Як зняти задній бампер Chevrolet Cruze

Руки необхідно захистити рукавичками від можливих порізів. Як зняти задній бампер Для седана та хетчбека процес зняття практично не відрізняється, тому що задній бампер Chevrolet Cruze кріпиться скрізь однаково. Як зняти бампер на Chevrolet Cruze: Відкрийте багажник і знайдіть пластикові заглушки в районі задніх фар. Необхідні інструменти Підтягніть їх плоскою викруткою. під ними ви знайдете шурупи.

Всередині багажника знайдіть пластикові пістони.

Підтягніть їх, витягніть серцевину, а потім зніміть кільце. Відтягніть обшивку та знайдіть заміну заднього бампера Chevrolet Cruze хетчбек, які йдуть на ліхтарі. Витягніть роз’єм джгута проводів. Вітаємо тепер Ви знаєте як зняти передній бампер з Chevrolet Cruze. Для встановлення бампера на місце всі дії виробляються у зворотному порядку.

Сама установка дещо легша зняття, тому що немає необхідності возитися із засувками бампера.

Тому поставити новий або відремонтований бампер на Chevrolet Cruze не повинно скласти особливих труднощів. Якщо у Вас залишилися питання щодо зняття переднього бампера з Chevrolet Cruze, рекомендую подивитися наступне відео. У ньому докладно показано, як зняти передній бампер Chevrolet Cruze. Як зняти задній бампер із Chevrolet Cruze Зняття заднього бампера Chevrolet Cruze слід почати з відкриття багажника.

Тепер слід заміна заднього бампера Chevrolet Cruze хетчбек увагу на пластикові накладки поряд із задніми фарами. На цих накладках розташовані чотири декоративні заглушки по дві на кожну фару під якими ховаються шурупи. Усі чотири саморізи необхідно вивернути. Найкраще проводити роботу в гаражі, що провітрюється.

За потреби зняття можна провести на вулиці. Руки потрібно захистити рукавичками від можливих порізів.

Chevrolet Cruze (Chevrolet Cruze). зняття заднього бампера. Відео » Ремонт авто своїми руками. Діабло

Не поспішайте, дотримуйтесь рекомендацій як зняти бампер на Chevrolet Cruze, і демонтажні роботи пройдуть без неприємних сюрпризів. Ось на цих засувках бампер кріпиться з боків.

Потрібно придбати комплект для ремонту бамперів, який є рідким полімером в тюбиках. За потреби зняття можна провести на вулиці.

Як зняти передній та задній бампер Chevrolet Cruze

Як зняти задній бампер Для седана та хетчбека процес зняття практично не відрізняється, тому що задній бампер Chevrolet Cruze кріпиться скрізь однаково. Як зняти задній бампер Chevrolet Cruze: Зніміть акумулятор. Відкрийте багажник і знайдіть пластикові заглушки в районі заміни заднього бампера Chevrolet Cruze хетчбек фар. Підтягніть їх плоскою викруткою. під ними ви виявите шурупи. Відкрутіть шурупи. Усередині багажника знайдіть пластикові пістони. Підтягніть їх, витягніть серцевину, а потім зніміть кільце.

Відтягніть обшивку та знайдіть клеми, які йдуть на ліхтарі. Витягніть роз’єм джгута проводів. Пильовик проводів проштовхніть усередину, в отвір на фару. Заправте всередину шнур і витягніть фару зовні за допомогою двох пластикових лопаток.

зняти, передній, бампер, chevrolet, cruze

Можна спочатку підчепити фару по периметру, а потім витягнути її акуратно, так зменшиться ризик зламати пластик. В арках коліс викрутіть шурупи, які тримають підкрилок. З кожної заміна заднього бампера Chevrolet Cruze хетчбек їх 3 штуки. Знизу під бампером зніміть ще 2 пістони. Можна допомагати собі довгогубцями.

По периметру задньої частини знаходяться засувки, які потрібно відігнути вниз за допомогою пластикової лопатки.

READ  Заміна паливного фільтра Ford Transit 2019

Как снять бампер шевроле круз

Процес демонтажу заднього бампера на Chevrolet Cruze Демонтаж кузовних деталей іноді відбувається не тільки для проведення зміни, існує ряд ситуацій, коли без зняття заміна заднього бампера Chevrolet Cruze хетчбек бампера неможливо виконати такі процеси: З метою не зруйнувати кузовні деталі, знати, як правильно зняти задній бампер на Chevrolet Cruze.

Для цієї мети вам знадобиться наявність звичайного ручного інструменту викрутка рівна, хрестоподібна і торекс і трохи терпіння.

Як зняти задній бампер Chevrolet Cruze Хетчбек

Насамперед необхідно відкрити двері багажника. У просвіті можна зустріти пластмасові заглушки, під якими знаходяться гвинти кріплення задніх габаритів.

Для зняття ліхтарів потрібно викрутити ці гвинти та відсунути засувки живлення. Під ліхтарями потрібно звільнити засувки і витягнути пістони, розташовані знизу вгору.

Вивільнити підкрилки колісних арок, попередньо викрутивши гвинти або шурупи три з одного і три, а також бампера. Відкрутити гвинти, що з’єднують кути бампера з крилами. Як зняти акумулятор для транзиту Ford Просити. Спробуйте видалити термінали з меншого. Як відкрити машину без ключа.

зняти, передній, бампер, chevrolet, cruze

Як перевірити стартер саме Нарешті, мої маленькі руки дійшли до написання цього повідомлення Я є радісним власником ав Задня стійка. Акуратно вивільнити клямки в крилах, натягуючи бампер тільки на. Це краще робити за допомогою помічника. Застосування різних інструментів з метою відкинути кріплення, не рекомендується, щоб не зруйнувати покриття автомобіля кузова або бампера. Вони прихильники заміни, так заміна заднього бампера Chevrolet Cruze хетчбек це вигідніше для них у фінансовому заміна заднього бампера Chevrolet Cruze хетчбек.

Якщо ви прийдете до них з відірваною кліпсою або подряпиною, вони рекомендують замінити деталь повністю. У цьому відношенні підхід, звичайно, не найкращий.

Причини демонтажу

Коли розібралися безпосередньо з процесом розбирання та демонтажу, варто визначитися, навіщо все-таки необхідно знімати цей вузол:

Достатня кількість автолюбителів, при експлуатації транспортного засобу, не дотримуються дистанції та інтервалу, чим ушкоджують бампера. Так, демонтаж елемента може бути необхідним для проведення ремонтно-відновлювальних операцій або фарбування.

Другий фактор, де може знадобитись демонтаж переднього бампера – ремонт вузлів під деталлю. Так, багато операцій з двигуна вимагають додаткового доступу, який може забезпечити знятий буфер.

Також, крім ремонтно-відновлювальних операцій з бампера, йому може знадобитися заміна, тоді, коли він ремонту не підлягає.

Заміна переднього бампера Chevrolet Cruze

Зняття переднього бампера Chevrolet Cruze не потребує особливого досвіду чи навичок. Так, може знадобитися деякі знання конструкції та пристрої автомобіля. Для заміни переднього бампера знадобиться інструментарій, півгодини вільного часу та трохи сили.

Вибір деталі

На Chevrolet Cruze бампер не має аналогів оригінальної деталі, звичайно якщо не брати тюнінг версії. Отже, які є передні буфери:

 • 95404332 — оригінальний каталожний номер переднього бампера для Chevrolet Cruze.

Процес демонтажу

Спочатку варто розуміти, що зняти бампер можна досить легко і просто, і не вимагає особливих зусиль. Також не потрібно шукати обладнання спеціального призначення, як, наприклад, в операціях, пов’язаних з двигуном. Також, щоб демонтувати бампер — не знадобиться яма або витяг, потрібна лише рівна поверхня.

Варто розуміти, що для того, щоб зняти передній бампер, потрібно зняти супутні деталі, тому знадобиться домкрат, набір інструментів, в якому обов’язково повинні бути зірочки Torx та інші насадки.

  Знімаємо клему з акумулятора, щоб випадково нічого не закоротити, і не створити ще більше проблем.

Зверху потрібно вийняти 4 кліпси типу «крокодил» та викрутити два болти під головку на «10».

Відкручуємо верхні кріплення решітки радіатора.

 • Знімаємо болти решітки збоку.
 • Виймаємо кліпси.
 • Кліпси виймаються по хитрому: відразу підколупуємо плоскою викруткою, потім витягуємо маленькими качконосами серединку і потім знову застосовуємо плоску викрутку щоб витягнути частину.

  Відкручуємо кріплення бампера до підкрилок.

  Замінити передній бампер із Chevrolet Cruze можна провести своїми руками. Так, знадобиться набір інструментарію та час, а також деякі знання в конструкції та кріпленнях автомобільних деталей.

  READ  Заміна ременя ГУР Nissan Almera Classic

  Як зняти передній бампер з Chevrolet Cruze

  Для зняття переднього бампера Chevrolet Cruze спочатку слід підняти капот і відключити акумуляторну батарею автомобіля. зняти мінусову клему з акумулятора, послабивши її кріплення за допомогою відповідного ключа торця. Далі необхідно демонтувати пластикову накладку, розташовану в передній частині простору підкапотного. Щоб зняти накладку потрібно викрутити два болти, що знаходяться зліва і праворуч, і витягти чотири пластикові пістони. Пістони знімаються наступним чином: спочатку жалом плоскої викрутки або лезом ножа піддягається та витягується центральна частина, а потім і основне тіло пістону. Потім слід викрутити по три саморізи з головкою Torx, що кріплять правий і лівий передні підкрилки до бампера.

  Наступним кроком буде зняття нижньої пластикової спідниці, розташованої під переднім бампером. Для цього необхідно викрутити 12 шурупів з головкою Torx t20, що кріплять передню сторону “спідниці”, а потім зняти чотири пластикові пістони, що підтримують задню частину деталі. Витягуються ці пістони так само, як і верхні. у два прийоми. Після того, як всі кріплення будуть видалені, потягніть на себе пластикову спідницю і деталь зніметься. Цю операцію найпростіше робити з ями або піднявши машину на витягі. В крайньому випадку можна спробувати дотягнутися до вказаних кріплень із землі.

  Далі слід від’єднати роз’єми проводів, що йдуть до розташованого на передньому бампері датчика температури навколишнього повітря і фар-протитуманок, якщо вони встановлені в модифікації Вашого автомобіля.

  Тепер можна зняти з автомобіля сам бампер, який на даний момент тримається тільки на клямках. Це найважча операція. Щоб не подряпати фарбу на передньому бампері та крилі, необхідно використовувати пластикові інструменти або металеві, але обгорнуті парою шарів малярського або звичайного скотчу.

  Зняття слід проводити дуже акуратно, розпочавши з місця з’єднання бампера із переднім крилом. Щоб не зламати клямки на бампері, можна спробувати злегка розсунути шов у місці з’єднання бампера та крила пластиковим інструментом. Потім, візуально виявивши місце розташування клямки, постаратися відклацнути її за допомогою викрутки. Далі необхідно підчепити клямки в районі передніх фар. Коли бампер буде від’єднаний від автомобіля, слід відключити роз’єм проводів, що йдуть до датчика удару та поворотників.

  Вітаємо тепер Ви знаєте як зняти передній бампер з Chevrolet Cruze. Для встановлення бампера на місце всі дії виробляються у зворотному порядку. Сама установка дещо легша зняття, тому що немає необхідності возитися із засувками бампера. Тому поставити новий або відремонтований бампер на Chevrolet Cruze не повинно скласти особливих труднощів.

  Якщо у Вас залишилися питання щодо зняття переднього бампера з Chevrolet Cruze, рекомендую подивитися наступне відео. У ньому докладно показано, як зняти передній бампер Chevrolet Cruze.

  Як зняти бампер з Chevrolet Cruze відео

  Незважаючи на складність зняття кузовних деталей автомобіля Chevrolet Cruze, що здається, насправді все виявляється не так страшно. Якщо добре уявляти що і в якій послідовності потрібно робити, то на всю операцію зі зняття бампера зазвичай йде не більше 15-20 хвилин. Про те, як правильно зняти передній та задній бампери Chevrolet Cruze, поговоримо у цій статті.

  Cruze. Как снять бампер, крыло.

  QABook.ru

  Як зняти задній бампер з Chevrolet Cruze

  Зняття заднього бампера Chevrolet Cruze слід розпочати з відкриття багажника. Тепер слід звернути увагу на пластикові накладки поряд із задніми фарами. На цих накладках розташовані чотири декоративні заглушки (по дві на кожну фару), під якими ховаються шурупи. Усі чотири саморізи необхідно вивернути.

  Далі слід зняти пластиковий пістон, розташований на правій вертикальній стінці внутрішнього простору багажника. Про те, як знімати пластикові пістони, читайте в першій частині статті. Після зняття пістону можна буде відігнути край внутрішньої обшивки багажника, за якою знаходиться джгут проводів, що йдуть до правої задньої фари. Необхідно роз’єднати роз’єм, розташований на дротах, після чого стане можливим демонтувати задню фару. Для цього слід підчепити фару зовні за допомогою спеціального пластикового інструменту або підвести під край шнурок або шматок капронового шпагату і, взявши його за кінці, потягнути на себе. Вказані операції з демонтажу необхідно повторити для лівої задньої фари.

  READ  Яким бензином їздить LADA Granta

  Потім необхідно вивернути по три шурупи з кожної зі сторін, що кріплять задні підкрилки до бампера (всього шість шурупів). Далі потрібно зняти два пластикові пістони, що кріплять задній бампер знизу.

  Нині ми підійшли до найскладнішої операції. зняття найзаднішого бампера з Chevrolet Cruze, тому що при цьому дуже легко зламати пази на бампері, в які входять клямки. Цю операцію слід робити дуже акуратно без застосування великої сили. Край бампера необхідно підчепити і трохи відвести вниз за допомогою спеціального пластикового інструменту або плоскої викрутки, робоча частина якої обгорнута парою шарів малярського або звичайного скотчу. Це дозволить запобігти пошкодженню лакофарбового покриття заднього бампера. Другий викруткою з плоским жалом слід відклацнути крайню клямку, після чого операцію слід повторити для всіх засувок. Тепер задній бампер можна остаточно знімати з автомобіля.

  Установка заднього бампера на Chevrolet Cruze, так само як і у випадку з переднім, проводиться у зворотному порядку.

  Якщо у Вас залишилися якісь питання щодо зняття заднього бампера з Chevrolet Cruze, рекомендую подивитися наступне відео, в якому досить докладно показано, як зняти задній бампер Chevrolet Cruze.

  Знімаємо передній бампер на Chevrolet Cruze своїми руками

  Бампера наших автомобілів страждають першими і від бордюрів, розташованих вище, ніж потрібно, і від необережності або недосвідченості при паркуванні, а часто вони отримують поранення навіть не з нашої вини. Ремонт бампера рідко проходить прямо на автомобілі і здебільшого його доводиться демонтувати. Зараз дізнаємось, як зняти передній бампер на Chevrolet Cruze та закріпимо навички. Для початку подивимося відео демонтажу бампера, щоб представити загалом обсяг робіт.

  Скільки коштує бампер і що потрібно для заміни

  У деяких важких випадках ремонт бампера може виявитися занадто дорогим, або марним. У різних продавців ціни на нього можуть коливатися від 2500 рублів до п’яти тисяч залежно від виробника та року випуску автомобіля. Хороший ремонт із фарбуванням може обійтися ще дорожче, тому варто подумати про його доцільність.

  зняти, передній, бампер, chevrolet, cruze

  Особливості зняття

  Точки кріплення та типи використовуваного кріплення бампера.

  Бампер на Chevrolet Cruze знімається просто, але при демонтажі потрібно дотримуватися акуратності, щоб не пошкодити лакофарбове покриття кузова.

  Для роботи бажано запросити помічника, оскільки бампер бажано контролювати по обидва боки, особливо в момент зняття.

  Процес демонтажу переднього бампера

  Якщо все зрозуміло та інструмент підібраний, приступаємо до роботи.

  • Відкриваємо капот і обов’язково знімаємо мінусову клему з акумулятора.
  • Відкручуємо два саморізи праворуч і ліворуч у верхній частині решітки радіатора.

  Відкручуємо 2 болти і витягаємо 4 кліпси.

  Забираємо пластикову накладку убік.

  Стрілками показані дії щодо розстикування засувок.

  Ось на цих засувках бампер кріпиться з боків.

  Щоб не пошкодити фарбу, використовуємо пластикову лопатку або обгорнуту викрутку.

  У цих точках розташовані засувки під фарами.

  Тепер, коли роз’їдено всі точки закріплення бампера, акуратно знімаємо його двома руками.

  Інструмент

  Для демонтажу нам знадобляться тонка викрутка з плоским шліцем, бита Torx Т20 і добре мати пластикову лопатку. Її можна замінити простою широкою плоскою викруткою, але перед роботою її потрібно буде обмотати малярським скотчем.

  Знімати бампер з автомобіля краще вдвох, дотримуючись обережності, щоб не пошкодити фарбу на крилах. Вдалою всім роботи та безаварійних поїздок!