Як зняти решітку радіатора Chevrolet Cruze

Як встановити грати на Chevrolet Cruze!

Потім продукт можна встановити на місце та продовжити роботу Chevrolet. Для налаштування Chevrolet нам знадобляться: Заміна Паливного Фільтру Chevrolet Lacetti 1.

Паливний фільтр Chevrolet Lacetti Паливний фільтр Chevrolet Lacetti не відрізняється відштовхуючись від об’єму двигуна, модифікації або року випуску. З заводу на автомобіль, як у кузові седан, так і хетчбек, встановлюють GM.

Рестайлінг решітки радіатора Chevrolet Cruze. надійний захист від бруду та каміння

Нам знадобиться: Гнучка викрутка Torx із наконечником T20; Верхні грати 1. Викручуємо 4 гвинти зверху і відгинаємо грати. Гнучкою викруткою підлазимо до шурупів збоку вони закріплені на одному рівні з центральною точкою емблеми і викручуємо. Спробуємо вивести грати з пазів див. Треба відвести вгору пластиковий виступ, нахиливши потім грати вперед.

Кріплення повинне відразу відокремлюватися. Вони йдуть в один ряд, по 5 із кожного боку. І зняти решітку радіатора Renault Duster, а не виламати її, можна лише відклавши всі 10 язичків. Chevrolet Cruze решітка радіатора Як встановити решітку радіатора замість штатної на Chevrolet Cruze.

Після того, як кріпильні деталі були відключені, радіаторна решітка видаляється і встановлюється на чисту рівну поверхню.

Потім вам потрібно продути продукт пилососом чи феном. Варто уважно вивчити пластикові грати для присутності деформованих стільників. Якщо вони є, їх слід нагріти за допомогою фена та ретельно вирівняти за допомогою плоскогубців.

Як зняти радіаторні грати на Chevrolet Cruze

Демонтаж та зворотне встановлення деталі можна провести в більш простому режимі без зняття бампера. Через високі ризики уламки пластику при подібних маніпуляціях наш ресурс настійно рекомендує дотримуватися лише зазначеної в цій статті інформації.

Заміна вузла Експлуатація несправної решітки радіатора на Chevrolet Cruze, так само як і ігнорування вузла, що засмічено, тягне за собою ризики інших поломок.

Крім перегріву, можлива поява механічних дефектів через попадання великого сміття в моторний відсік. Визначити необхідність заміни решітки радіатора як зняти решітку радіатора на Chevrolet Cruze. Для цього слід оглянути вузол та ретельно проаналізувати його стан.

Для проведення заміни радіаторної решітки на Chevrolet- Cruze знадобляться: Процедура заміни вузла дуже схожа з його прочищенням.

Найчастіше достатньо: Встановити автомобіль у ремонтну зону. Демонтувати кріплення бампера та зняти його з автомобіля. Провести демонтаж решітки радіатора.

Спосіб кріплення нестандартний. Зовні такий апгрейд нагадує рестайлінг Mercedes року.

Установка та заміна автомобіля Chevrolet Cruze знаходиться в транспортному положенні. Вивішувати підйомним механізмом або встановлювати на оглядовий канал не потрібно; приступаємо до професійного ремонту: Це необхідно для того, щоб мати доступ до кріплення бампера.

Відгвинчуємо болти; аналогічну процедуру проводимо із протилежного боку. Особливо добре це помітно при експлуатації автомобіля в пробках або в інших ситуаціях, коли часто доводиться їздити слідом за зняттям радіатора на Chevrolet Cruze іншими учасниками дорожнього руху.

З-під коліс авто попереду вилітають камені та пісок, які потрапляють у вашу решітку радіатора, ушкоджуючи її та роблячи непридатною для подальшої експлуатації. У таких випадках водій може спробувати зняти та очистити отвори решітки радіатора від сміття або виконати тюнінг, повністю замінивши деталь.

І перший, і другий варіант має однакову популярність серед вітчизняних автовласників, тому кожен з них варто розглянути докладніше.

Потрібно зняти передній бампер, після чого відвернути пластикові кріплення самої решітки.

Багато недосвідчених водіїв намагаються очистити грати за допомогою ножа або іншого гострого предмета.

Опис решітки радіатора на Chevrolet Cruze

На автомобілі марки Chevrolet Cruze встановлено дві радіаторні грати в передній частині. З метою їх ідентифікації, відмінності прийнято називати верхня та нижня. Матеріал виробу пластик, полімер, хромовані накладки.

Кріплення відбувається за допомогою пістонів, болтів. Головне завдання: забір повітряного потоку для охолодження радіатора. меншою мірою естетичний фактор.

Ресурс експлуатації необмежений крім механічного, технічного ушкодження, аварії, зіткнення, ДТП. У разі дефекту, тріщини, необхідно зняти та замінити новою деталлю.

Заміна решітки радіатора на Chevrolet Cruze

Перед початком профілактичних робіт проводимо комплексну діагностику з метою ідентифікації поломок, оцінки загального стану автомобіля. Отримані дані аналізуємо, розраховуємо кількість запасних частин, ремкомплектів.

Підготовчий етап: нові решітки, емблема, накладки, набір автомобільних інструментів, викрутки, ганчір’я.

Які технології заміни існують

Багато майстрів практикують заміну грат шляхом:

 • демонтаж без зняття переднього бампера;
 • комплексний підхід з повним демонтажем.

Незважаючи на простоту і швидкість заміни в першому варіанті, він не ефективний і не застосовується в офіційних майстернях. Йдеться про те, що в процесі демонтажу часто ушкоджуються пластмасові кріплення решітки. Відновити (замінити) їх вказаним способом неможливо лише шляхом зняття бампера. Це важливо та потрібно враховувати при виборі майстерні.

Види ґрат Chevrolet Cruze

У стандартних комплектаціях встановлено два типи, як уже згадувалося вище. Але деякі автовласники роблять тюнінг, монтують треті грати. Сітка фіксується у нижній центральній частині бампера. Там встановлені ребра жорсткості із пластику. Спосіб кріплення нестандартний. Зовні такий апгрейд нагадує рестайлінг Mercedes 2011 року.

Ціна, оригінали, аналоги та артикули

НазваАртикул/ОЕМЦена (руб.)
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ
Решітка радіатора Chevrolet Cruze 2013 верхня, передня хромована чорна 96981100, 95931767 від 1900
General Motors 95931767 /
Решітка радіатора верхня частина (хром), нижня, пластик (набір) 95931767 3600
Аналоги
Оптимум CV28109300000 750
Sat STCV42093A0 700
Body Parts CVCRZ09102HB 712
Signeda PCV07208GA 740
/ (хром) / 1200
Norden CH35V930 900
Решітка радіатора нижня, передня Chevrolet Cruze 2014 SK-60528 950
/ SK-60524 /
/ SK-39436, 96981093 1070
/ SK-39435, 96981100 1020
/ SK-57277, 96994779 750
/ SK-35019 1350
Решітка радіатора верхня, стиль хром SK-37427 1460
/ SK-20381, 96981093 1470
/ SK-20382 1180
/ SK-20383 840
/ SK-20384 750
Chevrolet Cruze 2012 верхня, передня, стиль хром, обід zp95781 800
/

Встановлення та заміна

Передній бампер відводимо убік. Приступаємо до зняття грат: верхньої, нижньої та проміжної. Використовуємо викрутку з хрестоподібним наконечником, викручуємо, замінюємо новими. Хромовані вставки встановлюємо акуратно, дбайливо.

Так як у нижньому периметрі для сітки не передбачений штатний отвір для фіксації, прихоплюємо на м’які затискачі. Готово.

Проводимо візуальну діагностику, оглядаємо стан радіатора системи охолодження, за наявності забруднення із зовнішнього боку очищаємо потоком води. Якщо є механічні пошкодження стільників, оцінюємо стан критичності та обґрунтованість демонтажу для реставрації. Заміна радіатора новим допускається у разі суттєвої деформації стільників.

Завершальний етап: складання та встановлення на штатне місце. Перевіряємо протитуманні фари на працездатність, тому що при монтажі міг бути обрив ланцюга. При необхідності використовуємо мультиметр для перевірки цілісності проводки. Автомобіль готовий до використання.

Обслуговування

Активна експлуатація автомобіля, у тому числі і Chevrolet-Cruze, незмінно тягне за собою засмічення радіаторної решітки. Пов’язано це з вже зазначеним призначенням такої, яка зводиться до ретельної фільтрації повітря, що надходить до радіаторної серцевини. Зокрема, грати відфільтровують:

 • бруд;
 • воду;
 • каміння;
 • різного роду дорожнє сміття.

Використання машини із забрудненими гратами радіатора несе за собою несприятливі для автовласників наслідки. Справа в тому, що забиті отвори вузла провокують недолік повітря, що надходить до радіатора, і, як наслідок, недостатня якість охолодження мотора. Подібний збіг обставин нерідко тягне за собою перегрів Chevrolet-Cruze і дорогий ремонт двигуна, що випливає з нього. Допускати такого, звичайно, не варто.

Щоб уникнути зазначених вище несправностей, важливо систематично та якісно обслуговувати радіаторні грати. До базових заходів обслуговування відносять:

 • Періодичний огляд стану вузла.
 • Його прочищення.

как снять передний бампер шевроле круз cruze chevrolet саня марк

Як показує практика, визначити радіатори, що засмітилися, на Chevrolet Cruze нескладно і під силу навіть рядовому автомобілісту. Для цього досить ретельно оглянути вузол та проаналізувати ступінь засмічення ґратчастих осередків. Якщо вона досить висока і «повітряна» прохідність ставиться під питання, краще не ризикувати і провести прочищення решітки. В іншому випадку експлуатацію автомобіля можна продовжити ще деякий час.

Прочистити решітку радіатора Chevrolet-Cruze відносно нескладно. Проведення цієї процедури вимагає від автомобіліста наявності базових навичок авторемонту та деякого переліку інструментів. Загалом порядок прочистки виглядає так:

 • Машина ставиться на вільний простір для проведення ремонтних процедур.
 • Знімається передній бампер.
 • Демонтується безпосередньо решітка радіатора, очищається від усілякого бруду і автомобіль збирається у зворотному порядку.

Сам процес прочистки гранично простий і вимагає детальних пояснень. Для якісного очищення радіаторної решітки достатньо промити його водою, продути повітрям і висушити. Як правило, подібних маніпуляцій вистачає для ретельного очищення вузла. Якщо ж їх не вистачило, бажано провести повноцінну заміну радіаторної решітки на Chevrolet- Cruze.

Решітка радіатора Chevrolet Cruze: установка, заміна, рестайлінг

У конструкції Chevrolet-Cruze, як і будь-якого сучасного автомобіля, є безліч деталей. Одні виконують конкретні функції, інші встановлені в естетичних цілях, а деякі поєднують у собі і профільний функціонал, і властивості своєрідного прикраси. Сьогодні поговоримо про одну з таких деталей, а саме – про радіаторні грати. Опис функцій даного елемента конструкції Chevrolet-Cruze, варіацій його тюнінгу та особливостей ремонту можна знайти нижче.

Пара слів про призначення та функції

Решітка радіатора Chevrolet-Cruze нічим не відрізняється від аналогічного вузла в інших автомобілях. Вона встановлюється у передній частині машини безпосередньо перед радіаторною серцевиною. Як було зазначено раніше, цей елемент конструкції виконує кілька функцій:

 • Технічну, яка полягає у фільтрації та напрямку повітря до радіатора.
 • Естетичну, що виражається в декоративній прикрасі автомобіля.

На Chevrolet-Cruze встановлюються відразу дві радіаторні решітки. Вони називаються передньою та задньою, а також мають кілька відмінностей. Зокрема, відрізняються у решіток радіатора розміри отворів.

У серійному випуску на Chevrolet-Cruze встановлюються три види решіток радіатора за використовуваними матеріалами виготовлення. На даний момент ними є:

 • звичайний пластик;
 • полімер;
 • хром.

Природно, що дорожче комплектація автомобіля – тим більше солідний, якісний і симпатичний матеріал використовується при виготовленні радіаторних решіток. Незалежно від цього фактора, ресурс деталей необмежений. При систематичному та правильному обслуговуванні радіаторних решіток їх заміна може не знадобитися і через кілька сотень тисяч кілометрів.

Заміна вузла

Експлуатація несправної решітки радіатора на Chevrolet Cruze, так само як і ігнорування вузла, що засмічено, тягне за собою ризики інших поломок. Крім перегріву, можлива поява механічних дефектів через попадання великого сміття в моторний відсік. Визначити необхідність заміни решітки радіатора нескладно. Для цього слід оглянути вузол та ретельно проаналізувати його стан. Міняти решітку необхідно при:

 • сильному засміченні її осередків, що не піддаються очищенню;
 • наявності структурних дефектів у деталі;
 • інших проблемах з її функціонуванням (наприклад, якщо відламалися кріплення вузла).

Для проведення заміни решітки радіатора на Chevrolet- Cruze знадобляться:

 • нова деталь для заміни;
 • набір гайкових ключів та викруток.

Процедура заміни вузла дуже схожа на його прочищення. Найчастіше достатньо:

 • Встановити автомобіль у ремонтну зону.
 • Демонтувати кріплення бампера та зняти його з автомобіля.
 • Провести демонтаж решітки радіатора.
 • Прочистити її місце посадки.
 • Встановити нову решітку радіатора та зібрати конструкцію автомобіля у початковий стан.

Процес зміни деталі на Chevrolet-Cruze і справді дуже простий, якщо не сказати. примітивний. Заміна здійснюється протягом півгодини з усіма підготовчими заходами та рідко викликає складнощі у автомобілістів. Докладніше про її проведення дивіться у цьому відеоролику:

Рестайлінг

Багато власників Chevrolet-Cruze вирішуються на рестайлінг решітки радіатора. Подібний тюнінг спрямований на покращення зовнішнього вигляду вузла, але при необхідності може бути доповнений і з функціональної точки зору. Так, грамотний підхід до модернізації решітки дозволить суттєво продовжити її ресурс та збільшити ККД системи охолодження двигуна.

Варіантів такого поліпшення безліч. Серед власників Chevrolet-Cruze найбільшою популярністю користуються:

 • встановлення спеціальної сіточки поверх стандартної деталі (дозволяє покращити фільтрацію «радіаторного» повітря, роботу системи охолодження та зовнішній вигляд автомобіля);
 • заміна старого вузла на новий, більш привабливий чи функціональний;
 • власноручна модернізація решітки.

Найпростішим способом покращити решітку радіатора вважається установка поверх неї декоративної сіточки. Для її реалізації достатньо відокремити рамку вузла на капоті, посадити на клей сіточку і встановити зняту рамку назад. Інші варіанти тюнінгу складніші у реалізації і затратні у плані фінансових витрат.

При рестайлінг важливо:

 • Вибирати відповідні за розміром та розташування кріплень вузли.
 • Використовувати лише якісні елементи через їх функціональну важливість.
 • Відмовитися від будь-яких змін у конструкції автомобіля.

Подібний підхід дозволить уникнути зайвих грошових та тимчасових витрат, а також проблем через появу якихось несправностей. Мабуть, розповідати про порядок тюнінгу не варто. Він також зводиться до зняття бампера, старих радіаторних вузлів та монтажу нових.

 • 500-700 рублів при встановленні декоративної сіточки;
 • 1 000-2 000 – при повноцінній заміні.

Який варіант краще саме для вас. вирішуйте самі. У будь-якому випадку всі варіанти рестайлінгу цікаві і мають місце бути.

Мабуть, на цьому найважливіші положення сьогоднішньої статті добігли кінця. Як бачите, розібратися з сутністю радіаторної решітки на Chevrolet- Cruze, її тюнінгом і ремонтом нескладно. Сподіваємося, представлений матеріал був для вас корисним і дав відповіді на запитання, що цікавлять. Удачі на дорогах!

Решітка радіатора Chevrolet Cruze: установка, заміна, рестайлінг

Через високі ризики уламки пластику при подібних маніпуляціях наш ресурс настійно рекомендує дотримуватися лише зазначеної в цій статті інформації. Заміна вузла Експлуатація несправної решітки радіатора на Chevrolet Cruze, так само як і ігнорування вузла, що засмічено, тягне за собою ризики інших поломок.

Крім перегріву, можлива поява механічних дефектів через попадання великого сміття в моторний відсік. Визначити необхідність заміни решітки радіатора нескладно.

Для цього слід оглянути вузол та ретельно проаналізувати його стан. Для проведення заміни радіаторної решітки на Chevrolet- Cruze знадобляться: Процедура заміни вузла дуже схожа з його прочищенням.

Як встановити такі продукти на ваш круїз Крім того, повітряні потоки охолоджуються та надходять у блок живлення автомобіля.

Крім того, грати виконують естетичну функцію, доповнюючи зовнішній вигляд машини. Через те, що повітряна маса регулярно проходить через грати, цей елемент дуже схильний до засмічення. Це особливо помітно, коли автомобіль експлуатується в пробках або інших ситуаціях, коли вам часто доводиться їздити за іншими учасниками дорожнього руху.

Опис решітки радіатора на Chevrolet Cruze

Потрібно зняти передній бампер, після чого відвернути пластикові кріплення самої решітки. Багато недосвідчених водіїв намагаються очистити грати за допомогою ножа або іншого гострого предмета.

У таких випадках сміття або невелике каміння, що застрягли у ґратах, проштовхуються крізь її зняття решітки радіатора Chevrolet Cruze. Робити це категорично не рекомендується, незалежно від величини каміння.

Демонтаж елемента, що засміявся Після того, як кріплення були відвернуті, решітка радіатора знімається і встановлюється на чисту рівну поверхню. Види ґрат Chevrolet Cruze У стандартних комплектаціях встановлено два типи, як уже згадувалося вище.

Але деякі автовласники роблять тюнінг, монтують треті грати. Сітка фіксується у нижній центральній частині бампера. Там встановлені ребра жорсткості із пластику. Спосіб кріплення нестандартний.

Зовні такий апгрейд нагадує рестайлінг Mercedes року. Установка та заміна автомобіля Chevrolet Cruze знаходиться в транспортному положенні. І ще по зняття решітки радіатора Chevrolet Cruze саморіза праворуч і зліва на фото нижче: Ось. Машина ставиться на вільний простір для проведення ремонтних процедур.

Замена радиатора охлаждения двигателя на Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2015 года 2часть

Знімається передній бампер. Демонтується безпосередньо решітка радіатора, очищається від усілякого бруду і автомобіль збирається у зворотному порядку. Сам процес прочистки гранично простий і вимагає детальних пояснень. Для якісного очищення решітки радіатора достатньо промити його водою, продути повітрям та висушити.

Як правило, подібних маніпуляцій вистачає для ретельного очищення вузла. Якщо їх не вистачило, бажано провести повноцінну заміну решітки радіатора на Chevrolet- Cruze. Демонтаж та зворотне встановлення деталі можна провести в більш простому режимі без зняття бампера.

Решітка радіатора на Chevrolet Cruze: заміна

З-під коліс авто попереду вилітають каміння та пісок, які потрапляють у вашу решітку радіатора, ушкоджуючи її та роблячи непридатною для подальшої експлуатації.

Замена радиатора охлаждения двигателя на Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2015 года 1часть

У таких випадках водій може спробувати зняти та очистити отвори решітки радіатора від сміття або виконати тюнінг, повністю замінивши деталь. І перший, і другий варіант має однакову популярність серед вітчизняних автовласників, тому кожен з них варто розглянути докладніше.

Як зняти радіаторні грати на Chevrolet Cruze

З-під коліс машини попереду, каміння та пісок видуваються, які потрапляють у радіаторні грати, завдаючи їм збитків і роблячи його непридатним для подальшого використання.

Це дозволяє краще висвітлювати дорожню поверхню у нічний час доби. Блок-фара ВАЗ оснащена новою функцією регулювання напряму потоку світла в залежності від завантаженості автомобіля. Бендікс стартера ВАЗ відіграє найважливішу роль у запуску бензинового двигуна і його вихід з ладу не проходить безболісно для всього автомобіля загалом. Але спочатку потрібно раз Як перевірити і замінити бензонасос на BMW Е39 Деякі власники транспортних засобів напевно стикалися з ситуацією, зняття решітки радіатора Chevrolet Cruze автомобіль не заводиться, причому панель пристроїв сяє і стартер крутить мотор.

Обставин може бути.

Найбезпечнішою може бути несправність паливного насоса. Він відповідає за подачу палива з бака в двигун.