Table of Contents

Повернення тепла до машини. Заміна основного радіатора та радіатора печі/опалювача Datsun On-Do.

Загалом із настанням температурних мінусів у підмосков’ї я став відчувати легке підмерзання кінцівок при русі автомобіля з відкритою (і навіть закритою) заслінкою повітря, так що “вулиця”. “рециркуляція”.

Подумав, що повертається стара проблема, яка вперше з’явилася у жовтні 2017, і яку, як я думав, я вирішив замінив термостат на більш “гарячий”. Ну і справді, в тому випадку, так би мовити, був клин термостата на велике коло і тому великі просадки за температурою антифризу. Але як зараз стало відомо, проблема була трохи глибшою!

Та ще радіатор тече основний, що з’ясувалося під час ревізії підвіски. Рішення щодо придбання крім основного радіатора ще й радіатора печі/опалювача для Datsun on-Do було обумовлено рядом причин:

Регулятор заслінки “вулиця-рециркуляція” працює, що чутно по звуку, відчувається фізично (заслінка ляскає в кінцевих положеннях), та й взагалі можна перевірити візуально, знявши салонний фільтр.2. Регулятор температури “гаряче-холодно”, по суті в обхід пічки або через неї теж працює, що відчувається за температурою повітря при положенні напрямку “в ноги”, з боку водія. Температура змінюється. Також видно візуально, під кермом видно рух троса, його за бажання можна зняти і переконатися, що заслінка доходить до кінця.

Регулятор положення обдування змінюється напрям обдування відповідно до режиму.4. Вентилятор справний. швидкості перемикаються.5. Помпа. єдине що не перевіряв, тому що вона нова (але всяке буває, що шестерня крутиться, а лопаті немає).

Тим не менш, при прогрітому двигуні (ОЖ 88-96 градусів), навіть при включеній рециркуляції повітря (тобто паркан з вулиці закритий). в салоні холодно, режим “на лобове та в ноги”, 2 швидкість вентилятора:

З боку водія в ногах ледве тепло. з пасажирської морозна свіжість. На ліве вікно обдув не відчувається. з пасажирською мороз. На лобове скло зліва ледве тепле, посередині прохолодно, справа арктична стужа.4. На дотик подача ОЖ в радіатор пічки обпалює пальці. а не затримуючись в ній йде в обратку (або не йде в обратку зовсім) а так як подача антифризу знаходиться з водійського боку. в результаті всі повітроводи що на водія йдуть ледве теплі. а пасажирські холодні, бо не гріються.

Радіатор охолодження алюмінієвий BTL0090B BAUTLER КАРЛ! (Краще купувати 18 мм.)4. Хомут черв’ячний 16:27 НОРМА. 4 шт 160,00 рублів.5. Антифриз Felix G12 Carbox. 10 кг 1 200,00 рублів.

Процедура заміни побита, дублювати Д2 я не буду, найпопулярніший спосіб (народний). розпил трубок нового радіатора, з’єднання алюмінієвих патрубків радіатора за допомогою шлангів і хомутів вже в салоні автомобіля (у той час як радіатор, що стоїть із заводу, з’єднується зі шлангами подачі і обратки у моторному відсіку). У моєму випадку довелося замінити тільки верхній шланг, а нижній залишився існуючий, його довжини цілком вистачило.

Для фана я зателефонував ОД LADA у Хімках і запитав скільки коштує заміна радіатора печі, озвучили близько 11 тис. за розбір торпеди 🙂

В яких комплектаціях Датсуна є кондиціонер?

Проте від цього огороджено власника автомобіля, обладнаного кондиціонером. Варто зазначити, що дві з трьох модифікацій Datsun on-Do (Trust та Dream) укомплектовані або кондиціонером, або клімат-контролем. Але базова версія Access такої опції позбавлена.

Втім, подібний варіант можна виправити, встановивши «конді», куплений окремо.

Кондиціонер та клімат-контроль

У Datsun on-Do та Mi-Do є і те, й інше залежно від комплектації. Загалом принципової відмінності немає зовсім. Основна перевага «кліматики» полягає в тому, що вона утримує встановлену температуру, позбавляючи водія необхідності постійно регулювати повітряні потоки. Замість нього працюють спеціальні датчики, що входять до складу автоматизованих систем керування. Докладніше про роботу з клімат-контролем ви можете прочитати тут.

READ  Заміна лампи ближнього світла Datsun

Як поміняти ремінь генератора на Datsun з кондиціонером?

Як підтягнути ремінь генератора на Datsun:

Тут гвинт регулювання, спочатку необхідно послабити велику гайку, тоді можна буде регулювати, зверніть увагу, що на регулювальному гвинті. ліве різьблення. На самому генераторі при регулюванні нічого чіпати не потрібно

Каталожні номери та артикули на Ремінь полікліновий Datsun on-Do та мі-До

Виробник Артикул Призначення
Contitech 6PK1115 генератор для авто без кондиціонера
Contitech 6PK1125 генератор для авто з кондиціонером
Contitech 6PK745 генератор для авто без кондиціонера, для авто без посиленого кермового механізму
Gates 6PK1113 генератор для авто без кондиціонера Micro-V Horizon
Gates 6PK1123 генератор для авто з кондиціонером Micro-V Horizon
Gates 6PK745 генератор для авто без кондиціонера, для авто без посиленого кермового механізму Micro-V Horizon
Triscan 8640 600745 генератор для авто без кондиціонера, для авто без посиленого кермового механізму
Triscan 8640 601113 генератор для авто без кондиціонера
Triscan 8640 601123 генератор для авто з кондиціонером

Чому так важлива наявність кондиціонера?

Кондиціонер – це чарівне слово водії згадують у спекотні літні дні, коли перебувати в розжареному салоні просто нестерпно. Сидіти на кріслі неможливо, братися за бублик теж, сперте і розпечене повітря, змішане з фенольним запахом оздоблювального пластику, не дає вдихнути. І це далеко не всі «принади» задушливого салону.

Вихід тільки один. швидше відкрити вікна і почати рух, щоб вітерець хоч трохи вгамував температуру. Але це обертається повним салоном пилу та какофонією звуків дороги. Загалом, безрадісна картина.

Замена радиатора печки датсун он до с кондиционером без снятия панели.

Кондиціонер – принцип роботи та його конструкція

На даний момент така продукція випускається різними фірмами, але в принципі він однаковий – працює як звичайний холодильник. Та й можливості його встановлення дуже схожі.

Спочатку йде встановлення теплообмінника (конденсатора) спереду основного радіатора Datsun on-Do. У деяких випадках теплообмінник має власний вентилятор. Саме в конденсаторі відбувається конденсування холодоагенту та виділення ним тепла. На силовий агрегат автомобіля відбувається фіксування компресора, призначеного для перегонки повітря. Працює він за допомогою пасової передачі.

Наприклад, ось так виглядають компоненти системи кондиціювання на LADA Granta:

А оскільки у Granta і Датсуна однакові мотори, то і розташування елементів системи буде схожим.

Усі компоненти конструкції об’єднані спеціальними трубками, якими і подається фреон. Для монтажу випарника використовується або штатна вентиляційна система, або слідує його автономна установка. Під час роботи кондиціонера холодоагент випаровується, тим самим поглинаючи тепло та охолоджуючи повітря.

Принципова схема руху холодоагенту в системі кондиціювання повітря Datsun on-Do та мі-До:1. комбінований датчик тиску; 2. ділянка трубопроводу високого тиску; 3. ресивер-осушувач; 4. сервісний клапан косильної волосіні високого тиску; 5. конденсор (радіатор кондиціонера); 6. вентилятор конденсора та радіатора системи охолодження; 7. компресор кондиціонера; 8. ділянка трубопроводу низького тиску; 9. сервісний клапан косильної волосіні низького тиску; 10. вентилятор обігрівача (пічки); 11. випарник; 12. терморегулюючий клапан

Щодо витрати палива, то кондиціонер дійсно впливає на динамічні характеристики. Так, на нього йде близько 2 кВт, а ще збільшується «апетит» Datsun on-Do на 5-10%.

Що потрібно для заміни радіатора печі

Приступаючи до заміни радіатора, необхідно підготувати:

 • набір хомутів;
 • герметик;
 • антифриз;
 • хрестоподібну викрутку;
 • ключ на 10;
 • утеплювач (поролон);
 • напилок.

Зрозуміло, заздалегідь слід придбати новий радіатор, причому саме «рідний», оскільки теплообмінник інших моделей не підійде.

Робота радіатора пічки «LADA Granta»

Потік радіатор, залив герметик. текти перестало, і грубка теж перестала гріти. У сервісі сказали, що дарма я це зробив: забився радіатор печі. Заміна печі коштує приблизно 4-5 тис. руб. пекти. Відмовився грошей немає. Знайомий порадив поміняти пробку розширювального бачка. Так і вчинили. Клас, піч працює відмінно!

печі, datsun, on-do

http://avto-granta.ru/remont-i-obsluzhivanie-lady-granty/pechka-na-lada-granta

Як влаштована система опалення «LADA Granta»

Конструкційно-опалювальна система Lada Granta складається з:

 • повітроводу, що спрямовує потік до лівого дефлектора (дефлектор. пристрій для посилення тяги);
 • кришки теплообмінника;
 • ущільнювача;
 • радіатора пічки;
 • повітроводу до скла;
 • корпуси пічки;
 • центрального повітроводу;
 • повітроводу, що спрямовує потік до правого дефлектора;
 • тяги затвору рециркуляції;
 • оболонки вентилятора;
 • безпосередньо вентилятор;
 • резистора, що регулює роботу вентилятора;
 • головного повітроводу;
 • тяг розподільних затворів;
 • регулюючого пристрою;
 • пристрої, що спрямовує повітря до ніг пасажирів;
 • тяги затвору терморегулятора.

Структура системи опалення «LADA Granta» дозволяє здійснювати ремонт своїми силами

Послідовність кроків при заміні радіатора

Роботи з демонтажу старого радіатора можна розпочати з підкапотного простору. Тут для створення доступу до елементів системи опалення необхідно зняти акумуляторну батарею, патрубок повітроводу між дросельним вузлом і повітряним фільтром, а також повітряний фільтр.

READ  Як зняти передній бампер на Vesta

Потім необхідно звільнити систему від рідини, що охолоджує, злив її в попередньо підготовлену ємність. Очевидно, якщо автолюбитель має намір залити новий антифриз після закінчення робіт, старий можна не зберігати.

Перед заміною радіатора печі автомобіля «LADA Granta» необхідно зняти акумулятор та повітряний фільтр

Наступний етап робіт виконується з боку салону. Щоб отримати доступ до радіатора печі, спочатку доведеться зняти педаль газу: без цього витягти теплообмінник неможливо. Демонтаж педалі труднощів, як правило, не викликає: ключем на 10 відкручуються три кріпильні гайки і від’єднуються кінцевик стоп-сигналу та роз’єм електронної педалі газу. Крім цього, необхідно натиснути педаль гальма та зафіксувати її в такому положенні.

Далі знімається пластикова кришка, що закриває радіатор, після чого відкривається доступ до теплообмінника. Після цього слід найбільш відповідальний момент. відпилювання патрубків радіатора: відпилювати слід після вигину таким чином, щоб відрізану частину можна було витягнути через отвір підкапотний простір. Після того, як обидва патрубки будуть прибрані, можна виймати радіатор з ніші в салон авто.

Для демонтажу старого радіатора необхідно відпиляти його патрубки

Патрубки на новому радіаторі також слід відпиляти так, щоб надалі на них можна було надіти шланги та закріпити хомутами. Обрізані краї патрубків слід обробити напилком, отвори в моторний відсік заповнюються поролоном для надання додаткової фіксації конструкції та з метою збереження тепла в салоні.

Чим розбирати всю панель на «Granta», треба підпиляти алюмінієві трубки на радіаторі печі та з’єднати новий радіатор шматком шланга… Зробити це не є проблемою, тільки перш ніж щось робити, треба подумати, як правильно робити.

https://grantaremont.ru/content/pechka

Роботи із заміни радіатора обігрівача зручніше виконувати удвох: один подає патрубки з-під капота, другий приймає їх у салоні. На патрубки нового радіатора слід нанести герметик та після з’єднання з гнучким шлангом надійно закріпити хомутами. Після цього необхідно зібрати всі зняті деталі: педаль газу, акумулятор, фільтр повітря, потім заповнити систему антифризом. Насамкінець слід перевірити, як працює новий радіатор: необхідно завести двигун і дати йому попрацювати кілька хвилин, після чого візуально переконатися в тому, що рівень антифризу не знизився, течі відсутні, теплообмінник нагрівся.

Принципових відмінностей у процедурі заміни радіатора пічки на Lada Granta з кондиціонером і без такого немає (на відміну заміни радіатора охолодження).

Заміна радіатора обігрівача Lada Granta

Якщо в салоні холодно при включеній пічці, значить, настав час ремонту або заміни обігрівача. Серед найбільш типових причин, з яких доводиться міняти радіатор грубки на «Granta»:

 • засмічення каналів внаслідок утворення накипу або попадання бруду;
 • виникнення тріщин або пробоїн у системі опалення.

У ряді випадків вдається обійтися ремонтно-відновлювальними заходами. Наприклад, перш ніж міняти радіатор, можна спробувати промити систему спеціальною рідиною. Існують засоби, що дозволяють позбутися накипу всередині системи опалення як зі зливом антифризу, так і з охолоджувальною рідиною всередині. Такі засоби, як правило, не шкодять герметиці, прокладкам, шлангам і т.д.

У ряді випадків вдається відремонтувати радіатор печі автомобіля «LADA Granta», не вдаючись до його заміни

Радіатор пічки: відповідальний за обігрів салону

Сучасний автомобіль вже складно уявити без стандартного комплекту пристроїв та опцій, завдяки яким керування транспортним засобом стає максимально зручним, а перебування в салоні – комфортним та безпечним. Функції підтримки сприятливого температурного режиму в машині покладені на систему опалення, кондиціювання та вентиляції, яка в залежності від ситуації може підігрівати, вентилювати чи охолоджувати повітря в салоні. При цьому одним із ключових вузлів опалювальної системи є піч, до складу якої входить радіатор, що виконує функції теплообмінника. Повітря, що надходить у салон автомобіля, підігрівається радіатором, а воно розігрівається рідиною, що охолоджує двигун.

«LADA Granta» оснащена великою кількістю опцій, завдяки яким керування транспортним засобом стає досить зручним.

Змінюємо радіатор пічки на автомобілі «LADA Granta» самостійно

“LADA Granta”. один з найбільш затребуваних автомобілів в Росії в 2018 році, поряд з Kia RIO, VW Polo, Lada Vesta, Hyundai Solaris та Hyundai Creta. Така популярність автомобіля пояснюється насамперед оптимальним поєднанням ціни та якості: власники «Granta» відзначають хорошу оглядовість, цілком прийнятний силовий агрегат, простоту обслуговування, низьку вартість запчастин, місткий багажник, великий кліренс, що надзвичайно актуально для російських реалій. Серед комплектуючих, незамінних у холодну пору року – обігрівач, основним вузлом якого є радіатор. Якщо виникає ситуація, коли необхідно замінити радіатор печі, то здебільшого це можна зробити без сторонньої допомоги. Що слід пам’ятати власнику «LADA Granta», який наважився на самостійну заміну радіатора обігрівача?

Як швидко замінити радіатор пічки на Lada Granta/Kalina 2

Зняти корпус повітряного фільтра та гофру.

READ  Заміна лампи ближнього світла Datsun ми до

Від’єднуємо педаль гальма від вакуумного підсилювача.

Зняти кришку радіатора пічки (2 саморізи).

Зняти кронштейн під педаллю гальма (3 гвинти).

Відпиляти трубки. Нижню ближче до моторного відсіку.

Колхозим радиатор DATSUN.

Верхню. ближче до радіатора (щоб не упирався в педаль гальма).

Печка DATSUN не греет.

Заводимо педаль між трубками та знімаємо радіатор печі.

Встановлюємо новий радіатор обігрівача (переконайтеся, щоб він сів у пази).

Заводимо з моторного відсіку два патрубки.

Фіксуємо шланги на трубках радіатора двома хомутами.

Хитрість при заміні радіатора пічки на Lada Kalina 1

Вивернути гвинти кріплення хомутів патрубків радіатора печі в моторному відсіку.

Зняти педаль газу. Вивернути три гайки. Для відкручування однієї з них потрібно зняти жерстяну накладку.

Витягти радіатор обігрівача не дає педаль. Для цього в корпусі печі робимо отвір так, щоб радіатор можна було зрушити назад.

Встановлюємо новий радіатор пічки. Отвір закриваємо за допомогою паяльника та герметика.

А як ви міняли радіатор пічки на LADA Granta та Kalina?

Виявили помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter.

ТОП матеріали тижня

Простий спосіб замінити радіатор пічки на Lada Granta, Kalina

Якщо ви вирішили на Granta або Kalina замінити радіатор обігрівача за інструкцією заводу (для Granta. ТІ 3100.25100.20554, для Калини. 3100.25100.20469), тоді вам доведеться знімати панель приладів (торпедо). Однак власники знайшли простіший спосіб заміни радіатора печі.

Увага! На Lada Granta FL використовується новий радіатор пічки. Він збільшеного розміру та зі знімними трубками.

LADA.Онлайн

Lada (“LADA”). марка автомобілів, що виробляються АТ “АВТОВАЗ”. Раніше використовувалася лише для експортних автомобілів, а для внутрішнього ринку автомобілі виготовлялися під маркою «Жигулі». У 2004 році керівництво «АвтоВАЗу» оголосило про перехід на латиницю при офіційному написанні назв усіх автомобілів, що випускаються заводом: Lada — замість «ВАЗ» і «LADA».

LADA.Онлайн – найбільший російськомовний ресурс автомобільної тематики з багатотисячною щоденною аудиторією, який присвячений переважно автомобілям цієї марки, вітчизняній автопромисловості та автомобільному світу в цілому.

Цей сайт не є офіційним сайтом LADA.

© 2021 LADA.Онлайн. Копіювання матеріалу дозволяється лише із зазначенням посилання на джерело.

Datsun – заміна радіатора печі (без зняття панелі)

У процесі заміни радіатора на старому знадобилося зрізати алюмінієві трубки, на новому — зрізати по 5 см, щоб він увійшов на рідне місце.

Також знадобився демонтаж педалі газу (якщо зніматимете фішку, потім знадобиться комп’ютерна діагностика для зняття помилки).

Ціна роботи. 2500 руб.

Час заміни. 1 година 40 хв.

Залишити коментар Скасувати відповідь

 • Автосервіс
 • Діагностика
 • Ремонт
 • Слюсарка
 • Електрика
 • Кузовний ремонт
 • Ремонт бамперів
 • Малярка, фарбування
 • Шиномонтаж
 • Майстерня
 • Автостайлінг
 • Тюнінг 4х4
 • Сигналізації
 • Антиугін
 • Шумоізоляція
 • Автозвук
 • Webasto / Котли / Передпускові підігрівачі
 • Кондиціонери
 • Клімат контроль
 • Дод. обладнання
 • Останні роботи

  • Промивання радіатора печі без зняття за допомогою спец. обладнання 04.10.2020
  • Установка кенгурятника на Isuzu Rodeo 30.04.2020
  • SsangYong Actyon. заміна ланцюга ГРМ 17.04.2020
  • Volkswagen Transporter. заміна сальника коленвала та помпи 06.04.2020
  • Opel Zafira. заміна каталізатора на полум’ягасник 01.04.2020
  • Mitsubishi Pajero Sport I. заміна зчеплення 23.03.2020
  • DAEWOO Nexia. фарбування та відновлення після ДТП 19.03.2020
  • BMW F10. видалення каталізатора 16.03.2020
  • Toyota Camry XV40 2005 р.в Видалення каталізатора 13.03.2020
  • Toyota Camry XV40. видалення каталізатора 12.03.2020
  • Nissan Almera N16. заміна підшипника МКПП 07.03.2020
  • Toyota Prius – заміна інвертора 03.03.2020
  • BMW X5. заміна моторчика обігрівача салону 10.02.2020
  • Mitsubishi Pajero. видалення зруйнованого блокування 02.02.2020
  • Заміна ГРМ. LADA Vesta 21.01.2020
  • Ремонт роздавання BMW 530 ф 10 11.01.2020
  • Установка переднього та заднього парктроніка на Mitsubishi Lancer 26.11.2019
  • Фарбування та кузовний ремонт Hyundai Solaris після удару в задню частину авто 11.11.2019
  • Заміна ГРМ Renault Megane двигун К4М (Logan, Duster) 10.11.2019
  • Заміна зчеплення на китайці Chery 05.08.2019
  • Установка додаткового бака на Toyota Hiace 05.08.2019
  • Антикорозійна обробка днища та порогів автомобіля Opel 27.07.2019
  • Hyundai Porter.заміна ременя ГРМ та всіх сальників з втулками 15.05.2019
  • Honda Accord CL7. заміна прокладки клапанної кришки, важелів, пильовиків гранат 11.05.2019
  • Opel Astra. ремонт глушника (заміна гофри) 07.05.2019
  • Nissan Tiida. заміна насоса ГУР 02.05.2019
  • Datsun. заміна радіатора печі (без зняття панелі) 19.04.2019
  • Kia RIO. заміна помпи 10.04.2019
  • Установка парктроників на Subaru 18.03.2019
  • LADA 2110 Лонг часткове повернення до життя. музика, освітлення, сигналізація 17.03.2019
  печі, datsun, on-do

  Автомайстерня СВІТЛОФОР 2018 © XMedia

  Цей site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service