10а Датчик кисню 9-10A Додатковий електричний пакет 10. 10A Електро.пакет 11. 10A Контролер автоматична коробка передач 12. 10A Електростет (T.Е. Весь керування всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де плита є плитою) 13. 10A внутрішня лампа 14. 15a електромер вентилятора кабіни (нагрівач/кондиціонер) 15. 10a кондиціонер 16. 15a Електротор вентилятора салону (нагрівач/кондиціонер 17. 10a Система впорскування палива 18. 10A Подушки безпеки.- 24. 20A Додатковий електричний пакет 25. 20A не використовується лобовим склом 26. 7,5A для додаткового електрика 27. 15A шайби передньої та/або задньої вікон (на перемикачі керма) 28. 15a А.задня машина 29. 15A бензинова зона 30. 10A спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива 31. 10a ABS 32. 10A Резерв 33. 15A Резерв 34. 20A Резерв

R1 реле фари R2 R2 Контрольні реле свердловину вино R3 для скляних підйомників R4 реле задні тумани реле

На задній частині блок салону, якщо ви повністю витягнете його, буде тарілка з 3 реле.

Фотографії та схема додаткової таблички

R1 реле запалювання R2 двигуна Vyphenier Engine R3 реле додаткового обладнання (електричні акції)

Блок кордону в моторному відділенні

Необхідно відкрити капюшон і відкрити кришку блоку символами. Цей блок розташований праворуч від двигуна. поруч із акумулятором.

Кілька фотографій відкритих блоків з різних машин. для порівняння.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Розташування другого та третього блоків під капотом

запобіжники, естафета, nissan, almera

Схема з позначенням таблиці розшифровки

І 100A генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) в електричних вікнах 40A з регулятором 40A вентиляторів охолодження D 40A Cutor Cutor E 30A для дизельних дизельних двигунів G 80A H 80A Домашня кількість живлення, I 50A ABS J 30A до землі. Запарювання Перемкніть від акумулятора на 30a ABS/esp l 30a esp m 30a lef better 32 20a. 36 15A FARA, система вмикання ближнього світла в денний 37 10A задні туманні світильники 38 10A, освітлювальний номерний знак 39 10a Claron, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40 15A аудіо, навігація, РК.дисплейДисплей 41 10A Система управління двигуном 42 10A Котушка запалювання 43 15a не використовується 44 10a не використовується

Блок ретрансляції в моторному відділенні

Розташований у правому крилі, поруч із резервуаром миття рідини.

Схема третього блоку з реле

R1 3.й реле вентилятора радіатора (25221E) R2 передній вентилятор PTF (25224QA) R3 A Concondate Relay E6 (25224D) R4 Sound Signal Relay (25620) RADIATER REAY (25224J) R6, світло (25224A) R7 Starter (25224G)

Як виглядає робочий і спалений запобіжник

Я думаю, що цей запис необхідний для всіх власників Almera N16.

Список, запчастини та витратні матеріали для Nissan Almera N16

Запчастини та коди витратних матеріалів. Nissan Almera UK Make (N16E) 1.8-2005

Autocosmetics LN2502. Засіб у розкол

Nissan Almera N16 Block Block. Nissan Almera, 1.8 л., 2005 на Drive2

1.Дзеркало2.Світильники зупинки Sinals3.Electro.stop 4.порожній5.Тривога і поверніть сигналізацію тривогу.порожній7.Опалення заднього вікна8.Кисень датчик9.порожній10.Електричний пакет11.Контролер AKP12.Електричний пакет (t.Е. Весь управління всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де знаходиться плита) 13.Салон Lamp14.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер) 15.Кондиціонер16.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер17.Система вприскування палива18.Подушки безпеки19.порожні 20.Контролер двигуна21.Запустити сигнал22.Сигарета легше23.порожній24.порожні 25.Clearyer26 для лобового скла26.порожній27.Шайба переднього та/або заднього вікна (на перемикачі керма) 28.Шайба заднього вікна29.Газовий насос 30.Спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива31.Abs32.Пральна машина заднього вікна33.Туманні фари34.Електричний привід та реле електричного приводу фари Ditch35 та 36, система включення ближнього світла в денний час37.Задній туманний ламп38.Розміри, Lectral Swighting39.Klakson, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40.Аудіо, навігація, РК.дисплей41.Система управління двигуном42.Запалювання котушка43.порожній 44.Порожні вставки: A-генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B-електричні скляні підйомники та D-регулятори вентиляторів охолодження є дизельним для дизельного основного джерела живлення, заземлення перемикача запалювання з батальйонного ESPL-EPM-BENCER фари

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Nissan Almera N16 Frounder та естафета

запобіжники, естафета, nissan, almera

Блок запобіжників на Nissan Almera. Декодування та розташування.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Розшифровка запобіжника салону.

запобіжники, естафета, nissan, almera

Забороти в салоні:

1-Mirrors2-Stop-Signaling Lamps3-Електрична морква (сигаретна запальничка) 4-ти не має фуз5-лампи панелі панелі панелі N, нагріваючи датчик заднього вікна8-оксигену (у разі відмови від цього запобіжника, автомобіль може не працює правильно) 9. запобіжник не виявляється 10- електричний пакет11. контролер AKP12. відповідає за підсвітку приладової панелі, підсвічування всіх комутаторів, де є плита, також відповідає за поворотні сигнали.13. Lamp Light Light14. Бротор печі та кондиціонування повітря15. кондиціонер16. Електродвигун салону вентилятора17. Система впорскування палива18. Подушки подушок безпеки19. Запобіжник не забезпечений 20. Контролер двигуна. Сигаретне освітлення22. Сигаретні ліхтарі23. Непородовий запобіжник сигарет22. War Glass26. без фузе27. шайба переднього або заднього вікна28. пральна машина заднього вікна29. газовий насос (коли автомобіль згоріть, автомобіль навіть не починається) 30. відповідає за роботу Спідометр, тахометр, датчик температури та рівень палива.31-ABS (деякі вимикають через неправильну роботу датчиків ABS)

Розшифровка запобіжників під капотом.

запобіжники, естафета, nissan, almera

акумулятора (струм збудження для генератора акумулятора) 40-аудіо, навігація, LCD-display41-двигуна Control System42-ґрунтовка COIL43-EMPTY44-Порожній

Гладкі вставки: A. генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B. електричні вікна та D. регулятори теплоносія. для дизельного двигуна. для дизельного дизеля. основного джерела живлення, ланцюга заземлення. ABSJ. до перемикача запалювання від акумулятора. ABS / ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS/ ABS ESPL. ESPM. пральна машина формувачів

Список запобіжників Nissan Almera (N16). Drive2

запобіжники, естафета, nissan, almera

1.Дзеркало2.Світильники зупинки Sinals3.Electro.stop 4.порожній5.Тривога і поверніть сигналізацію тривогу.порожній7.Опалення заднього вікна8.Кисень датчик9.порожній10.Електричний пакет11.Контролер AKP12.Електричний пакет (t.Е. Весь управління всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де знаходиться плита) 13.Салон Lamp14.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер) 15.Кондиціонер16.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер17.Система вприскування палива18.Подушки безпеки19.порожні 20.Контролер двигуна21.Запустити сигнал22.Сигарета легше23.порожній24.порожні 25.Clearyer26 для лобового скла26.порожній27.Шайба переднього та/або заднього вікна (на перемикачі керма) 28.Шайба заднього вікна29.Газовий насос 30.Спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива31.Abs32.Пральна машина заднього вікна33.Туманні фари34.Електричний привід та реле електричного приводу фари Ditch35 та 36, система включення ближнього світла в денний час37.Задній туманний ламп38.Розміри, Lectral Swighting39.Klakson, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40.Аудіо, навігація, РК.дисплей41.Система управління двигуном42.Запалювання котушка43.порожній 44.Порожні вставки: A-генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B-електричні скляні підйомники та D-регулятори вентиляторів охолодження є дизельним для дизельного основного джерела живлення, заземлення перемикача запалювання з батальйонного ESPL-EPM-BENCER фари

Перемикач склоочисників з коректором частоти. Nissan Almera, 1.4 л., 1996 р. На Drive2

Все почалося з замерзання склоочисників у першому режимі. Прочитавши запис Джампіра про відмову склоочисників, я вирішив, що у мене така ж проблема. Знявши естафету, він почав її розбирати і, через недосвідченість, порушив цю справу. Спочатку виплата платежу як плата здавалася цілком нормальною. Якщо так, я замовив реле, що використовується, воно прийшло, кажуть, не працює! Че для сміття, я подумав, і демонтував його, але вже з особливою обережністю. Я взяв обидві дошки, почав ретельно вивчати їх на дефект. Я виявив, що обидва чоботи паяльних робіт були не такими гарячими. Я щойно згадав, що робочий партнер сказав, що у нього є перемикач з коректором частоти. Це мене зацікавило, і я почав шукати інформацію, якщо у нас такий перемикач, і це. І я навіть знайшов детальний звіт у Nissan Club, як це все реалізувати. Потрібно було лише перемикач з коректором частоти та семиконтактним реле (число 28510-1M210).Я замовив перемикач, його вартість 300R доставка становить 350R, я не знайшов естафету (я вирішив зробити один з двох). Я купив паяльний праску, резистор та кондер правої номінальної вартості, з однієї реле взяли одну лапу або частину нижньої вилки і припаяли це добре в іншу естафету (є місця для цього).Я поклав плату в цілу справу і поклав її назад на машину. За допомогою демонтажу перемикача те саме. це просте, відкручене 6 гвинтів, вирізав верхню кришку механіки рульового управління, зняли пластикове кільце зі замка запалювання, сама нижня кришка була в його руках, а потім скрутила 2 гвинти, які тримають Перемикач і відключив дві чіпси, перемикач видаляли та замінювали потрібним. Як результат, все працює, частота змінюється, склоочисники не замерзають, я задоволений)

запобіжники, естафета, nissan, almera

запобіжники, естафета, nissan, almera

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Який запобіжник, де на Nissan H16. Nissan Almera, 1.8 л., 2006 р. На Drive2

Запобіжники в кабіні A/M N16 2003. 1.8at

1.Дзеркало2.Світильники зупинки Sinals3.Electro.stop 4.порожній5.Тривога і поверніть сигналізацію тривогу.порожній7.Опалення заднього вікна8.Кисень датчик9.порожній10.Електричний пакет11.Контролер AKP12.Електричний пакет (t.Е. Весь управління всіма поворотними сигналами, підсвічуванням та основною живленням живлення, підсвічування панелі, де знаходиться плита) 13.Салон Lamp14.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер) 15.Кондиціонер16.Електромотор Salon Fan Electric (нагрівач/кондиціонер17.Система вприскування палива18.Подушки безпеки19.порожні 20.Контролер двигуна21.Запустити сигнал22.Сигарета легше23.порожній24.порожні 25.Clearyer26 для лобового скла26.порожній27.Шайба переднього та/або заднього вікна (на перемикачі керма) 28.Шайба заднього вікна29.Газовий насос 30.Спідометр, тахометр, показники температури та рівень палива31.Абспрес Блоу Ферчери в салоні

Frontier Bloc під капюшоном

32.Пральна машина заднього вікна33.Туманні фари34.Електричний привід та реле електричного приводу фари Ditch35 та 36, система включення ближнього світла в денний час37.Задній туманний ламп38.Розміри, Lectral Swighting39.Klakson, зарядка акумулятора (струм збудження на генераторі акумулятора) 40.Аудіо, навігація, РК.дисплей41.Система управління двигуном42.Запалювання котушка43.порожній 44.Порожні вставки: A-генератор (генератор) (зарядка для акумулятора) B-електричні скляні підйомники та D-регулятори вентиляторів охолодження є дизельним для дизельного основного джерела живлення, заземлення перемикача запалювання з батальйонного ESPL-EPM-BENCER фари

запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera
запобіжники, естафета, nissan, almera

Nissan Almera | Запобіжники та естафета

14.2. Запобіжники та естафета

Розташування та мета реле та запобіжників залежно від модифікації автомобіля можуть відрізнятися. На кришку блоку застосовується позначення керованого та захищеного електричного ланцюга.

Основний блок розташований у задній частині моторного відсіка з боку водія. Додатковий блок у автомобілях складається до 01.1991. Розташований над коробкою одягу та в автомобілях, виготовлених з 01.1991. У задній частині моторного відсіку від пасажира.

Реле може перемикати сильні струми на відстані, тим самим дозволяючи використовувати слабкі комутатори управління та проводка.

На відміну від механічних комутаторів, реле можна керувати більш ніж одним сигналом.

Деякі реле можуть функціонувати відповідно до таймера, наприклад, у періодичному режимі роботи склоочисників або нагрівання лобового скла.

Якщо несправність знайдена у оснащеному ланцюзі, ви завжди повинні пам’ятати, що проблема може бути в реле. Перевірка можна замінити навмисно справедливою реле.

Щоб замінити реле, витягніть його з гнізда і вставте нове. Доступ до естафети в основній коробці здійснюється так само, як і запобіжники. Доступ до реле, розташованої під приладною панеллю, здійснюється після видалення верхньої частини.

Реле Luke Drive розташоване у верхній консолі.

Акумулятор захищений від короткого замикання запобіжником від позитивного полюса.

Основний блок запобіжників і реле розташований праворуч у моторному відсіку, поблизу перегородки. Він містить до 24 запобіжників і майже однакову кількість реле (залежно від обладнання). Список запобіжників знаходиться на звороті кришки блоку.

Автомобіль має додатковий блок запобіжників, доступ до якого можливий після відкриття кришки коробки одягу.

Запобіжник для радіоприймача розташований на дроті подачі радіоприймача під передньою панеллю з лівого боку біля обігрівача.

Усі запобіжники типу ножа мають колір, що відповідає певному струму захисту захисту. Сприятливість запобіжника визначається наявністю провідника дроту, що з’єднує контакти запобіжника.

Щоб замінити невдалий запобіжник, спочатку потрібно вимкнути відповідний електричний ланцюг. Витягніть невдалий запобіжник з гнізда за допомогою пінцетів або спеціальних рук.

Якщо нещодавно встановлений запобіжник миттєво не вдається, коли напруга подається, захищений електричний ланцюг слід перевірити. Якщо запобіжник захищає кілька електричних ланцюгів одночасно, вони повинні бути з’єднані по черзі, щоб визначити несправний ланцюг, а потім усунути несправність.

Не рекомендується встановлювати запобіжник на велику силу струму у відповідь на невдачу, оскільки це може призвести до серйозних пошкоджень, включаючи пожежу.

У деяких електричних схемах, таких як електричні вікна та регулятори сидінь, теплові реле встановлюються замість запобіжників, які автоматично вмикаються після усунення перевантаження.

РАСПОЛОЖЕНИЕ ПЕРДОХРАНИТЕЛЕЙ И РЕЛЕ В АВТОМОБИЛЯХ, ИЗГОТОВЛЕННЫХ ДО 01.1991 ГОДА

Расположение предохранителей и реле в автомобилях, изготовленных до 01.1991 года

L1. L5. на кронштейні в середній частині панелі приладів, M1. M10. на кронштейні за панеллю приладів з боку одягу, N1. на кронштейні під панеллю приладів з боку водія,

Задній туманний світло

Час реле (в автомобілях з автоматичною коробкою передач)

Паливний насос, кондиціонер або вентилятор системи охолодження

Антикутна попереджувальна сигналізація

Нагрівання повітря, поглиненого в карбюратор або паливний насос системи впорскування

Самостійне реле або паливні форсунки системи впорскування

Реле нагрівання лобового скла

Охолоджуючий вентилятор

Основне реле пристрою антиблокуючих

Електронні модулі проти блокування

Коригування зазору дороги

Холостого контролю або кондиціонування

Невдалі світильники

Блок управління блоком впорскування палива

Автоматичне обслуговування швидкості автомобіля

Дизельний двигун управління

Зліва та додаткові фари

Правильна виділення та додаткові фари

Прямо біля світла та коректора

Освітлення кабіни та номерного знака

Контроль опалення лобового скла, кондиціонування та регулювання зазору доріг

Склоочисник фари, замок задніх дверей

Контроль центрального замка, освітлення кабіни, дзеркало з підігрівом заднього погляду та спостереження

Паливне паливне насос або кондиціонер

Світла аварійного світла

Сидіння для опалення, запальничка для сигарет