Заміна гальмівних колодок з електричним ручником

Сервисный Режим при замене ТОРМОЗНЫХ КОЛОДОК с Электро Ручником

Зношені гальмівні колодки

Багато хто вважає, що їздити на стертих гальмівних колодках можна, при цьому не трапиться нічого страшного. Адже, по суті, автомобіль в потрібний момент зможе загальмувати, хоч і не так швидко, як того хотілося б.

Це стосується зносу передніх колодок. Вони є частиною гідравлічної гальмівної системи. І якщо колодки не стерті до критичного рівня, автомобіль при натисканні на педаль гальма, дійсно, зможе загальмувати. Термін служби передніх колодок становить приблизно 10 тис. Км. Але за певних факторах знос може наступити і раніше. Якщо тривалий час не міняти колодки, вони можуть стертися повністю, і тоді гальмівна система в один прекрасний момент може просто не спрацювати. Мінімальна їх товщина повинна становити 1,5 мм. В іншому випадку різке гальмування може привести до пошкодження гальмівного циліндра. а це. вкрай небезпечна ситуація.

У такі моменти ситуацію зможе врятувати тільки справність ручного гальма. Його колодки зношуються приблизно в два рази довше. Але замінити їх при необхідності набагато складніше, ніж у випадку з гідравлічним гальмом. Саме тому знос колодок ручного гальма усувається водіями вже тоді, коли вони зітруться практично повністю.

Можна собі тільки уявити, що станеться при зносі передніх і задніх деталей одночасно. Адже якщо відмовляє гідравліка, можна підняти ручник, і автомобіль загальмує. Якщо ні. доведеться покладатися тільки на удачу.

Замена колодок с электро ручником.

Ручник на задніх дискових гальмах

Щоб приділити більше уваги процесу регулювання і не вдаватися в тонкощі принципу роботи стоянкового гальма з механічним приводом на дискових гальмах, перерахуємо лише основні види пристрої.

 • Гальмівний диск утримується додаткової колодкою, яка при піднятті ручника за допомогою коромисла притискається до робочої поверхні диска.
 • Пристрій гальмівного диска дозволяє розмістити у внутрішній порожнині окремі гальмівні колодки. Принцип роботи нагадує роботу барабанних гальм.
 • Конструкція з механічним підприєм робочого поршня. У порожнині гальмівного поршня розташовується храповик (для автоматичного зведення колодок), в який впирається шпилька з трапецеидальной різьбленням. Вигнута штанга надає руху шпильку шляхом провертання вала з концентричною проточкою.

Принцип роботи ручника

Найбільш наочно і доступно можна показати механізм роботи ручника на прикладі гальмівного механізму з механічним приводом. Хоча на сьогоднішній день існують більш складні і технологічні їх види.

Важливо! Ручний гальмо стоянки. це система, що складається з керуючого важеля, пов’язаного з фрикційними колісними дисками за допомогою тяг і тросів.

При використанні ручника слід потягнути керуючий важіль на себе. Важіль має храпове колесо, що забезпечує фіксацію важеля в робочому положенні. При цьому передається зусилля на троси, що пов’язують важіль з гальмівним механізмом задніх коліс.

Найбільш поширеними є механізми з трьох тросів, але вони можуть мати два або один трос. В системі присутня така деталь, як зрівнювач. З її допомогою центральний трос зв’язується з бічним. В результаті зусилля розподіляється рівномірно на праве і ліве колесо.

Основні елементи гальма з тросами з’єднуються за допомогою регульованих наконечників. Їх застосування значно спрощує обслуговування, і дозволять при необхідності регулювати вузли без заміни основних складових. Без праці здійснюється підтяжка ручного гальма.

Троси з’єднуються з важелями фрикційних механізмів. При передачі зусилля на важелі, вони розводять гальмівні колодки і притискають їх до барабанів гальмівний системи. Для того щоб розблокувати колеса, досить опустити важіль ручного гальма, і система прийде в вихідне, неробочий стан.

Коментарі 24

перепрошую. може підкажіть! у мене хутро ручник. колодки замінив. як його підтягнути?

Не ясно чому потрібно і вдавлювати і вкручувати. Заміна сайлентблоков Kia Sportage в автосервісі «берс-авто»: фахівці з досвідом, ремонт передніх і задніх елементів підвіски, оперативна заміна сайлентблока важелів Kia sportage, деталі. Раніше розглядався випадок заміни задніх гальмівних колодок з барабанної системою на Kia RIO, на черзі. як поміняти передні колодки автомобіля Kia RIO 3 випуску 2012 року. Якщо там різьблення то навіщо вдавлювати. Nissan tiida заміна задніх колодок заміна гальмівних колодок і дисків на Nissan TIIDA заміна задніх гальмівних колодок Nissan cube z11, march, note заміна задніх гальмівних колодок на Nissan note заміна гальмівних. Якщо різьблення немає то навіщо вкручувати)))) ахахаххааа

Ви майже самі відповіли на своє запитання. А так, чому це так реалізовано питання більше в Opel / GM

На внутрішньої колодці був стрижень який повинен поєднатися з отвором на циліндрі?

А калібрування ніяка не потрібна ручника? Ніби як чув про це

в пості написано же.не забуваємо підтягнути поршень до колодок, декількома рухом важеля приводу гальма стоянки. ось це і є.

Ви були неправі, у нас контора займається якісно. Як проводиться заміна задніх гальмівних колодок і b6 з електричним ручником. Як діє приворот на дівчину? За природою чоловіча сила волі набагато сильніше, ніж жіноча, тому дія магії на них відрізняється. Дівчину приворожити простіше хлопця, тому що її енергія не настільки сильна. Після привороту жінка повністю втрачає голову і не думає ні про кого, крім свого коханого. Вона слухає все, що він говорить і повністю підкоряється його волі. Навіть сім’я і діти не зупинять Приворожений дівчину від безмірної любові до нового знайомого. У той же час вона швидко втрачає сили, починає хворіти і чахнути. Це відбувається з вини чоловіка, який забирає всю її любов і енергію. Детальна відео інструкція по заміні задніх гальмівних колодок заміна передніх колодок. До них приїхав, сказали обов’язково калібрувати при заміні колодок задніх. Підключили до PC, там виліз цілий розділ ручника і один з пунктів якраз був калібрування. Заміна сайлентблоков Kia Sportage в автосервісі «берс-авто»: фахівці з досвідом, ремонт передніх і задніх елементів підвіски, оперативна заміна сайлент. Натиснули, ручник з півхвилини щось там побжікал і видав що все ок. Так що калібрувати через комп обов’язково, інакше ризикуєте зірвати через те що він поступово по зносу починає притискати сильніше і поставивши нові колодки без калібрування він буде стискати їх по зносу старих при цьому пропорційно посилюючи навантаження. Покрокова інструкція по заміні задніх гальмівних колодок FORD FOCUS 1. Детальний фотозвіт заміна задніх гальмівних колодок Ford Focus 1. Заміна задніх колодок з електричним ручником всім привіт, SEED 2013, підходить час. От якось так)

Нічого не калібрував. Заміна задніх гальмівних колодок на Toyota Ауріс з порадами. Ставте на паузи, або уповільнює відео. Навіть важіль приводу ручника не качав. Заміна сайлентблоков передніх заміна задніх гальмівних гальмівних колодок на. Ніяких помилок комп не видавал.Електроручнік працює штатно.

Бачив готову таку пристосуватися з одного плашкою з виступами. А є ще набір з різними плашкамі.Какой брати? Перша. універсальна на іномарки або як? типу такого www.sorokin.ru/catalog/syki/specialnye/30.118.htmlПродаваны не змогли сказати чи підходить такий всім

не підійде. Заміна задніх гальмівних колодок LADA Largus: фото і відео. Це для передніх гальм. Сервіс t-car: заміна гальмівних колодок і дисків на Toyota і лексус, заміна передніх і задніх гальмівних колодок і дисків на toyota і lexus; гальмівні колодки і диски на Corolla, Camry, рав4, Land. Заміна задніх гальмівних колодок Nissan almera ii n16. Заміна задніх колодок Civic 4д. Відео, інструкція як. Для задніх на диску повинні бути шипи, тому як при розведенні ще й вгвинчування поршня відбувається.

Там два зуба є. Я крутив її в руках. На другий фото в упаковці видно кінчик одного «зуба». Немає даних по діаметру цього диска, на якій відстані там зуби рознесені.

Моя пріспособа: диск 45 мм, відстань між центрами зубів 33 мм

Задні не утопія викруткою, там різьблення на самому поршне.На передніх так і робив.

Як замінити гальмівні колодки

З тим, як перевірити ступінь зносу деталей, ми розібралися. Тепер можна перейти безпосередньо до процедури з заміни. Для цього знадобиться такі інструменти і пристосування:

 • оглядова яма, домкрат або естакада;
 • балонник;
 • набір ключів;
 • дерев’яний брусок;
 • молоток або невелика кувалда;
 • пасатижі;
 • викрутка;
 • wd-40 для змащення.

Слід звернути особливу увагу на те, що без спеціального пристосування вигляді ями або підйомника за дану роботу краще не братися. Деякі водії проводять маніпуляції з системою ручника і без ями, заїжджаючи на високий бордюр, або підкладаючи під машину колеса

Але ці методи не є безпечними, тому від них краще утриматися.

Для чого потрібен ручне гальмо

Перш ніж говорити про те, чи потрібно використовувати ручний механізм або робити це не обов’язково, слід зрозуміти для чого він взагалі потрібен. На жаль, багато початківці водії недооцінюють значення даного механізму до тих пір, поки справа не дійде до складання іспитів в ГИБДД.

Учень сідає в машину, накидає ремінь безпеки, регулює сидіння і дзеркала, вичавлює зчеплення і включає першу передачу. І на цьому весь іспит може закінчитися. Адже машина, якщо вона не була поставлена ​​на ручник, і при цьому знаходиться на похилій поверхні, неодмінно покотиться назад. Ось і все, іспити доведеться перескладати.

Але це лише перша і далеко не остання злий жарт, яку може піднести ручної гальмівний механізм. Якщо в машині відсутній водій, а вона при цьому не поставлена ​​на ручник, автомобіль може свавільно поїхати в тому напрямку, куди нахиляється площина під ним. Про наслідки можна тільки здогадуватися.

Ручник виконує функцію блокування коліс. Причому, ця дія буде тривати до тих пір, поки автомобіль не буде знятий з нього. Як відомо, основна гальмівна система автомобіля припиняє свою дію на колеса, як тільки забирається нога з гальма. Такий вплив ручника на задні колеса автомобіля обумовлено особливостями механізму.

регулювання

У випадку з найбільш поширеним барабанним типом конструкції відрегулювати ручник можна обертанням регулювальної «собачки». Сам регулятор може перебувати в бічній або нижній частині гальмівного механізму. Доступ до нього здійснюється через технологічний отвір в щиті, яке повинно бути прикрите заглушкою.

У деяких видах конструкції регулятор може гальмуватися пружним елементом, тому для звільнення і обертання «собачки» його доведеться відгинати. Пристрій ручника на задніх дискових гальмах і регулювальний механізм відмінно показані на відео.

Ремонт / ТО: Заміна задніх гальмівних колодок Audi A6 C7

Задні колодки ходять тисяч по 40-60 і сам процес заміни нічого особливого, здавалося б, з себе не представляє. Однак є пара нюансів які спонукали написати цей опус.

Отже, колеса тримають 5 болтів на 17. Відкрутили, зняли.

Супорт тримається на двох болтах на 13. Зсередини законтрите гайкою на 15. Якщо не лізе ключ на 15, то гайка в нальоті бруду та іржі.

Відкручуватися повинні без титанічних зусиль.

Звертаю увагу, що на резба болтів присутні сліди синього фіксатора. При складанні не забуваємо нанести свіжий фіксатор на різьбу.

Тепер супорт повинен зніматися вгору звільняючи колодки, але не тут то було. Виявляється, система електромеханічного гальма стоянки блокує гальмівний циллиндр і не дає його втопити ні на йоту.

Тут в справу вступає діагностичний комп’ютер. У ролях:

 • шнурок “Вася Диагност” (забавну назву)
 • планшет з Windows 10 і повноцінними USB портами Prestigio Multipad Visconte V, який можна знайти на сайтах оголошень за невеликі 4500 руб.

Перед початком процедури розведення колодок, включаємо запалювання, знімемо машину з ручника, підключаємося шнурком. Готово.

Отже, нам потрібен блок [53 Електромеханічний гальмо стоянки]

гальмівних, колодка, електричним, ручник

Далі: [Базові установки]. [Вхід в режим заміни колодок]. [Прочитати] Після припинення дзижчання задніх супортів [Перервати]. [Готово, Назад]. [Вихід]

Все, супорт легко виходить. Старі колодки в сміття, нові на місце. Датчик зносу ставиться тільки один, на задніх лівих парі.

На даному етапі супорт можна зачистити невеликою щіткою по металу і пофарбувати будь-якою фарбою по іржі в балончику, так як з імовірністю 95% вид у нього буде жахливим. Рекомендую змастити циліндр будь рідким мастилом. Для цього акуратно відводимо гумку і заливаємо мастило з балончика.

Гальмівний циліндр вдавлюється з одночасним обертанням за годинниковою стрілкою. Без спеціального інструменту зробити це проблематично. У мене є такий ось набір вартістю близько 1800р

У наборі 2 воротка для вкручування циліндрів вправо / вліво і гірка насадок під будь-який гальмівний циліндр! Крім VAGовскіх. 🙂 Бо він там ось такий, з трьома жолобками:

Але, з положення можна вийти використовуючи насадку тільки з одним піном.

Через постійного зміщення центру буде не дуже зручно, звичайно, але з завданням впорається дозволяє.

Коли колодки встановлені, супорта прикручені, потрібно вийти з режиму заміни гальмівних колодок!

[53 Електромеханічний гальмо стоянки] [Базові установки]. [ВИХІД з режиму заміни колодок]. [Прочитати] Після припинення дзижчання задніх супортів [Перервати]. [Готово, Назад]. [Вихід]

періодичність

Так як інтенсивність зносу колодок залежить від безлічі факторів, чітких термінів їх заміни не встановлено. Для задніх колодок Mazda CX 5 встановлена ​​мінімальна залишкова товщина 2 мм, але міняти деталі рекомендовано при зносі до 3. 4 мм. Також на колодках присутні датчики зносу, які скрипом і дребезгом повідомляють про необхідність виконати заміну.

На автомобілях Mazda СХ5 використовуються задні колодки двох основних типів:

 • K0Y1-26-48Z / 49Z (тільки колодки / комплект колодок, пластин і скоб);
 • KAY0-26-48Z / 49Z (тільки колодки / комплект).

Додатково необхідно використовувати консистентне мастило, яка при нанесенні на певні ділянки гальмівних механізмів знижує скрип і захищає від негативних впливів навколишнього середовища.

Заміна задніх колодок з електронним ручником Mazda CX-5

Ми працюємо з 2008 годаНам довіряють більше 50 тис. Клієнтів

У модельному ряду Mazda CX 5 присутні модифікації, оснащені стоянковим гальмом з електричним приводом (електронним ручником). У такій системі відсутні окремі колодки, гальмування автомобіля здійснюється колодками робочої гальмівної системи задніх коліс. Колодки зношуються і вимагають періодичної заміни, проте наявність електричного ручника вимагає особливого підходу до виконання цієї операції.

Технологія заміни задніх колодок з електронним ручником Mazda СХ5

 • Піднімаємо автомобіль;
 • Сканером переводимо гальмівну систему в сервісний режим (розводимо супорта);
 • Знімаємо колесо;
 • Відкручуємо два болти і знімаємо супорт;
 • Виймаємо колодки, власники, пластини;
 • Очищаємо деталі гальмівного механізму;
 • За допомогою спеціального пристосування вкручувати поршень в циліндр до позначки;
 • Наносимо мастило на передбачені місця (неробоча поверхня колодок, пластини);
 • Встановлюємо нові колодки;
 • Збираємо механізм в зворотному порядку;
 • Виводимо гальмівну систему з сервісного режиму;
 • Перевіряємо роботу гальм, при необхідності регулюємо, додаємо рідина.

Операція по заміні задніх колодок Mazda CX 5 з електронним ручником вимагає спеціального обладнання та інструменту, тому її слід довірити професіоналам наших автосервісів. Ми пропонуємо оригінальні запчастини та якісні аналоги, виконуємо роботи по регламенту, даємо довгострокові гарантії.

Більше дізнатися про послуги і записатися на ремонт можна по телефону.

гальмівних, колодка, електричним, ручник

Audi A4 B8 FL 1.8AT 2012 року на DRIVE2

Вирішив я поміняти задні колодки (Вибір припав на TRW GDB 1765).

Здавалося б, нічого складного, все розписано детально у багатьох в бортжурналі. (Приклад)

Оновив я недавно Васю діагноста, здається до VCDS 15.хх версії. І як же я здивувався, коли не зміг скористатися старими мануалами.

Опустивши годинку, з’ясувалося, виявляється, це робиться тепер так:

Для розведення: вибираємо [Start lining change mode]

До відома: вибираємо [End lining change mode]

Знаючи, процедура на 20 хв. Колодки начебто норм., Не скриплять.

Audi A4 Knight RinGS 2017 року на DRIVE2

І ось настав день що мене довелося йти і міняти колодки по колу Вибір припав на АТО З передніми проблем взагалі не виникло все як і всюди знімаємо чистимо смажена вганяємо поршень ставимо збираємо

Заміна задніх колодок за допомогою WAG-COM

Підключаємо шнурок: Перевірено на версії VCSD 12.12.0

53 блок. базові настройки 04. вибираємо групу 007. тиснемо виконати. колодки розлучилися (можна міняти)

53 блок. базові настройки 04. вибираємо групу 006. тиснемо виконати. колодки звелися до диска

53 блок. базові настройки 04. вибираємо групу 010. тиснемо виконати. проводиться адаптація колодок

Далі розписав як поміняти без шнурка.А ось із задніми я трохи подзатупіл Зняв подивився на все це справа Так як у мене немає шнура я думав що можна цю справу розвести яким небудь ТОРЕКС Але що то там немає ніяких отворів для розведення Поліз на драйв шукати хто як змінює як не дивно всі пости вилазили про заміну з ВАГ кабелем Але я ж упертий Якщо розібрав то значить треба міняти! Для більш швидкого пошуку як замінити колодки я вирішив зробити цей пост МБ комуно хай допоможе

І так! Що б поміняти задні колодки БЕЗ КАБЕЛЯ потрібно зробити наступне

гальмівних, колодка, електричним, ручник

1.Снімаем колесо попередньо задомкратів і зірвавши болти =)) 2.Далі необхідно відкрутити кришку гальмівного ціліндра.3.Снять фішку з ел.ручніка (помилок не буде перевірив на собі) 4.Далі нам понадобіца ще 1 людина і провід від аккум до ел. моторчика ручника. (Бажано щоб на акумуляторі були крабики а з іншого боку можна як я намотати на цвяхи і за ізолювати для удобства.но в ідеалі мати фішку на цей роз’єм з проводами) 5.Далее все просто 1 людина тисне поршень в той час як другий контачить електрику до контактів моторчика ел. ручника (він повинен Крутіцах а другий в цей час вдавлювати поршень) 6.Потом як вдавите все по-старому міняємо колодки все чистимо змащуємо направляшкі перевіряємо резиночки і збираємо Ел. ручник в 1 раз постановки покрутить трохи довше ніж зазвичай а потім все як завжди так що не лякайтеся якщо що Нижче фото того контакту і мої проводки з колодками.

Audi A4 Avant 2008 року на DRIVE2

Усім Здрастуйте. Вирішив поміняти задні гальмівні колодки. Ну як вирішив, періодично заглядаючи через диск на стан колодок в цей раз вирішив все ж заменіть.Так як видно було тільки наружние колодки на яких залишалося приблизно близько 5 мм, а то і менше, подумав, що справи внутрішніх можуть бути ще печальней.Для заміни крім колодок нам знадобиться ще і комп’ютер з діагностичним кабелем. Я скористався VAS5054A з встановленим ODIS. Так само можна скористатися і VCDS (Вася).

Загнавши авто в гараж, не ставимо на ручник. Насамперед включаємо запалювання авто, підключаємо комп і в режимі діагностики знаходимо блок стоянкового гальма, вибираємо пункт. ведені функції. і натискаємо. Далі вибираємо пункт. Зняття і установка гальмівних колодок. натискаємо

Вибрав колодки TEXTAR / Ціна. якість відповідають

Після кілька разів тиснемо далі поки не натрапимо на команду. Почати заміну гальмівних колодок. під пунктом 1

Кількома на пункт 1, чуємо звук моторчиков і чекаємо поки він не припиниться. Як тільки припинився, це означає, що можна приступити до заміни гальмівних накладок. Запалювання можна вимкнути, ноут прікрить.Меняется все просто. Відкручуємо направлялкі, знімаємо супорт і міняємо старі колодки на нові. Далі щоб встановити супорт на місце необхідно втиснути циліндрик. Спершу я намагався його вкрутити, як це робиться в деяких авто, але як виявилося він просто вдавлюється. Ах да, для полегшення вдавлення я акуратно під пильнічек шприцом загнав трошки тормозухі.

Так само перевіряємо стан направлялок. Повинні ходити вільно.

Вирішив додати трошки мастила для направлялок.

Після збираємо все в зворотній послідовності. Після установки авто на колеса, знову знадобиться комп. Включаємо запалювання і вже в тому ж меню замість пункту 1 натискаємо 2. Завершити заміну гальмівних колодок. Знову чуємо шум моторчиков.

Далі натискаємо завершити і вирушаємо в розділ ведених функцій, де необхідно провести. Базову регулювання. тобто адаптацію. Після завершення адаптації, наша заміна колодок завершена.Но мені доведеться провести дану процедуру ще раз, так як виявив дірочку на пильовику циліндра. Замовив ремкомплект і днями буду міняти.

Audi A4 1.8T CDHB 2010 року на DRIVE2

Задні колодки було вирішено замінити після того, як я наміряв нерівномірний знос. На заміну були обрані колодки Ate 13.0460-2747.2.Для тих, хто ще не в курсі: для заміни знадобиться VAG-COM. Він буде відводити електромеханічний гальмо стоянки.

Включаємо зажіганіе.Отпускаем гальмо стоянки.

Перевіряємо, що в 53-му блоці немає помилок. При необхідності очищаємо.

Після відкриття (відведення) стоянкового гальма запалювання можна вимкнути. Я також вимкнув ноутбук, щоб не витрачати заряд.

Понеслась! Піднімаємо машину, знімаємо колесо. Бачимо наступну картину:

У ELSA пишуть, що роз’єм знімати не можна. В іншому випадку з’явиться помилка в пам’яті. Нам він і не завадить

Виймаємо гальмівний шланг і провід з кронштейна на опорі

Ключем на 13 відкручуємо 2 болта, притримуючи ключем на 15 пальці від провертання

Відкриваємо бачок з гальмівною рідиною. Потім трохи утапливаем викруткою гальмівний циліндр через віконце на супорті і відводимо супорт в сторону, поклавши його куди-небудь, де гальмівний шланг не буде схильний напрузі

Гальмівний циліндр необхідно втопити. Мій диво-інструмент Force знову не підійшов. Довелося знову поколхозіть. Не забуваємо перевірити стан манжети.

П’ятка гальмівного циліндра має таку форму:

Знімаємо і обслуговуємо направляючі пальці: перевіряємо пильовик на відсутність пошкоджень, витираємо старе мастило, наносимо нову. Нагадаю, я використовував мастило в пакетиках, що залишилася від колодок TRW (Slipkote 220R)

Тим часом перевіряємо товщину гальмівних дисків. Мінімально допустима товщина. 10 мм. У мене 11,26 мм зліва і 11,40 мм справа. Ще походят.Інтересно, що колодки виявилися рівними. Не знаю, як я до цього наміряв нерівномірний знос. Але все ж вирішив їх замінити.

Ставимо нові платівки, за якими ходять колодки. У мене йшли в комплекті з колодками

Ставимо нові колодки. При наявності захисної плівки знімаємо її. У мене вона була тільки на двох колодках. Я поставив їх на внутрішню сторону

Заводимо супорт на своє місце. Використовуємо нові самоконтрящиеся болти. У мене йшли в комплекті з колодками. Не забуваємо увіткнути гальмівний шланг і провід в кронштейн на опорі.

Закриваємо бачок. Знову запускаємо VAG-COM, включаємо запалювання. І закриваємо (зводимо) гальмо стоянки, вибравши в меню програми відповідний пункт. Після цього необхідно виконати перевірку (адаптацію) стоянкового гальма. Робиться там же, в базових параметрах. Переконуємося в тому, що помилок в блоці немає і символ стоянкового гальма перестав моргати.

Ставимо колесо. Перевіряємо рівень гальмівної рідини. За необхідності доливаємо. Перші 300 кілометрів гальмуємо плавно. До зв’язку!

Ознаки необхідності заміни задніх гальмівних колодок

Трос стоянкового гальма ВАЗ заміна. Suzuki Grand Vitara заміна задніх гальмівних барабанів. Заміна гальмівних колодок Passat барабанних.

Заміна задніх гальмівних колодок з електро-ручником

Маючи ноутбук і прог Для заміни задніх колодок потрібно тиснути і крутити циліндрик одночасно. Можна ніж небудь пристосуватися, а взагалі є спеціальний ключ. Показую як міняти задні колодки з електричним ручником на автомобілі Фольцваген Tiguan. Вводиш групу Group і справа вгорі тиснеш виконати. Кілька секунд чуєш від задніх супортов звук роботи моторів, які розводять колодки. Після заміни в тому ж 53 блоці в Базових налаштуваннях вводиш групу і тиснеш GO. Знову ззаду чуєш звук роботи моторів супортов це вони стискають колодки.

Ремонт кнопки електро ручника

Tiguanзамена задніх колодок, за 5 хвилин без діагностичного комп’ютера, так як гальмо стоянки електронні Я вигулюю свого тигра вже 3ий рік на нашу Шарику, гарантії більше немає, а значить і немає сенсу більше годувати ОД! І ось 64 тиць настав і колодки думається мені під втомилися, вирішив замінити. Виявилося простіше не куди, в целиндра є шток з різьбою, його власне і викручує моторчик а він штовхає циліндр на колодку.

Так от не розбираючи ні чого крім двох кріпильних елементів супорта гвинтів все змінюється! Для процедури потрібно два комбінованих ключа 13,15 розвідний ключ, і пріспособа для видавлювання циліндра висувається упор по суті.

Я розповім вам, як поміняти задні колодки на автомобілях оснащених електро- ручником, без дилерського Германіка і Автоганза, обидва рази просив перевірити колодки на предмет заміни і обидва рази мені офіційно повідомили, що змінювати не. Відео по заміні задніх гальмівних колодок на VW Tiguan року.

Знову ззаду чуєш звук роботи моторів супортів це вони стискають колодки. В даному відео ми розповімо, як своїми силами поміняти задні гальмівні колодки на автомобілі VW Tiguan. Також купив 4 пружинки колодок, артикул 1K0 B, ціна, 05 за штуку, не знав що вони йдуть в комплекті з колодками. Заміна задніх колодок на Volkswagen Tiguan г.

Заміна задніх гальмівних колодок з електронним ручником на Audi

Підкажіть а на Tiguan є датчик зносу гальмівних колодок і як він працює? Виходить я вже задні колодки в нуль сточив і ніяких ознак і сповіщень немає на табло. Спасибі інтернету і форуму і forum.

Заміна задніх гальмівних колодок з електро-ручником

Обов’язково перевіряємо напрямні, повинен бути вільний пружний хід, ніяких подклиниванием, в іншому випадку виймаємо їх, видаляємо старе мастило і, використовуючи високотемпературну мастило для гальмівних систем, наносимо нову. Як розвести колодки Tiguan з електричним ручником. Easy Diag і додатки x diag pro. Після власне відсуває зовні до диска нові колодки. Вони повинні ковзати по пружинки майже вільно, без зусиль. Чи можна самому в умовах гаража або треба їхати в центр?

А внутрішні колодки вже стерлися зовсім і Я боюся що заклинять супорт. WV tiguan передні диски і колодки. Принцип роботи датчика зносу гальмівних колодок.

Заміна задні гальмівні колодки на toyota opa. Ремонт вакуумних підсилювачів гальм в Донецьку. Задні гальмівні колодки на Tiguan заміна. Заміна колодок без комп’ютера на прикладі Фольцваген Tiguan 07 Jul Заміна задніх колодок VW Tiguan без комп’ютера 13 Oct Заміна колодок з електро ручником.

VW Tiguan заміна задніх гальмівних колодок 24 Jan Заміна задніх гальмівних колодок. VW Tiguan 25 Feb Easy Diag і додатки x diag pro 13 Apr Заміна гальмівних колодок в механізмі з електроприводом ручника 30 Nov VW tiguan заміна гальмівних колодок і дисків 17 Jun Заміна задніх колодок Tiguan без комп’ютера 29 Aug

Заміна колодок через VCDS

Розведення задніх колодок для заміни адаптером VCDS на автомобілях групи VAG

У даній статті буде розглянуто спосіб розведення колодок для заміни за допомогою діагностичного адаптера VCDS або Вася діагност на автомобілях VAG групи.

Для заміни колодок на автомобілі підійміть автомобіль і зніміть колеса. (Не ставте машину на ручне гальмо)

Підключіть адаптер VCDS до автомобіля

Запустіть програму VCDS

Перейдіть до блоку 53 електромеханічний гальмо стоянки

Виберіть 04 базові установки, потім запустіть канал 07

Потім знову зайдіть в блок 53 електромеханічний гальмо стоянки

Виберіть 04 базові установки, після чого запустіть канал 06

Колодки повернуться в робоче положення

Вимкніть і знову увімкніть запалювання на автомобілі

Лампа ручного гальма на приладовій панелі буде мигати

Вичавити педаль гальма натиснути на кнопку ручника (вимкнути, зняти з гальма)

Лампочка на приладовій панелі повинна згаснути

Далі проводимо адаптацію ручного гальма для чого необхідно

Перейти в блок 53 електромеханічний гальмо стоянки

Вибираємо 04 базові установки і запускаємо канал 10

Прокачуємо гальма, після чого вони готові до роботи

Стадії даного процесу при прокачуванні, можна спостерігати в першому вікні даного каналу

Якщо у Вас немає відповідного адаптера, але є величезне бажання терміново замінити колодки, то можете спробувати замінити колодки за наступною схемою (актуально тільки для автомобілів без датчика положення)

Підніміть автомобіль і зніміть колеса. (Поставте машину на ручне гальмо)

Несемо АКБ до необхідного колесу не забудьте захопити два невеликих дроти для підключення.

Зніміть фішку з мотора електрогальмами, після чого за допомогою дротів подаємо харчування на клеми моторчика.

Якщо Ви чуєте тривалість дзижчання мотора більше 0.2 секунд, значить з полярністю Ви вгадали, в іншому випадку поміняйте полярність підключення до мотору.

Повторно підключіть АКБ до моторчика проводами для стиснення колодок

Поставте колеса назад і встановіть АКБ на місце.

Увімкніть запалювання і зніміть з ручника.

Для автомобілів з датчиком положення, наприклад А8, даний спосіб працювати не буде тому що горітиме лампочка про заміну колодок з огляду на те, що ручне гальмо не навчений.

Виготовлення ключа для заміни задніх колодок. DRIVE2

Привіт Всем.На минулого тижня сунувся міняти на машині задні колодки але не тут то було)) Виявляється гальмівні циліндри не просто вдавлюються, а вдавлюються з прокруткою за годинниковою стрілкою. Надивився багато постів про заміну колодок. Хто як робить: 1-спец. ключ, 2 ключ від болгарки, 3 качкодзьоба

Спец. ключ на два розміри варто в районі 1000р. Але подивившись відео, що і з цим ключем не все так просто. доводиться попітніти. вирішив виготовити ключ сам. Таких виявилося багато, наприклад у тут.

Я ж пішов трохи іншим шляхом (не моє винахід).При не успішною заміні колодок зробив фото з розмірами

Купив головку на 27 з зовнішнім діаметром 36мм.

І пилкою (можна болгаркою) вирізав ось так

Вийшло дуже навіть зручне пристосування

була б тріскачка. взагалі ціни б не було.

ключем від болгарки можна. але не зручно

Ну і заодно зробив при способу на заміну передніх колодок. Була в наявності стяжка для пружин, накрутив туди допомо шайбу, гайку, і стару колодку. Колодку теж випиляв.

Вийшло теж дуже зручне пристосування !

Заміна Задніх гальмівних колодок з електричним ручником. Opel Astra, 1.4 л., 2011 року на DRIVE2

Я їжджу на Opel Astra GrAy MoUsE Москва, Росія

Добрий деньна перші травневі свята вдалося замінити задні гальмівні колодкі.- Колодки гальмівні, комплект, задні (15 ‘) (Ferodo). Пристрої для утапливания поршня гальмівного механізму.

Сам процес заміни колодок коротко опішу.1. знімаємо колесо2. відкручуємо верхній і нижній напрямних пальці суппорта3. Знімає внутрішніх і зовнішніх колодки і притискні пружини (В комплекті нових колодок йдуть нові пружини) 4. Не забуваємо змастити направляючі пальці спеціальної консистентним смазкой.5. Ставимо пружини і самі колодкі6. Тепер потрібно втопити поршень супорта в ціліндр.Для цього на торці поршня є два паза.

беремо Пристрої для утапливания поршня гальмівного механізму.

Там на самому поршня різьблення (без тиску не крутиться)

робимо кілька оборотів на пристрої далі від поршня.

після робимо кілька оборотів. щоб втиснути сам поршень в циліндр

ось і все, кінцевий результат. поршень утиснений в циліндр.

Ставимо супорт на Місцезна забуваємо підтягнути поршень до колодок, декількома рухом важеля приводу гальма стоянки.

Ось і все за часом одна сторона займає 20 мінут.С пивка веселіше)))

Пристосування для заміни гальмівних колодок в Санкт-Петербурзі

В МАГАЗИН Онлайн консультант Замовлення в один клік Швидкий перегляд Гальмівні колодки BBB OEM BBS-09 HydroStop

В МАГАЗИН Онлайн консультант Замовлення в один клік Швидкий перегляд

В МАГАЗИН Онлайн консультант Безкоштовний номер 8 800.

Заміна задніх колодок. Audi A4, 2.0 л., 2006 року на DRIVE2

Вопчем звіт по заміні задніх колодокНам понадобітся- Пристосування для одночасного вдавлення і вкручування поршней- Ріжкові ключі на 13 і15- Отвёрткі- Високотемпературна змазка для направляющіх- Очисник гальмівних систем-І багато всякої іншої шняги

Знімаємо колесо, відкривається чудовий вид на супорт

Відкручуємо напрямні, ключем на 15 тримаємо, на 13 відкручуємо

відкручуємо бачок з тормознухой, прилаштовується пристосуванням до супорта, починаємо вдавлювати поршень, стежимо за пилюжником, виправляємо його викруткою якщо закушує

Найважливіша процедура. Обслуговування направляючих. Хлопці, не нехтуйте цією процедурою, інакше знос внутрішньої колодки буде завжди більше зовнішньої і плавності гальмування, при малому натисканні на трмоз НЕ буде

Коротше, знімаємо, чистимо, змащуємо, але тільки високотемпературної мастилом. Ніяких літолом і ШРУС, вони при великій темперетура Кокус і сприяють клину пальців

Чистимо супорт спец рідиною. Ставимо нові скоби.

Міряємо товщину дисків. У мене 10,8 при мінімумі 10,5. Ще походят.Кстаті, електронний штангенциркуль кльова річ !

Вставляємо колодки і збираємо все на місце

Товщини розрізняються. Ще раз повторюся, стежте за напрямними. Ще на передніх супортах хочу змастити направляючі, тому що присутній вібрація керма при легкому натисканні на гальмо.

У нього вставляється болт, фіксується гайкою. Сам болт сидить на пластині. Для того щоб зняти пристосування з супорта (коли поршень закручений), я просто викручую бобишки.

Всім удачі в ремонті. Гальмувати стала плавніше машинка. Єдиний косяк, коли піднімав колесо, так в спину прострелило, що хвилин 20 не міг розігнутися. Сьогодні ледве ходжу ((((

Пристосування для заміни колодок: креслення, фото виготовлення

Саморобний знімач для пружин задніх колодок: фото і креслення з розмірами пристосування для заміни колодок.

Ця саморобка стане в нагоді при самостійній заміні гальмівних колодок автомобіля, виготовити її дуже просто, а процес зняття-встановлення пружин колодок, буде проходити набагато швидше і зручніше.

Все що Вам знадобиться для виготовлення саморобки. це металева пластина розміром 50 х 85 мм і товщиною 2 мм, з неї потрібно вирізати ось таке нехитре пристосування.

Пристосування можна зробити ще зручніше для захоплення важелем, якщо збільшити ширину деталі з 50 мм до 55 мм, ось як це показано на кресленнях.

На фото показано як користуватися знімачі, гачком зачіпляються пружину, вставляємо важіль між колодкою і пристосуванням, і відтягує пружину.