Заміна задніх гальмівних колодок Ford Focus 1

Ford Focus заміна передніх колодок

Заміна і сервіс передніх гальмівних колодок на Ford Focus. Азбука Ford 5 серія.

Колодки пристойно зношені. це видно на фото.Сама процедура дуже проста. зняти колесо, повернути кермо, щоб супорт був назовні, віджати внутрішню колодку так, щоб поршень весь пішов всередину, відкрутити обидві напрямні (тієї самої битою 7), зняти супорт, другу колодку, потім почистити напрямні (тільки не змащувати нічим. оливи можуть пошкодити гумки, просто почистити), почистити пази для колодок, бо вони добре так забруднені нальотом від згорілого фрикційного матеріалу (я їх карбом попшікала і ганчірочкою протерла, потім трохи змастила тієї мастилом, що йшла з колодками)), протерти гумку поршня, одягнути нову внутрішню колодку, одягнути зовнішню колодку, зібрати супорт, закрутити напрямні, НЕ забути повернути на місце заглушечкі), натиснути кілька разів різко на гальмо, щоб колодки зійшлися, і перевірити рівень гальмівної рідини в бачку після заміни. Зайве прибрати наприклад шприцом. Колодки постають не оч щільно до диску, бо бортик вже значний, обточувати я не стала, нічим, буду притирати під час їзди. Заодно зараз тестую неоригінальні колодки, як вони себе ведуть на форді

Вибачайте за фотки, був уже вечір, почала змінювати в 21-30, закінчила міняти майже в 23-00, сонце давно село, другу сторону змінювала, затиснувши в зубах ліхтарик. Тепер процедура стала відома моїх рук, це займе максимум хвилин 40 :))))

П.С. Фотка, де колодки розтиснену. там стрілочка намальована, см 2,5-3 приблизно треба, щоб було порожнечі між диском і віджатою колодкою, інакше потім з новими колодками супорт може не одягнутися на диск)

До речі, колодки мої www.jnbk-brakes.com/catalue/cars/brake/1191/PN0365 застосовні також до Mazda 3 :))) дуже схожі ці автомобілі

П.П.С, побачила ще один варіант разжатия колодок. більш гуманний, на вже знятому супорті. Наступного разу буду використовувати його.

Запасні частини та аксесуари для автомобілів Ford

Заміна передніх колодок Ford Focus 1

Заміна передніх колодок Ford Focus 1 Міняємо колодки на Ford Focus просто і просто. не дивитеся на наші пухшіе.

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Ford Focus 1

Ford Focus Hatchback FIRE Заміна передніх гальмівних колодок

Купила ще тижнів зо два назад гальмівні колодки японческіе. (Спасибі за колодки Vovan232) Колодки контори NiBK www.jnbk-brakes.com/Нашему клієнту залишається ніяк не наважувалася на зміну самостійно. Немає гаража, ні інструментів, було тільки бажання це зробити самій. Як відомо, коли дуже хочеться. воно і вийде

Також подивилася пильно відео по зміні гальмівних колодок, знайдене в глобальній мережі інтернет (посилання на дві відюшкі focusfanclub.ru/publ/22-1-0-44), Там нашому клієнтові залишається чудово показано (хоч на прикладі фф2), на цю справу відео я і орієнтувалася, коли проводила функцію.Смена колодок на фф2 така ж, як на ФФ3. подумала я і навіть не помилилася)

В результаті прохань до декількох людей на предмет інструментів і тд були отримані необхідні інструменти: 1) шліцьова викрутка довга, 5) трещотка мала, 3) біта- шестигранник на 7 (потрібно звернути увагу. на 7, в стандартних наборах на 7 рідко коли звичайно ), 4) ключ гайковий помассівнее- упиратися сильніше в колодку при віджиманні поршня).Також в нагоді мастило і карбоклінер (мастило була в коробці зі свіжими колодками).

Що потрібно, приступили. Найскладнішим виявилися дві речі. відкрутити гайки колеса і увіткнути викрутку між колодкою і диском. Чисто технічно не вистачало сил.

Також вперше було важко одягнути до району притискну пружинку, на жаль на 2-ий і наступні рази (я 1-ий супорт два рази розбирала, бо вперше я зрозуміла, що у мене немає тріскачки і біти на 7, довелося нашому клієнтові залишається зібрати і їхати в інше місце, де вони були). нашого клієнта залишається стало просто. Спочатку втиківала в дірочки хвостики, пізніше за допомогою викрутки відгинати пелюстки пружинки, щоб вони зайшли на місце.

Зняття і заміна передніх гальмівних колодок на Ford Focus 1

Привіт, сьогодні ми розглянемо процес заміни передніх гальмівних колодок на автомобілі Ford Focus 1. Середній пробіг без заміни гальмівних колодок становить, приблизно 20-30 тисяч км, залежить це від якості встановлених колодок і від манери їзди водія, так як, якщо часто гальмувати різко. то і колодки відповідно швидко вийдуть з ладу.

Отже приступимо до заміни передніх гальмівних колодок. Для початку піднімаємо машину на підйомнику або домкратом і знімаємо колесо. Тепер необхідно відвернути 2 болта кріплення гальмівного супорта шестигранником на 7

Відкручуємо кріплення супорта

Після цього монтуванням або плоскою викруткою віджимають внутрішню гальмівну колодку від гальмівного диска, таким чином буде вдавлюватися гальмівний поршень. Гальмівний поршень потрібно вдавлювати для того, щоб влізли нові гальмівні колодки. Зніміть кришку бачка з гальмівною рідиною, щоб було легше вдавлювати

Замена задних тормозных колодок на Форд фокус 1

Вдавлюємо гальмівний поршень

Далі знімаємо гальмівний супорт на верх разом з гальмівними колодками

Знімаємо гальмівний супорт

Тепер знімаємо внутрішню гальмівну колодку, вийнявши її з гальмівного поршня і зовнішню гальмівну колодку віджавши скобу із зовнішнього боку

Знімаємо скобу зовнішньої гальмівної колодки

Встановлюємо нові передні гальмівні колодки в зворотній послідовності, якщо вони не встають на місце, то вдавите гальмівний поршень ще більше.

Відео-інструкція по заміні передніх гальмівних колодок на Ford Focus 1 своїми руками:

Як замінити задні гальмівні колодки на FORD Focus 1

Від справності гальм автомобіля багато в чому залежить безпека на дорозі. Конструкція гальмівної системи передніх приводів коліс Ford Focus 1 завжди складається з дискових механізмів, а задні комплектуються як дисковими, так і барабанними механізмами, в залежності від модифікації авто. Тому на машинах 1-ї серії заміна задніх гальмівних колодок іноді може відрізнятися від заміни передніх.

Ефективність гальмування автомобіля безпосередньо залежить від ступеня зносу колодок, що є цілком закономірним процесом. Відповідно до думки фахівців їх заміна повинна проводитися через кожні 30-40 тис. Кілометрів пробігу, враховуючи при цьому стиль водіння, якість виготовлення і дорожні умови експлуатації. Заміна як задніх, так і передніх гальмівних колодок тільки на одному з коліс призводить до нерівномірного гальмування колісної пари тій чи іншій осі автомобіля, що може обернутися чреватими наслідками при досягненні високої швидкості, на мокрому або слизькому дорожньому покритті. Слід також не забувати, що задні механізми зношуються приблизно в три рази повільніше від своїх передніх колег.

Ознаки зносу цих деталей на автомобілях Ford супроводжуються:

 • скрипом або неприємним вереском під час гальмування;
 • виникненням на колодках тріщин або відколів;
 • биттям коліс при різкому натисканні на акселератор гальма;
 • повільний або занадто різкою зупинкою автомобіля;
 • появою на дисках темного нальоту з дрібної металевої стружки.

Конструктивні особливості ходової частини Ford Focus 1 настільки прості, що для більшості автолюбителів заміна гальмівних елементів не становить особливих труднощів. Потрібно всього лише придбати комплект якісного виробу, графітову мастило і підготувати наступний інструмент:

 • домкрат;
 • струбцину;
 • набір ключів 7-15 мм;
 • балонний ключ;
 • плоску викрутку;
 • пасатижі;
 • монтировку;
 • щітку по металу;
 • балончик проникаючої рідини WD-40;
 • шприц для втягування надлишків гальмівної рідини.

Заміна задніх гальмівних колодок Ford Focus 1. детальна інструкція

Для того щоб замінити задні гальмівні колодки вам буде потрібно:

 • домкрат.
 • Ключ на «13», «15».
 • Проникаюча рідина WD-40.
 • Щітка по металу.
 • Руки ростуть з плечей? і близько однієї години часу. Всі роботи проводяться на підйомнику.

Заміна гальмівних колодок заднього колеса (барабанний гальмівний механізм)

Заміна колодок тільки одного гальмівного механізму призводить до нерівномірного гальмування коліс задньої осі автомобіля. Замінювати гальмівні колодки гальмівних механізмів правого і лівого коліс задньої осі слід одночасно. Якщо рівень в бачку перебуває на позначці «МАХ», гумовою грушею відбираємо з нього частину гальмівної рідини, щоб при утопленні поршнів в циліндр рідина не витекла з бачка. Важіль ручного гальма повинен бути опущений до упору (автомобіль расторможен). Знімаємо заднє колесо (див. «Заміна колеса»).

Вивішена частина автомобіля повинна бути встановлена ​​на надійної підставці заводського виготовлення. На автомобілях з ABS знімаємо датчик швидкості обертання колеса (див. «Заміна датчиків швидкості обертання колеса»).

Зі зворотного боку гальмівного щита головкою «на 13» відвертаємо чотири болти кріплення цапфи маточини до поздовжнього важеля.

Знімаємо гальмівний барабан в зборі з цапфою. Якщо в результаті зносу на робочій поверхні барабана утворився високий бортик, зняти барабан може виявитися важко. В цьому випадку необхідно послабити натяг троса гальма стоянки (див. «Регулювання стоянкового гальма»).

He натискайте педаль гальма після зняття гальмівного барабана, так як поршні можуть повністю вийти з циліндра.

Для очищення гальмівних механізмів заборонено застосовувати бензин і дизельне паливо.

Пасатижами знімаємо пружинні скоби обох колодок.

Зі зворотного боку гальмівного щита виймаємо два штока притискних скоб.

Розвівши верхні кінці колодок, знімаємо їх з поршнів гальмівного циліндра.

Виводимо нижні кінці колодок з упорів.

Від’єднуємо від колодок нижню стяжную пружину. Щоб від’єднати наконечник троса гальма стоянки від важеля приводу гальма стоянки, перевертаємо колодки.

Викруткою піддягаємо наконечник троса гальма стоянки

і виводимо його з отвору важеля приводу.

Виводимо розпірну планку із зачеплення з передньої колодкою.

Замена задних колодок на Форд Фокус

Від’єднуємо верхню стяжную пружину від передньої

Стягнуті пружини правого механізму синього кольору, а лівого. зеленого.

Підчепивши викруткою, виводимо кінець відтяжної пружини важеля приводу гальма стоянки з зачеплення із задньою колодкою

і знімаємо з неї розпірну планку. Очищаємо гальмівний щит. Шабером або напилком видаляємо буртик з барабана.

Сектор на распорной планці встановлюємо в крайнє Poloженіе (тобто в положення, коли колодки будуть максимально зведені) і

задніх, гальмівних, колодка, ford, focus

готуємо нові гальмівні колодки до установки. Встановлюємо колодки на гальмівний щит і фіксуємо їх скобами. Подальшу збірку виконуємо в зворотній послідовності. Опустивши автомобіль на колеса, кілька разів натискаємо педаль гальма для установки необхідних зазорів між колодками і барабанами. Перевіряємо роботу стоянкового гальма і при необхідності регулюємо його (див. «Регулювання стоянкового гальма»).

Гальмівна система

14.11.4 Зняття гальмівних накладок на задньому колесі

Зняття накладок проводите в наступній послідовності:

Мал. 292. Зняття троса гальма стоянки: 1. важіль стоянкового гальма; 2. трос; 3. затиск; 4. оболонка троса

Власне заміна:

Знімете тросик ручного гальма з так званого язичка, для того щоб в процесі виконання роботи він вам не заважав.

Заміна задніх гальмівних колодок на Ford focus C max

Відкрутіть болти кріплення супорта, ключем на «15» зафіксуйте гайку, потім головкою на «13» відкрутите болти по порядку.

Зніміть супорт, можливо буде потрібно трохи постукати по скобі молотком, будьте обережні щоб не пошкодити гальмівний шланг!

задніх, гальмівних, колодка, ford, focus

Використовуючи металеву щітку, необхідно очистити поверхню супорта, якщо в цьому є необхідність.

Після цього для очищення совісті справив завмер товщини гальмівного диска за допомогою штангенциркуля. все в межах норми. Дізнатися мінімально допустиме значення товщини можна в технічній документації.

Наступне завдання. втиснути гальмівний поршень назад, для того щоб замінити гальмівні колодки. Для виконання цього завдання існує спеціальний інструмент, проте через брак такого довелося викручуватися, моє рішення видно на фото. використовував струбцину.

Тепер можна замінити гальмівні колодки. Встановіть нові колодки на місце подальшої служби.

Змастіть спеціальним мастилом напрямні, встановіть супорт і закрутіть гайки кріплення. Будьте обережні під час затягування гайок супорта, є висока ймовірність зірвати різьбу.

Подальша збірка проводиться в зворотному порядку. По закінченню вичавіть педаль гальма для того щоб поршні повернулися на своє місце. Не буде зайвим також перевірити рівень гальмівної рідини. Звертаю вашу увагу, перший час задні гальмівні колодки можуть не ефективно гальмувати і про це потрібно пам’ятати. Також рекомендую утриматися в перші дні від екстреного гальмування, поки колодки притираються краще поберегти їх, зневага призведе до того, що поверхня підгорить і колодки вже ніколи не будуть гальмувати ефективно.