Table of Contents

Заміна паливного фільтра Kia Sportage 3 бензин

Паливний фільтр – це невід’ємна частина будь-якого автомобіля. Він забезпечує захист від потрапляння сторонніх тіл (іржі та бруду) до паливної системи автомобіля. Якби фільтр був відсутній, всі сторонні домішки в паливі постійно забивали форсунки мотора.

Замена топливного фильтра спортейдж 3

Коли необхідна заміна паливного фільтра на Kia Sportage 3

Паливний фільтр автомобіля є розхідником, який повинен змінюватися при пробігу в 50-60 тис. км, або кожні 3-4 роки, залежно від стилю їзди і від якості палива, що використовується. Однак виробники рекомендують на автомобілях, що експлуатуються в країнах СНД, проводити заміну фільтра кожні 25–30 тис. км.

Про засмічення паливного фільтра і про необхідність його заміни можна судити з ривків під час руху на середніх оборотах, в деяких випадках мотор і зовсім не запускається. При засміченому фільтрі також може спостерігатися зниження потужності двигуна та підвищення витрати палива.

Необхідний інструмент для заміни паливного фільтра:

  • плоска та фігурна викрутка;
  • головка на 8 та 14 з коміром;
  • мастило (літол або силікон);
  • ганчір’я;
  • будь-яка очисна рідина;
  • оригінальний паливний фільтр із номером 31112-3q500

Заміна паливного фільтра Kia Sportage 3, бензин, фото

Заміна паливного фільтра Kia Sportage 3:

В першу чергу необхідно прибрати заднє сидіння автомобіля, частину звукоізоляції та килимки. Для отримання доступу до фільтра необхідно за допомогою викрутки відкрутити пильовик, що кріпиться на чотири гвинти.

Далі потрібно акуратно підняти кришку та відключити роз’єм проводів від паливного насоса. Бажано попередньо очистити кришку насоса від бруду.

Після чого відключаються обидві паливні магістралі і піднімається помаранчева фіксуюча кнопка. З двох сторін необхідно натиснути пальцями на блакитні засувки і віджати паливну трубку від паливного насоса.

Вийняти з бака відкручений насос. Витягувати насос рекомендується під невеликим кутом, щоб з нього витекло паливо і залишилося в баку.

sportage, паливного, фільтра

Перед початком розбирання паливного насоса рекомендується попередньо очистити його поверхню.

Далі необхідно від’єднати два роз’єми від моторчика бензинового насоса та його кришки, а також від’єднати клапан від паливного фільтра, який кріпиться на двох металевих клямках.

На наступному етапі необхідно витягти клапан з фільтра, при цьому потрібно бути акуратним, щоб не втратити і не пошкодити кільце, що ущільнює. Далі від’єднується нижня частина паливного насоса. По колу від’єднати пластикові клямки. Роз’єднати верхню частину насоса. За допомогою викрутки демонтувати фіксатор, при цьому притримуйте рукою напрямну, щоб не загубилася. Підчепивши тонкою викруткою пластмасові засувки, потягнути вгору від фільтра кришку з патрубком, при цьому не втратите кільце ущільнювача. Від’єднавши почергово два фіксатори і потягнувши фільтр вгору, демонтується паливний фільтр з корпусу.

Далі встановлюється новий фільтр і проводиться збирання у зворотному порядку.

Для порівняння старий та новий фільтр після заміни

Заміна паливного фільтра на Kia Sportage 3 – нескладна процедура, яка займає лише годину часу та мінімум зусиль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть CtrlEnter.

Заміна паливного фільтра – дизель Kia Sportage, л., року на DRIVE2

Спеціальним ключем відкручуємо фільтр. Ключ потрібен такої ж конструкції що і на масляні фільтри за формою бочки.

READ  Заміна стартера Kia RIO 3

Після демонтажу фільтра знімаємо датчик води. Просто відкручуємо від руки. Вкручуємо датчик у новий фільтр.

Заливаємо в новий фільтр паливо та встановлюємо на місце. Закручуємо від руки, а вже наприкінці підтягуємо ключем. Для доступу до паливного фільтра знадобиться відкрутити 4 шурупи по краях на кришці. Акуратно підняти кришку та від’єднати роз’єм від паливного насоса пальцями. Рекомендується прочистити простір та кришку паливного насоса.

Установка Топливного фильтра KIA SPORTAGE 3 2012г. Дизель 1,7.

Від’єднати обидва паливопроводи та підняти помаранчеву кнопку-фіксатор. Натиснути пальцями на блакитні клямки з двох боків. Розтиснути паливопровід від насоса.

Паливний фільтр (дизель 136)

Відкрутити 8 болтів на кришці бензонасоса тріскачкою та головкою 8 мм. Вилучити з бака насос. Рекомендується витягувати його трохи під нахилом, щоб все паливо стікало назад у бак.

Kia Sportage заміна паливного фільтра дизель тару, щоб паливо, що залишилося в насосі не розлилося і перевернути сам насос і дістати.

Почистити бензонасос і почати розбирати. Від’єднати від моторчика бензонасоса та кришки насоса палива 2 роз’єми. І клацнути клапан від фільтра. Це якась металева скоба на 2 клямках.

Витягнути обережно клапан з фільтра, не втративши або не пошкодивши кільце ущільнювача.

Від’єднайте нижню частину паливного насоса. Зняти пластикові клямки по колу. Від’єднайте верхню частину насоса. Зняти фіксатор тонкою викруткою, притримуючи рукою металеву напрямну, щоб не втратити.

Підчепити тонкою викруткою пластикові клямки і потягнути вгору патрубок кришки від фільтра. Клієнт вирішив не спокушати долю і через Інтернет та знайомих знайшов наш автосервіс. Крім перерахованих несправностей на машині не можна було ввімкнути передачу, важіль коробки був заблокований і для включення треба було розблокувати його примусово, вручну.

Ситуація цікава, але перш ніж навантажувати голову різними складнощами – почнемо замінити паливний фільтр дизель простого? Гарна функція. Який принцип роботи?

Заміна паливного фільтра Kia Sportage 3 дизель

Перший дзвіночок: Натискаю на педаль гальма – задні ліхтарі не горять. Розміщення запобіжників підказує програма Мотордата: Чому Мотордата: Природно, якщо питання.

Отже, на місці вже дивлюся запобіжники, бачу, що нам потрібний — згорілий. Поставити ще один такий і знову перевірити Kia Sportage заміна паливного фільтра дизель на гальмо? Згорів запобіжник. ставлю новий для перевірки.

Береже час, гроші, настрій та репутацію. На цій машині: Натиснули на гальмо. лампочка засмагла яскраво, в повний розжар. Який висновок? Цей електричний джгут проходить ліворуч від ноги водія у поріжці. Просто оцінюю ситуацію. Чекав на подібне. Ну і як не зробити фото цій пам’ятці роботи майстрів з дилерського центру?

Заміна паливного фільтра

Ще раз усім доброго вечора! Змінивши сьогодні свічки приступив до заміни паливного фільтра! Скажу відразу і чесно, дуже довго думав над цим кроком, у плані того краще лізти або звернутися в сервіс! Вирішив змінити сам, т.к. на драйві пишуть, що нічого складного там немає! Озброївшись драйвівськими звітами та книгою з ремонту свого авто, а також усім інструментом, який потрібен, приступив до справи, тож поїхали, покроково: Знімаємо мінус з АКБ! Відкручуємо болт кріплення скоби заднього дивана

Відкрутивши болт і від’єднавши роз’єми стелі дістаємо нижню частину заднього дивана! Бачимо лючок, прикручений по периметру чотирма шурупами, відкручуємо їх і прибираємо кришечку убік, щоб не заважала!

Як бачите самі бруду там достатньо, нічого не вдієш, максимально цю справу все очищаємо, ну ось як то так

Потім від’єднуємо роз’єм живлення та убік його, щоб не заважав! Далі беремо пасатижі і стискаємо хомут товстого шланга, коли стиснули, відводимо убік, щоб не перешкоджав зняти товстий шланг! Перед тим як знімати товстий шланг, озброївся ємністю для зливу бензу, у півторашки дно відрізав, а також ганчірочкою, але зі шланга нічого не побігло, та й добре! Далі натиснувши на зелений фіксатор тонкого шланга, витягуємо його вгору, бенз у мене теж не полився.!

Відкручуємо по периметру 8 болтів кріплення притискної пластини паливного модуля і знімаємо її!

Далі шляхом поворотів, розворотів акуратно дістав паливний модуль, коли діставав, доводилося повертати, щоб не загнути датчик рівня палива. Паливний модуль повністю заповнений бензином, так що, коли будете діставати, і нагинати його, бенз поллється, намагайтеся злити його назад в бак, я трохи поквапився, тому трохи налив навколо отвору, але ганчіркою це все забирається! Ну ось він і на вулиці!

READ  Заміна салонного фільтра Subaru Forester 2014

Далі вигляд повністю, взяв велику ганчірку та все робив на ній!

Далі приступив до розбирання, від’єднав штекер від верхньої частини і, хлопці, найцікавіше! Щоб зняти верхню частину та дістати сам фільтр зі склянки, треба роз’єднати роз’єми шлангів, їх 2! Я з ними мучився напевно десь годину цілий, т.к. ні в книзі, ні в звітах не вказано на те, що їх спочатку треба просунути вперед, щоб трохи послабити, а тільки потім стискати з 2 сторін викрутками фіксатори і діставати! Це важливо, так що робитимете, не забудьте!

Фільтр групою очищення до 31112-3Q500

Оригінальний номер сітки: 31060-2P000

Дана сіточка, або фільтр грубої очистки, підходить тільки до паливного фільтра з номером: S31112-3Q500

Як поміняти паливний фільтр у Kia Sportage 3?

За регламентом ТО Kia паливний фільтр змінюється кожні 60 км. На своєму Kia Спортейджі я заміну зробив на 66 000 км.

З настанням негативної температури на вулиці, при запуску двигуна на холодну пару стартер крутив трохи довше ніж зазвичай. Мене це насторожило, спочатку вирішив що підсів штатний акумулятор. Підключив зарядку Оріон 55, і як виявилося, акб заряд практично не взяв, значить з батареєю все норм!

Далі помітив у салоні при працюючому двигуні, коли стоїш на місці, сторонній гул, як виявилося, гуде саме бензонасос. До того ж бензонасос на нашому авто ще й шипить, у всіх по-різному, у когось постійно, в моєму випадку уривчасто, але про це читав на форумах і не звертав увагу.

Загалом як загудів бензонасос вирішив зробити самостійно ревізію модуля бензонасоса із заміною паливного фільтра та сіточки, якраз за регламентом пробіг відповідав 66 000 км.

На спортужі встановлювали два види паливних модулів, і фільтри у них різняться!

Паливний фільтр для автомобілів випуску до 10.09.12

Оригінальний фільтр: 31112-3Q500

Заміна паливного фільтра бензонасоса на Sportage 3

З фільтрами розібралися, в моєму випадку автомобіль випуску 2011 12 модельного року. паливний насос із номером: 31112-3Q500. Змінювали на аналог: S31112-3Q500

Щоб дістатися бензонасоса необхідно в багажнику під підлогою, де запаска, відкрутити один болт, далі піднімаємо сидіння заднього ряду, не забуваємо роз’єднати фішки обігріву, і прибираємо його убік, дивимося

Бажано пропилососити і протерти чистою ганчіркою, щоб грязюка не потрапила в бак!

Тепер від’єднуємо штекер та дві трубки. Одну трубу від’єднати віджавши металевий хомут, це повітропровід. А другу, натиснувши на зелений фіксатор та потягти на себе:

Відкручуємо болти кріплення та дістаємо модуль. Будьте обережні, витягаючи його, не вилийте бензин у салон, тому що його доводиться нахиляти, щоб витягнути з-за поплавка. Необхідно потихеньку його нахиляти цим виливаючи бензин зі склянки бензонасоса.

Замена топливного фильтра Киа Спортейдж 3 G4KD 2.0

Розбираємо модуль. Щоб від’єднати трубки в насосі, необхідно їх спочатку втиснути до кінця, потім стиснути два виступи і витягувати на себе.

Переставляємо зворотний клапан зі старого насоса на новий:

Найголовніше не забути дістати дуже непомітне гумове колечко з корпусу! Його практично непомітно на тлі чорного корпусу. У підсумку необхідно перенести 3 кільця!

sportage, паливного, фільтра

В підсумку

Після заміни паливного фільтра жвавості в машинці значно побільшало, навіть довелося трохи змінити стиль їзди, а саме менше тиснути на педаль газу, так як з додаванням жвавості додалася і витрата палива.

Висновок очевидний, міняти фільтр бажано за регламентом кожні 60 000 км.!

Змінюємо паливний фільтр Kia Sportage 4

Згідно з регламентом технічного обслуговування Kia, паливний фільтр Kia Sportage 4 підлягає зміні кожні 60 тисяч км.

Якщо мотор дизельний, то зміна повинна проводитися вдвічі частіше, раз на 30 тисяч км.

Складання паливного модуля на Sportage 4

Встановити деталь у склянку, з’єднати роз’єми шлангів. Поєднати їх набагато легше, ніж зняти. Однак, фіксатори викруткою все ж таки потрібно буде стискати. Акуратно встановити модуль назад у лючок, шляхом поворотів, щоб не пошкодити датчик рівня бензину.

READ  Заміна паливного фільтра на LADA Granta

(Посилання на джерело фото)

Зверху встановити притискну пластину, закріпити її 8 болтами по периметру. Натиснувши на зелений фіксатор, вставити тонкий шланг в модуль за допомогою пасатижів, як і при вилученні, вставити назад товстий шланг. Поєднати роз’єм живлення з модулем, закрити лючок кришкою, прикрутити 4 болтами. Далі встановити місце болт кріплення заднього сидіння, накинути мінус на АКБ.

Вибираємо

Оригінальний фільтруючий елемент для турбованого двигуна 1.6 G4FJ. Hyundai/Kia 31112-1W000

31112-1W000

Артикул оригіналу для дизеля 2.0 D4HA — Hyundai/Kia 319-221-K800

319-221-K800

Артикул заводського для бензинового мотора G4NA. Hyundai/Kia 311-12C-9000

  • SAT ST-311-12C-9000
  • KROSS KM-030-3865

Номер фільтра абсорбера паливного бака – 31184-D7000

31184D7000

Артикул оригінального фільтра для 2.4 бензин (G4KJ) – 311-121-W000

  • LYNX LF-816M
  • ASPACO AP-67081

Вода в дизельному елементі, що фільтрує Sportage 4

Функція паливного фільтра у дизельному двигуні полягає у відокремленні води від палива. Це забезпечує нормальну роботу двигуна. Однак вода може накопичуватися на дні деталі. Якщо там вже накопичилося багато рідини, то при переведенні ключа запалювання у відповідне положення для запуску мотора, на панелі загориться характерна лампа.

Лампа виглядає у вигляді посудини, наповненої наполовину рідиною.

Якщо почала блимати, необхідно відразу, якщо це можливо, злити рідину з деталі. Якщо цього не зробити, це призведе до змішування води та палива. Що зрештою стане причиною поломки системи подачі дизеля.

Змінюємо паливний фільтр Kia Sportage 4 (бензин)

Для заміни цієї деталі на Kia Sportage 4 спочатку потрібно зняти мінус з АКБ, далі відкрутити болт кріплення заднього сидіння. Після цього треба від’єднати роз’єми підігріву другого ряду, вийняти нижню частину дивана.

(Посилання на джерело фото)

Відкрутити маленький металевий люк, прикручений 4 болтами.

(Посилання на джерело фото)

Далі треба від’єднати роз’єм живлення, стиснути плоскогубцями хомут товстого шланга, відвести убік. Зняти товстий шланг, натиснути на зелений фіксатор, витягнути тонкий шлаг вгору.

(Посилання на джерело фото)

Після цього потрібно відкрутити усі болти по периметру пластини модуля фільтра Kia Sportage 4, далі зняти її.

(Посилання на джерело фото)

Щоб дістати модуль, необхідно акуратно його провертати, повертати, щоб уникнути загинання датчика рівня бензину.

Інтервал заміни паливного фільтра

Відповідно до регламенту, кожні 30 (дизель)-60 (бензин) тисяч км потрібно ставити новий паливний фільтр.

Однак ці інтервали більше підходять для ідеальних умов держав. У Росії якість бензину нижча, ніж у Європі та інших країнах, тому водії знижують інтервал зміни деталей.

Таким чином, для дизельного двигуна інтервал становить 20-25 тисяч км, для бензинового 45-50 тисяч км.

Крім цього, вплив на безпеку та справність деталей надає стиль водіння водія.

Це з тим, що пропускна спроможність стрімко погіршується. Пропускна здатність сильно впливає на характеристики Kia Sportage 4.

Якщо затягнути із заміною цієї деталі на Kia Sportage 4, можна спровокувати появу серйозних поломок. Можливо, вийде з ладу насос і форсунки, зміна цих деталей коштує набагато дорожче, ніж вчасно поставити новий фільтр.

Розбираємо модуль Sportage 4

Після цього необхідно від’єднати штекери від верхньої частини модуля. Далі роз’єднати роз’єми шлангів, щоб мати змогу зняти верхню частину та витягти паливний фільтр.

Зверніть увагу, спочатку їх потрібно акуратно просунути вперед, це послабить фіксацію. Далі стиснути з двох боків фіксатори та демонтувати.

Далі витягти фільтр грубої очистки зі склянки.

(Посилання на джерело фото)

Зняти регулятор тиску, трійник. Насос не потрібно розбирати, дроти не заважають встановлювати його на новий фільтр. Щоб це зробити, потрібно стиснути фіксатори кріплення насоса, витягнути його зі старої деталі, акуратно встановити новий. Стиснувши фіксатори, акуратно проштовхнути насос із сіткою.

(Посилання на джерело фото)

На цьому заміна деталей закінчена, потрібно збирати систему у зворотному порядку.