Гольф середнього світла 6. Заміна сусіднього світильника гольфу 6

Гольф середнього світла 6

Заміна сусідньої лампи  Для виконання заміни лампи фари ближнього світла не потрібно для зняття фари. На малюнках показано заміну лампи лівого фари сусіднього світла. Лампа правого фари близького світла замінюється подібним чином.Видалення:. Вимкніть запалювання та всіх споживачів електрики. Видаліть ключ із блокування запалювання.Тільки у виробника Hella:. Видаліть кришку.1-.

Індикація для ясності в наступній фігурі фари зображено у видаленому стані. Щоб замінити лампу фари закритого світла, не потрібно зняти фари.

Тільки у виробника фари Валео:. Потягніть затискач.1- вгору і видаліть кришку.2- Ззаду фари.

Продовження для всіх автомобілів:

Лампа середнього світла: 12В, 55WSTANING: CARE!Під час встановлення кришки дотримуйтесь правильного положення. Коли волога знаходиться у фарах, фара знищена.

Інструкції щодо встановлення лампи не торкаються пальців його скляної колби. Пальці залишають сліди жиру на поверхні скляної колби, яка починає випаровуватися, коли лампа увімкнена, викликаючи помутніння колби.

Заміна лампи фари основного світла та лампи режиму щоденного освітлення

Індикація лампа лівої фари високого світла.M30-/лампа правої фари фари.M32 це дворівнева лампа, і в той же час виконує функцію легкої лампи зліва зліва.L174-/щоденні освітлювальні світильники праворуч.L175-. Щоб замінити світильник лампи фари/щоденного освітлення, не потрібно знімати фари. На малюнках показано заміну лампи фари з високим режимом світла/щоденного освітлення на лівій фарі. Заміна лампи фари високого світла/денного світла на правому фарі виконується аналогічно.

Видалення:. Вимкніть запалювання та всіх споживачів електрики. Видаліть ключ із блокування запалювання.- Зніміть кришку.1-.

Зразки фари режиму високого світла/щоденного освітлення нерозривно підключені до картриджа, і подальше розбирання не підлягає.Засновник фари лампи/системи освітлення для руху вдень: 12В, 15/55VTustostink: ОБЕРЕЖНО!Під час встановлення кришки дотримуйтесь правильного положення. Коли волога знаходиться у фарах, фара знищена.

Інструкції щодо встановлення лампи не торкаються пальців його скляної колби. Пальці залишають сліди жиру на поверхні скляної колби, яка починає випаровуватися, коли лампа увімкнена, викликаючи помутніння колби.Установка проводиться у зворотному порядку. У цьому випадку необхідно спостерігати за наступним:. Перевірте роботу фари.- Перевірте налаштування фар, якщо це необхідно, відрегулюйте

Заміна лампи для паркування (розміри)

Індикація виконувати заміну світла парковки, не потрібно знімати фари. На малюнках показано заміну лампи лівої парковки. Лампа правого пожежі парковки замінюється подібним чином.Видалення:. Вимкніть запалювання та всіх споживачів електрики. Видаліть ключ із блокування запалювання.

Розмірна вогнева лампа: Санданта Лампа 12В, 5WSTANING: CARE!Під час встановлення кришки дотримуйтесь правильного положення. Коли волога знаходиться у фарах, фара знищена.

Інструкції щодо встановлення лампи не торкаються пальців його скляної колби. Пальці залишають сліди жиру на поверхні скляної колби, яка починає випаровуватися, коли лампа увімкнена, викликаючи помутніння колби.Установка проводиться у зворотному порядку. У цьому випадку необхідно спостерігати за наступним:. Перевірте роботу фари.

Заміна лампи переднього знаку, що повертається вниз, щоб замінити передню поворотну лампу, не потрібно знімати фари. На малюнках показано заміну лампи лівого індикатора обертання. Лампа правого покажчика переднього обертання замінюється подібним чином.Видалення:. Вимкніть запалювання та всіх споживачів електрики. Видаліть ключ із блокування запалювання.

Передня індикатор переднього повороту нерозривно підключена до тримача лампи, і немає подальшого розбирання.Передня лампа повороту: 12В, PSY 24W Svostaling: ОБЕРЕЖНО!Під час встановлення кришки дотримуйтесь правильного положення. Коли волога знаходиться у фарах, фара знищена.

Інструкції щодо встановлення лампи не торкаються пальців його скляної колби. Пальці залишають сліди жиру на поверхні скляної колби, яка починає випаровуватися, коли лампа увімкнена, викликаючи помутніння колби.Установка проводиться у зворотному порядку. У цьому випадку необхідно спостерігати за наступним: Індикація для фіксації в рефлекторі лампового картриджа має фіксацію виступів різної довжини. Вставте картридж разом із передньою передньою лампою, що перетворює в рефлектор, щоб довше фіксуючий уступ звернувся вгору.- Перевірте роботу фари.

гольф, середнього, світла, сусіднього

Як змінити ближній легкий ламп гольф 6

Для цього натисніть кронштейн кріплення на кришці фари та видаліть кришку. Потім покладіть руку всередину фари, поверніть засувку і дістаньте ближню легку лампу.

Нова лампа встановлена ​​у зворотному порядку, що трохи менш зручно. Зокрема, для того, щоб повернути кришку фари на місце, ви повинні потрапити в канавки. Це вимагатиме певної спритності. В іншому випадку все дуже просто, замінити світильник на гольф 6 буде не складно.

Volkswagen Golf

На “гольфах” встановлено багато двигунів, ви не можете висвітлити все в одній статті. Ми вже говорили про одиницю CFNA (ZR, 2011), тому цього разу ми перевіряємо автомобіль із не менш популярним двигуном BSE. вісім.клаптом 1,6 літра (102 літри.З.). Нехай це не буде найскладнішим з точки зору технології, але менш вимогливими до якості палива, для якого ми поважаємо. Однак шанс отруїти свічки завжди залишається.

ВІЗИТНА КАРТКА

За офіційними технологіями, свічки змінюються з видаленням впускного колектора. Спочатку вам потрібно знешкодити машину, а потім демонтувати багато компонентів та деталей: труба дросельної заслінки, повітряна пари в нейтралізаторі, задня частина колекторного кріплення (мучившись незручним доступом до лівої точки його кріплення),), а також всілякі датчики та комунікації (дуже пощастило, дуже пощастило. Якщо ви обійдетеся без зламаних кріплення кронштейнів). Нарешті вийміть колектор, намагаючись не пошкодити прокладки. Загалом, половину способу розібратися.

По-іншому ми підемо, користь свічки циліндрів 1–2 нахилена до шківів, а циліндри-3-4 до маховика, щоб ви все ще могли повзати з певною спритністю. По-перше, ми виносимо наконечники свічки, підбираючи їх з-під колектора за допомогою укусу щілинної викрутки або, зручніше, використовуючи кліщів для масляних ковпачків. Ми беремо поради на бік. Для свічок першого та четвертого циліндрів підходить прямий ключ, а для другого та третього, розташованого безпосередньо під колектором, ми використовуємо подовжувач із карданом. Акуратно вставте його у вузький уривок, намагаючись не завдати шкоди сусідніх деталях і надягайте свічку, виправляючи положення з.під колектора. Коли піднімають свічки, потрібна точність ювелірних виробів, щоб інструмент не покладався на форсунки та їхні роз’єми, а також на колектор. В іншому випадку насадки будуть перевірені і незабаром почнуть текти, а колекціонер, тонкий стінка, може легко лопнути. Враховуючи такі труднощі, ми зменшуємо оцінку цієї операції. І ви вирішуєте самі. щоб заощадити на запланованій заміні свічок у надії на те, що ще буде продовжено, або бути готовим до ремонту, коли вони відмовилися.

Завдяки заміні приводу часу, ви навряд чи почнете возитися навколо. По.перше, це не так часто потрібно (кожні 90 тисяч. KM), по.друге, необхідно повісити живлення та видалити правильну опору. Крім того, необхідно очистити місце, знімаючи резервуари на правому грязі, нижню частину притулку, клінічний пояс та захисні кожухи. Якщо для цього було достатньо терпіння, то головне. не метутися. Справа в тому, що на коробці колінчастого вала не існує етикетки, вона застосовується лише до шківа пояса допоміжних одиниць Важливо не скрутити вал. Ви навряд чи помилитесь із встановленням ременя, оскільки в приводі є напівавтоматичний натягувач.

Автоматичний натягувач ременя клініки обертається за годинниковою стрілкою з ключем “на 16” і, поєднуючи отвори на секторах, вставте в них 4-мм перевірку (звичайний ніготь підходить).

Виробник рекомендує змінювати насос одночасно, але при першій заміні термінів часу, деякі власники, які планують продати автомобіль найближчим часом, ця рекомендація ігнорується. Майте на увазі, майбутні власники!

Не було труднощів із заміною нафти в двигуні, не рахуючи великої кількості кріплень стандартного захисту моторного відсіку: шість болтів та вісім гвинтів. І не знімаючи захист, ні до зливного пробку, ні до фільтра, ви не можете повзати. Один.час пробка, з фіксованим ущільнювальним кільцем.

Нафта в коробках, незалежно від їх типу, призначена для всього терміну служби. Але лише Всесвіт вічний, тому рано чи пізно його доведеться змінити, особливо якщо він відкрився через печатки. З механікою проста: є і зливна пробка, і бухта (це також управління). Рівень повинен бути при розрізі останнього.

З DSG (Box-Robot з двома клатчами) набагато складніший: ні контрольне пробудження, ні зонд. Тому, якщо нафта протікає, то дорога одна. до служби. Якщо витоків немає, але ви просто хочете грати в нього безпечно і замінити рідину, то ні в якому. Тільки з картера механічної частини (див. фото)! В іншому випадку зіпсуйте одиницю. Вилийте олію в вимірювану ємність. Якщо все в порядку з коробкою, ми отримуємо 1,7 літра. і ми заповнюємо однакову кількість свіжої. Але як? Немає наповнення пробки, ми вийдемо на вулицю. Зніміть корпус повітряного фільтра, акумулятор та його пластиковий майданчик, а потім важіль управління, послаблюючи клеєну кріплення до осі (розташованої ззаду, ближче до передньої панелі). Потім ми виходимо чотири болти кришки і, знявши її, отримуємо відмінний доступ до порожнини.

Блок живлення нижче: Масляний фільтр обведений, пробка DSG показана зеленою стрілкою. Без дилера.сканера не злити гідрофлосну олію (червона стрілка).

У рідкісній автоматичній коробці передач «гольф» експерти радить взагалі не втручатися, оскільки без професійного сканера не тільки вимірювати температуру, але й захоплюючи так.об’єктну контрольну точку, правильний рівень масла неможливо перевірити.

Для яких ми поважаємо старі німецькі машини. це простота заміни лампочок. Це вийшло, і в новому все продумано, але не до найменших деталей. Адсорбер заважає лампі доступу правого світла на закритому світлі правого світла, а також корпус повітряного фільтра та блоку запобіжників. Для того, щоб не турбуватися в переповненому, краще їх видалити (достатньо зняти кришку з блоку запобіжників). Незважаючи на надане покриття прапора на сусідньому картриджі, заміна лампи потребуватиме спритності: вона прагне випадати при встановленні в гнізді. Для доступу до туману необхідно зняти колесо і нижню частину укриття, вивернувши 11 самотніх гвинтів. ще один мінус.

Мені також не сподобалось все з ліхтарями, оскільки зовнішні секції потрібно видалити, повернувши пластиковий болт.штангу. Щоб ви могли дістатися до цього, порізи зроблені в оббивці багажника, але вони настільки короткі, що ви не можете повзати через прогалину. Рука не піднялася, щоб схопити ніж, тому оббивка була зігнута, випускаючи її з.під герметизації дверей.

Зовнішня секція ліхтарика для заміни світильників повинна бути видалена. Плата за справу додається до п’яти засувок, вони повинні згинатись у різних напрямках. Не дуже зручно: пальців не вистачає.

Якщо нова лампа не спалює, вийміть термінал мінус клем з акумулятора на три хвилини, щоб скинути помилку в блоці блоку.

Маючи «Торки-45» для путівників, із заміною передніх прокладок, керуйте без проблем. У задніх механізмах є нюанс: зовнішній блок приклеєний до ліжка в дужці, а внутрішня. до кінця поршня. Для цього на металеву основу прокладки наноситься клейова композиція, але, перш ніж їх розміщувати, знежирити поверхні. Хоча, згідно з досвідом, вони незабаром відкриються і почнуть писати. Момент затягування передніх і задніх направок 30 н.м, колісні болти. 100 н.м.

Що росіянин хороший

Тут є віддалений паливний фільтр! Він розташований збоку від газового резервуара, перед заднім правим колесом. Перш ніж змінити, скиньте тиск у резервуар (відкрутіть і знову загорніть пробку) і в пандус (натисніть на котушку під синю кришку), потім при відключенні шосе ви не розпорошуєте паливо.

Щоб отримати доступ до салонного фільтра, відкрутіть два пластикові гвинти Barashka, що кріплять накладку під панель приладів (над передньою передньою пасажиром). Тоді все просто:

Щоб отримати доступ до салонного фільтра, вийміть люк у обігрівачі, переміщуючи його праворуч і потягнувши його вниз. Під час збирання ми вводимо шість отворів кришки в отвори фільтра.елемента, поставимо кришку вгору і рухаємось ліворуч.

Ігор Козлов: “Протягом тесту думка не пішла: чим краще прикраса кожного нового покоління” гольфу “, тим більш ніжним і якимось одноразовими деталями під кришкою”.

Ми дякуємо компанії Germanika в прибережному проході (за допомогу в підготовці матеріалу.