Де знаходиться запобіжник бензонасоса на Niva Chevrolet

Бензонасос мовчить і не качає

Досить поширений варіант: “На вулиці похолодало. Сів в машину, завівся, і відразу заглохла машина!”. Перша думка. “зламався бензонасос“.Стартер крутитися бадьоро, але не схоплює ні сколечко.

0) Коли машина працює справно, то при повороті ключа запалювання чути клацання реле бензонасоса (під бардачком, в ногах пасажира), після чого 4-6 секунд гуде бензонасос (піднімає тиск), після чого знову клацання реле.Также реле і роботу насоса чутно під час роботи стартера. (Але через самої роботи стартера чутно дуже тихо).

У моєму випадку реле було чутно, а насос мовчить.

Але слід мати на увазі, що клацання і насос будуть чутні тільки перші 2 повороту ключа. Після цього “мізки” бошівських блокують роботу тиску, вважається що тиск в системі є.

Можна скинути мінусову клему з АКБ на кілька хвилин (обнулити “мізки”). Після цього знову буде включатися насос.

Переконайтеся в наявності бензину в бензобаку. (Хоча реле буде клацати і без нього, насос буде чутно і без нього).

Що перевіряти, куди ползті.1) Залазимо під капот. Паливна рампа (там де формункі) В кінці рампи (з боку лобового скла) є ковпачок. Під ковпачком золотнічек (клапан) натиснувши на який бензин з рампи повинен текти хорошою струйкой.После декількох спроб заводу ключем цівка повинна бути. Можна перевіряти вдвох (один повертає ключ запалювання, другий перевіряє тиск в рампі).Якщо тиск є. з бензонасосом все в порядку. Причина не в ньому.

Якщо тиску немає, то біда напевно з бензонасосом.

2) Перевіряємо запобіжник бензонасосаОн знаходиться під бардачком. В ногах переднього пассажіра.Сдвігаем в крайнє заднє положення сидіння і повземо туди:

Запобіжник на 15 А.Іногда запобіжник цілий, але його посадочне місце погане (погано притискається).Рекомендую акуратно повернути “ноги” запобіжника.

знаходиться, запобіжник, бензонасос, niva

Так контакт буде надежнее.Проверяем роботу бензонасосса (на звук або по тиску в рампі)

3) Перевіряємо реле бензонасосаКосвенно на несправний запобіжник може вказувати відсутність характерного “клацання”. Якщо “клацає”. то з ним все в порядке.Находітся він там же де і запобіжник.

Два середніх реле можна поміняти місцями. Вони взаімозаменяеми.Реле 752.3777-121На 12 В і 30 А.Еслі клацань немає, то проблема з проводкою (десь обрив).Якщо клацання є, то перевіряємо роботу бензонасоса.Еслі не працюємо. рухаємося далі.

4) під заднім правим сидінням є люк. відкриваємо.

Два бензошланга і один електричний раз’ем.Снімаем роз’єм, а 2 і 3 контактах фішки при повороті ключа (і роботі стартера) має бути 12 В. Перевіряється мультіметром.Еслі Напруження немає, то обрив ланцюга. (В тому числі треба перевірити загальну “масу” в багажнику, хоча б переконатися горять чи габарити і поворотники в задніх ліхтарях) Якщо напруга на “фішці” є. то щось з самим насосом.

5) Знімаємо бензонасос.Желательно щоб бензину було менше 1/3 бака.Рекомендую прив’язати шланги і електропровід, щоб після від’єднання від бензонасоса вони не ускочив у нішу.Откручіваем 12 гайок М10.Достаем бензонасос.

6) Діагностика бензонасоса.Просушіть бензонасос. Подати 12 В в домашніх лабораторних условіях.Проверіть все клеми. Іноді помітно підгорає:

Так само перевірити фільтр-сеточку.Еслі проблема з бензонасосом, то рекомендую поставити новий.

Мій проходив 8 років. Старі втомлені насоси якщо ще й працюють, то тиск не можуть потрібне створити (помилка на БК. “бідна суміш”).

Всі моделі бензонасосов взаємозамінні. Раніше були з коротким склянкою. Тепер з глибоким. Беріть останню версію насоса. Тільки щоб фішка підключення електричного джгута підходила (але поки вони всі однакові).Старий бензонасос 21236-1139009

де знаходиться реле бензонасоса на Niva

Якщо який-небудь компонент електрообладнання вийшов з ладу, то вам необхідно зробити перевірку не тільки ланцюги, але і реле. Якщо ж реле робоче, то слід прочистити його гніздо щіткою від забруднень і корозії.

Де знаходиться запобіжник бензонасоса Niva Chevrolet

Знайшов. Chevrolet Niva

К5 Відповідає за працездатність лампочок ліхтарів дальнього світла. А в автомобілях, в яких встановлено інжектор даний елемент дуже важливий так як в них електрика відповідає майже за все процеси, що відбуваються в. Якщо Напруження немає, то обрив ланцюга.

Схема запобіжників автомобіля Chevrolet Niva. Зверніть увагу: власники Niva Chevrolet часто стикаються з проблемою неробочого

К4 Забезпечує функціонування ламп ліхтарів ближнього світла. Заміна проведена вдало і можна встановлювати кришку на місце. Проведіть установку нового пристрою в зворотній послідовності.

Виведіть БП і від’єднайте від нього п’ять джгутів з електропроводами. Виверніть два гвинти кріплення кришки блоку запобіжників. Тепер ми отримали доступ до монтажного блоку, в якому і знаходиться приміщення повинна бути захищена запобіжник паливного насоса Niva Chevrolet.

Електродвигун омивача вітрового скла. Реле обігріву заднього скла обмотка.

Реле очищувача заднього скла. Електродвигун очисника заднього скла. Якщо з яких-небудь причин одне з реле не функціонує, його можна перепідключити в гніздо К8.

Рекламні посилання

Можливо, контакт не працює через бруд. Процес зняття і заміни Буває таке, що сам монтажний блок вийшов з ладу. Це може статися з різних причин. БП може бути залитий водою, також може перегоріти плата. Знімаємо мінусову клему на АКБ.

Хрестовій викруткою відкручуємо правий саморіз кріплення бардачка. Зліва відкручуємо два самореза, які фіксують пластик на центральній консолі.

знаходиться, запобіжник, бензонасос, niva

Відкриваємо бардачок і знаходимо ще два гвинти в нижній частині. З внутрішньої сторони бардачка відкручуємо ще два самореза, що фіксують його до центральної консолі.

Лучок бензонасоса Niva Chevrolet Два бензошланга і один електричний роз’єм. Знімаємо роз’єм, а 2 і 3 контактах фішки при повороті ключа і роботі стартера має бути 12 В. Якщо Напруження немає, то обрив ланцюга.

Рекомендую прив’язати шланги і електропровід, щоб після від’єднання від бензонасоса вони не ускочив у нішу. Відкручуємо 12 гайок М Для Шніви це 15А.

Тепер потрібно з’ясувати справність, якщо захисний пристрій розплавилося, то слід негайно його витягти і зробити заміну. Перевірити нерозплавлений запобіжник можна так: Якщо піде звуковий сигнал, то причина не функціонування бензонасоса криється в іншому. Якщо ж звуку не буде, то сміливо здійснюється заміна.

Знизу під бардачком витягується кришка, під якою знаходиться плата з релюшкой і запобіжниками.

Chevrolet Niva блок запобіжників

Chevrolet Niva. компактний кросовер російського складання. Випускався в 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 році. У 2009 році автомобіль отримав рестайлінг. Оновлений проводився в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 року, 2016 2017, 2018, 2019 і 2020 роках. Ми розглянемо блок з запобіжниками Chevrolet Niva і реле з повним описом представлених схем. Покажемо де знаходиться запобіжник прикурювача.

Для автомобілів випущених з 2009 року

Таблиця з описом запобіжників

Додаткові виносні реле

Схема. варіант 2

розшифровка запобіжників

F1 (5 А). лампи освітлення номерного знака, лампи приладової панелі, контрольна лампа включення світла на приладовій панелі, подкапотная лампа, лампа додаткового стоп-сигналу, лампи лівих габаритних вогнів.

знаходиться, запобіжник, бензонасос, niva

Якщо не працюють будь-які з перерахованих ламп, перевірте цей запобіжник і самі лампи, їх роз’єми і проводку.

F3 (10 А). дальнє світло в лівій фарі, контрольна лампа включення дальнього світла фар на приладовій панелі. Аналогічно реле К5.

F4 (10 А). резервний запобіжник.

F5 (30 А). електричні склопідйомники передніх дверей і їх реле. Якщо при управлінні скло підйомником скло опускається, але не піднімається (або навпаки), перевірте кнопку на двері. При опусканні і підніманні різна полярність і напрямок обертання двигуна. Також справа може бути в механізмі стеклопод’емника. Щоб дістатися до нього, потрібно зняти обшивку дверей. Перевірте, щоб механізм ніде не закушували і шестерінки були цілі, без зламаних зубів. При наявності проблем можна замінити весь привід електро скло підйомника на новий.

F6 (15 А). блок управління блокуванням дверних замків. Якщо у вас перестали відкриватися двері, одна або кілька, перевірте цей запобіжник. Справа може бути в центральному замку, блоці управління, а також самих механізмах, тягах і замках дверей. Якщо немає досвіду, краще звернутися в автосервіс, так до нього може бути прив’язана сигналізація.

F7 (20 А). звуковий сигнал і його реле, прикурювач. Якщо не працює звуковий сигнал, перевірте цей запобіжник, підрульові контакти і проводку, контакти могли окислюватися, а проводка перетертися. Також перевірте сам гудок, можна його замінити на інший, наприклад на Двотональний від Волги. Якщо не працює прикурювач, перевірте проводку і його контакти. Білий провід відповідає за підсвічування, червоний і чорний йдуть на контакти прикурювача. Не вставляйте нестандартні роз’єми в прикурювач, вони можуть викликати коротке замикання. Якщо роз’єм в прикурювача ворушиться в сторони, краще скористатися перехідником і вставляти цей роз’єм туди.

F8 (20 А). елемент і реле обігріву заднього скла (контакти). Аналогічно реле К7.

F9 (20 А). обмотка реле обігріву заднього скла, додаткове реле, двигун склоочисника заднього скла, перемикач склоочисників і склоомивачів.

F10 (20 А). резервний запобіжник.

F11 (5 А). лампи правих габаритних вогнів.

F12 (7,5 А). ближнє світло в правій фарі, моторедуктори коректорів світла фар. Аналогічно реле К4.

F13 (10 А). дальнє світло в правій фарі. Аналогічно реле К5.

F14 (10 А). резервний запобіжник. F15 (20 А). резервний запобіжник.

F16 (10 А). переривник покажчиків повороту і аварійної сигналізації (в режимі «аварійки»). Аналогічно реле К3.

F17 (7,5 А). освітлення салону, лампа індивідуального підсвічування, лампи стоп-сигналів, контрольна лампа «чек» несправності системи управління двигуном. Якщо не працюють стоп-сигнали, перевірте цей запобіжник, самі лампи, їх роз’єми, зазвичай справа в поганих або окислилися контактах. Також подивіться працездатність вимикача стоп-сигналів, розташованого біля педалі гальма.

F18 (25 А). електродвигун пічки і його перемикач. Якщо пічка дує холодним повітрям, проблема може бути в заслінці гарячого повітря, тросик до якої йде від регулятора під обшивкою недалеко від педалі газу. Рівень охолоджуючої рідини повинен бути в допустимих межах. Якщо піч взагалі не працює і не дме, справа може бути в двигуні обігрівача. Перевірте також вимикач грубки і його контакти.

F19 (10 А). переривник покажчиків повороту і аварійної сигналізації (в режимі поворотів), контрольна лампа включення габаритів у вимикачі світла, лампи поворотников, контрольні лампи поворотников на приладовій панелі, контрольна лампа диференціала. Якщо не працюють поворотники або «аварійка», читайте інформацію про реле К3.

Додаткові виносні реле

Знаходяться трохи нижче основного блоку.

Додатковий блок реле і запобіжників

Він знаходиться за речовим ящиком в ногах у переднього пасажира. Для доступу, на жаль, доведеться зняти речовий ящик.

Тут розташовані запобіжники електровентиляторів системи охолодження і реле управління двигуном (система уприскування).

Основний блок з запобіжниками і реле

Даний блок знаходиться зліва від рульової колонки і закривається знизу кришкою. Що б до нього дістатися, треба обкрутити 2 гвинта, після віджавши верхній край кришки, поступово звільнити її від всіх кріплень.

З’явилася блок буде тримаються на спеціальному кронштейні. Сама схема запобіжників і кількість елементів на ньому, може відрізнятися в залежності від комплектації та року випуску.