Яке масло залити в Нексію 8

масло, залити, нексію

Яке масло заливати в КПП і двигун DAEWOO Nexia

Від чого залежить працездатність ДВС і КПП DAEWOO Nexia? Від палива, бажано хорошої якості, і від моторного і трансмісійного масла, що заливається в вузли і агрегати. Щоб продовжити робочий ресурс автомобіля, вибирати масла в двигун і коробку DAEWOO Nexia потрібно не за ціною, а за характеристиками.

Масло в двигун Nexia

Що стосується брендів, які виробляють масло, то власникам Nexia можливість вибору надана широка. Виробник не дає будь-яких чітких рекомендацій. Єдина умова. це дотримання характеристик в’язкості. Цей показник визначається відповідно до кліматом і рівнем середньої навантаження на мотор.

вимоги

 • У двигун можна заливати як напівсинтетику, так і синтетичне масло. Не рекомендується застосування мінералки.
 • Відповідно до API-стандартами, масло повинно мати рівень вище SM / CF.
 • 5W-30 застосовується виключно при середній температурі ніже.20 ℃.
 • Середня зона клімату дозволяє застосовувати 5W-40 і 5W-50.
 • Для південних регіонів перевага віддається 5W-50, 10W-40 і 10W-50.

Особливості DAEWOO Nexia

DAEWOO Nexia. найвідоміший автомобіль, який почав завойовувати наш ринок ще в 1992 році, завдяки чому його ім’я стало прозивним. З моменту виходу першої моделі, Nexia пережила два рестайлінгу, останній з яких був проведений 10 років тому.

Популярність моделі пояснюється її вартістю, яка досить конкурентоспроможна, тому як інших пояснень подібної затребуваності немає. Її продажу не падають і сьогодні.

Найбільш вдалий варіант Nexia. це моделі, що випускаються після 2009 року. Другий рестайлінг пішов на користь, особливо це відбилося на двигунах. восьмиклапанним, об’ємом в 1,5 л і шестнадцатиклапанного, 1,6 л. об’ємом.

Автомастила і все, що потрібно знати про моторних маслах

Обсяги та терміни заміни

Що стосується кількості масла, яке необхідно заливати в двигун DAEWOO Nexia, то воно однаково для обох типів ДВС. 3,8 л., Єдина відмінність. 16-клапанного необхідно трохи більше. грам на 150-200. Тут позначаються технологічні особливості вузлів і агрегатів двигуна.

Заміна мастила повинна проводитися через кожні 10 тис. Км (приблизно рік). це регламентується нормативами виробника. Навіть якщо Nexia простоює більшу частину часу, це ніяк не позначається на термінах. автомасло псується з часом і його якості втрачаються.

Якщо ж автомобіль використовується в жорстких умовах, то термін заміни скорочується в половину.

Масло в коробку DAEWOO Nexia

Офіційні дані, які надає виробник, не міститься жодної інформації про те, яке масло заливати в коробку DAEWOO Nexia, оскільки вони вважають, що масло, залите на заводі, не підлягає заміні за весь період експлуатації транспортного засобу.

Однак там нічого не сказано і те, яким повинен бути цей період. власник сам визначає експлуатаційні можливості машини.

Виходячи з досвіду власників Nexia, можна зробити висновок. якщо немає ніяких труднощів у роботі коробки, передачі перемикаються плавно і легко, то про заміну в ній масла можна не замислюватися до пробігу в 100-150 тис. Якщо виникли труднощі. з заміною краще не зволікати. так дешевше.

Так як сервісна книжка Nexia не містить інформації про трансмісійної мастилі, її заміну необхідно проводити на підставі інформації від більш досвідчених власників. Різниці між 8-ю і 16-клапанними автомобілями немає, одне і те ж можна заливати в обох випадках.

Довший термін служби показують КПП, в які була залита синтетична або напівсинтетичні мастило. На заводі в Nexia заливають мінеральне масло, тому після покупки, мастило необхідно відразу замінити.

В цілому процес вибору схожий з підбором масла для двигуна. погодні і кліматичні, а також умови експлуатації:

 • помірний клімат. 80W GL-4 будь-якого виробника;
 • північні широти. 75W90 GL-4 (-25 ℃ середня).
масло, залити, нексію

Якому виробнику масла (як для ДВС, так і для КПП) віддати перевагу, вибирає сам власник DAEWOO Nexia, виходячи з власних уподобань і товщини гаманця.

Що говорить виробник: рекомендації по вибору і заміни масел

Виробник ні слова не говорить про бренди, які виробляють масла, надаючи повну свободу вибору власникам Nexia.

Виробник рекомендує вибирати в’язкість масла виходячи з умов експлуатації автомобіля.

Єдине, що радить завод, так це дотримуватися характеристики масла по в’язкості. В’язкість будемо визначати відповідно до кліматичних умов і середніми навантаженнями на двигун. Вимоги прості:

 • Масло може бути як синтетичне, так і напівсинтетичне. Застосовувати мінеральні масла вкрай не рекомендується.
 • За стандартом API масло повинно бути класом не нижче SM / CF.
 • Масло з в’язкістю по SAE 5W-30 варто застосовувати тільки при температурі нижче 20 градусів морозу.
 • У середній кліматичній зоні рекомендується використовувати масла з в’язкістю 5W-40 або 5W-50.
 • У південних регіонах краще використовувати масло 5W-50, 10W-40, 10W-50.

терміни заміни

Нормативні терміни заміни мастил для всіх двигунів. 10 000 км або один рік експлуатації.

Варто врахувати, що якщо автомобіль більшу частину часу варто, то це ніяк не впливає на терміни заміни масла. Мастило окислюється, старіє і втрачає свої якості навіть при непрацюючому двигуні. Якщо умови експлуатації жорсткі і навантаження на двигун високі, пробіг до заміни скорочують до 5-7 тисяч км.

Вибираємо яке масло заливати в двигун на DAEWOO Nexia обсяг

Вибір моторного масла по брендам в чомусь нагадує сеанси психотерапії. На результат дуже впливає віра хворого в зцілення. З маслами приблизно те ж. Є прихильники масел Rolf, є адепти Лукойл, є прихильники Shell або Mobil. Що з цього приводу думає завод-виготовлювач і яке масло все-таки краще для DAEWOO Nexia, будемо розбиратися прямо зараз.

Обсяги масла в двигунах 8 і 16 клапанів

І для 8, і для 16-клапанного мотора 1,5 л обсяг масла приблизно однаковий. 3,8 л.

У 1,6-літровий 16-клапанний мотор заливають на 150-200 г більше.

Вибираємо масло для двигунів на DAEWOO Nexia

Всі масла хороші, якщо вони не підроблені. І це правда.

Що пишуть на етикетках виробники масел.

Навіть гарне мінеральне масло можна сміливо використовувати влітку. гарантовано не буде протікання, не буде проблем з тиском і мінералка набагато дешевше синтетичних масел. Тільки в тому випадку, якщо воно гарантовано якісне.

Напівсинтетичні масла теж мають право на життя. Заливати синтетику в зношений мотор. марна трата грошей. Це масло дуже текучий і швидко знайде місце, звідки витікати назовні. Та й тиск буде страждати. Єдиний випадок, коли беззастережно потрібно синтетичне масло. екстремально низькі температури. В цьому випадку двигун буде краще вирушати на морозі, при цьому вдасться дотриматися заводські рекомендації по номінальній в’язкості. А марку масла нехай диктує наш гаманець.

На каністрі з маслом обов’язково вказується відповідність продукції міжнародним стандартам.

DAEWOO Nexia яке масло заливати в двигун

Яке масло заливати в коробку DAEWOO Nexia

Вибираючи моторне масло для коробки передач DAEWOO Nexia, слід враховувати показник в’язкості і виробника. Відповідними для даної моделі авто є такі марки:

Марка в’язкість
Castrol DriveLine Syntrax Universal 75W90
Castrol SMX-S 75W85
Hochleistungs-Getriebeoil 75W90
Hessol Hypoid Getriebeol 80W90

Найбільш оптимальним показником в’язкості вважається 75W-90. Але, купуючи масло в МКПП DAEWOO Nexia, також необхідно перевіряти клас. Він повинен становити не менш як GL-4 (допускається GL-5).

Масло для DAEWOO Nexia

Дані в таблиці наближені до рекомендованих в DAEWOO

Як вибрати масло в коробку передач DAEWOO Nexia

Вирішуючи, яке масло заливати в КПП DAEWOO Nexia, також можна зіткнутися з труднощами. Залежно від дати випуску авто використовувалися різні марки моторної рідини, через що складно підібрати мастило, відповідну за параметрами заводському зразком.

Рекомендовані масла DAEWOO Nexia

Використовуючи DAEWOO Nexia, масло в двигун необхідно заливати регулярно, попередньо усуваючи залишки старого мастила. Відсутність моторної рідини призводить до:

 • повороту шатунних механізмів;
 • швидкого зносу елементів турбокомпресора;
 • поломки деталей силового агрегату.

Тому заміна масла є пріоритетною процедурою при кожному ТО.

Мастило для двигунів класифікується на дві категорії: синтетика і напівсинтетика. Найчастіше у недосвідчених водіїв виникає питання, яке масло заливати в DAEWOO Nexia. Головна складність полягає у відсутності обмежень, проте не кожна мастило підходить для двигуна даного авто. Вибираючи, яке масло заливати в Нексію 16 клапанів, необхідно орієнтуватися на наступні показники в’язкості:

 • 5W-30;
 • 5W-40;
 • 5W-50;
 • 10W-30;
 • 10W-40.

Для справної роботи двигуна круглий рік більшість автовласників вважають за краще використовувати моторну мастило Mobil 1 з універсальним показником в’язкості 5W-40. Також рекомендовані масла DAEWOO Nexia включають: ХАДО, деколі, Mobil Super 2000.

Яке моторне масло краще заливати в двигун DAEWOO Nexia влітку?

Яке моторне масло краще заливати в двигун DAEWOO Nexia влітку, зазначено в інструкції по експлуатації даного автомобіля. Відповідно до неї, основним показником, який слід враховувати при виборі масла для двигуна, є в’язкість. Вона підбирається в залежності від того, при якій температурі навколишнього повітря експлуатується автомобіль. Як показує практика, автомобілісти віддають перевагу маслу з в’язкістю 5W30, 5W40 або 10W40. Найбільш часто використовується масло 5W40. Його можна заливати в будь-який час року.

Не рекомендується переходити на масло з іншим ступенем в’язкості при короткочасних змінах температури повітря.

Власники автомобіля DAEWOO Nexia набувають Shell Helix HX8 5W40, Zic 5W30, Eneos 5W40, Mobil 10W40.

Яке масло краще заливати в автоматичну коробку (АКПП) DAEWOO Nexia?

Перш ніж відповісти на питання, яке масло краще заливати в автоматичну коробку передач (АКПП) DAEWOO Nexia, необхідно знати, що його заміна здійснюється в разі ремонту самої коробки передач або усунення протікання рідини. Виробник заливає масло на весь термін експлуатації авто, тому масло міняти не обов’язково. Однак власники DAEWOO Nexia і досвідчені автомайстра радять здійснювати заміну після 100 000 кілометрів пробігу.

Колінчастий вал і зап’ястя зігнуті

Занадто багато масла в автомобілі призводить до більшого тертя колінчастого вала і крана при контакті з маслом. Надмірне опір моторного масла призводить до їх вигину і поломки.

Каталітичний нейтралізатор вихлопних газів

Рециркуляція масла назад в камеру згоряння, як згадувалося вище, через деякий час викликає утворення чорного диму, густого і жирного, який може зруйнувати каталітичний нейтралізатор, а також фільтр сажа (FAP).В результаті навіть можливий турбо розрив.

Робимо висновок. для двигунів DAEWOO Nexia можна купувати будь-якісне масло (синтетика, напівсинтетика) відповідно до вязкостнимі характеристиками, зазначеними заводом-виробником: 5W-30, 5W-40, 10W-40, 10W-50, 5W-50. Вдалого всім вибору і безперебійної роботи двигуна!

Виробники

Синтетичне масло Motul 8100 X-clean 5W40.

Напівсинтетичне масло Esso з в’язкістю SAE 5W-40.

Фірмове масло TOTAL DAEWOO motor oil 5W30.

Масло для двигуна Shell Helix HX8 5W-40.

Ось найпопулярніші масла з номінальною в’язкістю, допустимої для застосування заводом:

 • Shell Helix HX8 5W-40;
 • Zic 5W30;
 • Castrol SLX Professional 5w-30
 • Mobil 10W-40;
 • Eneos 5W-40;
 • 5w30 GM;
 • ELF Competition;
 • Esso 5W-40.
 • Liqui Moli Synthoil Energy 0W-40.

Яке масло в Нексію лити

Тиск на головку і хвостовик колінчастого вала

Муфти та кінці колінчастого вала використовуються для запобігання витоку мастила з двигуна, в основному в частинах, прилеглих до шківа (колінчастий вал) або з боку маховика (хвостовий вал).Чем більше наливаєте масла, тим менше в кактуси повітря. Коли двигун працює, поршень рухається вгору і вниз, створюючи тиск тяги. Отже, масло кактуса надає більш високий тиск на кактус і більш небезпечно, ніж на кінці і кінці колінчастого вала. Ці прокладки досить крихкі і легко дозволяють маслу витекти з двигуна. Зокрема, з боку маховика, це може привести до проливання масла на зчеплення.

Занадто багато масла в автомобілі може викликати переповнення двигуна

Вибираємо масло для двигунів на DAEWOO Nexia

Всі масла хороші, якщо вони не підроблені. І це правда.

Що пишуть на етикетках виробники масел.

Навіть гарне мінеральне масло можна сміливо використовувати влітку. гарантовано не буде протікання, не буде проблем з тиском і мінералка набагато дешевше синтетичних масел. Тільки в тому випадку, якщо воно гарантовано якісне.

Напівсинтетичні масла теж мають право на життя. Заливати синтетику в зношений мотор. марна трата грошей. Це масло дуже текучий і швидко знайде місце, звідки витікати назовні. Та й тиск буде страждати. Єдиний випадок, коли беззастережно потрібно синтетичне масло. екстремально низькі температури. В цьому випадку двигун буде краще вирушати на морозі, при цьому вдасться дотриматися заводські рекомендації по номінальній в’язкості. А марку масла нехай диктує наш гаманець.

На каністрі з маслом обов’язково вказується відповідність продукції міжнародним стандартам.

Які наслідки заливки занадто великої кількості масла в автомобіль?

Іноді ви перевіряєте і бачите, що занадто багато масла в автомобілі або двигуні, а може бути, іноді ви випадково заливаєте занадто багато масла під час обслуговування двигуна? Ви думаєте, що більше масла допоможе двигуну працювати більш плавно. Але насправді все інакше. Давай з’ясуємо проблему.

Інструкція

 • Відкриваємо кришку капота.
 • Відкручуємо і знімаємо кришку горловини для заливки масла.
 • Знімаємо захист двигуна, в випад, е якщо вона передбачена.
 • Під зливну пробку ставимо ємність.
 • Акуратно відкручуємо пробку.
 • Зливаємо відпрацьоване масло.
 • Відкручуємо за допомогою ключа старий фільтруючий елемент.
 • Протираємо всі частини і вузли дрантям.
 • Свіжої мастилом змащуємо нове кільце.
 • Ставимо новий фільтруючий елемент, але закручувати його потрібно руками, ні в якому разі не можна користуватися ключем.
 • Коли масло залито, встановлюємо на свої місця всі деталі, які довелося зняти.
 • заводимо мотор.
 • На цьому етапі потрібно звернути увагу на лампочку, яка контролює тиск. Якщо лампочка згасла протягом 15-20 секунд, то значить, все в порядку. У разі, якщо немає, то потрібно заглушити двигун і з’ясувати причину можливої ​​несправності.
 • Зверніть увагу на рівень масла. У разі, якщо він вище максимальної позначки, то потрібно трохи злити, якщо нижче. потрібно долити.
 • Обов’язково проведіть огляд автомобіля і простору під ним. Переконайтеся, що масло ніде не тече.

Огляньте злите масло. Колір його повинен бути однорідним. У разі, якщо ви помітили пісок або ж стружку, то це серйозна причина для занепокоєння, так як це перший симптом неполадок в двигуні.

На поверхні злитої змазує суміші не повинно бути ніяких кіл від охолоджуючої рідини, консистенція масла повинна бути густою і в’язкою.

Відпрацьовану мастило необхідно правильно утилізувати. Якщо з’явилися плями масла в місці, де ви проводили ремонт, то обов’язково засипте їх піском.

DAEWOO Nexia. вельми популярний автомобіль на вторинному ринку. Машина конструктивно проста і зрозуміла, і не вимагає великих витрат при самостійному обслуговуванні. І як результат, все частіше власники DAEWOO Nexia готові ремонтувати свою машину в домашніх умовах. Разом з тим, від власників «Nexia» виникає багато питань з приводу періодичності заміни моторного масла, а також з яких параметрів краще виходити в процесі вибору рідини. Також в цій статті розглянемо окремо, скільки потрібно заливати масла в двигун DAEWOO Nexia.

Російські власники DAEWOO Nexia вже давно не звертають уваги на рекомендації виробника з приводу періодичності заміни масла, і виходять в основному з практичних міркувань. Треба відразу визнати, що в російських умовах експлуатації регламент заміни масла не може бути один і той же. Негативні кліматичні чинники згодом дають про себе знати, і це не може позначитися найкращим чином на терміні служби масла, а разом з тим і довговічності силової установки. По-перше, спочатку треба виходити з тривалості заміни в 10 тисяч кілометрів, а потім періодичність можна скоротити, якщо в цьому виникне необхідність. По-друге, звернемо увагу на несприятливі умови експлуатації:

 • Часта їзда по поганих дорогах, включаючи бездоріжжя, пилові путівці, розкислий грунт і т. Д.
 • Їзда на високих швидкостях
 • Двигун постійно працює на високих оборотах, виникає перегрів
 • Перепади температур і клімату: дощі змінюються снігом, а низькі температури. раптової відлигою

Будь-який з вищевказаних чинників може стати приводом для більш частої заміни масло. У таких випадках витратний матеріал краще піддавати заміні вже через 5 тисяч кілометрів, або ще раніше. До тому вже, буде не зайвим вчасно перевіряти рівень і стан рідини.

Обсяги масла в двигунах 8 і 16 клапанів

І для 8, і для 16-клапанного мотора 1,5 л обсяг масла приблизно однаковий. 3,8 л.

У 1,6-літровий 16-клапанний мотор заливають на 150-200 г більше.

Серед водіїв поширене таку думку, що, якщо машина чиста, то вона і заводиться добре, і їздить швидше. А для того, щоб вона не ламалася, необхідно постійно стежити за її технічним станом. У цій статті ми детально розповімо про таку процедуру, як зміна моторного масла для і 16 клапанів.

Під час заміни моторної змазує суміші слід враховувати пробіг і час її використання в моторі. Характеристики мастила погіршуються не тільки під час експлуатації авто, але і в ході її старіння. У разі експлуатації автомобіля у важких умовах, а саме під час частих запусків холодного мотора або ж частих поїздках в умовах сучасного міста, зміну моторної рідини потрібно проводити раніше визначеного в інструкції терміну.

Вибираємо масло для DAEWOO Nexia

Для даного автомобіля при виборі масла треба виходити з певних вязкостних характеристик 5W-30, 5W-40 або 10W-40. Наприклад, можна віддати перевагу такі продукти:

 • Шелл Хеликс HX8 5W-40
 • ЗІК 5W-30
 • Мобіл 10W-40
 • Eneos 5W-40.

Якщо автомобіль чистий всередині, то він буде легше заводитися і швидше їздити. А для того, щоб він не виходив з ладу, потрібно контролювати його технічний стан.

Заміна масла в двигуні DAEWOO Nexia є важливим етапом технічного обслуговування. Її необхідно проводити своєчасно. Періодичність заміни повинна відповідати рекомендаціям виробника.

В DAEWOO Nexia рекомендується робити заміну масла через кожні 10 тисяч кілометрів пробігу або через пів року використання авто. Однак якщо автомобілю доводиться експлуатуватися в складних умовах, то заміну потрібно проводити частіше. До екстремальних умов експлуатації можна віднести запуск мотора при мінусових температурах, використання машини на міських дорогах, де часто зустрічаються пробки і т.д.

При використанні автомобіля потрібно періодично відслідковувати рівень масла, тому як його недолік або надлишок можуть обернутися великими проблемами.

Підвищена кількість масла зазвичай призводить до появи нагару. Якщо ж рівень масла буде занадто низьким, то мотор може почати працювати несправне або незабаром вийде з ладу. Провести перевірку рівня мастила нескладно. Потрібно буде лише розмістити автомобіль на рівній місцевості і почекати, поки мотор не охолоне.

Після цього потрібно буде вийняти масляний щуп, видалити мастило за допомогою сухої дрантя, опустити упор на місце і провести його огляд.

Рівень масла повинен знаходитися посередині між максимальною і мінімальною відмітками. Якщо необхідно, мастило потрібно буде додати. Якщо рівень масла знаходиться в нормі, але після проведення огляду ви виявили сторонні домішки в олії, то його потрібно буде повністю поміняти. Після того, як перевірка буде закінчена, щуп необхідно буде повернути на місце. Вставляється on DO упору. Простежте за цим моментом уважно, інакше при русі автомобіля масло може почати розбризкується і потрапить на гарячі частини двигуна, що загрожує займанням.

Готуємося до заміни

Моторну мастило в двигуні DAEWOO Nexia, незалежно від того, скільки в ньому клапанів, потрібно міняти кожні 10000 кілометрів, але в наших умовах цей термін повинен бути скорочений удвічі, тобто через 5000 кілометрів. Також, змінюючи моторну мастило, не зайвою буде і заміна масляного фільтра, незалежно від того, скільки клапанів в двигуні.

проводимо заміну

В першу чергу, перед зміною потрібно потурбуватися, щоб автомобіль DAEWOO Nexia стояв на рівній горизонтальній поверхні. Роботи краще проводити на ямі або естакаді. У разі, якщо це неможливо, то потрібно домкрати автомобіль, при цьому необхідно дотримання всіх заходів безпеки.

скільки заливати

Розглянемо, скільки заливати масла для кожного мотора DAEWOO Nexia:

Інструкція

Відкручуємо заглушку горловини

 • Знімаємо захист двигуна, в випад, е якщо вона передбачена.
 • Під зливну пробку ставимо ємність.
 • Акуратно відкручуємо пробку.
 • Зливаємо відпрацьоване масло.
 • Відкручуємо за допомогою ключа старий фільтруючий елемент.
 • Протираємо всі частини і вузли дрантям.
 • Свіжої мастилом змащуємо нове кільце.
 • Ставимо новий фільтруючий елемент, але закручувати його потрібно руками, ні в якому разі не можна користуватися ключем.
 • Установка нового фільтруючого елемента

 • Закручуємо заглушку зливного отвору.
 • Через воронку починаємо заливати свіжу рідину. Заливайте той обсяг, який був злитий, а потім вже потроху доливаємо до максимальної позначки.
 • Заливаємо нову рідину

 • Коли масло залито, встановлюємо на свої місця всі деталі, які довелося зняти.
 • заводимо мотор.
 • На цьому етапі потрібно звернути увагу на лампочку, яка контролює тиск. Якщо лампочка згасла протягом 15-20 секунд, то значить, все в порядку. У разі, якщо немає, то потрібно заглушити двигун і з’ясувати причину можливої ​​несправності.
 • Зверніть увагу на рівень масла. У разі, якщо він вище максимальної позначки, то потрібно трохи злити, якщо нижче. потрібно долити.
 • вимірювальний щуп

 • Обов’язково проведіть огляд автомобіля і простору під ним. Переконайтеся, що масло ніде не тече.
 • Огляньте злите масло. Колір його повинен бути однорідним. У разі, якщо ви помітили пісок або ж стружку, то це серйозна причина для занепокоєння, так як це перший симптом неполадок в двигуні.

  На поверхні злитої змазує суміші не повинно бути ніяких кіл від охолоджуючої рідини, консистенція масла повинна бути густою і в’язкою.

  Відпрацьовану мастило необхідно правильно утилізувати. Якщо з’явилися плями масла в місці, де ви проводили ремонт, то обов’язково засипте їх піском.

  Готуємося до заміни

  Моторну мастило в двигуні DAEWOO Nexia, незалежно від того, скільки в ньому клапанів, потрібно міняти кожні 10000 кілометрів, але в наших умовах цей термін повинен бути скорочений удвічі, тобто через 5000 кілометрів. Також, змінюючи моторну мастило, не зайвою буде і заміна масляного фільтра, незалежно від того, скільки клапанів в двигуні.

  проводимо заміну

  В першу чергу, перед зміною потрібно потурбуватися, щоб автомобіль DAEWOO Nexia стояв на рівній горизонтальній поверхні. Роботи краще проводити на ямі або естакаді. У разі, якщо це неможливо, то потрібно домкрати автомобіль, при цьому необхідно дотримання всіх заходів безпеки.

  яке масло по інструкції має заливатися в двигун?

  5w-40, рекомендували на майбутнє дотримуватися цих параметрів масло.Но кожному своє.

  Про параметри правильно сказали.

 • господар пан. з практики на синтетиці 5в30 мотори довше їздять і зберігаються в ідеальному стані ніж на 5в40. і 5в30 як я зрозумів прописано в інструкції і його ллють ще на заводі, потім тільки починається самодіяльність
 • заглянув в коробку подивитися що туди залито, збираючись поміняти на декстрон і побачив що там декстрон-краснуха і залитий з заводу. готувався промивати від трансміссіонкі, завдання упростілась.нужно тільки злити старе і залити нове
 • Повідомлення від nexikanec
 • господар пан. з практики на синтетиці 5в30 мотори довше їздять і зберігаються в ідеальному стані ніж на 5в40. і 5в30 як я зрозумів прописано в інструкції і його ллють ще на заводі, потім тільки починається самодіяльність

  Абсолютно вірно. Це масло менш в’язке при високій температурі.
  Нафлудили в темі неабияк. Про параною все розповіли і про марки масел. Але відповіді коректного на поставлений топикстартер питання, я так і не знайшов. Навіть за посиланням, http://autopeople.ru/forum/DAEWOO/Nexia/1951.html, де пишуть, що завод рекомендує 5w30, 10w40 і 15w40 теж форум таких же флудеров, як і ми з вами і звідки там взята інформація невідомо. та й який мотор мається на увазі 8-ми або 16-клапанник той же не сказано. Вчора здав Ксюху 1999р з пробігом 180ткм, годував її Мобил1 0w40, після 150ткм. початку поджірать порядку 1л на 7-8ткм. На жаль в старій інструкції не подивився, чи є там рекомендації по в’язкості і специфікації по класах. Вчора взяв собі на кожен день нову, знову 8 клапанну. Думаю дай ка по мануалу жити почнемо. Прочитав в новій інструкції все що там про масло написано і з подивом виявив, що там НІЧОГО НЕ НАПИСАНО НІ ПО В’ЯЗКОСТІ НІ ПО КЛАСУ ОЛІЇ. Перший раз з таким стикаюся, щоб в мануалі на автомобіль не було такої інформації. Навіть цікаво стало, є де-небудь конкретна інформація від виробника, яка в’язкість SAE і клас масла по АСЕА і АРI рекомендована. Флудовие вигадки з приводу марок масел, синтетики, напівсинтетики, гідрокрекінгу, мінералки, структури кристалічних решіток, лужних чисел, зольності, пальонки, що не пальонки і т.д. і т.п. Мені не цікаві, сам вам на цю тему можу сторінок 50 хильнути прямо з голови не напружуючись. Цікавить відповідь всього на один природне запитання яка в’язкість і який клас масел рекомендований виробником для 8 клапанного двигуна автомобіля DAEWOO Nexia.

  P.S. До речі прочитав в новому мануале, що на 100л. ізрасходванного бензину автомобіль має право з’їсти 0,6 л олії. Це ж виходить 0,6 л приблизно на 1000км, а на 10 000км від зміни до зміни значить 6л? Я в шоці моя бабуся 99г. з новья взагалі не їла. А при пробігу 180ткм вживала порядку літра на 8ткм. Може, даремно продав? Нова може виявитися гірше старої?

  Останній раз внесено зміни VZ54; 30.04.2013 о 20:36.
  Повідомлення від VZ54

  Вчора взяв собі на кожен день нову, знову 8 клапанну. Думаю дай ка по мануалу жити почнемо. Прочитав в новій інструкції все що там про масло написано і з подивом виявив, що там НІЧОГО НЕ НАПИСАНО НІ ПО В’ЯЗКОСТІ НІ ПО КЛАСУ ОЛІЇ. Перший раз з таким стикаюся, щоб в мануалі на автомобіль не було такої інформації. Навіть цікаво стало

  Значить вашого автомобіля масло не потрібно. Або якось не так, або не те читали.

  Керівництво по експлуатації, сторінки 6-3 та 6-4.

  інструментарій

  • нове масло;
  • новий фільтруючий елемент, краще оригінальний, але є і відмінні фільтри інших фірм;
  • кільце ущільнювача пробки для зливу;
  • знімач для фільтра (він може знадобитися, якщо не буде виходити відкрутити руками);

  Ключ-знімач для фільтра

 • ємність приблизно 5 л для зливу відпрацьованих рідини, можна зробити її з пластикової пляшки або каністри. Обов’язково вимийте її, оскільки потім можна буде реально оцінити якість відпрацьованого масла;
 • рукавички, оскільки під час таких робіт відпрацьоване масло може потекти на руки, що дуже шкідливо для шкіри;
 • набір ключів;
 • викрутка;
 • воронка з будь-якого матеріалу, в разі необхідності може бути згорнута з щільного паперу;
 • ганчір’я.
 • Яке масло лити?

  Вибір марки мастила індивідуальний, тут немає обмежень, і краще віддавати перевагу брендам з репутацією пофарбовані, але масло обов’язково має відповідати таким умовам:

  • рівень якості SC / CC або вище;
  • в’язкість 5W-30, 10W-40, 15W-40.

  Можна використовувати і вітчизняні масла, якщо вони відповідають пропонованим характеристикам.

  Чи варто заливати напівсинтетичне масло в DAEWOO Нексію?

  На смак і колір, все олівці різні! ))) Синтетика. надтекучий масло, відповідно, заливати його на старі зношені двигуни в надії, що машина швидше поїде. анахронізм! Синтетика вилізе в усі щілини назовні. Синтетика дорожче, а міняти її слід так само, як і напівсинтетику, в середньому, кожні 10000 км. пробігу. Чому народ вибирає синтетику?. Тому що надивився реклами. Реально ДЕ краще застосовувати синтетику. там, де низькі і наднизькі температури навколишнього повітря. Синтетика менше в’язне на морозі, ніж напівсинтетика, тим більш ніж мінералка. Відповідно при запуску на морозі, синтетика переважніше перерахованих вище масел. Напівсинтетика, більш в’язке масло, воно дешевше, при заміні його після синтетики звернув увагу, що при запуску і прогріванні пропали характерні клацають звуки в районі головки циліндрів, в іншому, різниці не відчув. Масло і масло. З метою економії, на літо, я взагалі б порадив мінералку заливати, і тиск буде краще тримати і проблем з протіканням буде менше. ГОЛОВНЕ. заливайте ГАРАНТОВАНО хороше масло!

  Масло в Нексію, яке краще заливати? Масло в Двигун, Коробку, ГУР

  Масло в Nexia мають величезну роль в довговічності двигуна, а також нормальних експлуатаційних характеристик. Те ж саме стосується масел, мастил в КПП (коробка передач), ГУР (гідропідсилювач керма) і ін.

  В інструкції з експлуатації DAEWOO Nexia вказані такі масла, і заправні обсяги:

  Гальмівна рідина

  Середня

  Які марки масла найчастіше заливають в Нексію?

  Завод-виробник і дилери найчастіше заливають напівсинтетичне масло марки Mobil, в’язкість залежить від регіону використання автомобіля.

  Найчастіше зустрічаються любителі марки Shell, що заливають напівсинтетику. Однозначної відповіді на це питання немає, так як кожен вибирає масло під свій гаманець Може коштувати і дорожче. Найдешевше масло Лукойл, автолюбителі не рекомендують заливати в двигун. За словами, нексіяводов це масло залишає нагар, а також швидко втрачає свої властивості, що змазують.

  Можна лити оригінальне масло GM, але воно буде коштувати в рази дорожче. В каністри під цією назвою ллють абсолютно звичайні масла. будь то Total, Mobil і т.п.

  Масло в двигун

  Не дивлячись на те що, в Нексію встановлювалися кілька двигунів. 8кл і 16 кл, об’ємом 1,5 і 1,6 літра, масло в двигун у всіх випадках буде однаковий. Все буде залежати від переваг автовласника.

  масло, залити, нексію

  Зараз розберемося яке масло краще заливати в Нексію. Для цього потрібно відповісти на деякі питання.

  Масла діляться на мінеральне, напівсинтетичне і синтетичне.

  • Мінеральне масло, таке Масло в двигун Nexia не варто заливати, так як воно має найгірший ресурс, і найменше якість мастила. З таким маслом двигун швидко перегріється, при навантаженні може отримати задираки, а також після експлуатації масло залишає наліт у вигляді нагару.
  • Напівсинтетичне масло, стандартне масло підходяще для двигуна. Таке масло слід заливати в двигун автомобіля. На порядок дешевше, ніж синтетичне масло.
  • Синтетичне масло слід заливати тільки до 100 тисяч кілометрів пробігу. Це пов’язано з тим, що синтетичне масло дуже текучий, і з двигуна з пробігом, масло може сочитися з сальників та інших отворів.

  Отже, в Нексию необхідно заливати п / с масло класом не нижче SG / CC. це стандартний клас на які діляться всі масла. Не варто морочитися над буквеним значенням, головне щоб на етикетці було написано для бензинових двигунів (чотирьох тактних). Клас SG / CC. написаний, наприклад, на мінеральному маслі Лукойла. Оскільки заливати мінеральне масло в Нексію категорично не варто, то будь-який напівсинтетичне масло буде за визначенням вище класом, а значить відповідати вимогам.

  Далі слід знати, що означають цифри на каністрі масла 5W-40 і т.п. Ці написи вказують на температурний діапазон експлуатації масла. Наприклад, взимку слід заливати один тип масла, а влітку інший. Розібратися в цьому виборі можна завдяки цій таблиці:

  Встановлений обсяг заливки масла в двигун 3,75. 3,8 літра. Каністри продаються по 4 літри, вам цього вистачить для заміни масла, а також доливання в процесі експлуатації автомобіля.

  Підбирати масло по в’язкості слід ретельно. Наочна таблиця показує, як змінюється плинність при негативних температурах.

  Масло в ГУР

  ГУР. це гідропідсилювач керма. Встановлювався ГУР не в кожен автомобіль, а тільки до деяких комплектації. Якщо ж у Вас має ГУР, значить вам необхідно періодично міняти в ньому масло. Всього заливати в ГУР потрібно 1 літр. Яке масло заливати в гідропідсилювач керма вирішувати кожному, головне щоб воно мало напис DEXTRON-2.

  Масло в коробку (КПП)

  Масло в коробці Nexia змінюється кожні 100 тисяч кілометрів. Заливати потрібно напівсинтетичне масло, на якій написано трансмісійне. Інші види масел заливати не в якому разі не можна. Обсяг масла в коробці передач 1,8 літра.

  Пам’ятайте, що своєчасна заміна масла продовжує термін служби двигуна, коробки, а також гура і інших рухомих частин автомобіля.

  Мотор. бензиновий, 1.6 16V 100 л. з.

  Обсяг масла вказано в тій кількості, скільки його треба заливати після комплексної промивання двигуна від старої рідини. Іншими словами, вказаний обсяг вести не вийде, якщо проведена лише часткова заміна масла. Природно, такий спосіб доливання не підходить. Повну промивку можна виконати і в гаражних умовах, але для цього доведеться кілька разів зливати і заливати нове масло, з перервами по 500-700 кілометрів. Продовжувати до того моменту, коли з мотора під час зливу почне просочуватися свіжа прозора рідина. Переконавшись в повному очищенні, можна бути впевненим, що нове масло буде залито в необхідній кількості.

  Краще моторне масло. чи існує воно?

  Будь-який з вищевказаних чинників може стати приводом для більш частої заміни масло. У таких випадках витратний матеріал краще піддавати заміні вже через 5 тисяч кілометрів, або ще раніше. До тому вже, буде не зайвим вчасно перевіряти рівень і стан рідини.

  регламент

  Російські власники DAEWOO Nexia вже давно не звертають уваги на рекомендації виробника з приводу періодичності заміни масла, і виходять в основному з практичних міркувань. Треба відразу визнати, що в російських умовах експлуатації регламент заміни масла не може бути один і той же. Негативні кліматичні чинники згодом дають про себе знати, і це не може позначитися найкращим чином на терміні служби масла, а разом з тим і довговічності силової установки. По-перше, спочатку треба виходити з тривалості заміни в 10 тисяч кілометрів, а потім періодичність можна скоротити, якщо в цьому виникне необхідність. По-друге, звернемо увагу на несприятливі умови експлуатації:

  скільки заливати

  Розглянемо, скільки заливати масла для кожного мотора DAEWOO Nexia:

  Перевіряємо рівень і стан масла

  Щоб правильно визначити кількість залишилася рідини, треба скористатися мірним щупом. На ньому є позначки Max і Min, за якими можна зрозуміти рівень масла. Наприклад, якщо рідина знаходиться нижче мінімального рівня (Min), тоді знадобиться долив. При цьому краще не допускати переливу, інакше потім доведеться зливати масло. Оптимальним вважається рівень масла між Max і Min.

  Варто відзначити той факт, що одного доливання масла буде досить в тому випадку, якщо масло відносно чисте і прозоре. Якщо рідина помутніла і потемніла, або видає специфічний запах і навіть містить грязьові відкладення, в такому випадку буде потрібна негайна заміна.