Заміна переднього маточина підшипника Audi 80 B3. Заміна переднього маточина підшипника Audi 80 B3

Заміна переднього маточина підшипника Audi 80 B3

Для початку ми озброєні необхідним інструментом, а саме: балоніком, клавішами до 10,13,17,19,27 з роликом, молотком, кувалдами, розпірками різні, а пробивачі, обов’язково машини та гідравлічні гнізди.Гідравліка корисна для натискання нового підшипника. Отже, давайте зійдемо. Покладіть машину, якщо не в гараж, то десь на місці, який є чистішим і рівним. Покладіть машину на ручний хід, покладіть підбори під колеса, щоб вона не котилася.Тепер вам слід послабити болти кріплення колеса (Balonnik) та центральний болт гранатного кріплення (27 клавіша одиниці). Після цього покладіть переднє колесо Вийміть його Віддалений передній гальмівний суппортер з ключем 17 і 13 і повісити його на лопатеві сталевого дроту, щоб не пошкодити шланг. Це буде виглядати на першому малюнку.Далі вийміть гальмівний диск і мут.грязь. ВАЖЛИВО: Перш ніж відкрутити болти кріплення стійки, обережно вивчіть фотографію вище Я сподіваюся, що ви зможете легко впоратися з болтами, як і для мене. Після послаблення їх необхідно відкрутити болт кріплення затискача пальця балуової опори. На жаль, це не видно на фотографії, він знаходиться в самому дні стійки для амортизаторів Ключ. 14.17. Крутитися, витягніть і готові тепер вам потрібно витягнути всі ослаблені болти і витягнути сам кузова маточини колеса. Тоді необхідно витягнути старий підшипник, оскільки навряд чи нам буде корисно, це може бути зроблено будь.яким чином, що не пошкодить корпус підшипника як я це робив, я бачу на фотографії Кувалда, розпір, крок і якась мати. Отже, вони отримали підшипник, тепер найголовніше, що висаджує новий підшипник.

Зауважу, що сидіння не повинно втирати жодними мастильними матеріалами. Для початку через мідний спейсер вам слід трохи захопити підшипник на своє місце, але не більше, я не раджу вам забити молотком, вам просто потрібно вибрати розпір, рівний зовнішньому діаметрі підшипник, але трохи менше, близько 1 мм тут нам потрібні гідравлі Друзі відпочивали підземним корпусом та Джеку, що саджає корпус між підлогою та стелею їх гаража Що ти можеш зробити без преси але я трохи простіше: був такий масивний шматок праски з двома потужними паралельними променями. Джек між ними. це гніздо, і через розпір ходи (ви можете забрати старий поршень) спокійно притиснув підшипник на його місце. Слід звернути увагу на те, щоб переконатися, що внутрішні затискачі зчеплення не розливаються Також внутрішня зчеплення підшипника з великим діаметром буде звернена до колеса, тим меншим до пункту пропуску це вся процедура для Заміна підшипника. Звичайно, у машині краще перемішати цілий раніше, оскільки через стабілізатор може виникнути проблеми з видаленням тіла маточини концентратора Зберіть все у зворотній послідовності, не забуваючи про позначки. Затягування болта монтажу гранати слід здійснити силою 120 Н.м., Повернення додаткового чверть обороту.

У заголовку теми я вказав на рік випуску автомобіля та бренду двигуна. Це було зроблено для того, щоб не вводити в оману людей. На моделях ранніх випусків або в іншому позначці двигуна передня підставка не розуміє, як моє. Тому, щоб замінити цей підшипник, необхідно розібрати майже всю підвіску.Крім того, кріплення гранати. це не болт, а гайка, як у наших басейнах.

Змініть підшипники передніх вузлів на Audi 80 (B3 88G.До dvig rm)

Будь ласка, оцініть цю сторінку

Звіт про фото.Заміна підшипників переднього колеса Audi80 B3 88G.У DVIG RM

Для початку ми озброїмось необхідним інструментом, а саме: балоніком, клавішами до 10,13,17,19,27 з роликом, молотком, кувалдами, розпірками різні, а пробира.Гідравліка корисна для натискання нового підшипника.Отже, давайте зійдемо.Покладіть машину, якщо не в гараж, то KDD. це нитка в місці, яке чистіше і рівне.Ми піднімаємо ручний гальмо, кладемо підбори під колеса, щоб він не котився.Тепер вам слід послабити болти кріплення колеса (Balonnik) та центральний болт гранатного кріплення (27 клавіша одиниці).Після цього покладіть переднє колесо Вийміть йогоВіддалений передній гальмовий сорт з ключем до 17 і 13 і повісити його на Sneaver від гачком зі сталевого дроту, щоб не пошкодити шланг.Це буде виглядати приблизно так Переглянути кріплення 162160 Далі, видаліть гальмівний диск і каламутний грязь.ВАЖЛИВО: Перш ніж відкрутити болти кріплення стійки, обережно огляньте фотографію вище Я сподіваюся, що ви зможете легко впоратися з болтами, як і я))) після ослаблення потрібно відкрутити болт затискач пальця кулі пружини.На жаль, це не видно на фотографії, він знаходиться в самому дні стійки ампортації Ключ. 14.17.Крутитися, розтягнути і закінчити тепер вам потрібно зняти всі ослаблені болти і розтягнути кузовник маточини колеса сам.Тоді необхідно витягнути старий підшипник, оскільки він вже відповідає за нього, це можна зробити будь.яким способом, що не пошкодить корпус підшипника Як я це зробив, я бачу на фотографії Див. Вкладення 162161 кувалда, розпір, крок і якась матір)))))))) Отже, вони отримали підшипник, тепер найважливіше, що висаджують новий підшипник Я зазначаю, що вкладення 162162, що Сидіння не повинно втирати жодними мастильними матеріалами.Для початку через мідний спейсер повинен трохи сидіти підшипником на його місці, але не більше, я не раджу вам отримати молоток, вам просто потрібно вибрати розпір, рівний зовнішньому діаметрі підшипника, Але трохи менше, близько 1 мм тут нам потрібен гідравлічний гніздоДрузі відпочивали підземним корпусом та Джеку, що саджає корпус між підлогою та стелею їх гаражаНу, ви можете зробити це без преси але я зробив це трохи простіше: дуже _cool: побачити вкладення 162163, був просто такий масивний шматок праски, з двома потужними паралельними променями =) гніздо між ними і наскрізь Алюмінієвий розпір (ви можете забрати старий поршень) спокійно пророщував підшипник на його місці.Слід звернути увагу на те, щоб переконатися, що внутрішні затискачі зчеплення не розливаються Також внутрішня зчеплення підшипника з великим діаметром буде звернена до колеса, тим меншим до пункту пропуску це вся процедура для Заміна підшипника.Звичайно, в машині краще засунути все попереду, оскільки через стабілізатор може виникнути проблеми з видаленням кузова маточину концентратора щоб зібрати все у зворотній послідовності, не забуваючи про позначки =) Підтягування болта гранати з силою 120n.м.,Повернення додаткового чверть обороту.

С.З.У заголовку теми я вказав на рік випуску автомобіля та бренду двигуна =) Це було зроблено для того, щоб не вводити в оману людей.На моделях ранніх випусків або на іншому маркуванні передня підставка не розуміє, як у мене: Smile42: Дивіться вкладення 162164 Отже, щоб замінити цей підшипник, необхідно розібрати майже всю підвіску.Крім того, кріплення гранати. це не болт, а гайка, як у наших басейнах =) Я бажаю тобі удачі!

Заміна переднього матопа підшипника Audi 80 B3 ~ Vesko-Trans.Ру

Якщо, коли колись підвішене колесо, вільний рух або шум з’явився в один час руху, є можливість, що підшипник концентратора не вдалося.

У концентраторі встановлюється куля з двох ровів. При натисканні на концентратор підшипник знищується. Тому гасити центр гойдалки кулака лише для зміни підшипника.

З завищеним вільним рухом у колесі поверніть гайку маточину і перевірте момент його затягування. Якщо кріплення ослаблено, спробуйте затягнути гайку необхідним моментом і виправити його. За відсутності вільного ходу підшипник зможе працювати на деякий час.

Набір оправки для натискання підшипників

Щоб натиснути підшипник маточини, використовуйте оправки відповідного розміру з набору. За відсутності оправок використовуйте кільця старого підшипника.

Вийміть колесо і декоративну шапку колеса.

Встановіть колесо ще раз і розстебніть гайку маточину.

Послабте пухирку гайки маточини. Він покритий величезним моментом, тому рекомендується використовувати подовжувач, наприклад, сегмент труби.

Вийміть переднє колесо, гальмівні прокладки та супорти, висить його на мотузці або дроті до передньої пружини підвіски (див. підрозділ 7.1.1.).

Видаліть гальмівний диск (див. підрозділ 7.1.3.).

Покладіть палець кулі, навантаженого з поворотного важеля (див. підрозділ 6.4.) і візьміть керуючу тягу в бік.

Позначте положення головки регулюючого болта на кронштейні стійки. Це допоможе в процесі встановлення стійки, щоб грубо підтримувати знищення коліс.

Відкрутіть затягування гайок болтів, що кріплять кулак до стійки.

Вийміть два болти кріплення підставки для кульки до обертового кулака (плоскі та пружинні шайби встановлюються під головами болтів).

Повністю відкрутіть дві гайки кріплення кулаком гойдалки до стійки і витягніть болти.

Повністю відкрути гайку маточину.

Намалюйте кулак повороту з кронштейна стійки і.

14 Зніміть його зібраним маточини з хвостовика зовнішнього виступу.

Зчеплення обертового кулака у пороку, гасіння за допомогою відповідного паху.

розгойдування.

Якщо зовнішня частина внутрішнього кільця підшипника залишається на концентраторі, наповніть його. Для зручності демонтажу на концентраторі є два спеціальні поглиблення.

Якщо вам потрібно замінити зовнішнє каламутне кільце за допомогою канавки, вирішуйте його з поворотного кулака (звичайно, це не робиться для зміни підшипника).

Обережно знімаючи викруткою, вийміть внутрішнє брудне кільце.

Вийміть замикаючі кільця з обох боків ротаційного кулака.

Встановивши пристрій з відповідним оправою, натисніть підшипник з кулаком.

Очистіть центр і.

Молот з молотком, зім’яті шпильки колеса кріплення та натисніть нові.

Замінивши кулак, вийміть з нього поворотний важіль, повернувши кріпильний болт і встановіть важіль на новий кулак.

Встановіть зовнішнє блокування кільця в обертовий канавку.

Натисніть новий підшипник у поворотному кулаці за допомогою відповідного оправки, застосовуючи силу лише до зовнішнього кільця підшипника на внутрішній стороні кулака. Не засмічуйте підшипник. він може руйнуватися.

Заміна підшипника переднього матопа без пресу своїми руками

Встановіть внутрішнє блокування кільця.

Покладіть внутрішнє каламутне кільце через склянку пристрою.

Покладіть зовнішнє каламутне кільце за допомогою відповідної оправки.

Встановіть центр та пристрій з відповідним оправою в обертовій кулаці (щоб докласти зусиль до внутрішнього кільця підшипника) та.

32 Натисніть центр у внутрішньому кільці підшипника.

Встановіть обертовий кулак у порядку, революційне видалення. У цьому випадку поверніть регулюючий болт так, щоб раніше збігалися позначки, і, тримаючи його тут від повороту, затягніть гайку його кріплення.

Під час складання використовуйте останні гайки маточиків, оскільки його також називають гайкою з іншого колеса (так що стародавня мерехтлива частина А робить бороду гайки, не потрапляє в пазний хвостовик зовнішнього CVA).

Після встановлення автомобіля на землю повністю затягніть гайку маточину, кладіть його та встановіть декоративну шапку.

Наверх. Audi 80 Це класична, продана зміна підшипників заднього колеса, гальмівні колодки, гальмівні циліндри, гальмівне накачування та настройка ручної роботи. Вауді був 4 години тому.

11 жовтня. Змініть підшипники заднього маточини в Audi 80 B4. Щоб змінити, підніміть задню частину автомобіля та вийміть заднє колесо. Я переходжу до: Audi 80 B4 aut g. Колишні машини: скутер, 3-колесний лисиці.

Audi визнаний більш популярним брендом посеред вживаних автомобілів. Обсяг кожного дня виробництва становить близько 4.5 мільйонів. автомобільні одиниці.

Ми змінюємо підшипники передніх вузлів на Audi 80 (B3 88G.До dvig rm). Як змінити підшипник заднього маточини за допомогою Chevrolet Aveo. Як замінити передні маточини концентраторів на автомобілі Lada.

Звідси більш швидке знищення. Повторіть спробу пізніше. Як і як підняти клин, лише горизонтальний рух був вільним ходом, складений наш клієнт залишався до гайки так що шайба також рухається, як роки 30. Навпаки, ви маєте намір регулювати або ремонтувати гальмо, краще акуратно видалити ковпачок.Але якщо ви пропустите момент, коли з’явився вільний хід, підшипник може почати крутитися на TSAPF та натиснути на нього.Тепер ви можете повернутися до барабана. Не платити кошти недбалим килимам. купіть це краще для них квіти своєму подружжю чи подрузі.

Перейдіть до вмісту вас зараз Hava JavaScript. Кілька функцій можуть не працювати. Будь ласка, повторно можна отримати JavaScript, щоб отримати доступ до повної функціональності.

Заміна переднього маточини, що несе Audi 80 B3 ~ Autoviber.Ру

Якщо при гойдаленні підвішеного колеса є вільний рух або шум за один час руху, можливо, підшипник маточини не вдалося.

У концентраторі встановлюється куля з двох ровів. При натисканні на концентратор підшипник знищується. Тому гасити центр гойдалки кулака лише для зміни підшипника.

З завищеним вільним рухом у колесі поверніть гайку маточину і перевірте момент його затягування. Якщо кріплення ослаблено, спробуйте затягнути гайку необхідним моментом і виправити його. За відсутності вільного ходу підшипник зможе працювати на деякий час.

Набір оправки для натискання підшипників

Щоб натиснути підшипник маточини, використовуйте оправки відповідного розміру з набору. За відсутності оправок використовуйте кільця старого підшипника.

Вийміть колесо і декоративну шапку колеса.

Встановіть колесо ще раз і розстебніть гайку маточину.

Послабте пухирку гайки маточини. Він покритий величезним моментом, тому рекомендується використовувати подовжувач, наприклад, сегмент труби.

Вийміть переднє колесо, гальмівні прокладки та супорти, висить його на мотузці або дроті до передньої пружини підвіски (див. підрозділ 7.1.1.).

Видаліть гальмівний диск (див. підрозділ 7.1.3.).

Покладіть палець кулі, навантаженого з поворотного важеля (див. підрозділ 6.4.) і візьміть керуючу тягу в бік.

Позначте положення головки регулюючого болта на кронштейні стійки. Це допоможе в процесі встановлення стійки, щоб грубо підтримувати знищення коліс.

Відкрутіть затягування гайок болтів, що кріплять кулак до стійки.

Вийміть два болти кріплення підставки для кульки до обертового кулака (плоскі та пружинні шайби встановлюються під головами болтів).

Повністю відкрутіть дві гайки кріплення кулаком гойдалки до стійки і витягніть болти.

Повністю відкрути гайку маточину.

Намалюйте кулак повороту з кронштейна стійки і.

Вийміть його зібраним маточини з хвоста зовнішнього резюме.

Зчеплення обертового кулака у пороку, гасіння за допомогою відповідного паху.

розгойдування.

Якщо зовнішня частина внутрішнього кільця підшипника залишається на концентраторі, наповніть його. Для зручності демонтажу на концентраторі є два спеціальні поглиблення.

Якщо вам потрібно замінити зовнішнє каламутне кільце, використовуючи канавку, вирішуйте його з обертового кулака (щоб змінити підшипник, це не варіант).

Обережно знімаючи викруткою, вийміть внутрішнє брудне кільце.

Вийміть замикаючі кільця з обох боків ротаційного кулака.

Встановивши пристрій з відповідним оправою, натисніть підшипник з кулаком.

Очистіть центр і.

Молот з молотком, зім’яті шпильки колеса кріплення та натисніть нові.

Замінивши кулак, вийміть з нього поворотний важіль, повернувши кріпильний болт і встановіть важіль на новий кулак.

Встановіть зовнішнє блокування кільця в обертовий канавку.

Натисніть новий підшипник у поворотній кулак через відповідний оправку, застосовуючи силу лише до зовнішнього кільця підшипника на внутрішній стороні кулака. Не засмічуйте підшипник. він може руйнуватися.

переднього, маточина, підшипника, audi

Встановіть внутрішнє блокування кільця.

Натисніть внутрішнє каламутне кільце за допомогою склянки пристрою.

Покладіть зовнішнє каламутне кільце за допомогою відповідної оправки.

Встановіть центр та пристрій з відповідним оправою в обертовій кулаці (щоб докласти зусиль до внутрішнього кільця підшипника) та.

Натисніть центр у внутрішньому кільці підшипника.

Встановіть обертовий кулак у порядку, революційне видалення. З усього цього поверніть регулюючий болт так, щоб раніше збігалися позначки, і, тримаючи його тут від повороту, затягніть гайку його кріплення.

Під час збирання використовуйте останню гайку маточину або гайку з іншого колеса (так що стародавня загрона частина А робить бороду гайки під час плавлення, не потрапляло в канавку хвоста зовнішнього CVA).

Після встановлення автомобіля на землю повністю затягніть гайку маточину, кладіть його та встановіть декоративну шапку.

переднього, маточина, підшипника, audi

Наверх. Audi 80 Це класична, продана зміна підшипників заднього колеса, гальмівні колодки, гальмівні циліндри, гальмівне накачування та настройка ручної роботи. Вауді був 4 години тому.

11 жовтня. Змініть підшипники заднього маточини в Audi 80 B4. Щоб змінити, підніміть задню частину автомобіля та вийміть заднє колесо. Я переходжу до: Audi 80 B4 aut g. Колишні машини: скутер, 3-колесний лисиці.

Audi визнаний більш популярним брендом посеред вживаних автомобілів. Об’єм кожного дня становить близько 2.7 мільйонів. автомобільні одиниці.

Ми змінюємо підшипники передніх вузлів на Audi 80 (B3 88G.До dvig rm). Як змінити підшипник заднього маточини за допомогою Chevrolet Aveo. Як замінити передні маточини концентраторів на автомобілі Lada.

Звідси більш швидке знищення. Потім повторіть спробу. Як і як підняти клин, лише горизонтальний рух був вільним ходом, проаналізував, що залишається для того, щоб зробити нашого клієнта до горіха, шайба ледь рухалася, дійшла до гайки, вільний хід повністю зник Трохи, щоб шайба також рухалася, як роки тридцять. Коли ви маєте намір відрегулювати ремонт гальм іншими словами, краще точно видалити ковпачок.Але якщо ви пропустите момент, коли з’явився вільний хід, підшипник може почати крутитися на TSAPF та натиснути на нього.Тепер, звичайно, повернутися до барабана. Не потрібно платити кошти недбалому килимам. купуйте там кращі квіти своєму подружжю чи подрузі.

Перейдіть до вмісту вас зараз Hava JavaScript. Кілька функцій можуть не працювати. Будь ласка, повторно можна отримати JavaScript, щоб отримати доступ до повної функціональності.

Програмне забезпечення для форуму спільноти IP. Реєстрація семінарів класу Audi Drive Class Audi Drive Club Cabl. Audi Auto Andocments Andocments Region Оголошення партнерів законів про інциденти та правила дорожнього руху. Ауді. обмін досвідом. Ремонт та обслуговування Audi. В даний час ви Hava JavaScript відключили. Зміна підшипників задніх маточини. Дозвіл зобов’язаний відповісти. Скажи мені, в якій мірі час.споживаючи, щоб змінити знання підшипників?

Заміна переднього маточина підшипника Audi 80 B3

Для початку ми озброєні необхідним інструментом, а саме: балоніком, клавішами до 10,13,17,19,27 з роликом, молотком, кувалдами, розпірками різні, а пробивачі, обов’язково машини та гідравлічні гнізди.Гідравліка корисна для натискання нового підшипника. Отже, давайте зійдемо. Покладіть машину, якщо не в гараж, то десь на місці, який є чистішим і рівним. Покладіть машину на ручний хід, покладіть підбори під колеса, щоб вона не котилася.Тепер вам слід послабити болти кріплення колеса (Balonnik) та центральний болт гранатного кріплення (27 клавіша одиниці). Після цього покладіть переднє колесо Вийміть його Віддалений передній гальмівний суппортер з ключем 17 і 13 і повісити його на лопатеві сталевого дроту, щоб не пошкодити шланг. Це буде виглядати на першому малюнку.Далі вийміть гальмівний диск і мут.грязь. ВАЖЛИВО: Перш ніж відкрутити болти кріплення стійки, обережно вивчіть фотографію вище Я сподіваюся, що ви зможете легко впоратися з болтами, як і для мене. Після послаблення їх необхідно відкрутити болт кріплення затискача пальця балуової опори. На жаль, це не видно на фотографії, він знаходиться в самому дні стійки для амортизаторів Ключ. 14.17. Крутитися, витягніть і готові тепер вам потрібно витягнути всі ослаблені болти і витягнути сам кузова маточини колеса. Тоді необхідно витягнути старий підшипник, оскільки навряд чи нам буде корисно, це може бути зроблено будь.яким чином, що не пошкодить корпус підшипника як я це робив, я бачу на фотографії Кувалда, розпір, крок і якась мати. Отже, вони отримали підшипник, тепер найголовніше, що висаджує новий підшипник.

Зауважу, що сидіння не повинно втирати жодними мастильними матеріалами. Для початку через мідний спейсер вам слід трохи захопити підшипник на своє місце, але не більше, я не раджу вам забити молотком, вам просто потрібно вибрати розпір, рівний зовнішньому діаметрі підшипник, але трохи менше, близько 1 мм тут нам потрібні гідравлі Друзі відпочивали підземним корпусом та Джеку, що саджає корпус між підлогою та стелею їх гаража Що ти можеш зробити без преси але я трохи простіше: був такий масивний шматок праски з двома потужними паралельними променями. Джек між ними. це гніздо, і через розпір ходи (ви можете забрати старий поршень) спокійно притиснув підшипник на його місце. Слід звернути увагу на те, щоб переконатися, що внутрішні затискачі зчеплення не розливаються Також внутрішня зчеплення підшипника з великим діаметром буде звернена до колеса, тим меншим до пункту пропуску це вся процедура для Заміна підшипника. Звичайно, у машині краще перемішати цілий раніше, оскільки через стабілізатор може виникнути проблеми з видаленням тіла маточини концентратора Зберіть все у зворотній послідовності, не забуваючи про позначки. Затягування болта монтажу гранати слід здійснити силою 120 Н.м., Повернення додаткового чверть обороту.

У заголовку теми я вказав на рік випуску автомобіля та бренду двигуна. Це було зроблено для того, щоб не вводити в оману людей. На моделях ранніх випусків або в іншому позначці двигуна передня підставка не розуміє, як моє. Тому, щоб замінити цей підшипник, необхідно розібрати майже всю підвіску.Крім того, кріплення гранати. це не болт, а гайка, як у наших басейнах.

Змініть підшипники передніх вузлів на Audi 80 (B3 88G.До dvig rm)

Будь ласка, оцініть цю сторінку

Звіт про фото.Заміна підшипників переднього колеса Audi80 B3 88G.У DVIG RM

Для початку ми озброїмось необхідним інструментом, а саме: балоніком, клавішами до 10,13,17,19,27 з роликом, молотком, кувалдами, розпірками різні, а пробира.Гідравліка корисна для натискання нового підшипника.Отже, давайте зійдемо.Покладіть машину, якщо не в гараж, то KDD. це нитка в місці, яке чистіше і рівне.Ми піднімаємо ручний гальмо, кладемо підбори під колеса, щоб він не котився.Тепер вам слід послабити болти кріплення колеса (Balonnik) та центральний болт гранатного кріплення (27 клавіша одиниці).Після цього покладіть переднє колесо Вийміть йогоВіддалений передній гальмовий сорт з ключем до 17 і 13 і повісити його на Sneaver від гачком зі сталевого дроту, щоб не пошкодити шланг.Це буде виглядати приблизно так Переглянути кріплення 162160 Далі, видаліть гальмівний диск і каламутний грязь.ВАЖЛИВО: Перш ніж відкрутити болти кріплення стійки, обережно огляньте фотографію вище Я сподіваюся, що ви зможете легко впоратися з болтами, як і я))) після ослаблення потрібно відкрутити болт затискач пальця кулі пружини.На жаль, це не видно на фотографії, він знаходиться в самому дні стійки ампортації Ключ. 14.17.Крутитися, розтягнути і закінчити тепер вам потрібно зняти всі ослаблені болти і розтягнути кузовник маточини колеса сам.Тоді необхідно витягнути старий підшипник, оскільки він вже відповідає за нього, це можна зробити будь.яким способом, що не пошкодить корпус підшипника Як я це зробив, я бачу на фотографії Див. Вкладення 162161 кувалда, розпір, крок і якась матір)))))))) Отже, вони отримали підшипник, тепер найважливіше, що висаджують новий підшипник Я зазначаю, що вкладення 162162, що Сидіння не повинно втирати жодними мастильними матеріалами.Для початку через мідний спейсер повинен трохи сидіти підшипником на його місці, але не більше, я не раджу вам отримати молоток, вам просто потрібно вибрати розпір, рівний зовнішньому діаметрі підшипника, Але трохи менше, близько 1 мм тут нам потрібен гідравлічний гніздоДрузі відпочивали підземним корпусом та Джеку, що саджає корпус між підлогою та стелею їх гаражаНу, ви можете зробити це без преси але я зробив це трохи простіше: дуже _cool: побачити вкладення 162163, був просто такий масивний шматок праски, з двома потужними паралельними променями =) гніздо між ними і наскрізь Алюмінієвий розпір (ви можете забрати старий поршень) спокійно пророщував підшипник на його місці.Слід звернути увагу на те, щоб переконатися, що внутрішні затискачі зчеплення не розливаються Також внутрішня зчеплення підшипника з великим діаметром буде звернена до колеса, тим меншим до пункту пропуску це вся процедура для Заміна підшипника.Звичайно, в машині краще засунути все попереду, оскільки через стабілізатор може виникнути проблеми з видаленням кузова маточину концентратора щоб зібрати все у зворотній послідовності, не забуваючи про позначки =) Підтягування болта гранати з силою 120n.м.,Повернення додаткового чверть обороту.

С.З.У заголовку теми я вказав на рік випуску автомобіля та бренду двигуна =) Це було зроблено для того, щоб не вводити в оману людей.На моделях ранніх випусків або на іншому маркуванні передня підставка не розуміє, як у мене: Smile42: Дивіться вкладення 162164 Отже, щоб замінити цей підшипник, необхідно розібрати майже всю підвіску.Крім того, кріплення гранати. це не болт, а гайка, як у наших басейнах =) Я бажаю тобі удачі!

Заміна переднього матопа підшипника Audi 80 B3 ~ Vesko-Trans.Ру

Якщо, коли колись підвішене колесо, вільний рух або шум з’явився в один час руху, є можливість, що підшипник концентратора не вдалося.

У концентраторі встановлюється куля з двох ровів. При натисканні на концентратор підшипник знищується. Тому гасити центр гойдалки кулака лише для зміни підшипника.

З завищеним вільним рухом у колесі поверніть гайку маточину і перевірте момент його затягування. Якщо кріплення ослаблено, спробуйте затягнути гайку необхідним моментом і виправити його. За відсутності вільного ходу підшипник зможе працювати на деякий час.

Набір оправки для натискання підшипників

Щоб натиснути підшипник маточини, використовуйте оправки відповідного розміру з набору. За відсутності оправок використовуйте кільця старого підшипника.

Вийміть колесо і декоративну шапку колеса.

Встановіть колесо ще раз і розстебніть гайку маточину.

Послабте пухирку гайки маточини. Він покритий величезним моментом, тому рекомендується використовувати подовжувач, наприклад, сегмент труби.

Вийміть переднє колесо, гальмівні прокладки та супорти, висить його на мотузці або дроті до передньої пружини підвіски (див. підрозділ 7.1.1.).

Видаліть гальмівний диск (див. підрозділ 7.1.3.).

Покладіть палець кулі, навантаженого з поворотного важеля (див. підрозділ 6.4.) і візьміть керуючу тягу в бік.

Позначте положення головки регулюючого болта на кронштейні стійки. Це допоможе в процесі встановлення стійки, щоб грубо підтримувати знищення коліс.

Відкрутіть затягування гайок болтів, що кріплять кулак до стійки.

Вийміть два болти кріплення підставки для кульки до обертового кулака (плоскі та пружинні шайби встановлюються під головами болтів).

Повністю відкрутіть дві гайки кріплення кулаком гойдалки до стійки і витягніть болти.

Повністю відкрути гайку маточину.

Намалюйте кулак повороту з кронштейна стійки і.

14 Зніміть його зібраним маточини з хвостовика зовнішнього виступу.

Зчеплення обертового кулака у пороку, гасіння за допомогою відповідного паху.

розгойдування.

Якщо зовнішня частина внутрішнього кільця підшипника залишається на концентраторі, наповніть його. Для зручності демонтажу на концентраторі є два спеціальні поглиблення.

Якщо вам потрібно замінити зовнішнє каламутне кільце за допомогою канавки, вирішуйте його з поворотного кулака (звичайно, це не робиться для зміни підшипника).

Обережно знімаючи викруткою, вийміть внутрішнє брудне кільце.

Вийміть замикаючі кільця з обох боків ротаційного кулака.

Встановивши пристрій з відповідним оправою, натисніть підшипник з кулаком.

Очистіть центр і.

Молот з молотком, зім’яті шпильки колеса кріплення та натисніть нові.

Замінивши кулак, вийміть з нього поворотний важіль, повернувши кріпильний болт і встановіть важіль на новий кулак.

Встановіть зовнішнє блокування кільця в обертовий канавку.

Натисніть новий підшипник у поворотному кулаці за допомогою відповідного оправки, застосовуючи силу лише до зовнішнього кільця підшипника на внутрішній стороні кулака. Не засмічуйте підшипник. він може руйнуватися.

переднього, маточина, підшипника, audi

Заміна підшипника переднього матопа без пресу своїми руками

Встановіть внутрішнє блокування кільця.

Покладіть внутрішнє каламутне кільце через склянку пристрою.

Покладіть зовнішнє каламутне кільце за допомогою відповідної оправки.

Встановіть центр та пристрій з відповідним оправою в обертовій кулаці (щоб докласти зусиль до внутрішнього кільця підшипника) та.

32 Натисніть центр у внутрішньому кільці підшипника.

Встановіть обертовий кулак у порядку, революційне видалення. У цьому випадку поверніть регулюючий болт так, щоб раніше збігалися позначки, і, тримаючи його тут від повороту, затягніть гайку його кріплення.

Під час складання використовуйте останні гайки маточиків, оскільки його також називають гайкою з іншого колеса (так що стародавня мерехтлива частина А робить бороду гайки, не потрапляє в пазний хвостовик зовнішнього CVA).

Після встановлення автомобіля на землю повністю затягніть гайку маточину, кладіть його та встановіть декоративну шапку.

Наверх. Audi 80 Це класична, продана зміна підшипників заднього колеса, гальмівні колодки, гальмівні циліндри, гальмівне накачування та настройка ручної роботи. Вауді був 4 години тому.

11 жовтня. Змініть підшипники заднього маточини в Audi 80 B4. Щоб змінити, підніміть задню частину автомобіля та вийміть заднє колесо. Я переходжу до: Audi 80 B4 aut g. Колишні машини: скутер, 3-колесний лисиці.

Audi визнаний більш популярним брендом посеред вживаних автомобілів. Обсяг кожного дня виробництва становить близько 4.5 мільйонів. автомобільні одиниці.

Ми змінюємо підшипники передніх вузлів на Audi 80 (B3 88G.До dvig rm). Як змінити підшипник заднього маточини за допомогою Chevrolet Aveo. Як замінити передні маточини концентраторів на автомобілі Lada.

Звідси більш швидке знищення. Повторіть спробу пізніше. Як і як підняти клин, лише горизонтальний рух був вільним ходом, складений наш клієнт залишався до гайки так що шайба також рухається, як роки 30. Навпаки, ви маєте намір регулювати або ремонтувати гальмо, краще акуратно видалити ковпачок.Але якщо ви пропустите момент, коли з’явився вільний хід, підшипник може почати крутитися на TSAPF та натиснути на нього.Тепер ви можете повернутися до барабана. Не платити кошти недбалим килимам. купіть це краще для них квіти своєму подружжю чи подрузі.

Перейдіть до вмісту вас зараз Hava JavaScript. Кілька функцій можуть не працювати. Будь ласка, повторно можна отримати JavaScript, щоб отримати доступ до повної функціональності.

Заміна переднього маточини, що несе Audi 80 B3 ~ Autoviber.Ру

Якщо при гойдаленні підвішеного колеса є вільний рух або шум за один час руху, можливо, підшипник маточини не вдалося.

У концентраторі встановлюється куля з двох ровів. При натисканні на концентратор підшипник знищується. Тому гасити центр гойдалки кулака лише для зміни підшипника.

З завищеним вільним рухом у колесі поверніть гайку маточину і перевірте момент його затягування. Якщо кріплення ослаблено, спробуйте затягнути гайку необхідним моментом і виправити його. За відсутності вільного ходу підшипник зможе працювати на деякий час.

Набір оправки для натискання підшипників

Щоб натиснути підшипник маточини, використовуйте оправки відповідного розміру з набору. За відсутності оправок використовуйте кільця старого підшипника.

Вийміть колесо і декоративну шапку колеса.

Встановіть колесо ще раз і розстебніть гайку маточину.

Послабте пухирку гайки маточини. Він покритий величезним моментом, тому рекомендується використовувати подовжувач, наприклад, сегмент труби.

Вийміть переднє колесо, гальмівні прокладки та супорти, висить його на мотузці або дроті до передньої пружини підвіски (див. підрозділ 7.1.1.).

Видаліть гальмівний диск (див. підрозділ 7.1.3.).

Покладіть палець кулі, навантаженого з поворотного важеля (див. підрозділ 6.4.) і візьміть керуючу тягу в бік.

Позначте положення головки регулюючого болта на кронштейні стійки. Це допоможе в процесі встановлення стійки, щоб грубо підтримувати знищення коліс.

Відкрутіть затягування гайок болтів, що кріплять кулак до стійки.

Вийміть два болти кріплення підставки для кульки до обертового кулака (плоскі та пружинні шайби встановлюються під головами болтів).

Повністю відкрутіть дві гайки кріплення кулаком гойдалки до стійки і витягніть болти.

Повністю відкрути гайку маточину.

Намалюйте кулак повороту з кронштейна стійки і.

Вийміть його зібраним маточини з хвоста зовнішнього резюме.

Зчеплення обертового кулака у пороку, гасіння за допомогою відповідного паху.

розгойдування.

Якщо зовнішня частина внутрішнього кільця підшипника залишається на концентраторі, наповніть його. Для зручності демонтажу на концентраторі є два спеціальні поглиблення.

Якщо вам потрібно замінити зовнішнє каламутне кільце, використовуючи канавку, вирішуйте його з обертового кулака (щоб змінити підшипник, це не варіант).

Обережно знімаючи викруткою, вийміть внутрішнє брудне кільце.

Вийміть замикаючі кільця з обох боків ротаційного кулака.

Встановивши пристрій з відповідним оправою, натисніть підшипник з кулаком.

Очистіть центр і.

Молот з молотком, зім’яті шпильки колеса кріплення та натисніть нові.

Замінивши кулак, вийміть з нього поворотний важіль, повернувши кріпильний болт і встановіть важіль на новий кулак.

Встановіть зовнішнє блокування кільця в обертовий канавку.

Натисніть новий підшипник у поворотній кулак через відповідний оправку, застосовуючи силу лише до зовнішнього кільця підшипника на внутрішній стороні кулака. Не засмічуйте підшипник. він може руйнуватися.

Встановіть внутрішнє блокування кільця.

Натисніть внутрішнє каламутне кільце за допомогою склянки пристрою.

Покладіть зовнішнє каламутне кільце за допомогою відповідної оправки.

Встановіть центр та пристрій з відповідним оправою в обертовій кулаці (щоб докласти зусиль до внутрішнього кільця підшипника) та.

Натисніть центр у внутрішньому кільці підшипника.

Встановіть обертовий кулак у порядку, революційне видалення. З усього цього поверніть регулюючий болт так, щоб раніше збігалися позначки, і, тримаючи його тут від повороту, затягніть гайку його кріплення.

Під час збирання використовуйте останню гайку маточину або гайку з іншого колеса (так що стародавня загрона частина А робить бороду гайки під час плавлення, не потрапляло в канавку хвоста зовнішнього CVA).

Після встановлення автомобіля на землю повністю затягніть гайку маточину, кладіть його та встановіть декоративну шапку.

Наверх. Audi 80 Це класична, продана зміна підшипників заднього колеса, гальмівні колодки, гальмівні циліндри, гальмівне накачування та настройка ручної роботи. Вауді був 4 години тому.

11 жовтня. Змініть підшипники заднього маточини в Audi 80 B4. Щоб змінити, підніміть задню частину автомобіля та вийміть заднє колесо. Я переходжу до: Audi 80 B4 aut g. Колишні машини: скутер, 3-колесний лисиці.

Audi визнаний більш популярним брендом посеред вживаних автомобілів. Об’єм кожного дня становить близько 2.7 мільйонів. автомобільні одиниці.

Ми змінюємо підшипники передніх вузлів на Audi 80 (B3 88G.До dvig rm). Як змінити підшипник заднього маточини за допомогою Chevrolet Aveo. Як замінити передні маточини концентраторів на автомобілі Lada.

Звідси більш швидке знищення. Потім повторіть спробу. Як і як підняти клин, лише горизонтальний рух був вільним ходом, проаналізував, що залишається для того, щоб зробити нашого клієнта до горіха, шайба ледь рухалася, дійшла до гайки, вільний хід повністю зник Трохи, щоб шайба також рухалася, як роки тридцять. Коли ви маєте намір відрегулювати ремонт гальм іншими словами, краще точно видалити ковпачок.Але якщо ви пропустите момент, коли з’явився вільний хід, підшипник може почати крутитися на TSAPF та натиснути на нього.Тепер, звичайно, повернутися до барабана. Не потрібно платити кошти недбалому килимам. купуйте там кращі квіти своєму подружжю чи подрузі.

Перейдіть до вмісту вас зараз Hava JavaScript. Кілька функцій можуть не працювати. Будь ласка, повторно можна отримати JavaScript, щоб отримати доступ до повної функціональності.

Програмне забезпечення для форуму спільноти IP. Реєстрація семінарів класу Audi Drive Class Audi Drive Club Cabl. Audi Auto Andocments Andocments Region Оголошення партнерів законів про інциденти та правила дорожнього руху. Ауді. обмін досвідом. Ремонт та обслуговування Audi. В даний час ви Hava JavaScript відключили. Зміна підшипників задніх маточини. Дозвіл зобов’язаний відповісти. Скажи мені, в якій мірі час.споживаючи, щоб змінити знання підшипників?

Вібрація рульового управління: Коли воно виникає і як його усунути

Вібрація керма. це перенесення енергії з шасі та тіла автомобіля до механізму керування. Зазвичай кермо майже не вібрує, але з нерівномірним розподілом навантажень на колеса та підвіски, водій зіткнеться з потужністю керма. Проблема посилюється зі збільшенням швидкості та керуванням порушеннями.

Коли водій відчуває вібрацію керма

Практика показує, що майже всі власники автомобілів знайомі з проблемою гри на кермі. Однак, ситуації, в яких можна спостерігати за цим побиттям, кілька. І ось про які ситуації ми говоримо:

 • Гальмування автомобіля;
 • Шарп повертається на бурхливу дорогу;
 • Виміряний рух з низькою швидкістю;
 • Рух з дуже високою швидкістю. від 80 і вище кілометрів на годину.

Як бачите, перераховані зовсім інші ситуації. Їх потрібно розібратися в окремому, що ми будемо робити зараз. Негайно зауважте, що ігнорувати таку проблему

це неможливо, але вирішується, як правило, досить швидко. Хоча з діагнозом та придбанням запасних частин або шин ви можете влетіти в копійку, витрати виправдовуються безпекою та комфортом подальшого водіння.

Вібрації з високою швидкістю

На швидкості понад 80 кілометрів на годину кермо може значно перемогти. Як правило, побиття стають особливо сильними від 100 кілометрів на годину. І справа в тому, що: коли маса коліс у різних точках не вирівнюється (колеса не розширені) у напрямку руху з великою швидкістю, t. п. відцентрова сила, яка тягне одне з коліс. Водій відчуває це, стримуючи колесо. він починає багато вібрувати. Але це ще не все! Як показала практика, дія відцентрової сили, ніби посилена низкою інших факторів. Серед них:

 • Деформація колеса. Як правило, кермо спостерігається з механічним пошкодженням дисків, які експлуатуються протягом тривалого часу. У рідкісних випадках диски можуть мати дефект вже від заводу. якщо ви помітили його вперше після покупки, не забудьте повернути диски продавцю;
 • Деформація поверхні шин. А саме бічна поверхня. Така деформація також називається грижею. Зверніть увагу на кожне з коліс. якщо принаймні одна шина має чітко помітну здуття живота або механічний дефект загалом, її потрібно замінити;
 • Пошкодження колеса. Якщо підшипник обіймів не вдалося, обертання колеса буде недостатньо гладким. Водій зможе відчути це через кермо;
 • Слабке прокатування коліс. Зазвичай слабо накачані колеса не нагадують собі кермо. весь автомобіль починає вібрувати. але ви просто не можете згадати таку проблему.

Спробуйте набрати швидкість і переконайтеся, що кермо б’є саме швидким рухом. Потім зупиніться і обережно огляньте шини. Наступний етап: Перевірка підшипника концентратора, балансування коліс. Зауважте, що несправні шини можуть спричинити вібрацію рульового управління, навіть якщо колеса ідеально вводять. Крім того, відвідуючи семінар, ми рекомендуємо зосередити увагу фахівця щодо питання належної установки коліс. У деяких випадках встановлені вузли просто не підходять для колісних коліс. Mast-Master також міг би передати колісні бази або гайки з конічними базами неправильно.

Вібрація керма з низькою швидкістю

Не найпоширеніша проблема, оскільки, згідно зі статистикою, водії частіше скаржаться на побиття керма на великій швидкості. Однак із цієї статистики ми можемо намалювати щось дуже цікаве: власники автомобіля частіше починають проблеми такого характеру в зимовий сезон. Якщо ви почали бити кермо з низькою швидкістю, вам слід подумати про наступне:

 • Чи була велика кількість бруду. Можливо, це не здається занадто правдоподібним, але брудні диски можуть спровокувати вібрацію керма. Те саме стосується снігу та льоду, що стирчить на дисках;
 • – це колеса хороші. Класична причина вібрації керма;
 • У якому стані підтримує м’яч. Як правило, сильно зношені підтримки м’яча викликають побиття керма під час набору;
 • Чи є деформація дисків. Також дуже поширена причина вібрації. Спочатку деформовані диски лише трохи посмикуються, але через деякий час вони нагадують про себе через кермо.

Як бачите, причини суто технічного. Досить оглянути колеса та діагностувати підтримки м’ячів. Ми також радимо звернути увагу на кріплення двигуна. Іноді також трапляється, що вібрації керма спостерігаються в автомобілях з сильно зношеним вентилятором кондиціонування, оскільки він постійно працює з максимальною швидкістю.

Прокат рульового колеса на повороті або на бурхливому дорозі

Тут все цікавіше. Якщо порошок керма спостерігається з великими або низькими швидкостями, вам потрібно перевірити колесні диски, кріплення, а також опустити колеса. Але якщо проблема спостерігається по черзі або на ході їзди по дорозі поганої якості, вам потрібно перевірити кілька елементів механізму бігового та рульового управління:

 • Поради щодо рульових стрижнів. Якщо їхати по купучих дорогах сильно дає рульове колесо, необхідно перевірити поради. У хорошому способі це потрібно зробити на спостережній ямі та з помічником, який поверне кермо, поки ви стежите. У підказках вставки та пильовики перші зношені;
 • Рульова рейка. Якщо на поганих дорогах водій відчуває вібрацію, що перетворюється на добре погношливі удари, варто перевірити кріплення рульової стійки. Також перевірте рукав. він зношується відносно швидко;
 • Шрус. Тут все просто: якщо водій чує “хрускіт” в області колеса, вам потрібно змінити суглоб на нього;
 • Амортизатори. Завдання амортизаторів. пом’якшити постріли, підвищити безпеку та комфорт від водіння. Іноді водії звикають до жорстких амортизаторів і навіть починають їздити більш ретельно, але якщо кермо почало вібрувати, слід перевіряти амортизатори та, якщо потрібно, замінити;
 • Мовчазні блоки. Найпростіший діагноз мовчазних блоків на піднятому автомобілі включає візуальний огляд, вивчаючи поведінку важелів під час розгойдування, а також слухання, щоб визначити стуки. Експерти консультують негайно змінити мовчазні блоки, які не викликають довіри;
 • Підшипники рульової коробки передач. Вони часто викликають вібрацію керма. Якщо під час входу в поворот стукає рульова коробка передач, а саме рульове колесо починає значно вібрувати, варто перевірити вперті підшипники.

Підшипник вузла колеса з монтажними деталями для Audi 80/90 CR1702 Виробник з Китаю Ханчжоу Беллі Автомобільні деталі Co., ТОВ

Haped концентратор підшипника з кріпленнями CR1702 для Audi 80/90

1.Специфікація

Пункт: Колесний вузол підшипника з монтажними частинами CR1702

Кількість отвору в ободі: 4

Audi 80 (89, 89Q, 8a, B3) (1986/06. 1991/10)

80 (89. 89q, 8a, b3) 1. 6 RN 1595 55 75 Салон 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 RU 1781 55 75 Салон 86/10. 90/01

80 (89. 89q, 8a, b3) 1.8 S SF 1781 65 88 Седан 86/09. 90/12

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 S PM 1781 66 90 Салон 86/09. 91/10

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 E DZ 1781 82 112 Салон 86/06. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 SD 1847 83 113 Салон 86/09. 88/07

80 (89, 89q, 8a, b3) 2.0 E 3A 1984 83 113 Салон 88/08. 90/10

80 (89, 89q, 8a. B3) 1.6 d jk 1588 40 54 Седан 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.6 TD SB 1588 59 80 Салон 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.6 pp 1595 51 70 Салон 87/08. 91/09

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 S Quattro SF 1781 65 88 Салон 86/09. 90/07

80 (89, 89q, 8a, b3) 1,8 c Quattro PM 1781 66 90 909 9/09. 91/09

80 (89, 89q. 8a, b3) 1.8 Quattro SD 1847 83 113 Седан 86/09. 90/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 2. 0 E Quattro 3A 1984 83 113 Салон 88/08. 90/09

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 E Quattro DZ 1781 82 112 Салон 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.4 SE 1400 48 65 Салон 86/08. 88/07

Audi 90 (89, 89Q, 8a, B3) (1987/04. 1991/09)

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.0 Quattro 6A 1984 101 137 Салон 89/08. 90/07

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.2 E KV 2226 100 136 Салон 87/04. 91/07

90 (89, 89q, 8a. B3) 2.2 E Quattro KV 2226 100 136 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 1.6 TD SB 1588 59 80 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a. B3) 2.0 20 V Quattro NM 1994 118 160 Салон 88/08. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.0 PS 1994 85 115 Салон 88/07. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 e ng 2309 100 136 Седан 87/04. 91/07

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 e ng 2309 98 133 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 e Quattro ng 2309 100 136 Салон 87/04. 91/07

90 (89, 89q, 8a. B3) 2.3 E 20V Quattro 7A 2309 125 170 Салон 88/06. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2. 3 e Quattro ng 2309 98 133 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 E 20V Quattro 7A 2309 123 167 Седан 90/04. 91/09

CR1702 08949 407635013 26726 1004070066 485702 99

Упаковка та доставка:

Доставка: Як правило, ми організуємо відвантаження протягом 15 днів, якщо ваше замовлення на складі, інакше буде час доставки 25.35 днів. Щомісячний обсяг живлення становить 10 000 шт.

Упаковка: Наша звичайна упаковка: індивідуальна упаковка поліетиленова пакетна коробка з паперового коробки дерев’яна піддона, виготовлена ​​з поліетилену.

Якщо у вас є спеціальні вимоги до упаковки, ми також можемо задовольнити ваші потреби.

Оплата: Ми приймаємо платіж T/T, Escrow та PayPal

Передній маточок підшипник 39/41x75x37x37. FEBEST DAC39-41750037. Audi; Skoda; Volkswagen Hubber підшипники

Переваги запасних частин лютого:

 • – Нові автозапчастин німецької якості
 • – дуже привабливі ціни
 • – доставка протягом 24 годин
 • -Викспреса по всьому світу (ви отримаєте товари протягом 1-3!)

Сумісні моделі автомобілів:

 • Audi 80116
 • Audi 80 89 1986-1991
 • Audi 80 89Q 1986-1991
 • Audi 80 8a 1986-1991
 • Audi 80 B3 1986-1991
 • Audi 80 8c 1991-1994
 • Audi 80 B4 1991-1994
 • Audi 90 B3 1987-1991 987-1991
 • Audi 90 8a 1987-1991
 • Audi 90 89Q 1987-1991
 • Audi 90 89 1987-1991
 • Audi A4 8d2 1995-2001
 • Audi A4 B5 1995-2001
 • Audi A6 C5 1997-2005
 • Audi A6 4B 1997-2005
 • Audi Cabriolet 8G7 1991-2000
 • Audi Cabriolet B4 1991-2000
 • Audi Coupe 89 1988-1996
 • Audi Coupe 8b 1988-1996.
 • Skoda Superb 2001–2008
 • Volkswagen Passat B5 1997-2005
 • Volkswagen Passat B5 1997-2005

Зверніть увагу, що вищевказані автомобілі можуть мати різні платформи, залежно від походження.Переконайтесь, що номер OEM сумісний з деталями деталей/статті DAC39-41750037. Якщо у вас немає оригінальних деталей деталей. зв’яжіться з нами!

Доставка: (Детальна інформація про доставку)

Ми надсилаємо замовлення протягом 1 робочого дня. Надіслати в той же день, якщо замовлення розміщено з понеділка по п’ятницю до 10:00. Вибираючи Express, ваше замовлення буде з вами протягом 1-3 днів.

Правила повернення: (Детальна інформація про умови повернення)

Ви можете повернути товар протягом 30 днів з дати отримання.Якщо продукт у вашому розпорядженні більше 30 днів, він вважається “колишнім” і не підлягає поверненню чи обміну. У разі повернення товару ми повернемо повну вартість замовлення.

Ми хочемо, щоб ви були задоволені нашими продуктами. Більшість наших продуктів має гарантію 2-річного виробника.

Ми радимо нашим клієнтам зв’язатися з нами з будь.яких питань, пов’язаних із замовленням. Усі запити обробляються протягом 24 годин.

Підтримка клієнтів доступна з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 (2 UTC) Ви можете зв’язатися з нами за телефоном: Телефон: 3723571177 Skype: Febest.ЄС, ми будемо раді допомогти вам!

Підключення капусти Audi. Audifans.Сітка

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

Для конвертованого FWD ви не можете використовувати деталі S2 для тилу.S2 Quattro і сильно відрізняється від нього.

Прочитайте гілку мого проекту. Ззаду легко. Використовуйте задні диски FWD 1995 1.6/1.8/1.9tdi. Диск. це також центр.

Для фронту лише втулки S2 доступні як варіант. Нічого іншого не підходить.

До речі, наскільки двигун. ваш кабріолет??

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Я зв’язався з продавцем, який, мабуть, мав набір, але оскільки у нього не було 2 передніх панелей, я не був зацікавлений у їх придбанні, оскільки мені потрібно всі 4.

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

Переглядаючи базу даних частин, здається, що ваше зовнішнє резюме вміститься в концентратор S2 без проблем, які я мав. Таким чином, все, що вам потрібно для передньої частини. це концентратор S2 або S2 з тримачами (ротаційний кулак). Якщо ви отримаєте лише оголені концентратори, вам доведеться придбати нові підшипники концентратора, витягнути старі концентратори та натиснути нові вузли з новим підшипником (розтягнення старих вузлів знищить підшипник)

Якщо вам вдасться знайти вузли з порожнистими власниками, то нові підшипники не потрібні.

Що стосується гальм, водія таксі з цього року.

До тих пір. Починаючи з кількості шасі wauzzz8gzpa000001, у вас будуть диски 280 × 22 мм.

У вас є два варіанти: щоб знайти набір подвійних штангенциркулів G60 та скористайтеся дисковим S2 або затьмарювати диск наявного розміру до 5 × 112, і тоді вам не потрібно буде змінювати супортер.

Очікуйте, що ви заплатите близько 150-200 за пару передніх втулок S2, з власниками або без нього, але колишні кущі завжди будуть постачатися у власників. [Редагувати, Hibby вища справа, більшість продавців не відокремлюють передню частину від тилу. мені пощастило)

Слідкуйте за eBay, ви також можете зв’язатися з користувачем Spink, справжнім іменем Джеймса.

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Зараз на eBay є щось, але якщо ви вирішите зробити ставку на них, дайте мені знати, що я не веду торговельну війну з користувачем

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Востаннє під редакцією Гурпса-Г, середа, 16 липня 2008 р. 20:03; Загалом, редагував 1 раз

Перевірте це посилання, щоб отримати кілька інструкцій, натисніть тут для посилання

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

За допомогою невеликої допомоги вашого доброзичливого адміністратора

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 03 вересня 2004 р. Дописи: 4486 Місцезнаходження: TJRN, Швеція

Я думаю, ти не зрозумів підказки, я насправді хотів сказати, що на eBay є набір, який я вимкну і знайду своє власне. Я вже писав про це продавцю вчора, і він не продається на вулиці.

Автомобіль виглядає дуже красиво.

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

, Якщо він не дотримується дійсно хорошої ціни, то він для мене марний, оскільки ідентифікатор все ще повинен мати справу з тилом. Я думаю, що в цьому буде більше інтересу, ніж лише 2. Тож торг, приятель.

Повинно бути милі колеса, оскільки ви так намагаєтесь?

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Новий набір протекційних обіймів, внутрішній для Audi 80 B3 89 1,8 L PWK2905

Ця політика конфіденційності вказує, як ми використовуємо та захищаємо будь.яку інформацію, яку ви надаєте, використовуючи цей веб.сайт.

Ми прагнемо захистити вашу конфіденційність. Якщо ми попросимо вас надати певну інформацію, відповідно.

Час від часу ми можемо змінити цю політику, оновивши цю сторінку. Ви повинні перевірити цю сторінку час від часу, щоб переконатися, що ви задоволені будь.якими змінами.

Що ми збираємо

Ми можемо зібрати таку інформацію:

 • Ім’я та положення
 • Контактна інформація, включаючи електронну адресу
 • Демографічна інформація, така як поштовий індекс, уподобання та інтереси
 • Інша інформація, пов’язана з опитуваннями клієнтів та/або пропозиціями

Що ми робимо зі зібраною інформацією

Нам потрібна ця інформація, щоб зрозуміти ваші потреби та надати вам найкращу послугу, зокрема, з наступних причин:

 • Внутрішній облік.
 • Ми можемо використовувати цю інформацію для покращення наших продуктів та послуг.
 • Ми можемо періодично надсилати рекламні електронні листи про нові продукти, спеціальні пропозиції чи іншу інформацію, яка, на наш погляд, може здатися вам цікавою, використовуючи надану вами електронну адресу.
 • Час від часу ми також можемо використовувати вашу інформацію, щоб зв’язатися з вами з метою дослідження ринку. Ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, факсом або поштою. Ми можемо використовувати цю інформацію для налаштування веб.сайту відповідно до ваших інтересів.

Ми прагнемо забезпечити безпеку вашої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу або розголошенню інформації, ми запровадили відповідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та захисту інформації, яку ми збираємо в Інтернеті.

Як ми використовуємо файли cookie

Файл файлів cookie. це невеликий файл, який вимагає дозволу розміщувати на своєму комп’ютері жорсткий диск. Як тільки ви погоджуєтесь, файл додається, і файл файлів cookie допомагає проаналізувати веб.трафік або розповідає, коли ви відвідуєте певний сайт.Файли файлів cookie дозволяють веб.програмам відповідати вам як людині. Веб.додаток може адаптувати свої операції до ваших потреб, симпатій та антипатів, збирання та запам’ятовування інформації про ваші уподобання.

Ми використовуємо файли журналу Mookie, щоб визначити, які сторінки використовуються. Це допомагає нам проаналізувати дані трафіку веб.сторінок та покращити наш веб.сайт, щоб адаптувати його до потреб клієнта. Ми використовуємо цю інформацію лише для цілей статистичного аналізу, після чого дані видаляються з системи. Загалом, файли cookie допомагають нам зробити веб.сайт кращим, що дозволяє нам відстежувати, які сторінки ви вважаєте корисними, а які не. Файл файлів cookie жодним чином не дає нам доступ до вашого комп’ютера чи будь.якої інформації про вас, за винятком даних, якими ви вирішили поділитися з нами. Ви можете прийняти або відхилити файли файлів cookie. Більшість веб.браузерів автоматично приймають файли cookie, але зазвичай ви можете змінити налаштування браузера, щоб відмовитись від файлів cookie, якщо хочете. Це може завадити вам використовувати всі переваги веб.сайту.

Посилання на інші сайти

Наш веб.сайт може містити посилання на інші веб.сайти, які вас цікавить. Однак, як тільки ви використовували ці посилання для виходу з нашого сайту, ви повинні пам’ятати, що ми не маємо контролю над цим іншим сайтом. Тому ми не можемо нести відповідальність за захист та конфіденційність будь.якої інформації, яку ви надаєте під час відвідування таких сайтів, і такі сайти не регулюються цією заявою про конфіденційність. Ви повинні бути обережними та ознайомитись із заявою про конфіденційність, що застосовується до веб.сайту.

Управління вашої особистої інформації

Ви можете обмежити колекцію або використання особистої інформації наступними способами:

 • Кожного разу
 • , Якщо ви раніше погоджуєтесь на використання вашої особистої інформації для прямого маркетингу, ви можете в будь.який час змінити своє рішення, написавши нам або надіславши лист електронної пошти.

Ми не будемо продавати, розповсюджувати чи орендувати вашу особисту інформацію третім сторонам, якщо ми не маємо вашого дозволу або це вимагається законодавством. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію, щоб надіслати вам рекламну інформацію про третіх сторін, що, на наш погляд, може зацікавити вас, якщо ви скажете нам, що хочете, щоб це сталося.

Якщо ви думаєте, що будь.яка інформація, яку ми зберігаємо про вас, є неправильною або неповною, будь ласка, напишіть або напишіть нам якнайшвидше за вказаною вище адресою.Ми швидко виправимо будь.яку інформацію, яка буде невірною.

Audi 80/90/4000 | Поп.культура Вікі

Audi 80. середній автомобіль, що виробляється в 1996 році німецьким автовиробником Audi. Модель 80 була доступна у двох моделях: седан та універсальний (аванг). Також на основі 80 доступні відсік та кабріолет.

Audi 90. Розкішна та потужна версія Audi 80 Sedan.

Audi 4000 був у Північній Америці як ім’я, яке використовується для Audi 80, яку називали Audi Fox у 1972 році, все ще там, але потім ім’я було змінено на 4000.

[Верберген] 1 Перше покоління (B1)

Перше покоління (B1) [редагувати] []

Представлений у 1972 році, Audi 80, звичайний дво- або повнопривідний автомобіль з передньою передньою водозабірною двигуном у поздовжньому напрямку. Квадратне тіло з тонкими рамками мала велику зону скління і запропонувало багато місця для пасажирів. Через рік платформа 80.х років створила новий флагманський Volkswagen Passat. Для різних ринків, включаючи Америку, перші 80 були продані під брендом Fox.Для деяких ринків була доступна версія фургона станції Audi 80. 80.ті роки були кінцем 1976 року для зіткнення моделі 1977 року. Напрямок, переміщений від переднього бампера до куточків тепер прямокутних фар, спина була трохи модифікована, а інтер’єр зазнав невеликих змін. Внутрішній заводський код цієї моделі був “Тип 80”, після підтяжки обличчя “Тип 82”.

Друге покоління (B2) [редагувати] []

Друге покоління 80 з’явилося в модельному році 1979 року (кінець 1978).Цей автомобіль був розміром більше, ніж перше покоління, базовий двигун був змінений з 1,3 на 1,6, щоб підтримувати ті самі характеристики. Друге покоління 80.х років може бути розпізнаний пластиковими бамперами, перше покоління бампера було Chrome. У модельному році 1981 року дводенний спортивний вид на двоповерховий відсік спортивного виду з’явився на основі 80 купе GT. Цей автомобіль був як дводверний 80-к, але з двоквилим п’ятициліндровим двигуном. Через більшу жорсткість, тридверний відсік не постачався.Пізніше чотири.циліндрові версії купе та всім приводом Quattro з турбо.двигуном з потужністю 200 літрів з’явилися.З. 80 седана постачали до США та Канади, як 4000, відсік також називався просто “купе”. Модель 80 була доступна в 1983 році з приводом Quattro та п’яти.циліндровим двигуном. Друге покоління 80 мав аналог Volkswagen Passat.

До припинення другого покоління 80. Хромно ковпачки з кільцями, замінені пластиковими ковпачками, бампер став більш міцним, бампери, оснащені синтетичним буфером.Звичайно, важливий; Саме ця модель B2 вперше отримала повністю оцинковане тіло. Пізніше це відображалося в B3.

Третє покоління (B3) [редагувати] []

У 1986 році Audi представила третє покоління 80 з внутрішнім фабричним кодом Typle89. Як і Audi 100, який був представлений на кілька років раніше, TYP89 також мав дуже низький коефіцієнт аеродинамічної стійкості. до 0,29. Вся передня поверхня типу89 становила лише 1,91 кВ. Одним із таких способів підтримки стійкості до повітря був низьким, відносно рівним лобовим склом, яке в середині 80-х років був унікальним у цьому класі.

З моменту появи B3 цей автомобіль був проданий в Америці як Audi 80 та 90. Техніка виросла з попереднього покоління B2. Двигун був у спині в поздовжньому напрямку, і сам по собі керував передніми колесами. Крім того, система Quattro також була доступна з великими двигунами. TYP89 був доступний з трьома різними передачами: 4-ступінчаста, 5-ступінчаста та 3-ступінчаста автоматична коробка передач.

Оцинковано [редагувати] []

Typ89 був одним з перших автомобілів, який мав повністю оцинковане тіло з цинком, в результаті чого іржа була повністю усунена, що було важливою перевагою в той час, коли Руста передчасно відрізали життя багатьох автомобілів.Ауді також дала 10-річну гарантію від іржі іржі (пізніше навіть 12-річна гарантія).

Procon-ten [редагувати] []

Необов’язково Audi також запропонував пасивну систему безпеки під назвою Procon-Ten. Сталевий кабель був прикріплений до двигуна і пішов до ременів безпеки автомобіля та рульового механізму навколо. З лобовим зіткненням, двигун заклинів, ремені зібралися разом і відірвали колесо від водія.

Двигуни [редагувати] []

Audi 80 B3 був доступний у таких двигунах:

 • 1595 кубічний метр. CM, 8-клапанний 4-циліндровий з карбюратором 51 кВт/69 літрів.З. (1986 р. Т/м 1991)
 • 1781 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндр з карбюратором 55 кВт/75 літрів.З. (1986 р. Т/м 1991)
 • 1781 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндр з карбюратором 66 кВт/90 літрів.З. (1986 р. Т/м 1989)
 • 1781 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндр з одноточковим впорскуванням палива 66 кВт/90 літрів.З. (1989 р. Т/м 1991)
 • Куб 1847 року.Див. 8-клапан 4-циліндрового з багатоточковою ін’єкцією 83 кВт/113 літрів.З. (1986 р. Т/м 1988)
 • 1984 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндрового з багатоточковою ін’єкцією 83 кВт/113 літрів.З. (1988 р. Т/м 1991)
 • 1984 кубічний метр.Див. 16-клапан 4-циліндрового з багатоточковою ін’єкцією потужністю 113 кВт/140 літрів.З. (1990 р. Т/м 1991.) Дизель
 • 1588 кубічний метр. CM, 8-клапанний 4-циліндровий без турбонаддуву 40 кВт / 54 літри.З.
 • 1588 кубічний метр. CM, 8-клапанний 4-циліндровий турбо двигун з 59 кВт / 80 літрів.З.
 • 1896 Куб.Див. 8-клапан 4-циліндр без турбонаддувом 50 кВт / 68 літрів.З.

Четверте покоління (B4) [редагувати] []

У 1991 році на ринку з’явилося четверте та останнє покоління серії Audi 80.Найбільш помітною зміною була носова частина, яка тепер мала справжню решітку радіатора, тому модель стала новою обличчям Audi. Audi прийняв третю критику покоління для більшого багажника з необов’язковим складеним заднім сидінням (його попередник мав паливний бак перед дорогою), більш широкий дах робить внутрішню частину просторою, а вікна менші, ніж поверхневі шари ( Інсоляція була скаргою свого попередника). ) і ширші колеса, які дозволяють встановлювати все більші та широкі колеса. Нові 80 на 15-дюймові диски були стандартними, його попередник зробив це на 14-дюймових дисках.Крім того, новинка для цього 80-го була V6 як топ-мототор, щоб перетворити 80-ту на клас вище. Позначення типу “90” зникло, всі версії називали просто “80”. В Америці термін “90” тривав і зник у 80.х, модель була доступна лише з двигуном V6.

Посібник з ремонту та ремонту Audi 80 PDF

Назва розмір файла посилання для скачування
Audi 80 (1992) Посібник з ремонту.Рак 18.8 Мб завантажити
Audi 80 1979-1986 Посібник з ремонту.Рак 32.3 Мб завантажити
Посібник з електричних систем Audi 80.PDF 5.8 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991)-Ауді Купе Quattro з 20-клапанним навчанням з обслуговування двигуна.PDF 1.6 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Навчання з управління двигуном.PDF 1.7 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з технічного обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-Корпус передачі автоматичної коробки передач 087.PDF 241.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з сервісу-Автоматична коробка передач 087-089-Картерна коробка передач Шестірня 089.PDF 1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-Автоматичний блок управління передачею.PDF 854 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-диференціальна автоматична коробка передач.PDF 821.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-Hydrotransformer.PDF 108.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 097-Автоматична коробка передач 097 Урожай передач Вала.PDF 1.1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 097-Автоматична коробка передач 097 Блок банківського управління.PDF 654.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 097-диференціальна автоматична коробка передач.PDF 1.1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування. Автоматична коробка передач 097. Hydrotransformer.PDF 51.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Зовнішні аксесуари для обслуговування-тіла-тіла.PDF 714.2 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 1.8 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування в передніми дверима для тіла тіла.PDF 1.3 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Задні двері посібника з обслуговування тіла-тіла.PDF 336.1 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Оббивка посібника з обслуговування.PDF 976.7 Кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Тіло керівництва з обслуговування-тіла-Сіді.PDF 851.6 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з експлуатації. Тіло. Тіло.PDF 788.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 201.5 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Регулятори посібника з обслуговування.PDF 1.8 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Обкладинки посібника з обслуговування.PDF 330.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Купе-купе-купе-купу.PDF 767.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 620.5 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-кузо-салон.PDF 1.1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування. рульові гальма. система гальмівних засобів проти блокування.PDF 924.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 910.1 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 660.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 1.4 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Кондиціонер керування сервісним керівництвом.PDF 1.5 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування клімату контрольна діагностика, пам’ять про несправності.PDF 2.3 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування. двигун. система охолодження.PDF 465.6 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з технічного обслуговування-двигуна Клини Boct Cloce 2.PDF 505.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 1.3 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Асамблея посібника з обслуговування-двигуна-двигуна.PDF 601.7 Кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Службовий посібник-двигун-двигун колінчастого вала, картера, відділення.PDF 761.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з технічного обслуговування-двигуна-двигуна.PDF 836.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 676 кбб завантажити

Підшипник вузла колеса з монтажними деталями для Audi 80/90 CR1702 Виробник з Китаю Ханчжоу Беллі Автомобільні деталі Co., ТОВ

Haped концентратор підшипника з кріпленнями CR1702 для Audi 80/90

1.Специфікація

Пункт: Колесний вузол підшипника з монтажними частинами CR1702

Кількість отвору в ободі: 4

Audi 80 (89, 89Q, 8a, B3) (1986/06. 1991/10)

80 (89. 89q, 8a, b3) 1. 6 RN 1595 55 75 Салон 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 RU 1781 55 75 Салон 86/10. 90/01

80 (89. 89q, 8a, b3) 1.8 S SF 1781 65 88 Седан 86/09. 90/12

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 S PM 1781 66 90 Салон 86/09. 91/10

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 E DZ 1781 82 112 Салон 86/06. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 SD 1847 83 113 Салон 86/09. 88/07

80 (89, 89q, 8a, b3) 2.0 E 3A 1984 83 113 Салон 88/08. 90/10

80 (89, 89q, 8a. B3) 1.6 d jk 1588 40 54 Седан 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.6 TD SB 1588 59 80 Салон 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.6 pp 1595 51 70 Салон 87/08. 91/09

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 S Quattro SF 1781 65 88 Салон 86/09. 90/07

80 (89, 89q, 8a, b3) 1,8 c Quattro PM 1781 66 90 909 9/09. 91/09

80 (89, 89q. 8a, b3) 1.8 Quattro SD 1847 83 113 Седан 86/09. 90/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 2. 0 E Quattro 3A 1984 83 113 Салон 88/08. 90/09

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.8 E Quattro DZ 1781 82 112 Салон 86/09. 91/08

80 (89, 89q, 8a, b3) 1.4 SE 1400 48 65 Салон 86/08. 88/07

Audi 90 (89, 89Q, 8a, B3) (1987/04. 1991/09)

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.0 Quattro 6A 1984 101 137 Салон 89/08. 90/07

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.2 E KV 2226 100 136 Салон 87/04. 91/07

90 (89, 89q, 8a. B3) 2.2 E Quattro KV 2226 100 136 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 1.6 TD SB 1588 59 80 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a. B3) 2.0 20 V Quattro NM 1994 118 160 Салон 88/08. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.0 PS 1994 85 115 Салон 88/07. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 e ng 2309 100 136 Седан 87/04. 91/07

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 e ng 2309 98 133 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 e Quattro ng 2309 100 136 Салон 87/04. 91/07

90 (89, 89q, 8a. B3) 2.3 E 20V Quattro 7A 2309 125 170 Салон 88/06. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2. 3 e Quattro ng 2309 98 133 Салон 87/04. 91/09

90 (89, 89q, 8a, b3) 2.3 E 20V Quattro 7A 2309 123 167 Седан 90/04. 91/09

CR1702 08949 407635013 26726 1004070066 485702 99

Упаковка та доставка:

Доставка: Як правило, ми організуємо відвантаження протягом 15 днів, якщо ваше замовлення на складі, інакше буде час доставки 25.35 днів. Щомісячний обсяг живлення становить 10 000 шт.

Упаковка: Наша звичайна упаковка: індивідуальна упаковка поліетиленова пакетна коробка з паперового коробки дерев’яна піддона, виготовлена ​​з поліетилену.

Якщо у вас є спеціальні вимоги до упаковки, ми також можемо задовольнити ваші потреби.

Оплата: Ми приймаємо платіж T/T, Escrow та PayPal

Передній маточок підшипник 39/41x75x37x37. FEBEST DAC39-41750037. Audi; Skoda; Volkswagen Hubber підшипники

Переваги запасних частин лютого:

 • – Нові автозапчастин німецької якості
 • – дуже привабливі ціни
 • – доставка протягом 24 годин
 • -Викспреса по всьому світу (ви отримаєте товари протягом 1-3!)

Сумісні моделі автомобілів:

 • Audi 80116
 • Audi 80 89 1986-1991
 • Audi 80 89Q 1986-1991
 • Audi 80 8a 1986-1991
 • Audi 80 B3 1986-1991
 • Audi 80 8c 1991-1994
 • Audi 80 B4 1991-1994
 • Audi 90 B3 1987-1991 987-1991
 • Audi 90 8a 1987-1991
 • Audi 90 89Q 1987-1991
 • Audi 90 89 1987-1991
 • Audi A4 8d2 1995-2001
 • Audi A4 B5 1995-2001
 • Audi A6 C5 1997-2005
 • Audi A6 4B 1997-2005
 • Audi Cabriolet 8G7 1991-2000
 • Audi Cabriolet B4 1991-2000
 • Audi Coupe 89 1988-1996
 • Audi Coupe 8b 1988-1996.
 • Skoda Superb 2001–2008
 • Volkswagen Passat B5 1997-2005
 • Volkswagen Passat B5 1997-2005

Зверніть увагу, що вищевказані автомобілі можуть мати різні платформи, залежно від походження.Переконайтесь, що номер OEM сумісний з деталями деталей/статті DAC39-41750037. Якщо у вас немає оригінальних деталей деталей. зв’яжіться з нами!

Доставка: (Детальна інформація про доставку)

Ми надсилаємо замовлення протягом 1 робочого дня. Надіслати в той же день, якщо замовлення розміщено з понеділка по п’ятницю до 10:00. Вибираючи Express, ваше замовлення буде з вами протягом 1-3 днів.

Правила повернення: (Детальна інформація про умови повернення)

Ви можете повернути товар протягом 30 днів з дати отримання.Якщо продукт у вашому розпорядженні більше 30 днів, він вважається “колишнім” і не підлягає поверненню чи обміну. У разі повернення товару ми повернемо повну вартість замовлення.

Ми хочемо, щоб ви були задоволені нашими продуктами. Більшість наших продуктів має гарантію 2-річного виробника.

Ми радимо нашим клієнтам зв’язатися з нами з будь.яких питань, пов’язаних із замовленням. Усі запити обробляються протягом 24 годин.

Підтримка клієнтів доступна з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 (2 UTC) Ви можете зв’язатися з нами за телефоном: Телефон: 3723571177 Skype: Febest.ЄС, ми будемо раді допомогти вам!

Підключення капусти Audi. Audifans.Сітка

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

Для конвертованого FWD ви не можете використовувати деталі S2 для тилу.S2 Quattro і сильно відрізняється від нього.

Прочитайте гілку мого проекту. Ззаду легко. Використовуйте задні диски FWD 1995 1.6/1.8/1.9tdi. Диск. це також центр.

Для фронту лише втулки S2 доступні як варіант. Нічого іншого не підходить.

До речі, наскільки двигун. ваш кабріолет??

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Я зв’язався з продавцем, який, мабуть, мав набір, але оскільки у нього не було 2 передніх панелей, я не був зацікавлений у їх придбанні, оскільки мені потрібно всі 4.

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

Переглядаючи базу даних частин, здається, що ваше зовнішнє резюме вміститься в концентратор S2 без проблем, які я мав. Таким чином, все, що вам потрібно для передньої частини. це концентратор S2 або S2 з тримачами (ротаційний кулак). Якщо ви отримаєте лише оголені концентратори, вам доведеться придбати нові підшипники концентратора, витягнути старі концентратори та натиснути нові вузли з новим підшипником (розтягнення старих вузлів знищить підшипник)

Якщо вам вдасться знайти вузли з порожнистими власниками, то нові підшипники не потрібні.

Що стосується гальм, водія таксі з цього року.

До тих пір. Починаючи з кількості шасі wauzzz8gzpa000001, у вас будуть диски 280 × 22 мм.

У вас є два варіанти: щоб знайти набір подвійних штангенциркулів G60 та скористайтеся дисковим S2 або затьмарювати диск наявного розміру до 5 × 112, і тоді вам не потрібно буде змінювати супортер.

Очікуйте, що ви заплатите близько 150-200 за пару передніх втулок S2, з власниками або без нього, але колишні кущі завжди будуть постачатися у власників. [Редагувати, Hibby вища справа, більшість продавців не відокремлюють передню частину від тилу. мені пощастило)

Слідкуйте за eBay, ви також можете зв’язатися з користувачем Spink, справжнім іменем Джеймса.

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Зараз на eBay є щось, але якщо ви вирішите зробити ставку на них, дайте мені знати, що я не веду торговельну війну з користувачем

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Востаннє під редакцією Гурпса-Г, середа, 16 липня 2008 р. 20:03; Загалом, редагував 1 раз

Перевірте це посилання, щоб отримати кілька інструкцій, натисніть тут для посилання

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 21 листопада 2003 року. Повідомлення: 14191 Місцезнаходження: Дамре, Великобританія

За допомогою невеликої допомоги вашого доброзичливого адміністратора

1995 S2 COUPE. ПРОДАЄ 1995 A6 AVANT TDI. ПРОДАЄ 1993 80 TDI. ПРОДАЄ 1990 90 2.3 машини. списано 1989 Coupe 2.3e. продається 1990 cq20v. продається 1990 80 2 2.8 Quattro. продається

Приєднався: 03 вересня 2004 р. Дописи: 4486 Місцезнаходження: TJRN, Швеція

Я думаю, ти не зрозумів підказки, я насправді хотів сказати, що на eBay є набір, який я вимкну і знайду своє власне. Я вже писав про це продавцю вчора, і він не продається на вулиці.

Автомобіль виглядає дуже красиво.

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

, Якщо він не дотримується дійсно хорошої ціни, то він для мене марний, оскільки ідентифікатор все ще повинен мати справу з тилом. Я думаю, що в цьому буде більше інтересу, ніж лише 2. Тож торг, приятель.

Повинно бути милі колеса, оскільки ви так намагаєтесь?

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Приєднався: 09 липня 2008 року. Дописи: 36

Новий набір протекційних обіймів, внутрішній для Audi 80 B3 89 1,8 L PWK2905

Ця політика конфіденційності вказує, як ми використовуємо та захищаємо будь.яку інформацію, яку ви надаєте, використовуючи цей веб.сайт.

Ми прагнемо захистити вашу конфіденційність. Якщо ми попросимо вас надати певну інформацію, відповідно.

Час від часу ми можемо змінити цю політику, оновивши цю сторінку. Ви повинні перевірити цю сторінку час від часу, щоб переконатися, що ви задоволені будь.якими змінами.

Що ми збираємо

Ми можемо зібрати таку інформацію:

 • Ім’я та положення
 • Контактна інформація, включаючи електронну адресу
 • Демографічна інформація, така як поштовий індекс, уподобання та інтереси
 • Інша інформація, пов’язана з опитуваннями клієнтів та/або пропозиціями

Що ми робимо зі зібраною інформацією

Нам потрібна ця інформація, щоб зрозуміти ваші потреби та надати вам найкращу послугу, зокрема, з наступних причин:

 • Внутрішній облік.
 • Ми можемо використовувати цю інформацію для покращення наших продуктів та послуг.
 • Ми можемо періодично надсилати рекламні електронні листи про нові продукти, спеціальні пропозиції чи іншу інформацію, яка, на наш погляд, може здатися вам цікавою, використовуючи надану вами електронну адресу.
 • Час від часу ми також можемо використовувати вашу інформацію, щоб зв’язатися з вами з метою дослідження ринку. Ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, факсом або поштою. Ми можемо використовувати цю інформацію для налаштування веб.сайту відповідно до ваших інтересів.

Ми прагнемо забезпечити безпеку вашої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу або розголошенню інформації, ми запровадили відповідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та захисту інформації, яку ми збираємо в Інтернеті.

Як ми використовуємо файли cookie

Файл файлів cookie. це невеликий файл, який вимагає дозволу розміщувати на своєму комп’ютері жорсткий диск. Як тільки ви погоджуєтесь, файл додається, і файл файлів cookie допомагає проаналізувати веб.трафік або розповідає, коли ви відвідуєте певний сайт.Файли файлів cookie дозволяють веб.програмам відповідати вам як людині. Веб.додаток може адаптувати свої операції до ваших потреб, симпатій та антипатів, збирання та запам’ятовування інформації про ваші уподобання.

Ми використовуємо файли журналу Mookie, щоб визначити, які сторінки використовуються. Це допомагає нам проаналізувати дані трафіку веб.сторінок та покращити наш веб.сайт, щоб адаптувати його до потреб клієнта. Ми використовуємо цю інформацію лише для цілей статистичного аналізу, після чого дані видаляються з системи. Загалом, файли cookie допомагають нам зробити веб.сайт кращим, що дозволяє нам відстежувати, які сторінки ви вважаєте корисними, а які не. Файл файлів cookie жодним чином не дає нам доступ до вашого комп’ютера чи будь.якої інформації про вас, за винятком даних, якими ви вирішили поділитися з нами. Ви можете прийняти або відхилити файли файлів cookie. Більшість веб.браузерів автоматично приймають файли cookie, але зазвичай ви можете змінити налаштування браузера, щоб відмовитись від файлів cookie, якщо хочете. Це може завадити вам використовувати всі переваги веб.сайту.

Посилання на інші сайти

Наш веб.сайт може містити посилання на інші веб.сайти, які вас цікавить. Однак, як тільки ви використовували ці посилання для виходу з нашого сайту, ви повинні пам’ятати, що ми не маємо контролю над цим іншим сайтом. Тому ми не можемо нести відповідальність за захист та конфіденційність будь.якої інформації, яку ви надаєте під час відвідування таких сайтів, і такі сайти не регулюються цією заявою про конфіденційність. Ви повинні бути обережними та ознайомитись із заявою про конфіденційність, що застосовується до веб.сайту.

Управління вашої особистої інформації

Ви можете обмежити колекцію або використання особистої інформації наступними способами:

 • Кожного разу
 • , Якщо ви раніше погоджуєтесь на використання вашої особистої інформації для прямого маркетингу, ви можете в будь.який час змінити своє рішення, написавши нам або надіславши лист електронної пошти.

Ми не будемо продавати, розповсюджувати чи орендувати вашу особисту інформацію третім сторонам, якщо ми не маємо вашого дозволу або це вимагається законодавством. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію, щоб надіслати вам рекламну інформацію про третіх сторін, що, на наш погляд, може зацікавити вас, якщо ви скажете нам, що хочете, щоб це сталося.

Якщо ви думаєте, що будь.яка інформація, яку ми зберігаємо про вас, є неправильною або неповною, будь ласка, напишіть або напишіть нам якнайшвидше за вказаною вище адресою.Ми швидко виправимо будь.яку інформацію, яка буде невірною.

Audi 80/90/4000 | Поп.культура Вікі

Audi 80. середній автомобіль, що виробляється в 1996 році німецьким автовиробником Audi. Модель 80 була доступна у двох моделях: седан та універсальний (аванг). Також на основі 80 доступні відсік та кабріолет.

Audi 90. Розкішна та потужна версія Audi 80 Sedan.

Audi 4000 був у Північній Америці як ім’я, яке використовується для Audi 80, яку називали Audi Fox у 1972 році, все ще там, але потім ім’я було змінено на 4000.

[Верберген] 1 Перше покоління (B1)

Перше покоління (B1) [редагувати] []

Представлений у 1972 році, Audi 80, звичайний дво- або повнопривідний автомобіль з передньою передньою водозабірною двигуном у поздовжньому напрямку. Квадратне тіло з тонкими рамками мала велику зону скління і запропонувало багато місця для пасажирів. Через рік платформа 80.х років створила новий флагманський Volkswagen Passat. Для різних ринків, включаючи Америку, перші 80 були продані під брендом Fox.Для деяких ринків була доступна версія фургона станції Audi 80. 80.ті роки були кінцем 1976 року для зіткнення моделі 1977 року. Напрямок, переміщений від переднього бампера до куточків тепер прямокутних фар, спина була трохи модифікована, а інтер’єр зазнав невеликих змін. Внутрішній заводський код цієї моделі був “Тип 80”, після підтяжки обличчя “Тип 82”.

Друге покоління (B2) [редагувати] []

Друге покоління 80 з’явилося в модельному році 1979 року (кінець 1978).Цей автомобіль був розміром більше, ніж перше покоління, базовий двигун був змінений з 1,3 на 1,6, щоб підтримувати ті самі характеристики. Друге покоління 80.х років може бути розпізнаний пластиковими бамперами, перше покоління бампера було Chrome. У модельному році 1981 року дводенний спортивний вид на двоповерховий відсік спортивного виду з’явився на основі 80 купе GT. Цей автомобіль був як дводверний 80-к, але з двоквилим п’ятициліндровим двигуном. Через більшу жорсткість, тридверний відсік не постачався.Пізніше чотири.циліндрові версії купе та всім приводом Quattro з турбо.двигуном з потужністю 200 літрів з’явилися.З. 80 седана постачали до США та Канади, як 4000, відсік також називався просто “купе”. Модель 80 була доступна в 1983 році з приводом Quattro та п’яти.циліндровим двигуном. Друге покоління 80 мав аналог Volkswagen Passat.

До припинення другого покоління 80. Хромно ковпачки з кільцями, замінені пластиковими ковпачками, бампер став більш міцним, бампери, оснащені синтетичним буфером.Звичайно, важливий; Саме ця модель B2 вперше отримала повністю оцинковане тіло. Пізніше це відображалося в B3.

Третє покоління (B3) [редагувати] []

У 1986 році Audi представила третє покоління 80 з внутрішнім фабричним кодом Typle89. Як і Audi 100, який був представлений на кілька років раніше, TYP89 також мав дуже низький коефіцієнт аеродинамічної стійкості. до 0,29. Вся передня поверхня типу89 становила лише 1,91 кВ. Одним із таких способів підтримки стійкості до повітря був низьким, відносно рівним лобовим склом, яке в середині 80-х років був унікальним у цьому класі.

З моменту появи B3 цей автомобіль був проданий в Америці як Audi 80 та 90. Техніка виросла з попереднього покоління B2. Двигун був у спині в поздовжньому напрямку, і сам по собі керував передніми колесами. Крім того, система Quattro також була доступна з великими двигунами. TYP89 був доступний з трьома різними передачами: 4-ступінчаста, 5-ступінчаста та 3-ступінчаста автоматична коробка передач.

Оцинковано [редагувати] []

Typ89 був одним з перших автомобілів, який мав повністю оцинковане тіло з цинком, в результаті чого іржа була повністю усунена, що було важливою перевагою в той час, коли Руста передчасно відрізали життя багатьох автомобілів.Ауді також дала 10-річну гарантію від іржі іржі (пізніше навіть 12-річна гарантія).

Procon-ten [редагувати] []

Необов’язково Audi також запропонував пасивну систему безпеки під назвою Procon-Ten. Сталевий кабель був прикріплений до двигуна і пішов до ременів безпеки автомобіля та рульового механізму навколо. З лобовим зіткненням, двигун заклинів, ремені зібралися разом і відірвали колесо від водія.

Двигуни [редагувати] []

Audi 80 B3 був доступний у таких двигунах:

 • 1595 кубічний метр. CM, 8-клапанний 4-циліндровий з карбюратором 51 кВт/69 літрів.З. (1986 р. Т/м 1991)
 • 1781 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндр з карбюратором 55 кВт/75 літрів.З. (1986 р. Т/м 1991)
 • 1781 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндр з карбюратором 66 кВт/90 літрів.З. (1986 р. Т/м 1989)
 • 1781 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндр з одноточковим впорскуванням палива 66 кВт/90 літрів.З. (1989 р. Т/м 1991)
 • Куб 1847 року.Див. 8-клапан 4-циліндрового з багатоточковою ін’єкцією 83 кВт/113 літрів.З. (1986 р. Т/м 1988)
 • 1984 кубічний метр.Див. 8-клапан 4-циліндрового з багатоточковою ін’єкцією 83 кВт/113 літрів.З. (1988 р. Т/м 1991)
 • 1984 кубічний метр.Див. 16-клапан 4-циліндрового з багатоточковою ін’єкцією потужністю 113 кВт/140 літрів.З. (1990 р. Т/м 1991.) Дизель
 • 1588 кубічний метр. CM, 8-клапанний 4-циліндровий без турбонаддуву 40 кВт / 54 літри.З.
 • 1588 кубічний метр. CM, 8-клапанний 4-циліндровий турбо двигун з 59 кВт / 80 літрів.З.
 • 1896 Куб.Див. 8-клапан 4-циліндр без турбонаддувом 50 кВт / 68 літрів.З.

Четверте покоління (B4) [редагувати] []

У 1991 році на ринку з’явилося четверте та останнє покоління серії Audi 80.Найбільш помітною зміною була носова частина, яка тепер мала справжню решітку радіатора, тому модель стала новою обличчям Audi. Audi прийняв третю критику покоління для більшого багажника з необов’язковим складеним заднім сидінням (його попередник мав паливний бак перед дорогою), більш широкий дах робить внутрішню частину просторою, а вікна менші, ніж поверхневі шари ( Інсоляція була скаргою свого попередника). ) і ширші колеса, які дозволяють встановлювати все більші та широкі колеса. Нові 80 на 15-дюймові диски були стандартними, його попередник зробив це на 14-дюймових дисках.Крім того, новинка для цього 80-го була V6 як топ-мототор, щоб перетворити 80-ту на клас вище. Позначення типу “90” зникло, всі версії називали просто “80”. В Америці термін “90” тривав і зник у 80.х, модель була доступна лише з двигуном V6.

Посібник з ремонту та ремонту Audi 80 PDF

Назва розмір файла посилання для скачування
Audi 80 (1992) Посібник з ремонту.Рак 18.8 Мб завантажити
Audi 80 1979-1986 Посібник з ремонту.Рак 32.3 Мб завантажити
Посібник з електричних систем Audi 80.PDF 5.8 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991)-Ауді Купе Quattro з 20-клапанним навчанням з обслуговування двигуна.PDF 1.6 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Навчання з управління двигуном.PDF 1.7 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з технічного обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-Корпус передачі автоматичної коробки передач 087.PDF 241.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з сервісу-Автоматична коробка передач 087-089-Картерна коробка передач Шестірня 089.PDF 1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-Автоматичний блок управління передачею.PDF 854 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-диференціальна автоматична коробка передач.PDF 821.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 087-089-Hydrotransformer.PDF 108.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 097-Автоматична коробка передач 097 Урожай передач Вала.PDF 1.1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 097-Автоматична коробка передач 097 Блок банківського управління.PDF 654.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-Автоматична коробка передач 097-диференціальна автоматична коробка передач.PDF 1.1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування. Автоматична коробка передач 097. Hydrotransformer.PDF 51.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Зовнішні аксесуари для обслуговування-тіла-тіла.PDF 714.2 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 1.8 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування в передніми дверима для тіла тіла.PDF 1.3 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Задні двері посібника з обслуговування тіла-тіла.PDF 336.1 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Оббивка посібника з обслуговування.PDF 976.7 Кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Тіло керівництва з обслуговування-тіла-Сіді.PDF 851.6 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з експлуатації. Тіло. Тіло.PDF 788.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 201.5 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Регулятори посібника з обслуговування.PDF 1.8 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Обкладинки посібника з обслуговування.PDF 330.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Купе-купе-купе-купу.PDF 767.4 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 620.5 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування-кузо-салон.PDF 1.1 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування. рульові гальма. система гальмівних засобів проти блокування.PDF 924.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 910.1 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 660.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 1.4 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Кондиціонер керування сервісним керівництвом.PDF 1.5 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з обслуговування клімату контрольна діагностика, пам’ять про несправності.PDF 2.3 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991.) Посібник з обслуговування. двигун. система охолодження.PDF 465.6 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з технічного обслуговування-двигуна Клини Boct Cloce 2.PDF 505.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 1.3 Мб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Асамблея посібника з обслуговування-двигуна-двигуна.PDF 601.7 Кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Службовий посібник-двигун-двигун колінчастого вала, картера, відділення.PDF 761.3 кб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991) Посібник з технічного обслуговування-двигуна-двигуна.PDF 836.8 кбб завантажити
Audi 80-90 B3 (1986-1991).PDF 676 кбб завантажити