Діагностика несправностей системи охолодження “Volkswagen Passat B3”. Де…

Термостат Volkswagen Passat B3

Жоден механізм не може працювати вічно, з часом щось зламається в ньому. Одне з можливих зривів, з якими може зіткнутися власник будь.якого пасажирського автомобіля. це розрив термостата. Деякі люди включають питання про заміну фахівців із спеціалізованої служби, а потім інформація на цій сторінці здасться йому нецікавим або незначним.

Але хтось, вирішивши самостійно усунути несправність і замінити термостат на VW Passat B3, захоче дізнатися, як це робиться спеціалістами, і, звичайно, спробує знайти покрокову відеоінструкцію в Інтернеті в Інтернеті. Якщо ви натрапите на цей інформаційний матеріал, ввівши в пошуковій системі фразу, щоб замінити термостат на відео Volkswagen Passat B3, то ви зробили найправедливіший вибір Детальна заміна відео термостата.

Як проявляється несправність термостата

Якщо термостат не працює, Volkswagen B3 видасть 80-90 грам, які структурно закладені конструктивно, але набагато менше. Сама машина зігріться повільніше, або взагалі не зігріється. Робоча температура автомобіля двигуна не може бути досягнута. Ця неприємна несправність, коли вона, звичайно, вимагає негайного усунення. Власники автомобілів повинні знати, що заміна термостата на Volkswagen Passat B3, відео, яке ви знайшли на цій сторінці. Отже, почнемо:

Заміна термостата на відео VW Passat B3 та етап.кроки.це детальні коментарі до нього. Демонтаж зламано.

 • Автомобіль встановлений на ямі або автомобілі.
 • Кришка резервуара для розширення відкручена.
 • Захист Картера видаляється (якщо він встановлений).
 • Обережно видаліть насос гідравлічного гідравлічного гідравлічного електроживлення.
 • Послабте кронштейн кріпить насосний насос насос і вийміть сам насос, наскільки це можливо. Найкраще прикріпити насос до нерухомості, просто зав’язуючи його.
 • Ми переміщуємо затискання нижньої труби радіатора охолодження та насоса.
 • Ми готуємо контейнер, в яку будемо витимати антифриз.
 • Вийміть трубу і злив у підготовлений контейнер Tosol. Ми дотримуємось обережності, антифриз може бути гарячим.
 • Ми відкрутимо обидва болти пластикової труби. Більше того, якщо ми випадково видалимо термостат, необхідно підготуватися до подальшого потоку антифриз із системи охолодження автомобіля. Це станеться, коли демпфер був у закритому положенні.
 • Ми перевіряємо місцезнаходження термостата та готуємось до встановлення нового.
  діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Встановлення нового термостата.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

 • Прикріпіть новий робочий термостат до свого місця.
 • Покладіть гумове ущільнювальне кільце.
 • Фланець знятий, коли демонтаж відкладається назад.
 • Труба радіатора також розміщена на своєму місці.
 • Встановіть та фіксуйте гідравлічний жиловий насос на регулярному місці.
 • Ми наповнюємо охолоджуючу рідину автомобіля антифризом.
 • У той же час необхідно переконатися, що витоку немає, і система зібрана правильно та герметично.
 • Запустіть двигун свого пасату.
 • Ми відстежуємо температуру теплоносія на датчику приладної панелі, періодично відстежуючи рівень.
 • Ми чекаємо вентилятора охолодження на головному радіаторі.
 • Тепер важливо вкрасти зайві бульбашки повітря, утворені в плиті машини внаслідок наших дій. Це робиться збільшенням швидкості двигуна до 2500. 3000 протягом декількох хвилин. Деякі радять укладати автомобіль, встановлений на похилому поверхні, щоб витягнути непотрібне повітря.
 • При правильній установці та регулярній роботі нового термостата температура буде в області 80-90 грам. Тепер двигун вашого автомобіля знову працюватиме в стандартному режимі з оптимальною температурою, споживання палива значно зменшиться, і сам автомобіль буде прогрітися швидше.

Отже, заміна термостата на VW Passat B3, відео, про яке ви можете переглянути на цій сторінці, було успішним. Якщо ви хочете уникнути проблем, а також непотрібних витрат, пам’ятайте наступне:

Під час заміни старого термостата новим, зовсім не потрібно змінити датчик теплоносія. Цей датчик необхідний для читання приладової панелі вашого автомобіля, і якщо ці показання правильні, це взагалі не потрібно. Після заміни запасної частини, після декількох днів роботи вашого пасату, варто перевірити систему на отримання можливого витоку теплоносія.

Ми намагалися вибрати найкорисніший матеріал.

Бажаємо вам удачі на дорогах!

VW PASSAT B3 Ремонт

З 4.х часів на інформаційній панелі Volkswagen Passat B3, ми починаємо помічати, що індикатор температури теплоносія показує низькі показання, і якщо це також трапляється в холодний сезон, то не відразу помітно, що плита не така гаряче повітря як і раніше.

У мене були такі проблеми, які спричинили заміну термостата: двигун 1,8 на Volkswagen Passat B3, двигун з об’ємом 1,8:

 • Температура теплоносія знизилася (максимум до 60-70 градусів)
 • Повітря з печі стало помітно крутішим.
 • Нижня труба радіатора стала теплою через 5 хвилин. Після запуску двигуна.

Було вирішено змінити термостат.

Термостат на Volkswagen Passat B3 Vag 56 121 113 D, (AAM, ABS, ABN, ACX, RP, EZ, KR, 9A, 2E), але з 01.07.2003 р. Замінено VAG 44 121 113 (колишній для двигунів SB, 1Y, AAZ). Тепер цей термостат (VAG 44 121 113) для всього двигуна Volkswagen Passat B3 для всіх двигунів.

Термостат, VAG 44 121 113 у продажу, може вибрати будь.якого виробника автомобілів Volkswagen Passat B3, але я вважаю за краще поставити оригінальний термостат або перевірений виробник. Оскільки ніхто не дасть вам гарантії для неорганського термостата і не скаже вам, скільки це триватиме.

Хороші термостати Behr 1.186.87.302 (Ваг 44 121 113) та Бер 1.173.87.300 (VAG 56 121 113 D) із стигмою VW-Audi

Робота над заміною термостата 3.м пастом, з двигуном 1,8 простий, але вимагає знань про машину та точність, і я не думаю, що хтось із власної волі хотів би піднятися під машину, щоб змінити дешеву термостати з частотою одного разу на місяць.два.

Щоб замінити термостат на Passat B3 на двигун 1.8, вам потрібно:

 • Затягніть машину в оглядову яму або підйом.
 • Відкручувати.
 • Відкрутіть захист моторного відділення (якщо такий є).
 • Вийміть насос Гури (якщо такий є) разом з кронштейнею кронштейна і відведіть його в бік, щоб він не звисав на шлангах і не заважав, він повинен бути пов’язаний з будь.яким імпровізованим матеріалом.
 • Акуратно змістити пристосований затискач на нижній трубі радіатора з насоса і, встановивши будь.яку ємність для осушення теплоносія

Повністю осушуючи охолоджуючу рідину, вам потрібно відкрутити два болти, які кріплять цю пластикову трубу (будьте обережні: іноді термостат видаляється, а решта теплоносія видаляється разом з трубою). Якщо термостат не вискакує з трубою, то вам потрібно натиснути його на викрутку.

Після цього ми вивчаємо місце для нового термостата і збираємо у зворотному порядку

 • Ми ставимо термостат.
 • Встановіть гумове ущільнювальне кільце.
 • Ми кріпимо фланця.
 • Ми надягаємо на радіаторну трубу.
 • Покладіть на місце насос Гури разом з кронштейном.
 • Затоки антифриз.

Якщо все збирається правильно, то не повинно бути витоку, ми запускаємо двигун, спостерігаючи за показником температурного індикатора, перевіряємо нижню трубу та відстежують рівень охолоджуючої рідини в резервуарі для розширення. Ми чекаємо, поки ввімкне вентилятор на радіатор, після чого потрібно вигнати повітря з радіатора нагріву (плита). Для цього ви можете просто додати швидкість двигуна до середнього або вище і утримувати їх на пару хвилин, багато хто рекомендує зробити кліп двигуна на схилі, тобто проїхати передню частину автомобіля на якийсь підйом і гасити a Пару хвилин.

Якщо все зроблено правильно, а термостат-працівник, то температура на індексі буде в межах 80-90 градусів. Це означає, що двигун працюватиме в нормальній температурі, споживання палива зменшиться, буде прогрітися швидше, і ви станете теплішими та веселішими.

Ремонт термостата Volkswagen Passat B3, B4

Видалення термостата виконується в такому порядку:

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Попередження Перед тим, як зняти термостат, позначте його положення у справі.

Перевірте термостат у такому порядку:

Виконайте встановлення термостата в такому порядку:. очистіть тіло термостата та спаровування поверхонь;. Встановіть термостат у випадку в положенні, в якому термостат був перед видаленням;. Встановіть нове ущільнювальне кільце круглого перерізу;. Встановіть кришку і затягніть болти кріплення необхідним моментом;. Встановіть шланги системи охолодження, кронштейн насоса підсилювача рульового управління;. Встановіть привідний ремінь насоса;

Як знайти необхідну інформацію тут? Декодування заводської конфігурації автомобіля (англійська мова.) Декодування фабричної конфігурації VAG на російській мові! Діагностика Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Codes помилки.

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її машини, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Вся документація англійською мовою позначена.), німецькою. (Гер.) Для всіх, хто має Volkswagen, руки та їхнє бажання робити що.небудь. Для всіх, хто має Volkswagen, руки та бажання зробити їх.

Технічний сайт Volkswagen © 1999-2018 від Ніка Піткіка

Контакти, реклама на сайті / зв’яжіться з нами

Volkswagen Passat варіант Passary 1.6 Sogers 1989 на Drive2

Доброго дня, шановні партнери.У цьому записі я розповів про те, що раніше мотор вмирав від тепла, але зараз він замерзає.За порадою товариша Sergeigt1 замовив термостат. Wahler 4264 вирішив замовити.87D термостат з прокладкою, десь читається, що вони нормальні.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Термостат на Passat B3 1.6 карбюратор

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Стаття термостата на Passat B3 1.6 карбюратор

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Сьогодні я взяв його з магазину і вирішив його встановити.Перед ремонтом я поїхав до Самока в Подольську. Вона розташована на вулиці Машиностроїтелі D. 7A. 1 хвилина 20. Є пилосос. Мені не сподобалось жодної речі, я не знаю, це так чи ні. Ви надягаєте промивання, і з пістолета він продовжує перетинати пінопласт. Схоже, у них є якийсь танк на 100-200 літрів, де додається хімія. Поки ви не розвиваєте цей об’єм води. він не буде чистим ((.Загалом, зсув термостата. Хтось рекомендує зняти насос. Я не наважився, тим більше, що я дивився, цілком можливо відкрутити трубу термостата знизу, вам просто потрібно щось лягти і лягти на землю.Видаліть нижній товстий шланг, що веде до радіатора. Заздалегідь замінюємо відро і зливаємо антифриз.Потім вийміть верхній шланг. І якщо майже немає втрати антифризу з першим шлангом, оскільки ви можете направити потік, де вам потрібно шланг, тут буде втрата))). Тому що потік буде виведений з блоку.Відкрутіть два болти на 10 з розширенням см близько 20 см.Ми виймаємо гумове кільце. Ми виймаємо термостат. Я якось захворів на його виведення, тримається дуже щільно. Мені навіть довелося вдарити по кіянці.Старий термостат також виявився коллером на 87 градусах 13 років звільнення. Це виглядає майже як нове, перевірте себе на фотографії.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Під час складання деякі рекомендують розтягувати дріт через вухо термостата і приклеїти його в трубу. Дріт необхідний для утримання термостата в певному положенні, щоб він не прокрутив, і гумове ущільнювальне кільце не падає.Мені просто вдалося вставити термостат. Злегка грюкнув, і він застряг. Потім він засунув печатку і обережно кинув трубу. Витягнутий з серця, щоб воно не текла)).Я також помітив, що гумові смуги, які тримають радіатор зверху, були втрачені. Болти накручуються в ці гумові смуги на 10. Є ідеї, як поставити цю кріплення?Також замінив ліву подушку двигуна. Я взяв Chery A11-1001110DA Задній лівий двигун. І якщо передня підтримка від Chery не підходить, оскільки фіксуючий штифт не збігається, то цей з’явився як рідний. Єдиний момент полягає в тому, що чомусь довжини болта було недостатньо (((. Я вибрався з ситуації, скручуючи Stiletus M10. Крок, швидше за все, стандартний 1.5 мм. Я купив оцинковану шпильку на ринку на ринку. Я загорнув два горіхи зверху.Щоб замінити необхідну подушку: 1. брязкальця, голови 13 і 17.2. Набір подовжувачів. Мінімум 6-7 см, і довгий близько 50 см.3. Джек є стандартним (здається, стандартним, тому інжир це знає)). Я зварував болт на 17 до осі гнізда, щоб ви могли скрутити стандартний проміжок.4. Час і бажання.Необхідно видалити розширювальний бак. Для цього вийміть чорний захисник (чіппер), який закриває резервуар з боку крила. Просто підтягніть його вгору. Потім ми відкрутимо голову 10 двох шпильок. Не потрібно відключити трубки, ви можете просто вийняти резервуар вперед до радіатора.Відкрутіть верхній болт до 17 подушок. Потім два болти на 13 нижніх подушках. Болт, який ближче до крила, легше скрутити, подовжуючи хрипку 50 см з подовжувачем. Ми відкрутимо далеку болта з розгинанням 5-6 см.Тоді вам потрібно зробити коробку передач. Я зробив це під кутом 45 градусів до переднього колеса, є лише плоска платформа коробки передач. Є якась болт або кришка або штепсельна вилка, він стикається. Відкладіть Джек від нього.Тоді необхідно зняти алюмінієву кронштейн, закріплений на коробці. Він прикріплений до двох болтів на 13. Довше. Ми відкрутимо їх з розширенням CM за допомогою 5.см розгинального шнура. Не знімаючи кронштейн, ви не можете зняти подушку.Збірка у зворотному порядку, єдина точка, поки ви не покладете верхній болт на 17 або шпильку, як у моєму випадку, не підтягніть інші болти. Тож буде легше потрапити в нитку. І бажано, щоб коробка опускалася, але є проміжок 1-2 мм.Стара подушка була молитвою, її верхня металева частина значно пішла.Показання до заміни подушки були удари під час перемикання передач, особливо до 3.го. Удари зменшилися, але все.таки вони все ще мають. Річ у тому, що існує підозра, що зчеплення закінчується. Оскільки він чіпляється майже на початку педалі, і важко вибрати м’яке вивільнення педалі.У зв’язку з цим я хотів проконсультуватися. На демонтажі пропонує живий зчеплення з набором для 3 В екзистенції Sachs встановив витрати від 6900. Є дешевше, якщо хтось змінився, дивіться, можливо, які аналоги вже перевіряються у випадку. Ось стаття з WV. VAG 027 198 141 DX Я думаю, візьміть нову або робити вживку?Нарешті про термостат. В останньому записі я не згадував про те, що мені здається, що вентилятор вмикається рано. Перша швидкість увімкнена при 70 градусах на охайному.Після заміни термостата він їхав додому на шосе. Навіть довгий рух 110-120 км не дозволив двигуну розігрітися вище 90 градусів. І зі швидкістю 90 км/год, температура утримується 75-80 градусів. У місті він, як правило, падає майже до 70 градусів (((.У кого є деякі думки, де копати? Є думки, що винна датчик вентилятора. Питання полягає в тому, як це перевірити, адже зміна всього поспіль вже була витонченою, якщо чесно (((.

Удачі, зелене світло і не зламати.

Функції системи охолодження двигуна

Підтримка оптимальної температури двигуна. це головне завдання, яке виконує система охолодження Volkswagen Passat B3. З критичними показниками температури прогалини в рухомих елементах зменшуються. Якщо несправність не буде усунена в часі, розпочнеться прискорене DIS, що тягне за собою ризик зачиняти частини, самості бензину або детонації. Підтримка постійної температури двигуна. не єдине завдання системи охолодження.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Система охолодження. Джерело

 • охолодження повітряного потоку турбонаддув;
 • скорочення часу опалення двигуна;
 • нагрівання повітря у системі вентиляції та кондиціонування;
 • зниження температури моторного масла;
 • Охолодження рідини передач в автоматичній коробці передач.

Діапазон робочої температури двигуна-92-100 ° C. Залежно від навантаження та навколишнього середовища, обладнання плавно видаляє тепло в атмосферу через спрямований потік повітря або з теплопроводом. Важливо уникнути різких температурних відмінностей, оскільки конденсат, який падає на стіни, розбавляє масло, що погіршить продуктивність та збільшить знос компонентів.

Система охолодження Passat B3

Volkswagen Passat B3 1990 року контролюється термостатом. При досить низькій температурі антифриз проходить лише в невеликому колі, промиваючи блок циліндрів. Досягнувши 85-90 градусів, термостат починає відкриватися, блок управління запускає повне коло циркуляції. Антифриз охолоне завдяки решітці радіатора.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Система охолодження дизельного двигуна. Джерело

Якщо індикатор вище 92 °, вентилятор змушений увімкнути. Як тільки температура рідини знизиться до 84 °, вентиляція буде відключена. Вентилятор можна увімкнути навіть без запалювання, оскільки після зупинки двигуна необхідно охолонути.

Система охолодження Passat B5

Система охолодження Passat B5.вентилятор, який забезпечує постійний потік повітря, який встановлюється на термічній муфті. При 92 ° С перша швидкість увімкнена, якщо ступінь продовжить збільшуватися, пристрій перейде в режим “турбо”.

Встановлений блок управління з герметичною обов’язковою системою охолодження фургона станції Volkswagen Passat B4 має кілька варіантів виконання. Зміни залежать від наявності кондиціонування або типу палива. У “Американці” на дизелі принцип експлуатації побудований на часовій естафеті. Після зупинки двигуна крильчатка продовжуватиме обертатися. Одне обладнання встановлено у бензиновому версії B4. Кондиціонер може зажадати встановлення додаткового вентилятора.

Сама блок управління визначає необхідність включення примусового видування та швидкості швидкості. Момент запуску в першому режимі знаходиться в діапазоні 92-97 ° C. Якщо температура піднімається до 99 ° C, інтенсивний режим увімкнено. Цей підхід ефективно розподіляє паливо та збільшує продуктивність машини.

Охолоджуючі несправності

Якщо в двигуні з’являються порушення, необхідно негайно діагностувати. Чим раніше виявлено поломку, тим менше льоду страждають. Побивка позначається низкою факторів, які можуть втратити з поля зору недосвідчених водіїв.

 • часті перегрівання двигуна;
 • перебої в вентиляторі;
 • антифриз витік;
 • Довге опалення.

Легко визначити несправності, достатньо проводити щотижневі перевірки рівня антифриз. Якщо ви затримаєте ремонт, то замість дешевого перегляду вам доведеться зробити дорогу заміну одиничних вузлів.

Перегрівання двигуна

Легко помітити підвищення температури в льодовому пасаті, оскільки він містить датчик нагрівання теплоносія. Як тільки індикатор досягне критичної точки, індикатор охолоджуючої рідини починає спалахувати на приладовій панелі. Якщо двигун кипить, то постійна ходьба пара буде видно з.під капота.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Перегрівання двигуна. Джерело

Перегрівання може відбутися через відсутність антифризу. Якщо радіатор буде дуже забруднений, рідина не встигне охолонути, що призведе до нагрівання двигуна під час переміщення. Також однією з причин лихоманки є те, що вентилятор охолодження Volkswagen Passat не вмикається, коли це необхідно.

Двигун не нагрівається до потрібної температури

Основна проблема, завдяки якій неможливо розігріти двигун до робочої температури. Якщо антифриз циркулює лише у великому колі, двигун постійно охолоджується і не встигає нагріватися. Також причиною несправності може бути постійно працюючий вентилятор.

Викиди рідини

Викидання антифризу може спровокувати зовнішній або внутрішній витік, а також герметичну кришку резервуара. Викид теплоносія може відбуватися через пошкодження труб, а також втрата напруги в суглобах.

Охолоджуюча рідина, що входить на олію

Якщо біла піна помітна при дослідженні масляного зонда, це вказує на внутрішній витік рідини охолодження. Симптоми також можуть бути легким димом під час звичайної роботи двигуна в теплий сезон. Білий колір вихлопу дозволений лише при нагріванні “Volkswagen“.

Рідина не потрапляє в радіатор нагріву

Проблема може з’явитися через закупорку або пошкодження труб. Через це рідина не потрапляє в радіатор нагріву. Також невдача в роботі може спровокувати погіршення напруги в резервуарі для розширення.

Вентилятор охолодження постійно працює

Постійна робота вентилятора Volkswagen обумовлена ​​неправильними показаннями температури або відмовою реле. Ще одна проблема проявляється через закулювання блокування. Антифриз постійно перегрівається, через яку спрацьовує автоматизація.

Вентилятор охолодження не вмикається

Основна причина розбиття полягає в тому, що ланцюг живлення не спрацьовує і не пошкоджено. У електропроводці також може бути скеля або поганий контакт. Якщо автомобіль не оснащений електродвигуном, то проблема може складатися з несправної в’язки.

Як замінити термостат Passat B3

Невдалий термостат впливає на втрати тепла та стабільне нагрівання до робочої температури на автомобілі. З несправним термостатом плита підірве не 80-90 градусів, а 5-60, не кажучи вже про те, що машина не зігріється належним чином.

Заміна термостата може бути зроблена в гаражних умовах, витрачаючи при цьому набагато менше, ніж засоби. На заміну потрібно до 3-4 годин.

Адвокат

Багато хто ще також замінює датчик теплоносія. Насправді це не потрібно для цього, оскільки датчик відповідає за читання на приладовій панелі автомобіля.

Після декількох днів роботи автомобіля перевірте його на наявність витоку охолодження та інших рідин. Якщо охолоджуюча рідина протікає. проведіть процедуру заміни термостата знову або перевірте стан труб під час виправлення.

Трапляється, що труба, від того, що вона була недостатньо сильною. зламається. У цьому випадку необхідно злити весь теплоносій, очистити поверхні від антифриз, повторно встановіть трубу і налийте рідину.

Заміна термостата Volkswagen Passat. відео

У своєму попередньому записі www.Drive2.ru/l/l/10201667/я змінив dotozh на оригінальний 6U0919501b з блакитною смужкою, після чого я зробив поспішний висновок, що мій термостат є працівником (до цього я підозрював, що він відкривається рано, але насправді старий датчик дав низькі свідчення). Подорожувавши з новою крапкою в різних режимах, я зрозумів, що двигун працює у високому діапазоні температури-105-108 г г.Вентилятор увімкнувся лише з першою швидкістю. Карлсон, хоча Топроновський, але працював на обох швидкостях (перевірив, закривши контакти в чіпі вентилятора вентилятора в нижній частині радіатора).Було придбано новий перемикач включення Knecht-Mahle TSW31.

Температурна ситуація не змінилася. Тож настав час на термостат, придбаного ще в січні 4256.87d50. Треба одразу сказати, що я налив це число на якийсь сайт у Вагамі. Згідно з каталогом, він не йде на Passat B3, але температурний діапазон підходить. Я також купив його без особливого загартування Flanvag 055 121 121 F. У процесі демонтажу раптом виявилося, що мій старий. це зовсім інша структура

Коментарі та думки власників 22

Чому “vag 055 121 121 f” не підходив?

У мене є рекорд, і поруч є два фланги: www.Drive2.ru/l/5282402/

І гур.ремінь якось дивно розтягується, без болта.

Там для F фальшивки не вистачає довжини і згинання гумової труби. І гура ну, щось подібне.Велика гайка на 22 із Zazubins регулює перешкоди, і болт проходить через нього на 13 фіксує гайку.

Все це пройшло в колі 3-4 рази з 2003 року я тримаю пасат, двигун 2е. Отже, лише зараз Infa прийшла до мене, що при встановленні нового насоса або частини насоса з крильчаткою (в обох випадках) потрібно регулювати! Розрив між крильчаткою та частиною реакції насоса. Проміжок, виставлений 0.3 мм., і був на новому насосному складі 2 мм. Коли він зібрав і розпочав роботу автомобіля, він помітив вдосконалену циркуляцію теплоносія у вигляді гарячого повітря з печі (рука не терпить) і відсутність розгойдування з теплоносія під час роботи двигуна з відкритим Кришка розширення танка! Рідше повертається на вентилятор радіатора в теплі.

Щодо термостатів, я накопичив 6 з них за 13 років, я взяв і оригінали, і дешеві, тепер я купив Оску за 200 (оригінал 2500). Я не знаю, чому вони вмирають, машина охолоджується на шосе, нового, але лише за півроку від сили. Оригінал також швидко помре, що замінник. Але все це було перед регулюванням зазору в насосі, може бути підвищена температура, вона знищена або частинки абразивного роккаліну в системі теплоносія, стрижня термостата струшується, я не знаю. Я читав багато форумів на різних марках автомобілів, терміни загинуть скрізь. На форумі Granta-Lada, здається, вони з’ясували, що охолоджуюча рідина просочується через стебло і, отже, термостат відкривається раніше.

Запчастини не такі, що вони робили раніше, це факт.

Оригінал для шалених грошей, безумовно, краще, але це може бути простіше змінити оригінал, якщо доступ до деталей простий. Насос поставив долз- посилений.

Привіт, друзі!Прошу вибачення за довгу тишу. Але насправді нічого не було, щоб написати. Пасат практично не кидав сюрпризів, я просто їздив щодня і не парував. Але оскільки ніс зима, мені довелося трохи турбуватися про систему мисливців.10 днів вже минули, оскільки я все це зробив з машиною, через роботу не було часу замалювати текст. Але нарешті, я розміщую свій звіт про підготовку до зими =)) нічні морози вже розпочалися, і не було часу чекати запасних частин від екзистенціалу, мені довелося купувати все в своєму місті, майже в 2 рази дорожче. Було вирішено змінити термостат та антифриз. Дивлячись трохи назад, таке нещастя сталося, як літній вечір. вода кипила в радіаторі, і пара впала з резервуара під час калюжі Звичайно, я ніколи цього не мав, але я якось не панікував, залишився Автомобіль на стоянці і пішов гуляти з моєю коханою дівчиною =) Я все ще не зрозумів, чому це сталося, факт полягає в тому, що вентилятор радіатора не працював автоматично, як слід. Він увімкнувся окремою кнопкою, старий власник засувив цей пристрій. Звичайно, я пропустив температуру і не вмикав вентилятор, але до того, як була така реакція, нічого не кип’яте. Коротше кажучи, після того, як машина охолоне, і я підійшов вгору, додав воду в систему і їхав до цього дня, відстежуючи рівень в резервуарі для розширення.Ви кажете: “Навіщо додана вода?”Так, все просто, я не знав, що було заповнено раніше, і тому збирався мити систему до зими і налити антифриз, щоб спокійно їздити. І до цього мені довелося додати до системи. Щодо кипіння, існували думки, що термостат не спрацював. Гаразд, я думаю, що я зміню полювання, в той же час термостат.Я прийшов, цей момент я дозрів для всіх цих творів. Я вирішив зробити все сам. Google, щоб допомогти мені. Я скажу вам, хлопці знайшли дуже хороший сайт для ремонту B3 Passat.(Якщо мені потрібно поділитися посиланням) там я зрозумів розум, що так, як.Прочитавши розумні статті, було вирішено змінити: термостат, антифриз, датчик температури теплоносія (DTOZH). є 2 штуки, термо.перемикач вентилятора.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Загнать автомобиль на смотровую яму или подъёмник.Открутить крышку расширительного бачка.Открутить защиту моторного отсека (если есть).Снять насос ГУРа (если есть) вместе с кронштейном крепления и отвести его в сторону, чтобы он не болтался на шлангах и не мешал, его надо подвязать любым подручным материалом.Аккуратно сдвинуть стяжной хомут на нижнем патрубке радиатора с помпы и, подставив какую-либо ёмкость для слива охлаждающей жидкости, снять патрубок с помпы (не облившись при этом охлаждающей жидкостью)Полностью слив охлаждающую жидкость, нужно открутить два болта, крепящие этот пластмассовый патрубок (будьте внимательны: иногда вместе с патрубком снимается и термостат и если он закрыт, будет вытекать оставшаяся охлаждающая жидкость). Если термостат не выскочил вместе с патрубком, то нужно подковырнуть его отвёрткой.

После этого осматриваем посадочное место под новый термостат и собираем в обратном порядке

Ставим термостат.Устанавливаем резиновое уплотнительное кольцо.Прикручиваем фланец.Надеваем на место патрубок радиатора.Ставим на место насос ГУРа вместе с кронштейном.Заливам антифриз.Если всё собрано правильно то — протечек быть не должно, заводим двигатель, при этом наблюдаем за показаниями указателя температуры, проверяя нижний патрубок, и следим за уровнем охлаждающей жидкости в расширительном бачке. Ждём, пока не включится вентилятор на радиаторе, после этого нужно выгнать воздух с радиатора отопления (печки). Для этого можно просто добавить обороты двигателя до средних или выше и подержать их пару минут, многие рекомендуют делать прогазовку двигателем на уклоне, то есть заехать передом автомобиля на какой-нибудь подъём и по газовать пару минут.

Volkswagen Passat варіант Passary 1.6 Sogers 1989 на Drive2

Доброго дня, шановні партнери.У цьому записі я розповів про те, що раніше мотор вмирав від тепла, але зараз він замерзає.За порадою товариша Sergeigt1 замовив термостат. Wahler 4264 вирішив замовити.87D термостат з прокладкою, десь читається, що вони нормальні.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Термостат на Passat B3 1.6 карбюратор

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Стаття термостата на Passat B3 1.6 карбюратор

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Сьогодні я взяв його з магазину і вирішив його встановити.Перед ремонтом я поїхав до Самока в Подольську. Вона розташована на вулиці Машиностроїтелі D. 7A. 1 хвилина 20. Є пилосос. Мені не сподобалось жодної речі, я не знаю, це так чи ні. Ви надягаєте промивання, і з пістолета він продовжує перетинати пінопласт. Схоже, у них є якийсь танк на 100-200 літрів, де додається хімія. Поки ви не розвиваєте цей об’єм води. він не буде чистим ((.Загалом, зсув термостата. Хтось рекомендує зняти насос. Я не наважився, тим більше, що я дивився, цілком можливо відкрутити трубу термостата знизу, вам просто потрібно щось лягти і лягти на землю.Видаліть нижній товстий шланг, що веде до радіатора. Заздалегідь замінюємо відро і зливаємо антифриз.Потім вийміть верхній шланг. І якщо майже немає втрати антифризу з першим шлангом, оскільки ви можете направити потік, де вам потрібно шланг, тут буде втрата))). Тому що потік буде виведений з блоку.Відкрутіть два болти на 10 з розширенням см близько 20 см.Ми виймаємо гумове кільце. Ми виймаємо термостат. Я якось захворів на його виведення, тримається дуже щільно. Мені навіть довелося вдарити по кіянці.Старий термостат також виявився коллером на 87 градусах 13 років звільнення. Це виглядає майже як нове, перевірте себе на фотографії.

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

діагностика, системи, охолодження, volkswagen

Під час складання деякі рекомендують розтягувати дріт через вухо термостата і приклеїти його в трубу. Дріт необхідний для утримання термостата в певному положенні, щоб він не прокрутив, і гумове ущільнювальне кільце не падає.Мені просто вдалося вставити термостат. Злегка грюкнув, і він застряг. Потім він засунув печатку і обережно кинув трубу. Витягнутий з серця, щоб воно не текла)).Я також помітив, що гумові смуги, які тримають радіатор зверху, були втрачені. Болти накручуються в ці гумові смуги на 10. Є ідеї, як поставити цю кріплення?Також замінив ліву подушку двигуна. Я взяв Chery A11-1001110DA Задній лівий двигун. І якщо передня підтримка від Chery не підходить, оскільки фіксуючий штифт не збігається, то цей з’явився як рідний. Єдиний момент полягає в тому, що чомусь довжини болта було недостатньо (((. Я вибрався з ситуації, скручуючи Stiletus M10. Крок, швидше за все, стандартний 1.5 мм. Я купив оцинковану шпильку на ринку на ринку. Я загорнув два горіхи зверху.Щоб замінити необхідну подушку: 1. брязкальця, голови 13 і 17.2. Набір подовжувачів. Мінімум 6-7 см, і довгий близько 50 см.3. Джек є стандартним (здається, стандартним, тому інжир це знає)). Я зварував болт на 17 до осі гнізда, щоб ви могли скрутити стандартний проміжок.4. Час і бажання.Необхідно видалити розширювальний бак. Для цього вийміть чорний захисник (чіппер), який закриває резервуар з боку крила. Просто підтягніть його вгору. Потім ми відкрутимо голову 10 двох шпильок. Не потрібно відключити трубки, ви можете просто вийняти резервуар вперед до радіатора.Відкрутіть верхній болт до 17 подушок. Потім два болти на 13 нижніх подушках. Болт, який ближче до крила, легше скрутити, подовжуючи хрипку 50 см з подовжувачем. Ми відкрутимо далеку болта з розгинанням 5-6 см.Тоді вам потрібно зробити коробку передач. Я зробив це під кутом 45 градусів до переднього колеса, є лише плоска платформа коробки передач. Є якась болт або кришка або штепсельна вилка, він стикається. Відкладіть Джек від нього.Тоді необхідно зняти алюмінієву кронштейн, закріплений на коробці. Він прикріплений до двох болтів на 13. Довше. Ми відкрутимо їх з розширенням CM за допомогою 5.см розгинального шнура. Не знімаючи кронштейн, ви не можете зняти подушку.Збірка у зворотному порядку, єдина точка, поки ви не покладете верхній болт на 17 або шпильку, як у моєму випадку, не підтягніть інші болти. Тож буде легше потрапити в нитку. І бажано, щоб коробка опускалася, але є проміжок 1-2 мм.Стара подушка була молитвою, її верхня металева частина значно пішла.Показання до заміни подушки були удари під час перемикання передач, особливо до 3.го. Удари зменшилися, але все.таки вони все ще мають. Річ у тому, що існує підозра, що зчеплення закінчується. Оскільки він чіпляється майже на початку педалі, і важко вибрати м’яке вивільнення педалі.У зв’язку з цим я хотів проконсультуватися. На демонтажі пропонує живий зчеплення з набором для 3 В екзистенції Sachs встановив витрати від 6900. Є дешевше, якщо хтось змінився, дивіться, можливо, які аналоги вже перевіряються у випадку. Ось стаття з WV. VAG 027 198 141 DX Я думаю, візьміть нову або робити вживку?Нарешті про термостат. В останньому записі я не згадував про те, що мені здається, що вентилятор вмикається рано. Перша швидкість увімкнена при 70 градусах на охайному.Після заміни термостата він їхав додому на шосе. Навіть довгий рух 110-120 км не дозволив двигуну розігрітися вище 90 градусів. І зі швидкістю 90 км/год, температура утримується 75-80 градусів. У місті він, як правило, падає майже до 70 градусів (((.У кого є деякі думки, де копати? Є думки, що винна датчик вентилятора. Питання полягає в тому, як це перевірити, адже зміна всього поспіль вже була витонченою, якщо чесно (((.

Удачі, зелене світло і не зламати.